Listopadowe Panny Młode - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-16, 00:15   #901
aga20233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 69
Dot.: Listopadowe Panny Młode

Mamy sale załatwioną, termin w kościele, fotografa i kamerzystę, już przymierzałam wstępnie suknie w salonie, zaproszenia musimy zamówić ponieważ w styczniu chcemy juz dawać i za nauki tez się bierzemy od stycznia wiec juz trochę tego jest , no i zespoł też chcemy juz w styczniu zaklepać, ale na razie nie znaleźliśmy nic sensownego
aga20233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 07:58   #902
Seniora91
Przyczajenie
 
Avatar Seniora91
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14
Dot.: Listopadowe Panny Młode

Ale dużooo, my tylko zespół, salę, fotografa i kamerzyste co do sukni, to jeszcze mam nadzieje ze schudne do przymiarek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Seniora91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 21:41   #903
zielonatrawka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 125
Dot.: Listopadowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Seniora91 Pokaż wiadomość
Ale dużooo, my tylko zespół, salę, fotografa i kamerzyste co do sukni, to jeszcze mam nadzieje ze schudne do przymiarek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My podobnie sala, zespół, fotograf, kamerzysty na 90% mieć nie będziemy.
też planuję schudnąć przed przymiarkami jeszcze
zielonatrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 23:57   #904
aga20233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 69
Dot.: Listopadowe Panny Młode

Też planuje schudnąć, ale nie chce jakoś mega się tym stresować, jak schudnę fajnie jak nie to nie. Zresztą przymierzam żeby wiedzieć w czym się czuje dobrze bo i tak zamierzam szyć u krawcowej suknię. No i mamy w sumie teraz jeszcze zespół załatwiony a zaproszenia trochę nam się poprzesuwały w czasie wiec chyba koniec stycznia początek lutego roznosimy, bo jednak ślub w tygodniu wiec duzo osób urlop sobie musi załatwić
Własnie może polecacie jakąś krawcową ze ślaska?
aga20233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 11:35   #905
Seniora91
Przyczajenie
 
Avatar Seniora91
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14
Dot.: Listopadowe Panny Młode

Chyba muszę się zabrać za planowanie, bo czas tak szybko mija, że masakra. Jak wyznaczyliśmy datę był wrzesień, już jest styczeń

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Jakie macie kolory, motyw przewodni?
Ja myślę o czerwieni, z racji że to mój ulubiony kolor
__________________
Seniora91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 20:51   #906
aga20233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 69
Dot.: Listopadowe Panny Młode

Kolor pomarańczowy, już w głowie mam powoli pomysły na dekoracje, ale cały czas się zastanawiam czy załatwiać jakąś dekoratorkę czy sama ze świadkową i narzeczonym jakoś to ogarnąć.
No i nauki robimy na koniec lutego juz do poradni tez na pierwsze spotkanie jestesmy omówieni, bo znajoma prowadzi
aga20233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 17:31   #907
karolka_kom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Listopadowe Panny Młode

Hej dziewczyny! Dołączam do grona listopadowych panien młodych Termin mamy na 3 listopada 2018r. Bardziej przesądna część mojej rodziny pogodziła się już z tym, że nie wybije nam tej daty z głowy i już nie komentują. Byłam już na dwóch weselach w listopadzie i naprawdę było super. Jedno z nich to było najlepsze na jakim kiedykolwiek byłam, a byłam na wielu weselach w różnych stronach polski. To nie miesiąc ma znaczenia a ludzie, jedzonko i zespół.

Trochę obawiam się tego co będą mówili goście jak będziemy ich zapraszali, naprawdę nie wiem czy nie puszczą mi nerwy jak usłyszę, któryś raz z rzędu: O jej, a dlaczego taka data?
Miałyście takie sytuacje? Jak reagowałyście?

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

My chcemy zachować jesienny klimat, więc kwiaty w sali, kościele i w moim bukiecie będą jesienne.
Cały wystrój planujemy w stylu rustykalnym, ponieważ z miłości do gór wybraliśmy lokal stylizowany na góralską karczmę.


Cytat:
Napisane przez Seniora91 Pokaż wiadomość
Chyba muszę się zabrać za planowanie, bo czas tak szybko mija, że masakra. Jak wyznaczyliśmy datę był wrzesień, już jest styczeń

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Jakie macie kolory, motyw przewodni?
Ja myślę o czerwieni, z racji że to mój ulubiony kolor
karolka_kom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 20:30   #908
Seniora91
Przyczajenie
 
Avatar Seniora91
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14
Dot.: Listopadowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez karolka_kom Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Dołączam do grona listopadowych panien młodych Termin mamy na 3 listopada 2018r. Bardziej przesądna część mojej rodziny pogodziła się już z tym, że nie wybije nam tej daty z głowy i już nie komentują. Byłam już na dwóch weselach w listopadzie i naprawdę było super. Jedno z nich to było najlepsze na jakim kiedykolwiek byłam, a byłam na wielu weselach w różnych stronach polski. To nie miesiąc ma znaczenia a ludzie, jedzonko i zespół.

Trochę obawiam się tego co będą mówili goście jak będziemy ich zapraszali, naprawdę nie wiem czy nie puszczą mi nerwy jak usłyszę, któryś raz z rzędu: O jej, a dlaczego taka data?
Miałyście takie sytuacje? Jak reagowałyście?

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

My chcemy zachować jesienny klimat, więc kwiaty w sali, kościele i w moim bukiecie będą jesienne.
Cały wystrój planujemy w stylu rustykalnym, ponieważ z miłości do gór wybraliśmy lokal stylizowany na góralską karczmę.
Hej co macie już załatwione? Niestety, jak się nie chce czekać na ślub parę lat, to tak jest póki co nie spotkaliśmy sie z bardzo złymi komenatrzami, wszystko obracamy w żart.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Seniora91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 08:54   #909
karolka_kom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Listopadowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Seniora91 Pokaż wiadomość
Hej co macie już załatwione? Niestety, jak się nie chce czekać na ślub parę lat, to tak jest póki co nie spotkaliśmy sie z bardzo złymi komenatrzami, wszystko obracamy w żart.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To macie szczęście. My co chwila słyszymy "dobre" rady: O jej, listopad? Miesiąc zmarłych, weźcie zmieńcie na grudzień. Ale na szczęście mój narzeczony to oaza spokoju i skutecznie mi przetłumacza, aby nie słuchać tych "dobrych" rad.

Mamy salę, zespół, fotografa, kamerzystę i zamówioną fotobudkę. Z księdzem się dogadaliśmy, już część nauk mamy za sobą <straszne nudy>.

Gdzieś czytałam, że kolor czerwony, taki lekko przytłumiony, w tym sezonie jest modny chociaż ja sama nie koniecznie kieruję się trendami chyba, że coś jest w moim guście

A tak z ciekawości zapytam z jakiego województwa jesteś? Ile w waszym regionie kosztuje fotograf, kamerzysta?
karolka_kom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 09:06   #910
Seniora91
Przyczajenie
 
Avatar Seniora91
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14
Dot.: Listopadowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez karolka_kom Pokaż wiadomość
To macie szczęście. My co chwila słyszymy "dobre" rady: O jej, listopad? Miesiąc zmarłych, weźcie zmieńcie na grudzień. Ale na szczęście mój narzeczony to oaza spokoju i skutecznie mi przetłumacza, aby nie słuchać tych "dobrych" rad.

Mamy salę, zespół, fotografa, kamerzystę i zamówioną fotobudkę. Z księdzem się dogadaliśmy, już część nauk mamy za sobą <straszne nudy>.

Gdzieś czytałam, że kolor czerwony, taki lekko przytłumiony, w tym sezonie jest modny chociaż ja sama nie koniecznie kieruję się trendami chyba, że coś jest w moim guście

A tak z ciekawości zapytam z jakiego województwa jesteś? Ile w waszym regionie kosztuje fotograf, kamerzysta?
Jestem z Wielkopolski, usługa fotograf+kamerzysta 5550 z dojazdem, bo przejada 100 km. Plener w cenie
W piątek mam spotkanie z florystka, mam nadzieje ze cos wiecej doradzi odnosnie kwiatów. Na która godzine macie ślub w kosciele? Na innych forach pisza zeby jak najwczesniej, bo robi sie szybko ciemno. Z drugiej strony, nie chciałabym żeby wesele szybko sie skończyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Seniora91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 09:13   #911
karolka_kom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Listopadowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Seniora91 Pokaż wiadomość
Jestem z Wielkopolski, usługa fotograf+kamerzysta 5550 z dojazdem, bo przejada 100 km. Plener w cenie
W piątek mam spotkanie z florystka, mam nadzieje ze cos wiecej doradzi odnosnie kwiatów. Na która godzine macie ślub w kosciele? Na innych forach pisza zeby jak najwczesniej, bo robi sie szybko ciemno. Z drugiej strony, nie chciałabym żeby wesele szybko sie skończyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To widzę, że ceny podobnie jak u nas.
Ślub mamy na 14.00. Po pierwsze chcieliśmy, aby jak wyjdziemy z kościoła było jeszcze widno, a po drugie o 15.30 jest już jakaś msza zaplanowana, więc 16.30 to byłoby zdecydowanie za późno. Wesele robimy jedno dniowe. Jak byliśmy na listopadowych ślubach to były właśnie o 14 i znaczna część gości bawiła się do 5-6 rano. Poza tym jak goście wiedzą, że wesele jest jednodniowe to zostają dłużej.

A jaką cenę za osobę w lokalu płacicie?

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Seniora91 Pokaż wiadomość
Jestem z Wielkopolski, usługa fotograf+kamerzysta 5550 z dojazdem, bo przejada 100 km. Plener w cenie
W piątek mam spotkanie z florystka, mam nadzieje ze cos wiecej doradzi odnosnie kwiatów. Na która godzine macie ślub w kosciele? Na innych forach pisza zeby jak najwczesniej, bo robi sie szybko ciemno. Z drugiej strony, nie chciałabym żeby wesele szybko sie skończyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli chodzi o kwiaty to teraz importuje się wszystko, ale obserwowałam co rośnie u nas i kwietnie jeszcze w listopadzie i to są dalie, piękne, wielokolorowe, pełne kwiaty.
karolka_kom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-21, 11:37   #912
Seniora91
Przyczajenie
 
Avatar Seniora91
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14
Dot.: Listopadowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez karolka_kom Pokaż wiadomość
To widzę, że ceny podobnie jak u nas.
Ślub mamy na 14.00. Po pierwsze chcieliśmy, aby jak wyjdziemy z kościoła było jeszcze widno, a po drugie o 15.30 jest już jakaś msza zaplanowana, więc 16.30 to byłoby zdecydowanie za późno. Wesele robimy jedno dniowe. Jak byliśmy na listopadowych ślubach to były właśnie o 14 i znaczna część gości bawiła się do 5-6 rano. Poza tym jak goście wiedzą, że wesele jest jednodniowe to zostają dłużej.

A jaką cenę za osobę w lokalu płacicie?

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------


Jeśli chodzi o kwiaty to teraz importuje się wszystko, ale obserwowałam co rośnie u nas i kwietnie jeszcze w listopadzie i to są dalie, piękne, wielokolorowe, pełne kwiaty.
My mamy umowiona 16.00 w kościele i stale sie zastanawiam, czy nie przełozyc na wcześniejsza godzine, a wesele dwudniowe. Dam znac co mi powie florystka w piątek odnosnie kwiatów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Seniora91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 23:53   #913
aga20233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 69
Dot.: Listopadowe Panny Młode

Jestem ze śląska, ślub mamy o 13:30, a na sale mamy 5 minut na pieszo wiec jakoś koło 15 na sali, właśnie rozdajemy zaproszenia, mieliśmy już to załatwić w styczniu ale jakoś trochę stanęliśmy w miejscu z przygotowaniami i w ten weekend jedziemy na nauki, a na koniec miesiąca pierwsze spotkanie w poradni. Mamy już oagrnięty zespół ktorego ostatnio nam brakowało i musimy się umówić do kwiaciarni w sprawie dekoracji i na degustacje tortów ale to już chyba wszystko w połowie marca.Nasz fotograf +kamerzysta z plenerem w innym dniu razem z nagraniem pleneru 4250zł. A no i na szycie sukni jestem umówiona jakoś na lipiec
aga20233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 11:04   #914
karolka_kom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Listopadowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez aga20233 Pokaż wiadomość
Jestem ze śląska, ślub mamy o 13:30, a na sale mamy 5 minut na pieszo wiec jakoś koło 15 na sali, właśnie rozdajemy zaproszenia, mieliśmy już to załatwić w styczniu ale jakoś trochę stanęliśmy w miejscu z przygotowaniami i w ten weekend jedziemy na nauki, a na koniec miesiąca pierwsze spotkanie w poradni. Mamy już oagrnięty zespół ktorego ostatnio nam brakowało i musimy się umówić do kwiaciarni w sprawie dekoracji i na degustacje tortów ale to już chyba wszystko w połowie marca.Nasz fotograf +kamerzysta z plenerem w innym dniu razem z nagraniem pleneru 4250zł. A no i na szycie sukni jestem umówiona jakoś na lipiec
Już rozdajecie zaproszenia? Jeju my mamy zamiar robić to w lipcu i sierpniu. Faktem jest, że najbliższa rodzina i inne ważne osoby już wiedzą kiedy, o której i gdzie wszystko się odbywa
My w niedzielę mamy spotkanie w poradni życia rodzinnego, podobno u nas jest tylko jedno, ale trwa klika godzin :/

Ostatnio byliśmy na targach ślubnych i pierwszy raz oglądaliśmy i przymierzaliśmy obrączki. Wybieramy razem, ale ostateczne zdanie pozostawiam narzeczonemu, bo ja jako kobieta w praktycznie każdej biżuterii czuję się dobrze Myślałam, że im wyższa próba złota tym obrączka lepszej jakości, a dzisiaj przeczytałam, że wręcz odwrotnie, im wyższa próba tym miększe złoto i bardziej się rysuje. Poza tym czytałam na forach, że Apart, Kruk itp. mają takie samo, a nawet gorsze złoto niż lokalni jubilerzy, za to ceny mają dużo droższe.

Macie jakieś informacje na temat obrączek? Co wybrać? Czym się kierować?
karolka_kom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 12:06   #915
Seniora91
Przyczajenie
 
Avatar Seniora91
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14
Dot.: Listopadowe Panny Młode

My też planujemy rozdawanie zaproszeń na wakacje, bez spinki jesli chodzi o obraczki to czytałam ze najlepiej wybrac z soczewka, a tak to jeszcze sie nie interesowalam. Na pewno bedziemy szukać u lokalnego jubilera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Seniora91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 00:23   #916
aga20233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 69
Dot.: Listopadowe Panny Młode

My już teraz rozdajemy bo mamy ślub w środę i z szacunku do gości, chcemy żeby już wiedzieli i mogli sobie zaplanować urlop, a najbliżsi już w grudniu wypytywali bo urlopy.. dlatego już teraz, A obrączki będziemy mieli od inneobrączki, stamtąd tez mam pierścionek zaręczynowy w zasadzie zrobią wszystko co sobie wymarzysz a ceny są naprawdę dobre A z poradni czekają nas trzy spotkania, każde z miesięcznym odstępem ale prowadzi je znajoma wiec myśle ze nie bedzie żle

Edytowane przez aga20233
Czas edycji: 2018-02-23 o 00:26
aga20233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 12:21   #917
karolka_kom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Listopadowe Panny Młode

Spojrzałam na ich stronę, ciekawe wzory i widać, że potrafią świetnie personalizować obrączki.

Dziewczyny a jakie atrakcje planujecie na wesele?

My zamówiliśmy już fotobudkę. Ale ciągle myślę o jakichś pokazach fajerwerków, albo fireshow, bo jestem ich ogromną miłośniczką <3. Jednak obawiam się, że będzie padał deszcz lub będzie tak zimno, że gościom nie zechce się wyjść na dwór, a ze środka lokalu nie ma możliwości obejrzeć takiego pokazu. Dlatego też myślałam o opcji laserowego pokazu, który można wykonać w lokalu, ale nie do końca pasuje mi do rustykalnego klimatu.
Jeszcze jako opcje rozważamy drinkbar lub lody tajskie.

Jakie Wy macie pomysły?

Edytowane przez karolka_kom
Czas edycji: 2018-02-24 o 12:22
karolka_kom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 22:15   #918
aga20233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 69
Dot.: Listopadowe Panny Młode

Mamy świetny profesjonalny zespół, wiec zadnych atrakcji wiecej nie trzeba.. wydaje mi sie że samo wesele jest wystarczającą imprezą. Jedynie co innego to księge gości robimy w formie zdjęć z polaroida ktore goscie bedę wklejać i ewentualnie coś pisać I teściowa chce wiejski stół i fontane czekoladową, nie jesteśmy do tego przekonani wiec zobaczymy..

Edytowane przez aga20233
Czas edycji: 2018-02-26 o 12:05
aga20233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 13:40   #919
karolka_kom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Listopadowe Panny Młode

Na facebooku powstała grupa listopadowe panny młode 2018. Zapraszam!
karolka_kom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-28 14:40:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.