Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-09, 12:32   #4141
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak najbardziej -farba po szamponetkach jeszcze ladniej wychodzi (taka ma prepigmentacja light)
To super
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:42   #4142
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ja wczoraj bylam u fryzjera na dzien kobiet
Robi³am darmowe nawilzanie w³osów Revlon Professional, Interactives, Hydra Resque Treatmenti potem odnowienie koloru t± maska koloryzuj±ca tez Revlona bo pracuj± na tych kosmetykach i powiem Wam ze efekt boski

W³osy po tej kuracji na gor±co sa boskie, lej±ce, miêkkie jak u dziecka..pasma oddzielone rewelacja- naprawde...

Kolor troche wyblak³ ale dzis k³adê szamponetke Delia..wiec nie ma takiego dramatu..

Co do kosmetyków Dove to odpadaja, w³osy elektryzuj± mi jak oszala³e...czego sie nie dotke to kopiê pr±dem...bleeeee

skusze sie na ten szampon co opisywa³am, to dam znac..

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mogê na tydzieñ przed farbowaniem mazn±æ w³osy szamponetk± czy sobie darowaæ?
Ja dzis w³a¶nie bede dawa³a szamponetke
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-09, 14:12   #4143
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja wczoraj bylam u fryzjera na dzien kobiet
Robi³am darmowe nawilzanie w³osów Revlon Professional, Interactives, Hydra Resque Treatmenti potem odnowienie koloru t± maska koloryzuj±ca tez Revlona bo pracuj± na tych kosmetykach i powiem Wam ze efekt boski

W³osy po tej kuracji na gor±co sa boskie, lej±ce, miêkkie jak u dziecka..pasma oddzielone rewelacja- naprawde...

Kolor troche wyblak³ ale dzis k³adê szamponetke Delia..wiec nie ma takiego dramatu..

Co do kosmetyków Dove to odpadaja, w³osy elektryzuj± mi jak oszala³e...czego sie nie dotke to kopiê pr±dem...bleeeee

skusze sie na ten szampon co opisywa³am, to dam znac..
Nigdy nie mia³am nic z revlona i sama ciekawa jestem tych kosmetyków
Super,¿e Ci siê efekt podoba³
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-09, 14:21   #4144
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Nie wytrzyma³a i zrobi³am sobie sama zdjêcia W rzeczywisto¶ci kolor bardziej intensywny i minimalnie ciemniejszy.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 100_8096-horz.jpg (85,3 KB, 99 za³adowañ)

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-03-09 o 14:29
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-09, 19:27   #4145
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomo¶ci: 8 342
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Intensywny kolor , wspaniale zdrowe w³osy !
sylvia_doll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-09, 19:39   #4146
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Miszona ³adny kolor
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:43   #4147
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Miszona - Kolor ³adny Fajnie ¶ciête w³oski
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 20:58   #4148
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Miszona ³adny kolor
Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Miszona - Kolor ³adny Fajnie ¶ciête w³oski

Dziêki kobitki To jest tylko przej¶ciowa fryzura bo chcia³abym je trochê zapu¶ciæ. Mam ju¿ dosyæ budzenia siê z szop± na g³owie. Teraz przy rudo - czerwonych w³osach nie mogê sobie pozwoliæ na codziennie mycie bo inaczej to bym chyba musia³a co dwa tygodnie farbowaæ.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 12:30   #4149
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny ale ze mnie osio³ Okaza³o ¿e mam fryzjerski Pollwela na niemal s±siednim osiedlu, a ja tyyyle rzeczy na all zamawia³am bo do innych mia³am za daleko/niewygodnie. Kupi³am sobie miarkê do farby i od¿ywkê Artego Easy Care do farbowanych. Chcia³am Extracto ale akurat nie mieli a ta ma przepiêkny dla mnie zapach! Chodzê i niucham sobie w³osy
W sobotê min± 2 tygodnie od mojego farbowania. Dosz³am w tym czasie do wniosku, ¿e to najlepszy dla mnie kolor od pocz±tku rudo¶ci. Drugi wniosek jest taki, ¿e dziewczynom które po rozja¶nianiu, czy dekolorze maj± problem z utrzymaniem koloru radzê mieszaæ poziom 7 z 6. Na pocz±tku jest dosyæ ciemny ale po 2 myciach zostaje z tego rzeczywisty, miedziany rudy, nie wyp³owia³y z³oty blond. To rada oczywi¶cie dla tych, które celuj± w intensywne miedziane rudo¶ci, nie pomarañczki czy typowe ¿arówy

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-03-10 o 16:30
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-11, 12:43   #4150
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 1 151
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

pare miesiecy temu zdecydowa³am sie na rudy, farbowalam juz 2 razy Joanna odcieniem 'jesienny lisc' niestety szybko sie wyplukuje jego intensywnosc jutro robie odcieniem 'plomienna iskra' wydaje sie byc badziej rudy niz tamten odcien
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-11, 14:00   #4151
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ale ze mnie osio³ Okaza³o ¿e mam fryzjerski Pollwela na niemal s±siednim osiedlu, a ja tyyyle rzeczy na all zamawia³am bo do innych mia³am za daleko/niewygodnie. Kupi³am sobie miarkê do farby i od¿ywkê Artego Easy Care do farbowanych. Chcia³am Extracto ale akurat nie mieli a ta ma przepiêkny dla mnie zapach! Chodzê i niucham sobie w³osy
W sobotê min± 2 tygodnie od mojego farbowania. Dosz³am w tym czasie do wniosku, ¿e to najlepszy dla mnie kolor od pocz±tku rudo¶ci. Drugi wniosek jest taki, ¿e dziewczynom które po rozja¶nianiu, czy dekolorze maj± problem z utrzymaniem koloru radzê mieszaæ poziom 7 z 6. Na pocz±tku jest dosyæ ciemny ale po 2 myciach zostaje z tego rzeczywisty, miedziany rudy, nie wyp³owia³y z³oty blond. To rada oczywi¶cie dla tych, które celuj± w intensywne miedziane rudo¶ci, nie pomarañczki czy typowe ¿arówy
Napisz koniecznie jak siê od¿ywka spisuje- ja jestem zadowolona z Osmo do koloru
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 15:20   #4152
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Napisz koniecznie jak siê od¿ywka spisuje- ja jestem zadowolona z Osmo do koloru

Napiszê, napiszê, tylko trochê pou¿ywam Póki co stwierdzam, ¿e od¿ywka do farbowanych Dove jest dla mnie beznadziejna Dziwne, bo maska pasuje mi bardzo i zachêcona tym kupi³am od¿ywkê i klops. W³osy s± po niej sianowate i wydaj± siê bardziej suche ni¿ przed jej u¿yciem. Guano straszne. Osmo w³a¶nie w "moim" sklepie nie mieli, zastanawiam siê czy zamawiaæ na all... Mo¿e siê skuszê, skoro chwalisz
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-11, 15:47   #4153
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Napisz koniecznie jak siê od¿ywka spisuje- ja jestem zadowolona z Osmo do koloru
Kathy lepsza osmo czy artego ta,któr± zachwala³a¶?Jadê nied³ugo do hurtowni fryzjerskiej i muszê któr±¶ kupiæ.
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-11, 18:12   #4154
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy lepsza osmo czy artego ta,któr± zachwala³a¶?Jadê nied³ugo do hurtowni fryzjerskiej i muszê któr±¶ kupiæ.
Przyjemniej u¿ywa siê Artego Extracto - i jeszcze ten zapach, sk³adowo kiep¶ciutko - a jednak w³osy lux , natomiast Osmo do koloru - fajny sk³ad, w³osy bardzo fajnie odbudowane - g³adkie - bardzo dziwna konsystencja przypominaj±ca szampon - która od razu czyni w³osy ,,¶liskie,,. Jak bym mia³a wybór do pielêgnacji w ci±gu tygodnia wybra³a bym bym Artego-przyjemniej siê u¿ywa, dobrze domyka ³uskê.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-12, 09:46   #4155
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Napiszê, napiszê, tylko trochê pou¿ywam Póki co stwierdzam, ¿e od¿ywka do farbowanych Dove jest dla mnie beznadziejna Dziwne, bo maska pasuje mi bardzo i zachêcona tym kupi³am od¿ywkê i klops. W³osy s± po niej sianowate i wydaj± siê bardziej suche ni¿ przed jej u¿yciem. Guano straszne. Osmo w³a¶nie w "moim" sklepie nie mieli, zastanawiam siê czy zamawiaæ na all... Mo¿e siê skuszê, skoro chwalisz
Fajnie ¿e napisa³a¶, ja ogólnie mam tendencjê do kupowania masek
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-12, 10:08   #4156
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Przyjemniej u¿ywa siê Artego Extracto - i jeszcze ten zapach, sk³adowo kiep¶ciutko - a jednak w³osy lux , natomiast Osmo do koloru - fajny sk³ad, w³osy bardzo fajnie odbudowane - g³adkie - bardzo dziwna konsystencja przypominaj±ca szampon - która od razu czyni w³osy ,,¶liskie,,. Jak bym mia³a wybór do pielêgnacji w ci±gu tygodnia wybra³a bym bym Artego-przyjemniej siê u¿ywa, dobrze domyka ³uskê.
Dobrze czyli zdajê siê na Ciebie i na razie wezmê artego
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-12, 13:18   #4157
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy mia³a¶ co¶ wspó³nego mo¿e z seri± JOICO K-PAK?mo¿e próbowa³a¶?zastanawiam siê czy nie zainwestowaæ w taki zestaw...podobno rewelacja na w³osy i sk³ad te¿ podobno bardzo fajny.
Ca³y zestaw pe³nowymiarowych butli to koszt chyba ok.700z³,ale s± fajne próbki do wypróbowania w zestawie i z tego co tam czytam to brzmi obiecuj±co.
Wrzucam link http://allegro.pl/joico-k-pak-4x118m...483455430.html
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-03-12 o 13:22
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-12, 13:37   #4158
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy mia³a¶ co¶ wspó³nego mo¿e z seri± JOICO K-PAK?mo¿e próbowa³a¶?zastanawiam siê czy nie zainwestowaæ w taki zestaw...podobno rewelacja na w³osy i sk³ad te¿ podobno bardzo fajny.
Ca³y zestaw pe³nowymiarowych butli to koszt chyba ok.700z³,ale s± fajne próbki do wypróbowania w zestawie i z tego co tam czytam to brzmi obiecuj±co.
Wrzucam link http://allegro.pl/joico-k-pak-4x118m...483455430.html
3 lata temu fryzjer po³o¿y³ mi na w³osy maskê k-pak rekonstruktor,
z tego co pamiêtam to bardzo fajna maska - ob³êdnie pachn±ca siedzia³am z mask± pod tzw saun± - ale cena mnie wystraszy³a bo maska kosztowa³a ok 80 z³, a wtedy u¿ywa³am w domu cement z Kerastase i stwierdzi³am ¿e cement mi lepiej pasuje.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

u¿ywa³a¶ co¶ z serii Naturalnej z Loreal Prof..? Jest tam maska kakaowa. Je¶li u¿ywa³a¶ Apsoluta lub Intens Loreal Prof.. - to on ma lepsze dzia³anie na w³osy ni¿ k-pak.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-12, 14:38   #4159
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
3 lata temu fryzjer po³o¿y³ mi na w³osy maskê k-pak rekonstruktor,
z tego co pamiêtam to bardzo fajna maska - ob³êdnie pachn±ca siedzia³am z mask± pod tzw saun± - ale cena mnie wystraszy³a bo maska kosztowa³a ok 80 z³, a wtedy u¿ywa³am w domu cement z Kerastase i stwierdzi³am ¿e cement mi lepiej pasuje.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

u¿ywa³a¶ co¶ z serii Naturalnej z Loreal Prof..? Jest tam maska kakaowa. Je¶li u¿ywa³a¶ Apsoluta lub Intens Loreal Prof.. - to on ma lepsze dzia³anie na w³osy ni¿ k-pak.
Ja te¿ cementu u¿ywa³am,ale dla mnie to du¿a kupa-zupe³nie bardzo przeciêtna od¿ywka.Odda³am siostrze.
Mam ca³± seriê absoluta w domuNajbardziej lubiê od¿ywkêJednak przesta³am u¿ywaæ odk±d mam rude w³osy.
A maski kakaowej nie znam

Ciekawa bardzo jestem tej joico-jeszcze ph te produkty maj± niskie i by siê do rudych nadawa³y-tak mi siê wydaje
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 15:05   #4160
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny widze , ze cos mniej produkujecie, mam coraz mniej do nadganiania

w zwiazku z niedostrzezeniem moich poprzednich pytan stwierdzilam, ze chwilowo bede Was podczytywac jednie ale juz nie moge

pierwsze- na konkurencjnym watku o rudosci jakis troll sie podawal za rudowlosa modelka , warto looknac

drugie anakazar nie szkoda Ci az tyle kasy na odzywki ?? nie wiem jak musialabys miec zniszczone wlos by moim zdaniem bylo warto; moze przez uraz do cementu, ale obecnie staram sie nie przesadzac z cena odzywek

kathy jak kolor??

a tak w ogole pieekna wiosne mam za oknem
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-12, 15:45   #4161
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ

pierwsze- na konkurencjnym watku o rudosci jakis troll sie podawal za rudowlosa modelka , warto looknac

drugie anakazar nie szkoda Ci az tyle kasy na odzywki ?? nie wiem jak musialabys miec zniszczone wlos by moim zdaniem bylo warto; moze przez uraz do cementu, ale obecnie staram sie nie przesadzac z cena odzywek
Julianna no nie szkoda miJa to jak ju¿ co¶ znajdê to ³azi za mn± i przestanie dopiero jak stoi u mnie na pó³ce.
Ja te¿ teraz zmieni³am przy rudnych pielêgnacje i niby jest dobrze,ale to dalej nie to i sen z powiek mi to spêdza.Ci±gle,szukam i szukamczego¶ co by mi w koñcu przypasi³oi tak wlaz³am na w±tek,przeczyta³am o cudownym joico-przeczyta³am same ¶wietne recenzje w KWC i chyba kupiêtylko siê bojê naci±æ tak samo jak przy cemencie
Ja mam hopla na punkcie swoich w³osów i same problemy przez to

Ju¿ który¶ raz czytam o tym konkurencyjnym w±tku,ale nie wiem,który to-daj linka
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-12, 15:52   #4162
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny widze , ze cos mniej produkujecie, mam coraz mniej do nadganiania

w zwiazku z niedostrzezeniem moich poprzednich pytan stwierdzilam, ze chwilowo bede Was podczytywac jednie ale juz nie moge

pierwsze- na konkurencjnym watku o rudosci jakis troll sie podawal za rudowlosa modelka , warto looknac

drugie anakazar nie szkoda Ci az tyle kasy na odzywki ?? nie wiem jak musialabys miec zniszczone wlos by moim zdaniem bylo warto; moze przez uraz do cementu, ale obecnie staram sie nie przesadzac z cena odzywek

kathy jak kolor??

a tak w ogole pieekna wiosne mam za oknem
O ja widzia³am tego trolla i Twoje subtelne wej¶cie po tym, jak ju¿ z 10 osób podbudowa³o jej wyimaginowane alter ego Ja siê ostatnio ma³o produkujê, gdy¿ osi±gnê³am ten ma³o emocjonuj±cy stan w którym jestem w sumie zadowolona z rudo¶ci, chocia¿ po czerwieni ani ¶ladu. ¦mieszne, ¿e sama nie wiedzia³am o co mi chodzi i wypróbowa³am pó³ tuzina odcieni ¿eby siê kapn±æ, ¿e po prostu by³o mi ¼le bo za jasno
U mnie tez piêkna wiosna! O niczym tak teraz nie marzê jak o p³ytkich butach! Jak tym tygodniu nie zacznie znowu naparzaæ ¶niegiem to robiê wielki nalot na balety
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-12, 17:03   #4163
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 467
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

nie wiem czy to dobry w±tek. w za³±czniku jest zdjêcie mojego wymarzonego koloru. s³ysza³am, ¿e co¶ takiego osi±gnê miedzianym blondem. mo¿e która¶ z Was mia³a podobny kolorek i wie jak go osi±gn±æ?
obecnie mam na g³owie jasny bursztyn loreal exellence, kolorek jest bardzo ladny, ale jestem w okresie potrzeby jakiejs szalonej zmiany :P mialam juz wszystkie kolorki, ale nie rudy
buziaki
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-1036236.jpg (28,1 KB, 76 za³adowañ)
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-12, 17:24   #4164
matisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomo¶ci: 87
GG do matisia
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam.
Chcê doj¶c do koloru ktory widac na zdjeciu
Wiecie jakimi farbami mog³abym uzyskac taki efekt?
Proszê o pomoc

http://img851.imageshack.us/i/zeniby.jpg/
(zdjêcie pochodzi z http://zenibyfajnie.fbl.pl)

Edytowane przez matisia
Czas edycji: 2011-03-12 o 17:26 Powód: b³±d
matisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-12, 17:52   #4165
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny kochane - od jutra nie wiem czy w ogóle bêdê mog³a was podczytywaæ przez okres ok 6 dni, jutro wylatujê z Warszawy pierwsza przesiadka Monachium....potem ju¿ docelowy lot...dodam ¿e jestem chora - zapalenie gard³a i ogólne os³abienie, lekarz przepisa³ antybiotyk, ale ja go nie biorê.

Ankazar
Ja te¿ tak mam ja ty ¿e totalnie uwielbiam kupowaæ i próbowaæ maski itd - poniewa¿ jeszcze nie znalaz³am idea³u...ale chyba takowego nie ma.
Ale powiem ci ¿e Julianna ma racjê - szkoda kasy bo w sumie sk³ady bardzo podobne, a farbowane w³osy wygl±daj± najlepiej jak ³uska jest super domkniêta.
Ja mam ochotê na seriê Redken, w Polsce brak - a teraz mam szansê kupiæ w innym pañstwie.
Julianna
Kolor du¿o s³abiej ni¿ po farbowaniu ca³ych w³osów na sucho - ale wci±¿ rudy i ³adny - podoba siê dziewczyn± bo gapi± siê na moje w³osy i zadaj± pytania.
Nawet ostatnio kto¶ mnie spyta³ co robiê ¿e mam tak b³yszcz±ce w³osy.....?
....nigdy bym na to nie wpad³a ¿e s± b³yszcz±ce.
daj linka na PW w sprawie modelki....
Melina
Balerinki hmmm, te¿ chcê!! Kupi³am dzisiaj trochê ciuchów na wyjazd wiêc na razie z balerinami poczekam.

Caarroolliinnee
8.34 - szukaj tego kolorku na paletach farb profesjonalnych w hurtowni fryzjerskiej.

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

...Alterra Glanz-Shampo nadaj±cy po³ysk z morel± i pszenic± jest bardzo fajny!! - nie pl±cze w³osów, nie wymywa farby, piêkny sk³ad, konsystencja ¿elu - cudowny ¶wie¿y zapach - czekam na od¿ywki które w gazetce Ross.. s± ale na pó³kach ich nie ma.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-12, 18:43   #4166
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny kochane - od jutra nie wiem czy w ogóle bêdê mog³a was podczytywaæ przez okres ok 6 dni, jutro wylatujê z Warszawy pierwsza przesiadka Monachium....potem ju¿ docelowy lot...dodam ¿e jestem chora - zapalenie gard³a i ogólne os³abienie, lekarz przepisa³ antybiotyk, ale ja go nie biorê.

Ankazar
Ja te¿ tak mam ja ty ¿e totalnie uwielbiam kupowaæ i próbowaæ maski itd - poniewa¿ jeszcze nie znalaz³am idea³u...ale chyba takowego nie ma.
Ale powiem ci ¿e Julianna ma racjê - szkoda kasy bo w sumie sk³ady bardzo podobne, a farbowane w³osy wygl±daj± najlepiej jak ³uska jest super domkniêta.
Ja mam ochotê na seriê Redken, w Polsce brak - a teraz mam szansê kupiæ w innym pañstwie.
.
Ciêzko tu bêdzie bez Ciebie przez te parê dni¯yczê szybkiego powrotu do zdrowia

Sk³ady bardzo podobne do czego?do cementu?

A Ty sama patrz±c obiektywnie na przetestowane kosmetyki co polecasz co najbardziej domyka ³uske?

Redkennawet nie s³ysza³am o tym
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-12, 19:28   #4167
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ankazar
Ogólnie wiêkszo¶æ od¿ywek profesjonalnych i drogeryjnych ma podobne pierwsze sk³adniki ale to nie jest regu³a, czasami zdarza siê produkt o przeciêtnym sk³adzie a dzia³anie ma wspania³e i my¶lê ¿e tego trzeba siê trzymaæ pod warunkiem ¿e zbyt mocno nie obklei w³os co mo¿e doprowadziæ do jego ³amania.
My¶lê ¿e kupuj±c Artego Extracto bêdziesz bardzo zadowolona poniewa¿ to jedna z niewielu od¿ywek do której mam ochotê wróciæ, w³osy g³adkie i nawil¿one i bez puchu. Je¶li potrzebujesz dodatkowej pielêgnacji to mo¿e jako ostatni etap stosuj te¿ od¿ywki bez sp³ukiwania po masce?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-12, 19:54   #4168
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Ankazar
Ogólnie wiêkszo¶æ od¿ywek profesjonalnych i drogeryjnych ma podobne pierwsze sk³adniki ale to nie jest regu³a, czasami zdarza siê produkt o przeciêtnym sk³adzie a dzia³anie ma wspania³e i my¶lê ¿e tego trzeba siê trzymaæ pod warunkiem ¿e zbyt mocno nie obklei w³os co mo¿e doprowadziæ do jego ³amania.
My¶lê ¿e kupuj±c Artego Extracto bêdziesz bardzo zadowolona poniewa¿ to jedna z niewielu od¿ywek do której mam ochotê wróciæ, w³osy g³adkie i nawil¿one i bez puchu. Je¶li potrzebujesz dodatkowej pielêgnacji to mo¿e jako ostatni etap stosuj te¿ od¿ywki bez sp³ukiwania po masce?
Jeszcze siê zastanawiam nad regeneracyjn± mask± albo od¿ywk± z seri Pat&Rub-w analizie sk³adu dziewczyny napisa³y,¿e s± rewelacyjne.Bije sk³adem na g³owe wszystkie inne.I pewnie ju¿ dawno bym j± mia³a gdyby nie dosyæ kiepskie recenzje w KWC.

Artego dzisiaj zamówi³am u znajomej fryzjerki i dostawca jej za parê/paren¶cie dni powinien mi dowiezæ
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-12, 20:07   #4169
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze siê zastanawiam nad regeneracyjn± mask± albo od¿ywk± z seri Pat&Rub-w analizie sk³adu dziewczyny napisa³y,¿e s± rewelacyjne.Bije sk³adem na g³owe wszystkie inne.I pewnie ju¿ dawno bym j± mia³a gdyby nie dosyæ kiepskie recenzje w KWC.

Artego dzisiaj zamówi³am u znajomej fryzjerki i dostawca jej za parê/paren¶cie dni powinien mi dowiezæ
Mia³am ,,przyjemno¶æ,, u¿yæ tej maski - próbka zrobiona w Seforze - te¿ siê zachêci³am sk³adem. By³am bardzo nie zadowolona z wygl±du w³osów po tej od¿ywce i ucieszona ¿e nie zainwestowa³am w ni±. Zanim j± kupisz radzê spróbowaæ na w³asnych w³osach po co ma potem zalegaæ na pó³ce. To samo by³o z Yes to Carrots do moich w³osów nie nadaje siê za to u¿ywaj± j± w domu ci z naturalnymi w³osami.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-12 o 20:08
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-13, 06:39   #4170
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am ,,przyjemno¶æ,, u¿yæ tej maski - próbka zrobiona w Seforze - te¿ siê zachêci³am sk³adem. By³am bardzo nie zadowolona z wygl±du w³osów po tej od¿ywce i ucieszona ¿e nie zainwestowa³am w ni±. Zanim j± kupisz radzê spróbowaæ na w³asnych w³osach po co ma potem zalegaæ na pó³ce. To samo by³o z Yes to Carrots do moich w³osów nie nadaje siê za to u¿ywaj± j± w domu ci z naturalnymi w³osami.
No to teraz mi ³adnie zamiesza³a¶ w g³owie.
Nie mam gdzie jej wypróbowaæ
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.