Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-20, 14:36   #3391
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1467018 2]sorina,jak sie maja Twoje wlosy po prostowaniu?sa zniszczone?masz porozdwajane koncowki?musialas je podcinac?pytam,bo co poniektorzy mowia ze to bardzo niszczy wlosy,a mi trudno w to uwierzyc [/QUOTE]

Miałam problemy z tą stroną i nie mogłam postów pisac

Po swoich włosach i włosach siostry mogę powiedzieć że Goldwell nie niszczy włosów. minęło od mojego prostowania 9 miesięcy. Na samym początku po zrobieniu zabiegu podcieli mi potem po chyba 4 misiącach podcinałam delikatnie końce i jakiś miesiac temu byłam zeby mi zrobili rzadsze bo swoich mam naprawde dużo. KOlejne podcięcie jeśli już to dopiero za jakieś 3 miesiace wiec chyba taka norma. Końcówki nie rozdwajają się. Włosy sa mięciutkie i uwielbiam je teraz

Ja myłam szmponem Goldwell ultra rich care i stosowałam odżywkę z tej samej serii teraz szampon mi się skończył i myje od miesiaca Harbalem nawilżajacym i daje odżywkę z Goldwella i włoski sa super
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 15:43   #3392
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Miałam problemy z tą stroną i nie mogłam postów pisac

Po swoich włosach i włosach siostry mogę powiedzieć że Goldwell nie niszczy włosów. minęło od mojego prostowania 9 miesięcy. Na samym początku po zrobieniu zabiegu podcieli mi potem po chyba 4 misiącach podcinałam delikatnie końce i jakiś miesiac temu byłam zeby mi zrobili rzadsze bo swoich mam naprawde dużo. KOlejne podcięcie jeśli już to dopiero za jakieś 3 miesiace wiec chyba taka norma. Końcówki nie rozdwajają się. Włosy sa mięciutkie i uwielbiam je teraz

Ja myłam szmponem Goldwell ultra rich care i stosowałam odżywkę z tej samej serii teraz szampon mi się skończył i myje od miesiaca Harbalem nawilżajacym i daje odżywkę z Goldwella i włoski sa super
no popatrz tylko a kate po tym zabiegu to az wylysiala ale podcinalas koncowki co pare miesiecy bo sie rozdwajaly czy zeby temu zapobiec?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 18:22   #3393
innylogin19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 33
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Myślę, że spróbować nie zaszkodzi
innylogin19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 20:19   #3394
kate2204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

do cud natury: ja na twoim miejscu byłabym bardziej powściągliwa nazywając te swoje wysuszone wykruszone kłaczki "cudem"
kate2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 23:26   #3395
cud natury
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Gdzie napisałam, że moje włosy są cudem? Napisałam, że ten ZABIEG jak dla mnie jest cudem! To po pierwsze
Po drugie „cud” jest pojęciem względnym, po trzecie nie wiesz w jakim stanie były moje włosy przed tym zabiegiem, po czwarte zdjęcie nie oddaje prawdziwego wyglądu mych ‘kłaczków’, a po piąte to napisałam, że końcówki mam zniszczone, ale i tak zawsze lepiej niż u Ciebie, bo Ty w ogóle włosy straciłaś!

Nie dość, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to gdy brakuje Tobie argumentów merytorycznych próbujesz obrażać ludzi, a to świadczy o Twojej inteligencji i kulturze, a raczej o braku tych cech!
cud natury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 02:01   #3396
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Nie macie co robic tylko sie sprzeczac tu co pare postow wiecie co to jest pw? chyba nie ?! A do tej pacjentki co sie madrzy to niech zostawi te madrosci dla siebie bo kazdy ma swoje zdanie na temat preparatow jak i smego prostowania wiec mi tu nie wyskakuj ze ci ktos kto sie na tym zna wytlumaczyl bo wyobraz sobie zeby robic takie prostowanko goldwellem to trzeba miec certyfikat, wiec jak ktos nieumiejetnie idzie tam gdzie nic nie jest pewne to ma za swoje . . . !

Edytowane przez pablo305
Czas edycji: 2009-10-21 o 02:02
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 08:35   #3397
chablis
Przyczajenie
 
Avatar chablis
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

cześć dziewczyny, prostowałam chemicznie pół roku temu, Faroukiem. to jednak chyba zależy od tego, jakie się ma włosy, jednym wychodzi świetnie (widziałam koleżankę), innym żle (wypadła mi połowa włosów dosłownie, rozumiem kate i nie śmiałabym się z tego łysienia, to jest tragednia dla młodej kobiety, dla mnie jest). Nie odradzam nikomu, nikogo nie namawiam. Mnie odradzali a i tak spróbowałam i wiem, że dla moich włosów to było fatalne.
chablis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 14:08   #3398
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Hej!
Ja zdecydowałabym sie na ten zabieg:
http://www.keratincomplex.com/smooth...py-results.htm
Nie niszczy włosów, nie ingeruje w mostki siarczkowe. Chętnie bym sobie go zafundowała... ale chyba ciężko w Polsce znaleźć kogoś, kto pracuje tą metodą.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 17:49   #3399
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

w łodzi jest firmowy salon który robi owe prostowanie, ale nie nic o cenach. Wie ktoś ile to może kosztować?
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 01:10   #3400
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez chablis Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, prostowałam chemicznie pół roku temu, Faroukiem. to jednak chyba zależy od tego, jakie się ma włosy, jednym wychodzi świetnie (widziałam koleżankę), innym żle (wypadła mi połowa włosów dosłownie, rozumiem kate i nie śmiałabym się z tego łysienia, to jest tragednia dla młodej kobiety, dla mnie jest). Nie odradzam nikomu, nikogo nie namawiam. Mnie odradzali a i tak spróbowałam i wiem, że dla moich włosów to było fatalne.

O jakim TY mowisz lysieniu ?? Wlosy sie krusza ale nie wylatuja z cebulkami, takie skutki jak sie idzie prostowac trwale zniszczone wlosy albo w slabej kondycji )
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 17:21   #3401
misiiiek
Przyczajenie
 
Avatar misiiiek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

witajcie sama zastanawiam się nad wyprostowaniem trwałym włosów. z natury mam falowane włosy, i mimo iż tak naprawdę blizej im do prostych niż kręconych, prostuje codziennie a one i tak wykręcają się w każdą stronę po godzinie czy dwóch . czy ten zabieg dałby coś na moich włosach czy efekt po krótkim czasie byłby taki sam jak wcześniej? tym bardziej, że mam zdrowe, błyszczące i długie włosy, i boje się że mogłabym przez to je zniszczyć.. pozdrawiam
misiiiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-24, 20:54   #3402
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

misiek wszystkie odpowiedzi masz w poprzedzajac wypowiedziach.

byam w tym tygodniu w farouku. pani z mila checia chciala mi wyprostowalc jedno pasmo wloskow... ale calej glowy podjac sie nie chciala. wszystko przez pozostalosci po rozjasniaczu na koncowkach. sinac nie chce bo i tak mam krotkie wlosy wiec pozostaje mi nic innego niz czekanie.
__________________
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 21:53   #3403
karolcia017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 225
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

a ja mam pytanie!! bo mam wlosy falowane i zaczynaja sie one falowac (lekko krecic) od polowy wlosow ,, mam pytanie czy jak je chemicznie wyprostuje odrosty beda proste, krecone , falowane czy prosta a dopiero jak dojda do jakiejs dlugosci zaczna sie falowac? i ogolem czy bardzo beda roznic sie od prostoowanych?
dzieki za opd
karolcia017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 11:55   #3404
merinda
Przyczajenie
 
Avatar merinda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 17
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

hej mam pytanie; czy mogę rozjaśnić wyprostowane chemicznie włosy??? wiem; że nie można chemicznie prostować rozjaśnianych włosów; ale czy mogę je rozjaśnić teraz, gdy jestem już 4 miesiące po zabiegu???
merinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 12:51   #3405
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez merinda Pokaż wiadomość
hej mam pytanie; czy mogę rozjaśnić wyprostowane chemicznie włosy??? wiem; że nie można chemicznie prostować rozjaśnianych włosów; ale czy mogę je rozjaśnić teraz, gdy jestem już 4 miesiące po zabiegu???
a Ty chyba prostowalas alfaparfem o ile dobrze pamietam?w moim miescie wlasnie robia ta metoda.jesli tak,to moglabys mi napisac w jakim stanie sa teraz twoje wlosy?sa dalej proste?zniszczyly sie?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 11:34   #3406
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

http://www.youtube.com/watch?v=PW7bgn6VZZU
filmik (sporo ich na YT) na którym widać jak przeprowadza się zabieg keratynowy o którym napisała kilka postów wcześniej Ehinokokus.
znalazłem w 2 salony: Łódź i Wrocław.
ciekawi mnie ile kosztuje ten zabieg
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 12:38   #3407
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ooo... to do Łodzi może i bym się wybrała nawet
Masz moze stronę salonu?
Myślę, że trzeba zadzwonić i zapytać


Ej znalazłam takie coś:
http://lula.pl/lula/1,95647,7123229,...ia_wlosow.html

tylko gdzie w tym lublinie??

Edytowane przez Ehinokokus
Czas edycji: 2009-10-26 o 12:41
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 17:05   #3408
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

z tej strony którą podałaś podają że np. w Gdyni, Gdański, Warszawie i innych też wykonują ten zabieg. Piszą jeszcze że włosy nie są proste jak druty, ale włosy jak moje które są bardziej proste niż kręcone (zależy jak wyschną) ale strasznie puszące się i ten zabieg był by w sam raz, tym bardziej że poleca się go do włosów zniszczonych, a później można sobie zrobić np. goldwella :P

wrocław: http://www.fryzjerzy.pl/index.php?fr...=449&ch=1&ip=0

łódź: http://www.lucasteam.pl/home.php?&mn=25&pmn=75
w tym salonie też robią goldwella. Czytałem też ze właściciel tego salonu miał propozycję zostania głównym projektantem fryzur dla goldwella, ale odrzucił tą propozycję, domyślam się że jest dobry.
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 18:12   #3409
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Jak dla mnie to efektów fajnych nie będzie. Piszą wyraźnie
"Fryzjerzy zajmujący się wykonywaniem tego zabiegu zastrzegają, że nie należy oczekiwać, iż po wyjściu spod prysznica będziemy mieli od razu idealne włosy bez potrzeby ich ułożenia. Metoda keratynowa ma na celu skrócenie czasu potrzebnego na modelowanie włosów, nie eliminuje zaś konieczności ich układania. Po każdym umyciu włosów zalecane jest wysuszenie pasm przy użyciu szczotki szkieletowej (płaskiej) i suszarki. "

i

"Zabieg Keratin Complex wprowadza głęboko w strukturę włosów naturalną keratynę eliminująć w 95 % kręcenie i pierzenie się włosów"

Na zdjeciach za to przed mają szopy a po nagle wielki cud Pisza ze nie ma efektu włosów prostych jak strąki a takie własnei sa więc jak dla mnie zdecydowanie one sa tu po prostowncy albo wielkim układaniu. Cena też jest duza bo wychodzi jak za goldwella

Jak ktoś sie zdecyduje to chętnie przekonam się jak to wyszło
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 19:31   #3410
merinda
Przyczajenie
 
Avatar merinda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 17
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1490946 7]a Ty chyba prostowalas alfaparfem o ile dobrze pamietam?w moim miescie wlasnie robia ta metoda.jesli tak,to moglabys mi napisac w jakim stanie sa teraz twoje wlosy?sa dalej proste?zniszczyly sie?[/QUOTE]

Tak; zgadza się, robiłam prostowanie alfaparfem 3,5 miesiąca temu i od tamtej tej pory nie miałam w ręce prostownicy, a włosy nadal są idealnie proste... dodałabym zdjęcia; ale obecnie jestem w akademiku i nie mam aparatu. Czy włosy się zniszczyły?? Na pewno troszkę tak;chociaż wyglądają zdrowo. poza tym staram się je odpowiednio pielęgnować.

a ostatnio koleżanka pytała się czy prostuje codziennie włosy; bo mam takie proste końcóweczki Jak dla mnie prostowanie alfaparfem to dobry zabieg (robiłam 2 raz); nie mam porównania z goldwellem ani faroukiem. Ale cena prostowania alfaparfem jest baaaardzo konkurencyjna; ja zapłaciłam 350zł. i efekt jest naprawdę świetny.
merinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 22:11   #3411
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

merinda czekam na Twój powrót do domu i zdjecia przes prostowaniem i po
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 22:36   #3412
pomarancza24
Zadomowienie
 
Avatar pomarancza24
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 996
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez merinda Pokaż wiadomość
hej mam pytanie; czy mogę rozjaśnić wyprostowane chemicznie włosy??? wiem; że nie można chemicznie prostować rozjaśnianych włosów; ale czy mogę je rozjaśnić teraz, gdy jestem już 4 miesiące po zabiegu???
hej. ja prostowalam wlosy faroukiem w marcu. kilka miesiecy po tym zabiegu rozjasnilam i powiem szczerze odradzam bo wlosy bo zabiegu mialam super a po rozjasnieniu fatalne. caly czas je teraz zapuszczam i obcinam zeby je juz odnowic bo jak mam zropuszczone to widac ze sa zniszczone. pozdrawiam Aga
pomarancza24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 08:11   #3413
merinda
Przyczajenie
 
Avatar merinda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 17
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
merinda czekam na Twój powrót do domu i zdjecia przes prostowaniem i po
Sorina; ja już dodawałam zdjęcia przed i po prostowaniu (str.99); no a jak będę miała aparat; to dodam fotki; jak włosy wyglądają teraz; czyli ok. 4 miesiące po zabiegu...
merinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 18:13   #3414
ohyea
Raczkowanie
 
Avatar ohyea
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 199
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

pisalyscie ze w gdansku wykonuja to nowa metode zna ktos moze adres salonu?
ohyea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 13:14   #3415
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez merinda Pokaż wiadomość
Tak; zgadza się, robiłam prostowanie alfaparfem 3,5 miesiąca temu i od tamtej tej pory nie miałam w ręce prostownicy, a włosy nadal są idealnie proste... dodałabym zdjęcia; ale obecnie jestem w akademiku i nie mam aparatu. Czy włosy się zniszczyły?? Na pewno troszkę tak;chociaż wyglądają zdrowo. poza tym staram się je odpowiednio pielęgnować.

a ostatnio koleżanka pytała się czy prostuje codziennie włosy; bo mam takie proste końcóweczki Jak dla mnie prostowanie alfaparfem to dobry zabieg (robiłam 2 raz); nie mam porównania z goldwellem ani faroukiem. Ale cena prostowania alfaparfem jest baaaardzo konkurencyjna; ja zapłaciłam 350zł. i efekt jest naprawdę świetny.
uwazasz jednak ze oplaci sie bardziej trwale wyprostowac niz meczyc sie z prostownica?niektorzy mowia ze trwala bardzo niszczy,ale wydaje mi sie ze lepiej zrobic raz a dobrze niz uzywac prostownicy,ktora tez niszczy wlosy alfaparfem na moich wlosach kosztowaloby w Zamosciu tylko 200zl bo wlosy mam do ramion
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 12:37   #3416
Gosiam38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Question Chemiczne prostownie wlosow

Witam,
Od jakiegos czasu zastanawiam sie nad chemicznym prostowaniem wlosow, wiele osob odradza ten zabieg, postanowilam wiec ze sprobuje czegos lzejszego , a mianowicie: "X-tenso", czy ktos z was slyszal o tym zabiegu?
Czy naprawde prostuje wlosy, czy tylko je wygladza?Prosze o pomoc
Gosiam38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 13:22   #3417
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne prostownie wlosow

Mam duże doświadczenie w prostowaniu włosów i akurat X-tenso L'Oreala to najgorszy zabieg jaki miałam. Włosy po nim to było po prostu siano. Były rozprostowane, ale nie wyprostowane, były napuszone, wysuszone, brrr. Tragedia, nigdy więcej nawet za darmo, ba z dopłatą też nie Podobnie Alfaparf, też tragedia, włosy suche jak siano. Najlepiej wspominam zabieg Goldwella, dobry jest też Farouk. Dużo nt. temat pisałam już w tym wątku.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 14:31   #3418
Gosiam38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Chemiczne prostownie wlosow

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Mam duże doświadczenie w prostowaniu włosów i akurat X-tenso L'Oreala to najgorszy zabieg jaki miałam. Włosy po nim to było po prostu siano. Były rozprostowane, ale nie wyprostowane, były napuszone, wysuszone, brrr. Tragedia, nigdy więcej nawet za darmo, ba z dopłatą też nie Podobnie Alfaparf, też tragedia, włosy suche jak siano. Najlepiej wspominam zabieg Goldwella, dobry jest też Farouk. Dużo nt. temat pisałam już w tym wątku.
Siano!!! tak to moj powracajacy problem!!! Tylko ze zabieg Goldwella kosztuje ok 600 zl, to jedyna rzecz ,ktora mnie przeraza.Obecnie mieszkam na wyspach i jest tu dostepne chemiczne prostowanie, ale kosmetykami "Avlon"....?!!! nie mam pojecia co to za firma!!!
Sprobuje jeszcze poszperac o Farouk
Dzieki wielkie!!!

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Wlasnie poczytalam troszke o tych kosmetykach FAROUK i sama juz nie wiem czy to pomoze poskromic moje wlosy. Z tego co zrozumialam to kolekcja gleboko nawilzajaca. Myslisz ze to wystarczy zeby je wyprostowac tzn. nie tak na super gladko tylko zwyczajnie, zeby byly bardziej pokorne )
Gosiam38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 14:36   #3419
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne prostownie wlosow

Moje włosy po Farouku były proste. I lśniące. Teraz w Polsce Goldwell na moje włosy to ok 1200 zł. I albo wydać więcej albo nic nie robić. Bo jaki jest sens płacić kilkaset zł, nawet 200 zł, za spalenie włosów? Zaden.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 20:33   #3420
Ajsi
Raczkowanie
 
Avatar Ajsi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 111
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Mam pytanie dotyczące kosmetyków Goldwella. Bo Farouk ma dwa rodzaje produktów do trwałej - 'zwykłe' i takie dla włosów farbowanych lub zniszczonych. Czy Goldwell też ma coś takiego w ofercie?
__________________
Bo w życiu liczy się tylko piękno chwil..
Ajsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.