kolor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-24, 17:08   #1
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605

kolor


czy możliwe jest, by jeden salon kosmetyczny posiadał taka farbę by uzyskać taki kolor jak sie chce, a inny nie? tzn, czy firmy produkujące fryzjerskie farby do włosów mogą nie produkować akurat takiego pigmentu by uzyskać idealny, wymarzony kolor? czy może zależy to od umiejętności i doświadczenia fryzjera? może trochę zawile tłumaczę - otóż już od roku staram się w tym samum salonie uzyskać idealny dla mnie odcień rudości i nie udaje sie to mojej fryzjerce - ciągle wychodził zbyt ciemny lub ze znienawidzona przeze mnie czerwoną poświatą. czy to może moje włosy są jakieś dziwne (mam naturalne brązowe)? czy to możliwe, aby fryzjerka przez rok nie znalazła odpowiedniego odcienia i odpowiednich proporcji, by moje włosy były rude - dodam tylko, że za każdym razem mam ze sobą zdjęcie tego koloru... poniżej wymarzony kolor - nie wiem dlaczego jeszcze nie mój...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lily_24[2].jpg (38,7 KB, 31 załadowań)
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 21:08   #2
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 559
Dot.: kolor

Kolor jaki chcesz uzyskać nazwałabym miedzianym , miodowym, głębokim i intensywnym blondem.. Może mieszanka takiego blondu i rudego dałaby ten efekt..? Ale oczywiście nie jestem ekspertem od farbowań na rudo. Co do Twojego pytania wydaje mi sie, że powinnaś zmienić fryzjerkę...Skoro już tyle razy próbowała zrobić Ci na główce ten kolor i dalej nie wyszło..cóż.. może juz nie wyjsc. Na dodatek może dysponuje ona taką paletą barw w której tego koloru nie ma?. Może trzeba zmienić fryzjera, a przy jego zmianie popatrzec na paletę jaką dysponuje dany salon..?. Tak bym ja zrobiła Powodzenia;*
__________________
Wielka kolekcja fajnych ciuszków :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Proszę o odpowiadanie na moim wątku !!
Zapraszam



studentka kosmetologi
patusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 08:13   #3
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: kolor

dziękuję Ci za odpowiedż - chyba jednak faktycznie będę musiała iść do innego salonu, bo juznaprawdę mam dość - liczę, że w końcu będę miała taki kolor jak chcę, a i tak wychodzę potem niezadowolona.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.