Mamy sierpniowe 2019 - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-28, 16:18   #3631
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Moj malzowin wczoraj zajarany wpadl do H&M po ciuszki, ale kazalam mu nie kupowac nic super dziewczecego, jakby jednak sie okazal chlopak . Potem byl u tesciowej i podobno ona nazekala, ze za malo dziewczece te spioszki (kupil w tygryski).

W ogole, z ciekawosci, jakie juz macie zakupione rzeczy? Moj maz ciagle mial wyluzowane, ze jeszcze mamy czas, smialam sie z niego, ze chce mnie wtoczyc do sklepu jak bede juz kulista LOL. Ale chyba mu przeszlo, bo zadeklarowal ze w weekend jedziemy na zakupy
Aha to moj tz w ogole wyprawka ciuszkami itd sie nie zajmował. W ogole ciężko mi sobie go wyobrazic w sklepie dziecięcym haha
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 16:24   #3632
Kaatie88
Raczkowanie
 
Avatar Kaatie88
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 165
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Pomyliłam lekarzy chyba... powinnam chodzić do tego od głowy. Zapomniałam segregatora z badaniami i kartą ciąży. Aż mi się gorąco zrobiło. Na szczęście ostatnie wyniki mam w telefonie. Jeszcze obsuwa u lekarza i sobie poczekam... odmóżdżyło mnie w tej ciążdy dokumentnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaatie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 16:52   #3633
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Aha to moj tz w ogole wyprawka ciuszkami itd sie nie zajmował. W ogole ciężko mi sobie go wyobrazic w sklepie dziecięcym haha
HAHA moj jest bardziej zajarany dzieckiem, niz ja. Poza tym jestesmy raczej typem pary, ktora wszystkie wspolne rzeczy robi razem. Co prawda tylko ja robie risercz i sprawdzam co lepsze a co gorsze, ale juz wybieramy i kupujemy razem.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 16:56   #3634
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Nam wujek chciał dac 5 tys abysmy nadali jednemu imie po nim



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hahaha

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość







Heheh czyli jednym słowem każdy boi się nieznanego. Ja Ci powiem z doświadczenia że z dziewczynami jest fajnie . Mam nadzieję że to samo powiesz mi o chłopakach

No pewnie ze łatwo z chłopakami, jak nie zapomnisz o prawidłowym ułożeniu siusiaka w pieluszce to jest luz. To najważniejsze, żeby nie było niespodzianek typu sucha Pielucha, zalane łóżko



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaatie88 Pokaż wiadomość
Pomyliłam lekarzy chyba... powinnam chodzić do tego od głowy. Zapomniałam segregatora z badaniami i kartą ciąży. Aż mi się gorąco zrobiło. Na szczęście ostatnie wyniki mam w telefonie. Jeszcze obsuwa u lekarza i sobie poczekam... odmóżdżyło mnie w tej ciążdy dokumentnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 17:27   #3635
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Dziewczyny mam pytanie czy ktoras z was robila darmowe bad. Prenatalne z tego programu zdrowa mama i dziecko?
Wiem ze Solony.karmel robiłaś.. qrde zmartwiłam sie, bo zadzwonili z gynecentrum, ze są juz wyniki testu Pappa i mam jutro przyjsc na konsultacje
pytam o co chodzi czy cos jest nie tak a babka mowi ze tylko tyle wie ze z katowic dzwonili ze sa juz wyniki. I teraz nie wiem czy to tylko rutynowa konsultacja z kazda pacjentką po tescie z krwi czy cos jest nie halo (
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 17:32   #3636
mononoke
Raczkowanie
 
Avatar mononoke
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Rety, dziewczyny, wy już zabieracie się za kupowanie rzeczy dla maluszków... A ja siedzę w temacie wykańczania mieszkania (w lutym odebrałam klucze, stan deweloperski) i niestety żadne ubranka czy wózki mi nie w głowie Mam tylko nadzieję, że ze wszystkim zdążę i wystarczy nam pieniędzy.
Witam nowe mamusie, gratuluję
My jesteśmy na etapie myślenia nad imieniem.
A co do pytania o zagranicę, ja wyjechałam na parę lat do Niemiec, by zarobić na mieszkanie. Tam też zmajstrowaliśmy dziecia (Dlatego też, w formie żartu, zaproponowałam TŻtowi imię Germano, ale jakoś nie widzi mu się :P) Ale ponieważ była to praca na budowie, z pewnym ryzykiem, to w połowie stycznia wróciłam do Polski i siedzę sobie na L4.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Komm in mein Boot
ein Sturm kommt auf
und es wird Nacht
mononoke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 17:41   #3637
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie czy ktoras z was robila darmowe bad. Prenatalne z tego programu zdrowa mama i dziecko?
Wiem ze Solony.karmel robiłaś.. qrde zmartwiłam sie, bo zadzwonili z gynecentrum, ze są juz wyniki testu Pappa i mam jutro przyjsc na konsultacje
pytam o co chodzi czy cos jest nie tak a babka mowi ze tylko tyle wie ze z katowic dzwonili ze sa juz wyniki. I teraz nie wiem czy to tylko rutynowa konsultacja z kazda pacjentką po tescie z krwi czy cos jest nie halo (
Ja robiłam w innym centrum. I sama w końcu dzwoniłam dopytać czy są wyniki po 1,5 tyg., bo się stresowałam czy czasem o mnie nie zapomnieli, ale miałam potwierdzenie, że tak i że mogę odebrać przy kolejnych badaniach, bo jest w porządku. Nie miałam żadnej konsultacji. Hmm, ale to coś późno się do Ciebie odezwali nie denerwuj się, może tam gdzie Ty robiłaś to jest jednak w ramach programu?
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-28, 18:01   #3638
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Solony_karmel Pokaż wiadomość
Ja robiłam w innym centrum. I sama w końcu dzwoniłam dopytać czy są wyniki po 1,5 tyg., bo się stresowałam czy czasem o mnie nie zapomnieli, ale miałam potwierdzenie, że tak i że mogę odebrać przy kolejnych badaniach, bo jest w porządku. Nie miałam żadnej konsultacji. Hmm, ale to coś późno się do Ciebie odezwali nie denerwuj się, może tam gdzie Ty robiłaś to jest jednak w ramach programu?
Tak w ramach programu. Mowili, ze jak nie zadzwonia w ciagu 2 tyg tzn ze wszystko ok. Dzis mija 22 dzien od badania krwi i dopiero mają moje wyniki. Jutro bede musiala jechac tam az 2 razy bo na 8 mam kolejny obowiazkowy test potrojny z krwi a na 16.30 wpisaly mnie na ta konsultacje z lekarzem w sprawie Pappy.
Wg mnie to tylko niepotrzebne nerwy tak jak dziewczyny tu pisaly.. po usg wszystko super gin powiedzial ze widac ze dziecko bedzie mądre, bo glowka duza o tydzien do przodu mózg ladny serce zdrowe kosc nosowa jest. Tyle ze Nt 2.2 ale crl bylo juz duze i gin chyba za duzo zlapal kursorem jak tak na foto patrze... i tez mowił ze taki wynik jest ok..
A ja teraz przez te cale badania mam nerwy.. ale wiem.ze jest ok.. moze po prostu wyniki sa troche podwyzszone jak u Marianny np 1:400 i tyle
__________________
córcia
synuś 26tc ♡

Edytowane przez Paulina 87
Czas edycji: 2019-02-28 o 18:03
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 18:26   #3639
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Nie pamiętam aby na lutówkach było tyle zamieszania z Pappa. Paulina wiem że to ciężkie ale skoro wizyta dopiero jutro to mów sobie że to o pierdołe chodzi. Najgorzej to czarne scenariusze pisać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 18:37   #3640
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Paulina a czemu masz jutro kolejne pobranie na test potrójny z krwi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 18:52   #3641
Kaatie88
Raczkowanie
 
Avatar Kaatie88
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 165
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Po wizycie Nie wyłamałam się i będzie kolejny chłop Pięknie pokazał co ma między nogami lekarz się śmiał, że nie ma żadnych wątpliwości PicsArt_02-28-07.52.16.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaatie88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-28, 18:58   #3642
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Tak w ramach programu. Mowili, ze jak nie zadzwonia w ciagu 2 tyg tzn ze wszystko ok. Dzis mija 22 dzien od badania krwi i dopiero mają moje wyniki. Jutro bede musiala jechac tam az 2 razy bo na 8 mam kolejny obowiazkowy test potrojny z krwi a na 16.30 wpisaly mnie na ta konsultacje z lekarzem w sprawie Pappy.
Wg mnie to tylko niepotrzebne nerwy tak jak dziewczyny tu pisaly.. po usg wszystko super gin powiedzial ze widac ze dziecko bedzie mądre, bo glowka duza o tydzien do przodu mózg ladny serce zdrowe kosc nosowa jest. Tyle ze Nt 2.2 ale crl bylo juz duze i gin chyba za duzo zlapal kursorem jak tak na foto patrze... i tez mowił ze taki wynik jest ok..
A ja teraz przez te cale badania mam nerwy.. ale wiem.ze jest ok.. moze po prostu wyniki sa troche podwyzszone jak u Marianny np 1:400 i tyle
O, to pewnie od razu rano odbierzesz wyniki i będziesz wiedziała coś więcej.

Ja zrezygnowałam z pobrania krwi do testu potrójnego będę mieć tylko USG II trymestru, a gdybym wcześniej wiedziała, że można złożyć takie oświadczenie, to i Pappy bym nie robiła. Szczególnie teraz widząc jak to wszystko wygląda, ile kobiet niepotrzebnie się denerwuje.

Poza tym czasem mam wrażenie, że to w ich interesie, żeby jak najwięcej kobiet poszerzało jednak diagnostykę o te, dodajmy-nietanie, badania...

Trzymaj się Paulinka, mam nadzieję, że wszystko będzie ok
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 19:03   #3643
AmnesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AmnesiaB
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Tak w ramach programu. Mowili, ze jak nie zadzwonia w ciagu 2 tyg tzn ze wszystko ok. Dzis mija 22 dzien od badania krwi i dopiero mają moje wyniki. Jutro bede musiala jechac tam az 2 razy bo na 8 mam kolejny obowiazkowy test potrojny z krwi a na 16.30 wpisaly mnie na ta konsultacje z lekarzem w sprawie Pappy.
Wg mnie to tylko niepotrzebne nerwy tak jak dziewczyny tu pisaly.. po usg wszystko super gin powiedzial ze widac ze dziecko bedzie mądre, bo glowka duza o tydzien do przodu mózg ladny serce zdrowe kosc nosowa jest. Tyle ze Nt 2.2 ale crl bylo juz duze i gin chyba za duzo zlapal kursorem jak tak na foto patrze... i tez mowił ze taki wynik jest ok..
A ja teraz przez te cale badania mam nerwy.. ale wiem.ze jest ok.. moze po prostu wyniki sa troche podwyzszone jak u Marianny np 1:400 i tyle
Nie wiem co napisać Paulinka. Ja też na pewno bym się denerwowala i wspolczuje wam wszystkim ,które musiały to przechodzic. Pamiętaj ,że nie masz 18 lat i wyniki z krwi to statystyka dopasowana do wieku,sama dobrze wiesz o tym. Trzymam kciuki i głowa do góry , na pewno jest wszystko w porządku

Cytat:
Napisane przez Kaatie88 Pokaż wiadomość
Po wizycie Nie wyłamałam się i będzie kolejny chłop Pięknie pokazał co ma między nogami lekarz się śmiał, że nie ma żadnych wątpliwości Załącznik 7665659

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest paróweczka ! Gratulacje

Ja od pary dni mam takie dziwne wrażenie jakby mi sie jelito obracało i kupa hamowała na zakręcie a dziś kolezanka pielęgniarka mówi ze to ruchy. I teraz nawet to czuje. Hit xD
AmnesiaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 19:08   #3644
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez AmnesiaB Pokaż wiadomość
Ja od pary dni mam takie dziwne wrażenie jakby mi sie jelito obracało i kupa hamowała na zakręcie a dziś kolezanka pielęgniarka mówi ze to ruchy. I teraz nawet to czuje. Hit xD
eeeeee tam, ja skret kiszek mam od ponad miesiaca
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 20:36   #3645
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Kaatie88 Pokaż wiadomość
Po wizycie Nie wyłamałam się i będzie kolejny chłop Pięknie pokazał co ma między nogami lekarz się śmiał, że nie ma żadnych wątpliwości Załącznik 7665659

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katie noo chłop jak dąb haha ktory to tc??

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Ciekawa jestem czy jak zachodzi koniecznosc dalszej diagnostyki to czy to cale centrum w ramach programu tez funduje z taką ochotą Nifty albo amniopunkcje.. jutro rano od razu zażądam wynikow.. nie bede czekac do 16.30 w niepewnosci

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
Paulina a czemu masz jutro kolejne pobranie na test potrójny z krwi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo to obejmuje ten darmowy program I i II badanie usg prenatalne , pappa i test potrojny
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 21:22   #3646
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Karoktoto gratuluję synka
Ja zjadłam 2 pączki pyszniutkie
Paulina ja też się zarzekalam że będzie córka, bo tak czułam a tu proszę, nie biedzie
Klocki_Lego ja jeszcze nic nie kupiłam, ale za to mam wiekszosc rzeczy po córce, więc w sumie na "drobnice" która planuje zakupić to jeszcze mam czas.
Shiz super że wszystko ok może będzie akrobatka jak takie figury w brzuchu uskutecznia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 21:30   #3647
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Panna Migotka jakie to prawidłowe ułożenie siusiaka, czyli jest haczyk 🤣
Paulina szkoda że nic Ci więcej nie powiedzieli, wiem jakie to wszystko jest stresujące. Trzymaj się
Kaatie88 no u Ciebie to nawet ja jako laik nie miałabym wątpliwości co jest także gratuluję synka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 21:42   #3648
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Kaatie88 Pokaż wiadomość
Po wizycie Nie wyłamałam się i będzie kolejny chłop Pięknie pokazał co ma między nogami lekarz się śmiał, że nie ma żadnych wątpliwości Załącznik 7665659

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha no maly model niezla pamiatka bedzie ja caly czas rozwazam czy isc na dodatkowy skan w 17 tyg zeby podejrzec czy czekac na 21 tydz kiedy mam usg polowkowe. Obawiam soe ze pojde a cudo sie zle ustawi i nic sie nie dowiem

W koncy lepiej sie czuje i moglam zjesc cos bez zwrotki. No i powiedzialam managerowi w pracy tylko poprosilam o nie rozpowiadanie nikomu procz hr jeszcze

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 22:30   #3649
Kaatie88
Raczkowanie
 
Avatar Kaatie88
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 165
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Palulina87 dziś u mnie 15+1.

Jak ostatnio mały nie chciał współpracować tak dziś wynagrodził matce wczesniejsze usg Cudnowna moc pączków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaatie88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-01, 05:52   #3650
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Kaatie88 zdjęcie pierwsza klasa, już je widzę na okładce albumu i podpis " pierwszy rok naszego.... (imię synka)"
Travis dobrze że powiedziałaś managerowi, już będzie uważał na Ciebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 07:15   #3651
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Mam wyniki. 😑 jest tak sobie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190301_081251.jpg (76,9 KB, 61 załadowań)
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 07:18   #3652
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Moze faktycznie nie sa super ale nie sa tez zle. 1;400+ znaczy ze na te 400 dzieci 399 jest zdrowe wiec tylko 0,25% RYZYKA ze cos nie tak. Bedzie dobrze

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 07:32   #3653
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Kaatie88 Pokaż wiadomość
Palulina87 dziś u mnie 15+1.

Jak ostatnio mały nie chciał współpracować tak dziś wynagrodził matce wczesniejsze usg Cudnowna moc pączków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przed połówkowym nażrę się cukru, co by bobasa obudzić... zdecydowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 08:06   #3654
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Mam wyniki. 😑 jest tak sobie

Paulina , strasznie długo kazali Ci czekać na wyniki . Spotkaj się dziś z lekarzem i porozmawiaj. Mi powiedział że ryzyko powyżej 300 to ryzyko pośrednie i testy z wolnego DNA płodu są zalecane przy wynikach od 1:301-1:1100 , poniżej 1:300 amino. Jeśli jest ryzyko wysokie to amino jest refundowane przez NFZ. Porozmawiaj z mężem co dalej robicie , żebyś mogła lekarza dokładnie wypytać. Ale na spokojnie, ja przez tydzień przeczytałam cały internet, miałam podobnie jak Ty tzn. USG idealne, a biochemia kiepska z tym że u Ciebie wyniki zawyża niski wynik PAPPA a u mnie zawyżał podwyższony wynik betahcg. Moim zdaniem napewno jest wszystko dobrze, ale bardzo Cię rozumiem, mnie też moje wyniki zwaliły z nóg.
Trzymaj się

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Przed połówkowym nażrę się cukru, co by bobasa obudzić... zdecydowanie
Moje dziecko na prenatalnych było tak leniwe, że ledwo nogą raz machnęło, także pewnie z kilo cukru będę musiała zeżreć żeby się królewicz ruszył .
Moja córka to szalała w brzuchu na słodkie i na ..... piosenki także jak mąż wracał z pracy to włączał jej piosenkę Loka Loka Loka Toka Toka Toka i było istne szaleństwo w brzuchu , ale to oczywiście już pod koniec ciąży a nie na tym etapie
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 08:26   #3655
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Kaatie88 Pokaż wiadomość
Po wizycie Nie wyłamałam się i będzie kolejny chłop Pięknie pokazał co ma między nogami lekarz się śmiał, że nie ma żadnych wątpliwości Załącznik 7665659

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluje. Faktycznie nie ma watpliwosci ��

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Hahaha no maly model niezla pamiatka bedzie ja caly czas rozwazam czy isc na dodatkowy skan w 17 tyg zeby podejrzec czy czekac na 21 tydz kiedy mam usg polowkowe. Obawiam soe ze pojde a cudo sie zle ustawi i nic sie nie dowiem

W koncy lepiej sie czuje i moglam zjesc cos bez zwrotki. No i powiedzialam managerowi w pracy tylko poprosilam o nie rozpowiadanie nikomu procz hr jeszcze

Sent from my E5823 using Tapatalk
U mnie w pracy tez wiedza tylko ci co musza czyli w sumie 3 osoby. Reszta sie dowie jak sie zorientuja, tyle, ze u mnie zaczyna byc widac ale luzniejsze ubrania zdaja egzamin.

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Mam wyniki. �� jest tak sobie
Nie jest zle. Ciesz sie ciaza kochana.
Czasem odnosze wrazenie, ze z tych prenatalnych u niektorych osob, jest wiecej szkody niz pozytku.

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość

Moje dziecko na prenatalnych było tak leniwe, że ledwo nogą raz machnęło, także pewnie z kilo cukru będę musiała zeżreć żeby się królewicz ruszył .
Moja córka to szalała w brzuchu na słodkie i na ..... piosenki także jak mąż wracał z pracy to włączał jej piosenkę Loka Loka Loka Toka Toka Toka i było istne szaleństwo w brzuchu , ale to oczywiście już pod koniec ciąży a nie na tym etapie
U mnie to samo. Na pierwszym USG dziecko ruszylo sie raz albo dwa a corka pamietam, ze na kazdym szalala.
Jak na polowkowym bedzie takie leniwe, to nie wiem czy plec poznam.

Edytowane przez martynka89
Czas edycji: 2019-03-01 o 08:27
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 08:51   #3656
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Solony_karmel Pokaż wiadomość
A mi się wydaje, że z czasem część siusiaków odpadnie i będzie kilka niespodzianek na późniejszym etapie
Znam z wizażu 2 przypadki, gdzie na połówkowym się okazywało, że będzie jednak dziewczynka

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość

Dziewczyny które planują babyshower, albo te które już miały mam kilka pytań
1. Same organizujexie, czy ktoś organizuje?
2. W jakiej formie? Jak chcecie żeby to wyglądało?
3. Kiedy?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie miałam i teraz też nie będę tego mieć. Za to byłam na takiej imprezie raz i było całkiem fajnie.
W sumie nie wiem kto był organizatorem ale goście sami mieli coś do jedzenia przynieść.
Było mierzenie obwodu brzucha, było kilka słoiczków z daniami, była degustacja i był konkurs kto odgadnie jakie składniki są w tym słoiczku- a nawet jak potrawa się nazywa. Było malowanie brzucha mamy. Każdy z gości miał przynieść swoje zdjęcie z dzieciństwa i potem był konkurs kto najwięcej postaci odgadnie.
Tort.

Jedyne co bym doradziła to aby zrobić listę prezentów. Chyba lepiej jak się dostanie kilka bodziaków w różnych rozmiarach niż tylko w 56

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Mam wyniki. 😑 jest tak sobie
Ja wiem tylko, że jest małe kłamstwo, duże kłamstwo i statystyka.
Na nfz nie miałam wcale opisanych ryzyk. Lekarz powiedział "Jest wszystko dobrze, oby tak dalej". Oczywiście nie przekonało mnie to. Jak poszłam prywatnie to były ryzyka, Pan doktor zasugerował Pappa ale to też statystyka i to mnie nie przekonało. Dodatkowo dzidziuś nie chciał współpracować i mimo wszelkich zmian pozycji na kozetce a nawet usg dowcipnego nie było możliwe sprawdzenie czy jest kość nosowa. Na szczęście ten na nfz ją zobaczył.

U mnie w
12+4 crl 64 mm i NT-2,0 mm
13+3 crl 80 mm i NT- 2,4 mm


Nie ma tragedii ale jeśli chcesz do końca ciąży mieć odrobinę więcej spokoju to zrób NIFTY czy Panoramę.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 09:08   #3657
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Przed połówkowym nażrę się cukru, co by bobasa obudzić... zdecydowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A na mnie cukier działa odwrotnie, tzn zero reakcji 🤣 Ale może to dlatego, że sama nie przepadam za slodkosciami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 09:10   #3658
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość

Ja wiem tylko, że jest małe kłamstwo, duże kłamstwo i statystyka.
Na nfz nie miałam wcale opisanych ryzyk. Lekarz powiedział "Jest wszystko dobrze, oby tak dalej". Oczywiście nie przekonało mnie to. Jak poszłam prywatnie to były ryzyka, Pan doktor zasugerował Pappa ale to też statystyka i to mnie nie przekonało. Dodatkowo dzidziuś nie chciał współpracować i mimo wszelkich zmian pozycji na kozetce a nawet usg dowcipnego nie było możliwe sprawdzenie czy jest kość nosowa. Na szczęście ten na nfz ją zobaczył.

U mnie w
12+4 crl 64 mm i NT-2,0 mm
13+3 crl 80 mm i NT- 2,4 mm


Nie ma tragedii ale jeśli chcesz do końca ciąży mieć odrobinę więcej spokoju to zrób NIFTY czy Panoramę.
Ja miałam badania na NFZ i mi wyliczyli ryzyka, więc to raczej zależy od lekarza niż od tego kto płaci . Ja się zdecydowałam na NIFTY przy pośrednim ryzyku, dla mnie spokój najważniejszy, mąż był tego samego zdania.
Gdybym jeszcze była kiedyś w ciąży, to (oczywiście to jest moje myślenie na tą chwilę ) zrobiłabym tak jak Kocurasek czyli zrobiła Nifty prywatnie zamiast PAPPY.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
A na mnie cukier działa odwrotnie, tzn zero reakcji 🤣 Ale może to dlatego, że sama nie przepadam za slodkosciami.
To my przed USG batony i żelki a Ty ogórki kiszone . Nieważne co ważne że prowadzi do celu
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 09:46   #3659
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Ja miałam badania na NFZ i mi wyliczyli ryzyka, więc to raczej zależy od lekarza niż od tego kto płaci .
W poprzednich ciążach też nie miałam ryzyk na nfz. Opis na 3 zdania i już.
Ale ja nigdy nie miałam szczęścia do ginekologów

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

A ja mam takie pytanie do dziewczyn, które będą miały chłopców- jakie tętno miały Wasze dzieciaczki?
Gdzieś tam, kiedyś obiło mi się o uszy, że jest jakaś korelacja. Wysokie tętno wskazuje bardziej na dziewczynkę a mniejsze na chłopczyka. Ale nie wiem na ile to prawda a na ile coś w stylu kalendarza chińskiego
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 09:50   #3660
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
W poprzednich ciążach też nie miałam ryzyk na nfz. Opis na 3 zdania i już.
Ale ja nigdy nie miałam szczęścia do ginekologów

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

A ja mam takie pytanie do dziewczyn, które będą miały chłopców- jakie tętno miały Wasze dzieciaczki?
Gdzieś tam, kiedyś obiło mi się o uszy, że jest jakaś korelacja. Wysokie tętno wskazuje bardziej na dziewczynkę a mniejsze na chłopczyka. Ale nie wiem na ile to prawda a na ile coś w stylu kalendarza chińskiego

I tu jest największy problem trafić na dobrego lekarza.

Nie słyszałam o takiej korelacji u mnie na preanatalnych 12+1 według OM a według USG 12+4 wyszło 158, zaraz spróbuję poszukać wyników córki z tamtego okresu to porównamy
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-01 22:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.