Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-05, 08:33   #2551
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Celka ja się ztobą zgadzam w 100%.

Kancia ja myśle, że szczepi się takie maluchy, bo wiele z tych chorób mogłoby być groźne dla ich życia lub wywoływać ciężkie powikłania. A nie tak od widzi mi się... wiem, że niefajnie patrzeć na cierpienie ,a le mnie przekonują szczepienia i świadomośc, że chronie dziecko przed tym całym syfem pomaga mi to zrozumieć.

Bardotka pneumo i meningo mam na świerzo, bo okazało się, że narzeczony chrzestnej Piotrka miał meningokowe zapalenia opon mózgowych.
Pneumo bardziej zalecają, bo bardziej prawdopodobne, że dziekco może zachorować, ale meningo bardziej niebezpieczne. Szczepienie tych kilku procent nie eliminuje choroby , ale dzieci nie chorują na te śmiertelne odmiany. Karzde dziecko ma te choroby w sobie od początku ale dopiero jakiś czynnik(jak mega osłabienie u narzeczonego) pozawala chorobie zaatakować, ewentualnie zarazić się mozna drogą kropelkową. Wszystko wiem od niej, bo dużo dowiedzieli się od lekarzy. Ona teraz po tym co wie jak będzie miałą swoje dziecko zaszczepi bezwzględnie Jej narzeczony cudem przeżył, nie jest upośledzony, ale np. ma ubytek na słuchu. Ona też się od niego zaraziła, ale przeszła to lepiej itd.

Teraz nie mam juz kasy ale jakbym miała na meningokoki też bym zaszczepiła bez wachania. Jeśli coś się zmieni i będe mogła sobie na to pozwolić zrobie to...
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2011-04-05 o 08:38
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 08:37   #2552
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Kancia przykro mi że twój mały tak źle zareagował ale tak jak pisałam Pauli dzięki darmowym penumo spadła liczba chorób dzieci na tego typu podobne u mnie w mieście
czytałam trochę o chorobach po szczepieniach to koszmarne straszne część dzieci autystycznych to po szczepieniach aż mi się coś robi.....

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Madzia bidulkoa kyszz to uczulenie!!!!!!! nic nie pomaga??
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 08:41   #2553
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Ja się tyle naczytałam złego o szczepionkach, że za każdym razem mam obawy

celka, też masz rację, ale właśnie to powinno być dla dzieci starszych.
Ja nie szczepię na dodatkowe, bo wg mnie to nakręcanie przez firmy farmaceutyczne
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 08:48   #2554
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Bydgosia może tak a może nie...ale jak masz już taki przypadek wśród swoich znajomych i wiesz, że gdyby ta osoba była zaszczepiona nie zagrażałoby to jej życiu zmeiniasz zdanie. Jasne, że lepiej by było starsze dzieci szczepić...ale jaka gwarancja, że do tego czasu na to nie zachoruje dziecko? To też ryzyko.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 08:53   #2555
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Zebcia dzieki a orientujesz sie jak to jest z dawkami na meningo. Po roku np albo po 2 latach?

Miczka sprawdzić nie zaszkodzi, dobrze ze chcesz isc do lekarza pozniej nie bedziesz miała do siebie zalu ze cos zaniedbalas nie, moja miała suche policzki i suche placki na skórze niewidoczne ale wyczuwalne.
Po wizycie koniecznie napisz
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 09:06   #2556
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Ja też zawsze mam obawy spokojna jestem po rozmowie z naszym pediatrą, który w sensowny sposób to motywuje.

Więc może jutro będzie mi lepiej.


Moja wczorajsza kąpielowa Panna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8954.jpg (61,7 KB, 41 załadowań)
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 09:09   #2557
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Zebra zgadzam się z tobą

Bardotka koffana jesteś napisze napiszę tylko kurde nie wiem kiedy pójdę bo dziś na basen idziemy na 17.30 a ten lekarz codziennie od 18 przyjmuje a od śr do końca tygodnia do 18 pracuje a tam się kawałek jedzie kurcze muszę coś wykombinować

mój tż twierdzi że Patryk był na meningo teraz szczepiony już się zakręciłam ona jest płatna nie??? porąbało mu się z pneumo
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 09:39   #2558
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Bardotka nie wiem kiedy na meningo się szczepi, bo dopiero się wybieramy na pneumokoki i 5w1 jeszcze to nic mi nie mówiła lekarka. Karzdy lekarz ma dane co do chorób występujących na danym obszarze i dlatego poelcaja niektóre szczepienia. Może być tak nawet, że nie bedzie tak zalecać na meningokoki, bo to rzadsze. Ja się będe sugerowała opinią lekarza, bo akurat mam superlekarke i okazała Piotrusiowi duzo serca za darmo choć chciałam do niej iśc prywatnie.

Pysia ale panienka spodziewaj się adoratorów niebawem

Miczka napewno nie był szczepiony jeszcze na meningo, bo to jakoś później jest ale kiedy nie pamiętam. Dopiero po tych wszystkich innych:F
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2011-04-05 o 09:40
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 09:52   #2559
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Hej mamuśki
Ja podziwiam rodziców, których dzieci śpią pod kołderkami...
Paulinę przykrywałąm w nocy milion razy, a i tak się nad ranem obudziła z płaczem, bo się odkryła i zmarzła...
Poza tym śpiworek jakoś ją w kupie trzyma, a bez to ciągle jej nogi zwisały za szczeblami...

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Dla mnie tylko ta odra, świnka, różyczka była taka beznadziejna...
Pozostałe całkiem nieźle znosiła...
Teraz nas czeka ospa i kolejna dawka pneumo, jednak na tą ospę chyba jednak szczepić nie będę...
Nasza pediatra powiedziała, że wystarczy dwa tygodnie ze szczepieniem odczekać od tej infekcji co mięliśmy, ale powiem szczerze, że jakoś straciłam do kobiety zaufanie...
Będziemy u tej co byliśmy prywatnie na USG w przyszy wtorek, to z nią pogadam.
Poza tym chyba skończy się to tak, że nasza będzie od szczepień, bilansów itp. a ta prywatna od chorób... Odpukać, nie będzie często potrzebna...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 09:55   #2560
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Hej!

Kamyk bo to kwestia przyzwyczajenia...Sebus od poczatku spi pod kołderkateraz ma juz wieksza, ale na poczatku to cos a'la rozek
Za to nie potrafil spac w spiworku

Ja tam jestem za szczepieniami...i te co sa u ans obowiazkowe robimy

Idziemy zaraz na spacer
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 10:08   #2561
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Pyśka - śliczne zdjęcie ; w ogóle zawsze takie artystyczne te zdjęcia robicie. Ja takich nie umiem, tylko zwyklaki... Poza tym, Adamus nigdy nie chce patrzeć mi w obiektyw

Pneumokoki są podobno groźniejsze dla młodszych dzieci, a meningo dla tych starszych. Ja Maję szczepiłam na meningo po 2 roku życia, bo wtedy jest tylko jedna dawka podawana. Adama zaszczepię na pneumo, bo nigdy nie wiem co Maja przyniesie z przedszkola... Słyszałam od tej pediatry, że teraz ospa jakoś tak się zmodyfikowała, że dzieci strasznie ciężko ją przechodzą, na granicy pobytu w szpitalu zakaźnym. Nie wiem, moja Maja miała wersję light. Mi to się śmiać chce - nie wiem kiedy w ogóle zaszczepię Adama MMRII, bo zanim odczekamy 10 dni od jednego antybiotyku, to musimy brać następny

Kancia - biedny Tomuś
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 10:13   #2562
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Ja chcę szczepić Meningo po 2 roku życia...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 10:39   #2563
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

zebra no widzisz punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, teraz wiem, ze bym nie szczepiła w tym wieku.
Zresztą zarówno zwolennicy szczepien jak i przeciwnicy maja lub dostają dane takie jakie im pasują, bo gdybyś czytała opracowania n/t skutków ubocznych szczepien to raczej nie byłabys taka pro, chybaze masz aż takie wielkie zaufanie do lekarza i ogólnie do lekarzy...

dlatego ja się waham bo znam i plusy i minusy szczepien a minusy to niestety nie są tylko (tak jak informują w przychodniach przy szczepieniu) zaczerwienienie na skórze w miejscu wkłucia, czy jednodniowa temperatura.

dla mnie najbardziej zastanawiające jest to, ze ukrywa się czy tuszuje przypadki nietolerancji szczepien i skutków ubocznych...


Swoja drogą miałam i świnkę i różyczke i jakoś żyje ...

jak dla mnie koniec tematu, mam w domu inne dziecko i raczej tego nie cofnę, mam tylko nadzieje, ze nie potrwa to długo
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 10:49   #2564
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Karola moja ciotka powiedziała że na ospę nie ma sensu bo nie ma pewności że dziecko nie zachoruje mimo szczepienia bez sensu..

Edytowane przez miczka84
Czas edycji: 2011-04-05 o 10:51
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 11:10   #2565
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

hej mamuski

widzę temat szczepień na tapecie... ja właśnie musze się wybrać ale jak widze jak niektóre nasze dzieciaki się męczą to mi się odechciewa
ciężka to decyzja... z jednej strony myślę że sama byłam tym szczepiona i nic mi nie jest więc chyba trzeba, ale nigdy nic nie wiadomo

pysia a jakie "racjonalne argumenty" podaje Twój pediatra?

Kancia biedny Tomek on taki wesoły i żywy zawsze..... oby Wam to świństwo szybko przeszło


Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
tż wczoraj wymyślał imiona ale dla dziewczynekchyba by chciał córeczkę drugą,tylko że własciwie nie wiem czemu bo w najbliższych planach nie mamy 2dziecka
jakie?? jakie imiona??
youyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 11:24   #2566
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

You a co dziewczynka bedzię????????? ja bym chciała Kingę Zuzia też mi się podoba a dla chłopca Adrianek
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 11:24   #2567
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

dziewczyny ja na chwilę , bo mam robotników na podwórku i tłumaczę co i jak ( kostkę będę miała)

wczoraj byłam z mężem w trasie po samochód , w Pleszewie byłam ... coś mi to miasto mówi , ale nie wiem co


a o jakich szczepieniach mówicie ? bo z Zuzą muszę za dwa tygodnie się wybrać ( choroba przesuneła nam termin )
my bierzemy 6w1 , ale nie pamiętam nazwy
mam nadzieję , że to nie po tych szczepieniach takie powikłania są
__________________
" Tylko niekiedy szczęście bywa darem , najczęściej trzeba o nie walczyć "
P.Coelho



Zuzia 27.01.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73q3br6dgn.png

Zębole
http://s2.pierwszezabki.pl/036/036140970.png?5725
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 11:54   #2568
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

miczka nie tzn właściwie jeszcze nie wiadomo, bo w 16tc lekarz powiedział że będzie chłopak, a potem dwóch lekarzy na 2 różnych sprzętach mówiło że nic nie widać.. i czasem mi przez głowę przechodzi czy może to jednak dziewczyna ?
youyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 12:11   #2569
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

you fajnie by było parka a w zasadzie najważniejsze żeby było zdrowe! a jakie masz smaki?
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 12:11   #2570
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Karola

Julka dziękuje za wszystkie komplementy

you już nie pamiętam dokąłdnie co mawiał mój zaufany pediatra, bo to było dawno jak szczepilam Kubusia, teraz od 6 mis . mamy innego lekarza bo sie przeprowadzilismy...
Zobaczę co będzie jutro.

you ciekawe to może jednak girl ?

Idę odpoczac i sponczyć zupkę

PS OD PIĄTKU przez tydzień będę miała gości więc mnie nie będzie ZNIKNĘ przyjedzie moja psiapsiołka z Torunia z córeczką
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 12:14   #2571
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Oj, you, fajnie jakby Ci się córcia do kompletu trafiła . Może na następnej wizycie dzidzia pokaże co tam chowa...

Właśnie sobie siedziałam w necie w poszukiwaniu sukienek na wiosnę i lato. I załamka. Dlaczego tak mało jest fajnych sukienek, a jak są to ceny kosmiczne. Widziałam parę fajnych w bonprixie, ale u nich często jest ogromna przepaść między tym co na zdjęciu, a tym co przysyłają w paczce
Gdzie kupujecie sukienki? Macie jakieś ulubione sklepy albo marki? Lubię sukienki, są bardzo kobiece i nie trzeba kombinować co na górę założyć...

miczka - o tej ospie to mi lekarka tylko mówiła; ja raczej nie zaszczepię... Tym bardziej, że Maja już miała.
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 12:18   #2572
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Kancia ufam akurat tej lekarce kiedys tam pisalam jakie ma podejście itd. Ale nie tylko o to chodzi, ale o to, że kiedy małe dziecko złapie takie świństwo wtedy rodzice żałują, że nie szczepili, a jak nie złapie to że szczepili:P wtedy jest ola boga...bo ja rozumiem, że nie wszystkich stać na szczepienia dodatkowe ale jak ktoś z obowiązkowych rezygnuje... I będe pro taka i czytałam niejedne artykuły naukowe na ten temat i nawet skutki uboczne nie sprawiaj, że jestem przeciwna. A sam autyzm jako wynik szczepionki został obalony jak mit:P
A ja miałam świnke, ale tak z roku na rok jakies gorsze powikłania po zwykłych chorobach są- pewnie przez to, że jakiś czas nie szczepiło się na to. I pewnie dlatego wrócili do tych szczepień. Przecież kiedyś ludzie na zwykłe choroby umierali... Skądś się biorą zmiany...

Karzdy może mieć swoje zdanie a widze, że tu już nerwowa atmosfera zaczyna panować, bo trudny temat Zawsze tak jest Jestem, byłam i będe za

Nie uchroni się dziecka do tego wieku kiedy by lepiej zniosło szczepienie- zawsze może zachorować a wtedy mogłby być za późno. do mnie jakoś to przemawia i poszłam zaszczepić na 3w1 mimo tego tematu, który był poruszany jakiś czas temu. Drugi raz też bym zaszczepiła.
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2011-04-05 o 12:20
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 12:24   #2573
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
you fajnie by było parka a w zasadzie najważniejsze żeby było zdrowe! a jakie masz smaki?
ostatnio smak mam tylko na jedno : non stop jem serki homogenizowane z bananem i płatkami kukurydzianymi

Mi to w sumie obojętne co będzie, najważniejsze żeby zdrowe wiadomo... choć TŻ strasznie napalony na dziewczynkę, gada często że może jednak baba będzie

Najbliższa wizyta w przyszły czwartek 11.04 u mojego nowego gina więc może ten coś konkretnego powie
youyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 12:25   #2574
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Patinka żeby nie było nie krytykuje Twojej decyzji jak masz odmienne przekonania w kwestii szczepień Myśle, że karzdy ma prawo do swojej decyzji.

Youyou oj fajnie byłoby tak parke mieć
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 12:37   #2575
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

You czyli na słodko- dziewczynka wiadomo to mit ale może coś w tym jest napisz jak nowy gin
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 12:49   #2576
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

You fajnie jakby była dziewczynka

U mnie pada...starsznie ponuro jesta w dodatku jestem smutna
Dzis jeszcze wieczorem do pracy na jakies szkolenie musze isc
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 12:59   #2577
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

blonde na poprawę nastroju szkolenie szybko minie i lato się zbliża
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 13:04   #2578
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Blonde może nie b edzie tak zle na szkoleniu.

You ciekawa jestem co w n=brszuszku nosisz.

buziaki
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 13:07   #2579
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Miczka, Pola
To nie chodzi o to szkolenie...jakos tak do d... sie czuje
Nie moge znalezc mieszkania, co fajne to szybko idzie i juz nieaktualnemaz do wieczora w pracy, wszystko na moich barkachEch
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 13:14   #2580
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Blonde życie ;/ kurczak na nic się na ma czasu ale nie ma co sie załamywać najważniejsze że jesteśmy zdrowi dzieciaczki też a wszystko się z czasem ułoży!!!

Pysia jakoś twoich zdjęć jest niesamowita!! pewnie masz lustrzankę nie? my też mamy tylko narazie tż na ustawieniach leci

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------


Edytowane przez miczka84
Czas edycji: 2011-04-05 o 13:14
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.