Chce zmiany!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-14, 11:19   #1
karolinanka
Raczkowanie
 
Avatar karolinanka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 46
Smile

Chce zmiany!!!!!!!


Jaka fryzurka pasuje do ksztaltu mojej twarzy?Mi sie podobaja te na zalaczonych fotkach,tylko nie wiem ktora bedzie najlepsza.A moze macie jakies inne propozycje?
Dziekuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e..12.JPG (66,9 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria_zdjecie_03.jpg (25,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2bkjk.jpg (49,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nadine_legrottaglie_2.jpg (59,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2396_2502_Duff-Hilary-02-400.JPG (42,4 KB, 12 załadowań)
karolinanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 11:41   #2
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

mysle ze czwarta lub piata,obie by pasowaly a moze takie fryzurki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 72b_KirstenDunst66dd_02_1024.jpg (76,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74854LV-04.jpg (20,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CTFMA1.jpg (91,5 KB, 14 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 13:50   #3
karolinanka
Raczkowanie
 
Avatar karolinanka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 46
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

Pani Grazynko!A co Pani na to????
karolinanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 08:56   #4
karolinanka
Raczkowanie
 
Avatar karolinanka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 46
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

Nikt nie doradzi??
karolinanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 13:21   #5
karolinanka
Raczkowanie
 
Avatar karolinanka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 46
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

thx
karolinanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 14:42   #6
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

Hej! Mnie sie wydaje, ze ta trzecia zamieszczona przez Ciebie propozycja nie pasuje... Moze dlatego, ze po prostu mi sie nie bardzo podoba. Zalaczam kilka zdjec, moze cos Ci sie spodoba.
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 12:42   #7
karolinanka
Raczkowanie
 
Avatar karolinanka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 46
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

A moze by tak pokrecil?
karolinanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-16, 13:15   #8
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez karolinanka
A moze by tak pokrecil?

???


Tobie fryzurka pasowalaby gdybys zrobila pazurki z przodu(wyszczupli twarz) i lekko pocieniowac na calych wloskach wtedy lepiej powinny sie ukladac.Pozdrawiam
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 15:17   #9
dag_mar
Raczkowanie
 
Avatar dag_mar
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

Ja Ci doradzę. Ta porada będzie taka, jak w 99,9 procentach wypowiedzi forumowiczek: Nie ścinaj, broń Boże nie ścinaj, bo będziesz żałowała!!!
dag_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 16:55   #10
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez dag_mar
Ja Ci doradzę. Ta porada będzie taka, jak w 99,9 procentach wypowiedzi forumowiczek: Nie ścinaj, broń Boże nie ścinaj, bo będziesz żałowała!!!

Przeciez wlosy i tak odrosna,ja jestem za zebys sciela lekko pocieniowala wloski
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 17:10   #11
dag_mar
Raczkowanie
 
Avatar dag_mar
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

Nie wolno!!! Nie wolno ścinać!!! Długie włosy to oznaka kobiecości. Blacerowicz musi odejść!!! Każdy cygan to złodziej!!!! Każdy żyd uwielbia jeść czosnek!!!! - Sorry, ale tylko kpić z ultra zachowawczych i stereotypowych porad niektórych wizażanek
dag_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-16, 17:37   #12
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

Dag mar- co znaczy nie wolno,jak widze to juz kilka dziewczynom doradzalas zeby nie scinaly ,dziewczyna chce zmiany i nic nie zaszkodzi jak zetnie te trzy centymetry
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 17:54   #13
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

hm, a ja zrozumialam dag-mar chyba na odwrot, niz kaska...
dag-mar- jaki jest wlasciwie sens twojej wypowiedzi?

Ja bym sciela- tzn jakos fajnie i odwaznie wycieniowala. Ale nie krecila jakos za bardzo, lepiej lekkie fale albo proste. A jak beda dobrze sciete- same sie uloza!

pozdr
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 18:29   #14
dag_mar
Raczkowanie
 
Avatar dag_mar
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

Sens jest taki, że krew mnie zalewa, kiedy dziewczyna chce obciąć włosy, ale wizażanki - jedna przez drugą - tak je zniechęcają, że nic tylko się... pochlastać...

Jak słyszę: "Nie ścinaj, długie włosy to oznaka kobiecości" albo "Będziesz żałowała" to nic tylko i ogolić na 3 mm "doradczynie".


A przecież ścięcie włosów na krótko to nic złego - zwłaszcza, jeśli ktoś naprawdę tego chce. No ale jeśli wszyskie wizażanki zniechęcają, to idzie się podciąć końcówki.


Pozdrawiam wszystkie Maryny z cudnymi warkoczami
dag_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 20:09   #15
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

dag-mar, zgadzam sie z toba w 100%- chcialam sie tylko upewnic
krotkie wlosy, ciekawie zrobione, potrafia byc o wiele atrakcyjniejsze niz niejeden cieniusi, lichy warkoczyk!
Gdy tylko widze jakas dziewczyne w super dlugich wlosach, zapuszczonych na sile (widac to, bo te najdluzsze partie z reguly juz liche i przerzedzone są, no i te brzydki końcówki- bleee ), to mi jej po prostu żal!
Sama planuję radykalne zmiany za 3 tygodnie (hurrrrra! )- wizyta w salonie pani Grażynki zmieniam kolor z jasnego na mój naturalny średni blond, cięcie też inne niż przeciętnie planuję.
W końcu- kobieta zmienną jest, i do tych zmian Was, drogie wizażanki, zachęcam!

;*
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 20:40   #16
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez dag_mar
Sens jest taki, że krew mnie zalewa, kiedy dziewczyna chce obciąć włosy, ale wizażanki - jedna przez drugą - tak je zniechęcają, że nic tylko się... pochlastać...

Jak słyszę: "Nie ścinaj, długie włosy to oznaka kobiecości" albo "Będziesz żałowała" to nic tylko i ogolić na 3 mm "doradczynie".


A przecież ścięcie włosów na krótko to nic złego - zwłaszcza, jeśli ktoś naprawdę tego chce. No ale jeśli wszyskie wizażanki zniechęcają, to idzie się podciąć końcówki.


Pozdrawiam wszystkie Maryny z cudnymi warkoczami

Sorki dziewczyny, ze się wtrącę off topic

A mnie dag_mar krew zalewa ze po jednym wątku wszytskie Wizażanki wrzucasz do jednego wora! Uczepiłaś się dwóch wypowiedzi i robisz z tego dziejową historię! Nie czytasz chyba dokładnie forum fryzjerskiego skoro tak płytkie są Twoje wyobrażenia o nim, więc daruj sobie te 'kwaśne' wypowiedzi w każdym swoim poście!
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 21:08   #17
dag_mar
Raczkowanie
 
Avatar dag_mar
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez magdziaS
Sorki dziewczyny, ze się wtrącę off topic

A mnie dag_mar krew zalewa ze po jednym wątku wszytskie Wizażanki wrzucasz do jednego wora! Uczepiłaś się dwóch wypowiedzi i robisz z tego dziejową historię! Nie czytasz chyba dokładnie forum fryzjerskiego skoro tak płytkie są Twoje wyobrażenia o nim, więc daruj sobie te 'kwaśne' wypowiedzi w każdym swoim poście!
Wskaż mi zatem chociaż 10 takich postów (to kropla spośród tych wielu tysięcy), w którym wizażanki zachęcają kogokolwiek do ścięcia włosów. Będziesz z tym miała taki problem, jak wkrótce Marcinkiewicz z Lepperem.

Forum czytam codziennie i dokładnie. Niestety, dominuje tu ciągłe skamlenie "nie ścinaj..."

Jeśli jest inaczej - pokaż to! Odszczekam pod stołem!
dag_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 21:15   #18
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

dag_mar... taka wypowiedz i cytowanie tego typu hasla, przypomina mi pewna wypowiedz ,ktora juz kiedys zaistniala, a wlasciwie chila zaistniec, namieszac ?.... ale nic z tego nie wyszlo!
rowniez nie rozumiem dlaczego wszystkie wypowiedzi wzrucasz do jednego wora....
to czy jedne dziewczyny odradzaja inne nie , nie znaczy ze wlasnie nalezy sie trzymac tego twardo i robic tylko to co sie pisze, chyba porady tu udzielane sa po to aby mozna bylo sie zastanowic ,przemyslec co i jak mozna powiedziec np u fryzjera lub pokombinowac samej, samemu...
pozatym kazdy moze a nie musi korzystac z tego co doradzaja z grzecznosci wizazanki...wolny wybor
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 21:18   #19
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez gaga
dag_mar... taka wypowiedz i cytowanie tego typu hasla, przypomina mi pewna wypowiedz ,ktora juz kiedys zaistniala, a wlasciwie chila zaistniec, namieszac ?.... ale nic z tego nie wyszlo!
rowniez nie rozumiem dlaczego wszystkie wypowiedzi wzrucasz do jednego wora....
to czy jedne dziewczyny odradzaja inne nie , nie znaczy ze wlasnie nalezy sie trzymac tego twardo i robic tylko to co sie pisze, chyba porady tu udzielane sa po to aby mozna bylo sie zastanowic ,przemyslec co i jak mozna powiedziec np u fryzjera lub pokombinowac samej, samemu...
pozatym kazdy moze a nie musi korzystac z tego co doradzaja z grzecznosci wizazanki...wolny wybor
Bardzo mądre słowa Pani Grażynko
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-16, 21:26   #20
dag_mar
Raczkowanie
 
Avatar dag_mar
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez gaga
dag_mar... taka wypowiedz i cytowanie tego typu hasla, przypomina mi pewna wypowiedz ,ktora juz kiedys zaistniala, a wlasciwie chila zaistniec, namieszac ?.... ale nic z tego nie wyszlo!
rowniez nie rozumiem dlaczego wszystkie wypowiedzi wzrucasz do jednego wora....
to czy jedne dziewczyny odradzaja inne nie , nie znaczy ze wlasnie nalezy sie trzymac tego twardo i robic tylko to co sie pisze, chyba porady tu udzielane sa po to aby mozna bylo sie zastanowic ,przemyslec co i jak mozna powiedziec np u fryzjera lub pokombinowac samej, samemu...
pozatym kazdy moze a nie musi korzystac z tego co doradzaja z grzecznosci wizazanki...wolny wybor
Bo one są z jednego wora! Prawie każda wizażanka, niezależnie od tego komu (typ urody, rodzaj włosów) udziela rady, odradza ścięcie włosów! Bo takie ładne, i w ogóle słodziusieniuchne i takie że ach!

A gdze różnorodność? Pomysłowość? Odwaga? Minimum szaleństwa?

Dwa wątki wyżej dziewczyna pyta o fryzurę partnerki Gąsowskiego z programu w TVN. I co? Może nie jest to wyjątek potwierdzający regułę?

Swoją drogą, Ania Głogowska - o której fryzurę pyta jakże oryginalna wizażanka - to najlepszy przykład tego, jak mycha zmienia się w zjawiskową postać po ścięciu włosów.
dag_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 21:38   #21
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

po pierwsze nie "one sa zjednego wora"... bo to sa wypowiedzi ,tych dziweczyn ,ktore maja takie zdanie i juz...
po drugie jakos nie rzucilo mi sie w oczy (ale moze nie zalozylam okularow) zebys Ty jakos konkretnie doradzila danej osobie....
zdarza sie tez(tago chyba jednak nie wzielas pod uwage i nie zauwazylas)
ze czasem ktos prosi o porade calkowitej zmiany fryzki czy koloru(z czym jest niestey wirtualnie doradzic bardzo trudno) po czym po wielu poradach faktycznej zmiany, dana osoba mowi ze jednak nie bo jej szkoda , albo ze jednak zostanie pzry swojej dlugosci.... i zadna z dziewczym , mimo ze poswieca swoj czas, nie obraza sie nie fuka...
tylko dalej bawi sie i doradza itp
wiec sory .... ale nie zgadzam sie z Toba
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 21:39   #22
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

acha.... jeszcze jedno.... nie zawsze po scieciu dlugich wlosow, na "siłę", mozna zostac Łabędziem......
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 21:52   #23
dag_mar
Raczkowanie
 
Avatar dag_mar
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

[B]Ok, pozostańmy przy swoich zdaniach.

Zdarzyło mi się 2 czy 3 razy doradzić, ale na Boga, szkoda energii na przekrzykiwanie się czy grzywka ma stykać się z brwiami, czy być o 0,5 cm krótsza. Czy lekko na ukos, czy bardzo na ukos. Zrób jak chcesz! I tak za 2 tygodnie odrośnie i zrobisz odwrotnie. A facet pewnie i tak nie zauważy...

Poza wszystkim, zawsze chętnie doradzę dziewczynie, która zamierza skorzystać z niesamowitej przygody jaką jest bardzo odważna metamorfoza. Ty Gago, jako fryzjerka, chyba się zgodzisz, że taka również jest bardzo porządana.

I jeszcze jedno: Anonimowy (bo nie wiem czy wolno mi ujawnić - nie pytałam) aczkolwiek bardzo znany stylista fryzur powiedział, że uwielbia te momenty, kiedy ścina długie włosy na krótko. Choć kocha tę pracę, to obcinanie jednakowych grzywek i robienie balejaży nudzi. Na szczęście obraca się w takich kręgach, gdzie odważnych ludzi nie brakuje - więc robią sobie ze znajomymi hair party. I spadają włosy na podłogę ...

I ja to jego zniechęcenie do jednakowych i zachowawczych klientek naprawdę rozumiem! Współczuć garncarzowi, co stale lepi jednakowe dzbany.
dag_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 22:07   #24
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

ale nie mozesz wymagac od osob , ktore fryzjerami nie sa, a tym bardziej , bardzo znanymi stylistami... ze beda miały na tyle wyobrazni, zeby doradzic calkowita metamorfoze...
ja rowniez uwielbiam, jak mam co robic z wlosami, a nie tylko podcinac konce, ale przeciez i takie klientki sie zdarzaja.... wlosy nie roisna jedna az tak szybko, wiec rowniez patrzac na to z tej strony, jak bysmy poobcinali wszystko to co potem?
pozatym ja rowniez znam kilku takich stylistow,nie tylko polskich, ktorzy uwielbiaja zmiany, tylko ze te zmiany, ktore oni uwielbiaja swykonywac na wlosach uwielbiane sa raczej tylko pzrez nich samych....
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 23:48   #25
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

wybacz , zapomnialam z tegp wszystkiego o Tobie, i chyba sie dziewczyny za barzdo przejeły bo nastala cisza
mam kilka propozycji dla Ciebie , wycieniuj, wystrzep, i skroc do linii ramion, albo nawet krocej , jak bardzo chcesz odmiany
masz buzke jak wynika ze zdjecia okragla, wiec gladkie fryzki, nie bardzo sa pzreznaczone dla Ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001[1].jpg (13,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1aas.jpg (13,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7655.jpg (27,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka wystopniowana.jpg (8,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 002bs.jpg (37,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b3[1].jpg (16,8 KB, 5 załadowań)
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 10:02   #26
karolinanka
Raczkowanie
 
Avatar karolinanka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 46
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

Piekne dzieki za rade.Myslalam,ze juz wszyscy o mnie zapomnieli,bardzo goraco sie tutaj zrobilo.
Mam jeszcze male pytanko:
Pasuje mi fryzurka na 2 fotce,ktora zalaczylam na samym poczatku?Nie wiem,czy potrafie ulozyc sobie cos z bardzo pocieniowanych wlosow.A taka zawsze mozna na szczotce .
Dzieki
karolinanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 10:26   #27
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Chce zmiany!!!!!!!

karolin...tak, ta dlugosc bedzie oki, ale zrob raczej cos takiedo jak na mojej ostatniej fotce, bardziej pocieniowana, ale pamietaj , dobre strzyzenie, spowoduje ze wlosy sie beda same ukladaly, i napewno bedziesz miala wiecej pracy z wloskami prawie jednej dlugosci, ale oczywiscie , nie znaczy to ze sobie nie poradzisz, ta dlugosc to dobry pomysl
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.