do uzywajacych na co dzien Clinique Blended Face Powder - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-13, 11:41   #1
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Exclamation

do uzywajacych na co dzien Clinique Blended Face Powder


Kupilam Puder sypki Clinique Blended Face Powder i stwierdzam ze albo to puder kompletnie nie dla mnie albo nakladam go w nieprawidlowy sposob. Mam nadzieje ze jednak wchodzi w gre ta druga ewentualnosc, bo jest to puder nie tani. Zebyscie mogly stwierdzic czy to wina pudru czy moja, opisze jak wyglada nakladanie makijazu w moim przypadku. Przy okazji jesli stwierdzicie ze popelniam jakies karygodne bledy, bardzo prosze o komentarz No wiec, na oczyszczona skore twarzy, myje ja zawsze Dermoklarem ktory sprawdza sie na mojej twarzy rewelacyjnie juz kilka ladnych lat, nakladam krem z filtrem Anthelios 40 ktory wczesniej na rece mieszam z podkladem Unifiance dla cery suchej i wrazliwej. ( To chyba blad ? Oslabia to dzialanie filtrow? ) Na to zwykle klade skrobie i jestem zadowolona, z tym ze skrobia troszeczke bieli mi twarz stad pomysl kupienia pudru Clinique. Probowalam je mieszac ale efekt nie jest zadowalajacy, mam wrazenie jakby sie wazyly. Sam Clinique zostawia ciemne smuzki mimo ze mam jasny odcien 03. Zawsze uzywam do nakladania pudru sypkiego puszka. Robie cos zle? To puder nie dla mnie?
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 18:40   #2
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: do uzywajacych na co dzien Clinique Blended Face Powder

Naprawde nikt nie jest w stanie mi pomoc???? NIkt nie mial podobnych problemow przy nakladaniu sypkiego pudru?????
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 19:41   #3
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: do uzywajacych na co dzien Clinique Blended Face Powder

Ja mam odcień 08 Transparency i nic takiego,jak opisujesz,się w moim wypadku nie dzieje.Mój nie nadaje właściwie żadnego koloru,żadnych smóg więc nie zostawia.Jestem bardzo z niego zadowolona.Aha.Nakładam dużym pędzlem .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 20:51   #4
Miętówka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 59
Dot.: do uzywajacych na co dzien Clinique Blended Face Powder

Spróbuje pomóc choc cześciej czytam forum niz pisze mam ten puder od ponad roku i testowałam go na roznych "bazach"
Puder jest bardzo dobry ale niestety sam na filtry nie nadaje się, zuzywa sie go duzo a i tak efekt jest niezadowalający. Ja nakładam go na twarz wczesniej zmatowiona puderem jedwabnym dr.Hauschka. Efekt różni sie w zależnosci jakiego uzyje kremu z filtrem ( to jest moja subiektywa ocena ):
  • avene emulsja - nieprzepisowa ilosc rewelacja, przepisowa ciasto
  • avene spray z dzieciaczkiem - efekt dobry
  • anthelios AL - efekt bardzo dobry do godziny pozniej robia mi sie kłaczki tzn. jak dotkne twarzy to cała maska filtrowo-pudrowa roluje się
Cudowny efekt daje nałozony na lekki krem nawilżający i podkład ale to tylko na wieczorne wyjscia.
Nakładam go duzym pedzlem, zauwazylam ze jesli filtr jest niedostatecznie wchłoniety i zmatowiany jedwabna Hauschką to zdaza sie ze robią się smuzki.
Aprilla napewno bedzie dobrze Mam nadzieje, że choc troszke pomogłam. Pozdrawiam
Miętówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 21:41   #5
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: do uzywajacych na co dzien Clinique Blended Face Powder

Bardzo dziekuje za pomoc i slowa otuchy Mietowko Widac, trzeba sie czesto natrudzic zeby osiagnac efekt na tyle zadowalajacy zeby mozna bylo docenic ten puder stosujac rownoczesnie filtry. Bardzo bym chciala nalozyc jedynie lekki krem nawilzajacy, podklad a na to puder Clinique zeby na wlasnej skorze przekonac sie o jego cudownym dzialaniu. Niestety, na co dzien filtry w moim przypadku to mus bo lubie od czasu do czasu eksperymentowac chyba jak wiekszosc osob na wizazu No coz, jak widac czas na eksperymenty 'pudrowe'. Z pewnoscia wyprobuje kilka z Twoich 'patentow'. Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.