bardzo pragnę dziecka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-10, 15:50   #1
justysM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3

bardzo pragnę dziecka


no wiec zaczne od poczatku ,mam dwoje dzieci z poprzedniego zawiazku i od ponad roku jestem z kims nowym i od kilku miesiecy staramy sie o dziecko,przed tem brałam tabl anty,zrobiłam przerwe bierzemy witaminy i kwas foliowy.12 lipca powinnam dostac okres ale od wczoraj mam dziwny ból w lewym jajniku czytalam gdzies ze to moze byc objaw ciązy,troche sie martwie ze znowu moze to nie byc to ,a do tego wszystkiego mój partner był kiedys w zwiazku z inną kobieta ona miała dziecko współzyli ze soba rok bezzabezpieczenia i on bardzo sie martwi ze nie moze miec dzieci.Czy któras z was ma podobne problemy,z góry dziekuje za odpowiedzi
justysM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 17:18   #2
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: bardzo pragnę dziecka

Hej! Bole jajnikow to moze byc objaw ciazy ale niekoniecznie.. a okres mialas normalnie? moze zrob test dla pewnosci?A to ze niewychodzi nie znaczy od razu ze jest bezplodny czy cos.. jezeli sie po roku nie uda to wtedy mozesz miec obawy i wtedy niech facet sie zbada ale uwazam ze raczej wszystko bedzie ok. miej nadzieje! nie poddawaj sie. jestem z toba! powodzenia
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 17:32   #3
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: bardzo pragnę dziecka

Cytat:
Napisane przez justysM Pokaż wiadomość
no wiec zaczne od poczatku ,mam dwoje dzieci z poprzedniego zawiazku i od ponad roku jestem z kims nowym i od kilku miesiecy staramy sie o dziecko,przed tem brałam tabl anty,zrobiłam przerwe bierzemy witaminy i kwas foliowy.12 lipca powinnam dostac okres ale od wczoraj mam dziwny ból w lewym jajniku czytalam gdzies ze to moze byc objaw ciązy,troche sie martwie ze znowu moze to nie byc to ,a do tego wszystkiego mój partner był kiedys w zwiazku z inną kobieta ona miała dziecko współzyli ze soba rok bezzabezpieczenia i on bardzo sie martwi ze nie moze miec dzieci.Czy któras z was ma podobne problemy,z góry dziekuje za odpowiedzi
czekaj czekaj - on z tą byłą po roku seksu bez zapiezpieczenia miał dziecko czy nie miał ?! bo jak miał to nie wiem czym się martwić

dalej = o problemach z płodnością mówi się właśnie po roku bezowocnych strarań więc jeżeli on się z był starał przez rok to chyba może spróbować się przebadać
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 17:36   #4
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: bardzo pragnę dziecka

troche bez sensu zakladac nowy watek, ale jestes nowa wiec wybaczam

pierwsze co to musiscie isc do lekarza i zbadac swoją plodnosc (tzn. twoj partner).. jesli wszystko jest w porzadku to musicie starac sie dalej, kochac sie przed i w trakcie owulacji.

eyo - on z nią rok wspołżył i nie mieli dziecka. albo nieplodny, albo nie trafiali na dni plodne

Edytowane przez hammie
Czas edycji: 2009-07-10 o 17:41
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 09:59   #5
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: bardzo pragnę dziecka

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
eyo - on z nią rok wspołżył i nie mieli dziecka. albo nieplodny, albo nie trafiali na dni plodne
Albo ona wtedy nie jajeczkowała, miała problemy hormonalne, zrosty... albo nie sprzyjające środowisko... Opcji jest tysiąc.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 11:09   #6
justysM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: bardzo pragnę dziecka

no własnie masz racje jest tysiąc opcji,on współzył bez zabezpieczenia z tamtą partnerką przez rok i ona miała dziecko z innego związku wiec dlatego sie martwię,a ja jak się na cos uwezmę to chcę to i najlepiej juz od razu ,a na to trzeba czasu i cierpliwosci .Jest naprawde kochanym facetem wspiera mnie i wiem ze pragnie bardzo dziecka no i cos wymysliłam jesli dostane okres kupie na poczatek dla niego test płodnosci dla mezczyzn taki domowy -co wy na to dobry to pomysł?
justysM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 13:58   #7
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: bardzo pragnę dziecka

tak. ale dobrze by bylo isc z nim do lekarza
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 15:16   #8
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: bardzo pragnę dziecka

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
tak. ale dobrze by bylo isc z nim do lekarza
też uważam że do lekarza też warto iść - tam przynajmniej będzie pewnie

poza tym czasem powody nie są dramatyczne i nie trzeba jakiegoś trudnego leczenia żeby zajść w ciaże
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 13:42   #9
justysM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: bardzo pragnę dziecka

no i znowu nic kurcze ale załapałam doła na rano ide sobie do łazienki i patrze ze dostalam okres ,wracam do łózka mój Misiek przytula sie do mojego brzucha i całuje i mówi ze moze tam juz jest -mała dziewczyna,a ja nie mogłam slowa wydusic z siebie ze dostałam okres .Powiedziałam mu po chwili widzialam ze strasznie przykro mu sie zrobiło ,zartował ze bedzie trzeba sie wziasc znowu za przyjemniejsza czesc pracy.Mieszkam niedaleko Poznania wiec zaczne chyba szukac jakiejs kliniki gdzie badają nasienie ,trochę brak mi mocy na to już
justysM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 19:14   #10
BLONDYNECZKA76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46
Dot.: bardzo pragnę dziecka

HEJ WSZYSTKIM MAM TAKIE MAŁE PYTANKO DO WAS JAK NAJLEPIEJ SIĘ KOCHAC W DNIU OWULACJI CZY 3-DNI PRZED OWULACJĄ??????????????/
BLONDYNECZKA76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 22:17   #11
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: bardzo pragnę dziecka

Cytat:
Napisane przez BLONDYNECZKA76 Pokaż wiadomość
HEJ WSZYSTKIM MAM TAKIE MAŁE PYTANKO DO WAS JAK NAJLEPIEJ SIĘ KOCHAC W DNIU OWULACJI CZY 3-DNI PRZED OWULACJĄ??????????????/
najlepiej nie pisac duzymi literami bo zle sie czyta
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 07:22   #12
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: bardzo pragnę dziecka

Cytat:
Napisane przez justysM Pokaż wiadomość
jesli dostane okres kupie na poczatek dla niego test płodnosci dla mezczyzn taki domowy -co wy na to dobry to pomysł?
Test płodności dla mężczyzn to poroniony pomysł.
On tylko liczy plemniki (i to co uzna za plemniki), nie sprawdza ruchliwości, nie bada ich budowy, ani tak prostych i ważnych rzeczy jak upłynnienie nasienia.

Kasa w błoto.

Cytat:
Napisane przez justysM Pokaż wiadomość
no i znowu nic kurcze ale załapałam doła na rano ide sobie do łazienki i patrze ze dostalam okres ,wracam do łózka mój Misiek przytula sie do mojego brzucha i całuje i mówi ze moze tam juz jest -mała dziewczyna,a ja nie mogłam slowa wydusic z siebie ze dostałam okres .Powiedziałam mu po chwili widzialam ze strasznie przykro mu sie zrobiło ,zartował ze bedzie trzeba sie wziasc znowu za przyjemniejsza czesc pracy.Mieszkam niedaleko Poznania wiec zaczne chyba szukac jakiejs kliniki gdzie badają nasienie ,trochę brak mi mocy na to już
Nie załamuj się, dużo za wcześnie na to.
Zbadajcie nasienie na początek, to dobry pomysł.

Obserwujesz cykle?

Na forum "mama z klasą" w dziale "poczekalnia" znajdziesz wątki dla siebie i więcej informacji niż na ginekologii.

Cytat:
Napisane przez BLONDYNECZKA76 Pokaż wiadomość
HEJ WSZYSTKIM MAM TAKIE MAŁE PYTANKO DO WAS JAK NAJLEPIEJ SIĘ KOCHAC W DNIU OWULACJI CZY 3-DNI PRZED OWULACJĄ??????????????/
A czemu tylko dwie opcje?

Największa szansa zapłodnienia jest przy stosunku na dzień przed owu.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 14:44   #13
BLONDYNECZKA76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46
Dot.: bardzo pragnę dziecka

bo tylko takie opcje dwie znam;* to czyli jak mam owulacje w dniu
22.07.2009r. to mam się kochac w dniu 21.07.2009r.;*??????????? ? i wtedy jest szansa na zapłodnienie jajeczka;?*??????? w tym dniu???
BLONDYNECZKA76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 17:39   #14
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: bardzo pragnę dziecka

tak
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 18:11   #15
BLONDYNECZKA76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46
Dot.: bardzo pragnę dziecka

TO SUPERDZIĘKUJE BARDZO ZA ODPOWIEDZ POZDRAWIAM A CZY ŚWIECA JEST KONIECZNA???BO SŁYSZAŁAM ŻE TO BARDZO POMAGA I SPERMA NIE WYLATUJE
BLONDYNECZKA76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 18:23   #16
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: bardzo pragnę dziecka

niektorzy mowia ze pomaga, niektorzy sie z tego smieja, ale ja jakbym sie starala o dziecko to pewnie bym sprobowala-przeciez nie zaszkodzi
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 19:32   #17
BLONDYNECZKA76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46
Dot.: bardzo pragnę dziecka

no właśnie nie zaszkodzi zawsze warto spróbowac trochę jest to śmieszne ale czemu nie spróbuje i zobaczymy jak to na mnie zadziała mam nadzieje ze zadziałatrzymajcie:kciu ki:
BLONDYNECZKA76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 20:45   #18
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: bardzo pragnę dziecka

mysle ze to nienajgorszy sposob, troche wiecej spermy zostanie w srodku niz jakbys wstala czy lezala trzymamy kciuki za 'owocne' zblizenia
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 23:24   #19
BLONDYNECZKA76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46
Dot.: bardzo pragnę dziecka

Dokładnie dziękuje
BLONDYNECZKA76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 14:18   #20
BLONDYNECZKA76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46
Dot.: bardzo pragnę dziecka

a mam jeszcze jedno pytanko na ile minut trzeba te nogi uniesc???? zastanawia mnie to czemu nie mozna się kochac w dzien owulacji tylko dzien przed ????
BLONDYNECZKA76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 14:25   #21
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: bardzo pragnę dziecka

no bo owulacja trwa dosyc krotko, a najlepiej kochac sie w dzien przed i w dzien owulacji. nogi trzymaj tyle ile ci sie podoba
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 18:04   #22
BLONDYNECZKA76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46
Dot.: bardzo pragnę dziecka

aha to czyli mogę się kochac w dzień owulacji????????????/
BLONDYNECZKA76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 19:14   #23
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: bardzo pragnę dziecka

no chyba tak. ale pamietaj ze owulacja to tylko kilka godzin musisz dokladnie wiedziec kiedy ona bedzie
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 19:21   #24
BLONDYNECZKA76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46
Dot.: bardzo pragnę dziecka

aha ale ja wiem kiedy ona będzie 22.07.09r. na 100% bo wyliczyłam na kalendarzu dni płodnych i nie płodnych w internecie proszę masz tu link tej str i tam jest muj kalendarzyk i zobacz samahttp://www.poradopedia.pl/oblicz/dni...-07-09&cykl=28
BLONDYNECZKA76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 19:42   #25
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: bardzo pragnę dziecka

Cytat:
Napisane przez BLONDYNECZKA76 Pokaż wiadomość
aha ale ja wiem kiedy ona będzie 22.07.09r. na 100% bo wyliczyłam na kalendarzu dni płodnych i nie płodnych w internecie proszę masz tu link tej str i tam jest muj kalendarzyk i zobacz samahttp://www.poradopedia.pl/oblicz/dni...-07-09&cykl=28

ale to taki bardzo ogólny sposób na ustalenie owulacji


to jest coś na zasadzie kalendarzyka małżeńskiego, chociaż z drugiej strony tyle osób, które go stosowało wpadło
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 19:55   #26
BLONDYNECZKA76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46
Dot.: bardzo pragnę dziecka

ahamyslisz że dobrze mi pokazuje owulacje??? powinnam w ten dzien mojej owulacji sprobowac????

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

wiesz co powiem ci ze w tym kalendarzu spr kiedy mam miesiączke itp itd i wszystko mi dobrze pokazywał do tej pory
BLONDYNECZKA76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 20:10   #27
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: bardzo pragnę dziecka

ojj mysle ze taka metoda w tym wypadku nei jest dobra. aby okreslic owulacje musialabys codziennie rano przed wstaniem mierzyc swoja temperaturę (w pochwie, ustach lub odbycie) i notowac na wykresie, obserwowac sluz i szyjke... kalendarze internetowe pokazują tak 'na oko', nie mozna w t wierzyc
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 20:21   #28
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: bardzo pragnę dziecka

Cytat:
Napisane przez BLONDYNECZKA76 Pokaż wiadomość
bo tylko takie opcje dwie znam;* to czyli jak mam owulacje w dniu
22.07.2009r. to mam się kochac w dniu 21.07.2009r.;*??????????? ? i wtedy jest szansa na zapłodnienie jajeczka;?*??????? w tym dniu???
Największa szansa jest w tym dniu.

Cytat:
Napisane przez BLONDYNECZKA76 Pokaż wiadomość
TO SUPERDZIĘKUJE BARDZO ZA ODPOWIEDZ POZDRAWIAM A CZY ŚWIECA JEST KONIECZNA???BO SŁYSZAŁAM ŻE TO BARDZO POMAGA I SPERMA NIE WYLATUJE
Nie trzeba. Ale nie wędruj i nie idź siusiu. Idź potem nyny i trzymaj chłopców do rana.

Cytat:
Napisane przez BLONDYNECZKA76 Pokaż wiadomość
a mam jeszcze jedno pytanko na ile minut trzeba te nogi uniesc???? zastanawia mnie to czemu nie mozna się kochac w dzien owulacji tylko dzien przed ????
Ależ można.

Tylko statystycznie szansa największa dzień przed.

Komórka żyje 24 godz, z czego około 12 jest w pełni zdatna. Jak będziesz miała owu 22go i komórka wykluje się rano to seks tego dnia wieczorem nic nie da. Za późno.

Cytat:
Napisane przez BLONDYNECZKA76 Pokaż wiadomość
aha ale ja wiem kiedy ona będzie 22.07.09r. na 100% bo wyliczyłam na kalendarzu dni płodnych i nie płodnych w internecie proszę masz tu link tej str i tam jest muj kalendarzyk i zobacz samahttp://www.poradopedia.pl/oblicz/dni...-07-09&cykl=28
Aj, aj...

Policzyć to można i na kartce. To tylko teoria.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez BLONDYNECZKA76 Pokaż wiadomość
ahamyslisz że dobrze mi pokazuje owulacje??? powinnam w ten dzien mojej owulacji sprobowac????

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

wiesz co powiem ci ze w tym kalendarzu spr kiedy mam miesiączke itp itd i wszystko mi dobrze pokazywał do tej pory
To że termin miesiączki pasuje, nie znaczy że 22go będzie owu.
Nie znaczy nawet, że owu w ogóle występuje.

Sprawdzaj śluz, szyjkę, mierz temperaturę.

A najlepiej (jeśli to początki) nic nie kombinuj tylko działaj.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 13:41   #29
BLONDYNECZKA76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46
Dot.: bardzo pragnę dziecka

hej dziewczynyprzede wszystkim chciałam bardzo podziękowac za wszystkie uzyskane od was odpowiedzi jeszcze raz dziękuje a więc mam pytanie do was dzisiaj o 4:00 rano kochałam się z chłopakiem i doszło do wytrysku w pochwie troszke wyleciało na łóżko i ja wstałam z mojego chłopaka a kochalismy się w pozyci na jeźdźca i poszłam na chwile do łazienki po chusteczki i przyszłam i połozyłam się do łóżka i leżałam po minucie wziełam nogi do góry na pare sekund a potem leżałam sobie na boku następnie wstałam i poszłam do kuchni i czułam jak zemnie cieknie nie wiem co to było czy sperma czy śluz to trochę się podtarłam papierem i położyłam sie do łożka aha zapomniałam po kochaniu nie podcierałam się papierem i nie sikałam a dzisiaj mam dzien płodny a więc moge zajsc w ciąże po tym zdazeniu czy nie????
BLONDYNECZKA76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 15:11   #30
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: bardzo pragnę dziecka

jak ja tak sobie o tym myslę to nie możnba po prostu tak codziennie ?? próbować zajść w ciaże ?! przeciez to dopiero nie zaszkodzi.. na co jakiś dzień ustalać ? tak to można latami próbować i nie trafić ;D


BLONDYNECZKA76 miałaś naprawde wspaniały dzień.... ale generalnie stosunki mają to do siebie, że można od nich w ciąże zajsc.. i milionowe wiyzty w kuchni chyba tego nie zmiania ;/
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.