Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-03, 09:24   #3901
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

idę coś pożreć, bo mój tasiemiec się obudził
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:26   #3902
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry

dobrze, że ją zostawiasz

zazdroszczę działki opalania i grillowania ja bym poszła na plażę, ale z @ nie bardzo ale pojadę na zakupy

nooo więc ja bym chciała:
białe spodnie, jakieś ładne
chinoski granatowe
spódniczkę jakąś taką rozkloszowaną
jakieś sukieneczki...
bikini!!! ze 3 pary, bo zaraz wyjeżdżam i potrzebuję...
niebieską koszulę
szorty dżinsowe
torebkę
kapelusz na wyjazdy w sumie też by się przydał
i kilka takich bokserek, zwykłych t-shirtów, żeby do wszystkiego pasowały

i parę kosmetyków

też coś białego potrzebuję może spódniczkę a na pewno bokserki bo tak za✂✂✂iście wygląda biały do opalenizny

to spora listę masz udanych zakupów
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:39   #3903
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
też coś białego potrzebuję może spódniczkę a na pewno bokserki bo tak za✂✂✂iście wygląda biały do opalenizny

to spora listę masz udanych zakupów
majowa była dwa razy dłuższa

Tobie też udanych kiedy ruszasz na łowy?

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Buahhot a w Manhattanie jest Orsay?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 10:00   #3904
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

czeeeeeeeśc kochane

ale ja dzisiaj źle spałam jakieś durne sny mnie nękały i chyba musiałam krzywo spac, bo szyja mnie z prawej strony boli..
ale za to za oknem słoneczko w końcu świeci i można sobie jakoś przyjemnie dzień zaplanowac


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nooo więc ja bym chciała:
białe spodnie, jakieś ładne
chinoski granatowe
spódniczkę jakąś taką rozkloszowaną
jakieś sukieneczki...
bikini!!! ze 3 pary, bo zaraz wyjeżdżam i potrzebuję...
niebieską koszulę
szorty dżinsowe
torebkę
kapelusz na wyjazdy w sumie też by się przydał
i kilka takich bokserek, zwykłych t-shirtów, żeby do wszystkiego pasowały

i parę kosmetyków
to powodzenia, abyś wszystko zakupiła

a te sandałki z Housa bardzo bardzo ładne
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 10:12   #3905
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
majowa była dwa razy dłuższa

Tobie też udanych kiedy ruszasz na łowy?

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Buahhot a w Manhattanie jest Orsay?
dziękuję
dzisiaj o 14 poszukiwanie obuwia a większe zakupy po weekendzie i po 10
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 10:19   #3906
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Zazdroszcze wam tych list zakupów Ja bym chciała chociaz raz przez wakacje taka miec
No ale nie mam co narzekać bo 3/4 ciuchów mam za darmo

Ja musze jakies sandałki na małym koturnie albo na płaskim znaleźć, chociaz na małym koturnie chyba na upały też sie nadadzą, czy nie bardzo?

Wybrałam w koncu podkład Teraz tylko zamówić ufff, a na jesien/zime kupic inny

I zastanawiam sie jeszcze nad zakupem podgrzewacza do wosku Tylko tak myśle... kurde no depilacja fajna sprawa. Ale wosk tylko w miare długie włoski łapie, to jak beda odrastac to chyba musialabym poczekac az odrosna na tyle dlugie aż je wosk złapie A przy goleniu to jest tydzien czekania

Nie wiem nie wiem A musze sobie wybrac cos na urodziny I albo kasa, albo coś do tapetowania mordki Albo ten podgrzewacz hmmmm
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 10:40   #3907
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Wiesz co... w tym momencie to mi rece opadły.

Jedyne co miałam na mysli w moim poście to to że wszystko co robimy ma wpływ na naszą przyszłosc ( i nikt mi nie powie ze nie ma ), wszystko jest dla ludzi, ale trzeba mieć umiar w tym co sie robi i znać granice bo potem można żałować.
I ty masz to w dupie i ok. Dla ciebie ktos kto sie przejmuje tym ze bedzie miał pomarszczone dupsko za 20 lat jest głupie, a dla mnie na odwrót no i co z tego? Mam prawo miec inne zdanie i tak samo ty masz prawo mieć inne.

I jeszcze apropo tego twojego ukochanego solarium, nie porównuj regularnego opalania do kilkakrotnego pójscia na solarium czy opalania z rozsadkiem w wakacje. Ty to lubisz, tobie to odpowiada, i nie przejmujesz sie tym co bedzie kiedyś. No i ok.
A geny to jedno a niszczenie włókien w skórze drugie.
O niszczeniu skóry czy starzeniu nie bede mowic bo nie ma sensu bo wiesz co robisz.
Ja nie chodze w kapeluszu wyobraz sobie, nie chowam sie pod drzewami, po prostu nie chodze na solarium i uzywam filtrów w lato. Dla ciebie to bzdura bo jak mozna miec jasna skore -dla mnie nie. Za duzo sie naoglądałam żeby miec to teraz w dupie.

I tak jest ze wszystkim.
Bedziesz wpierdzielac na potęge zupki chinskie - bedziesz miec ztyrany żołądek.
Bedziesz krzywo siedziec i nie zwracac uwagi na kregoslup - bedziesz miec prawdopodobnie w przyszlosci problem z kregoslupem.
Itp itd.

I tak ja wole przemyslec sobie pewne rzeczy teraz i robic wszystko z umiarem niz potem tego żałować.

No ale ok. Nie umiem dodawać
zgadzam sie z toba w pelnej rozciaglosci
dlatego ja szanuje swoja bladosc, ewentualnie podsmaruje sie balsamikiem i ok
a jak ktos glupie zaczepki robi w stylu- jaka biala! opalilabys sie! to odpowadam czy wie ze opalenizna byla od zawsze znakiem chłopek co wracaly z robot z pola- i nagle mina taka i milczenie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja mam na liście puder Adzi
i myślę o tym z tych co ma Kitka tylko jeszcze nie byłam sprawdzić odcieni może jutro bo obok natura tego obuwniczego to zajdę

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------



wiem przez neta ciężko zrozumieć czyjeś intencje i nie można przkazać czasami czegoś co się chce bo brakuje tego kontaktu wzrokowego mimiki odpowiedniej i gestów

zrozumiałam
idę szybki prysznic wziąć

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/...n17_coral.html ładny kolor ale nie jestem przekonana do takiego klocka
obcas jest obrzydliwy... bedzie tak nogi pogrubiac ze szok...

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Zazdroszcze wam tych list zakupów Ja bym chciała chociaz raz przez wakacje taka miec
No ale nie mam co narzekać bo 3/4 ciuchów mam za darmo

Ja musze jakies sandałki na małym koturnie albo na płaskim znaleźć, chociaz na małym koturnie chyba na upały też sie nadadzą, czy nie bardzo?

Wybrałam w koncu podkład Teraz tylko zamówić ufff, a na jesien/zime kupic inny

I zastanawiam sie jeszcze nad zakupem podgrzewacza do wosku Tylko tak myśle... kurde no depilacja fajna sprawa. Ale wosk tylko w miare długie włoski łapie, to jak beda odrastac to chyba musialabym poczekac az odrosna na tyle dlugie aż je wosk złapie A przy goleniu to jest tydzien czekania

Nie wiem nie wiem A musze sobie wybrac cos na urodziny I albo kasa, albo coś do tapetowania mordki Albo ten podgrzewacz hmmmm
czeko a nie lepiej kupic sobie porzadny depilator?
ja uzywam depilatora do girek juz od 9,5 lat! i mam caly czas ten sam, starutki jeden z pierwszych philipsow i nadal jest genialny choc juz troszke dzwoni jak chodzi...
ale depiluje nozki w zimie raz na 2 tyg. a latem raz w tyg i git
nie wyobrazam sobie golic nog maszynka, a z woskiem jak mowisz- wloski musza miec co najmniej pol cm zeby jakos wzielo je- inaczej sie pourywaja i efekt taki ze moja kumpelka w zeszle wakacje chodzila tydzien z nogami golymi a potem 2 tyg je chowala
a bol podobny, zreszta depilatorem boli tylko pierwsze kilka razy a i to znosnie.
a depilator masz na lata i lapie ci wloski 0,5 mm
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 10:46   #3908
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zgadzam sie z toba w pelnej rozciaglosci
dlatego ja szanuje swoja bladosc, ewentualnie podsmaruje sie balsamikiem i ok
a jak ktos glupie zaczepki robi w stylu- jaka biala! opalilabys sie! to odpowadam czy wie ze opalenizna byla od zawsze znakiem chłopek co wracaly z robot z pola- i nagle mina taka i milczenie



czeko a nie lepiej kupic sobie porzadny depilator?
ja uzywam depilatora do girek juz od 9,5 lat! i mam caly czas ten sam, starutki jeden z pierwszych philipsow i nadal jest genialny choc juz troszke dzwoni jak chodzi...
ale depiluje nozki w zimie raz na 2 tyg. a latem raz w tyg i git
nie wyobrazam sobie golic nog maszynka, a z woskiem jak mowisz- wloski musza miec co najmniej pol cm zeby jakos wzielo je- inaczej sie pourywaja i efekt taki ze moja kumpelka w zeszle wakacje chodzila tydzien z nogami golymi a potem 2 tyg je chowala
a bol podobny, zreszta depilatorem boli tylko pierwsze kilka razy a i to znosnie.
a depilator masz na lata i lapie ci wloski 0,5 mm
Ja tak samo mówie Tata mnie tego nauczył A jak zaczelam chodzic w tych sukienkach to sie tak dobrze w nich czuje ze nie mam najmniejszego zamiaru rezygnować z nich przez to ze jestem blada Bo jest mi tak wygodnie jak nigdy

No też właśnie myślałam nad depilatorem, fakt ze włoski wrastać na pewno mi beda - ale to samo bedzie przy wosku. Ale właśnie ten ból mnie przeraża Bo pamietam jak mama kupiła depilator to potem go wywaliła do kosza No ale i to boli i to boli ale moze faktycznie depilator byłby praktyczniejszy. Ale z tym bólem to tak sobie wytłumaczyłam że wosk to plaster przykleje urwe i chwile poboli i przestanie, a depilatorem to zanim wydepiluje to chyba w gacie narobie
Coś kupić musze bo z maszynką po prostu cholery kiedyś dostane. Zwłaszcza ze a to sie zatne, a to mi krostki wylezą, no i co 2 dzień Jedyna zaleta to że rach ciach i po sprawie.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 10:53   #3909
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zgadzam sie z toba w pelnej rozciaglosci
dlatego ja szanuje swoja bladosc, ewentualnie podsmaruje sie balsamikiem i ok
a jak ktos glupie zaczepki robi w stylu- jaka biala! opalilabys sie! to odpowadam czy wie ze opalenizna byla od zawsze znakiem chłopek co wracaly z robot z pola- i nagle mina taka i milczenie


obcas jest obrzydliwy... bedzie tak nogi pogrubiac ze szok...
niektórym pasuje bladość
ja nikomu nie wytkam że jest biały i żeby się opalił to indywidualna sprawa każdego
tylko irytuje mnie jak ktoś jest blady i narzeka na to nikt nie zabrania mu się opalać
to tyczy się mojej koleżanki i strasznie mnie irytuje bo ciągle teksty jaka jestem blada jeju jaka jesteś opalona chciałabym założyć mini ale mam blade nogi przy Tobie wydaję się jeszcze bledsza niż myślałam i takie to wkurzyłam się i powiedziałam a kto zabrania Ci opalić się

wiem wiem kolce takie będą już się naoglądałam dziewczyn które mają buty z podobnymi obcasami

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

wiecie ja to mam jakieś skąpe owłosienie na rękach w ogóle mi nie rosną a na nogach mam białe
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 10:57   #3910
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
niektórym pasuje bladość
ja nikomu nie wytkam że jest biały i żeby się opalił to indywidualna sprawa każdego
tylko irytuje mnie jak ktoś jest blady i narzeka na to nikt nie zabrania mu się opalać
to tyczy się mojej koleżanki i strasznie mnie irytuje bo ciągle teksty jaka jestem blada jeju jaka jesteś opalona chciałabym założyć mini ale mam blade nogi przy Tobie wydaję się jeszcze bledsza niż myślałam i takie to wkurzyłam się i powiedziałam a kto zabrania Ci opalić się

wiem wiem kolce takie będą już się naoglądałam dziewczyn które mają buty z podobnymi obcasami

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

wiecie ja to mam jakieś skąpe owłosienie na rękach w ogóle mi nie rosną a na nogach mam białe
Ja sobie czasem pomarudze na bladość że mi natura poskromiła Ale mi to tylko na nogach przeszkadza A raczej przeszkadzało bo teraz juz mam to gdzies
A jasna twarz mi sie podoba


Kurna... wiedzialam. I nastepny podkład mi sie nawinął i znowu mam dylemat
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:09   #3911
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja tak samo mówie Tata mnie tego nauczył A jak zaczelam chodzic w tych sukienkach to sie tak dobrze w nich czuje ze nie mam najmniejszego zamiaru rezygnować z nich przez to ze jestem blada Bo jest mi tak wygodnie jak nigdy

No też właśnie myślałam nad depilatorem, fakt ze włoski wrastać na pewno mi beda - ale to samo bedzie przy wosku. Ale właśnie ten ból mnie przeraża Bo pamietam jak mama kupiła depilator to potem go wywaliła do kosza No ale i to boli i to boli ale moze faktycznie depilator byłby praktyczniejszy. Ale z tym bólem to tak sobie wytłumaczyłam że wosk to plaster przykleje urwe i chwile poboli i przestanie, a depilatorem to zanim wydepiluje to chyba w gacie narobie
Coś kupić musze bo z maszynką po prostu cholery kiedyś dostane. Zwłaszcza ze a to sie zatne, a to mi krostki wylezą, no i co 2 dzień Jedyna zaleta to że rach ciach i po sprawie.
jak zadbasz o nozki to nie beda ci wloski wrastac albo pojedyncze tylko tylko 2x w tyg. peeling wlasnej roboty kawowo-cukrowy albo kawowo-solny
zwlaszcza dzien przed depilowaniem- wtedy te co wrastaja wyjda na wierzch i je od razu usuniesz.
jak mowie boli pierwsze kilka razy- potem czuc takie podszczypywanie i lekkie drapanie jak dla mnie nawet przyjemne no ale ja mam sprzet archaiczny bez nasadek masujacych, lodowych i innych rozluzniaczy bolu...na allegro obecnie za 20zl
no i po depilacji- jak dla mnie kolo 30 minut raz w tyg. co do wloska od razu balsam nawilzajacy na grubo i nastepnego dnia nogi jak z reklamy.
tylko najlepiej depilowac wieczorem bo przez noc czerwone kropeczki poznikaja.
i wiem ze jest jeszcze taka antybolowa alternatywa do kupienia w aptekach... zel ktory znieczula miejscowo- mozna kupic kilka saszetek i nozki wydepilowac pierwszym razem a poznej juz da rade- zreszta- jak mowie nie jest to bol nie do wytrzymania- wlaczasz glosno muzyke i sluchasz piosenek i gladzisz nogi depilkiem a nie patrzysz jak wyrywa te wloski bo sie wtedy na bolu skupiasz
ale pachy czy bikini to juz ekstremal.
choc moja sis depiluje...

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
niektórym pasuje bladość
ja nikomu nie wytkam że jest biały i żeby się opalił to indywidualna sprawa każdego
tylko irytuje mnie jak ktoś jest blady i narzeka na to nikt nie zabrania mu się opalać
to tyczy się mojej koleżanki i strasznie mnie irytuje bo ciągle teksty jaka jestem blada jeju jaka jesteś opalona chciałabym założyć mini ale mam blade nogi przy Tobie wydaję się jeszcze bledsza niż myślałam i takie to wkurzyłam się i powiedziałam a kto zabrania Ci opalić się

wiem wiem kolce takie będą już się naoglądałam dziewczyn które mają buty z podobnymi obcasami

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

wiecie ja to mam jakieś skąpe owłosienie na rękach w ogóle mi nie rosną a na nogach mam białe
wiesz ja np. nie moge sie opalac i musze unikac slonca
raz ze moment mdleje a dwa plamy na ciele... i bable juz po 15 minutach w ostrym sloncu.
i dla mnie takie zaczepki chamskie sa podle- bo moze akurat chcialabym sie poopalac a nie moge?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 11:11   #3912
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja sobie czasem pomarudze na bladość że mi natura poskromiła Ale mi to tylko na nogach przeszkadza A raczej przeszkadzało bo teraz juz mam to gdzies
A jasna twarz mi sie podoba


Kurna... wiedzialam. I nastepny podkład mi sie nawinął i znowu mam dylemat
sama piszesz że Ty czasami ponarzekasz a ona bez przerwy więc ma prawo mnie to irytować

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak zadbasz o nozki to nie beda ci wloski wrastac albo pojedyncze tylko tylko 2x w tyg. peeling wlasnej roboty kawowo-cukrowy albo kawowo-solny
zwlaszcza dzien przed depilowaniem- wtedy te co wrastaja wyjda na wierzch i je od razu usuniesz.
jak mowie boli pierwsze kilka razy- potem czuc takie podszczypywanie i lekkie drapanie jak dla mnie nawet przyjemne no ale ja mam sprzet archaiczny bez nasadek masujacych, lodowych i innych rozluzniaczy bolu...na allegro obecnie za 20zl
no i po depilacji- jak dla mnie kolo 30 minut raz w tyg. co do wloska od razu balsam nawilzajacy na grubo i nastepnego dnia nogi jak z reklamy.
tylko najlepiej depilowac wieczorem bo przez noc czerwone kropeczki poznikaja.
i wiem ze jest jeszcze taka antybolowa alternatywa do kupienia w aptekach... zel ktory znieczula miejscowo- mozna kupic kilka saszetek i nozki wydepilowac pierwszym razem a poznej juz da rade- zreszta- jak mowie nie jest to bol nie do wytrzymania- wlaczasz glosno muzyke i sluchasz piosenek i gladzisz nogi depilkiem a nie patrzysz jak wyrywa te wloski bo sie wtedy na bolu skupiasz
ale pachy czy bikini to juz ekstremal.
choc moja sis depiluje...


wiesz ja np. nie moge sie opalac i musze unikac slonca
raz ze moment mdleje a dwa plamy na ciele... i bable juz po 15 minutach w ostrym sloncu.
i dla mnie takie zaczepki chamskie sa podle- bo moze akurat chcialabym sie poopalac a nie moge?
ale ja nie zaczepiam jej tylko jak już napisałam ile można tego słuchać litości
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:18   #3913
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak zadbasz o nozki to nie beda ci wloski wrastac albo pojedyncze tylko tylko 2x w tyg. peeling wlasnej roboty kawowo-cukrowy albo kawowo-solny
zwlaszcza dzien przed depilowaniem- wtedy te co wrastaja wyjda na wierzch i je od razu usuniesz.
jak mowie boli pierwsze kilka razy- potem czuc takie podszczypywanie i lekkie drapanie jak dla mnie nawet przyjemne no ale ja mam sprzet archaiczny bez nasadek masujacych, lodowych i innych rozluzniaczy bolu...na allegro obecnie za 20zl
no i po depilacji- jak dla mnie kolo 30 minut raz w tyg. co do wloska od razu balsam nawilzajacy na grubo i nastepnego dnia nogi jak z reklamy.
tylko najlepiej depilowac wieczorem bo przez noc czerwone kropeczki poznikaja.
i wiem ze jest jeszcze taka antybolowa alternatywa do kupienia w aptekach... zel ktory znieczula miejscowo- mozna kupic kilka saszetek i nozki wydepilowac pierwszym razem a poznej juz da rade- zreszta- jak mowie nie jest to bol nie do wytrzymania- wlaczasz glosno muzyke i sluchasz piosenek i gladzisz nogi depilkiem a nie patrzysz jak wyrywa te wloski bo sie wtedy na bolu skupiasz
ale pachy czy bikini to juz ekstremal.
choc moja sis depiluje...


wiesz ja np. nie moge sie opalac i musze unikac slonca
raz ze moment mdleje a dwa plamy na ciele... i bable juz po 15 minutach w ostrym sloncu.
i dla mnie takie zaczepki chamskie sa podle- bo moze akurat chcialabym sie poopalac a nie moge?
Bede musiała sie powaznie zastanowić nad tym depilatorem
Bikini to uuuu wyższa szkoła jazdy A szkoda Chociaż może takie nie bardzo głębokie bikini...
Przejrze dzisiaj allegro
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
sama piszesz że Ty czasami ponarzekasz a ona bez przerwy więc ma prawo mnie to irytować

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------



ale ja nie zaczepiam jej tylko jak już napisałam ile można tego słuchać litości
Ja to jak marudze to tylko wam albo w domu

Jak gdzies do ludzi ide to nic nie mówie bo po co. Chyba że sie smiejemy z laskami to dla zartu coś palne

A marudzenie to na kazdy temat jest czasem irytujace
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:25   #3914
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bede musiała sie powaznie zastanowić nad tym depilatorem
Bikini to uuuu wyższa szkoła jazdy A szkoda Chociaż może takie nie bardzo głębokie bikini...
Przejrze dzisiaj allegro


Ja to jak marudze to tylko wam albo w domu

Jak gdzies do ludzi ide to nic nie mówie bo po co. Chyba że sie smiejemy z laskami to dla zartu coś palne

A marudzenie to na kazdy temat jest czasem irytujace
dokładnie na temat paznokci też mnie w✂✂✂✂ia

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Kurna... wiedzialam. I nastepny podkład mi sie nawinął i znowu mam dylemat
jaki?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:29   #3915
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dokładnie na temat paznokci też mnie w✂✂✂✂ia

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------



jaki?
Max Factor Colour Adapt / Revlon PhotoReady

Tylko z tym drugim nie wiem jaki odcien i jest rozswietlajacy (nie wiem jakie ma drobinki, jak takie jak moj Astor to spoko, a jak wieksze to dupa ). A MF podobno mało trwały

A z Revlonem mam problem bo jasniejszy odcień jest różowy, a ja musze miec neutralny albo ciepły, a ten ciepły może być za ciemny... chociaż buźka na pewno złapie troche słońca ... A juz nie mam teraz jak jechac i sprawdzać w Douglasie.

Wziełabym sprawdzoną 102 z MF LAsting Performance, ale jak ja złapie chociaż ciut słonka to mam cieplejszą skóre a on wpada w róż i jest mi dobry tylko na zime :[

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-06-03 o 11:32
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:31   #3916
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
hej blondaski

Snow
miłego weekendu odpoczywajcie z tżtem

Lady a mogę zapytać co studiujesz? ) fajny ten kapelutek co Kitka wkleiła

to ja trzymam kciuuuuki za Wasze wszystkie egzaminy


wiecie... a ja nie dałam rady i muszę od października zacząć od nowa,ale nie mam pomysłu na szkołę w ogóle. buuu, studiowałam Inżynierię Środowiska, ale urodziłam Amelkę i ciężko opuściłam dwa zjazdy i to było w sumie kluczowe bo politechnika to jednak politechnika i teraz nie wiem czy iść na to samo czy może budownictwo zacząć... w sumie budownictwo zawsze chciałam. ale znowu nie wiem na jaką uczelnię, politechnika, sggw czy może jakaś prywatna tyle dylematów
hmm a na budownictwie bedzie ciezej niz na inzynierii?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
majowa była dwa razy dłuższa

Tobie też udanych kiedy ruszasz na łowy?

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Buahhot a w Manhattanie jest Orsay?
nie, nie ma tylko ch osowa, GB, madison, ch morena, alfa centrum i auchan



Dziewczyny, fajne macie te listy zakupów
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:33   #3917
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dokładnie na temat paznokci też mnie w✂✂✂✂ia

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------



jaki?
jakie jakie na temat pazurkow?
ze ty masz dlugie a one obgryzione?

czeko jak cos to ja polecam philipsa- sama mysle o tym z najnowszej serii ale kolo 200zl kosztuje a w sumie moj stary jeszcze zipie...
na pewno nie polecam ci brauna- cena wy✂✂✂ista a pęsetek malo i depilujesz nawet do godziny czasu same nogi- moja sis kupila najpierw brauna a teraz tez jakiegos philipsa.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:35   #3918
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Hej
Ale dawno mnie nie było. Ale mam teraz tyle zaliczeń, w sumie na ten tydzień już starczy ale nastepny i nastepny egzaminy.
Muszę w końcu zacząć ćwiczyć abs i buns

Widzę że gadacie o opaleniźnie i depilacji

Co do opalania to zaczal się jakiś boom na opalanie na forum?
Ja byłam tydzień temu raz w solarium żeby przyzwyczaić skórę na 3 min i po tygodniu też na 3 minuty. I nie zamierzam chodzić częściej.

A co do depilacji to ja depilatora nie moge bo włosy mi wrastają, nogi gole rzadko
A pod pachami i bikini wydepilowałam sobie na stałe i nie mam już problemu
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:37   #3919
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jakie jakie na temat pazurkow?
ze ty masz dlugie a one obgryzione?

czeko jak cos to ja polecam philipsa- sama mysle o tym z najnowszej serii ale kolo 200zl kosztuje a w sumie moj stary jeszcze zipie...
na pewno nie polecam ci brauna- cena wy✂✂✂ista a pęsetek malo i depilujesz nawet do godziny czasu same nogi- moja sis kupila najpierw brauna a teraz tez jakiegos philipsa.
Dziekuje ci bardzo Rozejrze sie na pewno Na pewno nie bede kupowac tych najnowszych, bo moze sie okazac ze jednak nie zniose i co
Wystarczy że włosy wyrywa i działa


Niech tylko ten podkład dobiore i poszukam depilatorka
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 11:44   #3920
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Max Factor Colour Adapt / Revlon PhotoReady

Tylko z tym drugim nie wiem jaki odcien i jest rozswietlajacy (nie wiem jakie ma drobinki, jak takie jak moj Astor to spoko, a jak wieksze to dupa ). A MF podobno mało trwały

A z Revlonem mam problem bo jasniejszy odcień jest różowy, a ja musze miec neutralny albo ciepły, a ten ciepły może być za ciemny... chociaż buźka na pewno złapie troche słońca ... A juz nie mam teraz jak jechac i sprawdzać w Douglasie.

Wziełabym sprawdzoną 102 z MF LAsting Performance, ale jak ja złapie chociaż ciut słonka to mam cieplejszą skóre a on wpada w róż i jest mi dobry tylko na zime :[
jesli mogę coś na ten temat powiedzieć testowałam na dłoni podkład Revlon photoready oraz Revlon Beyond Natural. Widziałaś photoready na zywo? Ma on brokatowe drobinki, które rozświetlają skórę. Nie wiem czy zauważysz tutaj te drobinki w dolnym prawym rogu jest ten podkład- zdjęcie z fleszem http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...%3Disch&itbs=1 tzn ja go nie odradzam absolutnie, ale lepiej wiedzieć o istniejących drobinkach w podkładzie w sumie photoready czyli chyba ma zadanie rozswietlac skore tworzac efekt fotoszopu na zdjeciach
a beyond natural to dosyć ciekawy podkład- po wyciśnięciu jest biały z ciemnymi drobinkami, a jak sie go rozsmaruje to daje kolor http://2.bp.blogspot.com/_iRMZ0nAH8n...lder+(3)56.jpg

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej
Ale dawno mnie nie było. Ale mam teraz tyle zaliczeń, w sumie na ten tydzień już starczy ale nastepny i nastepny egzaminy.
Muszę w końcu zacząć ćwiczyć abs i buns

Widzę że gadacie o opaleniźnie i depilacji

Co do opalania to zaczal się jakiś boom na opalanie na forum?
Ja byłam tydzień temu raz w solarium żeby przyzwyczaić skórę na 3 min i po tygodniu też na 3 minuty. I nie zamierzam chodzić częściej.

A co do depilacji to ja depilatora nie moge bo włosy mi wrastają, nogi gole rzadko
A pod pachami i bikini wydepilowałam sobie na stałe i nie mam już problemu:)
a jak
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:45   #3921
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jakie jakie na temat pazurkow?
ze ty masz dlugie a one obgryzione?


czeko jak cos to ja polecam philipsa- sama mysle o tym z najnowszej serii ale kolo 200zl kosztuje a w sumie moj stary jeszcze zipie...
na pewno nie polecam ci brauna- cena wy✂✂✂ista a pęsetek malo i depilujesz nawet do godziny czasu same nogi- moja sis kupila najpierw brauna a teraz tez jakiegos philipsa.
skąd wiedziałaś? i jeszcze najlepiej żebym zrobiła za free
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:47   #3922
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
jesli mogę coś na ten temat powiedzieć testowałam na dłoni podkład Revlon photoready oraz Revlon Beyond Natural. Widziałaś photoready na zywo? Ma on brokatowe drobinki, które rozświetlają skórę. Nie wiem czy zauważysz tutaj te drobinki w dolnym prawym rogu jest ten podkład- zdjęcie z fleszem http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...%3Disch&itbs=1 tzn ja go nie odradzam absolutnie, ale lepiej wiedzieć o istniejących drobinkach w podkładzie w sumie photoready czyli chyba ma zadanie rozswietlac skore tworzac efekt fotoszopu na zdjeciach
a beyond natural to dosyć ciekawy podkład- po wyciśnięciu jest biały z ciemnymi drobinkami, a jak sie go rozsmaruje to daje kolor http://2.bp.blogspot.com/_iRMZ0nAH8n...lder+(3)56.jpg
Wiem wiem o tych drobinkach Takie same ma mój Astor Mineral Match. Jak sie nim wymaziam to na palcach mam normalnie brokat Ale na buźce bardzo ładnie wygląda i delikatnie rozświetla.
O tym Beyond Natural nie słyszałam Zaraz poczytam.

Generalnie kupuje z mamką na jednej aukcji wiec tak szukam zeby było wszystko na jednym i tak mi wpadł w oko ten Revlon. MF też mi sie podoba ale obawiam sie ze własnie bedzie mało trwały Bo w wiekszosci opini przeważa właśnie to ze jest nietrwały.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:48   #3923
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Czeko tutaj widać na przykladzie odcienia Caramel http://dominichulinda.blogspot.com/2...n-caramel.html
i tutaj inny odcień http://cherylsbeautyblog.blogspot.co...oundation.html

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiem wiem o tych drobinkach Takie same ma mój Astor Mineral Match. Jak sie nim wymaziam to na palcach mam normalnie brokat Ale na buźce bardzo ładnie wygląda i delikatnie rozświetla.
O tym Beyond Natural nie słyszałam Zaraz poczytam.

Generalnie kupuje z mamką na jednej aukcji wiec tak szukam zeby było wszystko na jednym i tak mi wpadł w oko ten Revlon. MF też mi sie podoba ale obawiam sie ze własnie bedzie mało trwały Bo w wiekszosci opini przeważa właśnie to ze jest nietrwały.
aaaa to ok to już nic nie mówię
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:50   #3924
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej
Ale dawno mnie nie było. Ale mam teraz tyle zaliczeń, w sumie na ten tydzień już starczy ale nastepny i nastepny egzaminy.
Muszę w końcu zacząć ćwiczyć abs i buns

Widzę że gadacie o opaleniźnie i depilacji

Co do opalania to zaczal się jakiś boom na opalanie na forum?
Ja byłam tydzień temu raz w solarium żeby przyzwyczaić skórę na 3 min i po tygodniu też na 3 minuty. I nie zamierzam chodzić częściej.

A co do depilacji to ja depilatora nie moge bo włosy mi wrastają, nogi gole rzadko
A pod pachami i bikini wydepilowałam sobie na stałe i nie mam już problemu
a buty?!
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:58   #3925
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

i znów mnie nie było szkoła załatwiona, będę studentką ale do rzeczy
wczoraj farbowałam włoski: pół C12 na odrosty bez czekania na resztę nałozyłam mieszankę 0,5 C12 + 1 C10 w końcu moje włosy jakoś wyglądają jedynie mój naturalny odrost jest w kolorze złota, ale akurat był mały więc nie widać nawet bardzo ale reszta prawie jednolita platynka daje fotki za chwile
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 12:01   #3926
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
skąd wiedziałaś? i jeszcze najlepiej żebym zrobiła za free
bo mam tak samo
z tym tylko ze ja robie za koszt materialu sis i modelce z kursu a reszta ma normalna stawke


dostalam wlasnie @
czeka mnie wspanialy zjazd...

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
i znów mnie nie było szkoła załatwiona, będę studentką ale do rzeczy
wczoraj farbowałam włoski: pół C12 na odrosty bez czekania na resztę nałozyłam mieszankę 0,5 C12 + 1 C10 w końcu moje włosy jakoś wyglądają jedynie mój naturalny odrost jest w kolorze złota, ale akurat był mały więc nie widać nawet bardzo ale reszta prawie jednolita platynka daje fotki za chwile
niecierpliwie sie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 12:02   #3927
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Czeko tutaj widać na przykladzie odcienia Caramel http://dominichulinda.blogspot.com/2...n-caramel.html
i tutaj inny odcień http://cherylsbeautyblog.blogspot.co...oundation.html

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------


aaaa to ok to już nic nie mówię
No faktycznie ma troche te drobinki, ale podoba mi sie ten efekt

Tylko teraz kolor

zastanawiam sie nad 003 Shell albo 004 Nude, Shell różowawy bardziej a Nude beżowy. Tylko Nude moze byc za ciemny Znowu Shell za jasny... Jak patrzyłam na tabelki kolorystyczne to by wyszło ze jestem tak pomiedzy
Z MF miałam Pastelle 102 i jak złapałam troche słonka to na zywo to sie tak nie odznaczało ale na zdjeciach miałam różowawą jasną twarz a ciało żółtawe

No nie wiem który brac
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 12:18   #3928
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (13,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (10,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (10,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (10,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (11,9 KB, 41 załadowań)
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 12:23   #3929
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Proszę
calkiem niezle wyszlo, ale wydaje mi sie ze z odrostem to bedziesz miec problem zeby byl rowny z dlugoscia...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 12:41   #3930
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Proszę
Ładnie

Kupiłam tego Revlona Mam nadzieje ze nie bede sie swiecic jak bombka choinkowa i wybrałam dobry odcien Ale wziełam drogą dedukcji z opini porównawczych z Healthy Mix z Bourjoisa

Teraz ide szukać depilatorka

A chciałam wam jeszcze powiedzieć, że moja maśc cynkowa mnie nie zawiodła po raz kolejny Przez tydzień nie mogłam sie pozbyć moich syfków na czole.. wylazły mi pewnie od grzywki. Dodatkowo wczoraj jeden wielki na brodzie No i smarowałam tydzien Benzacne, żelami punktowymi. I nic
Posmarowałam wczoraj maścią cynkową i mi prawie wszystko zeszło Naprawde polecam Zwłaszcza teraz w lecie jak potówki od grzywki czy coś może wyskoczyć bo działa naprawde błyskawicznie a kosztuje nie wiem... 4 zł? Najlepsze punktowe cudeńko
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.