Pieczenie i problem z szyjką macicy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-25, 20:52   #1
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Unhappy

Pieczenie i problem z szyjką macicy


Bardzo proszę o wyrozumiałość i nie pisanie złośliwych komentarzy, gdyż mam dość poważny problem. Rano, kiedy sie obudziłam czułam już nieprzyjemne pieczenie, które z czasem stało sie nie do wytrzymania. Pojechałam do szpitala na ostry dyżur i podczas tradycyjnego badania lekarz nie wykrył żadnych poważnych zmian, poza infekcją pochwy (przypisał mi gynalgin). Mimo wszystko martwię się czy podczas takiego badania wszystko zostało dokładnie sprawdzone. Dodam, że nie krwawię, odczuwam jedynie pieczenie. Proszę o pomoc lub poradę, przeszukałam internet i nic nie znalazłam.

Edytowane przez MartaMagda
Czas edycji: 2014-05-09 o 14:52
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 21:26   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Pieczenie i problem z szyjką macicy

Proponuje udac sie jak najszybciej do ginekologa. Nie pomozemy Ci wirtualnie a ginekolog z pewnością tak.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 23:03   #3
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Pieczenie i problem z szyjką macicy

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
Proponuje udac sie jak najszybciej do ginekologa. Nie pomozemy Ci wirtualnie a ginekolog z pewnością tak.
Dokładnie. Zwłaszcza, że dobry ginekolog to nie to samo, co lekarz na ostrym dyżurze. Wiesz, jeśli naskórek w okolicach szyjki został obtarty, to się zagoi, jak obtarta pięta - piecze, ale się goi. Myślę, że gynalgin akurat może tu tylko pomóc.

Ale dla pewności jednak lekarz.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 11:38   #4
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Pieczenie i problem z szyjką macicy

Byłam na ostrym dyżurze u ginekologa właśnie (dodatkowo przeszukałam internet i dowiedziałam się, że jest on cenionym ginekologiem), a nie zwykłego lekarza, tak, że miałam przeprowadzone pełne badanie przez profesjonalistę. Dzisiaj pieczenie jest już o wiele mniejsze i mogę skupić się na normalnych czynnościach, a nie tylko myśleć, że zaraz padnę trupem. Poza tym jedynym objawem jest właśnie to pieczenie. W każdy razie jeśli po skończeniu kuracji mi nie przejdzie lub zauważę, że coś jest nie tak jeszcze w trakcie leczenia nie będę czekać i pójdę do ginekologa, gdyż zdaję sobie sprawę, że na forum nie uzyskam pomocy. Dziękuję też za poważne potraktowanie mojego problemu. Gdyby ktoś wiedział coś więcej na ten temat lub miał może podobne doświadczenie to mimo wszystko proszę o wypowiedź.
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.