Jestem brzydka... - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-23, 13:19   #721
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
e no, nie przesadzaj. Ja zaczęłam dużo czytać po tym, jak zrozumiałam, że z moim wyglądem nie mam szans na życie osobiste i od tego czasu zainteresowałam się czymś jeszcze. Obecnie nawet znikły mi pryszcze, więc coś w tym jest.
co ty gadasz widziałam Twoją fotkę na blogu i całkiem fajna z Ciebie dziewczyna. Masz ładne włosy, których zazdroszczę
__________________
ćwiczę od 16.05.2013

shred level1 level2 level3
Mel B :
posladki
ramiona

Edytowane przez lizawietta
Czas edycji: 2012-09-23 o 13:21
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 13:22   #722
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez lizawietta Pokaż wiadomość
co ty gadasz widziałam Twoją fotkę na blogu i całkiem fajna z Ciebie dziewczyna. Masz ładne włosy, których zazdroszczę
To tak ironicznie bardziej było . Bo laska już tak pierniczy, że głowa mała
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 13:33   #723
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
To tak ironicznie bardziej było . Bo laska już tak pierniczy, że głowa mała
ahaaa a bo tam jeszcze gdzieś się skarżyłaś chyba, to chciałam Cię uspokoić, że naprawdę jest OK
__________________
ćwiczę od 16.05.2013

shred level1 level2 level3
Mel B :
posladki
ramiona
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 13:41   #724
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Daj już sobie spokój, ludzie naprawdę głupi nie są
Nie wiem o co Ci chodzi - po prostu wyrazilam swoje zdanie.
friable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 13:49   #725
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez friable Pokaż wiadomość
Nie wiem o co Ci chodzi - po prostu wyrazilam swoje zdanie.
Dobrze wiesz o co mi chodzi...
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 14:16   #726
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: Jestem brzydka...

Przeczytałam cały wątek i aż mnie telepie ze złości. Autorko, czego Ty właściwie oczekujesz od dziewczyn które Ci doradzają? Napiszę jak wiele osób wcześniej - tego nie chcesz, tamtego też nie, a tego to już w ogóle. Jak chcesz sobie pomóc skoro wszystko odrzucasz? Chcesz, żebyśmy zgodnie przyznały - OK, jesteś brzydka, zamknij się w piwnicy, tylko na podstawie zdjęcia Twoich nóg? Która nie są złe, nawiasem mówiąc. Mam gorsze. Nic Ci się nie chce, parę stron wcześniej pisałaś że ledwo dajesz radę wstać o 5, a co dopiero wcześniej na ćwiczenia. A mi się wydaje, że dlatego nie chce Ci się wstać poćwiczyć bo nie chce Ci się nic zmieniać w swoim życiu. Siedzisz w takim bajorku użalania się nad sobą, negowania dobrych rad, i tylko jęczysz jak to masz źle. Uczepiłaś się tego że jesteś brzydka i to jest jak szklana ściana - widzisz inne możliwości, ale dobrowolnie (!) je odrzucasz. Nie pojmuję tego. Zamiast się rozwijać - choćby te ludziki, nie bo wstyd - to robisz się coraz bardziej rozlazła i zniechęcona do wszystkiego. Tym samym zniechęcasz ludzi do siebie. Inni ludzie też wstają wcześnie, wracają późno, a jednak znajdują siłę na sport, rozwijanie się, spotkania. Podam chociażby swój przykład - zaczęłam się odchudzać, 75 kg przy 165 to zdecydowanie za dużo. Ile na początku było narzekania, że mi się nie chce biegać, nie dam rady itd. ale zmuszałam się do tego, a po 3 tyg. nie wyobrażam sobie dnia bez aktywności. Zastanawiam się czy wiesz jakiego powera daje porządne zmęczenie się, taka radość że jednak mi się udało? Owszem, teraz mam wakacje, ale zaraz zaczyna się rok akademicki i mimo że mam beznadziejny plan to mam zamiar biegać do pierwszego śniegu Ale to trzeba chcieć! Naprawdę podziwiam dziewczyny które wciąż tu piszą, chcą Ci pomóc, mimo wyraźnej niechęci z Twojej strony do czegokolwiek. Zacznij czytać, informacje, artykuły, blogi - cokolwiek, żeby mieć swoje zdanie na każdy temat i mieć o czym porozmawiać. Otwórz się na ludzi, to że spotkałaś takich buraków nie znaczy że wszyscy tacy są.
Przepraszam, że tak bez składu, ale jestem naprawdę zła
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 14:17   #727
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dobrze wiesz o co mi chodzi...
Podwójne konto? Czy o co chodzi?
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 14:30   #728
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jestem brzydka...

Mam nadzieje, że na zawsze zostaniesz brzydką marudą,

AMEN.

to tak niezłośliwie, bo ręce opadają.

no ale twój wątek ooooouuuu jaki popularny jest!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 15:02   #729
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Podwójne konto? Czy o co chodzi?
Pewnie tak , przed moderatorami nic się nie ukryje
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 15:36   #730
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: Jestem brzydka...

Ja tam myślę, że Autorka tak się broni przed psychologiem, bo jeszcze się od niego dowie, że sobie całą brzydotę uroiła, a wtedy jej światopogląd legnie w gruzach
__________________
"Dlaczego wszystko jest tak proste póki nie przytrafi się Tobie?"
basior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 16:42   #731
furbo
Raczkowanie
 
Avatar furbo
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 102
Dot.: Jestem brzydka...

Autorko, czytałam Twój wątek od samego początku. Po pierwsze, nie wiem, w jak fatalnym otoczeniu żyjesz, skoro ludzie na ulicy z Ciebie w jakiś sposób szydzą. Po drugie, Twoja brzydota zaczyna się w głowie. Mogłabym ująć tą brzydotę w cudzysłowie, zacząć Cię pocieszać, ale, hmm... no jak? Tak naprawdę Ty całą swoją postawą chcesz udowodnić światu, że jesteś brzydka.

Dostałaś już tyle porad, że moje słowa tu nic nie zmienią. Jedna z forumowiczek wrzuciła świetny filmik z Nickiem Vujicicem (jak przekręciłam to przepraszam) i jego magicznymi słowami. Jesteś zdrowa, pełnosprawna. To wystarczający powód, by ograniczyć dzienny limit słowa "nie", które tak często pojawia się w Twoich wypowiedziach.
Już nie to piękno, ta sama akceptacja zaczyna się w głowie. Nie obudzisz się pewnego pięknego poranka i stwierdzisz, że już nie jesteś brzydka. Czeka Cię ogrom pracy - toteż zacznij jak najszybciej, bo czas i młodość Ci ucieka.
Nie zaczynaj od wyglądu, bo podejrzewam, że z najpiękniejszą twarzą uważałabyś się za brzydką, ale od charakteru i postawy - ona jest Twoim największym i dramatycznym problemem.
furbo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 17:09   #732
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez basior Pokaż wiadomość
Ja tam myślę, że Autorka tak się broni przed psychologiem, bo jeszcze się od niego dowie, że sobie całą brzydotę uroiła, a wtedy jej światopogląd legnie w gruzach
Ano, niewykluczone. Bo jeśli faktycznie sobie uroiła brzydotę, to jak w takim razie wytłumaczyć, że obcy ludzie - którzy nie mają bladego pojęcia o jej charakterze - tak jej dokuczają? Pozostaje chyba dojść do wniosku, że żyjemy w jakimś okropnym świecie pełnym okrutnych, podłych ludzi. No to nie jest zbyt optymistycznie nastrajająca perspektywa, więc chyba już lepiej wierzyć, że to przez brzydotę.
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 17:26   #733
fly_over
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 228
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez basior Pokaż wiadomość
Ja tam myślę, że Autorka tak się broni przed psychologiem, bo jeszcze się od niego dowie, że sobie całą brzydotę uroiła, a wtedy jej światopogląd legnie w gruzach
No jasne, a wszyscy nabijający się ze mnie po prostu zazdroszczą mi nieziemskiej urody, prawda?

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, że na zawsze zostaniesz brzydką marudą,

AMEN.

to tak niezłośliwie, bo ręce opadają.

no ale twój wątek ooooouuuu jaki popularny jest!
przynajmniej to mi się udało... reszty nie skometuję nawet

Cytat:
Napisane przez ambaje Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek i aż mnie telepie ze złości. Autorko, czego Ty właściwie oczekujesz od dziewczyn które Ci doradzają? Napiszę jak wiele osób wcześniej - tego nie chcesz, tamtego też nie, a tego to już w ogóle. Jak chcesz sobie pomóc skoro wszystko odrzucasz? Chcesz, żebyśmy zgodnie przyznały - OK, jesteś brzydka, zamknij się w piwnicy, tylko na podstawie zdjęcia Twoich nóg? Która nie są złe, nawiasem mówiąc. Mam gorsze. Nic Ci się nie chce, parę stron wcześniej pisałaś że ledwo dajesz radę wstać o 5, a co dopiero wcześniej na ćwiczenia. A mi się wydaje, że dlatego nie chce Ci się wstać poćwiczyć bo nie chce Ci się nic zmieniać w swoim życiu. Siedzisz w takim bajorku użalania się nad sobą, negowania dobrych rad, i tylko jęczysz jak to masz źle. Uczepiłaś się tego że jesteś brzydka i to jest jak szklana ściana - widzisz inne możliwości, ale dobrowolnie (!) je odrzucasz. Nie pojmuję tego. Zamiast się rozwijać - choćby te ludziki, nie bo wstyd - to robisz się coraz bardziej rozlazła i zniechęcona do wszystkiego. Tym samym zniechęcasz ludzi do siebie. Inni ludzie też wstają wcześnie, wracają późno, a jednak znajdują siłę na sport, rozwijanie się, spotkania. Podam chociażby swój przykład - zaczęłam się odchudzać, 75 kg przy 165 to zdecydowanie za dużo. Ile na początku było narzekania, że mi się nie chce biegać, nie dam rady itd. ale zmuszałam się do tego, a po 3 tyg. nie wyobrażam sobie dnia bez aktywności. Zastanawiam się czy wiesz jakiego powera daje porządne zmęczenie się, taka radość że jednak mi się udało? Owszem, teraz mam wakacje, ale zaraz zaczyna się rok akademicki i mimo że mam beznadziejny plan to mam zamiar biegać do pierwszego śniegu Ale to trzeba chcieć! Naprawdę podziwiam dziewczyny które wciąż tu piszą, chcą Ci pomóc, mimo wyraźnej niechęci z Twojej strony do czegokolwiek. Zacznij czytać, informacje, artykuły, blogi - cokolwiek, żeby mieć swoje zdanie na każdy temat i mieć o czym porozmawiać. Otwórz się na ludzi, to że spotkałaś takich buraków nie znaczy że wszyscy tacy są.
Przepraszam, że tak bez składu, ale jestem naprawdę zła
Nie dla każdego ćwiczenia fizyczne to dawka endorfin, wiec podwójnie trudno jest mi się przełamac do wstania o 4.00 po to żeby ćwiczyć.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
To tak ironicznie bardziej było . Bo laska już tak pierniczy, że głowa mała
Pierniczę? A dobra, chyba już nawet nie chcę wiedzieć o co Ci chodzi

Aha, i tak, mam kilka kont, ale tu piszę z jednego.
Może rzeczywiście ten wątek jest bez sensu, skoro tylko czytam, że jestem beznadziejna, albo żebym się utopiła w swoim cierpieniu.
fly_over jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 17:37   #734
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez TheKey Pokaż wiadomość
Ano, niewykluczone. Bo jeśli faktycznie sobie uroiła brzydotę, to jak w takim razie wytłumaczyć, że obcy ludzie - którzy nie mają bladego pojęcia o jej charakterze - tak jej dokuczają? Pozostaje chyba dojść do wniosku, że żyjemy w jakimś okropnym świecie pełnym okrutnych, podłych ludzi. No to nie jest zbyt optymistycznie nastrajająca perspektywa, więc chyba już lepiej wierzyć, że to przez brzydotę.
Źle to ujęłam, faktycznie, według mnie to wyolbrzymianie. Nie wiem ile takich docinków padło pod adresem Autorki, rozumiem, że za każdym razem Autorka bardzo to przeżywa- no ale kurczę, wierzycie, że idzie sobie dziewczyna ulicą i wszyscy krzyczą "pasztet" itp? W moim gimnazjum dokuczano niektórym osobom z nadwagą na przykład- ale tylko niektórym, czyli takim, co sobie na to pozwalali. Wciąż obstawiam pesymizm i odseparowanie Autorki od świata. Jej tak naprawdę nikt tam w okolicy nie miał szansy poznać, z tego co mówi, to szkoła, dom, samotność- to już chyba tak się utarło, że jest kozłem ofiarnym, i pewnie nie zmieniłoby się to nawet jak by została Miss Województwa.
__________________
"Dlaczego wszystko jest tak proste póki nie przytrafi się Tobie?"
basior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 17:42   #735
fly_over
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 228
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez basior Pokaż wiadomość
Źle to ujęłam, faktycznie, według mnie to wyolbrzymianie. Nie wiem ile takich docinków padło pod adresem Autorki, rozumiem, że za każdym razem Autorka bardzo to przeżywa- no ale kurczę, wierzycie, że idzie sobie dziewczyna ulicą i wszyscy krzyczą "pasztet" itp? W moim gimnazjum dokuczano niektórym osobom z nadwagą na przykład- ale tylko niektórym, czyli takim, co sobie na to pozwalali. Wciąż obstawiam pesymizm i odseparowanie Autorki od świata. Jej tak naprawdę nikt tam w okolicy nie miał szansy poznać, z tego co mówi, to szkoła, dom, samotność- to już chyba tak się utarło, że jest kozłem ofiarnym, i pewnie nie zmieniłoby się to nawet jak by została Miss Województwa.
No wiadomo, że nie każdy na ulicy. Najczęściej osoby płci męskiej w przedziale wiekowym (na oko) 15-25 lat. I zdarza się to dosyć często - ostatnio usłyszałam takie wyzwisko mniej więcej tydzień temu, a takich sytuacji w calym moim zyciu to nie potrafie zliczyc, bo zbyt często się zdarzały.
Najczęściej właśnie wyśmiewają dziewczyny z nadwagą, to pomyśl jak ja muszę wyglądać, skoro nie wyróżniam się wagą.
fly_over jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 17:48   #736
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez fly_over Pokaż wiadomość
No wiadomo, że nie każdy na ulicy. Najczęściej osoby płci męskiej w przedziale wiekowym (na oko) 15-25 lat. I zdarza się to dosyć często - ostatnio usłyszałam takie wyzwisko mniej więcej tydzień temu, a takich sytuacji w calym moim zyciu to nie potrafie zliczyc, bo zbyt często się zdarzały.
Najczęściej właśnie wyśmiewają dziewczyny z nadwagą, to pomyśl jak ja muszę wyglądać, skoro nie wyróżniam się wagą.
Z jakiego województwa jesteś?
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 17:54   #737
fly_over
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 228
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez TheKey Pokaż wiadomość
Z jakiego województwa jesteś?
lubuskie
fly_over jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 18:10   #738
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
(przy takim wzroscie miec krotkie nogi to jak przegrac zycie)
zastanawiam się, jakie ty jeszcze forum przeglądasz

filmy tego pana na jutubie widziałaś?


Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2012-09-23 o 18:11
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 18:23   #739
fly_over
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 228
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
zastanawiam się, jakie ty jeszcze forum przeglądasz

filmy tego pana na jutubie widziałaś?
To kafeteryjne powiedzonko bardzo mi się spodobalo

A co do filmiku - nie ogladałam wcześniej bo nie lubię anglojęzycznych - nic z nich nie rozumiem
fly_over jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 18:27   #740
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Jestem brzydka...

Obejrzyj tak czy śmak, tu nie o gadanie chodzi, kosmetyki będziesz wiedziała jakie używa. Nie wkleiłam by wkleić, czy dla rozrywki, tylko jestem ciekawa, czy na takie techniki 'modelowania' twarzy natrafiłaś.

Nie o kafeterię mi chodziło (to już i tam zalazło?)

Przyznam szczerze, że po zdjęciach twoich nóg, to zwątpiłam, czy ty aby na siebie obiektywnie patrzysz.
Również i teza o twojej bezbarwności charakteru widzę, że jest fałszywa - i stanowczo umiesz odpowiedzieć i masz dystans do siebie. Na odszczeknięcie cię stać, więc taka ostatnia nie jesteś.
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 18:34   #741
fly_over
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 228
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Obejrzyj tak czy śmak, tu nie o gadanie chodzi, kosmetyki będziesz wiedziała jakie używa. Nie wkleiłam by wkleić, czy dla rozrywki, tylko jestem ciekawa, czy na takie techniki 'modelowania' twarzy natrafiłaś.

Nie o kafeterię mi chodziło (to już i tam zalazło?)

Przyznam szczerze, że po zdjęciach twoich nóg, to zwątpiłam, czy ty aby na siebie obiektywnie patrzysz.
Również i teza o twojej bezbarwności charakteru widzę, że jest fałszywa - i stanowczo umiesz odpowiedzieć i masz dystans do siebie. Na odszczeknięcie cię stać, więc taka ostatnia nie jesteś.
A myślalam, że o kafe Ci chodzi, tam to stwierdzenie się przewija w co drugim wątku
No obejrzalam - kiedys ogladałam sporo takich filmików ale mi kompletnie to nie wychodzi - albo nie ma żadnego efektu albo jestem nienaturalnie kolorowa. Wiem, powinnam ćwiczyć.

Co do tych nóg to ani razu nie powiedziałam że są mega okropne czy że nie chcę przez nie żyć - stwierdziłam że wyglądają komicznie w stosunku do reszty ciała. Zdjęcie jakie wkleiłam nie przedstawia całej sylwetki więc mogłoby się wydawać że nie jest tak źle, a jest - górę mam baardzo szczupłą, więc te nogi przy niej wyglądają serdelkowato.

I dzięki za miłe słowa
fly_over jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 19:05   #742
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
No obejrzalam - kiedys ogladałam sporo takich filmików ale mi kompletnie to nie wychodzi - albo nie ma żadnego efektu albo jestem nienaturalnie kolorowa. Wiem, powinnam ćwiczyć.
Facet robi to niechlujnie i byle jak po drodze, a rezultat i tak jest rewelacyjny. Dlatego poniekąd wkleiłam - z uwagi na to, że nie umiesz robić dokładnie.

Z noszeniem spodni można się pogodzić. Z tym, że nie będziesz się uśmiechać pełną paszczęką, tylko rozciągając usta - też. Jest to kwestia przyzwyczajenia... Mówię po sobie
Wielki tyłek - na szczęście nie tylko dziewczyny o stylu sportowym (wąskie biodra) są modne, kobiety z tyłkiem latynoski też.

Natomiast - cudując z twarzą można coś ugrać. Stąd też na tym najlepiej się skupić! I na kombinowaniu tutaj właśnie bym się skupiła.

Co do aparatu na zęby: być może matki prosić nie chcesz, bo ci zwyczajnie szkoda kasy na siebie samą? Czy aby na pewno jest tak, że ci matka mówi o tym, że szkoda? Akurat na to NIE jest szkoda pieniędzy, możliwe, że gdybyś wspominała o tym, to matka by to przemyślała.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2012-09-23 o 19:40
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 19:24   #743
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
zastanawiam się, jakie ty jeszcze forum przeglądasz
Mam nadzieję że dziewczyna nie przegląda tego które miałaś na myśli Bo by się do reszty pogrążyła w rozpaczy. Swoją drogą, myślałam że już Cię tam wywiało do reszty, a jednak wróciłaś na Wizaż

Cytat:
Napisane przez fly_over Pokaż wiadomość
To kafeteryjne powiedzonko bardzo mi się spodobalo

A co do filmiku - nie ogladałam wcześniej bo nie lubię anglojęzycznych - nic z nich nie rozumiem
Kafeterii też nie polecam
O, i mamy kolejną rzecz nad którą powinnaś popracować - znajomość angielskiego. Powiem Ci, że mi osobiście jakość życia skoczyła o jakieś 500 % odkąd poznałam angielski na tyle by bez problemu rozumieć ze słuchu.
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 19:35   #744
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez TheKey Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że dziewczyna nie przegląda tego które miałaś na myśli Bo by się do reszty pogrążyła w rozpaczy. Swoją drogą, myślałam że już Cię tam wywiało do reszty, a jednak wróciłaś na Wizaż


Kafeterii też nie polecam
O, i mamy kolejną rzecz nad którą powinnaś popracować - znajomość angielskiego. Powiem Ci, że mi osobiście jakość życia skoczyła o jakieś 500 % odkąd poznałam angielski na tyle by bez problemu rozumieć ze słuchu.
a jak się nauczyłaś ?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 19:41   #745
fly_over
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 228
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Facet robi to niechlujnie i byle jak po drodze, a rezultat i tak jest rewelacyjny. Dlatego poniekąd wkleiłam - z uwagi na to, że nie umiesz robić dokładnie.

Z noszeniem spodni można się pogodzić. Z tym, że nie będziesz się uśmiechać pełną paszczęką, tylko rozciągając usta - też. Jest to kwestia przyzwyczajenia... Mówię po sobie
Wielki tyłek - na szczęście nie tylko dziewczyny o stylu sportowym (wąskie biodra) są modne, kobiety z tyłkiem latynoski też.

Natomiast - cudując z twarzą można coś ugrać. Stąd też na tym najlepiej się skupić! I na kombinowaniu tutaj właśnie bym się skupiła.

Co do aparatu na zęby: być może matki prosić nie chcesz, bo ci zwyczajnie szkoda kasy na siebie samą? Czy aby na pewno jest tak, że ci matka mówi o tym, że szkoda? Akurat na to NIE jest szkoda pieniędzy, możliwe, że gdybyś wspominała o tym, to matka by to przemyślała. Jeśli nie da sie - no to trzeba doczekać lepszych czasów, jak to się mówi, i w międzyczasie po prostu nie otwierać ust przy uśmiechu; sama tak robię, żeby nie było, że ci dokopuję
Boję się pomyśleć jakbym wyglądała jakbym robiła to tak niechlujnie Ale przejrzę w wolnym czasie jego filmiki, może coś podłapię.
Do spodni jestem już przyzwyczajona (chociaż boli mnie, kiedy w upały muszę się w nich gotować) ale niestety moje krzywe zęby są na tyle krzywe, że widać to nawet jak normalnie mówię. A na temat aparatu rozmawiałam nieraz, problem w tym że mamy dużo wydatków - prawo jazdy, samochód bedzie trzeba kupic, no i aparat schodzi na dalszy plan.

Cytat:
Napisane przez TheKey Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że dziewczyna nie przegląda tego które miałaś na myśli Bo by się do reszty pogrążyła w rozpaczy. Swoją drogą, myślałam że już Cię tam wywiało do reszty, a jednak wróciłaś na Wizaż


Kafeterii też nie polecam
O, i mamy kolejną rzecz nad którą powinnaś popracować - znajomość angielskiego. Powiem Ci, że mi osobiście jakość życia skoczyła o jakieś 500 % odkąd poznałam angielski na tyle by bez problemu rozumieć ze słuchu.
O jakim forum mowa?

Tak, pracuje nad angielskim - w piśmie jestem całkiem dobra, ale z słuchaniem mam pewne problemy Ale to może wiązać się z tym, że ogólnie mam słaby słuch - mam nawet problemy ze zrozumieniem tego co mówią do mnie po polsku I odpowiadam nie na to pytanie które mi zadano, co tylko jest potwierdzeniem dla pytającego, że jestem opóźniona intelektualnie
fly_over jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 19:52   #746
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
a jak się nauczyłaś ?
Słuchałam dużo wykładów ściągniętych z neta. Na początku głównie z zakresu psychologii, duchowości, motywacji etc - zgodnie z zainteresowaniami, to warunek konieczny do sukcesu, później zabrałam się za się za serie wykładów z The Teaching Company - polecam ale to już dla zaawansowanych. Natomiast dla mniej zaznajomionych z językiem świetną metodą jest przesłuchiwanie wersji audiobookowej książek które już znamy w formie pisanej - u mnie to był najpierw Harry Potter, później lektury szkolne.
Dopiero na szarym końcu zaczęłam słuchać angielskiej/amerykańskiej telewizji. Wcześniej to byłoby demotywujące, bo taki wykład można sobie zastopować, przewinąć, przesłuchać x razy, a z telewizją nie ma tak dobrze

Cytat:
Napisane przez fly_over Pokaż wiadomość
O jakim forum mowa?
Lepiej nie pytaj Chodzi o taką jedną wylęgarnię buractwa. Jane tam wnosiła trochę pozytywnej jakości, ale to jak kropla w morzu, wątpię żeby im cokolwiek pomogło

Cytat:
Napisane przez fly_over Pokaż wiadomość
Tak, pracuje nad angielskim - w piśmie jestem całkiem dobra, ale z słuchaniem mam pewne problemy Ale to może wiązać się z tym, że ogólnie mam słaby słuch - mam nawet problemy ze zrozumieniem tego co mówią do mnie po polsku I odpowiadam nie na to pytanie które mi zadano, co tylko jest potwierdzeniem dla pytającego, że jestem opóźniona intelektualnie
A nie masz przypadkiem alergii, tudzież problemów z zatokami? Byłaś u lekarza z tym słuchem?
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 19:54   #747
fly_over
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 228
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez TheKey Pokaż wiadomość
A nie masz przypadkiem alergii, tudzież problemów z zatokami? Byłaś u lekarza z tym słuchem?
Nie mam takich problemów, jestem zdrowa jak ryba Ale idę niedługo do laryngologa bo już nawet moja mama nie może tego znieść
fly_over jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 20:12   #748
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez fly_over Pokaż wiadomość
Nie mam takich problemów, jestem zdrowa jak ryba Ale idę niedługo do laryngologa bo już nawet moja mama nie może tego znieść
Niech Ci zrobią tympanogram - bezbolesne i bardzo precyzyjne badanie, w przeciwieństwie do tego badania z wciskaniem guziczków po usłyszeniu sygnału - ono bardziej sprawdza refleks niż słuch Ale nie wszędzie mają aparaturę do tego pierwszego.
Jeśli wyjdzie Ci słuch w porządku to prawdopodobnie będzie znaczyło, że to niedosłyszenie wynika z ogólnego braku motywacji do słuchania i reagowania na to co się do Ciebie mówi. Co w Twojej sytuacji nie byłoby dziwne.
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 20:29   #749
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Jestem brzydka...

Ja z tych filmów w najlepszym razie połowę rozumiem (też dobrze zrozumiem słowo pisane, ale ze słuchu różnie bywa - oglądanie filmów po angielsku w takich warunkach to bardzo ciekawe przeżycie, jak część zupełnie opacznie rozumiesz, a potem zdajesz sobie sprawę ) ale i tak wiadomo o co chodzi, bo widać czego on używa.
Cytat:
Napisane przez TheKey Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że dziewczyna nie przegląda tego które miałaś na myśli Bo by się do reszty pogrążyła w rozpaczy. Swoją drogą, myślałam że już Cię tam wywiało do reszty, a jednak wróciłaś na Wizaż
Dlatego właśnie spytałam, bo tym to by się właśnie skończyło - też tak sądzę
Bo mi zbrzydło, oraz widziałam, że nabieram uprzedzeń do chłopów, więc sobie odpuściłam.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2012-09-23 o 20:33
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 04:13   #750
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: Jestem brzydka...

Te komentarze, które usłyszałaś od ludzi - jestem pewna (nie chcę nikogo urazić), że byli to ludzie a. z małych wsi, o ograniczonych horyzontach, b. patologia, o jeszcze bardziej ograniczonych horyzontach.
W dużych miastach ludzie nie zawracają sobie głowy wyglądem innych... (mówię to z doświadczenia)

Łydek nie masz grubych. Masz szczupłe uda i normalne łydki, co burzy proporcje. Jednak wydaje mi się, że to sukienka/spódnica byłaby w stanie zatuszować fakt, że nogi są krótkie, bo nie zaznacza, gdzie się zaczynają... Czarne prześwitujące rajstopy by wszystko dodatkowo wyszczupliły.
Umiesz się uczyć? To udzielaj korepetycji! To dość łatwa kasa, która jest Ci potrzebna. Aparat ortodontyczny to podstawa.

Ja miałam kiedyś krzywe zęby i zdarzało mi się usłyszeć od "uprzejmych" kolegów, że jestem brzydka. Teraz noszę aparat i jestem podrywana, dostaję komplementy itp tylko na podstawie wyglądu - a może uśmiechu Nie mówię, że z Tobą też tak będzie. Ale ortodonta powinien poradzić sobie nie tylko z zębami, ale i szczęką. Możesz zbierać po złotówce, spróbować kupować ciuchy w ciucholandzie i sprzedawać na allegro, cokolwiek
__________________
Słodka biżuteria, zapraszam:


www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.