Czy tyle wystarczy na prezent? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-09, 06:27   #1
Marta10246
Raczkowanie
 
Avatar Marta10246
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 50

Czy tyle wystarczy na prezent?


Witam.
Kupiłam mojemu chłopakowi na urodziny wodę po goleniu Playboy Hollywood. Myślę jeszcze aby dokupić mu do tego jakąś dużą czekoladę. Czy to aby nie za mało na prezent? Nie chcę też się wyszukiwać nie wiadomo czego, ale nie jestem dobra w kupowaniu prezentów
Marta10246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 08:43   #2
Marrmur
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 23
Dot.: Czy tyle wystarczy na prezent?

Liczy się gest. możesz do tego dołożyć jakaś ręcznie robioną kartkę np.
Pozdrawiam
Marrmur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 10:15   #3
madeline25
Rozeznanie
 
Avatar madeline25
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 565
Dot.: Czy tyle wystarczy na prezent?

Jeśli chłopak jest normalny, to w zupełności wystarczy. Dajesz tyle, ile jesteś w stanie i ile możesz.

Pozdrawiam
madeline25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 15:04   #4
AnnikaSch
Przyczajenie
 
Avatar AnnikaSch
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 22
Dot.: Czy tyle wystarczy na prezent?

Oczywiście, że wystarczy! Myślę, że pomysł z kartką jest super!
My ostatnio mamy dylemat z kolei taki, że idziemy na wesele do mojej chrześniaczki i zastanawiamy się, ile powinniśmy jej dać w kopercie? Młodzi zrobili listę prezentów i przypuszczam, że telewizor, który wpisali na tę listę to zapotrzebowanie dla chrzestnych... Byliśmy z mężem w RTV EURo Agd, ale ceny są tak różne, że kompletnie nie wiemy, co zrobić?
Niby można kupić tv za 800 zł, my mamy większy budżet (co najmniej 2 tys), ale w tych cenach też trzeba coś wybrać.
Co byście zrobiły na naszym miejscu? 1.
AnnikaSch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 18:52   #5
jeff
Rozeznanie
 
Avatar jeff
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 512
Dot.: Czy tyle wystarczy na prezent?

Cytat:
Napisane przez AnnikaSch Pokaż wiadomość
Oczywiście, że wystarczy! Myślę, że pomysł z kartką jest super!
My ostatnio mamy dylemat z kolei taki, że idziemy na wesele do mojej chrześniaczki i zastanawiamy się, ile powinniśmy jej dać w kopercie? Młodzi zrobili listę prezentów i przypuszczam, że telewizor, który wpisali na tę listę to zapotrzebowanie dla chrzestnych... Byliśmy z mężem w RTV EURo Agd, ale ceny są tak różne, że kompletnie nie wiemy, co zrobić?
Niby można kupić tv za 800 zł, my mamy większy budżet (co najmniej 2 tys), ale w tych cenach też trzeba coś wybrać.
Co byście zrobiły na naszym miejscu? 1.
u mnie w rodzinie jest tak, ze blizsza rodzina sie "dogaduje" miedzy soba, co kto kupuje. wtedy drozsze prezenty kupuja ci, co maja wiekszy budzet. dalsza rodzina zazwyczaj stawia na jakies mniejsze kwoty w kopercie i kartke slubna.
jeff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 11:27   #6
Komossa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 10
Dot.: Czy tyle wystarczy na prezent?

Zwyczajowo płaci się chociaż tyle ile za talerzyk. Jeżeli ktoś nie ma to moim zdaniem trudno, powinien dać tyle ile ma. Ja w takim wypadku po prostu nie przyszłabym na wesele, a jedynie na ślub. Jako chrzestna na pewno dałabym więcej...ale to tez zależy po prostu kogo na co stać. Trudno coś doradzić, jeśli nie wiem w jakiej sytuacji jesteś.
Komossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 13:25   #7
smocurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 30
Dot.: Czy tyle wystarczy na prezent?

Cytat:
Napisane przez Komossa Pokaż wiadomość
Zwyczajowo płaci się chociaż tyle ile za talerzyk. Jeżeli ktoś nie ma to moim zdaniem trudno, powinien dać tyle ile ma. Ja w takim wypadku po prostu nie przyszłabym na wesele, a jedynie na ślub. Jako chrzestna na pewno dałabym więcej...ale to tez zależy po prostu kogo na co stać. Trudno coś doradzić, jeśli nie wiem w jakiej sytuacji jesteś.
Zgadzam się z tym 100 % jednak z drugiej strony wesela nie powinno się robić dla zysku moim zdaniem.
smocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-13, 14:22   #8
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Czy tyle wystarczy na prezent?

Cytat:
Napisane przez Marta10246 Pokaż wiadomość
Witam.
Kupiłam mojemu chłopakowi na urodziny wodę po goleniu Playboy Hollywood. Myślę jeszcze aby dokupić mu do tego jakąś dużą czekoladę. Czy to aby nie za mało na prezent? Nie chcę też się wyszukiwać nie wiadomo czego, ale nie jestem dobra w kupowaniu prezentów

Jeśli na tyle Cię stać, i uważasz że taki prezent spodoba się chłopakowi, to wystarczy. Jeśli masz jeszcze jakiś budżet, to coś dokup. Książka? Płyta? Dobre słodycze?

Cytat:
Napisane przez AnnikaSch Pokaż wiadomość
Oczywiście, że wystarczy! Myślę, że pomysł z kartką jest super!
My ostatnio mamy dylemat z kolei taki, że idziemy na wesele do mojej chrześniaczki i zastanawiamy się, ile powinniśmy jej dać w kopercie? Młodzi zrobili listę prezentów i przypuszczam, że telewizor, który wpisali na tę listę to zapotrzebowanie dla chrzestnych... Byliśmy z mężem w RTV EURo Agd, ale ceny są tak różne, że kompletnie nie wiemy, co zrobić?
Niby można kupić tv za 800 zł, my mamy większy budżet (co najmniej 2 tys), ale w tych cenach też trzeba coś wybrać.
Co byście zrobiły na naszym miejscu? 1.

Skoro jest lista prezentów to wybierzcie z niej coś w "waszym" pułapie finansowym. Albo coś tańszego _ pieniądze do koperty skoro chcecie koniecznie dać im ~2000 złotych.
Na przyszłość proszę zakładać swój wątek, albo iść do zbiorczego na temat prezentów dla par, zamiast pisać w wątku o prezencie urodzinowym dla chłopaka.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-13 15:22:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.