Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-01, 10:32   #3931
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

No tak, niby tu lodowy a tu piaskowy, ale zauważ że to i to jest Loreal i numerki podobne. Stockholm to 10,21 a jest też perłowy Casting 1021, na opakowaniu praktycznie identyczne kolorki.
Powiem Ci ze patrzyłam i na opakowaniu Excell i Casting są podobne, z taka roznica ze Excell 10,13 ciemniejszy i wydaje sie cieplejszy niż Casting 1013! Po nazwie niemożliwe a jednak.
Ja bym użyła Castinga 1013, gdybym nie bała sie o zieleń, to juz bym nakładała. W sumie nie powinno się tak stać-popielato-złoty. Może zrobie na pasemku, ale nie wiem teraz czy lepiej brac Excell czy Casting
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 10:49   #3932
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No tak, niby tu lodowy a tu piaskowy, ale zauważ że to i to jest Loreal i numerki podobne. Stockholm to 10,21 a jest też perłowy Casting 1021, na opakowaniu praktycznie identyczne kolorki.
Powiem Ci ze patrzyłam i na opakowaniu Excell i Casting są podobne, z taka roznica ze Excell 10,13 ciemniejszy i wydaje sie cieplejszy niż Casting 1013! Po nazwie niemożliwe a jednak.
Ja bym użyła Castinga 1013, gdybym nie bała sie o zieleń, to juz bym nakładała. W sumie nie powinno się tak stać-popielato-złoty. Może zrobie na pasemku, ale nie wiem teraz czy lepiej brac Excell czy Casting
No niby to i to loreal ale wlasnie jak uzylam 10.21 excellence to wyszedl inny kolor niz po stockholmie duzo bardziej cieply. Ja bym chyba na Twoim miejscu postawila na excell bo na pewno lepiej rozjasni odrost
A 10.13 excell na probniku jest sliczny chlodny, delikatnie popielaty z nutka czegos wlasnie zlotego
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 11:02   #3933
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Tak tak wiem, ze jest ale jakos sie boje uzyc castinga Czytalam wiele koment. ze mocno wysousza no i slabo rozjasnia odrosty. A no i nie wiem czy 1013 z castinga jest podobny do excell'ki 10.13 sama nazwa temu przeczy piaskowy to cieplawy a lodowy no to lodowy chlodny Na probniku excell'ka jest chlodna, natomiast ten piaskowy blond wszedzie wyglada cieplo. Co prawda nie widzialam probnika ale modelka reklamujaca go ma cieply blond i dziewczynom w wiekszosci tez cieplo wychodzi
Też chciałam użyć castinga tego lodowego, ale naprawde jak poczytałam te opinie, że wysusza, że włosy wypadają.. Jeszcze, żeby kolor się trzymał to bym to zniosła (w końcu włosy można zregenerować), ale jak się wypłukuje bardzo szybko to szkoda mi na niego włosów :/

Cytat:
Napisane przez Agatau88
Yatamanka a jak Twoje włoski?
Zyją po tych p-łupiezowych?
Włoski na mokro nie ciągną się, ale jakieś takie dziwne w dotyku są. Ogólnie (na sucho) wyglądają zdrowo tylko przez to że są mocno pocieniowane i trochę się kruszą to mam takie pióra.
Zrobiłam dziś kitkę Jest mocno upośledzona bo wychodzą z niej włosy ale jakbym założyła do tego opaskę to bym miała taką 3 cm kitkę Na ładną kiteczkę niestety jeszcze muszę trochę poczekać, no ale.. już bliżej aniżeli dalej
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 11:02   #3934
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dzień dobry

Możecie mi powiedzieć jaki to kolor ?? Ja zupełnie nie mogę go określić .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 11:31   #3935
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

snowhitee niby lepiej Excell ale Casting tez cudo
Yatamanka ja robilam 1021 i nie wypadały mi włosy.

http://lorealparis.pl/_pl/_pl/minisi...ds/expert.aspx

Tu strona o blondach Castinga

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-01 o 11:32
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 11:56   #3936
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Agatau no musiałabym, ale ja chyba będę zmieniac co 5 cm, bo stwierdziłam, że o 2 cm zawsze się można pomylic, raz zmierze wyżej raz niżej i już pomyłka,a o 5 cm to raczej trudno będzie

Morire amore no śliczny ten blondzik
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 11:59   #3937
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewciu wim że piękny zakochałam się w nim . I tak myślę , czy to nie jest czasem jakiś popielaty jasny blond , kość słoniowa ?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 12:07   #3938
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Ewciu wim że piękny zakochałam się w nim . I tak myślę , czy to nie jest czasem jakiś popielaty jasny blond , kość słoniowa ?
ja nie mam pojęcia...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 12:10   #3939
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

moim zdaniem kość słoniowa
Znalazłam z Majiblond tkai kolor na necie
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 12:12   #3940
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Ewciu wim że piękny zakochałam się w nim . I tak myślę , czy to nie jest czasem jakiś popielaty jasny blond , kość słoniowa ?
Ja tam widze bardzo jasny beżowy blond
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 12:17   #3941
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Lifunia no właśnie ja też się sugerowałam ta paletą majiblond i nawet zastanawiam się nad nią , może stosowałaś ?

a może beż faktycznie mhm
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 16:56   #3942
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
dziewczyny używała któraś z was palett E20?czy ta farba nadawałaby sie na podkład?
Tak, nadaje się na podkład
Dziewczyny już tu pisały o tym

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Jedną foteczkę Wam wkleję jak dostanę inne to wkleję
Ale diablicą byłaś
Fajne różki, no i loczki też rzecz jasna. Tak w ogóle to ślicznie w lokach wyglądasz

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Adzi- my już po farbowaniu kładłam na bardzo sprany mroźny beż z castinga, wiec ciemny miała kolorek, 7,13 jej ładnie odświeżyło, nie miało zadania rozjaśniac ani przyciemniac. Wyszedł taki ciemny blond z rudawym refleksem kuzynka zadowolona bo włosy miekkie, lśniace wiec kamien z serca ale się szybko da rade uwinąc tyle że jej kładłam odrazu na całość to łatwiej jestem ciekawa jak u Ciebie chwyci 8,13. Tak sobie dziś myślałam, że jakby co to może byś zrobiła z poreference loreal islande nr 7,1. Podobno ładnie, naturalnie i chłodno wychodzi
O, kolejna excellka przetestowana
Fajnie, że i kuzynka zadowolona
A jak u Ciebie? Kolor się trzyma? Nie wypłukuje się zbyt szybko? No i czy nie żółknie?

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez martuskaa2 Pokaż wiadomość
Mam tylko takie normalne zdjęcie, ale chyba wystarczy by "pokazać" kolor Na początku, czyli od razu po farbowaiu wychodzi taki... nie wiem jak to napisać, trochę dziwny, niby popielaty, niby to złoty, ale już po pierwszym myciu wszystko się ładnie ujednolica, uwielbiam ten kolor.
Co do problemu, masz rację, ale jednak zafarbuję włosy za tydzień, mam nadzieje, że nie wypadną wszystkie a na uczelni na pewno nie pokażę się w tym co mam teraz, nie mogę patrzeć w lustro przez ten kolor...
Chcę znowu mój jasny blond
Kopara mi opadła! Jakie cudne włoski
i kolor i długość i fale

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Warto warto duzo sie wyjasni i pomyslowo zrobione oczywiscie nie zabraklo tez na sali gowniarstwa ktore to niczego sie nie boi i smieje z filmu Mi tam sie podobal i TZ-owi rowniez
Nawet nie wiedziałam, że już w kinach jest
Widziałam pierwszą część i wstyd się przyznać, ale w niektórych momentach gęsia skórka się pojawiała
Także teraz kolej na część II
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 16:57   #3943
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny kupiłam dziś excell 8,13 bo zrobili promocje i dostałam ja za nie cale 4 euro gdzie normalna cena to ponad 7 euro.W tym tygodniu zrobię próbę na pasemku jak mi się spodoba to idę zrobić zapas bo tak tanio to będzie na później.Tylko szkoda ze nigdzie nie ma 9.13.Tez bym chętnie spróbowała.
Ja dziś byłam pierwszy dzień w pracy i nogi mi odpadają.No ale lepsze to aniżeli siedzieć w domu i się nudzić.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 16:57   #3944
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Bunny mam pytanie

Kupuje farbe wella koleston 12/11
http://allegro.pl/koloryzacja-wella-...285363109.html

i chce kupic ta wode 9%

myslisz ze wyjdzie platyna?
bez podkladu itd?

mam wlosy koloru "mysiego" podobno poziom 5
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 17:12   #3945
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee niby lepiej Excell ale Casting tez cudo
Yatamanka ja robilam 1021 i nie wypadały mi włosy.

http://lorealparis.pl/_pl/_pl/minisi...ds/expert.aspx

Tu strona o blondach Castinga
Hmm no ale nie wiadomo co zrobi z odrostem, slabo rozjasnia podobno a excell'ka ma 9% Ale oczywiscie i tak zrobisz jak zechcesz Daj znac na co sie zdecydujesz

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Też chciałam użyć castinga tego lodowego, ale naprawde jak poczytałam te opinie, że wysusza, że włosy wypadają.. Jeszcze, żeby kolor się trzymał to bym to zniosła (w końcu włosy można zregenerować), ale jak się wypłukuje bardzo szybko to szkoda mi na niego włosów :/


No wlasnie mi tak samo.. I czytalam (nawet ostatnio tu jedna dziewczyna pisala), ze z odrostem nie radzi sobie dobrze (1013) wiec po co ryzykowac

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość




Nawet nie wiedziałam, że już w kinach jest
Widziałam pierwszą część i wstyd się przyznać, ale w niektórych momentach gęsia skórka się pojawiała
Także teraz kolej na część II
Oj zobacz zobacz kozak film Przed chwilka obejrzalam z TZ inna wersje pierwszej czesci (bo sa az 3 zakonczenia ) i zdecydowanie wersja kinowa najlepsza Tylko sie troche zawiodlam bo myslalam, ze to film oparty na faktach A tu nic z tego, tylko przypuszczenia, ze tak moglo sie wydarzyc.

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam dziś excell 8,13 bo zrobili promocje i dostałam ja za nie cale 4 euro gdzie normalna cena to ponad 7 euro.W tym tygodniu zrobię próbę na pasemku jak mi się spodoba to idę zrobić zapas bo tak tanio to będzie na później.Tylko szkoda ze nigdzie nie ma 9.13.Tez bym chętnie spróbowała.
Ja dziś byłam pierwszy dzień w pracy i nogi mi odpadają.No ale lepsze to aniżeli siedzieć w domu i się nudzić.
I kiedy farbowanko? Bede trzymac kciuki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 17:14   #3946
Mariola23
Raczkowanie
 
Avatar Mariola23
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 75
GG do Mariola23
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Możesz spróbować ze Stockholmem, krzywdy Ci na pewno nie zrobi. A rozjasni na pewno.
Albo może ktorys Casting ale Stockholm mocniejszy.
Dziękuję ślicznie za radę Tylko właśnie zastanawiam się czy poradzi sobie z tymi ciemnymi pasemkami Trudno, będę musiała spróbować bo tylko tak się dowiem.

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A te pasemka to nie jest sprany braz? Bo tak wyglada.. Stockholm sobie z nimi raczej dobrze nie poradzi, rozjasni do takiego jasnego rudego/zlotawego. Tak mi sie wydaje
No właśnie też się tego obawiam.. a jeśli spróbowałabym czymś mocniejszym np. którąś z Pallet Tylko nie wiem czy te jasne pasemka by się nie popaliły...hm?? Jeszcze inne wyjście to powybieranie tych ciemnych pasemek i tylko je maznąć farbą... tylko to syzyfowa praca,jest ich za dużo. Kurczę dziewczyny poradźcie coś
Mariola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 17:17   #3947
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez martuskaa2 Pokaż wiadomość
Poczekam kilka dni, myjąc codziennie włosy zwykłym szamponem, zobaczę co z tego koloru będzie, jak nadal takie wielkie NIC jak teraz, to chyba się skuszę na szamponetkę awaryjnie. Co myślicie o https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...loryzujacy.htm Macie z tym szamponem jakieś "wspomnienia" może? ; )
Stosowałam ją kiedyś, o ile dobrze pamiętam: księżycowy blond.
Na zażółconym odroście nic nie dało, ale na końcach, tam gdzie włosy miałam b.jasne wyszedł ładny kolor, taki słoneczny
no i jak na szampon przystało, dość szybko się kolor wypłukał
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 17:19   #3948
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Hmm no ale nie wiadomo co zrobi z odrostem, slabo rozjasnia podobno a excell'ka ma 9% Ale oczywiscie i tak zrobisz jak zechcesz Daj znac na co sie zdecydujesz



No wlasnie mi tak samo.. I czytalam (nawet ostatnio tu jedna dziewczyna pisala), ze z odrostem nie radzi sobie dobrze (1013) wiec po co ryzykowac



Oj zobacz zobacz kozak film Przed chwilka obejrzalam z TZ inna wersje pierwszej czesci (bo sa az 3 zakonczenia ) i zdecydowanie wersja kinowa najlepsza Tylko sie troche zawiodlam bo myslalam, ze to film oparty na faktach A tu nic z tego, tylko przypuszczenia, ze tak moglo sie wydarzyc.



I kiedy farbowanko? Bede trzymac kciuki
Za 2-3 tyg.jeszcze nie wiem na razie będzie próba na pasemku.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 17:20   #3949
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Mariola23 Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie za radę Tylko właśnie zastanawiam się czy poradzi sobie z tymi ciemnymi pasemkami Trudno, będę musiała spróbować bo tylko tak się dowiem.



No właśnie też się tego obawiam.. a jeśli spróbowałabym czymś mocniejszym np. którąś z Pallet Tylko nie wiem czy te jasne pasemka by się nie popaliły...hm?? Jeszcze inne wyjście to powybieranie tych ciemnych pasemek i tylko je maznąć farbą... tylko to syzyfowa praca,jest ich za dużo. Kurczę dziewczyny poradźcie coś
Mariola ja bym tak wlasnie chyba zrobila Mysle, ze moglabys uzyc do tego ktorejs z Palette z aktywatorem rozjasniacza np. 100 skandynawski blond? Jak sie myle dziewczyny to poprawcie mnie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 17:27   #3950
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam dziś excell 8,13 bo zrobili promocje i dostałam ja za nie cale 4 euro gdzie normalna cena to ponad 7 euro.W tym tygodniu zrobię próbę na pasemku jak mi się spodoba to idę zrobić zapas bo tak tanio to będzie na później.Tylko szkoda ze nigdzie nie ma 9.13.Tez bym chętnie spróbowała.
Ja dziś byłam pierwszy dzień w pracy i nogi mi odpadają.No ale lepsze to aniżeli siedzieć w domu i się nudzić.
Fajnie, że akurat masz ją w promocji
A kiedy Ci się szykuje farbowanie całości? Nie ukrywam, że strasznie ciekawa jestem efektu
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 17:32   #3951
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
infatuated-nowa raczej nie bo jest dosyc troche na rynku.
Niewiem jak w PL .
hm..ja pytałam o nią w aptece ale panie się bardzo zdziwiły, wiec w PL nie ma. Ale skoro nie jestes zadowolona, to nic nie tracimy oby ta tradycyjna działała tak samo jak pare lat temu bo były super efekty

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No tak, niby tu lodowy a tu piaskowy, ale zauważ że to i to jest Loreal i numerki podobne. Stockholm to 10,21 a jest też perłowy Casting 1021, na opakowaniu praktycznie identyczne kolorki.
Powiem Ci ze patrzyłam i na opakowaniu Excell i Casting są podobne, z taka roznica ze Excell 10,13 ciemniejszy i wydaje sie cieplejszy niż Casting 1013! Po nazwie niemożliwe a jednak.
Ja bym użyła Castinga 1013, gdybym nie bała sie o zieleń, to juz bym nakładała. W sumie nie powinno się tak stać-popielato-złoty. Może zrobie na pasemku, ale nie wiem teraz czy lepiej brac Excell czy Casting
pamietaj, że Castingi mają wodę 4,5% a Excellki 9% ! także casting może słabo brać odrost i wyjdzie żółtawo. Ja bym robiła excellką na Twoim miejscu

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość


O, kolejna excellka przetestowana
Fajnie, że i kuzynka zadowolona
A jak u Ciebie? Kolor się trzyma? Nie wypłukuje się zbyt szybko? No i czy nie żółknie?

ja jestem dalej super zadowolona dziś zebrałam bardzo przychylne opinie o moich włoskach, ciocia stwierdziła że jaki ładny kolorek i jakie błyszczace wiec cos w tym jest

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam dziś excell 8,13 bo zrobili promocje i dostałam ja za nie cale 4 euro gdzie normalna cena to ponad 7 euro.W tym tygodniu zrobię próbę na pasemku jak mi się spodoba to idę zrobić zapas bo tak tanio to będzie na później.Tylko szkoda ze nigdzie nie ma 9.13.Tez bym chętnie spróbowała.
Ja dziś byłam pierwszy dzień w pracy i nogi mi odpadają.No ale lepsze to aniżeli siedzieć w domu i się nudzić.
wow, no to Ci z nieba spadli z tą promocją ale jestem ciekawa jak Ci wyjdzie
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 17:43   #3952
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Oj zobacz zobacz kozak film Przed chwilka obejrzalam z TZ inna wersje pierwszej czesci (bo sa az 3 zakonczenia ) i zdecydowanie wersja kinowa najlepsza Tylko sie troche zawiodlam bo myslalam, ze to film oparty na faktach A tu nic z tego, tylko przypuszczenia, ze tak moglo sie wydarzyc.
Łał, ja słyszałam o dwóch
A widziałam tą wersję, jak Kate (chyba tak się ona nazywała) zabija na dole tego Miah, idzie do góry, siada przy łóżku i bujaki dostaje później przychodzi jej przyjaciółka, wzywa policję, no i u góry strzelają w główną bohaterkę.
A słyszałam jeszcze o wersji, jak ktoś rzuca tym chłopakiem w kamere nie wiem ile w tym prawdy

Mój TŻ też był przekonany, że to na faktach jest
Muszę mu powiedzieć o II części

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Mariola ja bym tak wlasnie chyba zrobila Mysle, ze moglabys uzyc do tego ktorejs z Palette z aktywatorem rozjasniacza np. 100 skandynawski blond? Jak sie myle dziewczyny to poprawcie mnie
Zgadzam się z Snow
Możesz wybrać albo Palette Naturals 100 skandynawski, albo Palette deluxe 100, no albo jeszcze ewentualnie Palette e20

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja jestem dalej super zadowolona dziś zebrałam bardzo przychylne opinie o moich włoskach, ciocia stwierdziła że jaki ładny kolorek i jakie błyszczace wiec cos w tym jest
No więc coś musi w tym być
Jak już wrócisz i będziesz miała chwilke to prosimy o fotki
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 17:54   #3953
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Enchanted dokladnie te wersje i jest jeszcze trzecia alternatywna, najgorsza moim zdaniem tu masz link do wszystkich 3 http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠/film,Paranormal-...A,12984,2.html
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 18:02   #3954
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Fajnie, że akurat masz ją w promocji
A kiedy Ci się szykuje farbowanie całości? Nie ukrywam, że strasznie ciekawa jestem efektu
Myślę ze za jakieś 2-3 tyg.Jak wytrzymam.
Ale chce zrobić najpierw probe na pasemku.Promocja jest do piątku wiedz jeszcze zobaczę jak lanie wyjdzie to wezmę więcej tych farbek bo super cenę zrobili.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

infatuated
Zwazajac na to ze mam jeszcze czas do farbowania to wiedziałam ze będzie promocja na nie ale nie sadziłam ze aż taka dobra cenę zrobią.Wiedz supr jestem zadowolona.
A powiedz ten merz spezial to mówisz ze szybko widać efekty? Na opakowaniu jest napisane ze na efekty trzeba liczyć od 8-12 tyg.Ale mam nadzieje ze szybciej je zobaczę zwłaszcza ze jest naprawdę bogaty w witaminy i inne składniki.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 18:08   #3955
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Enchanted dokladnie te wersje i jest jeszcze trzecia alternatywna, najgorsza moim zdaniem tu masz link do wszystkich 3 http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠/film,Paranormal-...A,12984,2.html
To muszę koniecznie zobaczyć te dwie inne opcje
Dzięki Ci Kochana za link

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Myślę ze za jakieś 2-3 tyg.Jak wytrzymam.
Ale chce zrobić najpierw probe na pasemku.Promocja jest do piątku wiedz jeszcze zobaczę jak lanie wyjdzie to wezmę więcej tych farbek bo super cenę zrobili.
To rób próbę i koniecznie napisz o efektach
Mi już miesiąc prawie mija od frabowania, a jak na razie na nic się jeszcze nie zdecydowałam
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 18:37   #3956
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny no wlasnie tego sie boje-ze Casting ma lżejszą wodę a ja chciałabym na całość przeciagnac. A Excell ma 9%, to moze mi mocniej włosy poniszczyć?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 18:38   #3957
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
To muszę koniecznie zobaczyć te dwie inne opcje
Dzięki Ci Kochana za link

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------



To rób próbę i koniecznie napisz o efektach
Mi już miesiąc prawie mija od frabowania, a jak na razie na nic się jeszcze nie zdecydowałam
Tak.tak na pewno zdam relacje.No na Cie pomału tez przychodzi czas.
po farbę i zabierać się do roboty.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 18:56   #3958
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Tak.tak na pewno zdam relacje.No na Cie pomału tez przychodzi czas.
po farbę i zabierać się do roboty.
Na mnie już czas w zasadzie. Odrost mierzy centymetr z hakiem, może 1,5. Także już czas najwyższy. Ale ja nadal nie wiem co kupić

Albo excell 8,13, ale to bym musiała z podkładem robić.
Albo excellence 8,13 z podkładem lub na odrost woda 12, a na reszte normalna woda z farbki.
Albo kupić coś z profesjonalnych z poziomu 8 i położyć na odrost z wodą 12, a na reszte z 6.
No i bądź tu człowieku mądry

Nie chce rudości na odroście, więc troche obawiam się tych opcji bez podkładu. Bo skoro Yattamance wyszło troche złotawo po wodzie 12, a ma jaśniejszy odrost ode mnie, to co będzie u mnie
Ale z drugiej strony jak nie spróbuje, to się nie dowiem, czy mogę być blondynką nie robiąc podkładu
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 18:57   #3959
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
infatuated
Zwazajac na to ze mam jeszcze czas do farbowania to wiedziałam ze będzie promocja na nie ale nie sadziłam ze aż taka dobra cenę zrobią.Wiedz supr jestem zadowolona.
A powiedz ten merz spezial to mówisz ze szybko widać efekty? Na opakowaniu jest napisane ze na efekty trzeba liczyć od 8-12 tyg.Ale mam nadzieje ze szybciej je zobaczę zwłaszcza ze jest naprawdę bogaty w witaminy i inne składniki.
nie wiem jak Ty wytrzymasz te 2-3 tyg ja nie moge kupować wczesniej farby niż w dniu farbowania bo mnie tak strasznie kusi i jestem ciekawa co by wyszło, że odrazu bym musiała robic!
co do merz spezial to wiesz, ja brałam hmm z 4 lata temu jak nie dłuzej i wtedy nie przywiązywałam uwagi do włosów, nie mierzyłam odrostu itp:P tak samo nie odliczałam ile biore i nie porównywałam efektow ale pamietam że pewnego dnia sobie uświadomiłam przypadkowo zupełnie jakie ja mam mocne paznokcie i ładną buzie na pewno to było jakoś pod koniec opakowania, czyli ok 4 tyg brałam
oni standardowo piszą że 8-12 tyg bo każdy organizm inaczej reaguje i żeby potem nie było skarg że nie działa a po tych 2 miesiacach to już bankowo musi byc poprawa

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny no wlasnie tego sie boje-ze Casting ma lżejszą wodę a ja chciałabym na całość przeciagnac. A Excell ma 9%, to moze mi mocniej włosy poniszczyć?
ee nie sądze, mi w ogóle nie poniszczyła. Moja kuzynka też zachwycona była stanem włosów ' po' ta odżywka excell jest nieziemska
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 19:24   #3960
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Hej kobietki
Widzę ,że bardzo dobrze znacie się na blond farbach..
Ja jestem naturalną ciemną blondynką, zawsze je rozjaśniałam ale jakiś czas temu farbowałam na brąz. Zawsze zmywały mi się na rudo czego nienawidziłam. Postanowiłam wrócić do blondu w wakacje. Moja fryzjerka mówiła ,że to nierealne ale ja zawsze muszę dopiąć swego i kupiłam profesjonalny dekoloryzator i udało się wyszedł najpierw ciemny ale rozjaśniałam pasemkami. Obecnie mam już mały odrost. Chciałabym zafarbować włoski na jakiś ładny jasny ale chłodniejszy blond. Co poleciacie?
wklejam foty
1. po dekoloryzacji z brązu, baza casting perłowy blond wyszedł okropnie, niektóre rude pasemka to casting, nie złapał odrostów, na to pasemka robione u fryzjera
2. tak wyglądają teraz zdjęcie z telefonu, trochę przekłamane.

chciałabym jeden kolor, jakiś jasny chłodny blond co polecacie?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.