Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-09, 12:06   #4291
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez wela11 Pokaż wiadomość
OJ JA tez chce kupic nowa prostownice,moja 2 letnia kaylook juz cala zrysowana jest i w sumie szybko wloski mi sie pusza po niej mam prosbe bo zatsanwiam sie nad prostownica tondeo ? moze ktoras wklejic tu swoje zdjecie przed i po prostowaniu wlasnie ta prostownica?

bo na watku "pokazcie swoje wlsoy przed i po " nic nie znalazłam takiego ;/
no pewno że jest! np tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...po+prostowaniu
gdzie magdalenaa dodała swoje fotki
albo:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...po+prostowaniu
fotki aneta_live
i jeszcze jest dalej kilka... wystaczy tylko dobrze poszukać i poczytać
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 12:06   #4292
nataliach
Raczkowanie
 
Avatar nataliach
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
GG do nataliach
Thumbs up Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

zdecydowanie polecam prostownice Tondeo.Obecnie używam Tondeo.Cerion Active z jonizacją,bez regulacji temperatury.Prostownica jest idealna.Doskonale wygładza włos,nabłyszcza.Włosy są idealnie gładkie i lśniące.Jest dobrze wykonana i posiada plastikowe osłonki,żeby mozna było ją trzymać przy"końcach" mozna je zdjąć.Ogolnie to że nie ma regulacji temperatury mi nie przeszkadza.Moje wlosy sa dosc niesofrne i lekko sie kręcą.
Ta prostownica ma błyskawiczny czas nagrzewania się.Dosłownie 3 sek i jest gorąca.Wystarczy ja podłączyć i już mozna prostować.Mam długie wlosy.Porządne wyprostowanie ich(za łopatki) zajmuje mi około 10 min.
Dzięki temu ze rogi prostownicy nie są ostre i płaskie,bez problemu używam jej do zakręcania włosów i tworzenia fal jest swietna!!!
nataliach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 14:26   #4293
burakcukrowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ehh...już prawie byłam zdecydowana na WIGO ale weszłam na KWC....i przeraziły mnie te odpryskujące płytki ;( Duzo jest takich przypadków? A kto używał Wahl Cutek? Opłaca się? Przedewszystkim chodzi mi o to, żeby była delikatna dla włosków...
burakcukrowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 15:02   #4294
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

nataliach a jak krecic te wlosy, loki? Bo ja tez mam tą samą prostownice jak Ty ale kompletnie mi to nie wychodzi? doradz cos
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 20:11   #4295
burakcukrowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

A może używała któraś z Was prostownicy ADLER 233? z termoregulacją...przyjaci ółka kupiła za 70 zł i zachwala, ale sądząc po cenie troche mi się wierzyć nie chce
burakcukrowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 20:15   #4296
Karolcia_Tomeczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 796
GG do Karolcia_Tomeczka
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez burakcukrowy Pokaż wiadomość
A może używała któraś z Was prostownicy ADLER 233? z termoregulacją...przyjaci ółka kupiła za 70 zł i zachwala, ale sądząc po cenie troche mi się wierzyć nie chce
ja mam MELISE za cale 68 zli naprawde jest dobra,ma 45 Watt(od tego tez sporo zalezy),naprawde jestem zadowolona
__________________
Bez Tomeczka ,ale wciąż Karolcia
Karolcia_Tomeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 09:00   #4297
macius987
Przyczajenie
 
Avatar macius987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

hej dziewczyny chce Wam bardzi podzikekowac za wszytskie rady jestescie kochane zamowilem tondeo mam nadzieje ze dzisiaj albo jutro przyjdzie i oczywiscie poinformuje Was o opinii mojej dziewczyny pozdrawiam
macius987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-10, 09:23   #4298
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
No fakt, tondeo widziałam tylko na zdjęciach Ale zdziwiło mnie trochę to co napisałaś, bo mam ga.mę. i naprawdę nie dopatrzyłam się tam żadnych, nawet najmniejszych niedociągnięć jeśli chodzi o wykończenie. Moim zdaniem jest śliczna Natomiast o tondeo wiele dziewczyn pisało wcześniej, że właśnie taka kasa a tu tyle niedociągnięć, że gdzieś plastik odstaje, musiały coś tam spiłować, żeby nie szarpało włosów i w ogóle było trochę reklamacji Może to tylko pojedyncze modele były jakieś pechowe.
nie sadze, ze ga.ma jest sliczniutka i ech och, a seria drozszych tondeo usiana jest felernymi modelami.
moje zdanie na ten temat jest takie:im wiecej ktos za cos placi, tym wieksze stawia tej rzeczy wymagania. i gdybym zaplacila za ga.me te kilkadziesiat zlotych mniej, i wygladalaby tak jak moje tondeo, tez bylabym w siodmym niebie, ze tak wyglada i jest sliczna.
ale jesli placisz za cos tyle kasy, wiadoma rzecza jest, ze bardziej surowym okiem ogladasz wszystkie wykonczenia.
a ga.ma jest faktycznie delikatnie gorzej wykonczona, tylko ze za taka cene jest ok, tez bylabym bardzo zadowolona.
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 09:42   #4299
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
No fakt, tondeo widziałam tylko na zdjęciach Ale zdziwiło mnie trochę to co napisałaś, bo mam ga.mę. i naprawdę nie dopatrzyłam się tam żadnych, nawet najmniejszych niedociągnięć jeśli chodzi o wykończenie. Moim zdaniem jest śliczna Natomiast o tondeo wiele dziewczyn pisało wcześniej, że właśnie taka kasa a tu tyle niedociągnięć, że gdzieś plastik odstaje, musiały coś tam spiłować, żeby nie szarpało włosów i w ogóle było trochę reklamacji Może to tylko pojedyncze modele były jakieś pechowe.
Cytat:
Napisane przez joannamaria83 Pokaż wiadomość
nie sadze, ze ga.ma jest sliczniutka i ech och, a seria drozszych tondeo usiana jest felernymi modelami.
No dobrze już dobrze Ja też tak nie sądzę, bo jak wyżej napisałam Tondeo znam tylko ze zdjęć i opisów innych dziewczyn Przecież ja nie chcę tu tworzyć żadnych obozów za i przeciwko. Ja już mam swoją prostownicę i nowej nie będę kupować. Po prostu chciałam się dowiedzieć na czym polega różnica między Tondeo i Ga.Mą. jak się przedstawiają te lepsze wykończenia? Myślałam, że jakoś to sprecyzujesz. A co do tych felernych modeli to przecież ja tego nie wymyśliłam, wcześniej było o tym w wątku i na KWC jest też o tym mowa.
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 09:46   #4300
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Smile Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez kwadratura2 Pokaż wiadomość
ło,ale sie naczytalam mimo wszystko prosze o rade...
otoz zdecydiwalam sie na firme Babyliss
prostownicy nie zamierzam uzywac codziennie, wiec skupilam sie na tych mniej profesjonalnych, ale fajnie,by bylo,zeby kasa nie zostala wyrzucona w bloto.

doradzcie, ktora wg Was najbardziej sie nadaje
http://allegro.pl/item182785170_q_pr...u_ceramic.html
http://allegro.pl/item183264526_pros...gwarancja.html
http://allegro.pl/item182774171_pros...ja_2_lata.html

bede wdzieczna!
pozdrawiam
hmmm...nie kupilabym zadnej z nich...zadna nie jest profesjonalna niestety, co widac w braku "PRO" w nazwie. kurcze, babyliss jest dobra firma, ale dziwie sie, jak moga tak szkalowac swoje imie wypuszczajac na rynek takie badziewia. naprawde, nie polecam niczego z tej firmy, jesli nie ma "PRO" w nazwie. poczytaj zreszta sama opinie na ich temat-ja bynajmniej nie znalazlam zadnej pochlebnej, dziewczyny pisza, ze czuja sie oszukane, bo tu niby taka dobra firma a taki szajs.
zycze udanego zakupu, nawet jesli mialby przeciagnac sie w czasie z powodow finansowych (tak jak u mnie;o))
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 10:02   #4301
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
No dobrze już dobrze Ja też tak nie sądzę, bo jak wyżej napisałam Tondeo znam tylko ze zdjęć i opisów innych dziewczyn Przecież ja nie chcę tu tworzyć żadnych obozów za i przeciwko. Ja już mam swoją prostownicę i nowej nie będę kupować. Po prostu chciałam się dowiedzieć na czym polega różnica między Tondeo i Ga.Mą. jak się przedstawiają te lepsze wykończenia? Myślałam, że jakoś to sprecyzujesz. A co do tych feklernych modeli to przecież ja tego nie wymyśliłam, wcześniej było o tym w wątku i na KWC jest też o tym mowa.
tak jak juz napisalam przed paroma chwilami, niesatysfakcjonujace wykonczenie tondeo wynika raczej z tego, ze jaby wiecej sie wymaga od tego modelu, skoro juz sie wiecej placi, dlatego nie sadze, aby posiadaczki ga.my mialy powody do niezadowolenia. jesli chodzi o sprecyzowanie, czego tak naprawde sprawa dotyczy, to glowne zarzuty to: jakies drobne ryski na plastiku, to, ze nie jest on idealnie wyszlifowany, jakosc samego tworzywa. kolezanka, ktora ma ga.me nie widzi u swego modelu zadnych niedociagniec, mimo, ze w porownaniu z moim tondeo jest lekko gorzej wykonczona. zalezy kto jakim okiem na cos spoglada.
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-10, 10:22   #4302
macius987
Przyczajenie
 
Avatar macius987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

kurcze a ja myslalem ze najbardziej liczy sie efekt prostowania i nie to jak wyglada;/ kurcze mam nadzieje ze tondeo jest ladniejsza od ga ma bo taka wybralem dzownilem do grabcia78 i ktorej zamawialem i ona mowila ze nie ma roznicy mieszy tymi dwoma prostownicami ze jest ga ma od tondeo a jej zdaniem powinno byc tonseo by gama
macius987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 11:17   #4303
rambo2277
Przyczajenie
 
Avatar rambo2277
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

NATALIACH mam pytanko.Czy Twoja prostownica Tondeo jak nią prostujesz to końcówki włosów Ci syczą tak jakby?Bo mi tak i mnie to niepokoi.A to że dymek leci z włosów podczas prostowania (u mnie tylko końcówek chyba) to nienormalne czy normalne?Bo teraz się zastanawiam czy nie lepiej było wziąć do moich włosów Tondeo z regulacją...
rambo2277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 13:54   #4304
aelert
Przyczajenie
 
Avatar aelert
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja mam prostownicę Tondeo z regulacją temperatury i też podczas prostowania włosów czasem leci para czy dym, co do końcówek to też mi syczą momentami. Ja jestem zadowolona, a moja prostownica nie jest tak źle wykończona, może mi się poszczęściło, chociaż mogła by mieć bardziej opływowe kształty.
aelert jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 14:04   #4305
Vicky91
Przyczajenie
 
Avatar Vicky91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

hejka
a ma ktos babyliss PRO wet n' dry ?
niszczy wlosy ?
bo ja mam mega zniszczone
a wlansie nie wiem czy ta bedzie dobra ;>

http://allegro.pl/item180513199_prof...o_wet_dry.html
Vicky91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 18:05   #4306
paulagg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Witam wszystkie wizazanki!
Zawsze czytałam wasze wątki a teraz postanowiłam się was o cos zapytac. Zastanawiam się nad kupnem prostownicy. Jak myslicie ktora bedzie lepsza: Remington s2002 czy Wigo 25mm, a moze mniej wiecej w tej cenie znacie jakieś lepsze. bardzo prosze o odp i pozdrawiam!
paulagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 09:32   #4307
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez aelert Pokaż wiadomość
Ja mam prostownicę Tondeo z regulacją temperatury i też podczas prostowania włosów czasem leci para czy dym, co do końcówek to też mi syczą momentami. Ja jestem zadowolona, a moja prostownica nie jest tak źle wykończona, może mi się poszczęściło, chociaż mogła by mieć bardziej opływowe kształty.
na pewno poszczescilo ci sie z tym, ze nie masz tak przesadnie idealistycznego podejscia jak ja
mysle, ze gdybys miala moje tondeo, bylabys mega usatysfakcjonowana, ja natomiast mam taki, a nie inny charakter. co nie zmienia faktu, ze prostuje po prostu IDEALNIE.
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 09:39   #4308
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez macius987 Pokaż wiadomość
kurcze a ja myslalem ze najbardziej liczy sie efekt prostowania i nie to jak wyglada;/ kurcze mam nadzieje ze tondeo jest ladniejsza od ga ma bo taka wybralem dzownilem do grabcia78 i ktorej zamawialem i ona mowila ze nie ma roznicy mieszy tymi dwoma prostownicami ze jest ga ma od tondeo a jej zdaniem powinno byc tonseo by gama
ciekawe, jak wyglada Twoj samochod, jesli w jego przypadku tez liczy sie dla Ciebie tylko efekt przemieszczania z miejsce na miejsce
moje tondeo spisuje sie na medal, jesli chodzi o fakt prostowania i jesli kiedys "wyzionie ducha", zaopatrze sie napewno w kolejne tondeo.
co nie zmienia faktu, ze nie obrazilabym sie, gdyby jakosc tworzywa obudowy (bo do plytek nie mam zastrzezen-PERFECTO!) nie nasuwala na mysl skosnookiej jakosci.
ale jesli ktos nie ma absolutnie zadnych zastrzezen, to gratuluje-im wiecej takich klientow, tym szybciej zaleje nas fala tandety a nikt nawet nie pisnie.
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 15:14   #4309
kokomoko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez ola_23 Pokaż wiadomość
a ja mam od niedawna Vidal Sassoon i jestem zadowolona. Ma 25 stopni nagrzewania, ale ja prostuje na max 17 stopniu. A że teraz tylko grzywkę to na około 10 wystarczy Wcześniej miałam okropną prostownicę z mpm porażka to była! Włosy były faktycznie proste przez 5 minut. I żadnej miękkości, sypkości itd. Teraz przy obecnej prostownicy widzę różnice. Zapłaciłam za nią coś koło 100zł. I myślę, że mogę polecić. Moje włosy nie są kręcone, nie prostuje włosów bardzo często więc nie opłacało mi się kupowac np babyliss PRO czy innej wspaniałości
Możesz podać dokładnie co to za model??
kokomoko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 17:08   #4310
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Hej, ja mam prostownice kupioną jakieś 3 lata temu. MPM ale modelu nie pamietam, taka dość masywna szeroka. Jak ją wtedy kupowałam (100zł) to byla to najlepsza w tym sklepie co kupowalam. Odkąd ją mam prostuje włosy prawie codziennie, nie zauważyłam żeby mi je szczegółnie zniszczyla, chociaz wypada mi ich dość duzo. Ale chciałabym teraz kupic coś nowego, ale sie nie znam... Z tego co sie orientuje to ceramiczne są lepsze dla włosów? Byłabym wdzieczna jakbyście poleciły mi cos dobrego do 100 zł, bo mi naprawde te nazwy nic nie mówią, a jak cos polecicie to już będę miała jakiś punkt zaczepienia, z góry dziekuje bardzo.
Dodam jeszcze że nie mam włosów kręconych ani gestych, tylko takie raczej powywijane gdzieniegdzie w różne strony, teraz zniszczone bardzo przez rozjaśnianie.

pzdr ;)
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 22:42   #4311
izolkaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Bylam w trendy (bardzo dobre salony fryzjerskie swoją drogą) i one tam miały prostownice z czarnymi połyskliwymi płytkami i teraz nie wiem czy to jest ceramiczno- grafitowa czy szklana z czarnymi płytkami Jaka najlepsza?? I jeszcze jedno takie małe pytanko czy przy kupnie prostownicy należy zwrócić uwagę na WATY czy co to tam jest No i czy im więcej Wat to czy jest lepsza. Błagam was pomóżcie
izolkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 18:37   #4312
yen1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

witam, od kilku dni śledzę ten wątek, wybór prostownic jest b. duży i trudno mi podjąć decyzję, po odrzuceniu kilku innych opcji wacham się między dwoma modelami
http://www.allegro.pl/item180587922_...jonizacja.html
lub
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=180659986
błagam o radę
yen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 18:41   #4313
yen1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

przevzytałam swój wpis i oczywiście waham się, a nie wacham
yen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 11:08   #4314
macius987
Przyczajenie
 
Avatar macius987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

hej przyszla prostownica moja dziewczyna w niebo wzieta super niespodzianka
a co do mojego auta to jestem pedantem i ciagle je czyszcze wygladalo ok zanim zaczalem pozyczac je mojej misi pojechala do szkoly i obila przod i tyl za jednym razem;/;/ jest to bardzo drazliwy dla mnie temat pozdrawiam
macius987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 18:57   #4315
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez macius987 Pokaż wiadomość
hej przyszla prostownica moja dziewczyna w niebo wzieta super niespodzianka
a co do mojego auta to jestem pedantem i ciagle je czyszcze wygladalo ok zanim zaczalem pozyczac je mojej misi pojechala do szkoly i obila przod i tyl za jednym razem;/;/ jest to bardzo drazliwy dla mnie temat pozdrawiam
no tak, temat ma prawo byc dla Ciebie drazliwy
mam tylko nadzieje, ze na nia nie krzyczales, kazdemu moze sie zdarzyc, wiem cos o tym
no to fajnie, ze prostownica sie podoba. mnie sluzy tak samo dobrze, tylko ze do sprawy mojego tondeo tez podeszlam bardzo pedantycznie a tworzywo, z jakiego jest wykonana nie jest takie, jak bym chciala
no ale nic, sama sobie nie wyprodukuje takiej, jak chce.
pozdrawiam
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 21:19   #4316
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Czesc dziewczyny,mam nowitka prostownice ceramiczna firma First,jak narazie jestem z niej zaowolona tylko mam pytanie male:CZY W WASZYCH PROSTOWNICACH TE BIALE PLYTKI TEZ TAK CZARNIEJA?moze to jest efekt tego,ze mam na ciemno pomalowane włosy,ale ona jest nowa i płakac mi sie chce z tego powodu,bo tyle na nia czekalam
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 09:27   #4317
rambo2277
Przyczajenie
 
Avatar rambo2277
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Mam pytanko do wszystkich skoro Nataliach się nie odzywa .Czy prostownica Tondeo jak nią prostujecie to końcówki włosów Wam syczą tak jakby?Bo mi tak i mnie to niepokoi.A to że dymek leci z włosów podczas prostowania (u mnie tylko końcówek chyba) to nienormalne czy normalne?Bo teraz się zastanawiam czy nie lepiej było wziąć do moich włosów Tondeo z regulacją...
rambo2277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 12:25   #4318
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

przy kazdym prostowaniu z włosów uwalnia sie woda pod tak wyskoką temp a więc ten dym to zwykła para z wlosa a co do syczenia to najprawdopodobniej masz niedosuszone włosy
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 14:49   #4319
patusiatko
Raczkowanie
 
Avatar patusiatko
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 31
GG do patusiatko Send a message via Skype™ to patusiatko
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cześć Wam wszystkim. Niedawno dzięki waszym namowom kupiłam prostownicę Tondeo Eco Cerion i rzeczywiście jest ok, chociaż mam zastrzeżenia co do jej wyglądu. Jest taka w miarę ładna, ale gdy się jej przyglądam to zauważam, że te ochronki przed poparzeniami są troszkę źle wykończone. Myślałąm, że skoro już tyle kosztuje, to będzie full wypas, ale widocznie się myliłam :/ No ale cóż. Co do prostowania to ok tylko po prostowaniu nawet mam lekkie siano i niczym nie mogę tego wygladzić. Ale może mam takie włosy, bo gdy moja siostra wyprostowała, a ma ona włosy po ramiona i równe (ja mam wycieniowane i pazurki) to jej się ładnie wyprostowały Może powinnam sobie kupić jakiś dobry balsam do włosów? Doradzcie mi coś dobrego z góy dziękuję
patusiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 21:35   #4320
oliwk@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Question Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

wiem, że może było to już pytanie, ale nie mam czasu czytać tych wszystkich stron: CO UŻYWACIE DO OCHRONY WŁOSÓW?
oliwk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.