Wszystko o zabiegu OLAPLEX - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-05, 12:14   #211
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest sens uzywania Olaplex no3(chodzi mi o domowe warunki) jesli nigdy wczesniej nie mialo sie robionego tego zabiegu? Czy ma to wogole jakis sens?
Wg mnie nie ma sensu, bo 3 ma podtrzymywac efekt po regeneracji wlosow albo po farbowaniu czy rozjasnianiu....ale spokojnie mozesz zrobic regeneracje sama w domu, bo to nie jest trudne, i potem stosowac nr3
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 14:03   #212
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Dzisiaj robiłam zabieg ochłodzenia koloru z użyciem olaplexu. Badzo kosztowne, efekty hm nie aż takie spektakularne.
Fotki poniżej.
Szczerze mówiąc oczekiwałam lepszego efektu. Końcówki mam w dużo gorszym stanie niż przed farbowaniem, suche i szorstkie boję się co będzie kiedy za dwa dni umyję włosy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg before.jpg (91,9 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg after.jpg (100,4 KB, 176 załadowań)
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 14:29   #213
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
Dzisiaj robiłam zabieg ochłodzenia koloru z użyciem olaplexu. Badzo kosztowne, efekty hm nie aż takie spektakularne.
Fotki poniżej.
Szczerze mówiąc oczekiwałam lepszego efektu. Końcówki mam w dużo gorszym stanie niż przed farbowaniem, suche i szorstkie boję się co będzie kiedy za dwa dni umyję włosy...
wyglądają przepięknie przepięknie jestem zachwycona
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 12:21   #214
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
wyglądają przepięknie przepięknie jestem zachwycona
dzięki
Umyłam dziś włosy i nałożyłam maske marokańską Planeta Organica na 20minut iii... końcówki wyglądają o wiele lepiej. Myślę, że ich suchość z wczoraj związana była z jakimś kremem który fryzjer wtarł mi w końcówki pozabiegu i popsikaniu włosów nabłyszczaczem.

Kolor jest ładnie chłodny a włosy w naprawdę dobrym stanie. Miękkie i elastyczne 1:0 dla olaplexu
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 13:52   #215
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
dzięki
Umyłam dziś włosy i nałożyłam maske marokańską Planeta Organica na 20minut iii... końcówki wyglądają o wiele lepiej. Myślę, że ich suchość z wczoraj związana była z jakimś kremem który fryzjer wtarł mi w końcówki pozabiegu i popsikaniu włosów nabłyszczaczem.

Kolor jest ładnie chłodny a włosy w naprawdę dobrym stanie. Miękkie i elastyczne 1:0 dla olaplexu
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 06:39   #216
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
Dzisiaj robiłam zabieg ochłodzenia koloru z użyciem olaplexu. Badzo kosztowne, efekty hm nie aż takie spektakularne.
Fotki poniżej.
Szczerze mówiąc oczekiwałam lepszego efektu. Końcówki mam w dużo gorszym stanie niż przed farbowaniem, suche i szorstkie boję się co będzie kiedy za dwa dni umyję włosy...
Bardzo fajny efekt!
W ogóle masz ładne i takie gęste włosy!
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 10:01   #217
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Pokaż wiadomość
Bardzo fajny efekt!
W ogóle masz ładne i takie gęste włosy!
dziękuję Marlena! nic tak mi nie poprawia nastroju jak włosowy komplement.
Są cienkie i delikatne ale jest ich dużo Dwa lata włosomaniaczej pielęgnacji dają efekty.
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-09, 11:39   #218
Gabriella77
Raczkowanie
 
Avatar Gabriella77
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 33
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

W piątek mam umówioną wizytę u fryzjera na koloryzację z Olaplexem. Czytając te wszystkie opinie mam mieszane uczucia. Boję się że wydam kupę kasy a nie będzie żadnego efektu. Teraz nie wiem co robić...
Gabriella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 11:56   #219
Monikaklaput
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Ja stosowałam zabieg nanoplex jest to ten sam zabieg co olaplex tylko różni się firma. Ja osobiście polecam efekt jest zaskakujący. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-02-09 o 12:10 Powód: reklama
Monikaklaput jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 11:59   #220
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Monikaklaput Pokaż wiadomość
Ja stosowałam zabieg nanoplex jest to ten sam zabieg co olaplex tylko różni się firma. xxx
__________________

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-02-09 o 12:10 Powód: reklama
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 14:43   #221
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Gabriella77 Pokaż wiadomość
W piątek mam umówioną wizytę u fryzjera na koloryzację z Olaplexem. Czytając te wszystkie opinie mam mieszane uczucia. Boję się że wydam kupę kasy a nie będzie żadnego efektu. Teraz nie wiem co robić...
tu napisałam tylko parę zdań, ale gdybyś chciała wklejam linka do mojego bloga, gdzie pełniej opisałam swoje wrażenia po olaplexie: http://blotowlosa.com/2016/02/09/ola...we-czary-mary/

moim zdaniem jeśli chcesz olaplex dla samego olaplexu to to się mija z celem. Ale jeśli planujesz robić coś na włosach (koloryzację, trwałą, prostowanie) i nie chcesz aby przy okazji się zniszczyły to olaplex jest dla Ciebie dorbym rozwiązaniem
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-09, 15:14   #222
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
tu napisałam tylko parę zdań, ale gdybyś chciała wklejam linka do mojego bloga, gdzie pełniej opisałam swoje wrażenia po olaplexie: http://blotowlosa.com/2016/02/09/ola...we-czary-mary/

moim zdaniem jeśli chcesz olaplex dla samego olaplexu to to się mija z celem. Ale jeśli planujesz robić coś na włosach (koloryzację, trwałą, prostowanie) i nie chcesz aby przy okazji się zniszczyły to olaplex jest dla Ciebie dorbym rozwiązaniem
A mogę spytać, jak dbałaś o włosy przez ostatnie 2 lata? Bo masz piękne włosy...

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 07:41   #223
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cześć dziewczyny , ja robiłam rozjaśnianie włosów z olaplex. Jestem zadowolona , siedziałam z rozjasniaczem bardzo długo a włosy w ogóle nie zniszczone. Ładne i lśniące. Przede wszystkim trzeba pamiętać ,że olaplex został stworzony po to aby zapobiegać uszkodzeniom podczas chemicznych zabiegów. Jeżeli ktoś ma zdrowe włosy i używa go tylko do regeneracji myślę ,że efekt nie jest tak spektakularny. Później byłam u innego fryzjera bez użycia olaplex i różnica jest dla mnie kolosalna.

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

I mam jeszcze pytanie czy używacie nanoplexu, czy można go tak jak olaplex użyć w domu do samej regeneracji bez farby.
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 08:39   #224
Gabriella77
Raczkowanie
 
Avatar Gabriella77
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 33
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Monikaklaput Pokaż wiadomość
Ja stosowałam zabieg nanoplex jest to ten sam zabieg co olaplex tylko różni się firma. Ja osobiście polecam efekt jest zaskakujący. xxx
nie może być tym samym bo przecież twórcy Olaplexu mają opatentowany składnik który tak działa, czyli podróba nie może go zawierać więc to pewnie bomba silikonowa? :P[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
tu napisałam tylko parę zdań, ale gdybyś chciała wklejam linka do mojego bloga, gdzie pełniej opisałam swoje wrażenia po olaplexie: http://blotowlosa.com/2016/02/09/ola...we-czary-mary/

moim zdaniem jeśli chcesz olaplex dla samego olaplexu to to się mija z celem. Ale jeśli planujesz robić coś na włosach (koloryzację, trwałą, prostowanie) i nie chcesz aby przy okazji się zniszczyły to olaplex jest dla Ciebie dorbym rozwiązaniem
Tak, idę na koloryzację, rozjaśniam włosy niestety ;( ale nie mogę porzucić blondu, włosy są dla nas a nie my dla włosów!
Gabriella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 09:03   #225
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Gabriella77 Pokaż wiadomość
nie może być tym samym bo przecież twórcy Olaplexu mają opatentowany składnik który tak działa, czyli podróba nie może go zawierać więc to pewnie bomba silikonowa? :P

Ten post o nanoplexie to była forma marketingu szeptanego, jak widzicie osoba która post napisałą dostała upomnienie, a stronkę wymazano. Obecnie jest na rynku dużo konkurencji na olaplexu, choćby eslablondexx, schwarzkopf też zrobił jakieś tam swoje. Po prostu Olaplex był pierwszy no i mają dobry marketing.... Jasne, że jest to dobry biznes, bo przecież każdy chce mieć ładne farbowane włosybez straty na ich kondycji, więc i inne firmy idą do tego i proponują podobne produkty.






Tak, idę na koloryzację, rozjaśniam włosy niestety ;( ale nie mogę porzucić blondu, włosy są dla nas a nie my dla włosów!
dobre hasło!i zgadzam się zupełnie )

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Mircalla Pokaż wiadomość
A mogę spytać, jak dbałaś o włosy przez ostatnie 2 lata? Bo masz piękne włosy...

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Klasyka Zrezygnowałam z prostownicy, lokówki. Suszarki używam jedynie w zimie.
Przerzuciłam się na naturalną pielęgnację włosów. Naturalne szampony, bez SLS, SLES, oleji mineralnych, PEGów, parabenów i silkonów.
Używam oleji na włosy - to była droga prób i błędów ale odkryłam, że ma moje włosy najlepiej działa arganowy, lniany, oliwa z oliwek. Nie sprawdziły się u mnie za to kokosowy i makadamia...
Z początku myłam włosy metodą OMO ((odżywka, mycie odżywka), teraz kiedy używam jedynie delikatnych szamponów nie robię tego zawsze. W sumie myję jedynie skalp, na włosy na długości spływa jedynie piana.
Korzystam z odżywek i praktycznie po każdym myciu nakładam maskę na 15-20 minut, którą trzymam w ciepłym kompresie. (moje aktualne maski to: Natura Siberica, żeńszeniowa, Planeta Organica - marokańska, BioVax do włosów blond, Kallos Keratin), rotuję je
W końcówki wcieram zawsze parę kropel oleju, żeby je chronić.
Włosy czeszę szczotką z włosiem dzika i drewnianym grzebieniem.
Raz na jakiś czas korzystam z wcierek, teraz musze przystopować bo mam całą głowę pełną nieznośnych babyhair nad któryminie mogę zapanować
to tyle.
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 09:25   #226
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
dobre hasło!i zgadzam się zupełnie )

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------



Klasyka Zrezygnowałam z prostownicy, lokówki. Suszarki używam jedynie w zimie.
Przerzuciłam się na naturalną pielęgnację włosów. Naturalne szampony, bez SLS, SLES, oleji mineralnych, PEGów, parabenów i silkonów.
Używam oleji na włosy - to była droga prób i błędów ale odkryłam, że ma moje włosy najlepiej działa arganowy, lniany, oliwa z oliwek. Nie sprawdziły się u mnie za to kokosowy i makadamia...
Z początku myłam włosy metodą OMO ((odżywka, mycie odżywka), teraz kiedy używam jedynie delikatnych szamponów nie robię tego zawsze. W sumie myję jedynie skalp, na włosy na długości spływa jedynie piana.
Korzystam z odżywek i praktycznie po każdym myciu nakładam maskę na 15-20 minut, którą trzymam w ciepłym kompresie. (moje aktualne maski to: Natura Siberica, żeńszeniowa, Planeta Organica - marokańska, BioVax do włosów blond, Kallos Keratin), rotuję je
W końcówki wcieram zawsze parę kropel oleju, żeby je chronić.
Włosy czeszę szczotką z włosiem dzika i drewnianym grzebieniem.
Raz na jakiś czas korzystam z wcierek, teraz musze przystopować bo mam całą głowę pełną nieznośnych babyhair nad któryminie mogę zapanować
to tyle.
Dziękuję!
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 21:55   #227
eewelinaa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Bari, Włochy
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cześć dziewczyny , ja robiłam rozjaśnianie włosów z olaplex. Jestem zadowolona , siedziałam z rozjasniaczem bardzo długo a włosy w ogóle nie zniszczone. Ładne i lśniące. Przede wszystkim trzeba pamiętać ,że olaplex został stworzony po to aby zapobiegać uszkodzeniom podczas chemicznych zabiegów. Jeżeli ktoś ma zdrowe włosy i używa go tylko do regeneracji myślę ,że efekt nie jest tak spektakularny. Później byłam u innego fryzjera bez użycia olaplex i różnica jest dla mnie kolosalna.

A jaki miałaś kolor włosów przed rozjaśnianiem?
eewelinaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 10:06   #228
Gabriella77
Raczkowanie
 
Avatar Gabriella77
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 33
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez eewelinaa93 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny , ja robiłam rozjaśnianie włosów z olaplex. Jestem zadowolona , siedziałam z rozjasniaczem bardzo długo a włosy w ogóle nie zniszczone. Ładne i lśniące. Przede wszystkim trzeba pamiętać ,że olaplex został stworzony po to aby zapobiegać uszkodzeniom podczas chemicznych zabiegów. Jeżeli ktoś ma zdrowe włosy i używa go tylko do regeneracji myślę ,że efekt nie jest tak spektakularny. Później byłam u innego fryzjera bez użycia olaplex i różnica jest dla mnie kolosalna.

A jaki miałaś kolor włosów przed rozjaśnianiem?
Jak ktoś ma zdrowe włosy to chyba bezsensu, Olaplex nie naprawi bo nie będzie miał czego

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny , ja robiłam rozjaśnianie włosów z olaplex. Jestem zadowolona , siedziałam z rozjasniaczem bardzo długo a włosy w ogóle nie zniszczone. Ładne i lśniące. Przede wszystkim trzeba pamiętać ,że olaplex został stworzony po to aby zapobiegać uszkodzeniom podczas chemicznych zabiegów. Jeżeli ktoś ma zdrowe włosy i używa go tylko do regeneracji myślę ,że efekt nie jest tak spektakularny. Później byłam u innego fryzjera bez użycia olaplex i różnica jest dla mnie kolosalna.

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

I mam jeszcze pytanie czy używacie nanoplexu, czy można go tak jak olaplex użyć w domu do samej regeneracji bez farby.
Myślę, że stosowanie tych podróbek kompletnie nie ma sensu, bo Olaplex opatentował ten działający składnik, analogicznie inne firmy nie mogą go użyć bo jest to prawnie zabronione więc na jego miejsce używaja innych substancji czyli tak naprawdę to zupełnie co innego, nie da takiego efektu, raczej ten zewnętrzny pielęgnacyjny a nie w środku
Gabriella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 10:13   #229
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Gabriella77 Pokaż wiadomość
W piątek mam umówioną wizytę u fryzjera na koloryzację z Olaplexem. Czytając te wszystkie opinie mam mieszane uczucia. Boję się że wydam kupę kasy a nie będzie żadnego efektu. Teraz nie wiem co robić...
jaki jest twój obecny stan włosów, bo to ważne?
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-11, 10:15   #230
Gabriella77
Raczkowanie
 
Avatar Gabriella77
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 33
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
jaki jest twój obecny stan włosów, bo to ważne?
właśnie o to chodzi że nie jest zły bo bardzo o nie dbam i dlatego mogę niezauważyć różnicy
Gabriella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 10:17   #231
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Gabriella77 Pokaż wiadomość
właśnie o to chodzi że nie jest zły bo bardzo o nie dbam i dlatego mogę niezauważyć różnicy
Może nie będzie widać różnicy ale to właśnie dobrze bo pomyśl sobie, po samej koloryzacji na pewno by się przesuszyły a tak z Olaplexem temu zapobiegniesz i wyjdziesz na tzw zero
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 14:51   #232
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
Może nie będzie widać różnicy ale to właśnie dobrze bo pomyśl sobie, po samej koloryzacji na pewno by się przesuszyły a tak z Olaplexem temu zapobiegniesz i wyjdziesz na tzw zero
dokładnie, tak samo było u mnie stan włosów identyczny jak przed farbowaniem, to znaczy nie zniszczyły się.

Do dziewczyn, które uważają, że olaplex to "pielęgncja" i złoty środek którey naprawi zepsute włosy... niestety, nie jest to pielęgnacja, to ochrona. oprócz olaplexu trzeba stosować kosmtyki nawilżające i najlepiej pielęgnację olejową bo włosy i tak mogą być przesuszone....

A podróbki olaplexu rzeczywiscie w większości w składzie mają po prostu duża dawkę prorein i polimerów...
Podobno godnym konkurentem dla Olaplexu jest Cureplex, popularny w Australii, ale u nas chyba niedostępny.
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 15:06   #233
Agata11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Jestem już po rozjaśnianiu z Olaplexem .Przypomnę ,że miałam zniszczone włosy i dopiero KeraFibra i NovaFibra mi je poprawiły .Moje wnioski po Olaplexie to... nie poprawia stanu włosów ale z pewnością je ochrania bo nic włosy mi się nie zniszczyły po rozjaśnianiu z Olaplexem.Trochę się obawiałam ,że zniszczy się efekt odnowy po KeraFibrze ale nie...włos są identyczne jak przed Olaplexem .
Agata11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 15:22   #234
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
dokładnie, tak samo było u mnie stan włosów identyczny jak przed farbowaniem, to znaczy nie zniszczyły się.

Do dziewczyn, które uważają, że olaplex to "pielęgncja" i złoty środek którey naprawi zepsute włosy... niestety, nie jest to pielęgnacja, to ochrona. oprócz olaplexu trzeba stosować kosmtyki nawilżające i najlepiej pielęgnację olejową bo włosy i tak mogą być przesuszone....

A podróbki olaplexu rzeczywiscie w większości w składzie mają po prostu duża dawkę prorein i polimerów...
Podobno godnym konkurentem dla Olaplexu jest Cureplex, popularny w Australii, ale u nas chyba niedostępny.
Cureplex jest u nas dostępny, np w jednym ze sklepów fryzjerskich w Warszawie. Miałam go nawet w koszyku, ale ostatecznie się rozmyśliłam

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 10:07   #235
miss_dominikana
Przyczajenie
 
Avatar miss_dominikana
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Mircalla Pokaż wiadomość
Cureplex jest u nas dostępny, np w jednym ze sklepów fryzjerskich w Warszawie. Miałam go nawet w koszyku, ale ostatecznie się rozmyśliłam

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Cureplex jest bez problemu dostępny na allegro i zastanawiałam się nad nim jakiś czas temu po użyciu Olaplexu. Cena Cureplex jest o wiele bardziej przystępna tylko ciekawa jestem jaki jest skład. Zestaw 3 preparatów kosztuje ok.300zł, schemat użytkowania jest taki sam. W ogóle pojawiło się tyle preparatów, które rzekomo działają na tej samej zasadzie co Olaplex, że jest w czym wybierać. Ja miałam odlewki Olaplexu i tak jak pisałam już w tym wątku, efekt zabiegu zniknął po pierwszym olejowaniu włosów także z odlewkami daje sobie chyba spokój, bo nie wiem czy to był oryginał
miss_dominikana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 10:11   #236
karolinkazak
karolinkazak
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Dziewcyzny a macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawce na allegro??
Ja w listopadzie rozpoczęłam powrót z czarnego do platyny i za każdym razem dodaje olaplex, ale chcialabym też robić zabiegi w domu pomiędzy kolejnymi etapami rozjasniania
karolinkazak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 21:03   #237
Paaaulax
Przyczajenie
 
Avatar Paaaulax
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Question Pytanie o zakup olaplex!

Witam, zamierzam zakupić pełny zestaw olaplex do koloryzacji w domu ( no1 , no2 , no3 ). Kupowała któraś z Was taki zestaw na allegro? Chciałabym go tam zamówić , ale boję się , że będzie to jakaś podróbka;\ Jeśli tak to proszę o link do jakiegoś zaufanego sprzedawcy
Paaaulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 06:10   #238
karolinkazak
karolinkazak
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 7
Dot.: Pytanie o zakup olaplex!

Cytat:
Napisane przez Paaaulax Pokaż wiadomość
Witam, zamierzam zakupić pełny zestaw olaplex do koloryzacji w domu ( no1 , no2 , no3 ). Kupowała któraś z Was taki zestaw na allegro? Chciałabym go tam zamówić , ale boję się , że będzie to jakaś podróbka;\ Jeśli tak to proszę o link do jakiegoś zaufanego sprzedawcy
z tego co mi kiedyś mówiła fryzjerka zamiast kupować no3 do domu lepiej zainwestować w no1 i no2 więcej razy bo mają dużo mocniejsze działanie niż no3
a co do linków z allegro też chętnie skorzystam
karolinkazak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 11:36   #239
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Pytanie o zakup olaplex!

Tez chętnie się dowiem skąd najlepiej kupić.
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 12:26   #240
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Pytanie o zakup olaplex!

Ja osobiście kupowałam na ebayu chyba polskim, ale nie pamiętam dokładnie, bo nie mam niestety zaufania do allegro. W każdym razie na polskim ebay też są Jak w wyszukiwarkę wpiszesz olaplex kit to wyskoczą ci zestawy, niektóre pełne (1,2 i 3) niektóre 1+2....

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2016-02-17 o 12:33
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-28 12:40:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.