Nie warto dawac drugiej szansy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-22, 10:07   #1
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476

Nie warto dawac drugiej szansy!!!


i choc slyszalam to od innych dziewczyn, musialam przerobic na wlasnej skorze . mialam chlopaka do dzis, troskliwego, niezawodnego, cieplego, nie zostawil w potrzebie. Przedstawial znajomym, rodzinie, mowil o slubie, myslal o wspolnej przyszlosci, gdzie bedziemy mieszkac itp. Ale mial jedna wade- oprocz stalego zwiazku mial, sama nie wiem jak to nazwac.. kolezanki dwie kolezanki, ktore sie nie znaly. Byly gdzies w tle, jednej mi nawet nie przedstawil i to juz bylo dziwne. Raz w ramach zartu zaczal mi przegladac telefon, chwycilam za jego... a tam wymiana smso cala w usmieszkach i miłych snach, dobrych nockach itp. Oczywiscie piekielko, przeprosiny, przyjete, choc juz bylam czujna.

To bylo dokladnie rok temu, tez koniec lutego. W ciagu roku jeszcze kilka takich incydentow, zreszta widzialam go przy jednej z nich, tak patrzy zakochany facet, bylismy we trojke w pokoju, a jakbym na chwile dla niego nie istniala...Interesowal sie ich sprawami, sam rzucal do pomocy, pozyczania ksiazek, filmow, spotykal. Bolalo mnie to, postawilam sprawe jasno, ma tyle przyjaciol ze moze sobie darowac akurat te dwie. obiecal.

Wyjechalam na dwa tygodnie, po powrocie o jakims moim luznym zarcie co robil jak mnie nie bylo, on sie stasznie wzburzyl, ze go o cos oskarzam, zaczal pytac o dowody. A zart rzucony niewinnie, wiec niestety musialam sie sprawa zainteresowac. tak, wstyd przyznac nie wylogowal sie z NK, wyszlo szydlo z worka, absolutnie nie zerwal z nimi kontaktu, byly mile slowa, zaproszenie do kina, z druga na miasto, pierwszy kontakt 10minut po moim wyjezdzie byby slowa ze jest zawiedziony, ze sie gdzies rozmineli w spotkaniu..

Byla tez wlasnorecznie zrobiona kolacja dla mnie po moim powrocie, znow wspolny czas ze mna, wczoraj jego urodziny, na ktore nie zaprosil ich. Peklam rano, gdy lezelismy i powiedzial ze dobrze mu ze mna. wykrzyczalam ze wiem. I co? "to moja wina ze drażylam sprawe, moglismy zyc spokojnie, nie, nie zdradzil mnie fizycznie, choc jest nimi zaurocznony, powiedzial ze szukam ułudy, ze nigdy nie znajde faceta zapatrzonego tylko we mnie... A te jego spotkania to taka forma kontaktu, ktora nie powinna mi przeszkadzac, bo nic nie robia a jemu pomaga.

Ja rozumiem, jakby on sie zakochal w jednej, odszedl.. zdarza sie. Ale najgorsze jest to, ze one do niego nic nie czuje, nawet jakbym chciala je za cos winic, to nie moge, bo to on inicjowal spotkania, pisal, dzwonil, a one z tego co widze odpowiadaly po kolezensku raczej.

Pomozcie mi zrozumiec, jak mozna tak robic, a przy rozstaniu płakac jak mozna robic tyle gestow milosci i rownoczesnie zapraszac ja do kina? twierdzil ze nic mu nie brakowalo ze mna, rzeczywiscie w tych jego mailach nie ma slowa, ze sie ze mna niedogaduje... Zyc mi sie nie chce, nikogo juz nie pokocham...
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:15   #2
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Nie wiem, ale tez miałam taka sytuacje i identyczne tłumaczenia, ze to moja wina, bo po co drążyłam
Ztego, co widac kłamca i oszust. Z takimi zwiazki mozna sobie darowac.
Kłamał,ze zerwał kontakty z tymi kolezankami, wiec na jakiej podstawie uwazasz,ze z nimi nie spał? To tylko jeszcze jedno kłamstwo...

Edytowane przez Gwiazdeczka1978
Czas edycji: 2009-02-22 o 10:18
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:20   #3
vvitaminka
Rozeznanie
 
Avatar vvitaminka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 924
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Też miałam taką sytuacje...łudziłam się,ale jednak kłamstwo ma krótkie nogi ... nie warto dawać drugiej szansy...jak dla mnie oczywiście
__________________
vvitaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:31   #4
Aga19891989
Raczkowanie
 
Avatar Aga19891989
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 79
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

wg. mnie facet moze mieć kolezanki ale to już przesada że zaprasza je do kina itp Tez się rozstałam z facetem i on po rostaniu pojechał z kolezanusiami za miasto na dyskoteke i to mnie tak zezłosciło (mimo ze nie byliśmy razem) ze zerwałam kontakt bo mielismy taki niby przyjacielski. Ja swojemu pozwalałam wychodzić z kolezankami ale z ktorymi wiedziałam ze nic go nie łaczyło i łaczyc nie bedzie. a to ze nie znajdziesz sobie faceta ktory bedzie w ciebie tak zapatrzony - norma tez to słyszałam
Aga19891989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:39   #5
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

A wiesz moze w czzm mu te kontakty pomagają?Wyjasnil Ci?Bo mnie to strasznie zastanawia.
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:44   #6
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość

I co? "to moja wina ze drażylam sprawe, moglismy zyc spokojnie, nie, nie zdradzil mnie fizycznie, choc jest nimi zaurocznony, powiedzial ze szukam ułudy, ze nigdy nie znajde faceta zapatrzonego tylko we mnie... A te jego spotkania to taka forma kontaktu, ktora nie powinna mi przeszkadzac, bo nic nie robia a jemu pomaga.

Ja rozumiem, jakby on sie zakochal w jednej, odszedl.. zdarza sie. Ale najgorsze jest to, ze one do niego nic nie czuje, nawet jakbym chciala je za cos winic, to nie moge, bo to on inicjowal spotkania, pisal, dzwonil, a one z tego co widze odpowiadaly po kolezensku raczej.
Czy mam przez to rozumiec,ze zdrady fizycznej bys nie wybaczyła,ale to ze np 'sie zakochal' zdarza sie?
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:48   #7
Lady_kejsi
Raczkowanie
 
Avatar Lady_kejsi
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Po prawej okno, po lewej łóżko...
Wiadomości: 222
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

tacy faceci mają jakiś problem i muszą sobie rekompensować swoje braki flirtowaniem na lewo i na prawo Fakt każdy facet spojrzy czasem na inną kobietę, ale NIE KAŻDY flirtuje z 3ma na raz. A ten tekst, że n znajdziesz faceta zapatrzonego tylko w Ciebie to próba bezczelnego uwiązania Cię do niego, żebyś okazywała mu wdzięczność, że z Tobą jest :P wywal na zbity pysk , albo lepiej najpierw pokaż mu jak się czułaś i poumawiaj się z dwoma facetami, flirtuj, podrywaj. Potem zostaw
__________________
C a p o e i r a m e u a m o r . . .


Kocham od początku
'każdy nowy dzień zaczyna się głęboką nocą'
Lady_kejsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 11:01   #8
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Cytat:
Napisane przez MartuFFFia Pokaż wiadomość
Czy mam przez to rozumiec,ze zdrady fizycznej bys nie wybaczyła,ale to ze np 'sie zakochal' zdarza sie?

nie, zdrady fizyczniej tym bardziej bym nie wybaczyla. A sytuacja, kiedy ktos sie zakochal zdarza sie, uczucia to nie matematyka... Tyle zareczal ze mnie kocha, a dzis nazwal je zauroczeniem... W koncu nie zakochal sie w dwoch naraz

A co do kompleksow... bardzo mozliwe, ze sobie cos rekompesuje, bo czasem sie zalil, ze jego koledzy to potrafia na byle dyskotece zawinac sobie dziewczyne dookola palca... A my od dawna razem, moze to tu jest problem.
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 11:03   #9
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Cytat:
Napisane przez Lady_kejsi Pokaż wiadomość
tacy faceci mają jakiś problem i muszą sobie rekompensować swoje braki flirtowaniem na lewo i na prawo Fakt każdy facet spojrzy czasem na inną kobietę, ale NIE KAŻDY flirtuje z 3ma na raz. A ten tekst, że n znajdziesz faceta zapatrzonego tylko w Ciebie to próba bezczelnego uwiązania Cię do niego, żebyś okazywała mu wdzięczność, że z Tobą jest :P wywal na zbity pysk , albo lepiej najpierw pokaż mu jak się czułaś i poumawiaj się z dwoma facetami, flirtuj, podrywaj. Potem zostaw
hehehe no własnie. podpisuje się czterema kończynami pod tym
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 11:17   #10
Akruks
Raczkowanie
 
Avatar Akruks
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 79
Smile Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Cytat:
Napisane przez Lady_kejsi Pokaż wiadomość
tacy faceci mają jakiś problem i muszą sobie rekompensować swoje braki flirtowaniem na lewo i na prawo
Oj, od razu facet ma problem. Czasem ten problem to jest problem dziewczyny a facet jej nie może znieść
.
__________________
Zobacz mój horoskop
Akruks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 11:27   #11
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
nie, zdrady fizyczniej tym bardziej bym nie wybaczyla. A sytuacja, kiedy ktos sie zakochal zdarza sie, uczucia to nie matematyka... Tyle zareczal ze mnie kocha, a dzis nazwal je zauroczeniem... W koncu nie zakochal sie w dwoch naraz
Może jestem inna,ale dla mnie to troche niezrozumiale.
Zdrada fizyczna=emocje,chwila, popęd a potem wyrzuty sumienia.
A zakochanie sie? Jak mozna kochajac kogos innego zakochac sie w kims innym? Przeciez wtedy angazuje sie calym soba to nie jest juz chwila zapomnienia to jest proces ktorego jest swiadomy.Dzieje sie to na przestrzeni dłuższej niz pare minut.
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 11:57   #12
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
.

nigdy nie znajde faceta zapatrzonego tylko we mnie...
G***o prawda! Niezłe pranie mózgu robił Ci ten palant. A co do drugiej szansy, ja też kiedyś ją dałam i srodze tego żałowałam.
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:03   #13
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

A ja się zastanawiam jak wielu z nich tak ma...

jestem po identycznych przejściach z moim ex. Z tym, że ja byłam głupia i wiedząc o jego zauroczeniu inną dziewczyną ciągle czekałam, aż mu przejdzie. Mieliśmy plany na przyszłość, wydawaliśmy się świetnie dobrani, to był już dość długi związek i wcześniej było bardzo dobrze, bla bla bla. A on ciągle obiecywał, że "postara się" żeby w naszym związku było jak kiedyś, gdy nie było nikogo innego.
Nie muszę mówić, że naiwna byłam jak cholera... Doszło do tego, że jak spędzałam u niego cały dzień to ja mogłam siedzieć na kanapie i oglądać tv a on z jedną panienką gadał na gadu kilka godzin. W końcu kładłam się spać, a on tylko kontrolnie oglądał się co jakiś czas za siebie zanim włączył okienko rozmowy z nią, wszystko we mnie wyło, krzyczało, tupało, a na zewnątrz totalna cisza, zupełnie nie wiedziałam co mam robić, byłam przerażona tym, że wszystko może szlag trafić. Jak się do tego z gg przyczepiłam to zaczęli pisać maile, żeby mógł odpisywać jak mnie nie będzie. Oczywiście takie rzeczy wyłażą, zwłaszcza jak się z kimś jest długo i umie wyczuć każde niedopowiedzenie... Posunęłam się do tego, że pogadałam z tą laską, żeby nie pozwalała mu na podrywanie jej (jakie to żałosne, prawda?), na co ona się zgodziła. Później się okazało, że po tej rozmowie i tak nic się nie zmieniło, ale wtedy już było mi wszystko jedno.
Dopiero po fakcie, po rozstaniu i przeanalizowaniu tego co się działo zdałam sobie sprawę, że w głupim zakochaniu zgubiłam gdzieś cały szacunek do samej siebie. Calutki, szukając jakiegoś wyjścia z sytuacji pogubiłam się gdzieś w tym wszystkim i zrobiłam całą masę rzeczy, których cholernie żałuję. Ale to już inna bajka, chyba uznałam, że skoro pozwoliłam się tak poniżyć, to już gorzej nie będzie...

Najlepsze - jestem z ex w dobrych kontaktach i ostatnio mówił mi, że w swoim obecnym związku "jest mądrzejszy, bo teraz już wie, żeby nie przyznawać się do zauroczenia inną kobietą tylko po cichu je przeczekać i wszystko dobrze ukryć"... nawet tego nie skomentuję :/ Może głupia jestem, ale dojrzałam do opcji, że nie ma co na siłę ratować związku: ciągnie cię gdzieś indziej? śmiało, droga wolna, ja sobie poradzę. Nawet, jeśli miałabym sobie nie poradzić...

Moja opinia? Wyciągnij lekcję z tego co przeszłaś, bo wiem jakiego kopa dostałaś i że za tego kopniaka będzie teraz pokutował przez jakiś czas każdy Twój następny partner. Powodzenia.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:22   #14
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
Moja opinia? Wyciągnij lekcję z tego co przeszłaś, bo wiem jakiego kopa dostałaś i że za tego kopniaka będzie teraz pokutował przez jakiś czas każdy Twój następny partner. Powodzenia.
dluugo nie bedzie zadnego nastepnego... a ja stracilam rok na zludzenia. Dostalam jeszcze smsa, jak moglam z buciarami wejsc na jego profil NK. I przyznam ze mam wyrzuty sumienia, bo to nie bylo fair. Nie chce stac sie zgorzkniala, podejrzliwa baba, ktora burzy czyjas prywatnosc.
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:23   #15
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
dluugo nie bedzie zadnego nastepnego... a ja stracilam rok na zludzenia. Dostalam jeszcze smsa, jak moglam z buciarami wejsc na jego profil NK. I przyznam ze mam wyrzuty sumienia, bo to nie bylo fair. Nie chce stac sie zgorzkniala, podejrzliwa baba, ktora burzy czyjas prywatnosc.
Ok, nie powinnas tego robic. Ale tak nigdy bys sie nie dowiedziała. To on powienine miec wyrzuty sumienia. Najlepiej zakonczyc to bez zadnych powrotów innych rzeczy.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:26   #16
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Ha, chyba każda z nas prędzej czy później przekonuje się, że ta druga szansa to się porażką okazuje. Niby można spróbować jeszcze raz, ale chyba jak się raz coś zepsuło, to i za 2, 3, 4 razem będzie tak samo jednak.
Gdybym ja miała takiego kolegę to w życiu bym się z nim nigdzie nie umówiła, wiedząc, że on ma dziewczynę...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:32   #17
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Ha, chyba każda z nas prędzej czy później przekonuje się, że ta druga szansa to się porażką okazuje. Niby można spróbować jeszcze raz, ale chyba jak się raz coś zepsuło, to i za 2, 3, 4 razem będzie tak samo jednak.
Gdybym ja miała takiego kolegę to w życiu bym się z nim nigdzie nie umówiła, wiedząc, że on ma dziewczynę...
Ja tez. Ale nie ma co winic tych/ tej dziewczyny.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:36   #18
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
dluugo nie bedzie zadnego nastepnego... a ja stracilam rok na zludzenia. Dostalam jeszcze smsa, jak moglam z buciarami wejsc na jego profil NK. I przyznam ze mam wyrzuty sumienia, bo to nie bylo fair. Nie chce stac sie zgorzkniala, podejrzliwa baba, ktora burzy czyjas prywatnosc.
Och, no oczywiście że musiał się jakoś bronić, to wyciągnął Ci, że weszłaś na jego profil, stara się usprawiedliwiać siebie samego w swojej głowie.

Moim zdaniem - w tej chwili nieważne, że weszłaś na jego profil, bo znalazłaś coś, co sprawia, że nic już związanego z tym chłopakiem nie powinno być w kategorii "ważnych rzeczy". Nie masz się co przejmować tym, że nadużyłaś jego zaufania - bo wcześniej on zdeptał z premedytacją Twoje próby zaufania mu - zdeptał poprzez okłamywanie Cię i ukrywanie czegoś, co jest istotne. Zostaw to za sobą.

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Ok, nie powinnas tego robic. Ale tak nigdy bys sie nie dowiedziała. To on powienine miec wyrzuty sumienia. Najlepiej zakonczyc to bez zadnych powrotów innych rzeczy.
dokładnie tak.
A jakbyś nic nie zrobiła to i tak by się wydało wcześniej czy później, takie rzeczy wyłażą niespodziankowo, wtedy gdy człowiek najmniej się ich spodziewa. Lepiej, że wiesz teraz i nie marnujesz na niego czasu.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:40   #19
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Uważam że miał prawo się spotykać z koleżankami, jednak fakt że to przed Tobą ukrywał świadczy o jego nieczystym sumieniu.
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 12:49   #20
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Ja tez. Ale nie ma co winic tych/ tej dziewczyny.
No jasne, to nie opne mówią autorce, że kochają, będą wierne etc. Więc nigdy się nie powinno winić znajomych, koleżanek czy kochanek, bo one nie mają wobnec nas zobowiązań, ale ma je facet.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 13:06   #21
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Takim debilem się przejmować? Kopnij go w tyłek! On na Ciebie nie zasługuje. Gdyby mi facet powiedział, że nigdy nie znajdę kogoś wpatrzonego tylko we mnie, to dostałby z liścia :P Tak mówi ktoś, kto "kocha"?!
Nie wiem, może jestem zbyt "wymagająca", ale nie dzieliłabym się moim facetem z innymi kobietami :P Na tym forum jest strasznie dużo kobiet, które mają zdecydowanie za niską samoocenę - jesteście miłe, wrażliwe, pomocne; czemu dajecie się tak traktować? W związku trzeba czuć się szczęśliwym! Jeśli częściej płaczecie, cierpicie, to lepiej się rozstać. Poboli i przestanie, a przynajmniej nie stracicie kilku lat na jakiegoś kretyna.
Dziękuję za uwagę
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 13:35   #22
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;11101522]Takim debilem się przejmować? Kopnij go w tyłek! On na Ciebie nie zasługuje. Gdyby mi facet powiedział, że nigdy nie znajdę kogoś wpatrzonego tylko we mnie, to dostałby z liścia :P Tak mówi ktoś, kto "kocha"?!
Nie wiem, może jestem zbyt "wymagająca", ale nie dzieliłabym się moim facetem z innymi kobietami :P Na tym forum jest strasznie dużo kobiet, które mają zdecydowanie za niską samoocenę - jesteście miłe, wrażliwe, pomocne; czemu dajecie się tak traktować? W związku trzeba czuć się szczęśliwym! Jeśli częściej płaczecie, cierpicie, to lepiej się rozstać. Poboli i przestanie, a przynajmniej nie stracicie kilku lat na jakiegoś kretyna.
Dziękuję za uwagę [/quote]

Szkoda że mi tego ktoś nie powiedział wcześniej, a tak ehhhh 6 lat straconych...
Kiedy złapałam go na kłamstwie (nie chodziło jednak o inną) to się okazało, że problem leży w tym że wiedziałam że okłamywał swoich rodziców, więc nie mam do niego zaufania W tym momencie spadła maska z twarzy, stracił mój szacunek i zaufanie, rozstaliśmy się, było mi bardzo ciężko, ale dziś jestem z tego zadowolona i przede wszystkim odzyskałam spokój i szacunek do siebie.

Przykro mi, ale twój partner cię nie kocha. Nigdy nie znajdziesz kogoś zapatrzonego tylko w ciebie????? Oj, tu się chłopak myli. To on ma problem, nie ty! Na razie się byc może tylko rozgląda na boki, ale zaraz zacznie skakać. Nie zatrzymuj go, NIE WARTO!!!
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 19:46   #23
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

A ja jednej rzeczy nie kumam. Ok, zrobił to w tajemnicy przed tobą i to jest błąd. Ale jeśli chciałby iść do kina z koleżanką to jakbyś zareagowała?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 20:10   #24
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A ja jednej rzeczy nie kumam. Ok, zrobił to w tajemnicy przed tobą i to jest błąd. Ale jeśli chciałby iść do kina z koleżanką to jakbyś zareagowała?

z taka normalna kolezanka? normalnie, czyli nie mialabym nic przeciwko, tym bardziej ze jego kolezanki ze studiow i akademika znam i lubie. Jesli podejrzewasz ze bylam maniakalna zazdrosnica badz bluszczem to jestes w bledzie, mialam wlasne zycie, wlasne sprawy, nie spedzalismy razem kazdej minuty, nie wisialam na telefonie.
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 20:31   #25
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
z taka normalna kolezanka? normalnie, czyli nie mialabym nic przeciwko, tym bardziej ze jego kolezanki ze studiow i akademika znam i lubie. Jesli podejrzewasz ze bylam maniakalna zazdrosnica badz bluszczem to jestes w bledzie, mialam wlasne zycie, wlasne sprawy, nie spedzalismy razem kazdej minuty, nie wisialam na telefonie.
Nie podejrzewam nic. Jestem ciekawa jakbyś zareagowałą, gdyby Ci powiedział, że spotyka się na kawie z TĄ koleżanką.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 20:37   #26
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Nie podejrzewam nic. Jestem ciekawa jakbyś zareagowałą, gdyby Ci powiedział, że spotyka się na kawie z TĄ koleżanką.
pewnie bylaby zazdrosna akurat o TĘ kolezanke, skoro sam jej powiedzial, ze jest nią zauroczony czemu ja sie akurat nie dziwie..
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 20:41   #27
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

a szczerze mowiac nie wiem... albo bym nie zareagowala, bo po tych obietnicach bylam przekonana ze rozluznil kontakt, wiec co tam jedna kawa... albo bym byla przeciw i powiedziala zeby sobie darowal, bo mnie to rani. Kino chybabym z gory oprotestowala.
tyle ze te kontakty nie bylo sporadyczne, jak sie okazuje. A do czego dazysz?
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 20:45   #28
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

E nic, bo ja się wybieram do kina z kolegą, za którym przepadam, któym jestem zauroczona i który jest przesympatyczny. A nasze rozmowy wiele osób, które nas nie znają uważa za jawny flirt. Z tym, ze ja jestem szczęsliwą mężatką. I szukam podobieństw. Mój mąż natomiast wykazuje zupełny spokój.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 20:50   #29
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
E nic, bo ja się wybieram do kina z kolegą, za którym przepadam, któym jestem zauroczona i który jest przesympatyczny. A nasze rozmowy wiele osób, które nas nie znają uważa za jawny flirt. Z tym, ze ja jestem szczęsliwą mężatką. I szukam podobieństw. Mój mąż natomiast wykazuje zupełny spokój.
no tak, ale jest roznica, jesli ty wiesz i twoj maz wie, ze ze soba nie flirtujecie i jestes 'zauroczona', ale nie w takim sensie jak byly chlopak autorki watku tymi kolezankami.
on z nimi autentycznie flirtowal, wiec tu chyba jednak jest roznica.
nie wiem czy udalo mi sie zrozumiale wyjasnic i wyrazic to co chcialam, ale jednym slowem - jest roznica miedzy zauroczeniem a zauroczeniem
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 21:01   #30
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Nie warto dawac drugiej szansy!!!

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
no tak, ale jest roznica, jesli ty wiesz i twoj maz wie, ze ze soba nie flirtujecie i jestes 'zauroczona', ale nie w takim sensie jak byly chlopak autorki watku tymi kolezankami.
on z nimi autentycznie flirtowal, wiec tu chyba jednak jest roznica.
nie wiem czy udalo mi sie zrozumiale wyjasnic i wyrazic to co chcialam, ale jednym slowem - jest roznica miedzy zauroczeniem a zauroczeniem
No własnie ja nie wiem... nie chcę go bronić, ale co to znaczy autentycznie? Jakby ktoś miał ochotę na przejrzenie mojego archiwum gg albo smsów to byłby przekonany, że mamy romans co najmniej. I to ognisty...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.