Lakiery hybrydowe - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-14, 21:40   #2461
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

no mnie też na początku rozeźlił ale później jakoś poszło i raczej zostanę stałą klientką :P
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 22:17   #2462
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny, poszukałam w wątku, ale znalazłam tylko 2 posty o VitaGel. Używała któraś? Jak to się ma do "zwykłej" bazy tej firmy? Bo tak się zastanawiam czy wziąć "zwykłą" czy właśnie VitaGel.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 22:33   #2463
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Lakiery hybrydowe

Co do leoberta to ja moge dodać jeszcze że kolorki z Gelisha to też orginały i bardzo dobrze się trzymają

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukałam w wątku, ale znalazłam tylko 2 posty o VitaGel. Używała któraś? Jak to się ma do "zwykłej" bazy tej firmy? Bo tak się zastanawiam czy wziąć "zwykłą" czy właśnie VitaGel.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=665236&page=2
Ostatni post na tej stronie może Ci coś pomoże
marta448 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 22:40   #2464
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez marta448 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=665236&page=2
Ostatni post na tej stronie może Ci coś pomoże
Dziękuję bardzo!
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 07:12   #2465
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukałam w wątku, ale znalazłam tylko 2 posty o VitaGel. Używała któraś? Jak to się ma do "zwykłej" bazy tej firmy? Bo tak się zastanawiam czy wziąć "zwykłą" czy właśnie VitaGel.
ja też szukałam trochę na ten temat bo miałam taki sam dylemat ogólnie zdania są podzielone ale większość uważa że na vitagelu hybryda ciut gorzej się trzyma. Więc ja nie ryzykowałam i zamówiłam klasyczną bazę. Vitagel najlepiej nanosić sam a wtedy pazurki są takie gołe.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 10:02   #2466
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny jakie rydełko - kopytko polecacie bądź używacie bo na samej stronice CZ jest kilka rodzai, a ja nie mam pojęcia które jest najlepsze.
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 11:35   #2467
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie rydełko - kopytko polecacie bądź używacie bo na samej stronice CZ jest kilka rodzai, a ja nie mam pojęcia które jest najlepsze.
ja mam nr 2 z CZ i jest fajne

Edytowane przez rossogatto
Czas edycji: 2014-02-15 o 11:38
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-15, 15:19   #2468
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja uzywam zwyklego drewnianego patyczka i tez daje rade Metalowe sobie lezy nieuzywane

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 15:40   #2469
Edzia2013
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 33
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
dzisiaj pierwszy raz robiłam manicure na bazie Gelish, nie matowiłam odrostu także zobaczymy w trakcie noszenia czy nie będzie w tym miejscu zapowietrzeń

zrobiłam też mały test, ściągając stare hybrydy.. na palcach lewej ręki nałożyłam okłady acetonowe (aceton z C.Z.) na prawej również okłady acetonowe jednak aceton był innej firmy z dodatkami m.in. gliceryna.. (zmywacza Isana bałam się użyć, ostatnio przez dwa dni piekły mnie palce i paznokcie)... okłady owinęłam błyszczącą stroną foli.

po 12 minutach hybryda na pazurkach z acetonem C.Z. zeszła dużo łatwiej niż na drugiej ręce, mimo, że miałam mani na bazie Bluesky, która ogólnie ciężko schodzi.. mimo, że na prawej czułam większe ciepło, momentami pieczenie, lakier nie zszedł tak ładnie jaki z tego morał? jak dla mnie czysty aceton bez dodatków, może jakaś reakcja zachodzi dlatego mnie piecze? sama nie wiem, ale będę musiała zamówić aceton z C.Z.

a tak wracając do bazy Gelish, fajnie się nakłada ale trzeba to robić dokładnie i ostrożnie, baza jest dość gęsta i można przez nieuwagę nie domalować jakiejś części co do zapachu, mam hybrydę z firmy RJ nr R115 http://allegro.pl/sea-lakier-hybrydo...883493420.html i te lakiery pachną dokładnie tak samo jak baza Gelisha buteleczka też podobna
Wczoraj też zamówiłam tą baze Gelisha....możesz mi powiedzieć czy ją przecierasz cleanerem czy na sucho wacikiem bezpyłowym?Bo rózne wersje są...
Edzia2013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 15:54   #2470
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Edzia2013 Pokaż wiadomość
Wczoraj też zamówiłam tą baze Gelisha....możesz mi powiedzieć czy ją przecierasz cleanerem czy na sucho wacikiem bezpyłowym?Bo rózne wersje są...
....
żadnym cleanrem,wacik albo suchy pedzel,albo wcale
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 16:47   #2471
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Edzia2013 ja bazę Gelish przecierem suchym pędzelkiem, ale mimo to lakiery z Cosmetics Zone zjeżdżają z wolnego brzegu :/ w przypadku lakierów Estetiq na bazie Gelish (po przetarciu) tego problemu nie ma :/ chyba już nie kupie kolejnych lakierów C.Z., zostanę przy Estetiq i na próbę Tifton.
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-15, 17:42   #2472
Edzia2013
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 33
Dot.: Lakiery hybrydowe

[QUOTE=yashe;45164218]Edzia2013 ja bazę Gelish przecierem suchym pędzelkiem, ale mimo to lakiery z Cosmetics Zone zjeżdżają z wolnego brzegu :/ w przypadku lakierów Estetiq na bazie Gelish (po przetarciu) tego problemu nie ma :/ chyba już nie kupie kolejnych lakierów C.Z., zostanę przy Estetiq i na próbę Tifton.[/QUOT

O masz...a ja prawie wszystkie lakiery mam z CZ Jak ten brzeg słabo zabezpieczony to pewnie i krócej się trzymają..?Ja też musze się rozejrzeć za inną firmą...bo z CZ nie mają takich kolorów jakie bym chciała..pasteli mają małoA ten pędzelek to taki od żelu?
Edzia2013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 17:59   #2473
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

udało mi się przeczytać cały wątek bardzo dużo jest tutaj cennych rad.
Ja kiedyś zajmowałam się amatorsko paznokciami żelowymi,ale od jakiś 2 lat jestem lakieromaniaczką Jakiś czas temu zdecydowałam się spróbować hybrydy
Kupiłam bazę Gelish mini a top z IBD,dzisiaj udało mi się kupić stacjonarnie lakier z Estetiq 50 i za kilka dni będę robić swój pierwszy manicure hybrydowy

Co mi wyjdzie,zobaczymy na pewno wstawię zdjęcia!
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 18:36   #2474
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

tak zwykły pędzelek do żelu wacikiem też można ale dla mnie wygodniej jest właśnie pędzelkiem, lakiery Estetiq mają więcej pigmentu, pędzelek też jest szerszy, ogólnie jestem bardzo zadowolona, kolor 94 kryje super po dwóch warstwach, 50 też po dwóch, jednak ja na swoich dałam 3 (cieniutkie warstwy) żeby nie było smug :P i najważniejsze jest to, że Estetiq jest tańszy od C.Z. 21,90 za 15 ml to też do mnie przemawia :P
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 19:53   #2475
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny właśnie odkryłam coś cudownego . Zaczne może od początku. Jakieś 1,5 tygodnia temu przyszły do mnie 2 nowe hybrydki i od razu chciałam wypróbować kolor na paznokciach, a że miałam na nich odżywkę eveline 9 w 1 i nie chciało mi się jej zmywać postanowiłam nałożyć na nią. Myślałam że na 2 dzień mi wszystko odpadnie ale gdzie tam 1,5 tyg się trzymało musiał dzisiaj ściągnąć bo jutro mam wyjście a te kolory by mi do ciuszków nie pasowały. No więc nasączyłam gaziki owinełam paluszki folią odczekałam 5 min i sprawdzam a tam czyste paznokcie Nie ma nic do skrobania patyczkiem. Przyglądam się im dokładnie a one błyszczą no po prostu cudo.
Dodam że miałam na odżywce bazę gelish hybrydę ibd i top eco
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 20:09   #2476
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie odkryłam coś cudownego . Zaczne może od początku. Jakieś 1,5 tygodnia temu przyszły do mnie 2 nowe hybrydki i od razu chciałam wypróbować kolor na paznokciach, a że miałam na nich odżywkę eveline 9 w 1 i nie chciało mi się jej zmywać postanowiłam nałożyć na nią. Myślałam że na 2 dzień mi wszystko odpadnie ale gdzie tam 1,5 tyg się trzymało musiał dzisiaj ściągnąć bo jutro mam wyjście a te kolory by mi do ciuszków nie pasowały. No więc nasączyłam gaziki owinełam paluszki folią odczekałam 5 min i sprawdzam a tam czyste paznokcie Nie ma nic do skrobania patyczkiem. Przyglądam się im dokładnie a one błyszczą no po prostu cudo.
Dodam że miałam na odżywce bazę gelish hybrydę ibd i top eco
jezu, wyrzuć tę odżywkę ze Eveline, serio. Albo przedtem poczytaj sobie o niej w internecie ...
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 20:13   #2477
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

alttari a piłowałaś top przed ściągnięciem? ja obecnie maluję pazurki bazą Gelish i nie matowie płytki, mam w planach nie matowić jej aż do całkowitego zrośnięcia paznokci (zmatowiona część będzie z czasem skracana), mam nadzieję, że trwałość będzie równie dobra na obecnych paznokciach (1/3 płytki bez matowienia) trzyma wszystko super oby tak dalej :P
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 20:20   #2478
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

top eco zmatowiłam
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 20:43   #2479
iskierka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 37
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
dzisiaj pierwszy raz robiłam manicure na bazie Gelish, nie matowiłam odrostu także zobaczymy w trakcie noszenia czy nie będzie w tym miejscu zapowietrzeń

zrobiłam też mały test, ściągając stare hybrydy.. na palcach lewej ręki nałożyłam okłady acetonowe (aceton z C.Z.) na prawej również okłady acetonowe jednak aceton był innej firmy z dodatkami m.in. gliceryna.. (zmywacza Isana bałam się użyć, ostatnio przez dwa dni piekły mnie palce i paznokcie)... okłady owinęłam błyszczącą stroną foli.

po 12 minutach hybryda na pazurkach z acetonem C.Z. zeszła dużo łatwiej niż na drugiej ręce, mimo, że miałam mani na bazie Bluesky, która ogólnie ciężko schodzi.. mimo, że na prawej czułam większe ciepło, momentami pieczenie, lakier nie zszedł tak ładnie jaki z tego morał? jak dla mnie czysty aceton bez dodatków, może jakaś reakcja zachodzi dlatego mnie piecze? sama nie wiem, ale będę musiała zamówić aceton z C.Z.

a tak wracając do bazy Gelish, fajnie się nakłada ale trzeba to robić dokładnie i ostrożnie, baza jest dość gęsta i można przez nieuwagę nie domalować jakiejś części co do zapachu, mam hybrydę z firmy RJ nr R115 http://allegro.pl/sea-lakier-hybrydo...883493420.html i te lakiery pachną dokładnie tak samo jak baza Gelisha buteleczka też podobna
a czy ta hybryda SEA schodzi pod acetonem, czy trzeba piłować? nie wiesz, czy będzie się trzymać na bazie CZ?
iskierka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-15, 21:43   #2480
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

iskierka3 szczerze Ci powiem, że nawet nie próbowałam tego lakieru mam tyle innych, że tego nie zdążyłam przetestować przed zakupem popytałam ludzi, którzy wystawili pozytywne komentarze allegrowiczowi, który sprzedaje te hybrydy, wszyscy twierdzili, że trzyma 2 tyg. i schodzi łatwo w acetonie bez piłowania jeśli chcesz kupić jakiś kolor na próbę to od razu mówię, że zdjęcia lakierów na aukcji różnią się od kolorów w rzeczywistości, sama to zauważyłam i taką też dostałam informację od zapytanych osób

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
jezu, wyrzuć tę odżywkę ze Eveline, serio. Albo przedtem poczytaj sobie o niej w internecie ...
też nie jestem fanką odżywek z Eveline mają w składzie formaldehyd, który jest rakotwórczy i alergenny, poza tym te odżywki poprawiają kondycje paznokci tylko na czas ich używania, moja siostra stosowała jej przez dłuższy czas, miała wtedy paznokcie mega twarde i mocne, wyglądały jak tipsy, po "odstawieniu" odżywki wszystkie zaczęły się łamać i rozdwajać aż do połowy paznokcia i tak miała szczęście, że nie nabawiła się onycholizy jak większość dziewczyn w necie tu przykładowy link http://www.urodaiwlosy.pl/2013/07/zm...o-kuracji.html i jeszcze ten http://przystanekuroda.pl/niedoskona...a-eveline-8w1/ tu jest mowa akurat o odzywce 8w1 ale ta 9w1 też ma tą substancje w składzie.. także ja dziękuje takiemu odżywianiu tak samo jak rossogatto uważam, że ta odzywka to samo zło

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2014-02-15 o 21:44
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 08:38   #2481
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cześć dziewczyny, wybaczcie że się wcinam w temat, próbowałam przeczytać cały wątek, ale wymiękłam gdzieś przy 50 stronie ;/

Zrobiłam ostatnio w salonie hybrydy i tak mi sie to spodobało, że postanowiłam zakupić zobie zestaw do domowego użytku. Niestety najpierw kupiłam, a dopiero później zaczęłam czytać fora. Zestaw mam firmy exfashion (mają stoiska w różnych centrach handlowych) - dostałam lampe 36V, cleaner, aceton, różne pilniczki itd, 4 kolory lakierów i baze i top 2 w 1. Robie wszystko według instrukcji (przygotowuje paznokcie, matuje, odtłuszczam, a póżniej nakładam baze i na 2 min do lampy, kolor dwiema warstwami i po każdej utwardzam no i na koniec nakładam tą baze/top i znów na 2 min pod lampe). Wszystko wygląda super do momentu aż nie przetre cleanerem tej ostatniej warstwy ;/ Na waciku zostaje troche koloru, powierzchnia robi się gdzieniegdzie matowa a na kilku paznokciach zauważyłam małe dziurki, jakby ubytki topu. Robiłam na próbe dwóm osobom i u każdej to samo. Ja jestem jakaś nieudolna czy mam kiepski zestaw? Tyle się już naczytałam że nie wiem czy mam kupić nową baze, nowy top czy może nowy odtłuszczacz. Mam ochote jechać na to stoisko gdzie to kupiłam i zrobić awanture. Doradźcie coś proszę

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

i właśnie do mnie dzwoniła koleżanka, ze nie musze przychodzić ściągać jej tych hybryd ponieważ same odpadły. Robiłam jej wczoraj o 19. /Siostrze robiłam wczoraj o 12 i do chwili obecnej trzymają, ale podobnie jak w przypadku koleżanki wyglądają strasznie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 09:06   #2482
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, wybaczcie że się wcinam w temat, próbowałam przeczytać cały wątek, ale wymiękłam gdzieś przy 50 stronie ;/

Zrobiłam ostatnio w salonie hybrydy i tak mi sie to spodobało, że postanowiłam zakupić zobie zestaw do domowego użytku. Niestety najpierw kupiłam, a dopiero później zaczęłam czytać fora. Zestaw mam firmy exfashion (mają stoiska w różnych centrach handlowych) - dostałam lampe 36V, cleaner, aceton, różne pilniczki itd, 4 kolory lakierów i baze i top 2 w 1. Robie wszystko według instrukcji (przygotowuje paznokcie, matuje, odtłuszczam, a póżniej nakładam baze i na 2 min do lampy, kolor dwiema warstwami i po każdej utwardzam no i na koniec nakładam tą baze/top i znów na 2 min pod lampe). Wszystko wygląda super do momentu aż nie przetre cleanerem tej ostatniej warstwy ;/ Na waciku zostaje troche koloru, powierzchnia robi się gdzieniegdzie matowa a na kilku paznokciach zauważyłam małe dziurki, jakby ubytki topu. Robiłam na próbe dwóm osobom i u każdej to samo. Ja jestem jakaś nieudolna czy mam kiepski zestaw? Tyle się już naczytałam że nie wiem czy mam kupić nową baze, nowy top czy może nowy odtłuszczacz. Mam ochote jechać na to stoisko gdzie to kupiłam i zrobić awanture. Doradźcie coś proszę

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

i właśnie do mnie dzwoniła koleżanka, ze nie musze przychodzić ściągać jej tych hybryd ponieważ same odpadły. Robiłam jej wczoraj o 19. /Siostrze robiłam wczoraj o 12 i do chwili obecnej trzymają, ale podobnie jak w przypadku koleżanki wyglądają strasznie

Ja bym poszła na to stoisko i zgłosiła i pokazała to co sie dzieje z hybrydami, albo niech wymienia, albo oddadzą kasę.


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 09:46   #2483
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe

myślisz, że to kwestia kiepskich kosmetyków? Zastanawiam sie czy może źle odtłuściłam, albo słabo zmatowiłam. Jestem wściekła i załamana jednocześnie.. 160 zł poszło w d*pe

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

aktualnie robie mamie próbnie żeby zobaczyć czy za grubej warstwy nie dawałam i przy nakładaniu topu schodzi mi kolor i zostaje na pędzelku ;/ czy jest możliwe, że aż taką tandete kupiłam? jeśli miałabym coś dokupić innej firmy to co by to było? myśle nad bazą gelish ale i topu nie mam w tym wypadku. Boje się, że same lakiery też są złe
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 09:49   #2484
iskierka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 37
Dot.: Lakiery hybrydowe

gdyby któraś z Was miała kolorki z cosmetics zone których chce się pozbyć (mogą być używane) to proszę o wiadomość prywatną, bo robię pazury tylko sobie i 15 ml to dla mnie bardzo dużo lakieru.
iskierka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 10:25   #2485
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Edzia2013 Pokaż wiadomość
Wczoraj też zamówiłam tą baze Gelisha....możesz mi powiedzieć czy ją przecierasz cleanerem czy na sucho wacikiem bezpyłowym?Bo rózne wersje są...
pisałam do gelisha na fb i mówili żeby nie przecierać bazy przed nałożeniem koloru
Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
jezu, wyrzuć tę odżywkę ze Eveline, serio. Albo przedtem poczytaj sobie o niej w internecie ...
Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
iskierka3 szczerze Ci powiem, że nawet nie próbowałam tego lakieru mam tyle innych, że tego nie zdążyłam przetestować przed zakupem popytałam ludzi, którzy wystawili pozytywne komentarze allegrowiczowi, który sprzedaje te hybrydy, wszyscy twierdzili, że trzyma 2 tyg. i schodzi łatwo w acetonie bez piłowania jeśli chcesz kupić jakiś kolor na próbę to od razu mówię, że zdjęcia lakierów na aukcji różnią się od kolorów w rzeczywistości, sama to zauważyłam i taką też dostałam informację od zapytanych osób

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------



też nie jestem fanką odżywek z Eveline mają w składzie formaldehyd, który jest rakotwórczy i alergenny, poza tym te odżywki poprawiają kondycje paznokci tylko na czas ich używania, moja siostra stosowała jej przez dłuższy czas, miała wtedy paznokcie mega twarde i mocne, wyglądały jak tipsy, po "odstawieniu" odżywki wszystkie zaczęły się łamać i rozdwajać aż do połowy paznokcia i tak miała szczęście, że nie nabawiła się onycholizy jak większość dziewczyn w necie tu przykładowy link http://www.urodaiwlosy.pl/2013/07/zm...o-kuracji.html i jeszcze ten http://przystanekuroda.pl/niedoskona...a-eveline-8w1/ tu jest mowa akurat o odzywce 8w1 ale ta 9w1 też ma tą substancje w składzie.. także ja dziękuje takiemu odżywianiu tak samo jak rossogatto uważam, że ta odzywka to samo zło
co do tej odżywki to zdania są podzielone; powstały nawet specjalne wątki odnośnie tego. Ja osobiście używałam, polecam i nic mi się ani moim paznokciom nie stało. Są pewnie osoby którym ona nie pasuje-jak ze wszystkim-jeden może farbować włosy a drugi jest na farbę uczulony lub uważa że niszczy włosy. Uważam że temat eveline zrobił się już nieco jak odgrzewany kotlecik
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 10:37   #2486
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, wybaczcie że się wcinam w temat, próbowałam przeczytać cały wątek, ale wymiękłam gdzieś przy 50 stronie ;/

Zrobiłam ostatnio w salonie hybrydy i tak mi sie to spodobało, że postanowiłam zakupić zobie zestaw do domowego użytku. Niestety najpierw kupiłam, a dopiero później zaczęłam czytać fora. Zestaw mam firmy exfashion (mają stoiska w różnych centrach handlowych) - dostałam lampe 36V, cleaner, aceton, różne pilniczki itd, 4 kolory lakierów i baze i top 2 w 1. Robie wszystko według instrukcji (przygotowuje paznokcie, matuje, odtłuszczam, a póżniej nakładam baze i na 2 min do lampy, kolor dwiema warstwami i po każdej utwardzam no i na koniec nakładam tą baze/top i znów na 2 min pod lampe). Wszystko wygląda super do momentu aż nie przetre cleanerem tej ostatniej warstwy ;/ Na waciku zostaje troche koloru, powierzchnia robi się gdzieniegdzie matowa a na kilku paznokciach zauważyłam małe dziurki, jakby ubytki topu. Robiłam na próbe dwóm osobom i u każdej to samo. Ja jestem jakaś nieudolna czy mam kiepski zestaw? Tyle się już naczytałam że nie wiem czy mam kupić nową baze, nowy top czy może nowy odtłuszczacz. Mam ochote jechać na to stoisko gdzie to kupiłam i zrobić awanture. Doradźcie coś proszę

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

i właśnie do mnie dzwoniła koleżanka, ze nie musze przychodzić ściągać jej tych hybryd ponieważ same odpadły. Robiłam jej wczoraj o 19. /Siostrze robiłam wczoraj o 12 i do chwili obecnej trzymają, ale podobnie jak w przypadku koleżanki wyglądają strasznie

Używasz primera?
Ja np. mam takie paznokcie, że nie ma siły - po ok 7 dniach hybryda zaczyna się odwarstwiać, jakby się nie starać i kto by jej nie zrobił Primer nie jest obowiązkowy przy hybrydzie, ale u mnie bardzo pomógł i żel/hybryda trzyma się o wiele dłużej.

Co do ostatniej warstwy:
Dla mnie top z CZ jest za gęsty., chociaż daje długotrwały piękny błysk, to tez zdarzają się takie dziurki o których piszesz. Zamiast niego zaczęłam używać top coat Modeny. Chciałam wstawić link ale wygwiazdkowuje
jest delikatny, lejący się i u mnie bardzo dobrze się sprawdza. Natomiast ja mam żele i nie wiem, czy ten top nadaje się również do hybryd.

Edytowane przez szpilkaXXX
Czas edycji: 2014-02-16 o 10:38
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 10:46   #2487
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez szpilkaXXX Pokaż wiadomość
Używasz primera?
Ja np. mam takie paznokcie, że nie ma siły - po ok 7 dniach hybryda zaczyna się odwarstwiać, jakby się nie starać i kto by jej nie zrobił Primer nie jest obowiązkowy przy hybrydzie, ale u mnie bardzo pomógł i żel/hybryda trzyma się o wiele dłużej.

Co do ostatniej warstwy:
Dla mnie top z CZ jest za gęsty., chociaż daje długotrwały piękny błysk, to tez zdarzają się takie dziurki o których piszesz. Zamiast niego zaczęłam używać top coat Modeny. Chciałam wstawić link ale wygwiazdkowuje
jest delikatny, lejący się i u mnie bardzo dobrze się sprawdza. Natomiast ja mam żele i nie wiem, czy ten top nadaje się również do hybryd.

nie używam primera. Robiłam dziś kilka kolorów na próbę - najjaśniejszy wyszedł w miarę ładnie, zrobiły się tylko dwie dziurki w topie, ale ogólnie dałam zbyt dużo lakieru i paznokcie wyszły jak niedorobione żele. Później dałam kolor jasny fiolet i wyszło strasznie - przy nakładaniu topu jeszcze przed utwardzeniem porobiło się pełno małych dziur, a po przetarciu wszystko zrobiło się matowe. Na koniec próbowałam czerwony - po drugiej warstwie lakieru wyglądało super: idealny połysk, odpowiednia grubość, idealnie się lakier rozprowadził. Nałożyłam top i już było widać, że się "rozjeżdża", po wyjęciu z lampy było jeszcze gorzej, a po przetarciu cleanerem połowa płytki się zmatowiła. Dodatkowo na ciemniejszych kolorach pędzelek z topu się odbarwia ;/. Wydaje mi się że to chyba kwestia tej bazy/topu 2 w 1
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 10:55   #2488
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

zmień top albo sprawdź żarówki w lampie. Może być jeszcze opcja że Twój cleaner nie lubi się z topem i dlatego go nie wybłyszcza. Proponuję zainwestować w dobrą bazę i top-mówię to z doświadczenia. Nawet na początku nie warto inwestować w dziadostwo bo wtedy i tak się nic nie nauczysz jak masz kiepskiej jakości kosmetyki.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 11:05   #2489
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
zmień top albo sprawdź żarówki w lampie. Może być jeszcze opcja że Twój cleaner nie lubi się z topem i dlatego go nie wybłyszcza. Proponuję zainwestować w dobrą bazę i top-mówię to z doświadczenia. Nawet na początku nie warto inwestować w dziadostwo bo wtedy i tak się nic nie nauczysz jak masz kiepskiej jakości kosmetyki.

cleaner mam tej samej firmy co top, wydaje mi się, że nie powinno się nic z tym dziać. Posyłam zdjęcia jak te paznokcie wyglądają, może to pomoże w ocenie co się dzieje.

Dużo pisałyście o leobercie z allegro, zastanawiam się czy od niego nie zamówić bazy i topu: http://allegro.pl/gelish-harmony-bas...942002910.html, http://allegro.pl/ibd-lakier-hybrydo...944268645.html

Macie jakiś sprawdzony odtłuszczacz? Czy akurat w przypadku tego płynu nie ma znaczenia jaką firme się używa. Mój ma w składzie glikol, octan butylu, etanol no i perfum
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00828.jpg (18,1 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00829.jpg (17,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00830.jpg (22,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00831.jpg (18,8 KB, 55 załadowań)
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 11:13   #2490
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

mnie to wygląda na za grubo położone i top do tylnej części ciała
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.