Lutówki 2017 ❤ cz. II - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-11, 21:05   #4951
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Mariea Mojra laurka dzięki. Moje samopoczucie nadal okropne a mdli mnie i rzygać mi się chce jak tylko się ruszę. Nie pamiętam, kiedy tak wstretnie się czułam. 😧 zrobiłam sobie drzemkę 2h w dzień i jakoś się zmusiłam, żeby jechać z synkiem na basen. Mąż się z nim bawił w wodzie a ja mało zawału nie dostałam, bo go nauczył się zanużać. Zjadłam trochę sałatki cezar a teraz czuje się jakbym połkneła kamień. Boję się jutra.

13/40

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
Kochana ja nie wiem czy ktoś by podołał, bo poprzeczka jest wysoko zawieszona dlatego każdy się boi wyrwać
Mariea jako Top gaduła nadajesz się na to stanowisko jak nikt inny. 😆

13/40
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:07   #4952
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
Mariea Mojra laurka dzięki. Moje samopoczucie nadal okropne a mdli mnie i rzygać mi się chce jak tylko się ruszę. Nie pamiętam, kiedy tak wstretnie się czułam. 😧 zrobiłam sobie drzemkę 2h w dzień i jakoś się zmusiłam, żeby jechać z synkiem na basen. Mąż się z nim bawił w wodzie a ja mało zawału nie dostałam, bo go nauczył się zanużać. Zjadłam trochę sałatki cezar a teraz czuje się jakbym połkneła kamień. Boję się jutra.

13/40
Bez obaw, może akurat jutro obudzisz się jak nowonarodzona! U mnie tak właśnie było, że te niemiłe dolegliwości ustąpił tak z dnia na dzień Jeszcze troszkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:18   #4953
MalgosiakMk
Zadomowienie
 
Avatar MalgosiakMk
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 330
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Już wpisuje


Przepraszam, już nie pytam o nic





I Liwia, i Laura to piękne imiona Twardy orzech do zgryzienia macie
U nas będzie Kaja- mój typ a mężowi bardzo się spodobał
Piękne imię Kaja. Bardzo mi się podoba. Ale u nas synek.
__________________
04.11.2015 cp (8tc) AniołekJeśli przejdziesz najgorsze chwile, to znaczy, że zasługujesz na najlepsze.
Czekamy na Ciebie skarbie: TP14.02.2017
40/40
MalgosiakMk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:18   #4954
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Laura i Liwia bardzo pięknie!

Ja od kilku tygodni walczę rownież z zaparciami. I to bardzo bolesnymi. Brzuch mi wywala i mam bolesne skurcze jelit. Aż wzięłam tabletki na rozluźnienie. Dobrze ze byliśmy akurat w ten dzien cały czas w hotelu. Teraz znowu od dwóch dni nic.
Doskonale Cię rozumiem, od wczoraj dokładnie wiem, gdzie mam jelita... teraz mam wzdęcie gigant i liczę, że coś się ruszy

Idę subskrybować nowy wątek a i byłabym za lista z terminami porodów, ale bez podziału na płeć. Dwa kolory to nie będzie pstrokato

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:24   #4955
GAgnieszka89
Raczkowanie
 
Avatar GAgnieszka89
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 288
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
No nie wiem moja mama by mnie nie wyśmiała, tylko by sie niezłe wkurzyła ze jej wnuk jest ignorowany. Nie bede tolerowała takiego zachowania wobec mojego dziecka, sama miałam jedna babcie super, a druga faworyzowała i widac było ze bardziej wolała innych wnuków. Nie pozwolę rodzicom robic głupich i wydawać kupy kasy, podczas gdy druga babcia ma w zreszta wózek a prezent na swieta czy urodziny to troche inny przedział cenowy, wiec nie wiem co to za porównanie.
Oczywiście zrobisz jak zechcesz ale ja się z Twoim podejściem nie zgadzam.. I absolutnie nie mówiła bym mamie żeby czegoś nie kupowała bo teściową też nie kupiła....
Jeśli rodzice chcą to niech pomagają a teście może nie czują takiej potrzeby to nie wymusisz tego nie nich.
Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Ja napisałam, ze podzielam zdanie Agi, dla ktorej psy szczekają. Znam tylko koty, ktore drapią. Nie lubie tej ich gibkości, nie da sie ich wytarmosić tak jak psa, bo zaraz sie denerwuja. Moze byc najmilszy na świecie, ja i tak nie bede za nimi przepadała.



Mi chodzi bardziej o zasadę, ze nie moze byc tak, ze moi rodzice pomagają, a ona mimo tego ze ma, to nie pomoże. Juz powiedziałam rodzicom, ze jeżeli ona nie bedzie chciała (a nie, nie bedzie miała możliwości) pomoc, to nie chce od nich pomocy. Bo wiem, ze wnuki od córki sa i beda ważniejsze i nie pozwolę by moje dzieci były tak traktowane. Sami tez sobie swietnie poradzimy, a zamiast kupować, to wole zeby moi rodzice te pieniadze wpłacili na konto dla dziecka, kiedys na pewno skorzysta.



Ja przed jedzeniem i po jedzeniu juz mam ciążowy brzuszek na pewno nie da sie go ukryć. Nawet jak wciągnę, to go widac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
slicznego masz kotka
ja już nie mam siły tego komentowac nawet, bo mi ręce opadają jak ktoś się nie zna i takie niesprawiedliwe i fałszywe rzeczy wymyśla o kotach. też nie wiem jakie choroby może mieć kot niewychodzący z domu. poza tym większosc chorob nie przenosi się od zwierzat na ludzi. mozna zlapac toskoplazmoze albo chorobe kociego pazura ( to raczej od kota podwórkowego ale żadna to straszna choroba). moja jest czysta, zdrowa i regularnie odrobaczana. pies zawsze się w czymś wytarza fakt, ale znowu tez nie jestem fanką zbytniej sterylności, bo potem się strasznie choruje wychodzac z takiego mega sterylnego domu.
Ja też nie jestem za wymyslaniem jakiś chorobsk itp.. chociaż zarazilam się toksoplazmoza w piereszej ciąży ale to od małego kotka przybledy.
sama nigdy nie będę miała zwierzaka bo jestem alergikiem od malego. Zrezts mój syn po mnie to odziedziczył.. Nie jestem przyzwyczajona do zwierząt i sam zapach psa w domu mi przeszkadza a już nie wspomnę o ślinie tych większych psów... Bleee...
Ale każda ma swoje zdanie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
GAgnieszka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:30   #4956
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Wrócilam niedawno z weekendu. Ale mam nadrabiania! jutro na spokojnie siądę jak córka do przedszkola pójdzie.


Wysłane z mojego GT-I8200 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:46   #4957
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
wpisałaś się idealnie w listę

Migotka, justkonev, 10 minut temu nażarłam się nad zlewem marynowanych grzybków
dziięki

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Ja przed chwilą jadłam sałatkę jarzynową
ale smaka człowiekowi robicie...ostatnio zrobiłam sobie jarzynową z majonezem mmmmm, a jutro chyba kupię grzybki marynowane
nie zasnę dziś
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-11, 21:51   #4958
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Ja dziś też rzuciłam się na grzybki marynowane
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:57   #4959
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Hej widzę porządki na wątku czytam Was na bieżąco, tylko nie piszę, ale mnie nie wywalajcie wyjechałam z synkiem do moich rodziców, a w sumie teraz to już tylko mama została bo tata wrócił do pracy za granicę. Takie wyjazdy pisaniu na forum nie sprzyjają, a będę tu jeszcze 3 tygodnie całą Polskę przyjechaliśmy pociągiem i powiem Wam, że super się jechało, mój dwulatek zniósł podróż świetnie, nie wiem jak dzidziuś w brzuchu bo nadal średnio daje o sobie znać... Aaaa przed wyjazdem byłam u gina i on znowu potwierdził córeczkę! Oczywiście po połówkowych dopiero w to uwierzę, ale już po cichu się cieszę
No i oczywiście też najadłam się na noc tak jakby się wojna miała zaczynać...
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:01   #4960
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Ja dziś też rzuciłam się na grzybki marynowane
tylko kurde jak kupuje grzybki patrze na sklad, a tam w wiekszosci: ocet spirytusowy tam faktycznie jest alkohol ? uwazam na takie rzeczy i kupuje te bez octu spirytusowego, choc wybor mniejszy niestety

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

pater86 gratuluję córeczki daj mi znac czy chcesz zebym w nowym watku Cie na rozowo oznaczyla
brakiem ruchów się nie przejmuj, jest jeszcze mnóstwo czasu
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:04   #4961
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
tylko kurde jak kupuje grzybki patrze na sklad, a tam w wiekszosci: ocet spirytusowy tam faktycznie jest alkohol ? uwazam na takie rzeczy i kupuje te bez octu spirytusowego, choc wybor mniejszy niestety
właśnie się zastanawiałam jak jadłam galaretę z odrobiną octu bo inaczej nie zjem..
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-11, 22:27   #4962
ydzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 247
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Hej Dziewczyny nie zaginęłam jestem i czytam Was codziennie tylko nie pisze; P co u mnie w piątek zaczelam 18 tydzień i od poniedziałku dostałam takiego brzucha ze wkoncu widać ze jestem w ciąży i to nie tej spożywczejza tydzień w pon mamy wizytę może dowiemy się wkoncu co tam rośnie do tego mam straszne bóle kręgosłupa;( ale daje rade postram się udzielać więcej; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ydzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:30   #4963
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
[/COLOR]pater86 gratuluję córeczki daj mi znac czy chcesz zebym w nowym watku Cie na rozowo oznaczyla
brakiem ruchów się nie przejmuj, jest jeszcze mnóstwo czasu
Tak proszę zmień mnie na róż, zaryzykuję
w
W drugiej ciąży nastawiałam się na wczesne kopniaki, a tu lipa, jednak łożysko na przedniej ścianie robi swoje...
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 23:00   #4964
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
tylko kurde jak kupuje grzybki patrze na sklad, a tam w wiekszosci: ocet spirytusowy tam faktycznie jest alkohol ? uwazam na takie rzeczy i kupuje te bez octu spirytusowego, choc wybor mniejszy niestety

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

pater86 gratuluję córeczki daj mi znac czy chcesz zebym w nowym watku Cie na rozowo oznaczyla
brakiem ruchów się nie przejmuj, jest jeszcze mnóstwo czasu
Ja kupuje te bez octu ale dziś miałam zrobione przez ciocie

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:41 ----------

Któraś z was bierze witD w kroplach? Dlugo utrzymuje się posmak?
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 23:01   #4965
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Mialam iść spać, ale przez Was zrobiłam się głodna. Jutro będzie sałatka z majonezem.
Poza tym okrutnie mnie ciągnie na pączki. Zjadlabym po 4 na raz gdyby nie zdrowy rozsądek, a tak pozwoliłam sobie na 2 w tym tygodniu. Na szczęście aplikacja mi pokazuje, że tyje w normie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 05:37   #4966
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Ja tez miałam w weekend ochotę na sałatkę jarzynową, wczoraj byliśmy u teściów i dostałam słoik, dziś będę jeść
W sobotę ugotowałam sobie cały duży garnek takiej zupy rozgrzewającej z chili,cary, cieciorki, fasoli, kukurydzy, papryki i indyka, taka niby gulaszowa i wczoraj jadłam pół dnia, mam nadzieję, że do jutra skończę, bo już mi ogórkowa chodzi po głowie

---------- Dopisano o 06:36 ---------- Poprzedni post napisano o 06:28 ----------

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość

[/COLOR]
Ja już się napilam syropu Najpierw walczylam śliwkami, potem czopkami, a teraz syrop. Ciężki że mnie przypadek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A próbowałaś świeżego soku z jabłka albo buraka? Naprawdę działa, szklanka z rana i powinno być ok
Ja kiedyś też miałam takie problemy, od kiedy jem żytni chleb, pije dużo soków, często też owsiankę robię na śniadanie, jest dużo lepiej

---------- Dopisano o 06:37 ---------- Poprzedni post napisano o 06:36 ----------

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Hej widzę porządki na wątku czytam Was na bieżąco, tylko nie piszę, ale mnie nie wywalajcie wyjechałam z synkiem do moich rodziców, a w sumie teraz to już tylko mama została bo tata wrócił do pracy za granicę. Takie wyjazdy pisaniu na forum nie sprzyjają, a będę tu jeszcze 3 tygodnie całą Polskę przyjechaliśmy pociągiem i powiem Wam, że super się jechało, mój dwulatek zniósł podróż świetnie, nie wiem jak dzidziuś w brzuchu bo nadal średnio daje o sobie znać... Aaaa przed wyjazdem byłam u gina i on znowu potwierdził córeczkę! Oczywiście po połówkowych dopiero w to uwierzę, ale już po cichu się cieszę
No i oczywiście też najadłam się na noc tak jakby się wojna miała zaczynać...
Gratuluję
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 06:12   #4967
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Matko, ale się rozpisalyscie, nawet nie mam jak się odnieść do Waszych postów tyle tego jest xD
Ja od wczoraj cierpię. Mam zaparcie gigant, napilam się Duphalacu i czekam na cud...
Nie możemy się z mezem dogadać, co do imienia. No i nadal nie czuję ruchów a to już 20 tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Napewno zaraz będziesz czuła. ☺ W pierwszej ciąży czasami w 22 tc czuć.

13/40

---------- Dopisano o 06:51 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Migotka0693 Pokaż wiadomość
Juliana
Mam bratanice O imieniu Julianna. 😊

13/40

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Nie nie kochana ja zabroniona jestem, też Rolnika będę oglądać

Z 3 typów wyeliminowalismy Marcelinę, ja chcę Liwię a mąż Laurę. Laura mi się wydaje mocno popularna, ale mówię, że jak na drugie będzie imię po mojej mamie to może być Laura, ale mężowi na drugie Maria się nie podoba.
Jesteśmy w kropce, a ja to jestem uparta, więc będziemy jeszcze dyskutować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Laura to moj typ dla córeczki. 😉

13/40

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Bez obaw, może akurat jutro obudzisz się jak nowonarodzona! U mnie tak właśnie było, że te niemiłe dolegliwości ustąpił tak z dnia na dzień Jeszcze troszkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Noc niestety też do miłych nie należała. Co się obudziłam to czułam ucisk w gardle. Teraz też niewiele lepiej. Okropnosć.

13/40

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Hej widzę porządki na wątku czytam Was na bieżąco, tylko nie piszę, ale mnie nie wywalajcie wyjechałam z synkiem do moich rodziców, a w sumie teraz to już tylko mama została bo tata wrócił do pracy za granicę. Takie wyjazdy pisaniu na forum nie sprzyjają, a będę tu jeszcze 3 tygodnie całą Polskę przyjechaliśmy pociągiem i powiem Wam, że super się jechało, mój dwulatek zniósł podróż świetnie, nie wiem jak dzidziuś w brzuchu bo nadal średnio daje o sobie znać... Aaaa przed wyjazdem byłam u gina i on znowu potwierdził córeczkę! Oczywiście po połówkowych dopiero w to uwierzę, ale już po cichu się cieszę
No i oczywiście też najadłam się na noc tak jakby się wojna miała zaczynać...
Gratuluję córeczki i dzielnego synka podróżnika. 😙

13/40

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

Ostatnio miałam ogromną ochotę na sałatkę jarzynowa. Zrobiłam i tak mnie zemdliło, że nawet nie ruszyłam. 😧

13/40
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 06:26   #4968
GAgnieszka89
Raczkowanie
 
Avatar GAgnieszka89
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 288
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Dzień dobry mamusie )
Ja zaraz lecę synka zaprowadzić do szkoły. Mówicie o jedzeniu i mnie nalecialo... Ale wieczorem zrobiłam sałatkę z makaronu ryzowego, kurczaka wędzonego i ananasa także mam co przekasic na obiad mam spaghettti z wczoraj bo robiłam ze świeżych pomidorków
Nie wiem co dziś będę robiła do 12 zanim synek wróci... Chyba przespie bo to ostatnio wychodzi mi najlepiej 😝

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
GAgnieszka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 06:31   #4969
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Dwa dni mnie nie było a tu dobrych kilka stron i nowy wątek, ja tego chyba już nie dam rady nadrobić!

Dzisiaj szczególnie mam nawał roboty w pracy, aż mnie przerażenie ogarnia jak o tym myślę. A jedyne co mi się chce to spać bo w weekend miałam z tym strasznie ciężko... Nie wiem kiedy ja nadrobię sen..
Po pracy też kupa roboty przede mną więc dziś od 7 do 23 pewnie cały czas na pełnych obrotach będę.... Aaaaaaaaaaa....
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-12, 06:36   #4970
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

GAgnieszka89 ta sałatka brzmi pysznie... tylko ten kurczak by mi nie wlazł
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 06:41   #4971
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Aaaa zapomniałam napisać, że wczoraj w tesko kupiłam na promocji 6pak chusteczek pampers za 24,99 czaiłam się na jeszcze jedną pake ale ktoś otworzył i było tylko 5, są różne rodzaje ja lubię sensitive, z córką tez ich używałam, normalnie taki 6pak kosztuje ok 37 zł Dziś podjadę do drugiego tesko i kupie jeszcze jedną paczkę
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 06:46   #4972
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Ja nie lubię chusteczek pampers, mają niezbyt dobry skład i jak dla mnie zbyt intensywnie pachną 😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 06:47   #4973
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

kurde cos mam dzisiaj wizaż pochrzaniony jak wchodzę na poczekalnie, to na głównej stronie nie widzę najnowszych postów. u nas ostatni wyswietla mi się MartyMagdy ten z 00:01. jak wejdę na wątek to już widzę najświeższe posty. ktoś też tak ma?
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 06:50   #4974
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Ja tez o 12 po corcie do przedszkola. Postanowiłam pójść na basen i ugotować obiad w tym czasie ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:50 ---------- Poprzedni post napisano o 06:48 ----------

U mnie tak samo z wizazem i jeszcze wydaje mi się, ze mi postów nie cytuje, tylko odpowiadam powietrzu 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 06:56   #4975
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

dokładnie, nie mogę tez zacytować tych postów, które są po północy napisane. już zgłosiłam do moderatora
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 07:37   #4976
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Też za nimi nie przepadam...(chusteczki pampers) Szczególnie razi mnie skład.

13/40

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Też tak mam. 😡

13/40

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

O mi też nie cytuję...

13/40

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Wstawiłam rosół. Może uda mi się zjeść cokolwiek dziś. Mam w planie też rybę, ale nie wiem czy podałam, bo jak narazie na samą myśl mnie naciąga. 😒

13/40
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 07:44   #4977
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Mi juz cytuje

Przypomniało mi się, ze śniło mi sie, ze bedziemy miec syna juz na usg widziałam takiego długiego siusiaka i bylam w szoku, ze dziecko w brzuchu ma go tak nieproporcjonalnie długiego zobaczymy co na połówkowym zobaczy lekarz

Cytat:
Napisane przez Migotka0693 Pokaż wiadomość
Julian Stanisław maz wybieral
O jak ładnie tez chce Juliana, ale maz kręci, ze sie beda śmiać, ze jest Królem Julianem z Madagaskaru wczesniej chcieliśmy Ludwik, ale ze lubie czytać o imionach, to Julian jest lepszy od Ludwika i teraz wolałabym Juliana

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Bardzo śmieszne Pytam czy nie ma chętnej a tu cisza..
Ja sie wolałam nie wychylać
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
może Ona mogłaby nam też inny wątek zalozyc
Żarcik oczywiście, mam nadzieję że ta wizażanka nie miałaby za złe że ją tu przywołałam

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

W ogóle ja rozumiem że kobieta która nie chce mieć.dzisci średnio w temacie się orientuję i w ogóle... Ale wczoraj na imprezie, jako że jedyną nie pialam i już widać brzuszek wszyscy się ciąża interesowali (większości nie znałam. Ale o czymś rozmawiać trzeba)
Jedna laska zadała mi 2pytania..."ślicznie w ciąży wyglądasz...i jaki brzuszek...to już z 2misiac, co?"
I drugie " a to planowałaś dziecko czy wpadłaś?" (dodam ponownie: Pierwszy raz na oczy widziałam...)
Ojaaa 2 miesiac dobra jest na drugie pytanie bym jej odpowiedziała, ze do końca nie wiem czyje to dziecko, bo pare przygód po slubie miałam ciekawe jaka by miała minę ?


Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
Julek super imię
to mogę dziś w nocy posiedzieć i założyć 3 część wątku po rolniku bez żony
to już by była, a oczywiście byśmy zaczely w niej pisać jak tu dobijemy jeszcze tych niecałe 100 postów.
może mam jakąś chętną rywalkę do prowadzenia wątku chętnie wtedy odpuszczę? sQuaara, Opiumalfa, MartaMagda, Escorpio a może ktoś inny? (wiem z doswiadczenia, że najlepiej wywołać wprost do tablicy inaczej temat może zostać bez echa)
Ja się boję brac na siebie tak duże brzemię

Cytat:
Napisane przez karnataka Pokaż wiadomość
Ja od znajomej (ta od lekarza ) dostałam nazwę syropu na zaparcia który możemy pić. Jak będę na kompie to poszukam i napisze. Ewentualnie jakby słabo szlo to czopki glicerynowe aczkolwiek ja mam uraz do wszystkiego co do dziurki nr 2
Zescie tyle nasmarowaly postów ze zanim przeczytać to raz, odnieść się do każdego to w ogóle nierealne tym bardziej przez tel
Ja dzisiaj obudziłam się ze smakiem odgrzewanej na śniadanie pizzy. Boże ale mi się jej chciało! I dzisiaj tadaaam! Mam pizze nazarlam się jak swinia i zdycham.
Zaczęłyscie temat lozeczek, ja jeszcze jestem w lesie. Kompletnie nie wiem co i jak. Ale ja chyba postawie na cenę a nie na wygląd. Oczywiście bezpieczeństwo przede wszystkim, ale ja kupie jednak najtańsze drewniane ze szczebrlkami za 150 zł. Niestety mam podwójny wydatek wiec niezaszaleje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za mna pizza caly tydzien chodziła i wczoraj w koncu na zjadłam jeju jakie dobre to było

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
dobra dziewczyny, nowy wątek już jest jakby ten się skończył jest gdzie pisać
a w kolumny Was później ułożę
Super
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam żeby ktoś pisał wcześniej tak








Oj nie nie mieszaj na 3 grupy w lutym będzie ważniejsze której teraz kolej... A nie kiedy następny chłopak takie moje zdanie )

Ja jutro będę godzinami śledzić kto ile się odzywał. Dodam od razu: sprawdzam tylko te które są w 1 poście justkonev jest ktoś kto Cie prosił o dopisanie a nie miałaś chwili czy coś? Żebym nikogo nie pominięla?
Jak dobrze, ze mam zapewnione miejsce w klubie

Edytowane przez Escorpio
Czas edycji: 2016-09-12 o 07:47
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 07:53   #4978
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
tylko kurde jak kupuje grzybki patrze na sklad, a tam w wiekszosci: ocet spirytusowy tam faktycznie jest alkohol ? uwazam na takie rzeczy i kupuje te bez octu spirytusowego, choc wybor mniejszy niestety
Nie, tam jest kwas octowy, a nazywa się spirytusowy, bo powstaje z fermentacji alkoholu. Nie jest najzdrowszy, ale to nie jest alkohol. Najzdrowszy wiadomo jabłkowy, bo nie z kwasu octowego, tylko kwasu jabłkowego.

Zrobiłyście smaka na sałatkę. Zjadła bym z paluszkami krabowymi, mniam. Wczoraj robiłam risotto z dynią, uwielbiam.

Co do chusteczek mokrych ja uwielbiam z netto, jest ich 8o w paczce. Sroka o je testowała, o tu http://www.srokao.pl/2013/01/testuje...sitive-i.html#
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 08:07   #4979
karnataka
Raczkowanie
 
Avatar karnataka
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
wpisałaś się idealnie w listę

Migotka, justkonev, 10 minut temu nażarłam się nad zlewem marynowanych grzybków
Grzybki!! Kocham marynowane grzybki, ależ smaka narobiłaś...tylko skąd ja je wezme

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Ja chciałam naleśniki robić, ale byłam zbyt leniwa i zjadłam musli a teraz pije smootie truskawka/mango/banan 😍

Ja zawsze jak jem tak późno mówię: "ja wcale głodna nie jestem, młoda się domaga, a przecież nie będę jej odmawiać" 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahha! Jakbym siebie słyszała. U mnie już przed snem ląduje banan przy łózku bo zawsze jak wracam z siusiu to głodomory bardzo intensywnie upominają sie o cokolwiek. A że jestem leniuch i nie chce mi sie chodzic do kuchni....

Cytat:
Napisane przez GAgnieszka89 Pokaż wiadomość
Oczywiście zrobisz jak zechcesz ale ja się z Twoim podejściem nie zgadzam.. I absolutnie nie mówiła bym mamie żeby czegoś nie kupowała bo teściową też nie kupiła....
Jeśli rodzice chcą to niech pomagają a teście może nie czują takiej potrzeby to nie wymusisz tego nie nich.

Ja też nie jestem za wymyslaniem jakiś chorobsk itp.. chociaż zarazilam się toksoplazmoza w piereszej ciąży ale to od małego kotka przybledy.
sama nigdy nie będę miała zwierzaka bo jestem alergikiem od malego. Zrezts mój syn po mnie to odziedziczył.. Nie jestem przyzwyczajona do zwierząt i sam zapach psa w domu mi przeszkadza a już nie wspomnę o ślinie tych większych psów... Bleee...
Ale każda ma swoje zdanie...
Każdy jest inny, ale ile znam rodzin z małymi dziecmi i mają jakiegokolwiek zwierzaka - nie ma tam alergii. A siostra cioteczna - chuchan, dmuchana, bez żadnego kontaktu z czymkolwiek, do wieku szkolnego ciągle coś, ciągle choroby coraz nowe alergie na co raz inne specyfiki.
Nie jestem lekarzem, a na studiach miałam tylko podstawy immunologii, i wg tego jak byłam uczona - im bardziej sterylne warunki, im mniejszy kontakt z alergenami, tym dziecko gorzej wszystko przechodzi. Ja nie mam dzieci, ale odkąd poszłam do podstawówki, rodzice nie ograniczali mi kontaktu ze zwierzetami. Na wsi z krowami, świniami, kurami czułam sie najlepiej. Z jałówkami chodziłam na spacery, nie raz wracałam uwalona w krowiance bo sie potknełam. Psy lizaly mnie po twarzy, koty drapaly na prawde głeboko. Do rąk brałam wszystko od myszy, po krety, żaby. W domu zawsze było zwierze - papugi chomiki pies. Poza łuszczyca (ktora jest choroba o podłożu genetycznym) ani ja, ani siostra nie miałysmy problemów zdrowotnych (poza klasycznymi infekcjami wieku przedszkolnego). Tak wiec ja mimo wszystko uważam, że jeśli dziecko od małego ma kontakt nawet z takim zaślinionym psem, który czasem zeżre coś na podwórku (a moj notorycznie), to działa tylko na jego korzyśc.

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Dziewczynym czy któraś z Was ma już lenea negra? Bo ja od dwóch tyg mam taka ciemniejsza linie, ale na samym wzgórku łonowym. I nie wiem czy to to, czy to cuś innego?
karnataka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 08:14   #4980
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Ale mi się wizaż wysypał.

Nie widzę najnowszych postów i nie mogę Was cytować Co za badziew.

Dziewczyny dziękuję za wszystkie dobre rady na zaparcie Wielu z nich niestety przez mój refluks nie mogę spróbować, bo bym padła od zgagi i ulewania Z tego wszystkiego nie próbowałam soku z buraka, więc zobaczę jak zareaguję. Może być kupny, bo nie chce mi się babrać z burakami

Cytat:
Dziewczynym czy któraś z Was ma już lenea negra? Bo ja od dwóch tyg mam taka ciemniejsza linie, ale na samym wzgórku łonowym. I nie wiem czy to to, czy to cuś innego?
Aż tak daleko wzrokiem już nie sięgam ale się wychyliłam i nic nie mam a u mnie 21tc.

Cytat:
Zrobiłyście smaka na sałatkę. Zjadła bym z paluszkami krabowymi, mniam. Wczoraj robiłam risotto z dynią, uwielbiam.
Jak je robisz?
__________________
Nina 💕 29.01.2017

Edytowane przez MartaMagda
Czas edycji: 2016-09-12 o 08:17
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-12 14:41:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.