Alkohol - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-15, 18:19   #1
strix55
Rozeznanie
 
Avatar strix55
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 501

Alkohol


Jak częste picie u waszych tż tolerujecie? wykluczam oczywiście jakiekolwiek upijanie sie
strix55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 18:24   #2
stonka_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 35
Dot.: Alkohol

Mój TŻ upija się bardzo rzadko. Może nie codziennie, ale wieczorem często wypija piwo. Takie coś toleruję.
stonka_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 18:53   #3
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez strix55 Pokaż wiadomość
Jak częste picie u waszych tż tolerujecie? wykluczam oczywiście jakiekolwiek upijanie sie
Kiedy chce. Ja też piję kiedy chcę.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 18:57   #4
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Alkohol

Moj tz jest dorosly i pije kiedy chce, zazwyczaj na imprezach, wydarzeniach towarzyskich itd. Czasem pijemy razem. Prawie nigdy nie pije w tygodniu.


Nie tolerowalabym codziennego picia, i uzaleznienia alkoholowego.
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 19:04   #5
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez strix55 Pokaż wiadomość
Jak częste picie u waszych tż tolerujecie? wykluczam oczywiście jakiekolwiek upijanie sie
Autorze, czy Twoja dziewczyna zarzuciła Ci nadmierne picie i pytasz się (ponownie) wizażanek co masz myśleć?

Czy może pytasz ot tak sobie?
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 19:16   #6
strix55
Rozeznanie
 
Avatar strix55
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 501
Dot.: Alkohol

Pytam od tak z siebie o wasze zdanie
strix55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 19:21   #7
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Alkohol

Tż pija różnie, czasem kilka miesięcy nic czasem przez miesiąc np piwko 2x w tygodniu, ale nie upija się.
Upija się tak jakby zrobić średnią no raz na 2 miesiące, ale nie jest to też jakiś masakryczny stan.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 19:24   #8
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez strix55 Pokaż wiadomość
Jak częste picie u waszych tż tolerujecie? wykluczam oczywiście jakiekolwiek upijanie sie
to zależy od okoliczności i częstotliwosci.
trudno ocenić to tak w jednym poście.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Autorze, czy Twoja dziewczyna zarzuciła Ci nadmierne picie i pytasz się (ponownie) wizażanek co masz myśleć?

Czy może pytasz ot tak sobie?
miałam o to samo zapytać
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 19:47   #9
bebemwls
Raczkowanie
 
Avatar bebemwls
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 491
GG do bebemwls
Dot.: Alkohol

Nie ma reguły i żadnych limitów.Pijemy kiedy mamy na to ochotę np. czasami jest to codziennie przez tydzień, a innym razem nie pijemy przez miesiąc lub dłużej.
__________________
Aby życie bajką było...
Będzie: 50 kg
Było: 89kg
Jest: 77 kg
II cel: 70kg
bebemwls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 19:50   #10
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Alkohol

dwa dni pod rząd to aż nadto. Na szczęście nie mam już tego problemu, jestem z kimś, kto pije niewiele, wbrew stereotypowi zawodu jaki wykonuje.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 19:56   #11
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Kiedy chce. Ja też piję kiedy chcę.
Cytat:
Napisane przez bebemwls Pokaż wiadomość
Nie ma reguły i żadnych limitów.Pijemy kiedy mamy na to ochotę np. czasami jest to codziennie przez tydzień, a innym razem nie pijemy przez miesiąc lub dłużej.
Tak samo Upijamy się bardzo rzadko, zwykle na imprezach typu urodziny (i to nie zawsze, jak tak wyjdzie po prostu, że mamy ochotę, jest dobra zabawa), bo nie sprawia to już żadnej "przyjemności" jak będąc nastolatkiem. Nie wiem, przepiliśmy swoje. Ale lampką wina nie pogardzę, nawet w tygodniu. Bardzo lubię, mogłabym bezalkoholowe pić
Ogólnie alkohol piję dla smaku, nie upojenia. Chciałabym, żeby był łatwo dostępny alkohol (zwłaszcza wino) bezalkoholowy, byłabym szczęśliwym alkoholikiem
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 19:59   #12
Wikolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 304
Dot.: Alkohol

Ja piję kiedy chcę i mój chłopak także, jednak takie wyjścia nie są za często. Upijanie się szczerze mówiąc mi się zdarza częściej niż chłopakowi (mało jem, już po niewielkiej ilości alkoholu kręci mi się w głowie), ale też - nie piję co tydzień, więc nikt nie ma z tym problemu.
Wikolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 20:10   #13
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Alkohol

ja nie upijam się nigdy, mój partner raz na pół roku. A picie tak dla rozrywki jednego piwka czy drinka jest też u nas zjawiskiem marginalnym.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 21:05   #14
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
dwa dni pod rząd to aż nadto. Na szczęście nie mam już tego problemu, jestem z kimś, kto pije niewiele, wbrew stereotypowi zawodu jaki wykonuje.
jaki to stereotyp?

mój tż pije kiedy chce, ja też.
różnie to bywa, czasami przez tydzień nic, a czasami codziennie piwo/whisky. nie upija się więc mi to nie przeszkadza. jak jesteśmy pijani to oboje
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 21:09   #15
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Alkohol

Upijania się (czyli - zasypianie na imprezach, zataczanie się, agresja, zupełny ,,zgon") nie akceptuję, sama nigdy się nie upiłam. Mój TŻ ma podobne zdanie. Właściwie pijemy albo razem (butelka wina, albo po jednym piwie), ja czasami z rodzicami napiję się trochę piwa/wina. Codziennego piwska bym nie akceptowała. To nie chodzi o pozwalanie czy zakazywanie, po prostu nie mogłabym być z osobą mającą zaburzone podejście do alkoholu (również nie chciałabym być z nawiedzonym abstynentem, robiącym awantury, ilekroć zjem lody z ajerkoniakiem, a i takie osoby znam).
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 21:14   #16
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Upijania się (czyli - zasypianie na imprezach, zataczanie się, agresja, zupełny ,,zgon") nie akceptuję, sama nigdy się nie upiłam. Mój TŻ ma podobne zdanie. Właściwie pijemy albo razem (butelka wina, albo po jednym piwie), ja czasami z rodzicami napiję się trochę piwa/wina. Codziennego piwska bym nie akceptowała. To nie chodzi o pozwalanie czy zakazywanie, po prostu nie mogłabym być z osobą mającą zaburzone podejście do alkoholu (również nie chciałabym być z nawiedzonym abstynentem, robiącym awantury, ilekroć zjem lody z ajerkoniakiem, a i takie osoby znam).
Ok, przy takiej definicji to nigdy się nie upijamy
Tzn. jestem śpiąca po większej ilości alkoholu, taki typ, ale jak jestem śpiąca to idę do łóżka, a nie zasypiam gdzie stoję
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 21:39   #17
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ok, przy takiej definicji to nigdy się nie upijamy
Tzn. jestem śpiąca po większej ilości alkoholu, taki typ, ale jak jestem śpiąca to idę do łóżka, a nie zasypiam gdzie stoję
No, dla mnie upicie -> stan poważny, a bycie podchmielonym, czyli rozluźnionym, wesolutkim, w moim przypadku lubieżnym wobec TŻ, ewentualnie oczy mi się kleją ale też dążę do swego łóżka To drugie mi się zdarza, ale nigdy tak, żeby się zatruć tj. rzygać czy mieć kaca. I TŻtowi na szczęście też nie, bo to mi się nie podoba
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 21:56   #18
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
No, dla mnie upicie -> stan poważny, a bycie podchmielonym, czyli rozluźnionym, wesolutkim, w moim przypadku lubieżnym wobec TŻ, ewentualnie oczy mi się kleją ale też dążę do swego łóżka To drugie mi się zdarza, ale nigdy tak, żeby się zatruć tj. rzygać czy mieć kaca. I TŻtowi na szczęście też nie, bo to mi się nie podoba
Dla mnie upicie to jest pomiędzy "podchmieleniem" a "zgonem". Bycie w stanie wskazującym. I tak to odbieram, może błędnie Możliwe, że nie każdy ma ten pośredni stan. Osobiście w stanie "zgonu" nigdy nie byłam. Po prostu utrzymywałam stan wskazujący, umiem pić TŻ zaliczył go będąc jakoś w liceum, jak jeszcze pić dziecko nie umiało Od tego czasu ani razu, to takie... dziecinne
Ale wychodzę z założenia, że pić trzeba umieć. Jak się nie umie - picie wskazane nie jest Jak ktoś ląduje po alkoholu z głową w muszli lub nie potrafi utrzymać pionu to jest coś nie tak. Najwyraźniej alkohol mu nie służy lub nie potrafi zachować rozsądku.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 22:06   #19
delicja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 39
Dot.: Alkohol

Mamy smak to pijemy tyle ile chcemy i kiedy chcemy
Czasem codziennie - czasem tygodniowe przerwy.
delicja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 22:19   #20
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Alkohol

Lubię alkohol, nie chciałabym żyć z abstynentem - podchmielony człowiek średnio się dogada z osobą trzeźwą, nie chciałabym też żeby ktoś mi zabraniał tej (bądź co bądź) przyjemności. W weekendy można wypić coś mocniejszego/w większej ilości, w tygodniu tylko piwko (i też nie codziennie), szczególnie że oboje często jesteśmy kierowcami. Kiedyś z pewnością tolerowałam więcej alkoholu niż teraz - w tym momencie trochę się wyciszamy i częściej robimy sobie bardzo grzeczne weekendy Przerażałby mnie fakt, że pracujący chłop ma ochotę na imprezę codziennie, a z nocy "z piątku na niedzielę" nic nie pamięta i ledwo żyje w poniedziałek. Warto też pamiętać o alkoholizmie - a szczególnie o uzależnieniu psychicznym od niego. W momencie gdy facet zacząłby zapijać smutki, każde "piwko" kończyłoby się czteropakiem, czy zaczął chować przede mną alkohol to moja tolerancja by się skończyła.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 22:26   #21
Harriboo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 415
Dot.: Alkohol

Mój tż pije tylko okazyjnie i nie za dużo. Z rodzicami ma umowe, że nie wraca upity do domu i w sumie nigdy go w takim stanie nie widziałam. Ogółem to wyjdzie tak raz góra dwa razy w miesiącu jakieś piwo czy wino. Jak to sam mówi szkoda mu pieniędzy na takie rozrywki, bo nie potrzebuje.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Harriboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 23:16   #22
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Alkohol

Tak jak większość, pije kiedy chce i kiedy może tzn. kiedy jest to rozsądne. Ze względu na pracę jaką podjął teraz nie jest to możliwe przez dłuższy czas, ale wcześniej ze 3-4 razy w tygodniu, głównie wieczorem, wypił jakieś piwko, albo nawet kilka, razem ze mną zresztą. Wódki nie lubi, czasem napije się z kolegami, ale bywa to naprawdę rzadko. Ogólnie, oboje lubimy piwo i żadnej ze stron to nie przeszkadza. Nawet to ja czasem go namawiam. Zdrowi, bez obowiązków rodzicielskich, można sobie pozwalać i może czasem nawet też troszeczkę nadużyć. Młodość ma swoje prawa. Nie widzę w częstym piciu alkoholu nic złego, jeżeli nie ma objawów uzależnienia i nie śmierdzi się od rana piwskiem, bo przecież rano trzeba wypić na kaca, żeby nie suszyło i znowu mieć bombę
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012




Edytowane przez weak
Czas edycji: 2014-05-15 o 23:17
weak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 01:08   #23
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Alkohol

Mój facet generalnie pije tylko na większych imprezach, czasami jakaś lampka wina jak siedzimy razem i w sumie nigdy go nie widziałam w jakimś beznadziejnym stanie, co mnie cieszy Zwłaszcza ze w ostatnim związku mój eks nie wyobrażał sobie dnia bez piwa
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 01:17   #24
frakfrak
Przyczajenie
 
Avatar frakfrak
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 15
Dot.: Alkohol

Ja mam lipe, bo lubie czasami wypić piwko, natomiast mój chłopak nie pije wcale. Jest sportowcem, uważa, że nawet kilka piwek rujnuje tygodniowy trening. Zapewne ma racje. Gdzie tu sprawiedliwosc? ;(
__________________
Stabilizacją motylka jest szpilka
frakfrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 05:58   #25
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Alkohol

nie obchodzą mnie stereotypy i granice tolerancji innych osób. DLA MNIE picie dwa dni pod rząd jest nie do zaakceptowania, burzy mój komfort psychiczny. I partner albo się do tego dostosuje albo nie jest moim partnerem. To nie jest temat do kompromisu.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 07:20   #26
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez frakfrak Pokaż wiadomość
Ja mam lipe, bo lubie czasami wypić piwko, natomiast mój chłopak nie pije wcale. Jest sportowcem, uważa, że nawet kilka piwek rujnuje tygodniowy trening. Zapewne ma racje. Gdzie tu sprawiedliwosc? ;(
Ma rację Ciężkie życie sportowca.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
nie obchodzą mnie stereotypy i granice tolerancji innych osób. DLA MNIE picie dwa dni pod rząd jest nie do zaakceptowania, burzy mój komfort psychiczny. I partner albo się do tego dostosuje albo nie jest moim partnerem. To nie jest temat do kompromisu.
I spoko, czy ktoś pisał, że masz być kompromisowa? Ja bym nie mogła być z facetem, który w ogóle nie pije - nie byłby moim facetem, jak Twoim pijący. Psułby mój komfort psychiczny swoją abstynencją. Zwłaszcza jeśli byłaby to świętobliwa abstynencja
Tak samo moim nie byłby facet, który zażywa jakiekolwiek narkotyki (tak, także zioło), nawet bardzo okazjonalnie. Nie znoszę i już. Wszyscy dookoła mogą jarać, spoko, tylko nie my A wiele osób to akceptuje. Każdy ma jakieś granice.

O stereotypy pytała loloo chyba w kontekście co robi Twój TŻ, że nie pije wbrew stereotypom
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 07:36   #27
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
O stereotypy pytała loloo chyba w kontekście co robi Twój TŻ, że nie pije wbrew stereotypom
dokładnie o to mi chodziło
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 07:45   #28
Thalie_
Rozeznanie
 
Avatar Thalie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemczech
Wiadomości: 604
Dot.: Alkohol

Pije sporadycznie małe piwo jak bardzo męczą go zakwasy. Do tego okazjonalnie jakiś sylwester czy urodziny, nie upija się.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Thalie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 07:50   #29
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
I spoko, czy ktoś pisał, że masz być kompromisowa?
Tez tego nie zauwazylam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 09:14   #30
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Alkohol

Taka niepokojąca dla mnie częstotliwość to picie alkoholu częściej niż jakieś 3x w tygodniu (przy czym mówię o napiciu się, typu lampka wina, a nie poważnym podchmieleniu czy wręcz upiciu). Piję w zasadzie od święta i bardzo małe ilości, może z raz na pół roku wypiję więcej (na tyle żeby być w stanie wyraźnie wskazującym ) więc podobnego podejścia wymagam od drugiej strony.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-24 13:59:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.