Bio CLA - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-07, 17:56   #91
JuSSitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Bio CLA

Witam zacznę może od tego, że przy wzroście 173 cm ważę 58 kg. Odchudzanie nie jest mi więc konieczne, ale zaczynam przyjmowac tabletki antykoncepcyjne Diane 35, ponadto mam problem ze słabo umięśnionym brzuchem, ociężałymi, przygrubymi łydkami i brakiem tzw.'wcięcia' w talii. Czy myślicie, że Bio CLA jest w stanie wyrzeźbic w zadowalający sposób moją sylwetkę i zaobiec gwałtownemu utyciu w wyniku zażywania Diane? z góry dziękuję za odpowiedź i całuję wszystkie forumowiczki!
JuSSitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 06:35   #92
Plastulinka
Raczkowanie
 
Avatar Plastulinka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Metropolia
Wiadomości: 179
Dot.: Bio CLA

Dlaczego zakładasz, ze po tabsach od razu przytyjesz? Bio Cla samo nie wyrzeźbi ci talii ani łydek- musisz ćwiczyć. Ten suplement jest wspomagaczem i działa przy ćwiczeniach. Myślę, że żadne Cla nie jest ci potrzebne. Poćwicz trochę a efekty same przyjdą. polecam basen
__________________
START!!!
Było: 92
jest:72,1
Będzie: 66!

Urodzinowe postanowienie- 260 km do 19 kwietnia!
260-8,5- 4,5=247


Achilles mial tylko piętę Achillesa. Ja mam całe ciało Achillesa- Woody Allen
Plastulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 21:07   #93
MagdaM46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 95
Dot.: Bio CLA

zjadłam całe opakowanie, zero efektów
MagdaM46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 09:06   #94
majka_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Bio CLA

A ja stosowałam BIO CLA ponad dwa lata temu. W ciągu pierwszych dwóch miesięcy zgubiłam około 4 kg, a potem kolejne 2. Dodam, że przy wzroście 163 cm i wadze 56 kg nie było mi łatwo, bo nigdy nie byłam otyła. Po prostu chciałam się poczuć lepiej we własnej skórze. Oczywiście same tabletki nie zadziałają - musiałam ograniczyć słodycze, chipsy i inne niewskazane rzeczy. Do tego łykałam chrom plus, który gorąco polecam. Kiedyś byłam uzależniona od słodyczy, a chrom pozwolił mi się z tego wyleczyć. Przy wadze 53 kg wróciłam do starych ciuchów, a w sklepach bez wahania zaczęłam wybierać rozmiar 36. Kiedy doszłam do 50 kg, znajomi uznali, że wyglądam biednie, dlatego odpuściłam sobie. Muszę dodać także, że nie było efektu jojo, ładnie się trzymałam przez 2 lata. Teraz zamierzam wrócić do BIO CLA, bo ostatnie kilka miesięcy przyniosło mi zbędny tłuszczyk i rozmiar 36 robi się ciasnawy
Życzę wszystkim wytrwałości i konsekwencji. Cudów nie ma - ale pomóc sobie można... Wszystko zależy od siły naszej motywacji.
majka_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.