Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-27, 13:07   #3991
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Vitality's 6/64 + 7/44
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg vit664a.jpg (29,8 KB, 58 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg vit664.jpg (32,3 KB, 72 za³adowañ)
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-27, 13:23   #3992
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Vitality's 6/64 + 7/44
ladnie, widac ze podkresla cere , ale chyba ma malo czerwieni?? najwazniejsze pytanie- jak Tobie sie podoba?/
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-27, 13:41   #3993
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
ladnie, widac ze podkresla cere , ale chyba ma malo czerwieni?? najwazniejsze pytanie- jak Tobie sie podoba?/
Dziêkujê Julianna Z t± czerwieni± to ró¿nie, zdjêcia robi³am przy naturalnym o¶wietleniu i na bia³ym tle dziêki czemu w miarê realistycznie oddaj± kolor. Pod s³oñce jest bardziej czerwony, w pokoju bardziej rudy, ró¿nie Kolor wyszed³ prawdziwie wielotonowy, jeszcze takiego nie mia³am
Jestem bardzo zadowolona, o wiele lepiej czujê siê w takich tonach i odcieniach ciemniejszych (nigdy wiêcej nic powy¿ej 6) ni¿ pomarañczowych i póki co s³yszê, ¿e zmiana na lepsze
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-27, 17:08   #3994
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Hej! Mam do was pytanie drogie wiza¿anki. Chcia³abym swoje blond w³osy zafarbowaæ na rudo ale nie chcê by to by³a marchewka. W poszukiwaniu farby natknê³am siê na Garnier 764 Miedziana czerwieñ oraz 746 Czerwona mied¼. Mo¿ecie mi powiedzieæ czym one tak naprawdê siê ró¿ni±? Mam wra¿enie ¿e ta pierwsza jest bardziej czerwona a ta druga bardziej pomarañczowa.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-27, 17:15   #3995
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 1 827
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Pyta³am siê jakie¶ 3 tygodnie temu Was o szamponetkê koloryzuj±c± i poleci³y¶cie mi Delie. W³a¶nie mamy j± z kole¿ank± na g³owach i mamy nadziejê, ¿e jednak bd siê mog³y pokazaæ jutro na uczelni ;p

Mam do Was pytanie. Czy ona zostaje na skórze?

Za jakies pó³ godziny powiem Wam jak nam posz³o
Magdutka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-27, 18:07   #3996
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

melina grunt to wiedziec czego sie nie chce na glowie, skoro otrzymalas zadowalajacy efekt nic tylko sie cieszyc

magdutka i co??

co sadzicie o tym??
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...er.html&next=1

kupilam w piatek ich odzywke miodowa i nie wiem czy bedzie dobra, ale teraz zaluje, ze nie szukalam tamtej
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-27, 18:19   #3997
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Melina,
Bardzo ³adny kolor, super ¿e jeste¶ zadowolona.

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Poka¿ wiadomo¶æ
Hej! Mam do was pytanie drogie wiza¿anki. Chcia³abym swoje blond w³osy zafarbowaæ na rudo ale nie chcê by to by³a marchewka. W poszukiwaniu farby natknê³am siê na Garnier 764 Miedziana czerwieñ oraz 746 Czerwona mied¼. Mo¿ecie mi powiedzieæ czym one tak naprawdê siê ró¿ni±? Mam wra¿enie ¿e ta pierwsza jest bardziej czerwona a ta druga bardziej pomarañczowa.
7.46 to blond miedziano czerwony - pierwszorzêdowy refleks to mied¼ czyli miedzi bêdzie wiêcej.
7.64 blond czerwono miedziany, tu przewa¿aæ bêdzie czerwieñ.

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
melina grunt to wiedziec czego sie nie chce na glowie, skoro otrzymalas zadowalajacy efekt nic tylko sie cieszyc

magdutka i co??

co sadzicie o tym??
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...er.html&next=1

kupilam w piatek ich odzywke miodowa i nie wiem czy bedzie dobra, ale teraz zaluje, ze nie szukalam tamtej
Napisz koniecznie jak siê spisze
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 19:54   #3998
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ



7.46 to blond miedziano czerwony - pierwszorzêdowy refleks to mied¼ czyli miedzi bêdzie wiêcej.
7.64 blond czerwono miedziany, tu przewa¿aæ bêdzie czerwieñ.


Dziêkujê za odpowied¼. Dzisiaj by³am w Rossmanie i Naturze w poszukiwaniu farb. Zauwa¿y³am ¿e jest niewielki wybór je¶li chodzi o Garnier 100% color. Rudych w ogóle nie widzia³am. Dobrze ¿e jeszcze jest takie cu¶ jak sklepy internetowe Mam tylko nadziejê ¿e ich na dobre nie wycofaj±.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-02-27 o 20:28
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-27, 20:31   #3999
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 1 827
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

N o i jestem RUDA ;p W sumie taka marchewkowa. Moja kole¿anka jest trochê ciemniejsza ode mnie. Jeste¶my obie zadowolone. Musia³y¶my tylko u¿yæ 2 szamponetek, bo po jednej kolor nie z³apa³ tak intensywnie jak chcia³y¶my Ale RUDY i ¶wietna zabawa przy farbowaniu wynagrodzi³y nam nasze trudy
Magdutka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-27, 20:40   #4000
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Magdutka Poka¿ wiadomo¶æ
N o i jestem RUDA ;p W sumie taka marchewkowa. Moja kole¿anka jest trochê ciemniejsza ode mnie. Jeste¶my obie zadowolone. Musia³y¶my tylko u¿yæ 2 szamponetek, bo po jednej kolor nie z³apa³ tak intensywnie jak chcia³y¶my Ale RUDY i ¶wietna zabawa przy farbowaniu wynagrodzi³y nam nasze trudy
To siê bêdzie dzia³o...napisz jutro jak posz³o

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za odpowied¼. Dzisiaj by³am w Rossmanie i Naturze w poszukiwaniu farb. Zauwa¿y³am ¿e jest niewielki wybór je¶li chodzi o Garnier 100% color. Rudych w ogóle nie widzia³am. Dobrze ¿e jeszcze jest takie cu¶ jak sklepy internetowe Mam tylko nadziejê ¿e ich na dobre nie wycofaj±.
Nie lepiej zamówiæ farbê profesjonaln±, ³adniejsze kolory i dla w³osów ³agodniejsza?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-27, 20:46   #4001
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ


Nie lepiej zamówiæ farbê profesjonaln±, ³adniejsze kolory i dla w³osów ³agodniejsza?

Prawdê mówi±c to nie znam siê na farbach profesjonalnych i nigdy takich nie u¿ywa³am.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 20:55   #4002
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez miszona Poka¿ wiadomo¶æ
Prawdê mówi±c to nie znam siê na farbach profesjonalnych i nigdy takich nie u¿ywa³am.
Jak by¶ mia³a ochotê zapoznaæ siê z farbami profesjonalnymi to polecam lekturê na moim blogu
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-28, 12:56   #4003
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

By³am dzisiaj u fryzjera podci±æ koñcówki. Kobita mi 10 minut maca³a w³osy dopytuj±c siê co to za farba i jak to taka tania i jak z tymi olejkami By³a wyra¼nie zaskoczona stanem mojego w³osia, zw³aszcza jak jej opowiedzia³am co przesz³o przez ostatnie miesi±ce No ale jak siê za farby fryzjerskie uznaje to, co ma L'oreala i Wellê w nazwie to potem siê prze¿ywa takie zdziwko

Btw, farbowa³am w³osy u rodziców i nie maj±c tam moich odzywek nawali³am na w³osy maskê wi¶niow± Joanny. Kiedy¶ j± kupi³am, u¿y³am 2 razy, stwierdzi³am, ¿e o dupê rozbiæ i da³am mamie. A teraz niespodzianka: bardzo fajnie zadzia³a³a, w³osy g³adkie, miêkkie i zapach trzyma siê od wczoraj. Chyba, ¿e to te¿ zas³uga Vitality's bo kiedy u¿ywa³am wi¶ni wcze¶niej farbowa³am Ducastelem... Potestujê j± przez tydzieñ i dam znaæ bo gdyby siê dobrze sprawdza³a to by³oby mi³o: tania jak barszcz i ten zapach

W ogóle ciekawa jestem jak siê bêdzie zmywa³ i zachowywa³ mój nowy kolor. Ca³y czas siê gapiê w lustro, bo jeszcze nigdy czego¶ takiego na g³owie nie mia³am. Mam nadziejê pochodziæ z nim kilka miesiêcy, tylko nie wiem co bêdzie potem, bo planujê ci±¿ê co równa siê powrotowi do br±zu, narazie wypieram my¶l o tym, czy co¶ mi pokryje obecny kolor Chocia¿ fryzjerka mi mówi³a, ¿e czerwienie wyp³ukuj± siê bardziej ni¿ rudo¶ci....
Ale walnê³am elaborat. Ale czekam a¿ mnie dentysta przyjmie i mi siê nudzi
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-28, 14:00   #4004
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Melina,
Dla kobiet w ci±¿y jest w³a¶nie Vitality's Tone bez amoniaku (te¿ zawiera olejki), zerknij na kolorki na np. Allegro - (do tego bardzo du¿o w³a¶nie czerwonych rudo¶ci) do tego minimalna ilo¶æ chemii, do farbowania potrzebna jest oryginalna woda - poniewa¿ te¿ nie zawiera amoniaku. My¶lê ¿e dla ciebie to dobre rozwi±zanie. Powiem ci ¿e moje w³osy te¿ zdrowe i b³yszcz±ce - rosn± d³ugie i nie ma rozdwojonych koñcy. Kolor ³adnie siê utrzymuje - teraz po 3 tygodniach od farbowania kolor zja¶nia³, mam naprawdê piêkny jasno-rudy kolor w którym jest mi bardzo do twarzy i rozwa¿am farbowanie samego odrostu, a po ca³o¶ci tylko od¿ywki espresso albo ce-ce, w przypadku farbowania innymi farbami nigdy tak nie mia³am. Co do kosmetyków to fajnie ¿e Joanna tak zadzia³a³a - ja dzisiaj kupi³am naturalny olej z avocado. Kiedy¶ pisa³y¶my na temat od¿ywek zakwaszaj±cych - pamiêtasz? - w pi±tek wypróbowa³am na swoich w³osach Technica z Vitalitys - która jest w³a¶nie do takich celów i powiem - pierwszy i ostatni raz!! - jednym s³owem co¶ dziwnego zrobi³a z w³osami - po ok 5 min. poczu³am lekkie swêdzenie skalpu i od razu zmy³am od¿ywkê, ku mojemu zdziwieniu w³osy od skóry by³y sztywne???? i to bardzo a po d³ugo¶ci miêkkie, nie wiem czemu poniewa¿ sk³ad w zupe³no¶ci temu zaprzecza - co do swêdzenia skalpu no to mog³o siê zdarzyæ poniewa¿ zawiera duzo kwasów wiêc jak co¶ dosta³o siê na skórê to mog³o podra¿nic. Dopiero po trzecim myciu moje w³osy dosz³y do siebie - muszê j± wpisaæ na moj± czarn± listê.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-28, 14:14   #4005
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Melina,
Dla kobiet w ci±¿y jest w³a¶nie Vitality's Tone bez amoniaku (te¿ zawiera olejki), zerknij na kolorki na np. Allegro - (do tego bardzo du¿o w³a¶nie czerwonych rudo¶ci) do tego minimalna ilo¶æ chemii, do farbowania potrzebna jest oryginalna woda - poniewa¿ te¿ nie zawiera amoniaku. My¶lê ¿e dla ciebie to dobre rozwi±zanie. Powiem ci ¿e moje w³osy te¿ zdrowe i b³yszcz±ce - rosn± d³ugie i nie ma rozdwojonych koñcy. Kolor ³adnie siê utrzymuje - teraz po 3 tygodniach od farbowania kolor zja¶nia³, mam naprawdê piêkny jasno-rudy kolor w którym jest mi bardzo do twarzy i rozwa¿am farbowanie samego odrostu, a po ca³o¶ci tylko od¿ywki espresso albo ce-ce, w przypadku farbowania innymi farbami nigdy tak nie mia³am. Co do kosmetyków to fajnie ¿e Joanna tak zadzia³a³a - ja dzisiaj kupi³am naturalny olej z avocado. Kiedy¶ pisa³y¶my na temat od¿ywek zakwaszaj±cych - pamiêtasz? - w pi±tek wypróbowa³am na swoich w³osach Technica z Vitalitys - która jest w³a¶nie do takich celów i powiem - pierwszy i ostatni raz!! - jednym s³owem co¶ dziwnego zrobi³a z w³osami - po ok 5 min. poczu³am lekkie swêdzenie skalpu i od razu zmy³am od¿ywkê, ku mojemu zdziwieniu w³osy od skóry by³y sztywne???? i to bardzo a po d³ugo¶ci miêkkie, nie wiem czemu poniewa¿ sk³ad w zupe³no¶ci temu zaprzecza - co do swêdzenia skalpu no to mog³o siê zdarzyæ poniewa¿ zawiera duzo kwasów wiêc jak co¶ dosta³o siê na skórê to mog³o podra¿nic. Dopiero po trzecim myciu moje w³osy dosz³y do siebie - muszê j± wpisaæ na moj± czarn± listê.
Dziwna sprawa z t± zakwaszaj±c± Vitality's Chocia¿ mam kole¿ankê, która w ogóle nie mo¿e u¿ywaæ od¿ywek zakwaszaj±cych, bo podra¿niaj± jej skalp w³a¶nie, mo¿e w Twoim wypadku by³o podobnie? Chocia¿ to wyja¶niania swêdzenie, a nie dziwny stan w³osów.. Ja jutro idê sprawdziæ sklep fryzjerski o którym nie wiedzia³am, a mam do niego najbli¿ej. Mo¿e kupiê tego Chantala do farbowanych.

Co do farbowania w ci±¿y, je¶li faktycznie nam siê uda to zrezygnujê z rudo¶ci. Ja tak mam, ¿e NIE ZNIOSÊ odrostów, a nie chcê farbowaæ w³osów co 3 tygodnie, nawet Vitality's Tone. Dlatego chcia³abym pofarbowaæ ca³o¶æ na br±z i powtórzyæ to mo¿e po 3, 4 miesi±cach. Mam nadziejê, ¿e poziom 5 pokryje rudo¶ci, jak my¶lisz kathy?
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-28, 14:30   #4006
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Melina,
My¶lê ¿e pokryje bez problemu - w tym przypadku powinna¶ wybraæ z gamy kolorów naturalnych np. 5 lub 6, naturalne odcienie na ogó³ maj± du¿o lepsze krycie. Pod ¶wiat³o bêdzie siê wydobywa³ ciep³y refleks.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-28, 14:44   #4007
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Melina,
My¶lê ¿e pokryje bez problemu - w tym przypadku powinna¶ wybraæ z gamy kolorów naturalnych np. 5 lub 6, naturalne odcienie na ogó³ maj± du¿o lepsze krycie. Pod ¶wiat³o bêdzie siê wydobywa³ ciep³y refleks.
No ja my¶la³am w³a¶nie o 5/00, ewentualnie z dodatkiem 4, ale mo¿e nie bêdzie trzeba. My¶lê o tym ju¿ teraz, bo jak bêdê nastêpnym razem zamawiaæ farby to chcê wzi±æ od razu "hurtem" bo kupuj±c po jednej trochê siê, ¿e tak powiem, dymam na kosztach przesy³ki
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-28, 15:03   #4008
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Melina co niby takiego jest zlego w farbie?? wiele razy slyszalm jak lekarz mowil , ze to bzdura bo nawet farba z amoniakiem moze byc bo nikt nigdy nie dowiodl jej szkodliwosci dla plodu. mojej mamie wmawialy ciotki ze nawet make up odpada w ciazy dla mnie to troche kosmos i moze jestem na dzisiejsze standardy dziwna, ale osobiscie nie zrezygnuje z farbowania w ciazy ( podobie jak wszystkie moje przyjaciolki czy dziewczyny z rodzinki)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-28, 15:11   #4009
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak by¶ mia³a ochotê zapoznaæ siê z farbami profesjonalnymi to polecam lekturê na moim blogu

Mam do Ciebie pytanie. Czy jak kupujesz profesjonaln± farbê i nie zu¿yjesz ca³ej tubki to resztê wyrzucasz czy zostawiasz do nastêpnego farbowania? Na farbach drogeryjnych zawsze jest napisane ¿e nie wolno przechowywaæ resztek.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 15:17   #4010
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
Melina co niby takiego jest zlego w farbie?? wiele razy slyszalm jak lekarz mowil , ze to bzdura bo nawet farba z amoniakiem moze byc bo nikt nigdy nie dowiodl jej szkodliwosci dla plodu. mojej mamie wmawialy ciotki ze nawet make up odpada w ciazy dla mnie to troche kosmos i moze jestem na dzisiejsze standardy dziwna, ale osobiscie nie zrezygnuje z farbowania w ciazy ( podobie jak wszystkie moje przyjaciolki czy dziewczyny z rodzinki)
Julianna wiesz, ró¿ni lekarze maj± ró¿ne zdanie na ten temat. Moj T¯ jest ginekologiem i równie¿ mówi³ mi, ¿e nie ma ¿adnego potwierdzenia dla szkodliwo¶ci samej farby dla dziecka. Szkodliwe (o tyle o ile, czy te¿ bardziej: niewskazane) jest obcowanie z oparami amoniaku, ale to wiadomo ¿e tak¿e mo¿na zminimalizowaæ. Ja absolutnie nie jestem z tych, co siê kieruj± prawdami ludowymi, albo id± z krucjat± na inne pogl±dy. Po prostu kierujê siê intuicj± tutaj i wolê ograniczyæ te chemiczne substancje, które mogê, bo tak chcê. Poza tym patrzê na to równie¿ z tej strony, ¿e po ci±¿y w³osy czêsto wypadaj±, s± os³abione. A wiadomo, ¿e farbuj±c je 2, 3 razy na br±z zniszczê je mniej ni¿ co 3 tygodnie na rudo.
Rozumiem, ¿e dla kogo¶ kto widzi siebie tylko w rudo¶ciach/blondach by³by to problem, sama te¿ post±pi³abym inaczej gdybym nie widzia³a siebie w br±zach. Ale ja bardzo dobrze czujê siê w br±zowych, ciemnych w³osach, wiêc dla mnie bêdzie to po prostu jaka¶ odmiana

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-02-28 o 15:19
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-28, 15:39   #4011
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Melina dzieki za odpowiedz, wreszcie ktos potrafil podac mi logiczne powody swojej decyzji. dobrze tez, ze nie narzucasz swoich pogladow . ja w brazie wgladam swietnie (pod warunkiem tony korektorow, brazerow , ziemi egipskiej itp), ale tez dwa razy starzej i co gorsza kazdy braz wzera mi sie we wlosy i albo szarzeje albo robi sie czarny. nie wspominajac o tonach samoopalaczy, ktore zuzywam w takiej sytuacji wiec moge jedynie gratulowac samopoczucia w brazach

kathy fotki prosze
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-28, 16:06   #4012
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez miszona Poka¿ wiadomo¶æ
Mam do Ciebie pytanie. Czy jak kupujesz profesjonaln± farbê i nie zu¿yjesz ca³ej tubki to resztê wyrzucasz czy zostawiasz do nastêpnego farbowania? Na farbach drogeryjnych zawsze jest napisane ¿e nie wolno przechowywaæ resztek.
Je¶li farba nie jest wymieszana z oksydantem wtedy mo¿e byc przechowywana, zarówno ta profesjonalna jak i drogeryjna.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-28, 16:06   #4013
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
Melina dzieki za odpowiedz, wreszcie ktos potrafil podac mi logiczne powody swojej decyzji. dobrze tez, ze nie narzucasz swoich pogladow . ja w brazie wgladam swietnie (pod warunkiem tony korektorow, brazerow , ziemi egipskiej itp), ale tez dwa razy starzej i co gorsza kazdy braz wzera mi sie we wlosy i albo szarzeje albo robi sie czarny. nie wspominajac o tonach samoopalaczy, ktore zuzywam w takiej sytuacji wiec moge jedynie gratulowac samopoczucia w brazach

kathy fotki prosze
Ja nigdy niczego nie narzucam, nie znoszê fanatyków i skrajno¶ci, tak ogólnie Ja nie u¿ywam br±zerów, samoopalaczy, nawet s³oñca nie za bardzo Kiedy¶ mia³am kompleksy, ale z czasem doceni³am i pokocha³am moj± blad± karnacjê i uwa¿am ¿e dobrze wygl±dam z ciemnymi w³osami, zreszt± po prostu dobrze siê tak czujê. Te¿ wygl±dam starzej, ale niech tam, jeszcze mam czas siê odm³adzaæ
Przepraszam za offtop
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-28, 16:47   #4014
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Melina dobrze, ze akceptujesz siebie to bedzie dobre tez dla Twojego dziecka; a juz przyszla mama, ktora nie wychowa malego ortodoksa dla mnie suuuper

moje wlosy z natury sa kasztanowe, ale nie widzialam ich calych od hmm 13 r.z. (wtedy to byly raczej srednim blondem miedzianym , ale wyblaklym ); jedyny wyjatek to gdy uzywalam farb revlonu ich 7.34 to moj naturalny kolor i nawet bez farbowania przez 5 tygodni nie bylo w ogole odrostow (tak wiec gdybym chciala sie bawic w brak farb to jedyne wyjscie dla mnie )
a ja w ciemnych wygladam na conajmniej 20 lat wiecej weic niee tego sobie nie zrobie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-28, 18:35   #4015
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Co s±dzicie o farbach firmy Elgon? U¿ywa³a która¶ z was? Znalaz³am dzisiaj stronê internetow± z ich kosmetykami do w³osów http://elgon.pl/sklep/index.php Tak sobie my¶lê czy by rzeczywi¶cie nie przerzuciæ siê na farby profesjonalne.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-28, 19:59   #4016
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 145
Red face Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy579 a jakiej firmy utleniacza u¿ywasz? Bo robi³am symulacje zamówienia u radka i najtañsz± ma joannê ale po tym co powiedzia³a¶ o specjalnych utleniaczach(bez amioniaku, z odpowiedni± dawk±, itp.) do Vitalitys Tone zaczê³am siê zastanawiaæ czy nie lepszy dla w³osów by³by ichniejszy 6%.
Btw by³am ostatnio w Aptece Cosmedica obejrzeæ farby Biokap, niestety paleta kolorów uboga, a koszt opakowania( a wiec jednego farbowania) to 43,95z³
__________________
Stosujê bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-28, 20:40   #4017
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy579 a jakiej firmy utleniacza u¿ywasz? Bo robi³am symulacje zamówienia u radka i najtañsz± ma joannê ale po tym co powiedzia³a¶ o specjalnych utleniaczach(bez amioniaku, z odpowiedni± dawk±, itp.) do Vitalitys Tone zaczê³am siê zastanawiaæ czy nie lepszy dla w³osów by³by ichniejszy 6%.
Btw by³am ostatnio w Aptece Cosmedica obejrzeæ farby Biokap, niestety paleta kolorów uboga, a koszt opakowania( a wiec jednego farbowania) to 43,95z³
Do farby Art u¿ywam oryginalnej wody, musia³am kupic ca³y 1 itr.
Art jest z obni¿on± zawarto¶ci± amoniaku, ogólnie powinno siê stosowaæ wodê która jest odpowiednio przeznaczona do danej farby.(ale tu mo¿na jeszcze przymru¿yæ oko i kupic np. Joannê)

Je¶li chodzi o Tone, farba jest bez amoniaku i woda te¿ musi byc bez amoniaku - koniecznie z tej samej serii, dla twoich w³osów 4% -to najwy¿sze stê¿enie z tej serii. Tone nie ma 6%
Wybra³a¶ kolor?

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Poka¿ wiadomo¶æ
Co s±dzicie o farbach firmy Elgon? U¿ywa³a która¶ z was? Znalaz³am dzisiaj stronê internetow± z ich kosmetykami do w³osów http://elgon.pl/sklep/index.php Tak sobie my¶lê czy by rzeczywi¶cie nie przerzuciæ siê na farby profesjonalne.
Nie znam.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-28 o 20:43
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-28, 21:07   #4018
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 145
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Do farby Art u¿ywam oryginalnej wody, musia³am kupic ca³y 1 itr.
Art jest z obni¿on± zawarto¶ci± amoniaku, ogólnie powinno siê stosowaæ wodê która jest odpowiednio przeznaczona do danej farby.(ale tu mo¿na jeszcze przymru¿yæ oko i kupic np. Joannê)

Je¶li chodzi o Tone, farba jest bez amoniaku i woda te¿ musi byc bez amoniaku - koniecznie z tej samej serii, dla twoich w³osów 4% -to najwy¿sze stê¿enie z tej serii. Tone nie ma 6%
Wybra³a¶ kolor?
No i w b³±d wprowadzam Chodzi³o mi o Art bo przypuszczam, ¿e tak jak mówi³a¶ Tone nie uzyskam tego czego chcê. Mo¿e wcale zniszczeñ od Art nie bêdzie, o co siê tak zamartwiam.
Ale trzeba przyznaæ, ¿e marchewka Tone 7/40 bardzo mi siê podoba.
Z Art wybiorê chyba 8.44 na pocz±tek, zobaczê jak bêdzie siê zmywa³o a je¶li za szybko to zastosujê tak± sam± mieszankê jak Ty. W takim razie kupiê równie¿ oryginalny oksydant do Art.
Uf, zawik³ane te moje wynurzenia
__________________
Stosujê bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-28, 21:41   #4019
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Poka¿ wiadomo¶æ
No i w b³±d wprowadzam Chodzi³o mi o Art bo przypuszczam, ¿e tak jak mówi³a¶ Tone nie uzyskam tego czego chcê. Mo¿e wcale zniszczeñ od Art nie bêdzie, o co siê tak zamartwiam.
Ale trzeba przyznaæ, ¿e marchewka Tone 7/40 bardzo mi siê podoba.
Z Art wybiorê chyba 8.44 na pocz±tek, zobaczê jak bêdzie siê zmywa³o a je¶li za szybko to zastosujê tak± sam± mieszankê jak Ty. W takim razie kupiê równie¿ oryginalny oksydant do Art.
Uf, zawik³ane te moje wynurzenia
Znam ten kolor z Artego, ale Tone nie widzia³am, mo¿esz dac link?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-28, 23:43   #4020
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 145
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Znam ten kolor z Artego, ale Tone nie widzia³am, mo¿esz dac link?
Oczywi¶cie tylko, ¿e pomyli³am opakowania i wychodzi na to, ¿e to nie Tone ma ten odcieñ a Collection, której nie widzia³am na ¿adnej polskiej stroniehttp://www.vlasy-kosmetika.cz/VITALI...7-40-2230.html
Chyba o obni¿onej zawarto¶ci amoniaku a nie jak Tone, bez.
__________________
Stosujê bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.