Czy to przez tabletki antykoncepcyjne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-06, 21:54   #1
Marcioszka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2

Czy to przez tabletki antykoncepcyjne?


Cześć, mam na imię Marta i mam 19 lat. Od pewnego czasu mam jakieś dziwne myśli. Myślę o rzeczach o których po prostu nie chce myśleć. Mam chłopaka- Tomka od roku i bardzo go kocham. To jest strasznie dziwne ale od pewnego czasu przychodzi mi na mysl nie wiadomo dlaczego mój były chłopak, cały czas gdy pomyślę o Tomku przychodzi mi na myśl mój eks, który jest mi zupełnie obojętny. Nie mam najmniejszej ochoty na rozmowę z nim a on i tak przychodzi mi na myśl. Dochodzą do tego huśtawki nastrojów. Czy to możliwe że dzieje się tak od tabletek antykoncepcyjnych? Biorę takie same od dwóch lat. Dodam jeszcze, że podczas miesiączki te objawy ustępują. Proszę o pomoc.
Marcioszka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 07:39   #2
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Czy to przez tabletki antykoncepcyjne?

Twoje zachowanie, huśtawki nastrojów mogą okazać się skutkami ubocznymi brania tabletek. Skoro jest to uciążliwe, to radziłabym wizytę u lekarza, prawdopodobnie przepisze ci inne hormony.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 13:00   #3
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy to przez tabletki antykoncepcyjne?

Cytat:
Napisane przez Marcioszka19 Pokaż wiadomość
Cześć, mam na imię Marta i mam 19 lat. Od pewnego czasu mam jakieś dziwne myśli. Myślę o rzeczach o których po prostu nie chce myśleć. Mam chłopaka- Tomka od roku i bardzo go kocham. To jest strasznie dziwne ale od pewnego czasu przychodzi mi na mysl nie wiadomo dlaczego mój były chłopak, cały czas gdy pomyślę o Tomku przychodzi mi na myśl mój eks, który jest mi zupełnie obojętny. Nie mam najmniejszej ochoty na rozmowę z nim a on i tak przychodzi mi na myśl. Dochodzą do tego huśtawki nastrojów. Czy to możliwe że dzieje się tak od tabletek antykoncepcyjnych? Biorę takie same od dwóch lat. Dodam jeszcze, że podczas miesiączki te objawy ustępują. Proszę o pomoc.
Hustawki nastroju mogą być skutkiem ubocznym. A mysli o byłym, nie wydaje mi sie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 13:55   #4
Marcioszka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Czy to przez tabletki antykoncepcyjne?

Właśnie chodzi o to że on mnie naprawdę zupełnie nie interesuje a poza tym jest aseksualny w moich oczach, także nie wiem dlaczego tak się dzieje.
Marcioszka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-07 14:55:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.