Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;) - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-02-08, 15:42   #1981
Madesola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Skorzystałam z Waszych rad i odpuściłam sobie składaka. Od dziś jestem właścicielką używanego rowerka miejskiego
Oczywiście musiałam go od razu wypróbować i jestem przerażona moją kondycją Jechałam może z 25 min. chodnikami po mieście, a trzęsą mi się ręce i uda bolą!
Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie jak pokonam tą 8 kilometrową trasę do pracy
Ale samo jeżdżenie jest fajne
Madesola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 16:08   #1982
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Madesola Pokaż wiadomość
Skorzystałam z Waszych rad i odpuściłam sobie składaka. Od dziś jestem właścicielką używanego rowerka miejskiego
Oczywiście musiałam go od razu wypróbować i jestem przerażona moją kondycją Jechałam może z 25 min. chodnikami po mieście, a trzęsą mi się ręce i uda bolą!
Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie jak pokonam tą 8 kilometrową trasę do pracy
Ale samo jeżdżenie jest fajne
Gratulacje rowerka
Bedzie lepiej z kondycja z czasemJa jak mam dluzsza przerwe od jezdzenia to mam zadyszke
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 13:51   #1983
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
U mnie na studiach musze zaliczyc 2 semestry zajec z aktywnosci fizycznej.W tamtym roku mialam plywanie,w tym wybralam ta jazde po gorach.Wiele szczegolow nie znam.Wiem tylko ze bedzie okolo 20 osob w grupie,rower gorski mozna wypozyczyc na uczelni i tyle.Wiecej dowiem sie pod koniec marca i dam Wam znac jak to wyglada
pamiętam, że kiedyś pisałaś, że będziesz się uczyć górskiej jazdy, zazdroszczę takich zajęć na studiach

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Bylam na rowerze dzisiaj i prawie ze potracil mnie wielki samochod jak przechodzilam z rowerem po pasach.Ci amerykanscy kierowcy wogole nie zwracaja uwagi na pieszych i fakt ze malo kto tu chodzi sprawia ze mysla ze tylko istnieja oni i ich samochodyPod koniec jazdy w drodze do domu bylo straszne bloto na obrzezu drogi i musialam zjechac na szose,pedzilam jak szalona i modlilam sie zeby nic nie jechalo bo teraz to juz totalna traume bede miala.Nienawidze samochodow-w moim idealnym ,wymarzonym swiecie wszyscy jezdza na rowerach
na pocieszenie w Polsce/Poznaniu pieszych jest dużo a i tak często traktowani są jakby ich być nie powinno, a już rowerzyści to małe zło
a w moim idealnym świecie wszyscy użytkownicy drogi, ulic itd. mają świadomość, że nie są sami, są uprzejmi i kulturalni a nie dam wszystkim rowerów, bo co za dużo to niezdrowo

Cytat:
Napisane przez Madesola Pokaż wiadomość
Skorzystałam z Waszych rad i odpuściłam sobie składaka. Od dziś jestem właścicielką używanego rowerka miejskiego
Oczywiście musiałam go od razu wypróbować i jestem przerażona moją kondycją Jechałam może z 25 min. chodnikami po mieście, a trzęsą mi się ręce i uda bolą!
Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie jak pokonam tą 8 kilometrową trasę do pracy
Ale samo jeżdżenie jest fajne
poka-poka rowerek
i spokojnie nie od razu Rzym zbudowali 25minut to całkiem sporo jak na pierwszy raz.
A jeżdżenie jest boskie
więc się nie poddawać, zapewne po pierwszej jeździe pupa strasznie cię bolała, ale to jest normalne.


Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Gratulacje rowerka
Bedzie lepiej z kondycja z czasemJa jak mam dluzsza przerwe od jezdzenia to mam zadyszke
mnie po przerwie energia roznosi i po jeździe cierpi moje ciało, ale ja kocham ten ból lubię gdy po wysiłku nogi mi się trzęsą, ramiona bolą, a pupą nigdzie usiąść nie mogę


robię kolejne postępy (po zakupie kasku) umyłam dzisiaj rower, tak więc w tygodniu moje dwa kółka idą do naprawy
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 00:36   #1984
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
pamiętam, że kiedyś pisałaś, że będziesz się uczyć górskiej jazdy, zazdroszczę takich zajęć na studiach

na pocieszenie w Polsce/Poznaniu pieszych jest dużo a i tak często traktowani są jakby ich być nie powinno, a już rowerzyści to małe zło
a w moim idealnym świecie wszyscy użytkownicy drogi, ulic itd. mają świadomość, że nie są sami, są uprzejmi i kulturalni a nie dam wszystkim rowerów, bo co za dużo to niezdrowo

robię kolejne postępy (po zakupie kasku) umyłam dzisiaj rower, tak więc w tygodniu moje dwa kółka idą do naprawy
Mam nadzieje ze sie nie rozczaruje na tych zajeciach.Najbardziej sie boje ze zostane gdzies w tyle za nastolatkami na wypasionych goralach i cos mysle ze na zajeciach beda przewazac osobniki meskie

Kurcze u nas ostatnio tak sie zle zrobilo z tymi kierowcami,niewiem co ma na to wplyw.Chyba pogoda +niezbyt dobra sytuacja na rynku pracy=ludzie bardziej nerwowi i rozkojarzeni.

Udanej naprawy rowerka
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 02:06   #1985
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Hej,
W koncu fajna pogoda sie zrobila-zero blota i snieguZaczelam odblaskowe,razace ciuchy zakladac aby byc lepiej widoczna dla tych zakreconych kierowcow
Co u Was?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 06:13   #1986
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

u mnie deszczowy weekend i nigdzie nie jezdzilam Szukamy nowego mieszkania i nie mialam ostatnio czasu na rower
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 08:26   #1987
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Hej,
W koncu fajna pogoda sie zrobila-zero blota i snieguZaczelam odblaskowe,razace ciuchy zakladac aby byc lepiej widoczna dla tych zakreconych kierowcow
Co u Was?
Hej

w Poznaniu pada i pada ale oddałam wczoraj rower do naprawy - na wypytywałam rowerowych znajomych, czy nie znają dobrego serwisu w mojej dzielnicy, bo ten pan od rowerów, którego lubię jest na drugim końcu miasta i polecono mi może nie jakoś bardzo blisko, ale serwis rowerów, wczoraj zawiozłam a najluźniej we wtorek ma być zrobiony

teraz jeszcze by mi się przydała kurtka, albo bluza cieplejsza do śmigania
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 07:14   #1988
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja przyprowadziłam wczoraj mój rower, który zimował u mojego Chłopaka i dzisiaj, mam nadzieję, pójdę pierwszy raz pojeździć. W Warszawie od rana pięknie świeci słońce, aż chce się wyjść na rower
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 07:05   #1989
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

hello


rower naprawiony wolność odzyskana nawet nie wiedziałam, że tak bardzo kocham jazdę na rowerze

zupełnie inaczej wstaje się rano do pracy gdy się wie, że będę jechała na rowerze (nawet jeśli się człowiek lekko nie wyspał, bo mu mops spał na poduszce)

gdyby całe życie było takie jak jazda na rowerze, to był by cudownie
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 07:11   #1990
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

lekko potargana pozdrawiam z rana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0254.jpg (77,3 KB, 19 załadowań)
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 15:05   #1991
thegodmother
Raczkowanie
 
Avatar thegodmother
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Wreszcie wiosna! Ja też nie mogę się doczekać jazdy na rowerze, ale na razie siedzę w biurze, a dzień się już powoli kończy...
thegodmother jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-18, 16:47   #1992
dingdong22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cześć wszystkim!
Jestem tutaj nowa, właściwie dzisiaj założyłam konto specjalnie po to, żeby się z Wami komunikować..
Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć?
Za chwilkę lecę po mój rowerek ( był w naprawie) i od jutra działam!
Przede wszystkim jednak chodzi mi w tej chwili o zrzucenie paru kilogramów, ale jako, że lubię jazdę na rowerze to będzie akurat przyjemne ( oczywiście oprócz "diety" ). Cóż, trzeba się za siebie wziąć i to konkretnie!
Ostatnio trochę "podbiegiwałam", ale niestety na dłuższą metę to nie dla mnie, bo mam problemy ze stawem skokowym. Także stawiam na rower! Co najmniej godzina dziennie, jako, że obecnie przebywam w domu i mam dosyć czasu ( mam nadzieję, że znajdę niedługo pracę! ) to z chęcią pojeżdżę i będę się dzieliła z Wami moimi wrażeniami
To w takim razie do jutra! Mam nadzieję, że pogoda się utrzyma
Pozdrawiam.
dingdong22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 20:41   #1993
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
u mnie deszczowy weekend i nigdzie nie jezdzilam Szukamy nowego mieszkania i nie mialam ostatnio czasu na rower
Powodzenia z mieszkaniem i poprawy pogody

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Hej



teraz jeszcze by mi się przydała kurtka, albo bluza cieplejsza do śmigania
Ja smigam w cienkiej kurtce,wczoraj tez wypralam buty sportowe do jazdy


Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Ja przyprowadziłam wczoraj mój rower, który zimował u mojego Chłopaka i dzisiaj, mam nadzieję, pójdę pierwszy raz pojeździć. W Warszawie od rana pięknie świeci słońce, aż chce się wyjść na rower
Udanej jazdy

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
hello


rower naprawiony wolność odzyskana nawet nie wiedziałam, że tak bardzo kocham jazdę na rowerze

zupełnie inaczej wstaje się rano do pracy gdy się wie, że będę jechała na rowerze (nawet jeśli się człowiek lekko nie wyspał, bo mu mops spał na poduszce)

gdyby całe życie było takie jak jazda na rowerze, to był by cudownie
Mohe sie pod tym podpisac

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
lekko potargana pozdrawiam z rana
Hej-fajowe zdjecie
Ja planuje czwartek i piatek z rowerem,mam nadzieje ze pogoda sie nie zmieni.

Cytat:
Napisane przez thegodmother Pokaż wiadomość
Wreszcie wiosna! Ja też nie mogę się doczekać jazdy na rowerze, ale na razie siedzę w biurze, a dzień się już powoli kończy...


Cytat:
Napisane przez dingdong22 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!
Jestem tutaj nowa, właściwie dzisiaj założyłam konto specjalnie po to, żeby się z Wami komunikować..
Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć?
Za chwilkę lecę po mój rowerek ( był w naprawie) i od jutra działam!
Przede wszystkim jednak chodzi mi w tej chwili o zrzucenie paru kilogramów, ale jako, że lubię jazdę na rowerze to będzie akurat przyjemne ( oczywiście oprócz "diety" ). Cóż, trzeba się za siebie wziąć i to konkretnie!
Ostatnio trochę "podbiegiwałam", ale niestety na dłuższą metę to nie dla mnie, bo mam problemy ze stawem skokowym. Także stawiam na rower! Co najmniej godzina dziennie, jako, że obecnie przebywam w domu i mam dosyć czasu ( mam nadzieję, że znajdę niedługo pracę! ) to z chęcią pojeżdżę i będę się dzieliła z Wami moimi wrażeniami
To w takim razie do jutra! Mam nadzieję, że pogoda się utrzyma
Pozdrawiam.
Hej witamy,pewnie ze mozesz dolaczyc.Bedziemy sie razem motywowac do jazdy
Do uslyszenia i czekamy na relacje/zdjecia z Twoich wypraw
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 21:51   #1994
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez dingdong22 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!
Jestem tutaj nowa, właściwie dzisiaj założyłam konto specjalnie po to, żeby się z Wami komunikować..
Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć?
Za chwilkę lecę po mój rowerek ( był w naprawie) i od jutra działam!
Przede wszystkim jednak chodzi mi w tej chwili o zrzucenie paru kilogramów, ale jako, że lubię jazdę na rowerze to będzie akurat przyjemne ( oczywiście oprócz "diety" ). Cóż, trzeba się za siebie wziąć i to konkretnie!
Ostatnio trochę "podbiegiwałam", ale niestety na dłuższą metę to nie dla mnie, bo mam problemy ze stawem skokowym. Także stawiam na rower! Co najmniej godzina dziennie, jako, że obecnie przebywam w domu i mam dosyć czasu ( mam nadzieję, że znajdę niedługo pracę! ) to z chęcią pojeżdżę i będę się dzieliła z Wami moimi wrażeniami
To w takim razie do jutra! Mam nadzieję, że pogoda się utrzyma
Pozdrawiam.
Heheh witamy

Ale na poczatku take it easy, bo tak od razu godzina jezdzenia to murowany bol 4 liter I to konkretny!

Dziewczyny, juz w marcu bede mogla zaczac pracowac i mam nadzieje znalezc prace w takim miejscu, zeby dojzdzac sobie rowerkiem Trzymajcie kciuki
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 07:28   #1995
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez thegodmother Pokaż wiadomość
Wreszcie wiosna! Ja też nie mogę się doczekać jazdy na rowerze, ale na razie siedzę w biurze, a dzień się już powoli kończy...
wiosna mam szczęście, że po pracy siadam na rower

Cytat:
Napisane przez dingdong22 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!
Jestem tutaj nowa, właściwie dzisiaj założyłam konto specjalnie po to, żeby się z Wami komunikować..
Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć?
Za chwilkę lecę po mój rowerek ( był w naprawie) i od jutra działam!
Przede wszystkim jednak chodzi mi w tej chwili o zrzucenie paru kilogramów, ale jako, że lubię jazdę na rowerze to będzie akurat przyjemne ( oczywiście oprócz "diety" ). Cóż, trzeba się za siebie wziąć i to konkretnie!
Ostatnio trochę "podbiegiwałam", ale niestety na dłuższą metę to nie dla mnie, bo mam problemy ze stawem skokowym. Także stawiam na rower! Co najmniej godzina dziennie, jako, że obecnie przebywam w domu i mam dosyć czasu ( mam nadzieję, że znajdę niedługo pracę! ) to z chęcią pojeżdżę i będę się dzieliła z Wami moimi wrażeniami
To w takim razie do jutra! Mam nadzieję, że pogoda się utrzyma
Pozdrawiam.
witamy
i tak jak radzą koleżanki - może nie tak zaraz godzina - pomału bo pupa będzie boleć.
Ja dzisiaj czuję się jak mistrzyni a wczoraj tylko do pracy i z pracy jechałam, ale pupa od siodełka się odzwyczaiła i dzisiaj jak wstałam rano, to lekko w kroku byłam obolała
ale jak już ciało sobie przypomni jak się jeździ, to można śmiało zwiększać czas jazdy.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Powodzenia z mieszkaniem i poprawy pogody


Ja smigam w cienkiej kurtce,wczoraj tez wypralam buty sportowe do jazdy



Udanej jazdy


Mohe sie pod tym podpisac


Hej-fajowe zdjecie
Ja planuje czwartek i piatek z rowerem,mam nadzieje ze pogoda sie nie zmieni.





Hej witamy,pewnie ze mozesz dolaczyc.Bedziemy sie razem motywowac do jazdy
Do uslyszenia i czekamy na relacje/zdjecia z Twoich wypraw
do motywowania mamy nawet pana brokuła ---

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Heheh witamy

Ale na poczatku take it easy, bo tak od razu godzina jezdzenia to murowany bol 4 liter I to konkretny!

Dziewczyny, juz w marcu bede mogla zaczac pracowac i mam nadzieje znalezc prace w takim miejscu, zeby dojzdzac sobie rowerkiem Trzymajcie kciuki
wystarczy pół godziny i pupa da o sobie znać

trzymam kciuki za dobrą pracę z dobrym dojazdem
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 09:47   #1996
dingdong22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

No tak, macie racje Może nie z godzinkę, ale znając mnie to tak będzie Po prostu to za bardzo wciąga Więc tyłek będzie jutro bolaał
Miłego dniaa!
dingdong22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 10:01   #1997
rita morgan
Raczkowanie
 
Avatar rita morgan
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

ja wczoraj byłam na wycieczce nad jeziorem maltańskim i weszłam do centrum, wracam a tam flak i musiałam wrócić autobusem z rowerem. może dziś mój Tz go naprawi
__________________
kocham swojego Bąbelka <3


rita morgan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 14:13   #1998
Madesola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Jestem zaskoczona jak szybko poprawia mi się kondycja!
A to dopiero niecałe 2 tygodnie jeżdżenia!

Też mi się łatwiej wstaje z łóżka jak wiem że będę jechać na rowerze
Mam już specjalne rękawiczki bez palców ale niestety siodełko chyba będę musiała wymienić bo za każdym razem jak siądę na nie, to przez jakieś 5 minut boli mnie całe krocze to chyba nie jest normalne...

Rozglądam się też za jakąś specjalną koszulką rowerową. Jak jadę nawet 20 minut to potem mam całkiem mokre plecy, co przy takiej pogodzie jest proszeniem się o grypę Macie takie koszulki? To prawda że są cały czas suche w dotyku?

Nie mam niestety czym zrobić zdjęcia rowerkowi ale jest bardzo pospolity, taki typowy komunijny bym powiedziała
Madesola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:01   #1999
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez dingdong22 Pokaż wiadomość
No tak, macie racje Może nie z godzinkę, ale znając mnie to tak będzie Po prostu to za bardzo wciąga Więc tyłek będzie jutro bolaał
Miłego dniaa!
ja miałam miesięczną przerwę w jeździe i poranny ból pupy to był pikuś jak wsiadłam na rower w drogę powrotną, to trochę nie wiedziałam jak mam jechać bo całe krocze miałam obolałe ale dojechałam do domu dłuższą trasą w 30 minut


Cytat:
Napisane przez rita morgan Pokaż wiadomość
ja wczoraj byłam na wycieczce nad jeziorem maltańskim i weszłam do centrum, wracam a tam flak i musiałam wrócić autobusem z rowerem. może dziś mój Tz go naprawi
o Poznanianko witaj

Cytat:
Napisane przez Madesola Pokaż wiadomość
Jestem zaskoczona jak szybko poprawia mi się kondycja!
A to dopiero niecałe 2 tygodnie jeżdżenia!

Też mi się łatwiej wstaje z łóżka jak wiem że będę jechać na rowerze
Mam już specjalne rękawiczki bez palców ale niestety siodełko chyba będę musiała wymienić bo za każdym razem jak siądę na nie, to przez jakieś 5 minut boli mnie całe krocze to chyba nie jest normalne...

Rozglądam się też za jakąś specjalną koszulką rowerową. Jak jadę nawet 20 minut to potem mam całkiem mokre plecy, co przy takiej pogodzie jest proszeniem się o grypę Macie takie koszulki? To prawda że są cały czas suche w dotyku?

Nie mam niestety czym zrobić zdjęcia rowerkowi ale jest bardzo pospolity, taki typowy komunijny bym powiedziała
myślę, że krocze musi się przyzwyczaić do siodełka, ale jeśli ból nie zniknie, to radziłabym sprawdzić czy siodełko nie jest za wysoko, albo za nisko.
obecnie jeżdżę w koszulce termicznej taki zwyklak z Lidla (ale polecił mi je kolega jezdżący rowerem) i jest różnic, pocić się pocę ale jak się rozbiorę, to nie czuję mokrych pleców
no i mam 2 koszulki rowerowe upolowane na wyprzedażach fajne bo nie przewiewa człowieka.


a co do ubrania - to teraz w Lidlu są sportowe skarpetki coś około 12 zeta za 2 pary i fajnie trzymają kostkę a i jak obiecuje etykieta mają strefy chroniące przed pęcherzami no zobaczymy często pod paluchami robią mi się bąble po dłuższej jeździe
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 23:49   #2000
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Madesola Pokaż wiadomość
Jestem zaskoczona jak szybko poprawia mi się kondycja!
A to dopiero niecałe 2 tygodnie jeżdżenia!

Też mi się łatwiej wstaje z łóżka jak wiem że będę jechać na rowerze
Mam już specjalne rękawiczki bez palców ale niestety siodełko chyba będę musiała wymienić bo za każdym razem jak siądę na nie, to przez jakieś 5 minut boli mnie całe krocze to chyba nie jest normalne...

Rozglądam się też za jakąś specjalną koszulką rowerową. Jak jadę nawet 20 minut to potem mam całkiem mokre plecy, co przy takiej pogodzie jest proszeniem się o grypę Macie takie koszulki? To prawda że są cały czas suche w dotyku?

Nie mam niestety czym zrobić zdjęcia rowerkowi ale jest bardzo pospolity, taki typowy komunijny bym powiedziała
Uwielbiam rekawiczki bez palcow
Co do koszulek termo to mam 2 z krotkim i 4 z dlugim rekawem,uwielbiam je nie tylko na rower ale i do noszenia na codzien(w pracy czesto jestem dosyc aktywna).Koszulki sa suche w dotyku i nie widac i nie czuc potu
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 04:16   #2001
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość

Dziewczyny, juz w marcu bede mogla zaczac pracowac i mam nadzieje znalezc prace w takim miejscu, zeby dojzdzac sobie rowerkiem Trzymajcie kciuki
Kciuki za dobra lokalizacje
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 06:25   #2002
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Dawaj zdjecie roweru Madesola ! Ja uwielbiam swoj komunijny rower - kiedys byl teczowy, pozniej go przemalowalam na zloty i nadal dziala! tesknie za przerzutkami...
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 09:02   #2003
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Uwielbiam rekawiczki bez palcow
Co do koszulek termo to mam 2 z krotkim i 4 z dlugim rekawem,uwielbiam je nie tylko na rower ale i do noszenia na codzien(w pracy czesto jestem dosyc aktywna).Koszulki sa suche w dotyku i nie widac i nie czuc potu
czekam aż w końcu w Lidlu będą, brat w zeszłym roku kupił i są bardzo fajne - z żelowymi wstawkami


Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Dawaj zdjecie roweru Madesola ! Ja uwielbiam swoj komunijny rower - kiedys byl teczowy, pozniej go przemalowalam na zloty i nadal dziala! tesknie za przerzutkami...
przerzutki fajna rzecz


wróciłam do jazdy rowerem do pracy i znowu jestem w pracy przed czasem mimo, że wyruszyłam trochę późno, komunikacją na mur beton bym się spóźniła


od 3 tygodni w ramach przygotowania ciała do sezonu letniego i spalenia zimowej oponki zaczęłam intensywniej ćwiczyć i powiem wam, że oprócz tego, że ciałko moje nabiera znowu lepsze kształty, to dzięki silniejszym mięśniom lepiej mi się jeździ

i jeszcze jedno po jeździe rowerem (i innej aktywności) nie zapomnijcie się porozciągać
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 03:54   #2004
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
czekam aż w końcu w Lidlu będą, brat w zeszłym roku kupił i są bardzo fajne - z żelowymi wstawkami




przerzutki fajna rzecz


wróciłam do jazdy rowerem do pracy i znowu jestem w pracy przed czasem mimo, że wyruszyłam trochę późno, komunikacją na mur beton bym się spóźniła


od 3 tygodni w ramach przygotowania ciała do sezonu letniego i spalenia zimowej oponki zaczęłam intensywniej ćwiczyć i powiem wam, że oprócz tego, że ciałko moje nabiera znowu lepsze kształty, to dzięki silniejszym mięśniom lepiej mi się jeździ

i jeszcze jedno po jeździe rowerem (i innej aktywności) nie zapomnijcie się porozciągać
No to udanych zakupow w LidluNo to niezle juz trenujesz

Dzisiaj jechalam na uczelnie,bylo -5 stopni czyli idealnie jak dla mnieNa chodnikach pustki na ulicy pelno samochodow.Ubralam sie juz raczej wiosennie:cienka kurtka,bluzka termo,rurki i adidasy
Cale ubranie w jasnych i odblaskowych kolorach-mysle ze robi to roznice jezeli chodzi o bezpieczenstwo

Na trasie spotkalam chlopaka spacerujacego ktory zyczyl mi milego dnia i rowerzyste ktory sie usmiechnal i pozdrowil
Aha,ostatnio nie licze km bo ciagle zapominam doladowac do konca telefonu takze niewiem ile w tym miesiacu wyjezdzilam.

Jutro powtorka z rozrywki,wyjezdzam z rana na przejazdzke do sklepu ze zdrowa zywnoscia
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 12:39   #2005
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
No to udanych zakupow w LidluNo to niezle juz trenujesz

Dzisiaj jechalam na uczelnie,bylo -5 stopni czyli idealnie jak dla mnieNa chodnikach pustki na ulicy pelno samochodow.Ubralam sie juz raczej wiosennie:cienka kurtka,bluzka termo,rurki i adidasy
Cale ubranie w jasnych i odblaskowych kolorach-mysle ze robi to roznice jezeli chodzi o bezpieczenstwo

Na trasie spotkalam chlopaka spacerujacego ktory zyczyl mi milego dnia i rowerzyste ktory sie usmiechnal i pozdrowil
Aha,ostatnio nie licze km bo ciagle zapominam doladowac do konca telefonu takze niewiem ile w tym miesiacu wyjezdzilam.

Jutro powtorka z rozrywki,wyjezdzam z rana na przejazdzke do sklepu ze zdrowa zywnoscia
na zakupy w Lidlu będę musiała jeszcze poczekać


ja dzisiaj za nim dojechałam do pracy pojechałam do parku i zrobiłam kilka rundek na rozgrzewkę taka jazda lepiej na mnie działa niż kawa

co do treningów itp. chcę/nie chcę muszę bo niestety mam tendencję do tycia, a i tak za dużo sobie odpuściłam, bo niestety mam też tak, że jak jest zimno i mało słońca, to nie dość, że robię się leniwa, to jem więcej niż ustawa nakazuje

a jutro planuję wycieczkę do lasu mam nadzieję, że pogoda pozwoli


o załadowały się dwie focie z porannego poranku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0293.jpg (145,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0294.jpg (137,8 KB, 19 załadowań)
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 13:12   #2006
rita morgan
Raczkowanie
 
Avatar rita morgan
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

ja jutro też pojadę gdzieś po egzaminie o pójdę pobiegać dziewczyny dajcie znać jak będą takie rękawiczki w lidlu
__________________
kocham swojego Bąbelka <3


rita morgan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 15:48   #2007
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość


ja dzisiaj za nim dojechałam do pracy pojechałam do parku i zrobiłam kilka rundek na rozgrzewkę taka jazda lepiej na mnie działa niż kawa


a jutro planuję wycieczkę do lasu mam nadzieję, że pogoda pozwoli


o załadowały się dwie focie z porannego poranku
Oj tak,mnie tez budzi jazda,lubie nawet jak jest troche zimniej wtedy sie szybciej rozbudzam
Milej wycieczki jutro
Super fotki,bardzo klimatyczne-szczegolnie ta druga

Wrzucam fotke z dzisiejszej porannej jazdy-uwielbiam puste chodniki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (136,2 KB, 18 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 17:37   #2008
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Oj tak,mnie tez budzi jazda,lubie nawet jak jest troche zimniej wtedy sie szybciej rozbudzam
Milej wycieczki jutro
Super fotki,bardzo klimatyczne-szczegolnie ta druga

Wrzucam fotke z dzisiejszej porannej jazdy-uwielbiam puste chodniki
na zdjęciu nie wygląda na ujemne temperatury
i śnieg zniknął
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 19:38   #2009
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
na zdjęciu nie wygląda na ujemne temperatury
i śnieg zniknął
Fakt,jest dosc slonecznie,ale wieje dosc silny wiatr
Za sniegiem nie tesknie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 17:48   #2010
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

plan na dzisiaj wykonany ale się jechałoooooo a ile błocka
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-21 16:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.