Kłopoty z trądzikiem!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-03, 14:43   #1
Gracjan050393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1

Kłopoty z trądzikiem!!!!


Witam mam 15 lat i problemy z tradzikiem oraz wągrami.
Jednego dnia mam mniej pryszczów drugiego wiecej ale dzisiaj wstałem i mialme nawet mniej ale zobaczylem ze mam na czole okolo 8 wagrow dlatego je wycisnolemi teraz moje czolo wyglada fatalnie. Chce sie dowiedziec czy jak pojde do kosmetyczki to czy to cos da i jak da to na jki czas i jaki moze byc koszt. Prosze tez o rady w sprawie tradziku bo mam to juz od dawna licze kazdy dzien do lata bo wtedy niema tradziku poniewaz slonce wysusza. Dziekuje za kazda rade
Gracjan050393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 19:29   #2
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: Kłopoty z trądzikiem!!!!

idz do dermatologa bo tradzik sie leczy.a slonce niszczy skore a nie leczy.Pozatym wystarczy troche poszukac na forum , wyszukiwarka nie gryzie a nie zakladac kolejny watek.
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 19:34   #3
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Kłopoty z trądzikiem!!!!

Cytat:
Napisane przez Gracjan050393 Pokaż wiadomość
Witam mam 15 lat i problemy z tradzikiem oraz wągrami.
Jednego dnia mam mniej pryszczów drugiego wiecej ale dzisiaj wstałem i mialme nawet mniej ale zobaczylem ze mam na czole okolo 8 wagrow dlatego je wycisnolemi teraz moje czolo wyglada fatalnie. Chce sie dowiedziec czy jak pojde do kosmetyczki to czy to cos da i jak da to na jki czas i jaki moze byc koszt. Prosze tez o rady w sprawie tradziku bo mam to juz od dawna licze kazdy dzien do lata bo wtedy niema tradziku poniewaz slonce wysusza. Dziekuje za kazda rade
Ja kosmetyczke odradzam. Od mechanicznego oczyszczania (wyciskania)teraz sie juz odchodzi. Może narobic blizn i poroznoscic bakterie po calej twarzy. No chyba ze chcesz jakis inny zabieg ale tak jak radzila Maltusia najlepiej idz do dermatologa i koniecznie unikaj slonca. To prawda ze z poczatku skora wyglada lepiej ale potem jej stan sie pogarsza. Nie zauważyles nic takiego? Aha no i przede wszystkim WYSZUKIUWARKA. Nie tylko ty masz taki problem a to forum to skarbnica wiedzy Nikt chyba nie jest Ci w stanie wypisac teraz tego co uzbieralo sie przez pare lat.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 13:16   #4
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: Kłopoty z trądzikiem!!!!

oj tak..czasem tego jest tak duzo ze w polowie czlowiek sie zniecheca do czytania...

mozesz zaczac tez uzywac np. produktow z garniera do oczyszczania buzi...
ale wiadomo same kosmetyki nie zastapia wizyty u dermatologa...do ktorego chcial czy nie chcial powinienes isc..
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.