ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-22, 19:05   #2191
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Miesiąc juz za mną, a cera przestała tak fajnie reagować jak na początku. Teraz już nic dobrego się nie dzieje. Przebarwienia takie jakie byly, a co najgorsze pojawia sie coraz więcej grudek
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 21:34   #2192
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

tyneczka,u mnie to samoa poza tym moje pory,jak to określiła pewna wizażanka,są permanentnie rozszerzonei nie wiem co z tym zrobić,bo stosuję AD już miesiąc i nie czułam żadnego szczypania,ani łuszczenia nie było...chyba AD na mnie nie działa
stosuję żel erisu,tonik z sorai i AD wieczorem,a rano ten sam żel,tonik i krem soraya jakiś na blizny.może coś źle robie
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 10:14   #2193
laurora1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny i jak twarzyczki?
U mnie po 2 msc AD nawet nawet. Zmiany są, ale nic powalającego. Mniej chyba wyskakuje i przebarwienia troszkę bledsze, ale ogólnie jest jeszcze duuuuzo do zrobienia.
laurora1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 10:30   #2194
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez laurora1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny i jak twarzyczki?
U mnie po 2 msc AD nawet nawet. Zmiany są, ale nic powalającego. Mniej chyba wyskakuje i przebarwienia troszkę bledsze, ale ogólnie jest jeszcze duuuuzo do zrobienia.
ja tylko się mogę zgodzić z Shazney- u mnie dokładnie jest tak jak u niej tylko już jakieś 3/4 miesiące a używam raz w tygodniu.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:25   #2195
karyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 140
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

skoro AD ma podobny skład do SKINORENU to skinoren też wybiela blizny po trądziku.?
karyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 13:32   #2196
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

mi w końcu przestały wyskakiwać te duże, ropne krosty. cera poprawia się, i to mnie cieszy

tak BTW - jakiś czas temu, po stosowaniu AD wyskakiwały mi takie okropne, dziwne krosty na kościach policzkowych (tzn w tym miejscu, gdzie są kości policzkowe ), nigdy wcześniej w tym miejscu nie miałam takiego wysypu, zmartwiło mnie to... i wiecie co? okazało się, że to olejek rycynowy kapie mi tam, jak smaruję wieczorem rzęsy, i to on jest przyczyną tych dziwnych krost... to tak gwoli potwierdzenia, ze faktycznie lepiej nie mieszać AD z niczym innym
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 19:16   #2197
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

stosuje juz 2 opakowanie acne dermu, czesc przebarwien zniknelo i z tego niezmiernie sie ciesze,ale nadal wyskakuja gule, ale juz nie takie kolosy jak kiedys uzywac bede nadal na pewno zobaczymy jak bedzie

aha dodam, ze przed kuracja buzie mialam naprawde potworna(czyt. ropne pryszcze, liczne przebarwienia, rozszerzone pory)
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 20:18   #2198
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
stosuje juz 2 opakowanie acne dermu, czesc przebarwien zniknelo i z tego niezmiernie sie ciesze,ale nadal wyskakuja gule, ale juz nie takie kolosy jak kiedys uzywac bede nadal na pewno zobaczymy jak bedzie

aha dodam, ze przed kuracja buzie mialam naprawde potworna(czyt. ropne pryszcze, liczne przebarwienia, rozszerzone pory)
Natalko, a jak u Ciebie wyglada dieta?! dolacz suplementy, Omega3, Ogorecznik, herbatka z bratka, A+E wit. duzo warzyw owocow, zywnosci nieptrzetworzonej, to b czesto z pozywienia i z chemii nasze problemy z cera! zero a przynajmniej sporadycznie slodycze, ciasteczka i inne tym podobne i duzo wody mineralnej
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 07:54   #2199
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Z witaminami w tabletkach, to dziwna sprawa. Teraz tak głosno jest w telewizji o tym, ze nie można zastępować ich witaminami w pokarmach. Lepiej zaczać odżywaić się zdrowo, dużo owoców, warzyw. Gotować na parze, nie przesadzac z chemią - kostki rosołowe, sosy do potraw. Ja właściwie zaczełam zastepowac zdrowe pokarmy tabletkami, ale wiem tearz, ze jest to bardzo szkodliwe. Przerzucam sie na porzadne zdrowe odżywianie - ale bez skrajnosci . Proponuję abyśmy jadły z głową .
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 09:15   #2200
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Z witaminami w tabletkach, to dziwna sprawa. Teraz tak głosno jest w telewizji o tym, ze nie można zastępować ich witaminami w pokarmach. Lepiej zaczać odżywaić się zdrowo, dużo owoców, warzyw. Gotować na parze, nie przesadzac z chemią - kostki rosołowe, sosy do potraw. Ja właściwie zaczełam zastepowac zdrowe pokarmy tabletkami, ale wiem tearz, ze jest to bardzo szkodliwe. Przerzucam sie na porzadne zdrowe odżywianie - ale bez skrajnosci . Proponuję abyśmy jadły z głową .
Suplementy przyjmowane z glowa sa wskazane, b czesto przyczyna tradzku sa zaburzenia wewn. organizmu, w wiekszosci przypadkow tradzic pochodzi od wewn. tak wiec przyjmowanie a+e, omega 3 i 6(ogorecznik) jest wskazane, bo w diecie malo tych suplementow, ja juz widze poprawe cery
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 09:17   #2201
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Suplementy przyjmowane z glowa sa wskazane, b czesto przyczyna tradzku sa zaburzenia wewn. organizmu, w wiekszosci przypadkow tradzic pochodzi od wewn. tak wiec przyjmowanie a+e, omega 3 i 6(ogorecznik) jest wskazane, bo w diecie malo tych suplementow, ja juz widze poprawe cery
To co napisalaś marea jak najbardziej, dobrze jest łykać, ale np. bomby witaminowe typu centrum już raczej nie, ponieważ i tak nie ma szans na przyswojenie tego wszystkiego co owa pigułka zawiera
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 09:28   #2202
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Natalko, a jak u Ciebie wyglada dieta?! dolacz suplementy, Omega3, Ogorecznik, herbatka z bratka, A+E wit. duzo warzyw owocow, zywnosci nieptrzetworzonej, to b czesto z pozywienia i z chemii nasze problemy z cera! zero a przynajmniej sporadycznie slodycze, ciasteczka i inne tym podobne i duzo wody mineralnej
dieta? u mnie wlasciwie nie ma diety kiedys łykalam cynk, ale wyczytalam, ze nie mozna go przyjmowac w dlugim okresie wiec odstawilam. Co do reszty nigdy nie stosowalam, warzywa staram sie, gorzej teraz z owocami bo za tymi sklepowymi nie przepadam,ale w lecie z ogrodka jak najbardziej. Zima to wlasciwie sporadycznie jablka,banany. Z piciem zawsze mialam problemy. Kiedys potrafilam wypic 1-2 szklanki na dzien i to byl koniec. Teraz zaczelam wiecej pic, szczegolnie, ze teraz jestem w domu, pije znacznie wiecej. I wydaje mi sie, ze skora lepiej wyglada A ze slodyczami to mnie rozgryzlas nie ma dnia zebym czegos slodkiego nie zjadala

Aha, jeszcze jedno Marea, co myslisz jakbym to swojej pielegnacji dorzucila jeszcze maseczke aspirynowa raz na jakis czas? Czytalam,ze wprawdzie nadaje sie do cery naczynkowej, ale czy te drobinki, ktore robia sie z aspiryny nie beda zbyt mocne tzn czy nie wyjdzie z tego taki mocny peeling? wprawdzie stosowalam ja kiedys, ale ze 2 lata temu, kilka razy i to bez filtrow wiec lepiej zapomnijmy o tym
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 09:35   #2203
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Natalko, a jak u Ciebie wyglada dieta?! dolacz suplementy, Omega3, Ogorecznik, herbatka z bratka, A+E wit. duzo warzyw owocow, zywnosci nieptrzetworzonej, to b czesto z pozywienia i z chemii nasze problemy z cera! zero a przynajmniej sporadycznie slodycze, ciasteczka i inne tym podobne i duzo wody mineralnej
muszę się zgodzić z mareą
ja równiez odstawiłam wszystkie świnstwa- zupki chińskie, barszczyki, chipsy i słodycze.
wiem, że to na pewno ma duży wpływ na moją cerę
zaczęłam bardziej świadomie się odżywiać- warzywa, owoce itp.
no i orzechy! dynię też jem w dużych ilościach. (odstawiłam też biały chleb na rzecz pełnoziarnistego - choć nie wiem czy to ma wpływ na cerę)
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 10:12   #2204
marea2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Natalko mozesz dorzucic, robic raz w tyg, sprobuj ja dobrze rozdrobnic by te drobinki nie tarly za bardzo, czytalam ze dziecwzyny robia ja z jogurtem naturalnym i dodatkowo nawilza
Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Aha, jeszcze jedno Marea, co myslisz jakbym to swojej pielegnacji dorzucila jeszcze maseczke aspirynowa raz na jakis czas? Czytalam,ze wprawdzie nadaje sie do cery naczynkowej, ale czy te drobinki, ktore robia sie z aspiryny nie beda zbyt mocne tzn czy nie wyjdzie z tego taki mocny peeling? wprawdzie stosowalam ja kiedys, ale ze 2 lata temu, kilka razy i to bez filtrow wiec lepiej zapomnijmy o tym
Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
muszę się zgodzić z mareą
ja równiez odstawiłam wszystkie świnstwa- zupki chińskie, barszczyki, chipsy i słodycze.
wiem, że to na pewno ma duży wpływ na moją cerę
zaczęłam bardziej świadomie się odżywiać- warzywa, owoce itp.
no i orzechy! dynię też jem w dużych ilościach. (odstawiłam też biały chleb na rzecz pełnoziarnistego - choć nie wiem czy to ma wpływ na cerę)
Posrednio ma, jedzac pelnoziarniste pieczywo i malo przetworzone produkty, typu kasze, ciemny ryz etc odczuwasz mniejsza potrzeba jedzenia tak wiec nie podjadasz miedzy posilkami, no i oczyszczasz ogranizm, szybszy metabolizm itp itd
Pozatym dziewczyny wyczytalam ostatanio apropo diety, szczuplej sylwetki itp, ze wieksza ilosc bialka w diecie(jogurty, sery, twarogi, chude mieso, ryby) sprawia ze organizm zuzywa wiecej energii na ich strawienie aniezeli w przypadku weglowodanow, cukrow i tluszczy o ok 20% wiecej i zamiast w tluszczyk bialka ida w miesnie
marea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 10:20   #2205
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez marea2 Pokaż wiadomość
Pozatym dziewczyny wyczytalam ostatanio apropo diety, szczuplej sylwetki itp, ze wieksza ilosc bialka w diecie(jogurty, sery, twarogi, chude mieso, ryby) sprawia ze organizm zuzywa wiecej energii na ich strawienie aniezeli w przypadku weglowodanow, cukrow i tluszczy o ok 20% wiecej i zamiast w tluszczyk bialka ida w miesnie
Dlatego wszelkie diety redukcyjne opieraja się na zwiększeniu ilości białka i zminimalizowanie ilości węglowodanów, po prostu diety wysokobiałkowe sa skuteczne i zdrowe...

P.S.
Co to za nowy użytkownik?

Bo jestem lekko confused?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 10:26   #2206
marea2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dlatego wszelkie diety redukcyjne opieraja się na zwiększeniu ilości białka i zminimalizowanie ilości węglowodanów, po prostu diety wysokobiałkowe sa skuteczne i zdrowe...

P.S.
Co to za nowy użytkownik?

Bo jestem lekko confused?
Ah dlugo by opowiadac mam 2 konta ale Zlos przez przypadek do pracy w KWC dodal marea zamiast marea2 i nie moge sie logowac na marea gdy pracuje w KWC kapisz
marea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 10:28   #2207
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez marea2 Pokaż wiadomość
Ah dlugo by opowiadac mam 2 konta ale Zlos przez przypadek do pracy w KWC dodal marea zamiast marea2 i nie moge sie logowac na marea gdy pracuje w KWC kapisz
Noo... ok, bo się zaniepokoiłam już poważnie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 12:56   #2208
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Marea, dziekuje co bym bez Ciebie zrobila
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 12:58   #2209
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Noo... ok, bo się zaniepokoiłam już poważnie
ja też
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 13:03   #2210
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
ja też
Bo myślałam, że tylko ze mnie taka paranoiczka ( przepraszam, słowo samo sie nasuneło, nie od nicka ), że węszę spisek i podstęp wszędzie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 22:38   #2211
kociek
Raczkowanie
 
Avatar kociek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 32
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny a ile Wy wklepujecie AD na twarz?? Taką ilość jaką podali na ulotce czyli 4 cm?? Ja dzis pierwszy raz próbowałam tak dużo wsmarować i nie dałam rady. Wsmarowałam ze 3 cm reszta poszła na plecy zeby sie nie zmarnowało. Może jednak trzeba wsmarowywać te 4 cm zeby odnieść optymalny efekt??
kociek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 07:37   #2212
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kociek Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile Wy wklepujecie AD na twarz?? Taką ilość jaką podali na ulotce czyli 4 cm?? Ja dzis pierwszy raz próbowałam tak dużo wsmarować i nie dałam rady. Wsmarowałam ze 3 cm reszta poszła na plecy zeby sie nie zmarnowało. Może jednak trzeba wsmarowywać te 4 cm zeby odnieść optymalny efekt??
Ja pisałam kilka razy, że AD to zazwyczaj ok. 2cm nakładam i zdecydowanie wystarcza, bo efekty sa zadowalające
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 10:34   #2213
laurora1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

HiHi
a jeśli można wiedzieć ile czasu już stosujesz AD?
laurora1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 11:10   #2214
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez laurora1985 Pokaż wiadomość
HiHi
a jeśli można wiedzieć ile czasu już stosujesz AD?
Ojj.... 5 miesięcy juz będzie chyba
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 11:36   #2215
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dołączę się, bo mijają prawie dwa miesiące stosowania AD. jest tak - początkowo rewelacja, mniej krostek, blizny bledsze, buzia namacalnie i wizualnie idealnie gładka, czego żadnym peelingiem nie osiągnęłam. pojaśniała, ale bez obaw - efektu białej ściany i placków nie ma (ale smarowałam całego ryjka). od razu uprzedzam - NIE ROBI NIC ZE ZNAMIONAMI. mam kilka ślicznych pieprzyków, dostały swoją porcję AD, chociaż starałam się je omijać, nic się z nimi nie dzieje, nie zbledły i nie odpadły na szczęście. ALE - wysyp miałam i mam do tej pory resztki. pech chciał, że wyglądałam jak potwora na zjeździe rodzinnym i od tych komentarzy ze złości wysypało mnie bardziej. dla tych, którym problem sprawiają nie krosty a ich drapanie (czyli np. ja :-( ) AD to duże wyzwanie, właśnie przez ren wysyp. podrapana wyglądałam koszmarnie, ale po trzech-czterech dniach spokoju i smarowania buzia o dziwo wyleczona. zostały małe plamki które zawzięcie smaruję nadal i obiecuję sobie przy każdym razie, że więcej drapać nie będę policzki (gdzie wysypu nie było) po dwóch mies. z AD wyglądają rewelacyjnie. gładziutkie, bez jednej plamki, aż się proszą o mizianie i tu mój mały zonk - moja buzia nie toleruje kremów. po smarowaniu kremem rano i odpuszczeniu sobie na jeden dzień wieczornego AD, następnego dnia rano mam kilka nowych niespodzianek. żaden nie nawilża ani nie natłuszcza. co dziwniejsze - robi to wszystko AD . przez pewien czas w ogóle odpuściłam sobie kremy - jakiś miesiąc, i nic się nie stało. od początku się nie łuszczyłam, nie zauważyłam nawet jednej suchej skórki, co prawda rano mogę zdrapywać resztki AD i czegoś jeszcze z buzi, ale skóry nie zrzucam, z kremem czy bez niego. nawet stosowanie 2 razy dziennie (w świętej naiwności że częściej - szybciej pomoże, co chyba się sprawdziło , ale to na mnie) nic złego mi nie zrobił. dość często piecze po nasmarowaniu, mam wtedy czerwoną buzię, ale wszystko znika po kilkunastu minutach, i to jednego dnia piecze, drugiego nie . wiem, że eksperymentowanie z buzią to rzecz karygodna, przyjmę każdy opeer, ale z moim wyglądem to nie wiem, czy mogło być gorzej, a co lepsze - jest lepiej.

ogólnie - AD działa, tylko trzeba się powstrzymywać od nerwowego drapania , smaruję się przepisową ilością, poza tym na razie nic nie łykam, ale zamierzam, jak tylko zdecyduję się co, chyba że ktoś litościwy i kochany mi podpowie. to chyba tyle. ściskam i całuję bezczelnie wszystkie i dziękuję za AD
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 19:00   #2216
karyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 140
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

szybko potrzebuje na to odpowiedzi! mam okropne blizny na twarzy po trądziku i jeżeli wysmarute twarz chusteczkami samoopalającymi (samoopalacz) to mi to coś trochę pomoże? i czy blizny będą mniej widoczne??????????????
szybko prosze o odpowiedz!
karyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 13:24   #2217
linusiaihaha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: arkadia
Wiadomości: 210
GG do linusiaihaha
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A Jakich Kremów Fotoochronnych Uzywacie?
linusiaihaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 18:29   #2218
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Wreszcie mi się wątek załadował, więc kopiuję to, co napisałam w innym wątku. Mam nadzieję, że pomożecie
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie
Próbowałam wejść w wątek Acne derm - jeszcze raz ale od pewnego czasu nie działają mi te wątki, w których jest dużo postów. A mam pytanko odnośnie dalszej pielęgnacji po kwasach. Prawie 2 miesiące stosowałam AD codziennie. Buzia wygląda o niebo lepiej, gładziutka, policzki o wiele bielsze. Nad czołem bym jeszcze popracowała. Na pewno wrócę do niego zimą. Ale co stosować teraz? Jeszcze conajmniej przez miesiąc chcę dalej na dzień nakładać Iwostin Solcerin spf50, żeby chronić maksymalnie buzię przed słońcem. Potem zejdę pewnie na niższe filtry. Ale co stosować na noc? Coś nawilżającego, czy raczej matującego, bo cerę mam tłustą? Myślałam też o jakimś przeciwzmarszczkowym, bo choć mam 21 lat, to na czole mam już widoczne 3 głębokie zmarszczki, w których odkłada mi się podkład:/ Ostatnio parę osób to zauważyło, więc to chyba nie moje domysły. Na nosie pomimo stosowania AD nadal sporo otwartych zaskórników. Co byście mogły mi poradzić, jak dalej dbać o cerę, by utrzymać jej dobry stan? Z góry dzięki za porady
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 22:07   #2219
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

nikt nie podpowie?
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 13:14   #2220
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez natuska17 Pokaż wiadomość
Ale co stosować na noc? Coś nawilżającego, czy raczej matującego, bo cerę mam tłustą?
A po co się matowić na noc????
Ja wiem po sobie, że jak uparcie matowiłam tłustą cerę, to przetłuszczała się jeszcze bardziej - broniła się przed wysuszeniem i produkowała jeszcze więcej tłuszczu. Odkąd zaczęłam nawilżać na potęgę cera się w miarę uspokoiła, można powiedzieć wyregulowała.
A tak w ogóle to polecam naturalne, własnorobne kosmetyki
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.