brak seksu w związku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-16, 20:23   #1
koteczek26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1

brak seksu w związku


Mam taki problem gdyż mój partner tzn narzeczony od miesiąca kompletnie nie ma ochoty na seks kładzie się spać i odwraca plecami próbowałam coś zdziałać to brał mi ręce pytalam co się dzieje mówił ze jest zmęczony wiec ok ale później była druga taka sytuacja. Więc więcej nie próbowałam już.. Spalam u niego po weselu ale wrocilismy i mówi ze ładnie wyglądam ze ma ochotę ale po ilości alkoholu nie da się nic zrobić i było tyle.. Przestałam czuć ze mu się podobam ze go podniecam. Mamy ślub za 8 miesięcy kupujemy teraz mieszkanie nie wiem czy się nie wycofać. . Napisałam dziś sms czy mu się podobam wogole jeszcze. Odp podobasz o co mi chodzi znowu. Ja mowie czemu tak Odp. On ze mnie kocha mówi mi to bardzo często ze stara się planuje przyszłość ze mną a ja się pytam i nie wierze itd. Nie wiem co zrobić miesiąc albo około 2 jest z seksem lipa. Boje się ze po slubie i zamieszkaniu razem będzie jeszcze gorzej. A ja nie chce brata tylko mężczyzne - męża a nie kogoś kto jest zmęczony. On stara się robi wszystko dla mnie oprócz tych zblizen ostatnio. Dobry facet ale chyba tak długo się nie da..
koteczek26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 12:30   #2
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: brak seksu w związku

A jak z inną bliskością? Mowisz, że odwraca się plecami i zasypia, a jak to wygląda w ciągu dnia? Przytula? Trzyma za rękę? Całuje? Rozumiem, że w trakcie okresu nerwów penis może odmówić posłuszeństwa, byłam widziałam, ale jak zanika każda forma bliskości to już jest czym się martwić.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 13:50   #3
iluvsmygun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Seattle
Wiadomości: 22
Dot.: brak seksu w związku

Rozumiem, że jesteście jeszcze młodymi ludźmi, więc żadna ilość alkoholu, jeżeli jest chęć - nie powinna być problemem.

Może faktycznie to stres związany z przygotowaniami do ślubu, zakupem mieszkania i nadmiarem obowiązku w pracy. To dopiero miesiąc, daj mu troche wytchnienia.

Jak sytuacja dalej się nie zmieni na lepsze, wtedy zacznij się martwić.

Aha, i jeszcze jedno: jak z dieta u partnera? Może to po prostu zwykle niedobory odpowiednich witamin i minerałów + zmęczenie.
iluvsmygun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 08:22   #4
laluszka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 7
Dot.: brak seksu w związku

może stresuje się tą sytualcją po prostu, albo mu ktoś coś nagadał i chce sie wstrzymać do ślubu
laluszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 11:26   #5
201711301501
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 488
Dot.: brak seksu w związku

Jak wygląda wasze życie poza łóżkiem? Dogadujecie się? Nie ma problemów, stresów, napięć?
Jak wasze kontakty fizyczne, bliskośc, czułość, pocałunki...

Zawsze powtarzam, że jak coś psuje się między partnerami to pierwsze co siada to seks. I to jest znak, że coś nie gra. Jak było przed tą przerwą? Tak nagle zrobił się zbyt zmęczony?
201711301501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 11:39   #6
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: brak seksu w związku

A on nie jest czasem przemęczony/przepracowany albo nie ma za dużo stresu? Bo raczej wygląda to na solidne przemęczenie i chyba raczej takie fizyczne.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 11:43   #7
Justyna43300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: brak seksu w związku

Ja też miałam taką sytuację tylko niestety u mnie nie było happy endu. Mój chłopak też przestał ze mną sypiać, okazało się, że mnie zdradzał ze swoją byłą żoną (z którą miał dziecko, a ona bardzo duzy wpływ na niego) i chyba chciał być takim dzentelmenem, że nie sypiał z nami dwiema. Oczywiście, szybko się połapałam i jak najszybciej się zwinęłam z tej chorej sytuacji.

P.s. Tobie poleciłbym szybką interwencję w postaci rozmowy. Tego ze oczekujesz czegoś więcej i zaczynasz mieć wątpliwosci. Przecież seks to fundament związku.
Justyna43300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-25, 19:50   #8
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: brak seksu w związku

Cytat:
Napisane przez iluvsmygun Pokaż wiadomość
Rozumiem, że jesteście jeszcze młodymi ludźmi, więc żadna ilość alkoholu, jeżeli jest chęć - nie powinna być problemem.
Skąd ten wniosek? Chyba raz w życiu zdarzyło mi się uprawiać seks po większej ilości alkoholu, mam 25 lat i aktualnie w ogóle taka opcja nie wchodzi w grę, jeśli szumi mi w głowie to idę spać i mnie nie dotykaj.

Autorko wy mieszkacie razem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-25 20:50:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.