Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-07, 13:12   #1
chocolate_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 60
Talking

Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D


Heeej

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami Jakie macie plany, gdzie wyjeżdżacie?
Bo ja jeszcze nie mam pomysłu Ja jadę z 2 osobami na pewno. Byłam tylko w Krakowie. Jeśli chodzi o za granicę to na razie się wstrzymuję bo boję się samolotu
I właśnie tak próbuje coś zaplanować, może tu złapię natchnienie Myślałam o Pradze ale 13 godzin polskim busem... i koszty też średnie.
Więc słysząc dobre opinie pomyślałam o Wrocławiu. Wycieczka na ok 4,5 dni. I tak planowałam że może nawet przejeżdżając jeszcze gdzieś wpaść coś zobaczyć. Bo myślę, że 5 dni na Wrocław to pewnie dość sporo.
Ja gustuje w hostelach, zresztą ja to tak jeszcze po ,,studencku'' chociaż zawsze sprawdzam wszelkie opinie itp. Może możecie polecić jakieś noclegi, gdzie warto pojechać, co Was urzekło
chocolate_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 10:26   #2
madada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

zależy co kto lubi...ja zwykle szukam ciszy i spokoju. Polecam fajne miejsce, które odkryliśmy niedawno w świętokrzyskim. Ja byłam z rodzinka - dzieci maja gdzie pobiegać, ale najlepiej pojechać cała grupą, wtedy ma się cały dom dla siebie. Niedaleko zalew Chańcza i dużo fajnych miejsc na wycieczki (dla dzieci bizony w Kurozwekach, Pacanów i bałtów). Do Spa jeździliśmy do Malinowego Zdroju w Solcu (mieszkać tam strasznie drogo). A do tego na miejscu pyszne winko.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-05-11 o 12:44 Powód: reklama
madada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 15:07   #3
Aldona18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

Ja mam już zaplanowane wakacje Kierunek Neum. Wrzucam kilka informacji o tym miejscu Moim znajomi twierdzą, że jest pięknie a jeśli chodzi o ceny to na każdy portfel xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-13 o 15:15
Aldona18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 15:25   #4
andziaa153
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 8
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

ja mogę zaplanować co najwyżej weekend - praca taka, żę nie ma mowy o urlopie:P
ale myślę o weekendzie pod namiotem w górach
andziaa153 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 12:49   #5
littl3pill
Przyczajenie
 
Avatar littl3pill
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 16
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

przez całe wakacje - praca, niestety. jedyną rozrywką będzie koncert rihanny i g-eazy'ego. ale może uda mi się wyrwać na weekend do jakiegoś europejskiego miasteczka
littl3pill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 07:34   #6
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

U nas urlop dopiero w pazdzierniku... na poczatku planowalismy Majorke lub Sardynie, ale moze byc juz wtedy deszczowo i chlodno, pozniej Kanary, zeby choc troche jeszcze sie wygrzac i pokapac w oceanie, ale wczoraj odkrylismy Madere i calkowicie przepadlismy Takze bedziemy szukac jakis wakacji last minute wlasnie tam, bo jest zdecydowanie taniej niz organizowanie ich na wlasna reke. Na wyspie chcemy wynajac samochod i troche pozwiedzac
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 08:19   #7
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

Ja mam niby urlop w pierwszej połowie lipca ale dalej brak konkretnych planów, są pomysły ale coś nie umiem ich zrealizować, ciągły brak czasu i zdecydowania...

Chciałam z TŻ jechać do Norwegii, na zorganizowaną wycieczkę niestety nie ma już miejsc, nie mogliśmy się zapisać wczesną wiosną. Chcieliśmy więc sami, poluję na jakieś tanie bilety lotnicze do Trondheim i z Bodo z powrotem na przykład ale ciężko jest. Nigdy sama niczego nie organizowałam w ten sposób i przyznam, że nie jest to takie proste. W 'zwykłych' cenach wyszloby troche dużo... przeloty z 3tys, wynajem auta 3tys, noclegi na 10 dni 3tys... a gdzie paliwo i jedzenie... szukam więc jakichś promo ale zgrać to wszystko na ostatnią chwile to jakiś koszmar i wątpie już czy się uda.

Opcją awaryjną byłyby Sudety, zamki w okolicach+Praga własnym autkiem.
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-21, 12:29   #8
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

Ja juz w tym roku bylam w Tajlandii a za jakies 5 tygodni wybieram sie na 2 tygodnie do Francji- 5 dni w Chamonix w Alpach i pozniej 9 dni na Riwierze Francuskiej w okolicach St Tropez. Nie moge sie juz doczekac!
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 19:37   #9
ciastkotruskawkowe
Przyczajenie
 
Avatar ciastkotruskawkowe
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

W tamtym roku byłam w Kołobrzegu na Sanrise. W tym roku planuje bardziej spokojne wakacje. Gdańsk i Sopot odpada bo byłam tam setki razy w Gdyni też ale niby nic tam nie ma a jednak bardziej mnie tam ciągnie. Rozmyslam kilkudniowy pobyt w Jastrzębiej Gorze. Macie jakieś namiary na noclegi tam w przystępnych cenach? Dodatkowo niedaleko ruszam do Hiszpanii I tyle z wakacji w tym roku
__________________
CIUSZKI DO WYMIANY
ciastkotruskawkowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 07:13   #10
Olka890
Przyczajenie
 
Avatar Olka890
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

Ja niedawno dopiero zaczęłam nową pracę, więc na żaden dłuższy urlop nie ma szans, ale mam taki plan żeby na jakiś weekend wyskoczyć z koleżanką do Szwecji, to teraz popularny kierunek, jest dosyć sporo ofert, mnie najbardziej interesuje coś tego typu http://www.stenaline.pl/do-szwecji/r...ekend-na-morzu bo nie ukrywam, że podróżowanie promem to dla mnie kolejna atrakcja, po zwiedzaniu Szwecji była któraś z Was może na takim rejsie? To fajny pomysł?
Olka890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 10:49   #11
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

Wyjeżdżam wyłącznie tam, gdzie jest ciepło. Nie szukam na siłę, tylko kupuję okazje - lasty/firsty, zależy od tego, jak wygląda sytuacja. W tym roku już mamy rezerwację. Najważniejsze, że mam ubezpieczenie od ryzyka bankructwa, Travelplanet ma to w cenie. I chyba bez tego byśmy nie pojechali - przynajmniej człowiekowi nie chodzi po głowie, że może stracić wakacje.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-24, 16:10   #12
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
i pozniej 9 dni na Riwierze Francuskiej w okolicach St Tropez. Nie moge sie juz doczekac!
Czyli bedziesz w moich regionach, mieszkam tu Dlatego musze sie stad wyrwac na wakacje My juz zdecydowani jestesmy na Madere... bedziemy szukac lastow w odpowiednim czasie, prawdopodobnie poczatek pazdziernika

Olka890, podrozowalam Stenaline do Szwecji kilka lat temu. Jedyne co pamietam to to, ze bylo mi ciagle niedobrze, mdlilo mnie i chcialam zeby ten rejs jak najszybciej sie skonczyl
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 14:49   #13
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

Cytat:
Napisane przez Harika Pokaż wiadomość
Czyli bedziesz w moich regionach, mieszkam tu Dlatego musze sie stad wyrwac na wakacje My juz zdecydowani jestesmy na Madere... bedziemy szukac lastow w odpowiednim czasie, prawdopodobnie poczatek pazdziernika

Olka890, podrozowalam Stenaline do Szwecji kilka lat temu. Jedyne co pamietam to to, ze bylo mi ciagle niedobrze, mdlilo mnie i chcialam zeby ten rejs jak najszybciej sie skonczyl
Zazdroszcze Naszym marzeniem z TZem jest zamieszkac na poludniu Francji
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 09:36   #14
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

Ja końcem roku lecę do Meksyku
Atsenka imponująca lista w podpisie
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 22:57   #15
Inesta
Przyczajenie
 
Avatar Inesta
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 14
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

W tym roku postawiliśmy na tydzień intensywnego zwiedzania we Wrocławiu, a kolejny tydzień zmykamy zaszyć się w górach
Inesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 14:43   #16
Samocha
Przyczajenie
 
Avatar Samocha
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

Olka890, podrozowalam Stenaline do Szwecji kilka lat temu. Jedyne co pamietam to to, ze bylo mi ciagle niedobrze, mdlilo mnie i chcialam zeby ten rejs jak najszybciej sie skonczyl [/QUOTE]


Ja tam podróż promem wspominam bardzo miło
w tym roku też planowaliśmy się wybrać na wycieczkę Unity Line do Kopenhagi i parku rozrywki Bakken z dzieciakami, ale znajomy policjant podesłał linka do profilu innego swojego znajomego na fb xxx
i teraz jestem w kropce, bo kusi jednak w jakieś cieplejsze miejsce sięwybrać

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-06-01 o 08:41 Powód: link
Samocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 11:02   #17
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

Będzie jednak Hiszpania na koniec czerwca, ale świetny hotel w Lloret de mar i jeszcze przy okazji wyjazd z ubezpieczeniem od bankructwa BP. Po prostu chcieliśmy się zabezpieczyć z każdej strony, tak żeby wakacje były na pewno udane. Hotel bardzo dokładnie sprawdzony i trafiony w ramach fajnej okazji.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 11:25   #18
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

Cytat:
Napisane przez kentas Pokaż wiadomość
Będzie jednak Hiszpania na koniec czerwca, ale świetny hotel w Lloret de mar i jeszcze przy okazji wyjazd z ubezpieczeniem od bankructwa BP. Po prostu chcieliśmy się zabezpieczyć z każdej strony, tak żeby wakacje były na pewno udane. Hotel bardzo dokładnie sprawdzony i trafiony w ramach fajnej okazji.

Za ile teraz Hiszpania z BP? tak z ciekawości pytam.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 22:06   #19
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Ja końcem roku lecę do Meksyku
Atsenka imponująca lista w podpisie
Dziekuje Bylam jeszcze w Czechach, na Slowacji, we Wloszech i Austrii ale wszystko bylo okolo 10 lat temu
Za rok badz dwa planujemy 3 tyg w USA- nasze obecne podroznicze marzenie
Jakbys miala jakies pytania odnosnie Meksyku to wal smialo
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 10:26   #20
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Dziekuje Bylam jeszcze w Czechach, na Slowacji, we Wloszech i Austrii ale wszystko bylo okolo 10 lat temu
Za rok badz dwa planujemy 3 tyg w USA- nasze obecne podroznicze marzenie
Jakbys miala jakies pytania odnosnie Meksyku to wal smialo
Wow zazdroszczę tej podróży do USA - to tez moje marzenie
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 11:00   #21
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

2500 zł z all, hotel Evenia Olimpic Park, możesz go kojarzyć z Pamiętników z wakacji, o ile oglądałaś ;-) Ale to akurat był mega laścik z Travelplanet, bo teraz nawet nie widzę, żeby wisiał gdziekolwiek poniżej 3k. W sumie 5 lat wcześniej tyle samo płaciliśmy w Celleli za hotel miejski, z dwoma małymi basenami i zerową zielenią.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 14:02   #22
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Za rok badz dwa planujemy 3 tyg w USA- nasze obecne podroznicze marzenie
Jakbys miala jakies pytania odnosnie Meksyku to wal smialo
Super!My też mamy w planach objazdówkę po USA ale zapewne nie wcześniej niż za 3 lata. Muszę poczekać aż córka podrośnie bo póki co jest za mała (już i tak się boję ją do Meksyku ciągnąć ale musi być dobrze)
Póki co znajomi wrócili a koleżanka ma męża meksykanina także w miarę jestem na bieżąco , dziękuje
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 22:59   #23
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Super!My też mamy w planach objazdówkę po USA ale zapewne nie wcześniej niż za 3 lata. Muszę poczekać aż córka podrośnie bo póki co jest za mała (już i tak się boję ją do Meksyku ciągnąć ale musi być dobrze)
Póki co znajomi wrócili a koleżanka ma męża meksykanina także w miarę jestem na bieżąco , dziękuje
To super Dasz rade z córa. Jak my lecielismy to byla para z 3 malych dzieciaczkow w wieku miedzy 2 a 9 lat takze z jednym napewno sobie poradzisz i wszystko bedzie dobrze A gdzie dokladnie lecicie i jaki macie plan zwiedzania?
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 10:16   #24
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
To super Dasz rade z córa. Jak my lecielismy to byla para z 3 malych dzieciaczkow w wieku miedzy 2 a 9 lat takze z jednym napewno sobie poradzisz i wszystko bedzie dobrze A gdzie dokladnie lecicie i jaki macie plan zwiedzania?
córka będzie miała 1,5 roku ale liczę, że będzie dobrze
lecimy na rivierę maya, planu jeszcze nie ma zapewne wypiszę sobie miejsca które chce zobaczyć i na miejscu zobaczymy co jest do wykonania z młodą
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 13:39   #25
kajakasper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

ja w ogóle nie wiem gdzie w tym roku lecieć, wszędzie strach ale pewnie będę wybierać coś na ostatnią chwilę, bardziej po zdjęciach niż po opiniach... będę szukać raczej tutaj xxx bo jakoś mam do nich zaufanie, chyba że polecacie jakieś inne biuro co ma dużo ofert

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-05 o 14:04 Powód: Link.
kajakasper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 10:47   #26
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

Meksyk z 1,5 rocznym dzieckiem? Wow, szacunek ;-) My jak na razie nawet na Kanary się nie wybraliśmy, bo trochę lot zbyt długi. Może przesadzamy? Sama nie wiem - kiedy będziemy szukali czegoś na wrzesień, to wtedy ewentualnie pomyślimy, a jak na razie Espania Już odliczam dni i nie mogę się doczekać. To powinny być świetne wakacje ;-)
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 16:00   #27
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

Cytat:
Napisane przez kentas Pokaż wiadomość
Meksyk z 1,5 rocznym dzieckiem? Wow, szacunek ;-) My jak na razie nawet na Kanary się nie wybraliśmy, bo trochę lot zbyt długi. Może przesadzamy? Sama nie wiem - kiedy będziemy szukali czegoś na wrzesień, to wtedy ewentualnie pomyślimy, a jak na razie Espania Już odliczam dni i nie mogę się doczekać. To powinny być świetne wakacje ;-)
Najpierw miała być Dominikana ale ze strachu przed długim lotem (ok 10h) zrezygnowaliśmy...po czym zdecydowaliśmy się na Maksyk (13h) czytałam wiele opinii i doszłam do wniosku, że raz się żyje. Lot jakoś się przemęczymy najwyżej A nóż się uda i córka prześpi większość lotu (wiem, nadzieja matką głupich:P)
A tak serio to mam koleżanki co tak latają, owszem czasem loty bywają męczące ale dla późniejszego czasu warto
No i fakt, że za dziecko nie trzeba jeszcze płacić jest duuuużym plusem. Gdybym miała płacić za dziecko 70% ceny wycieczki to nie zdecydowałabym się na ten kierunek bo to już przekroczyłoby mój budżet
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside

Edytowane przez LittleBeetle
Czas edycji: 2016-06-06 o 16:08
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 14:47   #28
chocolate_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 60
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

O mi też się marzy Hiszpania, Francja Ale chyba póki co postawię na Polskę.. Tak na dobry początek. Toruń Kraków już był i teraz planuję Wrocław Poza tym trochę boję się lotu samolotem więc na razie pociąg Byle by tylko pogoda była
chocolate_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 00:07   #29
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

A ja mam przedłużony weekend nad polskim morzem w Dąbkach. Nie dość, że jest zimno to jeszcze z kranu cieknie. Na szczęście pokój nie jest mikro, ale marzy mi się coś fajniejszego, jak pojadę pod koniec sierpnia. I chyba za granicą. Jakieś pomysły? Tylko z sensem pls😊
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 08:36   #30
katalina_87
Przyczajenie
 
Avatar katalina_87
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: Wakacje 2016 - Wasze pomysły i plany :D

Ja zawsze marzyłam o tym, żeby jechać do Grecji. Jednak jak już postanowiłam, że w tym roku w końcu się tam wybiorę to okazało się, że jest tam tyle ciekawych miejsc, że wybór wcale nie był taki prosty jak mi się wydawało. Czytałam różne opinie i wybrałam kurort Malia na Krecie https://www.nelmare.pl/zakwaterowani...mare/a1058.xml Zależało mi na tym, żeby nie było ogromnych tłumów i żeby w okolicy było dużo ciekawych miejsc i atrakcji. Pensjonat wygląda fantastycznie i widać, że jest prowadzony przez właścicieli z pasją. Potrawy serwowane w restauracji są przygotowywane przez właścicieli z lokalnych składników i według tradycyjnych przepisów, co dla mnie bardzo istotne bo uwielbiam poznawać kraj od kuchni. Już się nie mogę doczekać wyjazdu
katalina_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 11:32:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.