Ból piersi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-20, 20:24   #1
gosiaczek12z
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczek12z
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 47
Post

Ból piersi


Dwa tygodnie temu miałam okres i wtedy zaczęły boleć mnie piersi, jak to przed okresem, ale od tego momentu nie przestały - bolą mnie całe 2 tygodnie, z tym że wczoraj dostałam kolejny okres. Ból od 3 dni jest tak nieznośny, że nie mogę nosić stanika. Mimo iż chodzę ciągle bez, czuję ból cały czas - nawet podczas siedzenia, leżenia, chodzenia ( wtedy jest strasznie!). O spaniu na brzuchu mogę zapomnieć! Piersi są nabrzmiałe, twarde, bolą zwłaszcza w dolnej i bocznej zewnętrznej części, a sutki są bardzo wrażliwe na dotyk. Jedna pierś ( prawa, jest ciut mniejsza od lewej) boli przeszywająco w jednym miejscu. Zawsze ćwiczyłam, biegałam, teraz z takim bólem to jest niewyobrażalne, gdyż nawet chodzenie sprawia ból. Czy to jakieś zaburzenia hormonalne? Nie zwaliłabym tego na źle dobrany stanik, gdyż od zawsze mam ten rozmiar, ten krój stanika i wszystko było ok.. nie wiem co robić. Pomocy.
gosiaczek12z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 10:32   #2
Sliczna Sarenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 15
Dot.: Ból piersi

Cytat:
Napisane przez gosiaczek12z Pokaż wiadomość
Dwa tygodnie temu miałam okres i wtedy zaczęły boleć mnie piersi, jak to przed okresem, ale od tego momentu nie przestały - bolą mnie całe 2 tygodnie, z tym że wczoraj dostałam kolejny okres. Ból od 3 dni jest tak nieznośny, że nie mogę nosić stanika. Mimo iż chodzę ciągle bez, czuję ból cały czas - nawet podczas siedzenia, leżenia, chodzenia ( wtedy jest strasznie!). O spaniu na brzuchu mogę zapomnieć! Piersi są nabrzmiałe, twarde, bolą zwłaszcza w dolnej i bocznej zewnętrznej części, a sutki są bardzo wrażliwe na dotyk. Jedna pierś ( prawa, jest ciut mniejsza od lewej) boli przeszywająco w jednym miejscu. Zawsze ćwiczyłam, biegałam, teraz z takim bólem to jest niewyobrażalne, gdyż nawet chodzenie sprawia ból. Czy to jakieś zaburzenia hormonalne? Nie zwaliłabym tego na źle dobrany stanik, gdyż od zawsze mam ten rozmiar, ten krój stanika i wszystko było ok.. nie wiem co robić. Pomocy.

Idź najlepiej do lekarza, myśle też że warto zrobić badanie hormonalne. Ja miałam podwyższoną prolaktynę i dokładnie tak jak Ciebie mnie bolały piersi baaaardzo. Teraz biore lek i już nie bolą
Sliczna Sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-21 11:32:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.