Tatuaz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-11, 13:26   #1
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka

Tatuaz


Swój post kieruję do dziewczyn, które maja tatuaże (konkretnie chodzi mi o tatoo nad pupą, czyli na kości ogonowej- wiecie o co mi chodzi) Długo zastanawiałam sie nad zrobieniem takiego tatuażu i jestem juz wlasciwie zdecydowana, ale chcialabym poznac jeszcze opinie doswiadczonych, czyli Was

Mam kilka pytań:
1) Jaki jest ból i ile to mniej więcej trwa (robienie)?
2)ile taki tatuaż mniej więcej kosztuje?
3) jak długo sie goi??

Nie wiem czy tego typu wątków już tutaj nie było, ale nie moglem znalezc, a jesli byly to niech ktoras z Was poda linki, bede wdzieczna..

Prosze o wyrozumialosc i szczere odpowiedzi Z góry dziękuję i pozdrawiam
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 15:09   #2
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Tatuaz

To może ja odpowiem, bo sama w tym miejscu posiadam tatuaż

1. Mnie nie bolało prawie wcale (szczerze, to lekko przysypiałam leżąc na tym łóżku), ale wszystko zależy od progu bólowego. Ogólnie dla mnie to było takie kłucie bardziej, średnio przyjemne, ale nic strasznego.
Koszt - 300 zł w moim przypadku, ale to również zależy od wielkości i stopnia skomplikowania wzoru, dlatego radzę się dowiedzieć w konkretnym studiu tatuażu, ile sobie zażyczą za wybrany wzór.

2. Robienie mojego tatuażu trwało ok. 2 godzin, trochę więcej chyba (bliżej 2,5 godziny), z tym że mój jest czarny, podejrzewam, że w przypadku bardziej skomplikowanych, kolorowych wzorów może to zająć więcej czasu - ale nie podejmuję się powiedzieć, bo po prostu tego nie wiem.

3. Goiło się trochę ponad tydzień - trzeba smarować czymś łagodząco-natłuszczającym (ja miałam Bepanthen, ale jest wiele podobnych kremów) i nie moczyć, aż odpadną te czarne strupki.

Aha, i jeszcze jedno - decyzję o tatuażu należy baaardzo dokładnie przemyśleć - ja nad swoim myślałam ze 4 lata, nie chcąc popełnić błędu z wyborem wzoru. Absolutnie nie polecam robienia tatuażu pod wpływem impulsu czy mody . Usunięcie jest bardzo ciężkie, drogie i szczerze mówiąc nie znam stuprocentowo pewnego sposobu, który nie pozostawia blizn - wystarczy poczytać chociażby odpowiedni wątek na Chirurgii Estetycznej.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 16:49   #3
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Tatuaz

hej
mnie bolało pod koniec
trwało ponad 2 godziny
zastanów się dobrze bo ja nie wiem czy bym się zdecydowała drugi raz!
pozdrawiam
gerda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 17:29   #4
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Tatuaz

up up !

Korci mnie jednak wiem, że zanim zrobię tatuaż przemyślę to 100000000 razy Ale nie oszukujmy się super wygląda
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 18:02   #5
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Tatuaz

1-jak dla mnie jest to przyjemne.ale widziałam przypadki, że ktoś mdlał albo przychodził z jakąs maścią znieczulająca.Trwać może tez od godziny albo nawet więcej do kilku.Jesli tatuaż jest spory być może nie da się go zrobić na raz tylko potrzebnych jest kilka sesji.
2-kosztować może od 100 górnej granicy chyba nie ma.Zależy czy wzór jest kolorowy, duży, mały ,skomplikowany itd
Ale takie tatuaże niewielkie do 15-20 cm jak widziałam na lędźwiach to ok 250-400zł.W niektórych przypadkach może więcej
3-goi sie tydzień do kilku tygodni.Przez miesiąc nie wolno wystawiac na słonce ani chodzic na solarium, basen, kapac się w morzu, jeziorze.No i długie kąpiele w wannie tez odpadają.Dlatego polecam nie robić tatuażu teraz ale po wakacjach.Najlepiej w zimie
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 19:47   #6
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Tatuaz

DZIĘKUJE WAM DZIEWCZYNY ZA WYCZERPUJĄCE ODPOWIEDZI PRZEMYSLALAM TĄ DECYZJĘ, WIEM JAKIE TO WAŻNE.

PODJĘŁAM TEŻ DECYZJĘ, ZE ZROBIE TO PO WAKACJACH, A NIE TERAZ NO I DODATKOWO KOLCZYK W PĘPKU, KTÓRY PLANUJĘ JUZ OD 2 LAT:p POZDRAWIAM JESZCZE RAZ DZIEKI
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 23:10   #7
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Tatuaz

czas zrobienia tatuazu tez jest wazny, mysle ze dobrze wybralas ze po wakacjach, a nie teraz bo skora w tym miejscu bedzie przez pewien czas specjalnej troski. Powodzenia
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.