Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-04, 21:02   #1741
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
a gdzie mogę go kupić? na sephorze i douglasie go nie ma
W Douglasie jest fajny i taniutki z Essence. Tylko nie wiem, jak on wychodzi na zdjęciach. Najlepiej byłoby użyć pudru HD. Może w takim razie MUFE z Sephory? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...er-HD/P1665005
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 21:19   #1742
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Dziewczyny, mam pytanie odnosnie payback w douglasie, bo jestem w tym temacie zielona. Weszlam na strone payback, z niej na strone douglasa i zrobilam zamowienie, z tym, ze na zadnym etapie nie pojawila mi sie opcja wpisania numeru karty payback. Czy payback naliczy mi podstawowe punkty, czy zrobilam coś źle ?

Poźniej robilam zamowienie na Empik i tam byla opcja wypisania numeru karty i wyswietlilo mi ilosc naliczonych punktow.
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 21:22   #1743
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie odnosnie payback w douglasie, bo jestem w tym temacie zielona. Weszlam na strone payback, z niej na strone douglasa i zrobilam zamowienie, z tym, ze na zadnym etapie nie pojawila mi sie opcja wpisania numeru karty payback. Czy payback naliczy mi podstawowe punkty, czy zrobilam coś źle ?

Poźniej robilam zamowienie na Empik i tam byla opcja wypisania numeru karty i wyswietlilo mi ilosc naliczonych punktow.
W Douglasie nie wpisuje się nr karty, wystarczy zrobić zakupy przechodzac ze strony PB
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 21:23   #1744
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie odnosnie payback w douglasie, bo jestem w tym temacie zielona. Weszlam na strone payback, z niej na strone douglasa i zrobilam zamowienie, z tym, ze na zadnym etapie nie pojawila mi sie opcja wpisania numeru karty payback. Czy payback naliczy mi podstawowe punkty, czy zrobilam coś źle ?

Poźniej robilam zamowienie na Empik i tam byla opcja wypisania numeru karty i wyswietlilo mi ilosc naliczonych punktow.
Jeśli przeszłaś do D. ze swojego konta payback, to musiałaś byc zalogowana.
Automatycznie będzie wiadomo, z jakiego numeru karty zrobiono zamówienie.
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 21:27   #1745
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
W Douglasie jest fajny i taniutki z Essence. Tylko nie wiem, jak on wychodzi na zdjęciach. Najlepiej byłoby użyć pudru HD. Może w takim razie MUFE z Sephory? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...er-HD/P1665005
dziękuję
to teraz będę musiała przemyśleć który z tych trzech...
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 21:27   #1746
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
W Douglasie jest fajny i taniutki z Essence. Tylko nie wiem, jak on wychodzi na zdjęciach. Najlepiej byłoby użyć pudru HD. Może w takim razie MUFE z Sephory? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...er-HD/P1665005
A czytałam gdzieś ze z mufe to czysta krzemionka za grubą kasę i robi białe placki ma zdjęciach... sama mam ten puder i tego nie zauważyłam, ale właśnie ktoś tak napisał juz po tym jak kupiłam i nie chciałam się doszukiwać żeby nie żałować
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 21:30   #1747
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W Douglasie nie wpisuje się nr karty, wystarczy zrobić zakupy przechodzac ze strony PB
Dzięki, mam nadzieję, że i tak nic nie poknociłam i punkty mi naliczą.
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 21:30   #1748
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Przyszłam się tylko przywitać bo u mnie odwyk w pełni
ponadto wszystko mam w ilościach hurtowych, kosmetyki poubijane nawet w szafkach .. w dodatku na na dwa dni przed świętami padła nam lodówka,a dzien przed Wigilią padłam z wrażenia że sprzęt niespełna 4letni może tak po prostu sobie nagle pierd...nąć serwistant powiedział że ma całą lawinę takich zgłoszeń i że sprzęty się coraz częściej produkuje na +-do 5lat.

Więc miałam wyjęty czas i masę strat.. TZ zaniósł do sąsiadki umowionej najbardziej newralgiczne rzeczy a ta przychodzi ze słoikami żeby jej przechować. Ja otwieram szafkę a tam kremiki i balsamy... Powiedziałam że to na prezenty dla teściowej żeby mieć pod ręką...ale miała minę niezbyt
Witaj w klubie . Mnie taka niespodzianka spotkała po powrocie ze świąt, w Sylwestra . Najlepsze jest to, że lodówka bez naprawy teraz normalnie działa, chyba coś się jej popierniczyło i nie chłodziła na poziomie, który był ustawiony. Wszystko poszło do kosza, 4 godziny czyszczenia lodówki. Lodówka ma 5 lat...
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 22:03   #1749
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
a gdzie mogę go kupić? na sephorze i douglasie go nie ma
http://www.ladymakeup.pl/sklep/kryol...nti-shine.html
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 22:49   #1750
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez her_green_eyes Pokaż wiadomość
A czytałam gdzieś ze z mufe to czysta krzemionka za grubą kasę i robi białe placki ma zdjęciach... sama mam ten puder i tego nie zauważyłam, ale właśnie ktoś tak napisał juz po tym jak kupiłam i nie chciałam się doszukiwać żeby nie żałować
Z tego co kojarzę, to Arsenic o tym pisała na swoim blogu.
Świetny puder HD jest także z Earthnicity, do kupienia w ich sklepie internetowym.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 23:57   #1751
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
NYX Rouge a leverse 628 i Lip smacking Fun Colours 617 i 620 oraz błyszczyki Butter Gloss BLG02, BLG05, BLG09 + gratisowy 16DeepRed. Nie ukrywam, że skusiła mnie cena, bo moje dawne doświadczenia z NYX są niezbyt pozytywne, ale może dlatego, że kupowałam jakieś resztki na wyprzedażach ( chyba właśnie te Roundy, kredki i jakieś bronzery, a najgorsze eyelinery w pisaku, których nie dało się zmyć z oka). Jak nic mi się tym razem nie spodoba, to już więcej nic nie kupię oprócz ich korektora.
Daj znać, jak potestujesz.
Mnie kusi jakaś matowa NYXa na wypróbowanie, bo niby opinie mają dobre, ale nie wiadomo, kto je pisze i po jakim czasie testowania Obawiam się kolejnego niewypału z tą marką.
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Poziomka czy ten rozświetlacz daje tzw. efekt tafli wody? Bo własnie coś takiego mi się marzy. Napaliłam się na Lightscapade, ale on ma w sobie dużo drobinek, a właśnie taka "tafla wody" bardziej by mnie interesowała - trochę jak przy błyszczykach bez drobinek. Tylko chciałabym żeby to był intensywny efekt
Lightscapade też ładny, ale chyba delikatniejszy (mam). Drobinek na skórze aż tak nie widać. Poluj na Too Chic z MACa, jakby się trafił jeszcze kiedyś w jakiejś limitowance. Mój ukochany, dzień w dzień go używałam, odkąd kupiłam, choć miałam inne.
Ale ten Watt's up też mi nie daje spokoju i bym go chciała po swatchach Poziomki
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
całkowicie się z Tobą zgadzam
co do oryginalności kolorów- jestem pomadkomaniaczką i prześwietliłam wiele firm od Diorów po Chanele i MAC zdecydowanie nie ma sobie w tej kwestii równych,
co do jakości, również mam identyczne zdanie


Któraś z Dziewczyn pisała o szminkach Avon, ja akurat do tej marki nie mam za bardzo dostępu, a i szczególnie mnie nie interesuje. Z ciekawości wygooglowałam i opinie na KWC mają super, zdziwiła mnie też gama odjazdowych kolorków, np. tu. Kurczę, chyba jakąś kupię na przetestowanie.
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
oj co do jakosci się nie zgodze- Chanel Allure zarówno Velvet jak i normalne są o wiele lepsze od MAC.
Może zależy od kolorów, mam kilka i szału nie ma, biorąc pod uwagę cenę. Velvet podkreślają mi skórki, szybko schodzą...no nie uwiodły mnie, choć miało być pięknie
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dziekuje za info o rzesach

Rozswietlacz sprawdze jak bede w Sephorze, ale boje sie, ze skusi mnie jeszcze ten sephorowski bronzer Rio, niby jest fajny i by mi sie przydal, ale mam nadzieje, ze nie znajde go stacjonarnie
Tak mi się przypomniał0 - jak masz Hebe gdzieś w pobliżu, to teraz dostępne są u nich rzęsy Eyelure, też są dobre. Tylko nie wybieraj takich przesadnie dramatycznych z kolekcji Katy Perry. Ja zrobiłam ten błąd, zrobiłam cały makijaż przed imprezą i jak założyłam te rzęsy to śmiałam się tak, że wszystko popłyneło Efekt jak u dziewczyny myszki Mickey. Koledzy cierpliwie czekający, aż się wyszykuję i pojedziemy, skomentowali mój wygląd w ten sposób, że wyglądam z tymi rzęsami, jakbym już była pijana Więc te naturalniejsze polecam, chyba, że to jakaś tematyczna impreza, np. postacie Disneya

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Wszystkie moje koleżanki na studiach tak mają, codziennie pomalowane, a potem jak któraś zaśpi i się nie zdąży umalować to nagle wszyscy - co Ci się stało? Nie spałaś w nocy? Jesteś chora? Więc ja stosuję taką taktykę, że zawsze kiedy "wchodzę" w nowe środowisko przychodzę niepomalowana, żeby ludzie nie opierali swojego pierwszego wrażenia o mnie na tym jak wyglądam kiedy się pomaluję, tylko oswoili się z moją twarzą sauté. ;p
Odważnie Ja robię dokładnie na odwrót, stawiam na pierwsze wrażenie, a może mnie już nie spotkają
Ale też bez przesady, stosownie do okazji. Mam ciotkę, która nawet idąc na grilla na działce na wsi, jeśli będzie poznawać nowych ludzi, wykonuje makijaż we wszystkich odcieniach tęczy i przyozdabia się w pióra, tworząc image ala Violetta Villas.

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pomalowałam paznokcie Impassioned Maca - świetny kolor Mam dużo tego typu kolorów, ale to nic
O, też zamówiłaś lakier Ja kliknęłam Instant Crush w jednym z kilku zamówień, ciekawe, kiedy opłacę
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 07:34   #1752
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez MissScareAll;49598186
1. Któraś z Dziewczyn pisała o szminkach Avon, ja akurat do tej marki nie mam za bardzo dostępu, a i szczególnie mnie nie interesuje. Z ciekawości wygooglowałam i opinie na KWC mają super, zdziwiła mnie też gama odjazdowych kolorków, np. [URL="http://joanna-interestingdetails.blogsp ot.com/2014/09/avon-ultra-color-bold-lipstick-limited.html"
tu[/URL]. Kurczę, chyba jakąś kupię na przetestowanie.



2. O, też zamówiłaś lakier Ja kliknęłam Instant Crush w jednym z kilku zamówień, ciekawe, kiedy opłacę
1. Pisałam

Wydaje mi się, że są niedoceniane zwłaszcza przez osoby będace "na nie" w stosunku do Avonu. Jak każda firma ma buble ale też perełki i do nich bez wątpienia nalezą szminki. Jasne, zdarzają sie niezbyt udane serie (dla mnie sa to szminki Doskonałość absolutna), ale na wątku Avonowym są ich gorące fanki.
Dużym minusem są przekłamane kolory w katalogów, przez co można mieć negatywny stosunek do kolorówki, gdy kolor okazuje się inny.
Ja przeważnie szukam na blogach zdjęć, pytam o kolory na watku Avonowym, często zamawiam też próbki (choć wolę od razu trafić z pełnowymiarową szminką).



2. Impassioned - kolor piękny, ale sam lakier .... no nie wiem, tani nie był a jakością nie grzeszy Pomalowałam paznokcie wczoraj około 11,a wieczorem miałam już lekko przetarte końcówki i mały oprysk na jednym paznokciu (a nic nie robiłam typu sprzątanie, zmywanie). Co więcej, obudziłam się dziś z ryskami Po tylu godzinach od malowania!!
Chyba pójdzie do zwrotu

Zastanowię się jeszcze nad szminką Vegas Volt. Kolor piękny, krycie marzenie, ale to wysuszenie ... Mam dziś Sunny Seoul i tu lepiej z jakością. Sam kolor tez ładny, choć liczyłam na bardziej stonowany, przygaszony róż. Mimo że jasny, to wpada w cukierkowy odcień.

I mam pytanie. Na stronie piszą, że towar można oddać w stacjonarce, ale w Regulaminie nic o tym pisze. Czy znaczy to, że w stacjonarce mogę oddać tylko kosmetyki kupione w stacjonarce?
(ehhh i szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, bo oddałabym 2 kredki NYX - białą i czarną 30 dni już mineło, paragonu nie mam, a kredki mi leżą)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2015-01-05 o 07:40
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 08:11   #1753
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
I mam pytanie. Na stronie piszą, że towar można oddać w stacjonarce, ale w Regulaminie nic o tym pisze. Czy znaczy to, że w stacjonarce mogę oddać tylko kosmetyki kupione w stacjonarce?
(ehhh i szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, bo oddałabym 2 kredki NYX - białą i czarną 30 dni już mineło, paragonu nie mam, a kredki mi leżą)

Pisałam im maila i powiedzieli , że można w stacjonarce, ale ktoś na wą tku potem pisał, że owszem mozna ale jest zwrot na kartę podarunkowa wtedy.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 08:19   #1754
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Pisałam im maila i powiedzieli , że można w stacjonarce, ale ktoś na wą tku potem pisał, że owszem mozna ale jest zwrot na kartę podarunkowa wtedy.
A tak, przypominam sobie, rzeczywiście ktos tak pisał.
Dzięki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 09:59   #1755
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


2. Impassioned - kolor piękny, ale sam lakier .... no nie wiem, tani nie był a jakością nie grzeszy Pomalowałam paznokcie wczoraj około 11,a wieczorem miałam już lekko przetarte końcówki i mały oprysk na jednym paznokciu (a nic nie robiłam typu sprzątanie, zmywanie). Co więcej, obudziłam się dziś z ryskami Po tylu godzinach od malowania!!
Chyba pójdzie do zwrotu

Zastanowię się jeszcze nad szminką Vegas Volt. Kolor piękny, krycie marzenie, ale to wysuszenie ... Mam dziś Sunny Seoul i tu lepiej z jakością. Sam kolor tez ładny, choć liczyłam na bardziej stonowany, przygaszony róż. Mimo że jasny, to wpada w cukierkowy odcień.
lakiery MACa to niestety dla mnie straszne buble (owszem mam wymagające paznokcie, ale dużo tańsze i mniej znane marki trzymają się dużo lepiej) i mimo iż ponoć poprawili formułę to dalej u mnie odpryskują z prędkością światła
najbardziej zauroczona jestem Quick Million ale więcej już żadnego lakieru chyba nie kupię

to prawda SS jest bardziej cukierkowym różem
niektóre MACi też mi wysuszają usta

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość



Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mam ciotkę, która nawet idąc na grilla na działce na wsi, jeśli będzie poznawać nowych ludzi, wykonuje makijaż we wszystkich odcieniach tęczy i przyozdabia się w pióra, tworząc image ala Violetta Villas.

fajna ciotka
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 10:22   #1756
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość

No nic, obiecałam sobie do Walentynek przetrwanie i wstrzymanie od klikawicy
Ja tez walczę 2 rok ze swoim nałogiem. Muszę przyznać , że udało mi się wiele razy uniknąć zamówienia. Kiedy czytam wątek nałóg chciejstwa jest bardzo silny, wtedy robię sobie symulację zamówienia i zostawiam na przeczekanie, podumanie. Wiele razy jest tak , że ktoś mi sprzątnie spod nosa pewne artykuły, które miałam w koszyku. Wtedy nie mam tego co by mnie interesowało, jeszcze coś pokombinuję z koszykiem i daję sobie na wstrzymanie. Czasem juz samo zrobienie symulacji i spojrzenie na nią z dystansem powoduje , ze rezygnuję. Być może gdybym rzeczywiście bardzo, ale to bardzo czegoś potrzebowała nie byłoby całej tej mojej zabawy z symulacjami.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 10:27   #1757
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Ja tez walczę 2 rok ze swoim nałogiem. Muszę przyznać , że udało mi się wiele razy uniknąć zamówienia. Kiedy czytam wątek nałóg chciejstwa jest bardzo silny, wtedy robię sobie symulację zamówienia i zostawiam na przeczekanie, podumanie. Wiele razy jest tak , że ktoś mi sprzątnie spod nosa pewne artykuły, które miałam w koszyku. Wtedy nie mam tego co by mnie interesowało, jeszcze coś pokombinuję z koszykiem i daję sobie na wstrzymanie. Czasem juz samo zrobienie symulacji i spojrzenie na nią z dystansem powoduje , ze rezygnuję. Być może gdybym rzeczywiście bardzo, ale to bardzo czegoś potrzebowała nie byłoby całej tej mojej zabawy z symulacjami.
Ja kiedy robię symulację to czasem rezygnuję, ale częściej jednak kuszę się coś kupić. Wczoraj wpadłam w rozpacz, kiedy z koszyka w Douglasie zniknął mi cień Typographic - polowałam na niego przez kolejne dwie godziny... Na szczęście się udało.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:03   #1758
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
lakiery MACa to niestety dla mnie straszne buble (owszem mam wymagające paznokcie, ale dużo tańsze i mniej znane marki trzymają się dużo lepiej) i mimo iż ponoć poprawili formułę to dalej u mnie odpryskują z prędkością światła
najbardziej zauroczona jestem Quick Million ale więcej już żadnego lakieru chyba nie kupię

to prawda SS jest bardziej cukierkowym różem
niektóre MACi też mi wysuszają usta









fajna ciotka
Kiedyś miałam inny lakier MACa, taki brudny szaro-fiolet Festive Finery Tez był tragiczny, nawet pisałam tutaj i co ... i tak się skusiłam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:13   #1759
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No właśnie tutaj nie ma ani jednej drobinki Efekt jest taki jakby jednolity
Fajnie, dzięki za podpowiedź.

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Napisałam kolejny raz do PB w sprawie punktów. Drugiego grudnia robiłam zakupy w D. Skorzystałam z opcji +1200 pkt. za zakupy min. 200,00 zł. Tymczasem nie przyznano mi nawet punktów podstawowych za zakupy.Nie rozumiem jak to jest możliwe, że wczesniej punkty mialam naliczane praktycznie tego samego dnia kiedy dokonalam platnosci za zakupy , a teraz mam żebrać o coś co mi się należy jak psu zupa. Tak to im dokładnie napisałam.
Odpisali:
Dziękujemy za kontakt.
Informujemy, że zgłoszoną przez Panią sprawą zajęli się dedykowani specjaliści. Dołożymy wszelkich starań, aby została rozpatrzona nie później niż w ciągu 14 dni. Jeśli pojawią się pytania dotyczące zgłoszenia, prosimy o powołanie się na numer sprawy.
Jestem bardzo ciekawa co dalej. Dla mnie ewidentne granie na zwłokę.
Ja czekałam 14 dni. Potem po mailu z zapytaniem odpisali ,że nie dopiszą bo podali jakieś durne tłumaczenia. Więc wysłałam kolejnego z zapytaniem kogo oni zatrudniają ,bo swoim postępowaniem wku**** już wiele osób i jak tak dalej pójdzie to nikt przez ich stronę nie będzie robił zakupów....... Punkty dopisali po rozpatrzeniu kolejnej reklamacji od reklamacji

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
a propos PAYBACK. Oni ostatnio w kulki lecą. Mnie nie uznali 3 reklamacji (ezoo, Sephora, Douglas), mimo że jestem pewna, że robiłam z ich strony. Moim zdaniem to oni się zorientowali, że kody PB ludzie sobie użyczają. Teraz to chyba trzeba robić zrzuty ekranu, ale nie zawsze ma się na to czas, zwłaszcza jak chodzi o 1 zł.


Też napisałam. Wygląda na to, że reklamacja zbiorowa.Ciekawe jak to rozwiążą.
Ja zaczęłam robić zrzuty i zawsze dołączam je do reklamacji
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 11:15   #1760
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam inny lakier MACa, taki brudny szaro-fiolet Festive Finery Tez był tragiczny, nawet pisałam tutaj i co ... i tak się skusiłam

Ja mam dwa lakiery MACa, obydwa są średnie jakościowo ale ich kolory - formidable i rain of flowers są tak wyjątkowe, że wybaczam im mierną jakość. Zwłaszcza, że to kolory na imprezę, więc i tak następnego dnia są do zmycia
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:28   #1761
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Ja mam dwa lakiery MACa, obydwa są średnie jakościowo ale ich kolory - formidable i rain of flowers są tak wyjątkowe, że wybaczam im mierną jakość. Zwłaszcza, że to kolory na imprezę, więc i tak następnego dnia są do zmycia
Imprezowe??
Ja bym uzywała na co dzień
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:29   #1762
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Imprezowe??
Ja bym uzywała na co dzień

U nas krzywo patrzą na błyszczące-mocne-ciemne kolory.
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:48   #1763
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Ja mam dwa lakiery MACa, obydwa są średnie jakościowo ale ich kolory - formidable i rain of flowers są tak wyjątkowe, że wybaczam im mierną jakość. Zwłaszcza, że to kolory na imprezę, więc i tak następnego dnia są do zmycia
Formidable mam, kolor cudny ... szkoda ze tak krótko u mnie się trzyma
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 14:05   #1764
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja czekałam 14 dni. Potem po mailu z zapytaniem odpisali ,że nie dopiszą bo podali jakieś durne tłumaczenia. Więc wysłałam kolejnego z zapytaniem kogo oni zatrudniają ,bo swoim postępowaniem wku**** już wiele osób i jak tak dalej pójdzie to nikt przez ich stronę nie będzie robił zakupów....... Punkty dopisali po rozpatrzeniu kolejnej reklamacji od reklamacji
Ja tez poczekam i jesli nie będzie odpowiedzi po mojej myśli to napiszę im w podobny deseń jak Ty.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 15:26   #1765
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Ciekawie ujęłaś schorzenie, które nas dotknęło.
Ja w pierwszych dwóch dniach br. wydałam na kosmetyki 2 stówy.
Ano nawet nfz tego nie da rady wyleczyć

[
Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Ja mam dwa lakiery MACa, obydwa są średnie jakościowo ale ich kolory - formidable i rain of flowers są tak wyjątkowe, że wybaczam im mierną jakość. Zwłaszcza, że to kolory na imprezę, więc i tak następnego dnia są do zmycia
Zgadzam się efekt super, ale trwałość mega rozczarowująca.


Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Ja tez walczę 2 rok ze swoim nałogiem. Muszę przyznać , że udało mi się wiele razy uniknąć zamówienia. Kiedy czytam wątek nałóg chciejstwa jest bardzo silny, wtedy robię sobie symulację zamówienia i zostawiam na przeczekanie, podumanie. Wiele razy jest tak , że ktoś mi sprzątnie spod nosa pewne artykuły, które miałam w koszyku. Wtedy nie mam tego co by mnie interesowało, jeszcze coś pokombinuję z koszykiem i daję sobie na wstrzymanie. Czasem juz samo zrobienie symulacji i spojrzenie na nią z dystansem powoduje , ze rezygnuję. Być może gdybym rzeczywiście bardzo, ale to bardzo czegoś potrzebowała nie byłoby całej tej mojej zabawy z symulacjami.
Najważniejsze że nasz swoje słabe strony .

Ja w kalendarzyku rośka wypisałam wszystkie fluidy, cienie, maskary lakiery,zapachy które mam w użyciu i nówki. Sporo zajęło czasu ale akurat walczyłam z anginą z pozycji zdechlaka domowego to przynajmniej ogarnęłam stany...Masakra i dramat ile w tym kasy utopiłam, a niektórych nie użyłam więcej niż dwa razy...


Na teraz planuję rotacje kosmetyków i zużywanie... na mnie rotacja dobrze działa, bo znowu zmiany w kosmetyczkach i ciekawość i radocha malowania..a jak dłuższy czas jadę na tych samych kosmetykach to klikawica od razu atakuje



Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Witaj w klubie . Mnie taka niespodzianka spotkała po powrocie ze świąt, w Sylwestra . Najlepsze jest to, że lodówka bez naprawy teraz normalnie działa, chyba coś się jej popierniczyło i nie chłodziła na poziomie, który był ustawiony. Wszystko poszło do kosza, 4 godziny czyszczenia lodówki. Lodówka ma 5 lat...
No właśnie dramat jakościowy za niemałe pieniądze w porównaniu do starych polskich polarów które ciągnęły i po naście lat i dawały radę.
Ale już powiem Wam, ze dla mnie szczytem szczytów było zorganizowanie transportu bo nikomu z firm się tyłka nie chciało ruszyć, bo juz zyli świetami... podejście do pracy u nas jest tragiczne niestety. Ileś telefonów i smędzenie = nie, no pani, trzeba było tydzień temu zamówić u nas, my rozczwytywane chłopy som

W koncu taksowka bagazowa i po temacie.
Na szczęście daliśmy radę sami z TZ wypoziomowac i drzwiczek nei trzeba było przestawiać ale chciałam kupić w sklepie online z usługa wniesienia+ montażu+ zabrania tej bidulki co się raczyła zepsuć i nie dało rady... ile sie naprosiłam żeby się tego truchła pozbyć z chałupy na świeta.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug

Edytowane przez Rapsodia
Czas edycji: 2015-01-05 o 15:27
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 15:37   #1766
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

są jakieś kody do sklepów które mają zestaw pędzli do oczu Zoevy? bo o ekobiecej wiem ale tam ciagle zestawów brak.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 16:03   #1767
kitka_28
Zadomowienie
 
Avatar kitka_28
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gdańsku kocham cię!
Wiadomości: 1 112
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Dziewczyny, dostałam odpowiedź z Douglasa nt. przeterminowanego Cliniqua. Mam 10% zniżki na następne zakupy i wyślą jeszcze rekompensatę. Oczywiście bardzo przepraszają... (Sprawdźcie spam, mój mail tam wylądował).
__________________
I mad about the sea...
kitka_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 16:09   #1768
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez kitka_28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dostałam odpowiedź z Douglasa nt. przeterminowanego Cliniqua. Mam 10% zniżki na następne zakupy i wyślą jeszcze rekompensatę. Oczywiście bardzo przepraszają... (Sprawdźcie spam, mój mail tam wylądował).
Też właśnie dostałam takiego maila ciekawe co to za rekompensata
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 16:36   #1769
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Też właśnie dostałam takiego maila ciekawe co to za rekompensata
Piszecie im tylko info że produkt jest przeterminowany czy coś więcej? bo kurde ja mam dwie miniaturki po terminie i nie za bardzo wiem coim napisać.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 16:49   #1770
Mira Bai
Raczkowanie
 
Avatar Mira Bai
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 64
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

i ja im napisałam o przeterminowanym clinique, nie mam jeszcze odpowiedzi

któraś pytała o zwrot kosmetyku z internetowego Douglasa, oto co odpisał mi Douglas:
Szanowna Pani

Jeśli produkt jest oryginalnie zapakowany i nie był używany- jest możliwość dokonania zwrotu w Perfumerii Stacjonarnej.
Mira Bai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 09:07:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.