przyjaciolka kontra wasze byle zauroczenie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-20, 18:58   #1
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Question

przyjaciolka kontra wasze byle zauroczenie?


zakladam ten watek, bo chcialabym poznac rozne poglady.


Zalozmy ze podoba sie wam facet ze wzajemnoscia. niestety z roznych przyczyn darujecie sobie chwilowe zauroczenie. facet zachowuje sie uroczo,rozumie, nie zmusza, konczy jak dzentelmen w waszych oczach.
i nagle wtraca sie w to wasza przyjaciolka, zaczyna umawiac sie z tym facetem, choc tylko jak przyjaciele, po czym pyta was co by bylo gdyby byli razem, gdy otrzymuje odp niezbyt optymistyczna, chlopak stwierdza ze skoro jestescie przyjaciolkami to powinnismy sobie z tym jakos poradzic.
na szczescie przyjaciolka, ma na tyle rozumu ze to wszystko konczy.

i tu zaczyna sie wasza kwestia, co byscie robily, pomyslaly jak by wam sie cos takiego zdarzylo? "odstepujecie" tak chlopakow przyjaciolkom, czy to ze sie wam on podoba dyskwalifikuje go juz dla przyjaciolki, kolezanki.
czy uwazacie ze mieli prawo do sprobowania, czy uwazacie to za swinstwo.
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 19:01   #2
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: przyjaciolka kontra wasze byle zauroczenie?

Jesli nie bylo nic oprocz kolezenstwa miedzy przyjaciolka a danym panem, a przyjaciołka sama zrezygnowała, to jasne, zadne swinstwo.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 19:15   #3
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: przyjaciolka kontra wasze byle zauroczenie?

Dla mnie to dziwne... dlaczego osoba, która tego pana odrzuciła ma pretensje, że chłopak nie postanawia żyć w celibacie z powodu tego kosza a akurat interesuje się ze wzajemnością przyjaciółką tej dziewczyny? Dla mnie to "psoogrodnictwo"
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 20:24   #4
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: przyjaciolka kontra wasze byle zauroczenie?

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
zakladam ten watek, bo chcialabym poznac rozne poglady.


Zalozmy ze podoba sie wam facet ze wzajemnoscia. niestety z roznych przyczyn darujecie sobie chwilowe zauroczenie. facet zachowuje sie uroczo,rozumie, nie zmusza, konczy jak dzentelmen w waszych oczach.
i nagle wtraca sie w to wasza przyjaciolka, zaczyna umawiac sie z tym facetem, choc tylko jak przyjaciele, po czym pyta was co by bylo gdyby byli razem, gdy otrzymuje odp niezbyt optymistyczna, chlopak stwierdza ze skoro jestescie przyjaciolkami to powinnismy sobie z tym jakos poradzic.
na szczescie przyjaciolka, ma na tyle rozumu ze to wszystko konczy.

i tu zaczyna sie wasza kwestia, co byscie robily, pomyslaly jak by wam sie cos takiego zdarzylo? "odstepujecie" tak chlopakow przyjaciolkom, czy to ze sie wam on podoba dyskwalifikuje go juz dla przyjaciolki, kolezanki.
czy uwazacie ze mieli prawo do sprobowania, czy uwazacie to za swinstwo.
A w czym problem?
facet może się umawiać z kim chce, skoro jedna przyjaciółka mu się nie podoba, to ma prawo umawiać się z tą drugą
Analogicznie:
- jeśli tej drugiej przyjaciółce podoba się ten facet to ma prawo się z nim spotykać, oboje są wolni przecież
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 20:48   #5
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: przyjaciolka kontra wasze byle zauroczenie?

a same nie mialybyscie oporu?

ja bym tak nie mogla, zalozmy ze podoba mi sie dwoch chlopakow, ktorzy sa przyjaciolmi, z jednym mi nie wychodzi, to nie lece do drugiego ze wzgledu na tego pierwszego. z szacunku do niego, glupio bym sie czula.
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 21:37   #6
ewelcat
Raczkowanie
 
Avatar ewelcat
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 95
Dot.: przyjaciolka kontra wasze byle zauroczenie?

ja bardzo nie lubię tych "zasad przyjaźni" tego nie wolno tamtego nie wolno.. a tak naprawdę to jeżeli ktoś jest wolny to może umawiać się z kim chce. to takie wmawianie sobie że coś jest złe, bo niby wszyscy to wiedzą a to jest tylko kwestia dogadania się i odpowiedniego (zdrowego) podejścia wszystkich stron do sytuacji.
a już napewno nie działają na mnie argumenty typu "bo tak się nie robi". tylko dlaczego tak się nie robi?
ewelcat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 22:16   #7
agunia1985
Raczkowanie
 
Avatar agunia1985
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 120
Dot.: przyjaciolka kontra wasze byle zauroczenie?

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Dla mnie to dziwne... dlaczego osoba, która tego pana odrzuciła ma pretensje, że chłopak nie postanawia żyć w celibacie z powodu tego kosza a akurat interesuje się ze wzajemnością przyjaciółką tej dziewczyny? Dla mnie to "psoogrodnictwo"
Zgadzam się z każdym słowem!!! Baaa, nawet z kropką i przecinkiem.
agunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 00:33   #8
niepowazny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12
Dot.: przyjaciolka kontra wasze byle zauroczenie?

jak dupeczka nie chce być z facetem to czemu niby inna nie może z nim być?

co to facet ma w celibacie do końca życia egzystować bo jakaś kobitka ma widzimisie i z tego powodu on ma być sam?

co z tego, że przyjaciółka, trzeba kuć żelazo póki ciepłe
niepowazny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 09:13   #9
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: przyjaciolka kontra wasze byle zauroczenie?

Cytat:
Napisane przez niepowazny Pokaż wiadomość
jak dupeczka nie chce być z facetem to czemu niby inna nie może z nim być?
"dupeczka" to zdrobniale część ciała Nie wiem co tu ma do tego...


Ja bym osobiście nie chciała, żeby przyjaciółka zbierała po mnie facetów. Tym bardziej, że często taka "przyjaciółka" wspiera cię w tej decyzji, powtarza, że on nie wart był i w ogóle beznadziejny typ, a potem sama się interesuje... Okropne wydaje mi się też spotykać go cięgle z nią jako twoim zastępstwem

Na szczęście nigdy nie byłam w takiej sytuacji.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 09:30   #10
niepowazny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12
Dot.: przyjaciolka kontra wasze byle zauroczenie?

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
"dupeczka" to zdrobniale część ciała Nie wiem co tu ma do tego...

ta, a laseczka to zdrobnienie od laski czyli od kija do podpierania się więc czemu jest powszechnie używane przez gimbusów?
niepowazny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 21:17   #11
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: przyjaciolka kontra wasze byle zauroczenie?

Cytat:
niestety z roznych przyczyn darujecie sobie chwilowe zauroczenie. facet zachowuje sie uroczo,rozumie, nie zmusza, konczy jak dzentelmen w waszych oczach.
wszystko zalezy od tego jakie to byly przyczyny tego, ze nie sa ze soba, czy dalej to uczucie trwa. Jesli to bylo zauroczenie, ktore minelo i dalszych checi do bycia razem nie przejawia zadnych ze stron to nie widze w zachowaniu przyjaciolki nic zlego.

Cytat:
ja bym tak nie mogla, zalozmy ze podoba mi sie dwoch chlopakow, ktorzy sa przyjaciolmi, z jednym mi nie wychodzi, to nie lece do drugiego ze wzgledu na tego pierwszego. z szacunku do niego, glupio bym sie czula.
jezeli to byloby jakies tam zauroczenie chwilowe czy przygoda to tez bym nie leciala, ale jakbym jednak odkryla, ze to z tym drugim swietnie do siebie pasujemy i to cos wiecej, to nie widze powodu, zeby z tego rezygnowac
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 22:08   #12
lejdi
Raczkowanie
 
Avatar lejdi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: .
Wiadomości: 108
Dot.: przyjaciolka kontra wasze byle zauroczenie?

hmm...
mnie koleżanka "odbiła" chlopaka i jeszcze bezczelnie mnie pocieszała,kiedy wylewałam żale na jej ramieniu gdy mój chlopak ode mnie odszedł,jak się później okazało właśnie do niej.
Wiecie jak się czułam? jak idiotka...
lejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 22:21   #13
agata244
Raczkowanie
 
Avatar agata244
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: przyjaciolka kontra wasze byle zauroczenie?

no to jestem rozdarta
Z jednej strony wypadaloby napisac to co poprzedniczki,o tym psie ogrodnika,jego prawie do wlasnego zycia itd bo to logiczne i uzasadnione.
Ale z drugiej strony...Jesli mam byc całkowicie szczera to bylabym piekielnie zazdrosna. Miałabym jej to za złe,choc niekonieczne bym jej to powiedziala bo jakich tu w ogóle uzyc argumentow?
Bardzo delikatna kwestia...
__________________

agata244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 23:06   #14
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: przyjaciolka kontra wasze byle zauroczenie?

no wlasnie, latwo napisac ze ludzie sa wolni i nie mozemy w sumie im tego zabronic.

ale mimo wszystko nasze uczucia,umysl,serce inaczej na to patrzy..
i jak tu pogodzic
ah zycie.
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 23:52   #15
natalia1011
Zadomowienie
 
Avatar natalia1011
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 083
Dot.: przyjaciolka kontra wasze byle zauroczenie?

hmm trudne, ale wydaje mi sie za jakbym sama odpuscila faceta, to przeciez ma prawo byc z kim chce. chyba ze dazylabym go uczuciem, a nie moge z nim byc, przyjaciółka o tym wie a mimo wszytsko jest z nim. Wtedy to juz chyba nie przyjaciólka, no nie? Ty jej wyplakujesz gorzkie żale, a ona Ci takie świństwo robi
natalia1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 06:45   #16
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: przyjaciolka kontra wasze byle zauroczenie?

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
zakladam ten watek, bo chcialabym poznac rozne poglady.


Zalozmy ze podoba sie wam facet ze wzajemnoscia. niestety z roznych przyczyn darujecie sobie chwilowe zauroczenie. facet zachowuje sie uroczo,rozumie, nie zmusza, konczy jak dzentelmen w waszych oczach.
i nagle wtraca sie w to wasza przyjaciolka, zaczyna umawiac sie z tym facetem, choc tylko jak przyjaciele, po czym pyta was co by bylo gdyby byli razem, gdy otrzymuje odp niezbyt optymistyczna, chlopak stwierdza ze skoro jestescie przyjaciolkami to powinnismy sobie z tym jakos poradzic.
na szczescie przyjaciolka, ma na tyle rozumu ze to wszystko konczy.

i tu zaczyna sie wasza kwestia, co byscie robily, pomyslaly jak by wam sie cos takiego zdarzylo? "odstepujecie" tak chlopakow przyjaciolkom, czy to ze sie wam on podoba dyskwalifikuje go juz dla przyjaciolki, kolezanki.
czy uwazacie ze mieli prawo do sprobowania, czy uwazacie to za swinstwo.
Jak dla mnie facet to nie towar, który się odstawia żeby za chwile do niego wrócić w bardziej sprzyjających warunkach [ bo piszesz o jakiś przyczynach (drugi facet,związek?) ]. Albo chce się z Nim być albo nie. Facet podchodzi do całej sprawy dojrzale i zdystansem, koleżanka zachowuje się fair pytając o zdanie i tylko ta dziewczyna zachowuje się jak pies ogrodnika - i tylko w jej przypadku można mówić o jakimś świństwie - moim zdaniem.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez Wroclovianka
Czas edycji: 2009-02-22 o 07:11
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 14:04   #17
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: przyjaciolka kontra wasze byle zauroczenie?

Cytat:
Napisane przez lejdi Pokaż wiadomość
hmm...
mnie koleżanka "odbiła" chlopaka i jeszcze bezczelnie mnie pocieszała,kiedy wylewałam żale na jej ramieniu gdy mój chlopak ode mnie odszedł,jak się później okazało właśnie do niej.
Wiecie jak się czułam? jak idiotka...
A co to znaczy: odbiła?

Facet to swojego rozumu nie miał?
Widocznie nie zależało mu na Tobie, to odszedł do niej... w przeciwnym razie pogoniłby ją na świata cztery strony
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.