Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkiem cz32 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-16, 19:38   #4081
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
kliknęłam nataly

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
To ja bardziej pozytywnie to co pisałam na wątku H&M:

cytuję siebie:P :

Na początek - udało mi się dzisiaj zrealizować niedziałające wczoraj karty - dzisiaj Pani też miała z nimi problem, ale podpowiedziałam, że może spróbuje ręcznie wpisać - nie wchodziły ale Pani sama zadzwoniła po kierowniczkę, która bez problemu w 2 minuty ze wszystkim sobie poradziła

i tym sposobem kupiłam koturny szare z Divided - już je ubóstwiam

A teraz pochwała:

Napisałam wczoraj maila do customer service H&M z wytłumaczeniem sprawy i pytaniem czy da się coś z tym zrobić.
Na co dzisiaj dostałam baaaaardzo miłą odpowiedź, w której Pani napisała, że nie mieli takiego problemu do tej pory, ale postara się jak najszybciej znaleźć rozwiązanie problemu. Przeprosiła mnie również za niedogodności.

Miedzy czasie ja zrealizowałam te kupony.
I wtedy dostałam drugiego maila, że w systemie pokazuje im,że kupony zostały zrealizowany czy mi się udało i bardzo prosi o odpowiedź czy dalej szukać rozwiązania.

Od raz jak zobaczyłam maila odpisałam, jak się sprawa rozwiązała i podziękowałam. Na co dostałąm jeszcze jednego maila, że bardzo się Pani cieszy oraz świąteczne życzenia.

Jestem w bardzo pozytywnym szoku, bo byłam pewna, że zostanę spławiona, jak to juz miało miejsce w różnych innych sklepach. A tutaj naprawdę profesjonalne podejście i bardzo miła Pani.

Także ja polecam jakby co pisać do nich , ode mnie wieeeelki plus ( kolejny zresztą bo ja ten sklep osobiście bardzo lubię:p)
super że się udało rozwiązać problem

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Hej

Mi też kazali usunąć kod z podpisu, co za cyrk

Dorka Z biżuterią wszystko ok ?
wszystko jest ok i jest cudna musze pooglądać ich stronę bo chyba była jakś nowa dostawa
Cieszę się że dostałaś pieniążki
Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
to ja może niepotrzebnie usunęłam- nie dostałam maila w tej sprawie???

dziękuję, lepiej acz nie doskonale zdrówko

a etorebka specjalnie te linki przygotowała

Trólliku
moni twoja nadgorliwość
widzisz tyle się napracowała a tu du...
to dobrze że ju z toba lepiej a dzisiaj juz nie bredzisz?
Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość

a torebkę pokazać mogę ? a mojego psa ? to też reklama ? nie będzie fotek torebek , nie będzie miała etorebka obrotów bo forum nakręcało im zbyt - nie da się zaprzeczyć - teraz to powinni być forum sponsorowane
podawanie nazw torebek to też reklama - a mój pies lubi siedzieć koło torebki X ze sklepu Y
dobre

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
w ogóle ten cały wątek to przecież jedna wielka reklama, z której korzyści materialne ma tylko etorebka i nikt już więcej
i to jest największa strata dla etorebki
Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Losek powinno byc Twoj pies X lubi siedziec kogo torebki Y ze sklepu Z
o tak jest lepiej


Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość


W ogóle to cały wizaż jest jedną wielką reklamą od kwc zaczynając przez zakupowy, zarowy, haemowy, tescowy, zbiorowe zamówienia kosmetyczne, ubraniowe, butowe, biżueryjne, torebkowe itp, itd. powinni sobie dać bana
klask i: o tak to będzie najlepsze wyjście

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Jak moderatorom się tak nudzi, to niech zaczną przestępców łapać na ulicy, a nie
ooo i jaka korzyśc dla policji i dla społeczeństwa
Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
w avatarze mozna wstawić wiecie co. to będzie tylko zbitek cyfr - a jak będziemy miały wszystkie, to dla chętnych kupić wiecie co będzie oczywiste co to znaczy i co nalezy z tym zrobić. hahahah

kocham Was
my ciebie też za twoje myślenie nie powiem że kombinowanie
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:02   #4082
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
To było pytanie jak wskazuje pytajnik na końcu zdania
Tak by można wnioskować z tego ogólnego dramatyzowania Poza tym nie zauważyłam, żeby wszytkie osoby udzielające się tutaj często kupowały etorebki (z tego co piszą) i że ogólnie gadamy tylko o etorbach(yhyhy) . Jeśli są osoby które pisały tutaj tylko po to żeby mieć skorzystania i teraz się nie będą udzielały - trudno nie będę płakać ja tu jestem dla towarzystwa, że tak powiem
i ja też bo kocham z wami przebywać
naszukałam że tego posta ale usiałam zacytować bo Danulka pradę prawi
Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Widocznie wizaż taki nam ładny prezent chciał zrobić na święta
i to jaki fajny
Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Skończy się to tak że wizażanki będą teraz prześledzać posty, wątki, wieszaki doszukując się rzeczy które można zgłosić moderatorom w mysl zasady- mnie ne wolno to innym też nie
i smutno się tutaj zrobi

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
hej

pilnie się uczę (żartuję ). ostatnio mało czasu spędzam na Wizażu, chociaż z wątkiem staram się być na bieżąco.
mam nastrój refleksyjny, "rozkminiam" i rozkładam życie na milion czynników . także nic ciekawego się nie dzieje.

ja tam mogę podejrzewać, że sama etorebka napisała do wizażu . co jak co, ale reklamę nadal mają, za to my żadnych "zysków" w postaci troszkę tańszych torebek, które tak naprawdę dopiero po tym rabacie opłaca sie kupować.
tak, wiem, węszę spisek
Nudi coś i może jest na rzeczy
Nie warto duzo rozmyślać lepiej żyj pełnią życia ale to zapewne na ciebie tak pogoda wpływa

Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość




Jesteś niesamowita, mimo że jestem dużo w tyle to już wiem co tu się dzieje. Dziękuję
och staram się i dlatego was teraz nadrabiam na raty
Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość
To prawda, nie sądziłam że w szpitalach człowiek chory jest traktowany tak przedmiotowo, a zwłaszcza człowiek starszy... dopóki sama się tam nie znalazłam nie powiedziałabym nic złego o pielęgniarkach i wszystkich w białych fartuchach... niestety rzeczywistość jest inna :/
smutne co piszesz ale prawdziwe
Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się to..
Teraz etorebka powinna wykorzystać sytuację i stworzyć dla nas forum w którym mogłybyśmy się dzielić kodami i zdjęciami torebek
jasne
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:14   #4083
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Tak, właśnie o to między innymi mi chodzi. Czy zatem watki zamówieniowe nie są dużo bardziej "mętne" i podejrzane niż nasze kody, z których przecież nie otrzymujemy pieniędzy, a jedynie mamy zniżkę w sklepie na POTENCJALNE zakupy?

Czekam jak się sytuacja rozwinie i w razie czego mam scenariusz działania
Oczernianie, pomówienia z wykorzystaniem mediów - art. 212 k.k.

Kolejne i będzie ban stały.

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
w avatarze mozna wstawić wiecie co. to będzie tylko zbitek cyfr - a jak będziemy miały wszystkie, to dla chętnych kupić wiecie co będzie oczywiste co to znaczy i co nalezy z tym zrobić. hahahah

kocham Was
hahaha. ubawiłem się.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:21   #4084
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość

Ja im chętnie bym taką wiadomość wysłała. Ciekawe jak długo by myśleli nad jakąś wymówką
nie myśleliby w ogole. Zapewne sprawą zająłby się Złośliwiec, który nie ma zwyczaju z niczego komukolwiek się tłumaczyć.
"Regulamin jest jasny. Każdego obowiązują takie same zasady. Znacie konsekwencje niestosowania się do regulaminu. Przypominam, że uczestniczenie na forum jest dobrowolne ".

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
Nudi coś i może jest na rzeczy
Nie warto duzo rozmyślać lepiej żyj pełnią życia ale to zapewne na ciebie tak pogoda wpływa
no właśnie, ta pogoda...
lubię filozofować . nie tylko po % .
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:23   #4085
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Oczernianie, pomówienia z wykorzystaniem mediów - art. 212 k.k.

Kolejne i będzie ban stały.

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------


hahaha. ubawiłem się.
ciesze się, że mogłam kogoś uszczęsliwić
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:27   #4086
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

o matko
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:28   #4087
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
naszukałam że tego posta ale usiałam zacytować bo Danulka pradę prawi
Pradę mówisz Może być prada może być i fendi
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 20:29   #4088
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

dominika dostała bana
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:30   #4089
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Dominiq zgadzam sie w 100% a zwlaszcza odnosnie wspolnych zakupow, ciekawe czy te rzeczy zamawiane sa w cenach brutto takich ajk my placimy to jest dopiero interesujace.
Przykre to jest, tym bardziej, że zamawiałaś u mnie.
Możesz zamówić na moje nazwisko lub z mojego konta- ale jestem pewna,że rozczarowałabyś się. Poza tym średnio rozumiem atak na zamówienia, które niczemu tu nie zawiniły.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.

Edytowane przez cotynato
Czas edycji: 2011-12-16 o 20:47
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:31   #4090
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

ja nie mogę , tak się tu dziś ubawiłam , pomieszanie śmiechu ze zgrozą
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:35   #4091
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Gdy coś się dzieje na forum, wchodzi tutaj regulamin i pewne zmiany, to zawsze rodzą się jakieś emocje i naprawdę nie rozumiem, czemu nie można wytłumaczyć pewnych spraw, tylko wybiera się rozwiązanie w formie banu i punktów. Tak naprawdę ta sprawa nie została wyjaśniona.
Czyżby tylko jedna strona mogła mieć rację? A każdy, kto się wychyla, musi mieć "zamknięty" dziób?
Tak naprawdę zawsze chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze, a nie o równość traktowania użytkowników portalu. Wystarczy, że sponsor zapłaci i już cały dział forum o danej firmie/produkcie stoi otworem .

Co wobec tego z blogerkami? Przez link w podpisie może trafić do nich ktoś, kto zaproponuje świetne prezenty ciuchowe, biżuteryjne, akcesoryjne w zamian za reklamę w poście.
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:36   #4092
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie


Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Oczernianie, pomówienia z wykorzystaniem mediów - art. 212 k.k.

Kolejne i będzie ban stały.

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------


hahaha. ubawiłem się.
Myślałam, że zlosliwiec nie ma poczucia humoru, jak miło być czasem omylną...

Dziękuję za ostrzeżenie, nareszcie jestem w elicie tych, którzy kiedyś mieli, bądź mają cyferki pod avkiem. Ciekawe tylko, za co- a może za "reklamę" prośbę pomocy? A jeśli za cyferki, to za które? i od razu 3 punkty? wow

ps: nie widzę w wypowiedzi Dominiq przytoczononego powyżej paragrafu z kk... Poza tym, użyła cudzysłów.



Danula teraz to chyba nawet Ciem "pobiłam" w ilości punktów karnych za to, co kiedyś pisałaś na o...
A z kodem, to chodzi o zasadę. Też widzę reklamę nieopłaconą na każdym kroku, no ale, czujmy się wybrane



Zastanawiam się, czy torebka N.... ze sklepu internetowego ..... jest otwierana na kluczyk? mam nadzieję, że to tylko zmyła...
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:38   #4093
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
ciesze się, że mogłam kogoś uszczęsliwić
Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
ja nie mogę , tak się tu dziś ubawiłam , pomieszanie śmiechu ze zgrozą
Rozumiem, że cwaniackie dorabianie się na cudzej nieświadomości oraz pomówienia uczciwych osób są zabawne?
Nie dla mnie. Zapewniam, że ten rodzaj humoru będzie tępiony.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:39   #4094
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Przykre to jest, tym bardziej, że zamawiałaś u mnie.
Możesz zamówić na moje nazwisko lub z mojego konta- ale jestem pewna,że rozczarowałabyś się. Poza tym średnio rozumiem atak zamówienia, które niczemu tu nie zawiniły.
Ja nikogo nie atakuje tylko tak dobie dywagowalam. Mam nadzieje, ze tak nie jest.
I absolutnie nie mam nic do Twojej osoby, jestem Ci wdzieczna, ze moglam u Ciebie zamowic i wyslas mi to za granice.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik

Edytowane przez hanusia505
Czas edycji: 2011-12-16 o 20:42
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:39   #4095
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Groszków będę broniła, często się je atakuje, a tak naprawdę robią ogromną przysługę. Kto by mi kazał robić zamówienie dla tylu osób, pilnować wszystkiego, potem wysyłać i jeszcze tłumaczyć się niezadowolonym, czemu złotówka z danego zamówienia nie jest zwracana

Ale uważam, że cała sytuacja powinna zostać wyjaśniona, a nie od razu punkty (charal). Podobno nie od razu miały być wlepiane


....jestem w szoku.

Edytowane przez 135nudziara
Czas edycji: 2011-12-16 o 20:44
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:39   #4096
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Hej...

nie fajnie się porobiło.....

dorka nic nam się nie stało->stłuczkę mam na myśli-trochę mnie nadgarstek bolał bo się uderzyłam jak walnęliśmy drugie auto...ale ogólnie jest ok.....
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:40   #4097
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Boję się cokolwiek pisać

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
wszystko jest ok i jest cudna musze pooglądać ich stronę bo chyba była jakś nowa dostawa
Cieszę się że dostałaś pieniążki

ooo i jaka korzyśc dla policji i dla społeczeństwa
Tak była, Daguś mnie poinformowała, niepotrzebnie, bo znowu spodobało mi się kilka rzeczy


Dokładnie


Nudi Tęskniłam
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:40   #4098
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość



Myślałam, że zlosliwiec nie ma poczucia humoru, jak miło być czasem omylną...

Dziękuję za ostrzeżenie, nareszcie jestem w elicie tych, którzy kiedyś mieli, bądź mają cyferki pod avkiem. Ciekawe tylko, za co- a może za "reklamę" prośbę pomocy? A jeśli za cyferki, to za które? i od razu 3 punkty? wow

ps: nie widzę w wypowiedzi Dominiq przytoczononego powyżej paragrafu z kk... Poza tym, użyła cudzysłów.



Danula teraz to chyba nawet Ciem "pobiłam" w ilości punktów karnych za to, co kiedyś pisałaś na o...
A z kodem, to chodzi o zasadę. Też widzę reklamę nieopłaconą na każdym kroku, no ale, czujmy się wybrane



Zastanawiam się, czy torebka N.... ze sklepu internetowego ..... jest otwierana na kluczyk? mam nadzieję, że to tylko zmyła...
Miałaś czas na usunięcie, skorzystałaś inaczej z tego czasu. Żegnam.
Ktoś jeszcze tak bardzo lubi kody?

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Ja nikogo nie atakuje tylko tak dobie dywagowalam. Mam nadzieje, ze tak nie jest.
Dywagacja? Dziwne określenie przestępstwa z kodeksu karnego.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:41   #4099
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

fasion gratulacje

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość

Ale się nie pomyliłaś i jestem ogromnie wdzięczna
Niedługo zrobię przelew

Oj dziękuję ale to był raczej "stres"

Zobaczcie proszę wyprzedaże na stronie Mango
ja nie będe nic zamawiać muszę oszczędzać
Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
tez dostałyscie taka wiadomosc o usunieciu? ŻAL!!!
moge usunac ale serwis duzo traci w moich oczach
każda dostała

farf
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:42   #4100
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

nika ((((((((((((((
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:43   #4101
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Domyślam się po ilości stron, że Redakcja też do Was napisała
no cóż .... zaraz usuwam kod ...
narazie Was ponadrabiam, ale padnięta jestem strasznie dzisiaj i jeszcze mnie ta wiadomość lekko dobiła

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Och straszne Ja sobie zapisałam w notesie
a ja nie
Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
ja widzę korzyści- nikt nie będzie nikomu zazdrościł rabatu, sam człowiek nie będzie się cieszył, ze użyli jego kod- zapanuje harmonia i szczęście
i to jest podejście
Domi gdzie domi??
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:45   #4102
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Domi zablokowana
Nika zbanowana...

135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:45   #4103
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Nika

Świetnie, zaraz nas wszystkich zbanują i wątek zamkną, Niedorzeczność !!
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:48   #4104
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

to ja już nic tu nie napisze bo wszystko jest źle odbierane , wylogowuje się
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:49   #4105
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez roxana222;31096576[B
]Boję się cokolwiek pisać [/B]



Tak była, Daguś mnie poinformowała, niepotrzebnie, bo znowu spodobało mi się kilka rzeczy


Dokładnie


Nudi Tęskniłam
to tak jak ja
jeszcze nie zajrzałam
Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
Groszków będę broniła, często się je atakuje, a tak naprawdę robią ogromną przysługę. Kto by mi kazał robić zamówienie dla tylu osób, pilnować wszystkiego, potem wysyłać i jeszcze tłumaczyć się niezadowolonym, czemu złotówka z danego zamówienia nie jest zwracana

Ale uważam, że cała sytuacja powinna zostać wyjaśniona, a nie od razu punkty (charal). Podobno nie od razu miały być wlepiane


....jestem w szoku.
ok co do groszków się zgadzam bo też często korzystam
Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
nie myśleliby w ogole. Zapewne sprawą zająłby się Złośliwiec, który nie ma zwyczaju z niczego komukolwiek się tłumaczyć.
"Regulamin jest jasny. Każdego obowiązują takie same zasady. Znacie konsekwencje niestosowania się do regulaminu. Przypominam, że uczestniczenie na forum jest dobrowolne ".


no właśnie, ta pogoda...
lubię filozofować . nie tylko po % .
nieźle
Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Pradę mówisz Może być prada może być i fendi
o widzisz pijana chyba jestem
Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
Hej...

nie fajnie się porobiło.....

dorka nic nam się nie stało->stłuczkę mam na myśli-trochę mnie nadgarstek bolał bo się uderzyłam jak walnęliśmy drugie auto...ale ogólnie jest ok.....
o kochana to dobrze że nic az tak strasznego się nie stało ale co tutaj się dzieje
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:50   #4106
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Roxi, dopiero teraz zauważyłam. Też tęskniłam
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:51   #4107
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

no nieładnie się dzieje
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:53   #4108
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
to tak jak ja
jeszcze nie zajrzałam

ok co do groszków się zgadzam bo też często korzystam

nieźle

o widzisz pijana chyba jestem

o kochana to dobrze że nic az tak strasznego się nie stało ale co tutaj się dzieje
no nic się nie stało ale niezbyt przyjemne przeżycie

widzę właśnie....
Nikaa

chyba powrócę tylko do czytania


a wie ktoś czy mogę mieć adres bloga w podpisie?
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40


Edytowane przez harajuku-fish
Czas edycji: 2011-12-16 o 20:55
harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:53   #4109
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

dużo po-cytowałam ale skasowałam bo już sama nie wiem co jest dozwolone a co nie
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:54   #4110
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
no nic się nie stało ale niezbyt przyjemne przeżycie

widzę właśnie....
Nikaa :placze-smarkam:

chyba powrócę tylko do czytania
Rybko dobrze że nic poważnego się nie stało
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.