Wizaż - zmartwychwstanie - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-01-12, 21:23   #121
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez cozybook Pokaż wiadomość
Kogoś boli, bo w mig do D. dołączylo ponad 1500 użytkowników i większa część się czynnie udziela, a tutaj muszą być trolle, żeby był jako taki ruch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dodam, że takiej inicjatywy by nie było, gdyby ktoś sobie nie postanowił ogłosić zamknięcia forum, tylko po to, by to odwołać w ostatniej chwili jak się już spora część z nas zadomowiła.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 22:13   #122
lornalouise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 45
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Forum Wizaż było pierwsze, a forum na Discordzie z prawie taką samą nazwą odebrało prawie wszystkie użytkowniczki. Na pewno właściciele Wizażu mają zarchiwizowane posty, w którym podajecie linki czy tam zaproszenia, jakkolwiek się to zwie, i można to wykorzystać. Czy to zrobią to nie wiem, ale jest to możliwe.

To forum umierało już od dawna z powodu niskiej jakości, agresywnych postów, kółek wzajemnej adoracji (same się przyznajecie, że takie były), a moderatorki tylko dopełniły dzieła, gdy im sodówka uderzyła do głowy. Na discordzie piszą te same kobiety, a moderatorki sodówkę mają jeszcze przed sobą. Banów na razie nie ma, ale będą.

Wydaje mi się, że żadne forum w internecie nie ma tak złej sławy jak Wizaż, więc może odejście NIEKTÓRYCH starszych pań z absurdalnymi poradami i ego wielkości księżyca przysłuży się Wizażowi, ale trzeba zainwestować, zareklamować. Pousuwać zbędne podfora, zrobić apkę na telefon, kosmetyka wyglądu, umożliwienie zakładania tematów bez moderacji. Nawet jeśli jakieś trolle się trafią to co. Taki urok internetu i nie ma co przeżywać.

I nie miej do mnie pretensji, że opisuję rzeczywistość taką, jaka ona jest.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Dodam, że takiej inicjatywy by nie było, gdyby ktoś sobie nie postanowił ogłosić zamknięcia forum, tylko po to, by to odwołać w ostatniej chwili jak się już spora część z nas zadomowiła.
Mnie tam nic nie boli. Nie będę tu przecież siedziała, bo mam inne zajęcia. Wiem w jakich okolicznościach założyłyście tamto forum, ale forum wizażowe nie zostało zamknięte, a wy na bazie tego forum założyłyście nowe z podobną nazwą. Trzeba troszkę myśleć zanim się coś zrobi. Fakty są jakie są i nie zmieni tego moja skromna osoba. Polecam wam gorąco trzymanie się twardej rzeczywistości, a nie swojego chciejstwa i pobożnych życzeń.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez cozybook Pokaż wiadomość
Kogoś boli, bo w mig do D. dołączylo ponad 1500 użytkowników i większa część się czynnie udziela, a tutaj muszą być trolle, żeby był jako taki ruch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To typowa argumentacja tego forum. Jak ktoś podaje argumenty niezgodne z jego tezą, to wystarczy mu napisać, że to troll i tak się wygrywa dyskusję. Wszyscy szczęśliwi i zadowoleni. Bawi mnie to, ale co zrobić. Tak tu jest. Może będzie lepiej.

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Będziemy za jakiś czas "upubliczniać" Discorda przez Disboard
Ok, ale na pewno duża część użytkowniczek trafiła tu przez google. Szukała informacji i wyświetlił jej się temat na forum. Natomiast przez google nie jestem w stanie wyszukać żadnego tematu ani nawet waszego forum. Ktoś tu pisał, że żeby się tam zarejestrować trzeba podać numer tel. albo przynajmniej numer, na który wysyłają kod. Jak ktoś chce być anonimowy, to nie poda numeru telefonu, żeby opisywać jakieś żenujące historie ze swojego życia. Wykop da się wyszukać przez google, reddit da się wyszukać, quora i inne, a wyszukać forum na discordzie się nie da.

Edytowane przez lornalouise
Czas edycji: 2024-01-12 o 22:19
lornalouise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 23:07   #123
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez lornalouise Pokaż wiadomość




Ok, ale na pewno duża część użytkowniczek trafiła tu przez google. Szukała informacji i wyświetlił jej się temat na forum. Natomiast przez google nie jestem w stanie wyszukać żadnego tematu ani nawet waszego forum. Ktoś tu pisał, że żeby się tam zarejestrować trzeba podać numer tel. albo przynajmniej numer, na który wysyłają kod. Jak ktoś chce być anonimowy, to nie poda numeru telefonu, żeby opisywać jakieś żenujące historie ze swojego życia. Wykop da się wyszukać przez google, reddit da się wyszukać, quora i inne, a wyszukać forum na discordzie się nie da.
Nie trzeba podawać nru telefonu. Na początku było trochę problemów, bo Discord automatycznie reagował na to, że na nowy serwer napłynęło sporo nowych użytkowników, nauczyłyśmy się pewne rzeczy ogarniać, bo my też się w zasadzie ciągle uczymy
Wykop to nie jest dla mnie jakiś benchmark, ewidentnie Cię tam ciągnie, ale nie mnie to oceniać.
Nie dążymy raczej do tego, żeby inicjatywę niesamowicie promować, nie mamy z tego żadnych korzyści. Zrobimy co możemy, żeby chętnie osoby mogły nas znaleźć i dołączyć gdy przyjdzie im na to chęć, ale pozycjonowanie się w Google raczej w ten zakres nie wchodzi, bo nikt nie będzie z własnej kieszeni wykładał na reklamy Jak Discord obumrze, to obumrze, jak wiele miejsc w sieci. Póki działa i jest fajnie, to jest spoko i tyle. Przeżywasz bardziej niż założycielka i jej pomocnicze miniony
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-13, 07:43   #124
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez lornalouise Pokaż wiadomość
No można, ale nie wiem czy nowi użytkownicy będą się rejestrować na Wizaż, żeby móc komentować na forum na Discordzie, a starsze użytkowniczki prędzej czy później odejdą, bo różnie w życiu bywa
Wróż Maciej z ciebie?

Cóż za głęboka myśl, niczym Rów Mariański.

Cytat:
Napisane przez lornalouise
Ja bym się nie zdziwiła, gdyby właściciele forum wizażu wynajęli prawnika i wystąpili do Discorda o zamknięcie tamtego forum z powodu np. kradzieży nazwy. Rozumiem, że forum miało nie być, ale ostatecznie jest no i cóż. Jest konkurencją dla tego forum.
Na pewno wynajmą prawnika. Z powodu kradzieży Wizażanek.
Myślę, że jako korporacja decyzje generujące koszty podejmują rozważnie i nie będą chcieli tracić pieniędzy na przegrane spory.

Cytat:
Napisane przez lornalouise
Chciałyście dobrze, ale trzeba trochę pomyśleć zanim się coś zrobi, a nie owczym pędem na huraaa.
Cóż za troska. Szkoda, że fałszywa.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-13, 08:09   #125
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez lornalouise Pokaż wiadomość
Nie będę tu przecież siedziała, bo mam inne zajęcia
Bardzo to zabawne w kontekście tak licznych postów.

Przypomniał mi się cytat z filmu Miś:
„ (…) dzwonię do ciebie, bo niestety nie mogę z tobą rozmawiać”.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-13, 08:31   #126
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez cozybook Pokaż wiadomość
Kogoś boli, bo w mig do D. dołączylo ponad 1500 użytkowników i większa część się czynnie udziela, a tutaj muszą być trolle, żeby był jako taki ruch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też tak myślę. Chyba ktoś się zdenerwował, że jednak użytkowniczki nie chcą tańczyć jak im zagrają A nazwa nie została ukradziona, bo nikt Discorda nie nazwał wizaż.pl. ani się pod niego nie podszywa. Proponuję więc nie straszyć po próżnicy, no chyba że to taki sposób na wygenerowanie ruchu na forum. To jak widać chwilowo działa. Pytanie - jak długo
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-13, 08:32   #127
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 230
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Ale masz napinę. Najpierw straszysz dziewczyny że użyły nazwy i ''konkurencja'' żeby w nastepnym poscie przyznać, że nie idzie tego znaleźć googlem.
A tamta grupa to się przypadkiem nie nazywa życie po wizażu? A nazwy własne wątków trudno raczej zastrzegać. To tak jakby ktoś chciał zastrzec określenie wesele mąż czy krzesło.
A wadą diskorda jest to że nie przyciąga nowych wątków i dyskusji jak intymnie za to przeniosły sie tam gadki zdziwionego i kilka innych społecznościówek.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-01-13, 08:33   #128
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na pewno wynajmą prawnika. Z powodu kradzieży Wizażanek.
Myślę, że jako korporacja decyzje generujące koszty podejmują rozważnie i nie będą chcieli tracić pieniędzy na przegrane spory.


Cóż za troska. Szkoda, że fałszywa.
Ale jak widać - dobrze spróbować postraszyć, może się niepokorne przerażą i grzecznie, w rządku, wrócą do aktywnego udzielania się na forum. To już jest komedia.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-13, 09:06   #129
lornalouise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 45
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Ja tylko piszę, że TEORETYCZNIE mogą wystąpić do Discorda o zamknięcie waszego nowego forum i pozwać założycielkę nowego forum. Użytkowniczek nowego forum na pewno nie będą pozywać ani siłą przyciągać z powrotem. To absurd.

Jeśli chodzi o wasz powrót, to tak jak pisałam, tam też nie będziecie pisać, bo się nowe forum rozpadnie z powodu praktycznie niemożliwego dostępu i braku piszących lub zostanie jakaś garstka. Tu było ok. 5 tysięcy aktywnych użytkowników, a tam macie ledwo 1,5 tysiąca i będzie coraz mniej.

Jak nowi użytkownicy tu nie przyjdą to to forum będzie zamknięte. NetKobiety dogorywa, Wykop i Reddit to nie na wasze potrzeby. No i skończy się anonimowe pisanie. Nie kojarzę żadnego podobnego miejsca, gdzie można się przenieść.
lornalouise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-13, 10:13   #130
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Weź już skończ z tym pozwaniem. Pozwać kogoś o coś do czego samemu się doprowadzilo. To tak jakby pozwac własną głupotę. Absurd.




Wysłane z mojego M2006C3LG przy użyciu Tapatalka
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-13, 10:35   #131
lornalouise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 45
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wróż Maciej z ciebie?
Na forum Wizażu jest blisko 2 miliony kont. Można go łatwo znaleźć przez google, a mimo to właściciele zdecydowali się zamknąć, bo nie było komu pisać. Użytkowniczki odchodziły z różnych powodów: 1. znudziło się, 2. nie miały czasu, 3. umarły, 4. zniechęciły się, 5. stwierdziły, że to strata czasu itp. itd. Myślisz, że na Discordzie będzie inaczej? Jest tam przecież garstka 1,5 tysiąca osób. To malutko w 38-milionowym kraju. Nowych użytkowników nie przybędzie, bo nikt nie będzie wiedział, że takie forum jest. A nawet jeśli się dowie to się tam nie dostanie, bo musiałby zakładać konto na Wizażu, prosić starych użytkowników, żeby mu przysłali linka, a starzy użytkownicy musieliby logować się na Wizaż, żeby te wiadomości przeczytać. Nowa moderacja powinna usunąć ten wątek i nowi użytkownicy nawet się nie dowiedzą co się stało.

Nie trzeba wróżki, żeby wydedukować przyszłość nowego forum.

Cytat:
Pozwać kogoś o coś do czego samemu się doprowadzilo.
Przepisów prawa nie obchodzą twoje odczucia i poglądy. Trza się było inaczej umówić na nowe forum niż jawnie na stronie starego forum i nie nazywać go Wizażem. Wtedy nikt by się nie czepił.

Zresztą, wcale nie piszę, że się ktoś czepi tylko - PODKREŚLAM - że to TEORETYCZNIE MOŻLIWE.
lornalouise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-01-13, 10:49   #132
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Ale nie jest" teoretycznie możliwe", bo nikt nie podrabia forum ani nie podszywa się pod nie.
Discord nie został nazwany wizażem.
Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-13, 11:01   #133
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez lornalouise Pokaż wiadomość
Forum Wizaż było pierwsze, a forum na Discordzie z prawie taką samą nazwą odebrało prawie wszystkie użytkowniczki.
Cytat:
Napisane przez lornalouise Pokaż wiadomość
Tu było ok. 5 tysięcy aktywnych użytkowników, a tam macie ledwo 1,5 tysiąca i będzie coraz mniej.
Cytat:
Napisane przez lornalouise Pokaż wiadomość
Na forum Wizażu jest blisko 2 miliony kont. Można go łatwo znaleźć przez google, a mimo to właściciele zdecydowali się zamknąć, bo nie było komu pisać. Użytkowniczki odchodziły z różnych powodów: 1. znudziło się, 2. nie miały czasu, 3. umarły, 4. zniechęciły się, 5. stwierdziły, że to strata czasu itp. itd. Myślisz, że na Discordzie będzie inaczej? Jest tam przecież garstka 1,5 tysiąca osób.
Ale ci się narracja zmieniła

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2024-01-13 o 11:06
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-13, 12:48   #134
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez lornalouise Pokaż wiadomość
Przepisów prawa nie obchodzą twoje odczucia i poglądy. Trza się było inaczej umówić na nowe forum niż jawnie na stronie starego forum i nie nazywać go Wizażem. Wtedy nikt by się nie czepił.

Zresztą, wcale nie piszę, że się ktoś czepi tylko - PODKREŚLAM - że to TEORETYCZNIE MOŻLIWE.
Nieuważnie coś czytałaś, bo serwer na discordzie nie nazywa się wizaż. Ma go tylko w nazwie, która została przegłosowana. Założycielka discorda nie jest odpowiedzialna za jego nazwę, tylko głosujące na nią użytkowniczki. Wszystkie powinny zostac pociągnięte do odpowiedzialności, bo rozumiem, że masz na celu straszenie dziewczyn pisząc o pozwie. Znaczy trochę dziewczyn, trochę starych bab, które stoją niemal nad grobem (w ich wieku juz wszystko może się zdarzyć. Mogą nawet nie dożyć procesu).
Okoliczności powstania discorda mogą być jak najbardziej istotne dla sądu.
Teoretycznie mogłybyśmy zrzucić się na Kaszewiaka dla pozwanych i zgłosić się do kultowej Jaworowicz. Żeby było dramatycznie w tle by puścili "czarny chleb i czarną kawę", bo lubią tematycznie zanucić. Teoretycznie sprawa mogłaby dojść do prezydenta i mogłoby dojść do ułaskawienia pozwanych. A jakby miał dobry dzień, to może by to zrobił jeszcze przed prawomocnym wyrokiem. Teoretycznie ułaskawienie discordzianek ociepliłoby trochę jego wizerunek wśród lewaków. Przynajmniej wśród 1500 sztuk.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-13, 13:19   #135
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Nieuważnie coś czytałaś, bo serwer na discordzie nie nazywa się wizaż. Ma go tylko w nazwie, która została przegłosowana. Założycielka discorda nie jest odpowiedzialna za jego nazwę, tylko głosujące na nią użytkowniczki. Wszystkie powinny zostac pociągnięte do odpowiedzialności, bo rozumiem, że masz na celu straszenie dziewczyn pisząc o pozwie. Znaczy trochę dziewczyn, trochę starych bab, które stoją niemal nad grobem (w ich wieku juz wszystko może się zdarzyć. Mogą nawet nie dożyć procesu).
Okoliczności powstania discorda mogą być jak najbardziej istotne dla sądu.
Teoretycznie mogłybyśmy zrzucić się na Kaszewiaka dla pozwanych i zgłosić się do kultowej Jaworowicz. Żeby było dramatycznie w tle by puścili "czarny chleb i czarną kawę", bo lubią tematycznie zanucić. Teoretycznie sprawa mogłaby dojść do prezydenta i mogłoby dojść do ułaskawienia pozwanych. A jakby miał dobry dzień, to może by to zrobił jeszcze przed prawomocnym wyrokiem. Teoretycznie ułaskawienie discordzianek ociepliłoby trochę jego wizerunek wśród lewaków. Przynajmniej wśród 1500 sztuk.
A nawet gdyby się nazywał po prostu "Wizaż", to jest to słowo, które nie jest niczyim znakiem towarowym. Od lat funkcjonuje sklep o nazwie Wizaz24 w googlach zresztą pozycjonujący się tuż pod forum (zresztą teraz widzę, że sklepów z wizażem w nazwie jest więcej). I co? I nic.

wizaż - makijaż artystyczny podkreślający czyjąś urodę lub tuszujący jej braki
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2024-01-13 o 15:18 Powód: Za dużo "nie" w zdaniu
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-13, 13:33   #136
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
A nawet gdyby się nazywał po prostu "Wizaż", to nie jest to jest to słowo, które nie jest niczyim znakiem towarowym. Od lat funkcjonuje sklep o nazwie Wizaz24 w googlach zresztą pozycjonujący się tuż pod forum (zresztą teraz widzę, że sklepów z wizażem w nazwie jest więcej). I co? I nic.

wizaż «makijaż artystyczny podkreślający czyjąś urodę lub tuszujący jej braki»
Dokładnie. To nie jest nazwa własna.

A jak forum padnie, to padnie. Świat się będzie kręcić dalej. Życie. Wnuki bendziem bawić, koty głaskać albo zajmiemy się umieraniem, bo już serio pora na niektóre.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-13, 14:18   #137
lornalouise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 45
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

No jak ktoś zakłada swoje forum, które nazywa się tak samo jak obecne forum, reklamuje się na starym forum, udostępnia linki do nowego forum i zachęca użytkowniczki do przejścia na nowe forum, co też one robią, no to nie wiem.

Cytat z portalu Kancelarii Patentowej Lech (podałabym linka, ale może tu nie można umieszczać). Artykuł ma tytuł: Czy prawo chroni NIEZASTRZEŻONĄ nazwę firmy?

"Czy nazwa firmy może się powtarzać? Czy urzędnicy to weryfikują?
Firma może mieć taką samą nazwę, ale tylko wtedy, gdy nie istnieje konkurencja między przedsiębiorcami, którzy ją używają. np. marka zegarków ATLANTIC i polski producent bielizny ATLANTIC."

I nie piszcie mi, że wasze forum to nie firma. Forum Wizaż należy do firmy, a oni stracili przez was klientów.

Jak już pisałam, trafiłam tu ponownie w grudniu 2023 r., gdy z Wykopu się dowiedziałam, że zamykają forum. Tutaj przeczytałam, że zakładacie nowe, ale BARDZO MNIE ZDZIWIŁO, że władze forum nie reagują na informację o założeniu nowego forum O TEJ SAMEJ NAZWIE, tym bardziej, że stare forum nadal miało istnieć i nadal miało funkcjonować KWC. Pomyślałam sobie wtedy, że to bardzo wątpliwa sytuacja, bo zdaje mi się, że firma reklamuje się "opiniami Wizażanek". A jak się zorientowałam, że forum nadal będzie to kłopoty mogą faktycznie być.

Jeśli chodzi o odpowiedzialność, to odpowiedzialna jest ta, która założyła nowe forum. Była tylko jedna. Załóżmy, że dostanie pozew, to co zrobicie? Wszystkie 1,5 tysiąca przyjedziecie pod sąd? Gdzie tam. Zostanie z tym bałaganem sama.

Czy naprawdę nie jesteście zdolne do spojrzenia na tę sytuację z dystansu? To mi przypomina sytuacje, gdy ktoś kupuje działkę/dom bez drogi dojazdowej, potem się okazuje, że sąsiad blokuje jedyną drogę, która należy do niego i nowy właściciel nie może się na tę działkę/dom dostać. Tak, to okrutne, ale warto się wcześniej zastanowić co się robi, a nie liczyć na życzliwość sąsiada. I tak samo z wami. Jest jakieś tam prawo (słuszne czy nie, to nie ma znaczenia) i właściciel Wizażu może, ale nie musi, z niego skorzystać. W prawie nie ma czegoś takiego, że "nie wiedziałam". Ignorantia iuris nocet - łac. nieznajomość prawa szkodzi.

Jeszcze chcę podkreślić, że to są rozważania teoretyczne.
lornalouise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-13, 14:51   #138
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez lornalouise Pokaż wiadomość
No jak ktoś zakłada swoje forum, które nazywa się tak samo jak obecne forum, reklamuje się na starym forum, udostępnia linki do nowego forum i zachęca użytkowniczki do przejścia na nowe forum, co też one robią, no to nie wiem.

Cytat z portalu Kancelarii Patentowej Lech (podałabym linka, ale może tu nie można umieszczać). Artykuł ma tytuł: Czy prawo chroni NIEZASTRZEŻONĄ nazwę firmy?

"Czy nazwa firmy może się powtarzać? Czy urzędnicy to weryfikują?
Firma może mieć taką samą nazwę, ale tylko wtedy, gdy nie istnieje konkurencja między przedsiębiorcami, którzy ją używają. np. marka zegarków ATLANTIC i polski producent bielizny ATLANTIC."

I nie piszcie mi, że wasze forum to nie firma. Forum Wizaż należy do firmy, a oni stracili przez was klientów.

Jak już pisałam, trafiłam tu ponownie w grudniu 2023 r., gdy z Wykopu się dowiedziałam, że zamykają forum. Tutaj przeczytałam, że zakładacie nowe, ale BARDZO MNIE ZDZIWIŁO, że władze forum nie reagują na informację o założeniu nowego forum O TEJ SAMEJ NAZWIE, tym bardziej, że stare forum nadal miało istnieć i nadal miało funkcjonować KWC. Pomyślałam sobie wtedy, że to bardzo wątpliwa sytuacja, bo zdaje mi się, że firma reklamuje się "opiniami Wizażanek". A jak się zorientowałam, że forum nadal będzie to kłopoty mogą faktycznie być.

Jeśli chodzi o odpowiedzialność, to odpowiedzialna jest ta, która założyła nowe forum. Była tylko jedna. Załóżmy, że dostanie pozew, to co zrobicie? Wszystkie 1,5 tysiąca przyjedziecie pod sąd? Gdzie tam. Zostanie z tym bałaganem sama.

Czy naprawdę nie jesteście zdolne do spojrzenia na tę sytuację z dystansu? To mi przypomina sytuacje, gdy ktoś kupuje działkę/dom bez drogi dojazdowej, potem się okazuje, że sąsiad blokuje jedyną drogę, która należy do niego i nowy właściciel nie może się na tę działkę/dom dostać. Tak, to okrutne, ale warto się wcześniej zastanowić co się robi, a nie liczyć na życzliwość sąsiada. I tak samo z wami. Jest jakieś tam prawo (słuszne czy nie, to nie ma znaczenia) i właściciel Wizażu może, ale nie musi, z niego skorzystać. W prawie nie ma czegoś takiego, że "nie wiedziałam". Ignorantia iuris nocet - łac. nieznajomość prawa szkodzi.

Jeszcze chcę podkreślić, że to są rozważania teoretyczne.
Nie kompromituj się.
Twoja wiedza prawnicza jest zerowa.
Nie wiesz co to firma, posługując się potoczną nazwą tego pojęcia, wyjeżdzasz nagle z kwestią służebności drogi koniecznej, która do sprawy ma się jak piernik do wiatraka i opowiadasz inne dyrdymały.
Tego się nie da czytać.
Skończ, bo nikogo nie przestraszysz.
Ode mnie cytat:
„Nie strasz, nie strasz, bo … wiadomo”
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-13, 15:42   #139
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez lornalouise Pokaż wiadomość
No jak ktoś zakłada swoje forum, które nazywa się tak samo jak obecne forum, reklamuje się na starym forum, udostępnia linki do nowego forum i zachęca użytkowniczki do przejścia na nowe forum, co też one robią, no to nie wiem.



Cytat z portalu Kancelarii Patentowej Lech (podałabym linka, ale może tu nie można umieszczać). Artykuł ma tytuł: Czy prawo chroni NIEZASTRZEŻONĄ nazwę firmy?



"Czy nazwa firmy może się powtarzać? Czy urzędnicy to weryfikują?

Firma może mieć taką samą nazwę, ale tylko wtedy, gdy nie istnieje konkurencja między przedsiębiorcami, którzy ją używają. np. marka zegarków ATLANTIC i polski producent bielizny ATLANTIC."



I nie piszcie mi, że wasze forum to nie firma. Forum Wizaż należy do firmy, a oni stracili przez was klientów.



Jak już pisałam, trafiłam tu ponownie w grudniu 2023 r., gdy z Wykopu się dowiedziałam, że zamykają forum. Tutaj przeczytałam, że zakładacie nowe, ale BARDZO MNIE ZDZIWIŁO, że władze forum nie reagują na informację o założeniu nowego forum O TEJ SAMEJ NAZWIE, tym bardziej, że stare forum nadal miało istnieć i nadal miało funkcjonować KWC. Pomyślałam sobie wtedy, że to bardzo wątpliwa sytuacja, bo zdaje mi się, że firma reklamuje się "opiniami Wizażanek". A jak się zorientowałam, że forum nadal będzie to kłopoty mogą faktycznie być.



Jeśli chodzi o odpowiedzialność, to odpowiedzialna jest ta, która założyła nowe forum. Była tylko jedna. Załóżmy, że dostanie pozew, to co zrobicie? Wszystkie 1,5 tysiąca przyjedziecie pod sąd? Gdzie tam. Zostanie z tym bałaganem sama.



Czy naprawdę nie jesteście zdolne do spojrzenia na tę sytuację z dystansu? To mi przypomina sytuacje, gdy ktoś kupuje działkę/dom bez drogi dojazdowej, potem się okazuje, że sąsiad blokuje jedyną drogę, która należy do niego i nowy właściciel nie może się na tę działkę/dom dostać. Tak, to okrutne, ale warto się wcześniej zastanowić co się robi, a nie liczyć na życzliwość sąsiada. I tak samo z wami. Jest jakieś tam prawo (słuszne czy nie, to nie ma znaczenia) i właściciel Wizażu może, ale nie musi, z niego skorzystać. W prawie nie ma czegoś takiego, że "nie wiedziałam". Ignorantia iuris nocet - łac. nieznajomość prawa szkodzi.



Jeszcze chcę podkreślić, że to są rozważania teoretyczne.
Ale już w pierwszym zdaniu piszesz nieprawdę: nazwa nie jest taka sama. Celowo manipulujesz czy nie doczytałeś?

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-01-13, 16:45   #140
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Tak się zastanawiam, czy to nie jest jednak troll-konto kogoś z administracji stąd, bo to ciekawe, że troll sobie hasa radośnie i pisze głupoty, a żadna modka jeszcze nie przybyła
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-13, 19:52   #141
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, czy to nie jest jednak troll-konto kogoś z administracji stąd, bo to ciekawe, że troll sobie hasa radośnie i pisze głupoty, a żadna modka jeszcze nie przybyła
A w ogóle na wizażu jeszcze jest moderacja? Myślałam, że wraz z ogłoszeniem o zakończeniu działalności "zwolniono" modki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-13, 20:40   #142
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez lornalouise Pokaż wiadomość
Na forum Wizażu jest blisko 2 miliony kont. Można go łatwo znaleźć przez google, a mimo to właściciele zdecydowali się zamknąć, bo nie było komu pisać. Użytkowniczki odchodziły z różnych powodów: 1. znudziło się, 2. nie miały czasu, 3. umarły, 4. zniechęciły się, 5. stwierdziły, że to strata czasu itp. itd. Myślisz, że na Discordzie będzie inaczej? Jest tam przecież garstka 1,5 tysiąca osób. To malutko w 38-milionowym kraju. Nowych użytkowników nie przybędzie, bo nikt nie będzie wiedział, że takie forum jest. A nawet jeśli się dowie to się tam nie dostanie, bo musiałby zakładać konto na Wizażu, prosić starych użytkowników, żeby mu przysłali linka, a starzy użytkownicy musieliby logować się na Wizaż, żeby te wiadomości przeczytać. Nowa moderacja powinna usunąć ten wątek i nowi użytkownicy nawet się nie dowiedzą co się stało.



Nie trzeba wróżki, żeby wydedukować przyszłość nowego forum.







Przepisów prawa nie obchodzą twoje odczucia i poglądy. Trza się było inaczej umówić na nowe forum niż jawnie na stronie starego forum i nie nazywać go Wizażem. Wtedy nikt by się nie czepił.



Zresztą, wcale nie piszę, że się ktoś czepi tylko - PODKREŚLAM - że to TEORETYCZNIE MOŻLIWE.
Jakoś dziwnie mocno jesteś zainteresowana tym nowym forum.

To co będzie z nowym forum to będzie. Mnie się tam podoba. Nawet jakby była garstka osób to jest i tak dobrze i miło się tam rozmawia, dyskutuje o jakichś codziennych sprawach. Tu czasem zajrzę ale już mniej chce mi się pisać. Wizaz sam sobie strzelił w kolano. No tak się nie przyciągnie użytkowników. Discord ma bardziej formę komunikatora ale dobrze się rozmawia. Szybko się przyzwyczaiłam. Netkobiety też znam I tam jestem ale mało pisze i osobiście wolę społeczność Wizażu. To czy będzie tu czy Discord grunt że nadal społeczność jest.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Ale nie jest" teoretycznie możliwe", bo nikt nie podrabia forum ani nie podszywa się pod nie.
Discord nie został nazwany wizażem.
Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
Dokładnie. Nie wiem o co te pozwy miały być. No a kto miał przewidzieć że Wizaz jednak zostanie i ta decyzja zostanie przekazana dzień przed planowanym zamknięciem czy nawet tego samego dnia. Każdy ma prawo wyboru gdzie chce być i pisać.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez lornalouise Pokaż wiadomość
No jak ktoś zakłada swoje forum, które nazywa się tak samo jak obecne forum, reklamuje się na starym forum, udostępnia linki do nowego forum i zachęca użytkowniczki do przejścia na nowe forum, co też one robią, no to nie wiem.



Cytat z portalu Kancelarii Patentowej Lech (podałabym linka, ale może tu nie można umieszczać). Artykuł ma tytuł: Czy prawo chroni NIEZASTRZEŻONĄ nazwę firmy?



"Czy nazwa firmy może się powtarzać? Czy urzędnicy to weryfikują?

Firma może mieć taką samą nazwę, ale tylko wtedy, gdy nie istnieje konkurencja między przedsiębiorcami, którzy ją używają. np. marka zegarków ATLANTIC i polski producent bielizny ATLANTIC."



I nie piszcie mi, że wasze forum to nie firma. Forum Wizaż należy do firmy, a oni stracili przez was klientów.



Jak już pisałam, trafiłam tu ponownie w grudniu 2023 r., gdy z Wykopu się dowiedziałam, że zamykają forum. Tutaj przeczytałam, że zakładacie nowe, ale BARDZO MNIE ZDZIWIŁO, że władze forum nie reagują na informację o założeniu nowego forum O TEJ SAMEJ NAZWIE, tym bardziej, że stare forum nadal miało istnieć i nadal miało funkcjonować KWC. Pomyślałam sobie wtedy, że to bardzo wątpliwa sytuacja, bo zdaje mi się, że firma reklamuje się "opiniami Wizażanek". A jak się zorientowałam, że forum nadal będzie to kłopoty mogą faktycznie być.



Jeśli chodzi o odpowiedzialność, to odpowiedzialna jest ta, która założyła nowe forum. Była tylko jedna. Załóżmy, że dostanie pozew, to co zrobicie? Wszystkie 1,5 tysiąca przyjedziecie pod sąd? Gdzie tam. Zostanie z tym bałaganem sama.



Czy naprawdę nie jesteście zdolne do spojrzenia na tę sytuację z dystansu? To mi przypomina sytuacje, gdy ktoś kupuje działkę/dom bez drogi dojazdowej, potem się okazuje, że sąsiad blokuje jedyną drogę, która należy do niego i nowy właściciel nie może się na tę działkę/dom dostać. Tak, to okrutne, ale warto się wcześniej zastanowić co się robi, a nie liczyć na życzliwość sąsiada. I tak samo z wami. Jest jakieś tam prawo (słuszne czy nie, to nie ma znaczenia) i właściciel Wizażu może, ale nie musi, z niego skorzystać. W prawie nie ma czegoś takiego, że "nie wiedziałam". Ignorantia iuris nocet - łac. nieznajomość prawa szkodzi.



Jeszcze chcę podkreślić, że to są rozważania teoretyczne.
Nazwą nie jest dokładnie Wizaz poza tym czemu mieli coś mieć przeciw jak mieli zamykać forum? Forum by było tylko do czytania. KWC to pewnie juz mało kto by używał.
Coś bardzo Ci na tym wszystkim zależy jak na osobę która nie wchodzi tu od lat.
Osobiście wątpię by ktoś miał ukarać jakakolwiek Wizazanke za to. To Wizaz podjął takie a nie inne decyzję więc musi wziąć za to konsekwencje. To że dziewczyny umiały stworzyć coś nowego to fajnie świadczy o tej społeczności. To że wiele z dziewczyn przyzwyczaiło się już do Discorda też nie widzę nic dziwnego. Kazdy ma prawo wyboru. Nie widzę powodu by miał przestać istnieć Discord dla Wizazanek skoro wielu osobom odpowiada.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, czy to nie jest jednak troll-konto kogoś z administracji stąd, bo to ciekawe, że troll sobie hasa radośnie i pisze głupoty, a żadna modka jeszcze nie przybyła
Trochę tak to dziwnie wygląda.
Też takie mam wrażenie. Nagle komuś zależy by wystraszyć.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-13, 22:58   #143
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, czy to nie jest jednak troll-konto kogoś z administracji stąd, bo to ciekawe, że troll sobie hasa radośnie i pisze głupoty, a żadna modka jeszcze nie przybyła
Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
A w ogóle na wizażu jeszcze jest moderacja? Myślałam, że wraz z ogłoszeniem o zakończeniu działalności "zwolniono" modki.
Moderacja chyba rzeczywiście w śladowych ilościach, o ile jeszcze jakąkolwiek istnieje (chociaż reklamy chyba kasują po zgłoszeniach). I obstawiam za Luxanną, że to bieda troll-konto to kogoś "z góry", dawnej lub obecnej "administracji forum".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-14, 03:36   #144
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

To może ja dodam coś od siebie Bardzo lubiłam wizażowe forum. Też zdziwiłam się, gdy przeczytałam, że się zamyka - wręcz prawie mi to umknęło, gdybym przypadkiem nie szukała czegoś konkretnego na forum. No ale pomyślałam, że może przy inflacji i życiu popandemiozowym ubyło zbyt dużo kasy, użytkowników i takie jest po prostu życie. Na jednym z wątków wisiało zaproszenie do konkurencji i okazało się, że tam się przeniosło wizażowe życie. Z jednej strony się cieszę, choć dla mnie jest to bardziej apka do żywego i szybkiego komentowania, a nie forum, gdzie łatwiej wyszukać mi zdjęcia, kody, czy wrócić do polecajek. No ale na bezrybiu i rak ryba. I bum. Cofnięto decyzję o zamknięciu forum po odpływie użytkowniczek. Dla mnie jak na tak duże forum i ogólnie portal z kosmetykami i recenzjami to po pierwsze - strzał w kolano, po 2 - niepoważne traktowanie użytkowników, często wieloletnich. Nie podoba mi się w obecnym kształcie ani wizaż, ani konkurencja, ale serio można było inaczej wysondować ludzi, czy wizażowe forum ma jeszcze sens - a miałoby przy dobrze stworzonej aplikacji na telefon, przy odświeżonej szacie graficznej, przy usunięciu zbędnych tematów i powrocie sprawdzonych rzeczy, które się zepsuło lub zepsuły się same. Dla mnie np. jednym z ulubionych działów były wymianki kosmetyczne i szkoda, że zrezygnowano z przekupek, bo potem te wymiany jakoś zaczęły umierać śmiercią naturalną.
Życzyłabym sobie oczywiście powrotu ludzi tutaj, ale nie łudzę się i wiem, że tak nie będzie. A tym bardziej jeśli będzie się komuś groziło pozwami i wykorzystaniem nazwy.

Pierwsze - czy nazwa forum jest zastrzeżona, drugie - tamta nazwa to nie wizaż, czy forum wizaż, tylko życie po, także nie jest to nazwa ukradziona i tożsama, a sugerująca jedynie, że będzie zrzeszać ludzi z forum, które planowano z dnia na dzień zamknąć. I to ewidentnie kogoś boli. A jeśli sami właściciele doprowadzili użytkowników do przeniesienia się gdzieś indziej, czyli doprowadzono każdego do pochopnej i może złej decyzji o usunięciu konta sugerując, że ma się czas do któregoś tam grudnia, a potem szukaj wiatru w polu, to o jakim pozwie ma tu być mowa

Ale zamiast biadolić i straszyć może czas zrobić wszystko, by użytkowniczki zechciały powrócić? Sugestie są w moim poście, a można po pierwsze zacząć od przeprosin i ankiety do każdego, kto tu jeszcze nie usunął konta. I przede wszystkim zatrudnić ludzi, którzy mają pojęcie o takich sprawach.
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-14, 04:14   #145
Tw0ja_Stara
Raczkowanie
 
Avatar Tw0ja_Stara
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 131
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Hahaha pozwy…
Brzmi jak majaki niedoszłej prawniczki, co wyleciała po pierwszym semestrze i w kancelarii może co najwyżej robić kawę xd

Tw0ja_Stara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-15, 10:43   #146
Vedrana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Serwery na discordzie to społeczności sympatyków czegoś tam. Niektóre z nich mają takie same nazwy jak np. zastrzeżone tytuły gier i nikt nikogo z tego powodu nie pozywa, co to w ogóle za pomysł? I nie, serwer na discordzie to nie firma.

Ja bardzo forum wizażowe lubiłam, ale nie korzystam czynnie, więc rozumiem że aktywne użytkowniczki nie chciały sie rozstawać i trochę się obraziły na wizaż.

Może to szansa dla forum na napływ świeżej krwi. Discord to taki bardziej odpiwiednik zamkniętych tutaj kiedyś klubów, niż całego forum. Byłoby szkoda gdyby forum ostatecznie padło, a moderacja napisała, że nie zamknie forum NA RAZIE.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vedrana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-15, 20:26   #147
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez lornalouise Pokaż wiadomość
Ja tylko piszę, że TEORETYCZNIE mogą wystąpić do Discorda o zamknięcie waszego nowego forum i pozwać założycielkę nowego forum. Użytkowniczek nowego forum na pewno nie będą pozywać ani siłą przyciągać z powrotem. To absurd.

Jeśli chodzi o wasz powrót, to tak jak pisałam, tam też nie będziecie pisać, bo się nowe forum rozpadnie z powodu praktycznie niemożliwego dostępu i braku piszących lub zostanie jakaś garstka. Tu było ok. 5 tysięcy aktywnych użytkowników, a tam macie ledwo 1,5 tysiąca i będzie coraz mniej.

Jak nowi użytkownicy tu nie przyjdą to to forum będzie zamknięte. NetKobiety dogorywa, Wykop i Reddit to nie na wasze potrzeby. No i skończy się anonimowe pisanie. Nie kojarzę żadnego podobnego miejsca, gdzie można się przenieść.
Ty jesteś cała teoretyczna. Teoretycznie nie masz czasu tu siedzieć, teoretycznie nie boli Cię odwłok z powodu zaistniałej sytuacji i teoretycznie ,,ślak'' (moje nowe ulubione słowo ) Cię nie trafia.

Liczy się jakość a nie ilość - polecam takie podejście do życia, sprawdza się w wielu aspektach. Nam nie zależy na liczbie użytkowników, co mnie jakieś tam cyferki obchodzą?

Polecam założyć swoje forum skoro ubolewasz nad tym, że wszystko ma swój koniec. Wyjdź z inicjatywą a nie siedzisz i biadolisz. Kłapać dziobem to każdy potrafi.

Cały wątek o pozywanie to będzie mój hit 2024 roku. Kiedyś usłyszałam, że Polak jak nie ma na kogo donieść to sam na siebie doniesie. Szukasz dziury w całym, takie absurdy wypisujesz, że nie idzie tego strawić. Jak tak Cię czytam to mi się przypomina historia z życia wzięta jak babka doniosła na policję, kłamała bo chciała wyłudzić odszkodowanie, wygadywała takie głupoty jak Ty a później była wielce zdziwiona, że dostała wyrok. Do tej pory się zastanawiam czy była tak głupia czy tak naiwna.

Cytat:
Napisane przez lornalouise Pokaż wiadomość
Przepisów prawa nie obchodzą twoje odczucia i poglądy. Trza się było inaczej umówić na nowe forum niż jawnie na stronie starego forum i nie nazywać go Wizażem. Wtedy nikt by się nie czepił.
Pani prawnik mamy dwa główne problemy. Discord to nie forum i nie nazywa się ,,Wizaż'', ups.

Ja rozumiem.. ambicje, nie dostałaś się na prawo czy te inne. Nic straconego złotko, idź się uczyć a świetlana przyszłość przed Tobą. Później wróć i nas tu moralizuj.

Decyzja o zamknięciu forum to był strzał w kolano. Za swoje decyzje bierze się odpowiedzialność - prawda, Pani prawnik? więc teraz właśnie widzimy pokłosie robienia z ludzi debili. Za każdym kontem kryje się człowiek a nie robot. Umiemy analizować, wyciągać wnioski i decydować. Tak się nie robi. Zamykamy a później nagle nie zamykamy. Brak szacunku do osób, które to forum tworzyły, bo forum to głównie społeczność.

Całuję Cię nieczule, modka z Discorda. Nie pozdrawiam
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2024-01-15 o 20:30
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-16, 13:08   #148
Cordianka
Raczkowanie
 
Avatar Cordianka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 160
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Ok, usmiałam sie z pozywania Discorda
Cordianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-16, 20:16   #149
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Wchodzę na wizaż po latach, a tu nagle trafiam na wątek o zamknięciu i zmartwychwstaniu forum. Podrzucicie linka do discorda, bo wszystkie zaproszenia, które znalazłam, są już nieaktywne?
I czy jakaś dobra dusza wyjaśniłaby w dwóch słowach, co właściwie się stało?
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-16, 21:13   #150
GangstaBaby
BLACK&WHITE
 
Avatar GangstaBaby
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: UE
Wiadomości: 633
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Wchodzę na wizaż po latach, a tu nagle trafiam na wątek o zamknięciu i zmartwychwstaniu forum. Podrzucicie linka do discorda, bo wszystkie zaproszenia, które znalazłam, są już nieaktywne?
I czy jakaś dobra dusza wyjaśniłaby w dwóch słowach, co właściwie się stało?
Coś około połowy listopada zeszłego roku Burda poinformowała, że 21 grudnia zamykają forum. Zostawiają tylko główną i KWC.
Więc użytkowniczki założyły kanał na Discordzie.
21 grudnia Burda stwierdziła, że nie zamyka forum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
GangstaBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-26 22:52:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.