Życie bez miłości :( - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 14:34   #2041
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez IzaS Pokaż wiadomość
skoro już tego kogoś masz, to wiadomo, że łatwi Ci mówić 'mieć nadzieję' itp. nawet gdybyś wcześniej miała takie problemy, że kogoś sobie nie możesz znaleźć, już Ciebie one nie dotyczą, więc jesteś trochę 'poza' problemem

a do bycia samej można się przyzwyczaić ;D
Izo, ja jeszcze nikogo nie mam To jest sprawa, która się rozwija i nie traktuję go jako swojego chłopaka na razie

W ciągu moich singielskich dwóch lat spotykałam się z wieloma facetami Czasem były to pojedyńcze randki, czasem kilka randek, czasem troszkę dłużej Ale hmmm nie byłam w stanie, nie chciałam się angażować, nic nie czułam do tych facetów... Czasem chciałam z kimś być, potem nie chciałam i w singliestwie czułam się jak ryba w wodzie, przyciągałam, odtrącałam, byłam odtrącana... Miałam różne uczucia w sobie... Ale nadzieja zawsze się tli.. Nadzieja, że spotka się nie namiastkę tak jak namiastką był mój poprzedni związek, ale coś prawdziwego, miłość jaka zdarza się raz na milion...

Teraz mnie ta sytuacja zaskoczyła... Że się tak wkręciłam, że mnie tak z nóg zwaliło... Ale nie mogę powiedzieć jeszcze, że to mój facet Sprawa się rozwija Oby pomyślnie Z wizażankowymi kciukami wszystko jest możliwe
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 13:49   #2042
czarny elf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 34
Dot.: Życie bez miłości :(

Witam wszystkich!

Obserwuję ten wątek już jakieś dwa miesiące i przez ten czas poczytałam kilkanaście stron wstecz. Chciałabym się do Was przyłączyć.

Jeśli miałabym opisać siebie to powiedziałabym, że jestem otwarta, spontaniczna i pewna siebie. Jeśli chodzi o wygląd, to nie mam za bardzo kompleksów. Mimo wszystko nie mam szczęścia w miłości.

A teraz moja historia: Poznałam go już dość dawno. Jest moim ideałem - słodki drań, przystojny. Na początku byłam w jego towarzystwie bardzo onieśmielona, głupiałam przy nim, ale z czasem jednak przyzwycziłam się i powoli, powoli stał się moim przyjacielem. Czekam ciągle na niego, na coś więcej. Przeczekałam nawet czas, kiedy on miał dziewczynę, a to była dla mnie katorga. Ostatnio przechodzimy samych siebie w tej calej naszej znajomości - flirty, podteksty, przytulania To niesamowite... Nie myślałam, że aż tak daleko zajdziemy... On jest moim wymodlonym, wyśnionym... czuję jakby spełniało się moje największe marzenie, a nigdy wcześniej w to nie wierzyłam... tak długo czekałam.

Problem tkwi w tym, że ja nigdy nikogo nie miałam... Cholernie boje się do tego przyznać. Nie potrafię się też całować, co jest dla mnie najwiekszą barierą Mój pierwszy pocałunek był porażką i nigdy więcej tego nie powtórzyłam... Czuję, że już niedługo dojdzie do takiej sytuacji i kompletnie sie zbłaźnię i pewnie ucieknę
__________________
"Ja latam, ale wielu ludzi zamiera w środku.
Zostali zamordowani przez życie."
czarny elf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:56   #2043
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Życie bez miłości :(

elfie a ile masz lat?
czego pocalunek byl porazka

wiesz nie ma nieudanych pocalunkow zazwycza 2 strona (facet)nawet nie moze wyczuc ze ktos nie calowal sie nigdy est skupiona zazwyczaj na sobie
odwagi ,checi i bedzie dobrze i nie mysl o tym za duzo
powodzenia!
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 17:12   #2044
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Życie bez miłości :(

A ja ciągle zastanawiam się..... jak to jest być kochaną... mnie nikt nie kochał tak naprawdę znam kolesi, którzy zawsze coś tam mówi że kocha kogoś, swoją dziewczyne itd. i zazdroszcze tym dziewczyną...że choć ktoś o nie walczy.
Bo o mnie to chyba nigdy nikt
Wszystkie fajne dni, chwile spędzam samotnie..... mam znajomych, ale co mi po nich jak kisze się w domu oglądając ich zakochane fotki na naszej klasie w róznych miejscach Polski.... w ramionach ukochanych.
Czemu ja tak nie mam?
Zawsze jak się zakocham musze się pogodzić z porażką.... bo nigdy nie wyjdzie, albo trafiam na kobieciarzy
A z drugiej strony nie chce być z pierwszym lepszym, bez miłości...
Kiedyś już to przechodziłam
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 17:36   #2045
pigigel
Zadomowienie
 
Avatar pigigel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 050
Dot.: Życie bez miłości :(

Cześć dziewczyny.
Czytam wasze posty i odnajduję tu siebie. Mam to samo.
Nie wiem, nie mam pojęcia w czym tkwi problem. Może mam zbyt wysokie wymagania, podświadomie czekam na jakiegoś księcia z bajki.
Ale to chyba nie o to chodzi, spotkałam wielu chłopaków z którymi myślę, że mogłabym , co więcej chciałabym stworzyć fajny związek ale nigdy nie wychodziło. Zazwyczaj faceci którzy mi się podobają nic do mnie nie czują poza koleżeńską sympatią i na odwrót.
Niby nie stoję bezczynnie. Jestem raczej towarzyska, lubiana, poznaję nowych ludzi. Ale dalej nic ,nic i nic. Chyba nie pozostaje nic innego jak zająć się sobą i czekać.
__________________
"Musisz lubić dziś to dziś Ciebie polubi,
a o wczoraj zapomnij to ono zapomni o Tobie..."

pigigel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 17:43   #2046
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Życie bez miłości :(

Mi w ten weekend minie już rok od kiedy jestem sama
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 17:44   #2047
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Życie bez miłości :(

A Wy tu ciagle o facetach...
Chyba dla mnie odpowiednim miejscem bylby zakon
Jestem kompletnie beznadziejna ;(
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 18:08   #2048
czarny elf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 34
Dot.: Życie bez miłości :(

Brook - mam 18. Proszę, nie krzyczcie, że jestem taka młoda i mam na wszystko czas, bo ciężko było mi się przełamać, żeby tu w końcu coś napisać... Boję się, że mnie nie zaakceptujecie.

A ten nieszczęsny pierwszy pocałunek dalej pamiętam dokładnie... Spanikowałam, nie potrafiłam w ogóle poruszyć wargami, nie wiedziałam, czy należy się do niego 'przyssać', czy co... Dobrze, że nie widuję tego chłopaka... Może też dlatego, że w ogóle z domu nie wychodzę ostatnio

pigigel - w 100% mam to samo!
fossa - nie jesteś, każdy ma w sobie 'coś'
czarny elf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 19:07   #2049
pigigel
Zadomowienie
 
Avatar pigigel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 050
Dot.: Życie bez miłości :(

Dziewczyny musimy coś z tym zrobić. Nie możemy przecież siedzieć i się dołować! Świat sie nie kończy na facetach, chociaż mam czasem takie dni, że myślę, że jednak się kończy
A słuchajcie.. myślicie , że warto czekać na swojego wymarzonego, wyśnionego chłopaka ? Nie chodzi mi o bierne czekanie na księcia z bajki ale taką świadomość, że wiemy jaki on ma być, jakie są nasze oczekiwania itd. Spotkałam się z opinią, że to utrudnia sprawę i trzeba każdemu dać szansę, że tak powiem 'wypróbować'.
Ale ja nie lubię wchodzić w związki oo tak, żeby tylko wejść i potem za chwilę wyjść, żałować i jeszcze w dodatku kogoś po drodze zranić.
Tak naprawdę to jestem strasznie romantyczna i ciągle jakoś żyję takim marzeniem, że będzie pięknie cudownie, tak jak sobie wymarzyłam Może to błąd.
__________________
"Musisz lubić dziś to dziś Ciebie polubi,
a o wczoraj zapomnij to ono zapomni o Tobie..."

pigigel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 19:12   #2050
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez czarny elf Pokaż wiadomość
nie jesteś, każdy ma w sobie 'coś'
Ja widocznie nie mam w sobie nic
Nawet nie mam odwagi mysle ze moge sie mylic w tym wzgledzie
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 19:54   #2051
czarny elf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 34
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez pigigel Pokaż wiadomość
(...)A słuchajcie.. myślicie , że warto czekać na swojego wymarzonego, wyśnionego chłopaka ? Nie chodzi mi o bierne czekanie na księcia z bajki ale taką świadomość, że wiemy jaki on ma być, jakie są nasze oczekiwania itd. Spotkałam się z opinią, że to utrudnia sprawę i trzeba każdemu dać szansę, że tak powiem 'wypróbować'. (...)
Jak już takiego spotkasz i poznasz to może to być jednocześnie przekleństwo, bo na wstępie skreślisz wszystkich innych.
Ja poznałam mojego wyśnionego, to ten mój przyjaciel... Nie jestem z nim i pewnie nigdy nie będę. A mogłam ułożyć sobie inaczej życie, być teraz z kimś innym i może nawet być szczęśliwa, ale za każdym razem gdy ktoś chciał się do mnie zbliżyć to odsuwałam go, bo cały czas miałam w głowie tego mojego przyjaciela. Nigdy nie potrafilam się od tego uwolnić.

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Ja widocznie nie mam w sobie nic
Nawet nie mam odwagi mysle ze moge sie mylic w tym wzgledzie
"Ile razy żyjemy?
Ile razy umieramy?
Podobno w chwili śmierci człowiek traci 21 gramów.
Każdy człowiek.

21 gramów,
tyle co kilka drobnych monet,
koliber, tabliczka czekolady.

Ile waży 21 gramów? "

Masz duszę. Jesteś jedyna i wyjatkowa. Nigdy nie wolno mysleć Ci inaczej.
czarny elf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 22:01   #2052
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez pigigel Pokaż wiadomość
(...)
A słuchajcie.. myślicie , że warto czekać na swojego wymarzonego, wyśnionego chłopaka ? Nie chodzi mi o bierne czekanie na księcia z bajki ale taką świadomość, że wiemy jaki on ma być, jakie są nasze oczekiwania itd. Spotkałam się z opinią, że to utrudnia sprawę i trzeba każdemu dać szansę, że tak powiem 'wypróbować'.
Ale ja nie lubię wchodzić w związki oo tak, żeby tylko wejść i potem za chwilę wyjść, żałować i jeszcze w dodatku kogoś po drodze zranić.
No ja bym chętnie popróbowała związków, ale nie ma chętnych na takie próbowanki ze mną. Serio, z roku na rok u mnie coraz większa posucha. Któraś pisze, ze stuknął jej rok bez faceta No bez przesady, rok co to jest? Jeszcze troche i mi minie ćwierć wieku bez ŻADNEGO związku
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 23:37   #2053
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
No ja bym chętnie popróbowała związków, ale nie ma chętnych na takie próbowanki ze mną. Serio, z roku na rok u mnie coraz większa posucha. Któraś pisze, ze stuknął jej rok bez faceta No bez przesady, rok co to jest? Jeszcze troche i mi minie ćwierć wieku bez ŻADNEGO związku
Może lepiej żadnego, niż pokręcony, chory i toksyczny Uwierz mi
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 00:03   #2054
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Może lepiej żadnego, niż pokręcony, chory i toksyczny Uwierz mi
Chyba nie wiesz co piszesz. Z tego toksycznego związku juz sie dawno wyzwoliłaś, jesteś bogatsza o jakieś tam doświadczenia, masz co wspominać. Wiesz, ze ktos Ciebie kiedys chcial. Wiesz, ze umiesz budowac jakas relacje z mezczyzna. Moze się czegoś nauczyłaś, wiesz czego unikać etc. Kwestią czasu pozostawało to, ile zajmie Ci pozbieranie się i znalezienie nowej miłości (a to już chyba blisko?). A u mnie co? Nic, żadnych wspomnień ani perspektyw na zmianę, bo ja nie umiem budować żadnych relacji na tym polu. Im dłużej jestem sama tym bardziej dziczeje i chowam się w swojej skorupie samotności. Cierpie, ale przywykłam do tego i nie jestem w stanie tego zmienić, może nie chce, może się boje, może nie mam z kim nawet spróbować. A Ty? Lada chwila i będziesz cieszyć sie nowym związkiem Albo chociaż jakąś przygodę z wątkiem miłosnym przeżyjesz. A nie taka biała karta jak u mnie Noooooooo..........
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 00:33   #2055
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Chyba nie wiesz co piszesz. Z tego toksycznego związku juz sie dawno wyzwoliłaś, jesteś bogatsza o jakieś tam doświadczenia, masz co wspominać. Wiesz, ze ktos Ciebie kiedys chcial. Wiesz, ze umiesz budowac jakas relacje z mezczyzna. Moze się czegoś nauczyłaś, wiesz czego unikać etc. Kwestią czasu pozostawało to, ile zajmie Ci pozbieranie się i znalezienie nowej miłości (a to już chyba blisko?). A u mnie co? Nic, żadnych wspomnień ani perspektyw na zmianę, bo ja nie umiem budować żadnych relacji na tym polu. Im dłużej jestem sama tym bardziej dziczeje i chowam się w swojej skorupie samotności. Cierpie, ale przywykłam do tego i nie jestem w stanie tego zmienić, może nie chce, może się boje, może nie mam z kim nawet spróbować. A Ty? Lada chwila i będziesz cieszyć sie nowym związkiem Albo chociaż jakąś przygodę z wątkiem miłosnym przeżyjesz. A nie taka biała karta jak u mnie Noooooooo..........
No może Ale z tym doświadczeniem to tez różnie bywa... Boję się, że mnie znów zaćmi i nie będę widzieć jakichś wad tej drugiej osoby itd. A z tamtego związku nie wpominam nic pozytywnego... Chcę wymazac 5 lat z pamięci...

A Ty czekasz na wielką miłość Taką prawdziwą i szczęśliwą
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 00:34   #2056
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Życie bez miłości :(

niewazne czy jestem wykladzina,dywanem czy arrasem na scianie mozna we mnie wycierac nogi i mnie zle traktowac... jaka biała karta?lepiej byc samemu niz dac sie pomiatac, a kolezance gratuluje ze wyzwolila sie z chorego zwiazku,mnie nikt nie chcial bo moze wiesz, ze jestes fajna,ladna i dobra- i nie pakujesz sie w zwiazek z byle kim, bo lepiej byc samemu niz plakac!nikomu nie polecam traumy zwiazku "toksycznego"- znam kilka przypadkow i włos się jeży, od grozb samobojczych po nagadywanie i psucie opinii, przesladowanie,sledzenie, bombardowanie sms i inne,kolezanka zmieniala numer komorki 10 razy, wyprowadzila sie z miasta i wychodzila na ulice tylko z nowym chlopakiem

Edytowane przez kamalaska
Czas edycji: 2009-07-22 o 00:36
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 01:03   #2057
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez kamalaska Pokaż wiadomość
niewazne czy jestem wykladzina,dywanem czy arrasem na scianie mozna we mnie wycierac nogi i mnie zle traktowac... jaka biała karta?lepiej byc samemu niz dac sie pomiatac, a kolezance gratuluje ze wyzwolila sie z chorego zwiazku,mnie nikt nie chcial bo moze wiesz, ze jestes fajna,ladna i dobra- i nie pakujesz sie w zwiazek z byle kim, bo lepiej byc samemu niz plakac!nikomu nie polecam traumy zwiazku "toksycznego"- znam kilka przypadkow i włos się jeży, od grozb samobojczych po nagadywanie i psucie opinii, przesladowanie,sledzenie, bombardowanie sms i inne,kolezanka zmieniala numer komorki 10 razy, wyprowadzila sie z miasta i wychodzila na ulice tylko z nowym chlopakiem
Wow, to chyba pierwsza Twoja wypowiedz dłuższa niż jedno zdanie w tym wątku.

Ja sie nie uwazam ani za ladna, ani za dobra, ani fajna. Miałam coś tu napisać dalej, ale nie chce się aż tak uzewnętrzniać na forum. Po prostu nie rozumiemy sie.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 01:05   #2058
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
Bardzo, bardzo dobrze Cię rozumiem. Prawie wszystko, o czym piszesz, sama przeżyłam - poza związkiem. Patologię w rodzinie miałam jeszcze do niedawna, 3 lata temu się wyzwoliłam, ale do tej pory nie mogę dojść ze sobą do ładu i w 100% normalnie funkcjonować. Już teraz jestem gotowa chodzić do tego kina czy wyjeżdżać ze znajomymi - ale jestem w stanie tylko z osobami, które znam naprawdę dobrze, a takich doliczyłabym się może 4-5, z czego 3 w innym mieście. I tak przez większość czasu też siedzę w czterech ścianach, bo się przyzwyczaiłam przez całe lata takiej sytuacji, o jakiej piszesz, a teraz, gdy niby jest inaczej, nawet nie wiem jak skutecznie szukać jakiegoś ciekawego towarzystwa. Wszyscy mówią "wyjdź do ludzi" - łatwo powiedzieć, ot tak weź i wyjdź
I też czasem myślę, że obarczanie kogoś moimi problemami byłoby zrzucaniem na tego kogoś zbyt dużego obciążenia.
O, nie skojarzylam Stargazer w tamtym watku o seksualnej frustracji, ze ty to ty
Gratuluje, ze udalo ci sie wyzwolic z patologii, a jesli mozna spytac, w jaki sposob? Masz na mysli wyprowadzke z domu?

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Ja przeczytałam.... Rzadko tu piszesz, ale każdy Twoj post jest bardzo bliski mi. Ten tak samo. Nie we wszystkich częściach, ale w większości, opisując swoja sytuacje można by przekalkować ją do mnie...
No to, w pewnym sensie, milo Oczywiscie nie z tego powodu, ze tez masz takie problemy, tylko ze jednak nie ja ostatnia zostalam na swiecie bez wielkiej milosci jak z filmu ;D Bo czasem juz mam takie wrazenie Pewnie to przypadek, ale po prostu wiekszosc moich znajomych jest w szczesliwych zwiazkach, w tym jedyna moja przyjaciolka - takze naprawde mozna odniesc wrazenie, ze mocno pod tym wzgledem odstaje od otoczenia ;D

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Przeczytałam I mocno Cię przytulam Sądzę, że każdy zasługuje na miłość
Dzieki

Cytat:
Napisane przez czarny elf Pokaż wiadomość
Problem tkwi w tym, że ja nigdy nikogo nie miałam... Cholernie boje się do tego przyznać. Nie potrafię się też całować, co jest dla mnie najwiekszą barierą Mój pierwszy pocałunek był porażką i nigdy więcej tego nie powtórzyłam... Czuję, że już niedługo dojdzie do takiej sytuacji i kompletnie sie zbłaźnię i pewnie ucieknę

A ten nieszczęsny pierwszy pocałunek dalej pamiętam dokładnie... Spanikowałam, nie potrafiłam w ogóle poruszyć wargami, nie wiedziałam, czy należy się do niego 'przyssać', czy co... Dobrze, że nie widuję tego chłopaka... Może też dlatego, że w ogóle z domu nie wychodzę ostatnio
Kurcze, wiem ze latwo sie mowi, ale naprawde nie masz sie co tym przejmowac. Moj pierwszy w zyciu pocalunek tez byl po prostu TRAGICZNY - wielkie rozczarowanie - z ktorej strony to niby jest przyjemne? Zrazilam sie okrutnie, i myslalam ze juz nigdy nie bede chciala sprobowac tej oblesnej czynnosci :P A jednak bardzo mi sie spodobala Skoro bylo tak beznadziejnie, to znaczy po prostu, ze sie nie dopasowaliscie pod tym wzgledem mysle, ze nie ma czegos takiego ze ktos sie umie calowac, a ktos nie. Moga sie jedynia 2 osoby zgrac pod tym wzgledem lub nie zgrac - wtedy, kiedy jedna lubi zupelnie inaczej niz druga, faktycznie moze byc niefajnie ale da sie to 'wypracowac' z czasem - takze nic sie nie boj! To, ze ten 1 pocalunek taki byl, to ABSOLUTNIE nie znaczy, ze kolejny tez bedzie
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 01:09   #2059
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Życie bez miłości :(

QsQs ja znam po prostu wiele wartościowych dziewczyn z beznadziejnymi facetami, zakocha się takie i koniec świata! On nią myje podłogę, a ta za nim i tak leci. To jest uczucie i milosc? To toksyczne uzaleznienie.
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 07:05   #2060
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Życie bez miłości :(

słoneczka moje wątek Życie bez miłości jest (przynajmniej tak myślałam) dla tych które NIGDY W SWOIM ŻYCIU nie miały faceta/nie były w związku/nie były kochane przez faceta (oczywiście nie żebym komukolwiek zabraniała się wypowiadać itp.). niestety pisze tu któraś, że mija rok jak jest sama :O to już raczej pomyłka wątkowa albo chęć zdołowania nas, wiecznie samych :/ my tu z niektórymi dziewczynami żyjemy po 20 lat bez nikogo... tyle mojego komentarza, powstrzymam się od reszty.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 09:41   #2061
pigigel
Zadomowienie
 
Avatar pigigel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 050
Dot.: Życie bez miłości :(

Tak naprawdę macie racje. Każdy związek nas czegoś uczy i coś w naszym życiu po sobie pozostawia. Gdyby nie te wydarzenia z przeszłości nie byłybyśmy teraz tymi osobami, którymi jesteśmy. Zawsze to sobie powtarzam.
Od kiedy poczytuję ten wątek to zaczęłam się trochę rozglądać wokół siebie. Wiecie co.. istnieje naprawdę wiele fajnych facetów. Tylko co z tego, albo zajęci albo, że tak powiem poza moim zasięgiem.
Chyba za mało wierzę w siebie, ale też nie jestem typem osoby, która decyduje się na pierwszy krok. I co teraz.
__________________
"Musisz lubić dziś to dziś Ciebie polubi,
a o wczoraj zapomnij to ono zapomni o Tobie..."

pigigel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:10   #2062
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Życie bez miłości :(

jestem 8 miesiecy bez faceta, ktory zmarnowal mi pol roku i jakos stwierdzilam ze mi lepiej samej, w tamtym roku mialam 3 niewypaly i mam dosc probowania
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:20   #2063
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Życie bez miłości :(

Witajcie nie jesteście same ja tez swie do was dolacze powiem wam ze mnie mnie tez nigdy nie kochal i jestem ciagle sama jak bylam mlodsza to powiem wam ze nie bylo dnia kiedy bym plakala ale teraz jak bym do tej sytuacji przywykla sa dni kiedy chciala bym zeby krtos mnie przytulil powedzial ze kocha poltora roku temu poznalam faceta on niby mowil ze mnie kocha ale uslyszalam to moze z dwa razy ale nigdy jakos specjalnie sie nie staral zeby mnie zdobyc fakt powiedzialam mu ze z nim raczej nie bede ale wiem ze jesli facetowi naprawde na kims zalezy stara sie a po za tym dla niego jest tylko najlepsze to co jego mamusia zrobi wiec dalam sobie z nim spokoj jestesmy tylko na stopie kolezenskiej ale zobaczymy moze kiedys jeszcze kogos poznam kogo pokocham i ten ktos tak naprawde mnie szczerze pokocha i tego rowniez wam dziewczyny zycze glowa do gory chociaz wiem ze nie jest latwo
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:25   #2064
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez bini6 Pokaż wiadomość
Witajcie nie jesteście same ja tez swie do was dolacze powiem wam ze mnie mnie tez nigdy nie kochal i jestem ciagle sama jak bylam mlodsza to powiem wam ze nie bylo dnia kiedy bym plakala ale teraz jak bym do tej sytuacji przywykla sa dni kiedy chciala bym zeby krtos mnie przytulil powedzial ze kocha poltora roku temu poznalam faceta on niby mowil ze mnie kocha ale uslyszalam to moze z dwa razy ale nigdy jakos specjalnie sie nie staral zeby mnie zdobyc fakt powiedzialam mu ze z nim raczej nie bede ale wiem ze jesli facetowi naprawde na kims zalezy stara sie a po za tym dla niego jest tylko najlepsze to co jego mamusia zrobi wiec dalam sobie z nim spokoj jestesmy tylko na stopie kolezenskiej ale zobaczymy moze kiedys jeszcze kogos poznam kogo pokocham i ten ktos tak naprawde mnie szczerze pokocha i tego rowniez wam dziewczyny zycze glowa do gory chociaz wiem ze nie jest latwo
mnie chyba nikt tez nie kochal, zawsze gadali niby"kocham" ale chyba bez przekonania, sytuacja do przywykniecia, ale czasami zastanawiam sie skąd te niektore dziewczyny biora chlopakow i to chodza po rok i znowu poznaja innych, a dlaczego inne nie?
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:29   #2065
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez kamalaska Pokaż wiadomość
mnie chyba nikt tez nie kochal, zawsze gadali niby"kocham" ale chyba bez przekonania, sytuacja do przywykniecia, ale czasami zastanawiam sie skąd te niektore dziewczyny biora chlopakow i to chodza po rok i znowu poznaja innych, a dlaczego inne nie?
Tez sie zastanawiam ale wiesz ja wole poczekac dlugo i poznac byc moze tego jedynego z ktorym bede naprawde szczesliwa a nie a nie zebym miala co roku innego nie wyobrazam sobie to wole byc sama
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:54   #2066
pigigel
Zadomowienie
 
Avatar pigigel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 050
Dot.: Życie bez miłości :(

No to wszystkie tu chyba czekamy na szczęście i księcia z bajki
Ale takie bezczynne czekanie nas wyłączy. Singlowanie też może być fajne, tak mi się wydaję. Więc główki w górę, jesteśmy fajnymi kobietkami. Musimy sobie tak mówić
__________________
"Musisz lubić dziś to dziś Ciebie polubi,
a o wczoraj zapomnij to ono zapomni o Tobie..."

pigigel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 11:04   #2067
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Życie bez miłości :(

singlowanie jest fajne, ale są takie dni, gdy : jest sylwester, studiowka, bal magisterski, a my nie mamy z kim isc, kuzynka się żeni-a my bez osoby towarzyszącej, to ze sami to bym zniosla, ale pytanie starszej cioci" zamierzasz byc starą panna?", czemu nie poszukasz chlopaka
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 11:05   #2068
paulcia92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 205
Dot.: Życie bez miłości :(

ej nie warto się zadręczać! Główki do góry drogie Panie
Bo miłość przychodzi w najmniej odpowiednim momencie, gdy jej szukasz ona ucieka, lecz gdy przestaniesz jej szukać przyjdzie do ciebie sama, prawdziwa i niezapomniana
paulcia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 11:08   #2069
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez kamalaska Pokaż wiadomość
singlowanie jest fajne, ale są takie dni, gdy : jest sylwester, studiowka, bal magisterski, a my nie mamy z kim isc, kuzynka się żeni-a my bez osoby towarzyszącej, to ze sami to bym zniosla, ale pytanie starszej cioci" zamierzasz byc starą panna?", czemu nie poszukasz chlopaka
To jesli chodzi o mnie z tymi pytaniam to jest tak ze u mnie nikt ich nie zadaje z racji tego ze jestem niepelnosprawna i nikt nie wierzy w to ze ja kogos znajde wiec nawetr nie pytaja kiedy wyjde za maz lub sobie kogos znajde
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 11:09   #2070
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Życie bez miłości :(

jestes niepelnosprawna?poruszasz sie na wózku? wiesz co, moja kolezanka wlasnie córeczke urodzila sliczna, a ma 24 lata i jezdzi wozkiem, skonczyla tez studia głowa do góry
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.