Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-05, 14:39   #3271
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość












A o to moje denko:

- żel do twarzy liście manuka ZIAJA 200 ml jest ok
- body lotion migdałowy ORIFLAME 30ml x2 - super zapach
- maseczka peel off kokos aloes BIELENDA - ok ale wolę inne wersje
- odżywka do włosów kokos aloes TRESSEMME 400 ml - bardzo fajna szczególnie w promo
- żel pod prysznic owoce i jogurt ISANA 300 ml- rossmanowe żele lubie jak zapach mi pasuje
- peeling do ciała sweet & salt ISANA 200 ml - jest ok
- płatki kosmetyczne BE BEAUTY 1 op - sa spoko
- podkład make up academii z witaminami BIELENDA 30 ml - mocno sredni a niestety wydajny
- tonik liście manuka ZIAJA 200 ml - ok
- odżywka do włosów kokos LOREAL ELSEVE 200 ml - całkiem fajna
- pasta do zębów max fresh COLGATE 125ml - jest ok
- farba cynamonowy brąz 5,35 GARNIER x 2 - kolor fajny, dwie paczki bo mam długie włosy
- zmywacz do paznokci CARREFOUR 100 ml - lubię , dobrze zmywa, zawsze mam zapas
- maseczka black sugar BIELENDA - hit
- super power mezo serum korygujace BIELENDA 30 ml - swietne napewno kupie ponownie

Próbki:
woda perfumowana Magnetista ORIFLAME 1,5 ml - bardzo fajny zapach
krem do twarzy time restore ORIFLAME 1,5 ml - mocno odzywczy ale pod makijaz raczej nie

GEneralnie to jestem zadowolona, bo podkładów ( zostały 3), odzywek do włosow ( zostały 2) i balsamów ( zostało 6) miałam najwiecej. Dalej duzo mam maseczek, lakierów do paznokci i perfum

sporo tego



Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
poszalała
Dziewczyny

myślę jak urządzić garderobę - będzie spora, sypialnia ma 18,7m2 i z tego większa połowa to garderoba. Co musi być w garderobie? Jakoś nigdy o tym nie myślałam od sypialni garderoba będzie przedzielona ścianką, w garderobie jest okno. Chciałabym dać tam lustro, deskę do prasowania, miejsce na buty ciuchy, i co jeszcze? O czym warto pamiętać?

zazdro garderoby, ja bym jeszcze coś na walizki i koce, pościele itp zrobiła


Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Na wizzazu było
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ight=garderoba

Aniyam, Cansada, Amyz, Karola Za denka



---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
sporo zużyłaś!!






no ja bym wygospodarowała na górze, pod sufitem jakies miejsce na walizki, zapasowe kołdry, poduszki (takie dla gości) itp rzeczy używane raz na ruski rok a które są bo muszą być a zajmują miejsce no chyba że masz na nie przeznaczone inne miejsce



a no i miejsce na torebki i paski mi się marzy taka szuflada na paski, biżuterię, okulary i inne dodatki:


o to to
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 14:59   #3272
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 15:57   #3273
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dziękuję dziewczyny na Was zawsze można liczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 16:19   #3274
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Ja osobiście w garderobie bym oczywiście zrobiła wszelką organizację (typu miejsce na ubrania, pościel, buty, biżuterię, itd.). Nie wiem jak to u Ciebie wygląda przestrzennie, ale na pewno przynajmniej na jednej z szaf zamontowałabym długie lustro (nie dość, że się można przeglądać, to i takie lustro - jeśli pokój nie będzie za wielki - pomieszczenie optycznie powiększy) => coś takiego mi prywatnie się podoba Pewnie też dobre oświetlenie... I jeszcze jakieś miejsce do siedzenia, żeby sobie w spokoju nasunąć rajstopki, buty założyć lub tylko posiedzieć i buty podziwiać coś w stylu takiej pufy jest spoko
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 20:13   #3275
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Jakieś dwie godziny temu, w oczku wodnym w ogrodzie, utopił się mój najukochańszy 15-letni pies.
Serce mi pękło.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 20:15   #3276
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
sporo tego






zazdro garderoby, ja bym jeszcze coś na walizki i koce, pościele itp zrobiła







---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------




o to to

dziekuje teraz dlugo nie bedzie tyle
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 20:28   #3277
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jakieś dwie godziny temu, w oczku wodnym w ogrodzie, utopił się mój najukochańszy 15-letni pies.
Serce mi pękło.
Współczuję
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-05, 21:24   #3278
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
uuu może jakiś chwilowy zawias! nie poddawaj się
szkoda że kod nie zadziałał przepraszam, nie miałam czasu odpisać wczoraj





o widzisz to zapiszę do zakupu "na zaś" (tzn na 2025 rok )





Pevonia całkiem spoko ale jakoś mnie ten krem pod oczy nie zachwycił ale mnie żaden krem pod oczy nie zachwyca, w sumie od jakiegoś czasu prawie wcale nie używam, zwykle jadę normalnym kremem pod oczami przy okazji smarowania twarzy Pod oczy krem używam jak sobie przypomnę więc tego minisa denkowalam ze dwa miesiące jak nie lepiej Ale miałam kiedyś jakiś mini- krem do twarzy z tej marki i był całkiem fajny, za to kupiłam sobie pełnowymiarowy płyn do demakijażu oczy od nich i masakra. Szczypie mnie i w oczy i pod oczy nie mogę używać używam go do zmywania twarzy, ewentualnie ostatnio do mycia pędzli bo to mu wychodzi Tak że ogólnie jakoś marka spoko, kremy są fajne do twarzy ale ma też niewypały jak ten płyn, ale może akurat mnie coś tam uczula a u innych by się sprawdził super bo domywać domywa )

ok, czyli robisz podobnie jak ja, odkad przestalam uzywac matujace kremy to wszelkie nawilzajace nakladam na cala twarz. ew. potem doklepie jakis odzywczy pod oczy jak czuje potrzebe.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 21:27   #3279
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
poszalała
Dziewczyny

myślę jak urządzić garderobę - będzie spora, sypialnia ma 18,7m2 i z tego większa połowa to garderoba. Co musi być w garderobie? Jakoś nigdy o tym nie myślałam od sypialni garderoba będzie przedzielona ścianką, w garderobie jest okno. Chciałabym dać tam lustro, deskę do prasowania, miejsce na buty ciuchy, i co jeszcze? O czym warto pamiętać?
Nie pamiętam jaki masz rozkład w domu, ale ogólnie zaplanuj sobie miejsce w szafach albo gdzieś indziej na takie rzeczy sezonowe jak choinka i wszelkie ozdoby świąteczne Ja w szafie, która pełni rolę garderoby, mam kurtki zimowe, ale też materac dla gości, żelazko, drukarkę i odkurzacz typu roomba (na to mam te wysuwane półki w szafach pax, dzięki temu nic nie stoi na wierzchu, a jednocześnie mam szybki dostęp do wszystkiego ). Mam też drugą szafę, w której mam walizki, jakieś koce, dodatkową pościel dla gości i oczywiście wszystkie narzędzia mojego męża (wiecie, śrubokręty i wszystkie te kabelki, które kiedyś będą potrzebne )

Aaa... Byłabym zapomniała, mam też 2 półki z kosmetykami poukładanymi w podpisanych pudełkach, więc jak czegoś szukam to wiem co gdzie jest
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 21:29   #3280
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
poszalała
Dziewczyny

myślę jak urządzić garderobę - będzie spora, sypialnia ma 18,7m2 i z tego większa połowa to garderoba. Co musi być w garderobie? Jakoś nigdy o tym nie myślałam od sypialni garderoba będzie przedzielona ścianką, w garderobie jest okno. Chciałabym dać tam lustro, deskę do prasowania, miejsce na buty ciuchy, i co jeszcze? O czym warto pamiętać?
Jak najwiecej miejsc zabuduj, od dolu do gory, nawet nie wiesz kiedy je zapelnisz

KArola za denko ja jestem wzrokowcem ale i tak duzo !!1

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jakieś dwie godziny temu, w oczku wodnym w ogrodzie, utopił się mój najukochańszy 15-letni pies.
Serce mi pękło.
Strasznie mi przykro.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 06:09   #3281
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jakieś dwie godziny temu, w oczku wodnym w ogrodzie, utopił się mój najukochańszy 15-letni pies.
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Serce mi pękło.



Jeszcze raz dziękuję dziewczyny

już w piątek jadę z koleżankami na przedłużony weekend - 4dni Sauny, leżaki, żarełko, picie, masaże, maski, peelingi - cały czas bez telefonu i w szlafrokach
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-06, 08:44   #3282
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Oktawia bardzo współczuję

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
[LEFT]



Jeszcze raz dziękuję dziewczyny

już w piątek jadę z koleżankami na przedłużony weekend - 4dni Sauny, leżaki, żarełko, picie, masaże, maski, peelingi - cały czas bez telefonu i w szlafrokach

ulala no to się bedzie działo ! baw się dobrze!

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Nie pamiętam jaki masz rozkład w domu, ale ogólnie zaplanuj sobie miejsce w szafach albo gdzieś indziej na takie rzeczy sezonowe jak choinka i wszelkie ozdoby świąteczne Ja w szafie, która pełni rolę garderoby, mam kurtki zimowe, ale też materac dla gości, żelazko, drukarkę i odkurzacz typu roomba (na to mam te wysuwane półki w szafach pax, dzięki temu nic nie stoi na wierzchu, a jednocześnie mam szybki dostęp do wszystkiego ). Mam też drugą szafę, w której mam walizki, jakieś koce, dodatkową pościel dla gości i oczywiście wszystkie narzędzia mojego męża (wiecie, śrubokręty i wszystkie te kabelki, które kiedyś będą potrzebne )

Aaa... Byłabym zapomniała, mam też 2 półki z kosmetykami poukładanymi w podpisanych pudełkach, więc jak czegoś szukam to wiem co gdzie jest

o matko u mnie to zajmuje pół szafy u nas jest tak, że ja kupuje kremy a on wiertarki/wkrętarki/wyrzynarki. To nic że ostatnio wyrznął coś jak się wprowadzaliśmy 7 lat temu no ale nową trzeba kupić nie?
ja to żaluję że drugiej komorki lokatorskiej nie kupiliśmy bo się w jednej nie mieścimy z rzeczami "przydasie"





Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
ok, czyli robisz podobnie jak ja, odkad przestalam uzywac matujace kremy to wszelkie nawilzajace nakladam na cala twarz. ew. potem doklepie jakis odzywczy pod oczy jak czuje potrzebe.




amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 08:45   #3283
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Oktawia bardzo współczuję

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------




ulala no to się bedzie działo ! baw się dobrze!

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------




o matko u mnie to zajmuje pół szafy u nas jest tak, że ja kupuje kremy a on wiertarki/wkrętarki/wyrzynarki. To nic że ostatnio wyżnął coś jak się wprowadzaliśmy 7 lat temu no ale nową trzeba kupić nie?
ja to żaluję że drugiej komorki lokatorskiej nie kupiliśmy bo się w jednej nie mieścimy z rzeczami "przydasie"











korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:52   #3284
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dzień dobry.

U nas śrubki, maszyny, Kable, rury kleje, silikony i inne rzeczy zajmują składzik przy garażu. Pełny. A to co się nie mieści to w garażu jeszcze jest..... Typu wiadra do remontów, pace, no i betoniarka.....w drugim garażu jest mniej tylko tzw. Rzeczy na. Pilne potrzeby ale zawalony naszymi pudła i z zimowymi i narciarskimi rzeczami. Strach pomyśleć ile człowiek potrzebuje niby..... W K. Na szczęście mamy komórkę jakieś 5m2 i 4 w górę... Już się zapelniaja półki maszynami, wiertła i do drewna, metalu, betonu.... Kuźwa majątek ale wszystko potrzebne. Półki do sufitu wypełnione. Ja się zastanawiam co ludzie robią jak nie mają garażu czy komórek lokatorskich bądź piwnic bezpiecznych.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Korinka sam Ci radę kup sobie do garderoby deskę do prasowania która po złożeniu jest 3stopniowa drabinka stabilna. Łatwiej sięgać do górnych półek jak potrzebujesz i zawsze pod ręką będzie. Ja mam chyba z wiledy kupiona lata do tyłu i jest super.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:17   #3285
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

U nas śrubki, maszyny, Kable, rury kleje, silikony i inne rzeczy zajmują składzik przy garażu. Pełny. A to co się nie mieści to w garażu jeszcze jest..... Typu wiadra do remontów, pace, no i betoniarka.....w drugim garażu jest mniej tylko tzw. Rzeczy na. Pilne potrzeby ale zawalony naszymi pudła i z zimowymi i narciarskimi rzeczami. Strach pomyśleć ile człowiek potrzebuje niby..... W K. Na szczęście mamy komórkę jakieś 5m2 i 4 w górę... Już się zapelniaja półki maszynami, wiertła i do drewna, metalu, betonu.... Kuźwa majątek ale wszystko potrzebne. Półki do sufitu wypełnione. Ja się zastanawiam co ludzie robią jak nie mają garażu czy komórek lokatorskich bądź piwnic bezpiecznych.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Korinka sam Ci radę kup sobie do garderoby deskę do prasowania która po złożeniu jest 3stopniowa drabinka stabilna. Łatwiej sięgać do górnych półek jak potrzebujesz i zawsze pod ręką będzie. Ja mam chyba z wiledy kupiona lata do tyłu i jest super.
masz na myśli coś takiego?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:19   #3286
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
masz na myśli coś takiego?
Dokładnie. zawsze pod ręką!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:21   #3287
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dokładnie. zawsze pod ręką!
dziękuję
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:27   #3288
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
masz na myśli coś takiego?
Możesz podać linka? Chyba źle wpisuję, bo wyszukiwarka mi pokazuje same zwykłe deski. Gdy moja deska dokona żywota, to już wiem jaką bym chciała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:29   #3289
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

U nas śrubki, maszyny, Kable, rury kleje, silikony i inne rzeczy zajmują składzik przy garażu. Pełny. A to co się nie mieści to w garażu jeszcze jest..... Typu wiadra do remontów, pace, no i betoniarka.....w drugim garażu jest mniej tylko tzw. Rzeczy na. Pilne potrzeby ale zawalony naszymi pudła i z zimowymi i narciarskimi rzeczami. Strach pomyśleć ile człowiek potrzebuje niby..... W K. Na szczęście mamy komórkę jakieś 5m2 i 4 w górę... Już się zapelniaja półki maszynami, wiertła i do drewna, metalu, betonu.... Kuźwa majątek ale wszystko potrzebne. Półki do sufitu wypełnione. Ja się zastanawiam co ludzie robią jak nie mają garażu czy komórek lokatorskich bądź piwnic bezpiecznych.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Korinka sam Ci radę kup sobie do garderoby deskę do prasowania która po złożeniu jest 3stopniowa drabinka stabilna. Łatwiej sięgać do górnych półek jak potrzebujesz i zawsze pod ręką będzie. Ja mam chyba z wiledy kupiona lata do tyłu i jest super.
Trzymają w mieszkaniu albo (tak jak ja) wywożą do rodziców lub teściów, którzy mają dom Rzeczy, które nie mają większej wartości trzymamy w szafie postawionej na końcu miejsca parkingowego.
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-06, 10:35   #3290
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Możesz podać linka? Chyba źle wpisuję, bo wyszukiwarka mi pokazuje same zwykłe deski. Gdy moja deska dokona żywota, to już wiem jaką bym chciała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://www.mall.pl/deski-do-prasowa...iebieska-70-cm
https://produktyzepter.pl/akcesoria/...y-acrobaz.html
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:36   #3291
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Never dawn Cię nie było co tam jak tam

Reniferek boski

A dziękuję, u mnie raczej do przodu .
Mało się udzielam ale codziennie podczytuje .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:43   #3292
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Trzymają w mieszkaniu albo (tak jak ja) wywożą do rodziców lub teściów, którzy mają dom Rzeczy, które nie mają większej wartości trzymamy w szafie postawionej na końcu miejsca parkingowego.
Ja za młodu trzymalam w moim. Malutkim mieszkaniu ale to było raptem kilka rzeczy typu śrubokręt, kilka srubek. Gwóźdź. Młotek i to się mieściło w szufladzie. Więc spoko. Mnie przeraża ilość rzeczy jaka mamy jednak......

W temacie desek... Kończę kawę i idę prasowac. Muszę jakiś sensowny program wrzucić do słuchania.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Ta 1sza w super cenie ja za swoją dałam chyba z 10 lat temu ok 100 euro.

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2019-11-06 o 10:45
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:47   #3293
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 11:04   #3294
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Ta deska ze stopniami jest super.
Zapamiętam ją.
Korinko, ja polecam półkę na buty zrobić na osobnej ścianie, bo ona może być sporo węższa niż półka na inne ubrania.
Ja ogółem będę w garderobie robic właśnie osobne miejsce na buty, praktycznie same wieszaki i szuflady. Suszę pranie na wieszakach i tak też je trzymam w szafie. Nie lubię półek. Te to zrobię na samej górze, pod sufitem na dodatkowe kołdry czy inne pierdoły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 11:32   #3295
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ta deska ze stopniami jest super.
Zapamiętam ją.
Korinko, ja polecam półkę na buty zrobić na osobnej ścianie, bo ona może być sporo węższa niż półka na inne ubrania.
Ja ogółem będę w garderobie robic właśnie osobne miejsce na buty, praktycznie same wieszaki i szuflady. Suszę pranie na wieszakach i tak też je trzymam w szafie. Nie lubię półek. Te to zrobię na samej górze, pod sufitem na dodatkowe kołdry czy inne pierdoły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki jak zobaczę na żywo tą garderobę, tzn jak już powstanie ścianka to może mi się rozjaśni jak to ogarnąć. Na pewno muszę okno zakleić - znajomymi ma firmę co okleja szyby- żeby słońce nie wpadało no i żeby nie było mnie widać jak sie przebieram, ale żebym ja widziała co się dzieje na zewnątrz albo zrobić rolety?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 12:10   #3296
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzięki jak zobaczę na żywo tą garderobę, tzn jak już powstanie ścianka to może mi się rozjaśni jak to ogarnąć. Na pewno muszę okno zakleić - znajomymi ma firmę co okleja szyby- żeby słońce nie wpadało no i żeby nie było mnie widać jak sie przebieram, ale żebym ja widziała co się dzieje na zewnątrz albo zrobić rolety?
Rolety się sprawdzają, ale nie przy otwartych pólkach , jeżeli ma to być miejsce do prasowania, najlepiej, jeżeli jest dużo światła dziennego
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 12:16   #3297
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71


Nie wiem dlaczego ubzdurałam sobie, że to jest z viledy i dlatego nie mogłam znaleźć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 12:19   #3298
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Rolety się sprawdzają, ale nie przy otwartych pólkach , jeżeli ma to być miejsce do prasowania, najlepiej, jeżeli jest dużo światła dziennego
podobno te folie aż tak bardzo nie zaciemniają... zobaczymy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 12:42   #3299
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość

Nie wiem dlaczego ubzdurałam sobie, że to jest z viledy i dlatego nie mogłam znaleźć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bo ja mam z viledy ale kupilam u siebie
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 14:25   #3300
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jakieś dwie godziny temu, w oczku wodnym w ogrodzie, utopił się mój najukochańszy 15-letni pies.
Serce mi pękło.
wspołczuje

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Jak najwiecej miejsc zabuduj, od dolu do gory, nawet nie wiesz kiedy je zapelnisz

KArola za denko ja jestem wzrokowcem ale i tak duzo !!1

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------



Strasznie mi przykro.....
dziekuje

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
[LEFT]



Jeszcze raz dziękuję dziewczyny

już w piątek jadę z koleżankami na przedłużony weekend - 4dni Sauny, leżaki, żarełko, picie, masaże, maski, peelingi - cały czas bez telefonu i w szlafrokach
udanego wypadu


JA dzis wyjełam nie swoja paczke z paczkomatu - o dziwo podajac swoje dane Ponoc tak sie zdarza jak odbiera sie przesyłki przy ładowaniu paczkomatu PAczke juz oddałam a moja moze sie znajdzie a to były rzeczy zamowione z katalogu który juz sie skonczył i to nie dla mnieA zauwazyłąm dopiero w domu Jestem ogolnie beznadziejna Wczoraj rozgotowalam wołowine
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-04 11:09:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.