Moda, która Cię "rozwala" - część 4 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 09:47   #4591
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
W Polsce też jest dużo sklepów ze stronami internetowymi... to nie oświadcza od razu, że w tych sklepach są oryginalne torebki...
A moim zdaniem za granicą to jeszcze bardziej i łatwiej dostać podróbke
moze inaczej - latwiej komus wcisnac podrobke, twierdzac, ze to oryginal (wszak rzecz kupiona ZA GRANICA).

tak ze ja rozumiem, ze faktycznie istnieje outlet z oryginalnymi torbami markowymi - sama o takich slyszalam, ale sorry, ktos ma kilka tysiecy funtow na wydanie i daje zlecenie na zakup obcej osobie, miast samemu sie kopsnac tanim lotem do Londynu? przy czym nie przekonuje mnie tlumaczenie, ze brak czasu i bariera jezykowa.
jesli te torby okazalyby sie prawdziwe, gotowam zlozyc uroczyste przeprosiny na blogu tej dziewczyny, ale na chwile obecna uwazam, ze to fejki.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 10:08   #4592
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

http://www.youtube.com/watch?v=9Vp8LXXMZwQ

ja już tam wiem czy to są fejczury czy oryginały...

Sprawdziłam sobie również na Chanel.com i trochę moim zdaniem wyglądem się różnią..

teraz ide sprawdzić LV
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi

Edytowane przez Bayje
Czas edycji: 2012-03-22 o 10:19
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 10:22   #4593
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Wiecie co, nie mam zielonego pojęcia, czy te torby są oryginalne... Pewnie nie, ale dzięki tym fotkom wiem, że gdybym miała luźnych parę tysięcy funtów chętniej wpłaciłabym je na schronisko niż kupiła którąś z tych toreb Zresztą żona mojego taty lansuje się LV (nie mam żadnych wątpliwości co to oryginalności) i faktycznie, wykonana jest super, natomiast co do moich wrażeń estetycznych
Też strasznie mi się nie podobają torby LV, nigdy bym nie dała jakichś grubych tysięcy za jego torebkę...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 10:40   #4594
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

A propo torebek typu LV to ja za Chiny Ludowe nie poznam oryginał czy podróbkę Swoją drogą mi torebi od LV w ogóle się nie podobają, natomiast jestem zachwycona torebkami od Michaela Korsa, szczegolnie podoba mi się model Hamilton (mam nadzieję, że nic nie przekręciłam) Serio, jakbym miała kasę na taką torebkę to nie zastanawiałabym się długo nad zakupem
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 11:02   #4595
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
A propo torebek typu LV to ja za Chiny Ludowe nie poznam oryginał czy podróbkę Swoją drogą mi torebi od LV w ogóle się nie podobają, natomiast jestem zachwycona torebkami od Michaela Korsa, szczegolnie podoba mi się model Hamilton (mam nadzieję, że nic nie przekręciłam) Serio, jakbym miała kasę na taką torebkę to nie zastanawiałabym się długo nad zakupem
Akurat LV dość łatwo poznać po drobiazgach widocznych na pierwszy rzut oka, np. zawsze są idealnie symetryczne, a logo LV nigdy nie jest przecięte. Podrabiacze często nie zwracają uwagi na takie rzeczy

A propos rozwalaczy - ostatnio zdarzyło mi się parę razy widzieć na Allegro podróbki Zary To jest naprawdę taki luksusowy towar, że opłaca się go podrabiać?
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 11:46   #4596
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Zobacz sobie ostatni wpis u Kamili z nowymi zdjęciami z sesji, trzy pierwsze zdjęcia są na prawdę niezłe. Przyznam, że byłam zaskoczona
obejrzałam i jest pozytywnie, może sam pomysł na sesje trochę średni wg mnie, ale jest dobry makijaż, nie najgorsze zdjęcia, lepsze niż te z retro sesji

ktoś tu kiwa głową (L_V?), że zdjęcia niebardzo. nawet przez pryzmat innych zdjęć z bloga wychodzą źle? ja rozumiem, że się mogą nie podobać, ale chyba trzeba przyznać, że jest lepiej, a to dobra droga nie? zaraz znów będzie, że bronie Kamili czy coś, ale to nie tak
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 12:19   #4597
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
a tu jestem ciekawa, jakby prezentowały się na nodze
Nie moje nogi, ale zdjęcie poglądowe jest!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (47,8 KB, 239 załadowań)
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 12:25   #4598
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
obejrzałam i jest pozytywnie, może sam pomysł na sesje trochę średni wg mnie, ale jest dobry makijaż, nie najgorsze zdjęcia, lepsze niż te z retro sesji

ktoś tu kiwa głową (L_V?), że zdjęcia niebardzo. nawet przez pryzmat innych zdjęć z bloga wychodzą źle? ja rozumiem, że się mogą nie podobać, ale chyba trzeba przyznać, że jest lepiej, a to dobra droga nie? zaraz znów będzie, że bronie Kamili czy coś, ale to nie tak

Kurcze, no nie będe się silić na sztuczne uśmiechy. Nie mój klimat, nie kupuje tej stylizacji.
Coś mi nie gra w makijazu, nie wiem, chyba za mało wymodelowana twarz różem/ bronzerem, a za dużo perłowych cieni. Makijaz do fotografii rządzi się innymi prawami. A może światło źle ustawione, albo i jedno i drugie. Efekt mało porfesjonalny. ryzykowne ujęcie twarzy z tak bliskiej odległości, źle ustawiona głowa.
No coś mi tu zgrzyta i nie daje estetycznego ukojenia.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2012-03-22 o 12:26
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 12:32   #4599
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nie moje nogi, ale zdjęcie poglądowe jest!
Te "buty" są okropne!
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 12:38   #4600
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Te "buty" są okropne!
Są świetne!
Juz sobie siebie w nich wyobrażam.

i te zbulwersowane spojrzenia dookoła.

Kobiety odwracające się na mój widok.

Kupuję, przekonałaś mnie!!


PS. Podobają mi się tez Lity i creepersy Prady.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 12:49   #4601
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

"Moda" umie zdziałać cuda.

Jeszcze jak byłam w gimnazjum, pamiętam kiedy mało kto wiedział o co chodzi z creepersami, a kiedy z nich chodziłam od szeptów, śmiechów i wyzwisk nie można było się opędzić. Dziś już 6 lat około mija i "modne" osoby poszukują, pragną, muszą je mieć bo jest to "modne" Bądź indywidualny, kupuj co Ci nakazują
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 13:10   #4602
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
moze inaczej - latwiej komus wcisnac podrobke, twierdzac, ze to oryginal (wszak rzecz kupiona ZA GRANICA).

tak ze ja rozumiem, ze faktycznie istnieje outlet z oryginalnymi torbami markowymi - sama o takich slyszalam, ale sorry, ktos ma kilka tysiecy funtow na wydanie i daje zlecenie na zakup obcej osobie, miast samemu sie kopsnac tanim lotem do Londynu? przy czym nie przekonuje mnie tlumaczenie, ze brak czasu i bariera jezykowa.
jesli te torby okazalyby sie prawdziwe, gotowam zlozyc uroczyste przeprosiny na blogu tej dziewczyny, ale na chwile obecna uwazam, ze to fejki.
Myslę bardzo podobnie do Ciebie.
Po za tym wiele markowych i oryginalnych dodatków mozna kupić przez net, w autoryzowanym i sprawdzonym butiku.
Na odróżnianiu oryginałów od podrób znam sie średnio, ale te na blogu nie wyglądają ok.
BTW maiłam w ręce torebkę LV, doświadczenie którego się nie zapomina, wykonanie jest idealne. Może sie nam nie podobać wzór, ale jakość po prostu urzeka. Rozumiem teraz dlaczego torby LV tyle kosztują. Podróby natomiast staraja sie wyglądać podobnie, co kończy sie na skopiowaniu monogramu a nie sposobu wykonania, o materiałach nie wspominając.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:15   #4603
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
A propo torebek typu LV to ja za Chiny Ludowe nie poznam oryginał czy podróbkę Swoją drogą mi torebi od LV w ogóle się nie podobają, natomiast jestem zachwycona torebkami od Michaela Korsa, szczegolnie podoba mi się model Hamilton (mam nadzieję, że nic nie przekręciłam) Serio, jakbym miała kasę na taką torebkę to nie zastanawiałabym się długo nad zakupem
bo każdy torebkę LV wyobraża sobie tak:http://niespodzianka.pl/presents/c36...337bddff02.jpg

a są też ładne wersje, bez tysiąca kolorowych znaczków http://cdn.purseblog.com/images/loui...n-epi-alma.jpg podobne do tych co teraz w mango jest na nie szał
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:22   #4604
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nie moje nogi, ale zdjęcie poglądowe jest!

hm nie wyglądają tak strasznie na nodze, z daleka pewnie nawet nie widać że brakuje pół podeszwy zastanawia mnie tylko to czy wygodnie w tym chodzić i czy potem nie jest tak że boli pieta, bolą palce bo środek nie ma oparcia. no i potem pewnie noga brudna w tym miejscu zważając na czystość naszych polskich ulic

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
A propo torebek typu LV to ja za Chiny Ludowe nie poznam oryginał czy podróbkę
to się trzeba udać na bloga Charlize i wyedukować cały post jest o tym jak rozpoznać czy mamy w rękach oryginał czy podróbę. z tego co tam się wyedukowałam to szanse na oryginał są na aukcjach internetowych bądź w oryginalnym sklepie, tak przypadkiem to chyba małe szanse trafić.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:41   #4605
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
bo każdy torebkę LV wyobraża sobie tak:http://niespodzianka.pl/presents/c36...337bddff02.jpg

a są też ładne wersje, bez tysiąca kolorowych znaczków http://cdn.purseblog.com/images/loui...n-epi-alma.jpg podobne do tych co teraz w mango jest na nie szał
Ta druga wersja też jest dla mnie obrzydliwa, sorry

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
hm nie wyglądają tak strasznie na nodze, z daleka pewnie nawet nie widać że brakuje pół podeszwy zastanawia mnie tylko to czy wygodnie w tym chodzić i czy potem nie jest tak że boli pieta, bolą palce bo środek nie ma oparcia. no i potem pewnie noga brudna w tym miejscu zważając na czystość naszych polskich ulic

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------



to się trzeba udać na bloga Charlize i wyedukować cały post jest o tym jak rozpoznać czy mamy w rękach oryginał czy podróbę. z tego co tam się wyedukowałam to szanse na oryginał są na aukcjach internetowych bądź w oryginalnym sklepie, tak przypadkiem to chyba małe szanse trafić.
Widziałam i czytałam tamten post
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:08   #4606
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:14   #4607
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
jak to przeczytałam to wyobraziłam sobie gościa z tego serialu
http://www.youtube.com/watch?v=0Hn-Sj3xhfs
"Mściciel na harleyu w białych skarpetkach"
Łojezu, ale oldskul!!! Oglądałam oczywiście za lat dziecięcych
A ten kolo grał później w Modzie na Sukces


Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Są świetne!
Juz sobie siebie w nich wyobrażam.

i te zbulwersowane spojrzenia dookoła.

Kobiety odwracające się na mój widok.


Kupuję, przekonałaś mnie!!


PS. Podobają mi się tez Lity i creepersy Prady.


Czekam na relację!!!
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:16   #4608
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
siedze w perfumach troche i Ci powiem, ze mimo, ze powszechnie wiadomo w branzy, po czym mozna rozpoznac z miejsca oryginal perfum od ich podrobki, to jednak ciagle pojawiaja sie jakies nieudolne egzemplarze .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:15   #4609
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nie moje nogi, ale zdjęcie poglądowe jest!
całkiem ciekawie się prezentują

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
"Moda" umie zdziałać cuda.

Jeszcze jak byłam w gimnazjum, pamiętam kiedy mało kto wiedział o co chodzi z creepersami, a kiedy z nich chodziłam od szeptów, śmiechów i wyzwisk nie można było się opędzić. Dziś już 6 lat około mija i "modne" osoby poszukują, pragną, muszą je mieć bo jest to "modne" Bądź indywidualny, kupuj co Ci nakazują
ja nosiłam podobne buty chyba z 10 lat temu (jak nie więcej), miały taką grubą podeszwę, sznurowane,
może wyciągnę? na wiosnę w sam raz!

a co do mody, ktoś tu dobrze podsumował na przykładzie zary - gdyby ciuch był nawet w jakiś okropny wzór i tak wszyscy kupowaliby, bo to przecież zara
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 15:46   #4610
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
a co do mody, ktoś tu dobrze podsumował na przykładzie zary - gdyby ciuch był nawet w jakiś okropny wzór i tak wszyscy kupowaliby, bo to przecież zara
E, chyba jednak nie - Marni w H&M zalega tonami, przynajmniej w Galerii Krakowskiej Mimo, że to przecież MAAARNIIII
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:50   #4611
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
E, chyba jednak nie - Marni w H&M zalega tonami, przynajmniej w Galerii Krakowskiej Mimo, że to przecież MAAARNIIII
w Poznaniu kolo Starego Browaru rowniez .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:59   #4612
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
E, chyba jednak nie - Marni w H&M zalega tonami, przynajmniej w Galerii Krakowskiej Mimo, że to przecież MAAARNIIII
na półwiejskiej w Poznaniu też leży

e: oj, ominęłam post wyżej, trudno ;p

mnie dzisiaj rozwaliło zdjęcie sequinshoes.pl na fb: http://www.facebook.com/photo.php?fb...&type=1&ref=nf
nie wiem czy to tak na serio, ja bym potrzebowała instrukcji obsługi jak w takich się chodzi, ale może jestem nienowoczesna
__________________
Working out
is your drug
get addicted.


Edytowane przez minthema
Czas edycji: 2012-03-22 o 16:01
minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 16:12   #4613
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Ja pisałam o legginsach w penisy, że jakby miały metkę ZARA, to by fajszynistki się biły .

Podobnie moda jest na vansy, które nosiłam jako obuwie zmienne w podstawówce i trampki. Rozwala mnie, że wiele osób sobie nie kupi zwykłych trampek, bo nie są converse . Co prawda sama noszę converse, ale dlatego, że mi Mąż kupił. Zazwyczaj kupowałam takie po 30zł w Deichmannie czy gdzieś tam.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 16:56   #4614
veloute
Raczkowanie
 
Avatar veloute
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Blisko Warszawy
Wiadomości: 326
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

my tu gadu gadu a tu...

poznajecie? ;>

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...17011997_n.jpg

edit: o było wcześniej no jest postęp, choć nie podoba mi się w ogóle odsłanianie brzuchów i nadmierne nieubranie

Edytowane przez veloute
Czas edycji: 2012-03-22 o 17:44
veloute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 17:52   #4615
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Zobacz sobie ostatni wpis u Kamili z nowymi zdjęciami z sesji, trzy pierwsze zdjęcia są na prawdę niezłe. Przyznam, że byłam zaskoczona

A co do tej szafiarki z końską głową to ja nie widziałam wrzuć linka, proszę
zobacz horse-fashion na blogspocie
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 18:01   #4616
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Głowa konia

Ale jej stylizacje to coś pod mój gust, dużo bardziej podobają mi się od tych stonowanych, modnych i do bólu nudnych.
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 18:03   #4617
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
bo każdy torebkę LV wyobraża sobie tak:http://niespodzianka.pl/presents/c36...337bddff02.jpg

a są też ładne wersje, bez tysiąca kolorowych znaczków http://cdn.purseblog.com/images/loui...n-epi-alma.jpg podobne do tych co teraz w mango jest na nie szał
Ta ładna wersja też jest średnia :P

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Głowa konia

Ale jej stylizacje to coś pod mój gust, dużo bardziej podobają mi się od tych stonowanych, modnych i do bólu nudnych.
Same stylizacje są OK - mnie rozwala głowa konia i miejsce na zdjęcia (publiczne męskie WC).
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 18:05   #4618
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
zobacz horse-fashion na blogspocie
typowo prześmiewczy blog, genialna parodia szafiarek, chyba zacznę konia obserwować
poważnie, świetna jest. świetny znaczy się
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 18:12   #4619
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez veloute Pokaż wiadomość
my tu gadu gadu a tu...

poznajecie? ;>

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...17011997_n.jpg

edit: o było wcześniej no jest postęp, choć nie podoba mi się w ogóle odsłanianie brzuchów i nadmierne nieubranie
Oczywiście, że poznajemy Stylizacja bazarowo-burdelowa Tylko buty całkiem fajne.

i... NIE odwołuję - dalej twierdzę, że ona jest zupełnie NIEfotogeniczna.
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 18:14   #4620
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
bo każdy torebkę LV wyobraża sobie tak:http://niespodzianka.pl/presents/c36...337bddff02.jpg

a są też ładne wersje, bez tysiąca kolorowych znaczków http://cdn.purseblog.com/images/loui...n-epi-alma.jpg podobne do tych co teraz w mango jest na nie szał
Brzydka ta druga wersja, ale.. dzisiaj właśnie widziałam dziewczyne co miała właśnie torebkę LV. To była na 99% podróba bo to był kuferek, ale nie dlatego podróba, tylko dlatego że zapinała się na takie zatrzaski To wyglądało komicznie.. kurcze w plecakach z podstawówki takie były, czarne, naciskało się z dwóch stron i odpinało. Poszukam zdjęcia. Wątpie szczerze żeby LV robiło takie paski na zapinanie bo to wyglądało jakby wogóle nie było od tej torebki.


Cytat:
Napisane przez veloute Pokaż wiadomość
my tu gadu gadu a tu...

poznajecie? ;>

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...17011997_n.jpg

edit: o było wcześniej no jest postęp, choć nie podoba mi się w ogóle odsłanianie brzuchów i nadmierne nieubranie
To jest Kamila?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.