Oczy jak marzenie i uwodzicielskie spojrzenie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wygraj serum do rzęs Inveo!

Notka

Wygraj serum do rzęs Inveo! Podziel się z nami swoimi trikami i poznaj sposoby innych Wizażanek na piękne oczy i rzęsy! Może to właśnie ty wygrasz hypoalergiczne serum do rzęs Inveo!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-06, 17:17   #1
kara331
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2

Oczy jak marzenie i uwodzicielskie spojrzenie :)


Hej Drogie Koleżanki
Chciałabym się z Wami podzielić tym jak dbam o swoje rzęsy i spojrzenie a więc tak żebym nie miała tych okropnych sińców pod oczkami i worki to nakładam torebkę zaparzoną czarnej herbaty zawiera taninę (działa antybakteryjnie, napina skórę i zmniejsza obrzęk) oraz jak każda z nas zna plasterki zielonego ogórka i wkraplam do oczu kropelki nawilżające wtedy moje oczyska wyglądają na rozjaśnione . Po tym jak tam zadziałam z tymi sposobami oczywiście nakładam trochę rozświetlającego korektora by moje spojrzenie wyglądało na wypoczęte, potem nakładam odżywkę na rzęski trochę odczekuję a potem pudruję delikatnie by były ładne grube i maluję tuszem ruchem zygzakowatym od nasady po same końce , w dbaniu o rzęsy tez jest bardzo ważne jak malujemy je oraz jak zmywamy makijaż nie właściwe zmycie makijażu oczu przyczynia się do wypadania rzęs , dlatego stosuję płyn micelarny którym nasączam wacik , przytrzymuję na zamkniętej powiece , przytrzymuję chwilkę i delikatnie przesuwam w bok AA i co do świeżego spojrzenia to na sam koniec delikatnie rozświetlam kąciki wewnętrzne oczu to też daje efekt spojrzenia świeżego wypoczętego I to już koniec mojej długiej wypowiedzi

Edytowane przez kara331
Czas edycji: 2013-12-06 o 17:22
kara331 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wygraj serum do rzęs Inveo!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.