Poród Cc i koszmarne miesiączki wraz z pakietem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-24, 20:24   #1
kwasanri
Raczkowanie
 
Avatar kwasanri
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Texas
Wiadomości: 181
Wyślij wiadomość przez Yahoo do kwasanri Send a message via Skype™ to kwasanri
Question

Poród Cc i koszmarne miesiączki wraz z pakietem


To może najpierw w skrócie opowiem swoją przygode.9 miesięcy temu stałam się mama wspaniałego synka.Poród trwał 17,5h i zakończył sie cc poprostu nic sie nie obniżało a skurcze były.Tak oto mój wspanioały 4,650 klocek zawitał na świat i tak karmimy sie tylko cycem.Początkowo okres zanikł kompletnie oj tak mi się wydawało że to powód do radości.Powrócił raz było ciężko,potem znowu 2miesiące przerwy i powrócił z podwojoną siłą koszmar,ból, obfitośc i czas trwania jak nigdy Do tego doszły mega bóle niczym wzdęcia w brzuchu, ruchy jelit to już zdązyłam się przyzwyczaic że brzuch sie rusza no ale te obecne bóle pod żołądkiem fiu fiu.Poszłam na USgi pan doktor:No ma pani tam dużo płynów(ojej)których nie powinno być aż tyle ale ja tego też wyjaśnić nie moge no sama pani wie taka medycyna-no właśnie nie wiem. Moje pytanie do kobiet które przeszły coś podobnego bądź znaja kogoś w podobnej sytuacji, czy to naprawde tak sie dzieje?I czy to będzie gorzej czy raczej mam szukać innego bajkopisarza bo w nich straciłam wiare juz podczas porodu.dziekuje i pozdrawiam
__________________
Le☠piej być nie☠szczęśliwą sa☠mot☠nie, niż nie☠szczęśliwą z kimś innym. -m.monroe
kwasanri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 11:28   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Poród Cc i koszmarne miesiączki wraz z pakietem

Zmień lekarza.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-25 12:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.