Owłosienie na rękach i udach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-22, 11:53   #1
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343

Owłosienie na rękach i udach


Czesc Troche to wstydliwe ale jak bylam bardzo mloda wydepilowalam sobie rece i uda bardzo blisko tylka, z tad tez mam tutaj troche wiecej owlosienia, nie jest tego duzo ale wyglada na rekach strasznie nie kobieco a na udach.. troche sie wstydze np przy chlopaku a nie chce golic bo znow mi jeszcze wiecej urosnie.. macie jakis na to patent, nie wiem moze jakies rozjasnianie ?
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 13:18   #2
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Owłosienie na rękach i udach

wosk
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 15:55   #3
stylovva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 38
Dot.: Owłosienie na rękach i udach

Jeju, też mam ten problem... Dobrze, że jestem blondynką, to te włosy na rękach aż tak bardzo po oczach nie rażą. Kupiłam wosk, ale... boję się go wypróbować, ech.
stylovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 18:06   #4
anniamm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 20
Dot.: Owłosienie na rękach i udach

Ja miałam ciemne i kiedyś zgoliłam maszynką więc wyobraźcie sobie jak to wyglądał:P wosk jest fajny bo osłabia włosy, mam maszynkę do wosku w domu i sama świetnie sobie radzę z depilacją a przy okazji trochę oszczędzę Polecam
anniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 06:42   #5
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Owłosienie na rękach i udach

hm a moze kup krem do depilacji? ja czasem uzywam na takie delikatne miejsca kremu do depilacji z bielendy z serii bawełna- jest przeznaczony do skory wrazliwej i ladnie wygladza tylko nie pozbywaj się tego maszynka! bo bedziesz miala jeszcze wiekszy problem, po takim kremie wloski powinny sie oslabiac
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 13:02   #6
uroda_i_zdrowie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Owłosienie na rękach i udach

Najlepszą metodą usuwania zbędnego owłosienia jest laser, więc jeśli ktoś ma możliwość warto odłożyć pieniądze i zdecydować się na tę metodę, bo to inwestycja na lata. Jeżeli jednak wolisz coś tańszego to tak jak przedmówczynie sugerowały najlepszy będzie wosk.
uroda_i_zdrowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 19:37   #7
gabryssia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Owłosienie na rękach i udach

Raczej najlepszym rozwiązaniem będzie wosk, osłabi włoski i po którymś zabiegu z kolei włoski będą już mało widoczne, ale niestety jak na dzień dzisiejszy nie ma metody trwałego usunięcia owłosienia, nawet laser w 100% nam tego nie zapewnia:/
gabryssia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 11:50   #8
majeranekoregano
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 43
Dot.: Owłosienie na rękach i udach

wosk i pasta cukrowa myślę będą odpowiednie, ale jak włosy są ciemne to też można pomyśleć o laserze. Pozbędziesz się ich na bardzo długo.
majeranekoregano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 10:11   #9
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343
Dot.: Owłosienie na rękach i udach

A co powiecie na depilator ? Czy nie bardzo..?
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 15:03   #10
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Owłosienie na rękach i udach

Cytat:
Napisane przez Megwal8 Pokaż wiadomość
A co powiecie na depilator ? Czy nie bardzo..?

o matko ja bym nie dała rady ledwie łydki wytrzymuję
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 15:39   #11
poise
Wtajemniczenie
 
Avatar poise
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 2 233
Dot.: Owłosienie na rękach i udach

Ja włosków na rękach pozbyłam się dzięki depilatorowi. Też swego czasu byłam głupia i goliłam maszynką, więc były one mocniejsze i ciemniejsze, ale depilator pięknie sobie z nimi poradził. Oczywiście nie stało się to po pierwszym użyciu, tylko po kilku miesiącach regularnego depilowania Teraz pozbywam się w ten sposób włosków raz na miesiąc, bo odrastają wolniej, jest ich mniej i są zdecydowanie jaśniejsze. I akurat tutaj nigdy nie miałam problemu z wrastającymi włoskami, więc jest super Jeżeli chodzi o uda to sama z tym jeszcze walczę i mam zamiar robić to w identyczny sposób, depilatorem. U mnie wosk się nie sprawdzi, bo za nic nie mogę się przemóc, żeby pociągnąć zdecydowanym ruchem
__________________


poise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-27, 16:01   #12
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Owłosienie na rękach i udach

Cytat:
Napisane przez poise Pokaż wiadomość
Ja włosków na rękach pozbyłam się dzięki depilatorowi. Też swego czasu byłam głupia i goliłam maszynką, więc były one mocniejsze i ciemniejsze, ale depilator pięknie sobie z nimi poradził. Oczywiście nie stało się to po pierwszym użyciu, tylko po kilku miesiącach regularnego depilowania Teraz pozbywam się w ten sposób włosków raz na miesiąc, bo odrastają wolniej, jest ich mniej i są zdecydowanie jaśniejsze. I akurat tutaj nigdy nie miałam problemu z wrastającymi włoskami, więc jest super Jeżeli chodzi o uda to sama z tym jeszcze walczę i mam zamiar robić to w identyczny sposób, depilatorem. U mnie wosk się nie sprawdzi, bo za nic nie mogę się przemóc, żeby pociągnąć zdecydowanym ruchem



a możesz się przemóc i przejechać po udach depilatorem? przecież to ból niesamowity
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 16:20   #13
poise
Wtajemniczenie
 
Avatar poise
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 2 233
Dot.: Owłosienie na rękach i udach

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
a możesz się przemóc i przejechać po udach depilatorem? przecież to ból niesamowity
właśnie jeżeli chodzi o depilator, tylko na początku czuję ból (który i tak jest mniejszy niż przy depilowaniu woskiem), a potem już ciało się przyzwyczaja. W ten sposób depiluję nawet pachy, a jeżeli chodzi o uda, konkretnie okolice bikini, to do tej pory niestety używałam maszynki/golarki. Wiem, że dłużej maszynką nie dam rady, bo skóra jest potem niesamowicie podrażniona i żadne kremy nie pomagają, a włoski koszmarnie wrastają, więc teraz planuję skrócić je golarką i spróbować użyć depilatora. Może jestem dziwna, ale wosk to dla mnie katorga.
__________________


poise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 17:46   #14
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Owłosienie na rękach i udach

Golenie nie sprawia, że włosy stają się grubsze Może się to tak wydawać przy odrastaniu ale nie są na pewno grube.
Moim zdaniem warto jest sobie sprawić depilator, ale taki lepszy. Sama również latem depiluję ręce i uda.
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-11 18:46:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.