Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-13, 11:08   #481
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dzień dobry

Podziwiam te z Was które się tak szybko decydują na ślub ja bym tak nie potrafiła. Jestem z Tż przeszło 3 lata a ślub mi nawet nie w głowie jakoś staromodna jestem w tej kwestii u Nas po 1.5 roku jeszcze sielanka była a dla mnie ważne jest żeby się dotrzeć pomieszkać trochę pokłócić sprawdzić czy się nie pozabijamy i czy jesteśmy w stanie żyć ze swoimi wadami zazdroszczę odwagi ja bym miała wątpliwości ale w moim przypadku może być to spowodowane problemami w rodzinie po prostu się już naoglądałam jak wyglądają konsekwencje źle podjętych decyzji za młodu
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 11:20   #482
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no spore dlatego wg. mnie lepiej wygląda z maciupeńkim kolczyczkiem

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------



a to jeszcze czasu do ślubu to poka poka kiecę
ja na poprawiny wybrałabym też biała ale krótką
leci szybko czas zwłaszcza jak się jest szczęśliwym ale u mnie do ślubu to uhuhu i jeszcze troszkę
jak będę miała zdjęcia w niej to pokaże jest długa, trochę koronkowa, z kryształkami, pół rybka z trenem boska
taak ja na poprawiny też białą i krótką taka mi się podoba http://www.tampabridalshops.com/tamp...mme-18979.html

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Podziwiam te z Was które się tak szybko decydują na ślub ja bym tak nie potrafiła. Jestem z Tż przeszło 3 lata a ślub mi nawet nie w głowie jakoś staromodna jestem w tej kwestii u Nas po 1.5 roku jeszcze sielanka była a dla mnie ważne jest żeby się dotrzeć pomieszkać trochę pokłócić sprawdzić czy się nie pozabijamy i czy jesteśmy w stanie żyć ze swoimi wadami zazdroszczę odwagi ja bym miała wątpliwości ale w moim przypadku może być to spowodowane problemami w rodzinie po prostu się już naoglądałam jak wyglądają konsekwencje źle podjętych decyzji za młodu
to chyba nie o staromodność chodzi, tylko o indywidualne podejście. Myślę, że każda z nas ma swój własny czas na upewnienie się, że ten to właśnie TEN JEDYNY nie ujęłabym tego w taki sposób, że jestem odważna a raczej pewna- jego, naszej miłości i przyszłości mieszkamy razem, docieramy się, są też te gorsze dni, każde z nas ma swoje wady, lecz kochamy się nie za coś a mimo wszystko i jak uklęknął przede mną te 5 miesięcy temu i spytał czy zostanę jego żoną to nie zawahałam się ani przez chwilę ;P
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 11:22   #483
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Podziwiam te z Was które się tak szybko decydują na ślub ja bym tak nie potrafiła. Jestem z Tż przeszło 3 lata a ślub mi nawet nie w głowie jakoś staromodna jestem w tej kwestii u Nas po 1.5 roku jeszcze sielanka była a dla mnie ważne jest żeby się dotrzeć pomieszkać trochę pokłócić sprawdzić czy się nie pozabijamy i czy jesteśmy w stanie żyć ze swoimi wadami zazdroszczę odwagi ja bym miała wątpliwości ale w moim przypadku może być to spowodowane problemami w rodzinie po prostu się już naoglądałam jak wyglądają konsekwencje źle podjętych decyzji za młodu
nie, po prostu jestes ostrozna (jak ja) i nie chcesz sie sparzyc.
w moim odczuciu- co sie odwlecze to nie uciecze... i ja zwykle z powaznymi decyzjami wolalam poczekac, dokladnie przemyslec, zobaczyc co sie w miedzy czasie bedzie dzialo, by ryzyko porazki/zawodu obnizyc do minimum...
i to wcale nie jest takie zle
u nas sielanka byla pierwsze 3 czy 4 lata, po zamieszkaniu razem wiele "zła" z nas wylazlo... ale mielismy tez czas razem dojrzec i ewoluowac z beztroskich gowniarzy na dojrzalych ludzi szykujacych sie do roli rodziny/ rodzicow.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 11:30   #484
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
jak będę miała zdjęcia w niej to pokaże jest długa, trochę koronkowa, z kryształkami, pół rybka z trenem boska
taak ja na poprawiny też białą i krótką taka mi się podoba http://www.tampabridalshops.com/tamp...mme-18979.html

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------



to chyba nie o staromodność chodzi, tylko o indywidualne podejście. Myślę, że każda z nas ma swój własny czas na upewnienie się, że ten to właśnie TEN JEDYNY nie ujęłabym tego w taki sposób, że jestem odważna a raczej pewna- jego, naszej miłości i przyszłości mieszkamy razem, docieramy się, są też te gorsze dni, każde z nas ma swoje wady, lecz kochamy się nie za coś a mimo wszystko i jak uklęknął przede mną te 5 miesięcy temu i spytał czy zostanę jego żoną to nie zawahałam się ani przez chwilę ;P
fajna ale mi nie podoba się ta siatka przezroczysta czy co to odstające pod paszkami i rękach

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

ja podobnie, nie śpieszy mi się choć chciałbym bardzo, żeby obecny Tż był już tym jedynym
też za dużo naogolądałam się parek co po roku ślub a następny rok rozwód, ale wiadomo to kwestia indywidualna i to nie znaczy że jeśli kilka takich przypadków było to nie może być kilka zupełnie innych
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 11:31   #485
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
fajna ale mi nie podoba się ta siatka przezroczysta czy co to odstające pod paszkami i rękach
mi też nie za duża na nią
http://lovemydress.pl/suknie-slubne-...y-galia-lahav/ te kiecki mi się mega podobają moja ma dekolt w serduszko, gorset i wycięte plecy ale tak do połowy tylko. Do kościoła założę koronkowe siateczkowe bolerko żeby księdza nie zgorszyć
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 11:48   #486
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

to chyba nie o staromodność chodzi, tylko o indywidualne podejście. Myślę, że każda z nas ma swój własny czas na upewnienie się, że ten to właśnie TEN JEDYNY nie ujęłabym tego w taki sposób, że jestem odważna a raczej pewna- jego, naszej miłości i przyszłości mieszkamy razem, docieramy się, są też te gorsze dni, każde z nas ma swoje wady, lecz kochamy się nie za coś a mimo wszystko i jak uklęknął przede mną te 5 miesięcy temu i spytał czy zostanę jego żoną to nie zawahałam się ani przez chwilę ;P
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie, po prostu jestes ostrozna (jak ja) i nie chcesz sie sparzyc.
w moim odczuciu- co sie odwlecze to nie uciecze... i ja zwykle z powaznymi decyzjami wolalam poczekac, dokladnie przemyslec, zobaczyc co sie w miedzy czasie bedzie dzialo, by ryzyko porazki/zawodu obnizyc do minimum...
i to wcale nie jest takie zle
u nas sielanka byla pierwsze 3 czy 4 lata, po zamieszkaniu razem wiele "zła" z nas wylazlo... ale mielismy tez czas razem dojrzec i ewoluowac z beztroskich gowniarzy na dojrzalych ludzi szykujacych sie do roli rodziny/ rodzicow.
Myślę że u mnie może dużą rolę odegrała odległość bo ponad 2 lata mieszkaliśmy ok 120km od siebie i spotykaliśmy się głównie w weekendy czasem bywało że się po 2 czy 3 tyg nie mogliśmy zobaczyć więc jak już dochodziło do tych upragnionych spotkań to nie mogliśmy się sobą nacieszyć sytuacja się trochę zmieniła pod koniec kiedy już zmęczeni tą całą 2.5 roczną rozłąką zaczęliśmy się od siebie oddalać i doszliśmy do wniosku że skoro pojawiły się nowe możliwości to powinniśmy spróbować się od tej chwili trzymać już razem i ratować to co tak ciężko budowaliśmy no i nie powiem 24/7 obok siebie - jest inaczej pojawiają się kłótnie oboje mamy swoje za uszami ciężkie charakterki i dochodziło już do różnych sytuacji chciałam jechać do domu dać sobie spokój no ale kochamy się i mimo wszystko nie potrafimy żyć bez siebie. Ciche dni kiedy Go nie widzę nie rozmawiamy i w momencie czuję jakbym się rozpadała na kawałki. Z Nim nie jest łatwo ale bez Niego byłoby jeszcze gorzej od października pierwsze mieszkanko i zobaczymy jak się to wszystko poukłada. O zaręczynach myślałam kiedyś i byłam pewna jaka będzie moja odpowiedź ale Nasz związek przez ostatnie ponad pół roku trochę przeszedł i mimo że pewnie bym się zgodziła to wolę żeby ten temat został jeszcze w tyle gdyby miało nie wyjść to wole po prostu odejść i nie musieć oddawać pierścionka bo serce by Nam chyba pękło.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 13:10   #487
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ojj zleciały te 2 lata, CAROLAJN Ty od października z TZ zaczynasz mieszkać? czy już mieszkacie razem?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 13:21   #488
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Agatko muszę Ci to napisać DOPIEŁAŚ SWEGO
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 13:49   #489
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ojj zleciały te 2 lata, CAROLAJN Ty od października z TZ zaczynasz mieszkać? czy już mieszkacie razem?
Od października dopiero bo czekamy aż je wykończą byliśmy w lipcu oglądać i stało surowe więc na Nasze życzenie znajomy się nim zajął. Mówił że stało takie bo jeszcze go nie wystawiał nigdzie a ma kilka więc nie zależało mu aż tak na czasie. Miało być skończone w drugiej połowie sierpnia ale zmieniliśmy zdanie co do umeblowania (początkowo mieliśmy się tym zająć po swojemu ale później stwierdziliśmy że po prostu powiemy Mu czego Nam trzeba i niech to ogarnie już do końca) zajmiemy się tylko wykończeniami bo zależy Nam żeby móc już od października w nim normalnie funkcjonować a w tym momencie jesteśmy u Tż rodziców w Żywcu bo mają duży dom. Mieszkanko mamy w Sosnowcu ogarnięte a początkowo mieszkaliśmy dwa czy 3 mce u moich rodziców w Dąbrowie Górniczej i niby fajnie bo bliżej to miasto obok i nie byłoby aż takiego kłopotu z przewożeniem tych potrzebnych rzeczy no ale nie było sensu się męczyć bo mieszkanie małe dwa pokoje z kuchnią i 4 osoby + duży pies to była męczarnia
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-09-13 o 13:52
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 15:14   #490
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Infus regularnie cykam fotki, na taka sesje juz za pozno ale TZ mnie foci dosc regularnie, niestety

Moja cera tez sie poprawiła i generalnir zastanawiam sie czy ten max factor nie beddie zbyt ciezki zapychal? I jak z wyborem kolorow? Nie ciemnial na buzi?

Wrocilam od lekarza, bedzie DZIEWCZYNKA wiedzialam rozwija sie dobrze, wazy juz prawie kilogram moj klopsik miejsca ma duzo, wiec sie kreci, kopie i fika nic jej nie brakuje, wiec oby tak dalej tym razem buzi nie pokazala, bo zarzucila sobie na twarz pepowine

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 16:02   #491
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mozliwe ze to po deluxie skoro i mnei swedzi ;(
zrobilam sobie w nocy strupa na karku od drapania cholera
ale tez szampon dove ostatnio mnie urzadzil- wiec postanowilam zrobic sobei miesiac z familijnym, niech sie w koncu dobrze pogoje
odzywka niezla, powinna byc lekka tylko isopropyl mnie odrzuca co to?


londa 18 z 12/9 albo 89 z 12/9- zalezy jak wlosy biora.


mysle ze w przyszlym tygodniu wpisik sie pojawi, bo w tym nie bede miec juz czasu...

decyzja podjeta- wracam do a10 co by sie nie dzialo
zalapalam sie na promocje w rosku i przynioslam do domku 2 opakowania a 10 i tanioszka
To czekam z niecierpliwością:brzyd al:
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Infus regularnie cykam fotki, na taka sesje juz za pozno ale TZ mnie foci dosc regularnie, niestety

Moja cera tez sie poprawiła i generalnir zastanawiam sie czy ten max factor nie beddie zbyt ciezki zapychal? I jak z wyborem kolorow? Nie ciemnial na buzi?

Wrocilam od lekarza, bedzie DZIEWCZYNKA wiedzialam rozwija sie dobrze, wazy juz prawie kilogram moj klopsik miejsca ma duzo, wiec sie kreci, kopie i fika nic jej nie brakuje, wiec oby tak dalej tym razem buzi nie pokazala, bo zarzucila sobie na twarz pepowine

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kiteczko gratulacje A masz już wybrane imię?Ja też wiedziałam jak byłam w ciąży że będzie dziewczynka Super że wszystko wporządku

Byłam w sklepie i po drodze zmokłam jak kura
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 16:10   #492
Lillkaa
Zadomowienie
 
Avatar Lillkaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 1 440
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

pomylka
__________________
Na zaufanie się pracuje - na jego brak też.





Edytowane przez Lillkaa
Czas edycji: 2013-09-13 o 17:21
Lillkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 16:12   #493
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Heej

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Infus regularnie cykam fotki, na taka sesje juz za pozno ale TZ mnie foci dosc regularnie, niestety

Moja cera tez sie poprawiła i generalnir zastanawiam sie czy ten max factor nie beddie zbyt ciezki zapychal? I jak z wyborem kolorow? Nie ciemnial na buzi?

Wrocilam od lekarza, bedzie DZIEWCZYNKA wiedzialam rozwija sie dobrze, wazy juz prawie kilogram moj klopsik miejsca ma duzo, wiec sie kreci, kopie i fika nic jej nie brakuje, wiec oby tak dalej tym razem buzi nie pokazala, bo zarzucila sobie na twarz pepowine

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Serdeczne gratulacje! Życzę Ci dużo zdrowia i spokoju w wyczekiwaniu Małej Pięknie wyglądasz w ciąży!

I w ogóle to łączę się z Tobą w zapuszczaniu naturalsów 2 miesiące już nie farbuję i nie ciągnie mnie w ogóle, odrostu prawie w ogóle nie widać. Te 2 miesiące temu przyciemniłam sklepową Loreal Excellence 7.1 (kupiłam w DE, w Pl niestety ten odcień jest chyba niedostępny) i trzyma się naprawdę super, aż w szoku jestem. Kładłam na zżółkłą Londę 18 i na mój miesięczny odrost, super wszystko chwyciło Wiadomo, kolor się trochę wymył i ocieplił, ale naprawdę fajnie wygląda, chyba nigdy nie dostałam tylu komplementów na temat koloru włosów, a wg mnie wyglądają naprawdę zwyczajnie

Co jakiś czas, kiedy kolor jest dla mnie za ciepły, ochładzam go gencjaną, świetny efekt, tylko ostatnio przesadziłam i końce są fioletowo-lawendowe... Od tygodnia myję je codziennie, trochę się zmyło ale dalej jest widoczna ta fioletowa poświata, mam nadzieję, że te końce nie pójdą do ścięcia... Na początku mnie to bawiło , ale teraz trochę się martwię. Szkoda mi tej długości mimo wszystko. I tutaj pytanie do truskawkowejwiosny - jesteś bardzo obyta z gencjaną, masz jakiś sposób na jej wymycie z końców? I proszę, nie załam mnie, że to się nie zmyje...


Infatuated
Tobie również gratuluję z powodu ślubu!

Ja też raz farbowałam N&E 542, ale nie byłam zadowolona Kolor był jakiś dziwny, nawet nie wiem jak go opisać, z jakąś dziwną poświatą. A odrost to tragedia, po dwóch myciach był totalnie rudy Ale super, że u Ciebie się sprawdza


Lavia - od 2 miesięcy używam Revitalasha i efekty są naprawdę super Próbowałam nawet zrobić zdjęcia, ale w ogóle nie widać na nich efektu ;/ Tylko zdałam sobie sprawę, że strasznie dużo tej odżywki używam, kupiłam większe opakowanie 3,5 ml (teoretycznie na 6 mies), używam codziennie od 2 mies, a zostało może 1/3 opakowania? Będę musiała oszczędniej ją nakładać a Ty od jakiego czasu jej używasz? Nadal jesteś zadowolona?
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 16:45   #494
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kituś gratulacje! super że dziewczynka ale najważniejsze żeby zdrowo rosła

Leae pokaż włosyyy jestem bardzo ciekawa jak się teraz prezentują
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 16:52   #495
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Infus regularnie cykam fotki, na taka sesje juz za pozno ale TZ mnie foci dosc regularnie, niestety

Moja cera tez sie poprawiła i generalnir zastanawiam sie czy ten max factor nie beddie zbyt ciezki zapychal? I jak z wyborem kolorow? Nie ciemnial na buzi?

Wrocilam od lekarza, bedzie DZIEWCZYNKA wiedzialam rozwija sie dobrze, wazy juz prawie kilogram moj klopsik miejsca ma duzo, wiec sie kreci, kopie i fika nic jej nie brakuje, wiec oby tak dalej tym razem buzi nie pokazala, bo zarzucila sobie na twarz pepowine

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ojeeeej gratulacje))))
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 17:02   #496
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kitka
To jak będzie miała na imię?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 18:15   #497
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Kiteczko gratulacje A masz już wybrane imię?Ja też wiedziałam jak byłam w ciąży że będzie dziewczynka Super że wszystko wporządku
Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Heej



Serdeczne gratulacje! Życzę Ci dużo zdrowia i spokoju w wyczekiwaniu Małej Pięknie wyglądasz w ciąży!

I w ogóle to łączę się z Tobą w zapuszczaniu naturalsów 2 miesiące już nie farbuję i nie ciągnie mnie w ogóle, odrostu prawie w ogóle nie widać. Te 2 miesiące temu przyciemniłam sklepową Loreal Excellence 7.1 (kupiłam w DE, w Pl niestety ten odcień jest chyba niedostępny) i trzyma się naprawdę super, aż w szoku jestem. Kładłam na zżółkłą Londę 18 i na mój miesięczny odrost, super wszystko chwyciło Wiadomo, kolor się trochę wymył i ocieplił, ale naprawdę fajnie wygląda, chyba nigdy nie dostałam tylu komplementów na temat koloru włosów, a wg mnie wyglądają naprawdę zwyczajnie

Co jakiś czas, kiedy kolor jest dla mnie za ciepły, ochładzam go gencjaną, świetny efekt, tylko ostatnio przesadziłam i końce są fioletowo-lawendowe... Od tygodnia myję je codziennie, trochę się zmyło ale dalej jest widoczna ta fioletowa poświata, mam nadzieję, że te końce nie pójdą do ścięcia... Na początku mnie to bawiło , ale teraz trochę się martwię. Szkoda mi tej długości mimo wszystko. I tutaj pytanie do truskawkowejwiosny - jesteś bardzo obyta z gencjaną, masz jakiś sposób na jej wymycie z końców? I proszę, nie załam mnie, że to się nie zmyje...
dziękuję

u mnie odrost trochę widać, ale wygląda naturalnie a nie farbuję już od ponad 4 miesięcy chociaż czasem mnie korci, ale sama nie wiem jaki chciałabym kolor, więc wolę nie ruszać
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Kituś gratulacje! super że dziewczynka ale najważniejsze żeby zdrowo rosła
Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
ojeeeej gratulacje))))
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kitka
To jak będzie miała na imię?
dziękuję kochane!
córcia prawdopodobnie będzie miała na imię Natalka
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 18:33   #498
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kiteczko gratuluję córci
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 18:52   #499
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej

Yatta-witaj pokazuj włoski !!!
Cześć śliczna
Jutro albo w nd będzie okazja się sfocić to akurat będę po farbowaniu bo co wracam, to albo szaro albo cimno

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a to jeszcze czasu do ślubu to poka poka kiecę

No właśnie wcale nie tak dużo - zdziwiłabyś się jak ten czas szybko zlatuje

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Podziwiam te z Was które się tak szybko decydują na ślub ja bym tak nie potrafiła. Jestem z Tż przeszło 3 lata a ślub mi nawet nie w głowie jakoś staromodna jestem w tej kwestii
Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale moim zdaniem to nie kwestia bycia staromodnym, a zwyczajnie bycia pewnym partnera..
Ja się ani chwili nie zastanawiałam gdy usłyszałam "to" pytanie
No ale jaki piszesz, że macie do siebie daleko i rzadko się widujecie no to w sumie nic dziwnego
.. ale dobrze, że sie nie spieszysz.. i na Ciebie przyjdzie czas w odpowiednim momencie gdy już będziesz pewna faceta lub trafisz na tego właściwego

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Wrocilam od lekarza, bedzie DZIEWCZYNKA wiedzialam rozwija sie dobrze, wazy juz prawie kilogram moj klopsik miejsca ma duzo, wiec sie kreci, kopie i fika nic jej nie brakuje, wiec oby tak dalej tym razem buzi nie pokazala, bo zarzucila sobie na twarz pepowine
Ojejku - jak super
Jakieś typy imion już macie czy dopiero będziecie się zastanawiać?

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a no mam mam, już 5 lat

ja z pępka wyjęłam kiedyś na całą zimę i mi nie zarosło ale teraz mam taki zwykły i sobie siedzi w pępku nawet nie zauważam,że jest
Może kwestia tego kiedy wyjęłaś? Tzn chodzi mi o to jak długo to było po przekłuciu?
Też miałam kolczyk i nacieszyłam się nim może miesiąć.. w dodatku pisząc nacieszyłam to trochę niedopowiedzenie roku bo ciągle mnie ciągnęło i ropiało i bolało kobitka mówiła by wyjmować od czasu do czasu na chwilkę i przepłukiwać dziurkę wodą utlenioną.. i tak też robiłam ale któregoś razu wpadłam na genialny pomysł, że może kolczyk musi się solidnie odkazić.. więc włożyłam go do miseczki z wodą utlenioną i wyszłam z domu.. jak wróciłam za godzinę to już nie mogłam włożyć kolczyka.. dziurka zaczęła się zarastać.. została mi po tym na pamiątkę jedynie blizna która czasem swędzi
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 18:54   #500
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ojejku - jak super
Jakieś typy imion już macie czy dopiero będziecie się zastanawiać?
będzie Natalka TŻ na początku chciał Paulinkę, a ja Zosię, ale jedno nie chciało się zgodzić na typy drugiego, więc gdy padło "Natalia" to wiedziałam, że to jest to
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 19:11   #501
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale moim zdaniem to nie kwestia bycia staromodnym, a zwyczajnie bycia pewnym partnera..
Ja się ani chwili nie zastanawiałam gdy usłyszałam "to" pytanie
No ale jaki piszesz, że macie do siebie daleko i rzadko się widujecie no to w sumie nic dziwnego
.. ale dobrze, że sie nie spieszysz.. i na Ciebie przyjdzie czas w odpowiednim momencie gdy już będziesz pewna faceta lub trafisz na tego właściwego
Nie nie teraz już mieszkamy razem od jakiegoś czasu ale ponad 2 lata żyliśmy na odległość sęk pewnie w tym że boję się sparzyć ale tak jak piszesz na wszystkich przyjdzie TEN czas. Pomieszkamy razem trochę i się przekonamy czy faktycznie jesteśmy dla siebie.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 19:47   #502
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kitek gratuluję
imię też ładne wybraliście
Zosia też fajnie
Mi podoba się Zuzia Amelka może kiedyś będę miała


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Cześć śliczna
Jutro albo w nd będzie okazja się sfocić to akurat będę po farbowaniu bo co wracam, to albo szaro albo cimno




No właśnie wcale nie tak dużo - zdziwiłabyś się jak ten czas szybko zlatuje



Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale moim zdaniem to nie kwestia bycia staromodnym, a zwyczajnie bycia pewnym partnera..
Ja się ani chwili nie zastanawiałam gdy usłyszałam "to" pytanie
No ale jaki piszesz, że macie do siebie daleko i rzadko się widujecie no to w sumie nic dziwnego
.. ale dobrze, że sie nie spieszysz.. i na Ciebie przyjdzie czas w odpowiednim momencie gdy już będziesz pewna faceta lub trafisz na tego właściwego



Ojejku - jak super
Jakieś typy imion już macie czy dopiero będziecie się zastanawiać?



Może kwestia tego kiedy wyjęłaś? Tzn chodzi mi o to jak długo to było po przekłuciu?
Też miałam kolczyk i nacieszyłam się nim może miesiąć.. w dodatku pisząc nacieszyłam to trochę niedopowiedzenie roku bo ciągle mnie ciągnęło i ropiało i bolało kobitka mówiła by wyjmować od czasu do czasu na chwilkę i przepłukiwać dziurkę wodą utlenioną.. i tak też robiłam ale któregoś razu wpadłam na genialny pomysł, że może kolczyk musi się solidnie odkazić.. więc włożyłam go do miseczki z wodą utlenioną i wyszłam z domu.. jak wróciłam za godzinę to już nie mogłam włożyć kolczyka.. dziurka zaczęła się zarastać.. została mi po tym na pamiątkę jedynie blizna która czasem swędzi
pewnie tak bo to załatwiania dużo to zleci raz dwa

po kilku latach hmm 8? bo teraz będę miała 10 lat go
ojjj to straszne moja koleżanka miała identyczną sytuację
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 19:50   #503
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Zdjęcie jak kalkulatorem, ale to kamerka. Nie pamiętam, która dziewuszka chciała.


A gdzie jest Panna Exclusive w ogóle?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joł.jpg (25,7 KB, 100 załadowań)
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 19:56   #504
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Zdjęcie jak kalkulatorem, ale to kamerka. Nie pamiętam, która dziewuszka chciała.


A gdzie jest Panna Exclusive w ogóle?
fajnie jest
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 20:29   #505
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

londa 18 z 12/9 albo 89 z 12/9- zalezy jak wlosy biora.

to tak jak przypuszczałam co do tej mojej mieszanki 12/9 i 18 bo miałam bardzo podbny kolor ale ciekawa jestem jakby wyszło z tą 89
póki co, ja wczoraj tez podjęłam decyzje , że jednak teraz farbowanie będzie color mask 1010 bo jestem pod wrażeniem jak wychodzi u innych dziewczyn , a że już sobie stoi i czeka jakiś czas to ją wypróbuję z ciekawości robiłam w lipcu brązem ztej lini i byłam zachwycona delikatnością i ,,jakością" włosków po farbowaniu
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

Wrocilam od lekarza, bedzie DZIEWCZYNKA wiedzialam rozwija sie dobrze, wazy juz prawie kilogram moj klopsik miejsca ma duzo, wiec sie kreci, kopie i fika nic jej nie brakuje, wiec oby tak dalej tym razem buzi nie pokazala, bo zarzucila sobie na twarz pepowine

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ojej córa !!! super poprostu
ja się dziś dowiedziałam , że w mojej najbliższej rodzinie też się powiększy rodzina mam nadzieje ,że też będzie dziewczynka
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Zdjęcie jak kalkulatorem, ale to kamerka. Nie pamiętam, która dziewuszka chciała.


A gdzie jest Panna Exclusive w ogóle?
super a jesli można wiedzieć ile dałaś ? tez mnie korci takie cacko czarna kropeczka ale chyba ja to już za stara jestem
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 22:08   #506
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Nove fajny ten kolczyk pasuje do Ciebie


Asiu dziękuję cieszyłabym się też z chłopca, ale że miałam przeczucie co do dziewuszki to jakoś tak się na nią nastawiłam i w sklepach już same sukienusie oglądałam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 22:13   #507
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Nove fajny ten kolczyk pasuje do Ciebie


Asiu dziękuję cieszyłabym się też z chłopca, ale że miałam przeczucie co do dziewuszki to jakoś tak się na nią nastawiłam i w sklepach już same sukienusie oglądałam
pewnie co by nie było to ważne że Twoje wiesz mnie się tez córeczka marzyła, a mam dwóch łobuzów , ale kocham ich nad życie i za nic w świecie bym ich nie zamieniła na dziołszke ale może kiedys będę chciała mieć tą dziewczynkę
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 08:06   #508
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Infus regularnie cykam fotki, na taka sesje juz za pozno .ale TZ mnie foci dosc regularnie, niestety

Moja cera tez sie poprawiła i generalnir zastanawiam sie czy ten max factor nie beddie zbyt ciezki zapychal? I jak z wyborem kolorow? Nie ciemnial na buzi?
Wrocilam od lekarza, bedzie DZIEWCZYNKA wiedzialam rozwija sie dobrze, wazy juz prawie kilogram moj klopsik miejsca ma duzo, wiec sie kreci, kopie i fika nic jej nie brakuje, wiec oby tak dalej tym razem buzi nie pokazala, bo zarzucila sobie na twarz pepowine

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ee tam niestety, dobrze, że cyka!! będziesz miała super pamiątkę ostatnio widziałam dziewczynę w zaawansowanej ciąży już i miała taką słodką koszulkę z kółkiem wokół brzucha, cyferką 9 i napisem "i'm coming"

hmm wiesz co, ja podkładu to wyciskam tyle co wielkości zielonego groszka, i to mi wystarcza na całą buzię więc cieniutko jest nie jest cięzki na pewno nie dawno go już nie używałam co prawda, ale nie pamiętam, żeby zapychał ja mam beż 55 i to drugi z kolei, teraz jak jestem opalona po wakacjach to za jasny są jeszcze ciemniejsze z 3 chyba pomacaj sobie w rossku

Dziewczynka, ale super
Natalka też mi się podoba
a my z TŻ wybraliśmy dla dziewczynki imię Klara(mój nr 1) albo Nadia


Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość



Infatuated
Tobie również gratuluję z powodu ślubu!

Ja też raz farbowałam N&E 542, ale nie byłam zadowolona Kolor był jakiś dziwny, nawet nie wiem jak go opisać, z jakąś dziwną poświatą. A odrost to tragedia, po dwóch myciach był totalnie rudy Ale super, że u Ciebie się sprawdza
Dziekuje Kochana
mi ten 542 jakoś przypasował a 7,1 tyle, że z preference kiedyś robiłam i faktycznie wychodził jak naturale
pokaż włoski

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Cześć śliczna
Jutro albo w nd będzie okazja się sfocić to akurat będę po farbowaniu bo co wracam, to albo szaro albo cimno


No właśnie wcale nie tak dużo - zdziwiłabyś się jak ten czas szybko zlatuje
okk to czekam
dokładnie, szybko czas leci a jeszcze tyle załatwiania
w przyszłym tyg mam spotkanie z dekoratorką sali i musimy ustalić kolor przewodni, jakie kwiaty itd pod ten kolor zaproszenia,winietki,księ gę stołów,podziękowania dla gości z zamiast tradycyjnej księgi gości wymyśliłam żeby goście sobie cykali fotki polaroidem i przypinali na swoje miejsce na sznureczku potem można będzie sobie niektóre włożyć w antyramę na pamiątkę odciski palców też fajne, ale polaroid to moj typ

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Zdjęcie jak kalkulatorem, ale to kamerka. Nie pamiętam, która dziewuszka chciała.
no no...fajnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecia-polaroid-wesele.jpg (116,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23-wedding-guest-name-card-polaroid-23.jpg (44,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ksiega-gosci--odciski-palcow-finger.jpg (99,3 KB, 15 załadowań)
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 08:08   #509
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Nove bardzo Ci pasuje taki kolczyk!! fajnie że zrobiłaś
Ja jakbym miała córkę to będzie miała po babci imię-Weronika
Zuzi i Zosi teraz jest multum, bardzo wielu rodziców tak nazywa córki
Asiu Ty jeszcze możesz córcię mieć
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 08:51   #510
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej

Kupiłam sobie zieloną herbatkę, a tam w środku dodana herbatka kwitnąca. Zalałam wodą i aż szkoda mi ją pić, tak ładnie to wygląda


shizaxa jak już będziesz w Norwegii, to kup sobie te rybki na chlebek http://www.stabburet.no/Merker-Produ...oductId)/47487, http://www.stabburet.no/Merker-Produ...ur-Laks-6x22-g. Są przepyszne Mi siostra zawsze je przywozi.


Nove świetny ten kolczyk. Idealnie pasuje do twojej twarzy I pomadka ładna.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

kitka gratuluję córci I najważniejsze, że zdrowa

U nas, jak będzie kiedyś dziewczynka, to damy jej na imię Agatka
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.