Jak dobrać odzież ciążową? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-28, 11:46   #91
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

mar_go czy moglabyc podac sklad materialu tych spodni z H&M ? I czy sa lekkie ? I czy kolana sie wypychaja ? Pytam sie dlatego ze chce cos kupic na podroz. Bylabym bardzo wdzieczna.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 13:38   #92
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
mar_go czy moglabyc podac sklad materialu tych spodni z H&M ? I czy sa lekkie ? I czy kolana sie wypychaja ? Pytam sie dlatego ze chce cos kupic na podroz. Bylabym bardzo wdzieczna.
To raczej grube jeansy, choc ciezkie mocno sie sa, raczej takie miesiste, wiec sporo miejsca zajmuja ale to nie taki "pancerny jeans", sa z dodatkiem elastanu, wiec sie nie wypychajá i sá bardzo wygodne. Wlasnie sprawdzilam metke i maja 99% bawelny i 1% elastanu. Sprawuja sie bardzo dobrze. W pasie maja gumki regulujace obwod dodatkowo, a ten "golf"jest z podwojnej, tez grubej bawelny, wiec to raczej taka zimowa wersja spodni
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 12:16   #93
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Dziekuje
Nie mam pojecia jakie kupic na droge, poniewaz spodziewam sie temperatur pomiedza 25 a 0 stopni... a do tego moge zabrac b. malo poniewaz nie moge duzo nosic, a maz musi niesc bagaz + coreczke w nosidelku.
Zwariuje z pakowaniem...
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 07:29   #94
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Mysle, ze takie jak moje spokojnie powinny sie sprawdzic jednak. Moje zniosly i sprawdzily sie dosc dobrze w Chorwacji, przy ok 20 stopniach na zaglach - sa bardzo wygodne. A na ekstremalne temperatury proponuje po prostu lniane spodenki, lekkie i malo miejsca zajmuja i nawet pogniecione "ujda", ja nosilam nawet nie ciazowe tylko takie zawiazywane w biodrach na sznurek jak dresy, na pewno zdadza egzamin, poza tym szybko schna, wiec latwo uprac.
A dokad ten wojaz, jesli moge zapytac?
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 16:09   #95
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Podroz jest do Ameryki Poludniowej, dokladniej do Peru i Boliwii.
Dzieki za szczegolowe odpowiedzi. Wybiore sie do H&M i cos poprzemierzam. Tzn w nastepnym miessiacu, bo na razie brzuszek jest za maly na ubrania cizowe.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 16:01   #96
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Bylam w H&M i poprzymierzalam spodnie. Po pierwsze zauwazylam z zdziwieniem ze choc moj przedciazowa rozmiar to 36, to w ciazowych spodniach potrzebowalam 38. Czy wy tez tak macie, i czy w innych firmach tez ?
Po drogie zdecydowalam sie na zakupy przez Ebay. Nie bede placic 50€ za spodnie ktore bede nosic 2 miesiace (bo w lato nie moge nosic dzinsow, dusze sie w nich).
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 12:09   #97
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Dla tych co potrafia szyc:
Spodnie ciazowe
Bluzka ciazowa (tzn moze byc ciazowa )
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 09:09   #98
emerka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Odzież ciążową kupowałam w sklepie internetowym www.mamaija.com.pl Sklep zaoferował dobre ceny i dobrej jakości ubrania. Serdecznie polecam
emerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 14:02   #99
krasnianka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 30
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

z gory przepraszam za brak polskich znakow.
jestem w ciazy i mieszkam w hiszpanii gdzie juz jest bardzo, bardzo cieplo.
najlepiej czuje sie w lnianych sukienkach i japonkach na miekkiej gumie (kiedy puchna stopy).
spodni na gumie nie uzwam poniewaz poci mi sie od nich brzuch i wyskakuja potowki.
majtki bezuciskowe z bawelny, biustonosz na szerokich szelkach, zeby dobrze trzymal powiekszajacy sie biust.
__________________
krasnianka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 08:57   #100
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Przeczytaj watek o biustonoszach a zobaczysz ze z tymi szerokimi ramiaczkami to bzdura. Ramiaczka podtrzymuja tylko 10% biustu, reste robi obwod. Oczywiscie, stanik musi byc dobrze dopasowany.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=335375

No i
http://stanikomania.blox.pl/2009/01/...ymagajacy.html


Sama tez uwielbiam lekkie sukienki na lato ! Na szczesci stopy mi nie puchna, wiec moge nosic wszystkie stare buty. Ale mam taki dziwny ksztalt brzucha ze wiekszosc spodni albo mnie uciska, albo zjezdrza...
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 09:15   #101
wionik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Przeczytaj watek o biustonoszach a zobaczysz ze z tymi szerokimi ramiaczkami to bzdura. Ramiaczka podtrzymuja tylko 10% biustu, reste robi obwod. Oczywiscie, stanik musi byc dobrze dopasowany.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=335375

No i
http://stanikomania.blox.pl/2009/01/...ymagajacy.html


Sama tez uwielbiam lekkie sukienki na lato ! Na szczesci stopy mi nie puchna, wiec moge nosic wszystkie stare buty. Ale mam taki dziwny ksztalt brzucha ze wiekszosc spodni albo mnie uciska, albo zjezdrza...
Tu się nie zgadzam. Jak masz cyce jak donice to te 10% robi dużą różnicę a szerokie ramiączka się tak nie wpijają jak wąskie. Do tego jak odpinasz przed karmieniem to również musisz troszkę pociągnąć i w tedy czuć różnicę.

fakt że obwód jest najważniejszy ale trzeba bardzo dobrze dobrać odpowiedni biustonosz aby nie kolidował z brzuchem...
Ja również jestem za sukienkami, ostatnio widziałam fajny artykuł o eleganckich sukienkach ciążowych np. na wesele. Może wam się przyda
sukienki ciążowe na wesele
wionik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 19:53   #102
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Ja jestem w 9 miesiacu i nosze 65 FF i nic mi sie nie wpija. Zreszta mam swietnie dobrany rozmiar, i wlasciwie moglabym te ramiaczka odciac lub zupelnie poluzowac, i nie zrobiloby to zadnej roznicy w potrzymaniu, bo obwod to robi wystarczajaco dobrze.

Artykul jest fajny, i podoba mi sie wiele z tych sukienek.
Ja mam teraz takie wielki brzuch ze sukienki sa z przodu o wiele krotsze niz z tylu... czasem zastanawiam sie czy to nie smiesznie wyglada ?
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 20:28   #103
wionik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Ja jestem w 9 miesiacu i nosze 65 FF i nic mi sie nie wpija. Zreszta mam swietnie dobrany rozmiar, i wlasciwie moglabym te ramiaczka odciac lub zupelnie poluzowac, i nie zrobiloby to zadnej roznicy w potrzymaniu, bo obwod to robi wystarczajaco dobrze.

Artykul jest fajny, i podoba mi sie wiele z tych sukienek.
Ja mam teraz takie wielki brzuch ze sukienki sa z przodu o wiele krotsze niz z tylu... czasem zastanawiam sie czy to nie smiesznie wyglada ?
smiesznie wyglądają sukienki które nie mają lekkiego ściągacz na dole więc jak masz zamiast brzuch górę Dantego to z profilu wygląda to tragicznie śmiesznie. Ja nosiłam tą sukienkę ciążową. Ma ona delikatny ściągacz na dole, może ściągacz to za dużo powiedziane ale nie rozkloszowuje się na dużym brzuszku i wygląda się fajnie.
wionik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 08:43   #104
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Ja nie kupilam ani jednej sukienki ciazowej (skapie na ciuchach, bo musze inwestowac w staniki). Ale czasem nawet zwykla sukienka lub tunika ma fajny ksztalt. Np ta ktora wkleilam w ostatnim poscie tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=297966

Swoja droga zapraszam inne mamusie do wklejania zestawow !
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 14:49   #105
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Wiecie może jakie jeszcze masowe firmy robią ciuszki dla ciężarówek??
Byłam w H&M i w C&A ale nie wiem czy jeszcze ktoś coś szyje?
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:25   #106
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Hej Benetton ma ofertę dla ciężarówek - w sklepach dla dzieci. Zara kiedyś miała linię Mum ale chyba zrezygnowali, a bynajmniej we Wrocławiu nie znalazłam.... a poszukiwania zaczełam zupełnie niedawno Serdecznie pozdrawiam
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 20:07   #107
Lenka 26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Witam wszystkie przyszłe mamy szukającego czegoś ciepłego na brzuszek!!!

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-11-26 o 22:57 Powód: Nieoplacona reklama
Lenka 26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 11:54   #108
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Up, up!
Taki fajny wątek Propozycje adatki dalej fajnie wyglądają
Warto szukać ubrań w różnych sklepach, niekoniecznie typowo ciążowych.

Edytowane przez Aper
Czas edycji: 2011-03-19 o 11:10
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 18:41   #109
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Cytat:
Napisane przez miodla Pokaż wiadomość
Ważne jest to, żeby taka odzież nie uwierała brzuszka i żeby była wygodna. Przecież zdrowie pociechy jest najważniejsze.
Teraz to już w Internecie można kupić naprawdę fajne ubrania dla ciężarnych. Moja siostra pamiętam jak mówiła, że kupiła sobie fajne ciuszki w sklepie pieknejmamie.pl i wyglądała w nich świetnie.A teraz ma już ślicznego synka Marcinka.
Nie koniecznie trzeba kupowac w sklepach dla kobiet w ciazy. ja pare dni temu kupilam w New Jorkerze legginsy jeansowe ktore tak sie naciagaja ze pewnie do konca ciazy mi wystarcza, poza tym w lumpku dorwalam legginsy ze sztruksu wiec tez sie rozciagaja, a typowo ciazowych ciuszkow to mam 2 pary spodni, jedne z lumpka a drugie z licytacji na allegro za 11zl, ale jeszcze za duze sa. Moda jest tak laskawa ze mozemy ubierac sie tez w zwyklych sklepach
specialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 08:12   #110
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

O tak, moda jest łaskawa - tuniczki, golfiki, bluzeczki... Byleby dłuższe - do pół biodra i bawełniane - z luzem na rozciągnięcie. Nakupiłam ich dużo - nie powinny się za bardzo już rozciągnąć i przydadzą się na "po".
Ze spodni, o których pisałam w grudniu - już brzuszek "wyrósł" Teraz (po domu) królują dresiaki - zwykłe z targu...
Tak naprawdę jedyną dużą inwestycją typowo ciążową do tej pory (8 msc) są dżinsy z panelem Qba (stówa...) i płaszcz "przejściowy" - tu niestety musiałam kupić duuuży rozmiar (potem i tak mam plan przeszyć guziki) i wyglądam jak hipopotam, ale przynajmniej mnie i brzusiowi jest ciepło przy tej szalonej pogodzie I myślę, że jak zrobi się cieplej, to trzeba będzie dokupić "wyjściową" spódniczkę na luźnej gumce, pewnie jakieś rybaczki, no i może jakieś bluzeczki - jeżeli w te co mam się nie wbiję Od jakiegoś czasu nie pracuję i rzadko wychodzę z domu - i to akurat wpływa na ilość potrzebnych ubrań.
A poza tym poszperałam w szafie i okazało się, że sukienka sprzed kilku lat, szyta ze skosu świetnie na mnie pasuje; tunika, której nie nosiłam, (bo mnie pogrubiała), teraz wygląda prześlicznie, więc polecam zrobić remanent i popróbować ubrania odłożone z jakiegoś względu na wyższą półkę!
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 09:31   #111
ewciak123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 381
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Cytat:
Napisane przez specialle Pokaż wiadomość
Nie koniecznie trzeba kupowac w sklepach dla kobiet w ciazy. ja pare dni temu kupilam w New Jorkerze legginsy jeansowe ktore tak sie naciagaja ze pewnie do konca ciazy mi wystarcza, poza tym w lumpku dorwalam legginsy ze sztruksu wiec tez sie rozciagaja, a typowo ciazowych ciuszkow to mam 2 pary spodni, jedne z lumpka a drugie z licytacji na allegro za 11zl, ale jeszcze za duze sa. Moda jest tak laskawa ze mozemy ubierac sie tez w zwyklych sklepach
zgadza sie, ja tez kupuje w zwyklych sklepach tylko wieksze rozmiary, mam kilka wiekszych kiecek i tunik z rozciagliwych materialow ladnie opinajacyh sie na ciele i taki wiekszych rozmiarowo workowatych ktore spinam ladnie grubszym paskiem pod cyckiem i wyglada ekstra
ewciak123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 09:43   #112
mysia30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 113
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Proszę Was bardzo o pomoc. Mam kilka tunik i marzę o legginsach z panelem, bezuciskowych.

Jest tego sporo na allegro, ale nie wiem które kupić. To znaczy z jakiego materiału powinny być zrobione, żeby były miłe w dotyku i "nie gryzły".

Kiedyś , przed ciążą jeszcze, kupiłam takie z dużą domieszką bawełny (prawie 100 %) z Gatty, i niestety drapałam się cały czas, a legginsy się od razy sfilcowały.

Dzięki z góry za pomoc
mysia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 17:41   #113
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Ja jakoś nie mogę się przekonać do trzymania czegoś na brzuchu i nawet takie "nabrzuchowe" rajstopy sobie zsuwam pod brzuch. Dlatego preferuję biodrówki, zarówno legginsy, jak rajstopy czy zwykle nieciążowe spodnie na gumkę. Z ciążowych rzeczy kupiłam tylko płaszcz zimowy-to był dobry zakup, bo mam tak wielki brzuch, ze w żadnym normalnym bym się teraz nie dopięła i sukienkę na Sylwestra. Oprócz tego nakupiłam mnóstwo takich zwyczajnych tunik z alle za grosze, przechodziłam w nich do roboty cala jesień i zimę. Nie są grube, ale mi tak gorąco jest w ciąży, ze akurat podpasowały.
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 21:26   #114
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Ja z ubrań ciążowych zakupiłam tylko jeansy w H&M - które uwielbiam i najczęściej w nich właśnie chodzę i rajtuzy, z których też jestem bardzo zadowolona (próbowałam nosić zwykłe, ale rozmiar większe, ale było mi strasznie niewygodnie - bez przerwy zjeżdżały pod brzuch i dalej też, bo były większe - koszmar).
Nic więcej nie kupiłam. Mam różne swetry i sweterki, koszulki bawełniane i sukienki i w tym chodzę.
Ale te jeansy - REWELACJA!!!
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 16:17   #115
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Ja z ciążowych ubrań również polecam
spodnie dżinsowe z H&M
oraz zakup rajstop ciążowych, można je dostać w rożnych kolorach,

dla mam, które będą w zaawansowanej ciąży zimą w szczególności.

Poza tym polecam allegro jako źródło ubrań ciążowych
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 10:31   #116
norah82
Raczkowanie
 
Avatar norah82
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 123
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Dorzucę kilka zdań
Ja przed ciążą dużo chodziłam w dżinsach i nawet w ciąży nie mogę się przerzucić na dresy. Nawet w domu chodzę w dżinsach
Mam jedne z Allegro, ale panel na brzuch jest z bawełny z wszytą szeroką gumką u góry. I ta gumka mi się odznacza pod ubraniami, zwłaszcza kiedy założę cieńszą bluzkę (nawet nie musi być bardzo obcisła), co mi osobiście przeszkadza. Z resztą ta odznaczająca się gumka w pasie jest też w innych ubraniach, np. spódnicach.
Lepszy patent mają w ubraniach z HappyMum, gdzie jest wszyta elastyczna tkanina podtrzymująca spodnie czy spódnicę. Genialnie się dopasowuje przez całą ciążę i nie rozłazi się - nie ma problemu, że na początku spodnie są za luźne, a potem gumka uciska. No i nie widać tej gumki w na brzuchu pod ubraniem.
Minusem HappyMum jest cena, ale ja kupowałam używane ubrania w dobrym stanie za 1/4 ceny sklepowej i teraz (w 32 tyg) bardziej je lubię od tych nowych kupionych z All.

No i w lecie bardziej sprawdzają się spodnie pod brzuch. Moja skóra na brzuszku źle reagowała na przegrzanie spowodowane dodatkową warstwą materiału...
norah82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 07:10   #117
PWojciechowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Witam bardzo serdecznie na forum. Obecnie jestem mamą sześcioletniego synka, Pawełka. Jak chodziłam z nim w ciąży nie miałam stałego dostępu do Internetu, przez co mój wybór odzieży ciążowej był bardzo ograniczony. Jednak teraz, kiedy spodziewam się drugiego dziecka, z przyjemnością wertuję rozmaite strony internetowe w poszukiwaniu ciekawych i niebanalnych ubrań. Ostatnio moją uwagę przykuła strona www.sweetmama.pl. Odzież przez nich sprzedawana jest bardzo praktyczna, niedroga, i zapewne każda z was znajdzie tu coś dla siebie. Polecam z całego serca.
PWojciechowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 06:12   #118
Stokrotka18
Raczkowanie
 
Avatar Stokrotka18
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 141
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Dziewczyny, napiszcie prosze, gdzie zaopatrzylyscie sie w koszule nocna do szpitala?
Stokrotka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 17:39   #119
Morrigan007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jak dobrać odzież ciążową?

Ja pierwszą koszulkę ciążową kupiłam kiedy dopiero chciałam mężowi zakomunikować, że jestem w ciąży. Założyłam X-Ray'a z I rock xxxx i od razu zorientował się co to znaczy Koszulka doskonale sprawdzała się do końca ciąży, pomimo, że w chwili cesarki byłam o 25 kilo cięższa niż przed ciążą. W sumie to ani nadruk się nie zniszczył, ani koszulka kształtem ani kolorem się nie różni od tego jak wyglądała na początku, wiec mogę chyba polecić ze względu na jakość.

Więcej trudności miałam z doborem spodni, bo wszystkie zjeżdżały mi z pupy, albo uciskały brzuch. Ostatecznie nie znalazłam żadnych, z których byłabym całkiem zadowolona, więc niczego nie polecam.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-12-30 o 21:44 Powód: link w 2 postach
Morrigan007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.