Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle) - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-08, 18:16   #3631
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Wczoraj nie odpaliłam jednak winogronek,wygrała świeca
Jestem meeeega zachwycona tym Woodwickiem,dosłownie w ciągu 10 min zrobil się basenik i intensywny zapach rozprzestrzenił sie po całym pokoju. Naprawdę się tego nie spodziewałam,nastawiłam się na problemy i małą intensywność,a tu taka niespodzianka Mam nadzieję,ze kolejna warstwa również się sprawdzi. Pstrykanie knota na początku mnie lekko drażniło,ale po czasie się uspokoiło i wyciszyło i było już ok. Najgorsze jest to,że chcę teraz tą drugą świecę,nad którą się zastanawiałam( Summer fruits).
Winogrona bede paliła dzisiaj,to zdam relację.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Tak samo pięknie palą się swiece Goose creek


Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
No i niestety winogrona KC mają bardzo średnią moc,nawet w kierunku słabej,a taki cudowny zapach
Ręce opadają
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-08, 19:00   #3632
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Czy któraś używała spray do pomieszczen z goose?
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-08, 19:19   #3633
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
Czy któraś używała spray do pomieszczen z goose?
Mialam clean linen, intensywny przez 5 minut i tyle. Liczyłam na wiele więcej

Napchalam koszyk na MŚ ale zeszłam z 147zl do 76

Mam w koszyku: Banana Bread i Minted Eucaliptus GC, Lemon Pistaccio VC i Fresh mint YC

Musze sie z tym przespać
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 09:10   #3634
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Mialam clean linen, intensywny przez 5 minut i tyle. Liczyłam na wiele więcej

Napchalam koszyk na MŚ ale zeszłam z 147zl do 76

Mam w koszyku: Banana Bread i Minted Eucaliptus GC, Lemon Pistaccio VC i Fresh mint YC

Musze sie z tym przespać
Nie wyrzucaj Banana bread i pistacji

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 09:37   #3635
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Nie wyrzucaj Banana bread i pistacji

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Popieram chlebek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 14:33   #3636
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ale kusicie Chyba jednak odpuszczę te woski, bo jak sobie przeliczyłam z przesylką ( 9.50 paczkomat), to mi wychodzi nawet drozej, a zamamwiac na wieksza kwote nie chce bo juz mam zamowienie na PW No i kupilam sobie buty

Ostatnia kosteczka Holiday Sparkle

Zostało mi jeszcze tylko : 1 kosteczka Cozy Cabin, 2 kosteczki Winter SPlendor i 2 Winter castle. Musze je wypalic przed nową dostawą

A! i zdenkowalam 1 świeczke Cosy By the Fire
Chociaz mam pytanko z tym zwiazane: czy swiece wypalaja sie calkowicie, czy cos zostaje? Bo mi jeszcze troche wosku zostalo na dnie ale jak podpalam knot to gaśnie
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 16:26   #3637
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
A! i zdenkowalam 1 świeczke Cosy By the Fire
Chociaz mam pytanko z tym zwiazane: czy swiece wypalaja sie calkowicie, czy cos zostaje? Bo mi jeszcze troche wosku zostalo na dnie ale jak podpalam knot to gaśnie
Zostaje Też ostatnio miałam swoje pierwsze denko, Cherry Lemonade (babcia mi oddała w tragicznym stanie, stunelowana, pełna paprochów i okopcony słój. Doprowadziłam do porządku i z radością wypaliłam do końca, bo zapach fajny ). Knot się nie chciał podpalić, więc wstawiłam słój do zagotowanej wody, wosk bo bokach lekko puścił i go odlałam do folii, a resztę wosku wyciągnęłam i podzieliłam na kawałki do kominka Słój wyszorowałam i jak nowy
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-09, 19:38   #3638
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Zostaje Też ostatnio miałam swoje pierwsze denko, Cherry Lemonade (babcia mi oddała w tragicznym stanie, stunelowana, pełna paprochów i okopcony słój. Doprowadziłam do porządku i z radością wypaliłam do końca, bo zapach fajny ). Knot się nie chciał podpalić, więc wstawiłam słój do zagotowanej wody, wosk bo bokach lekko puścił i go odlałam do folii, a resztę wosku wyciągnęłam i podzieliłam na kawałki do kominka Słój wyszorowałam i jak nowy
Tez nad tym myśłałam tak tez i zrobię
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-10, 18:31   #3639
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Kurcze, palę ostatnią kosteczkę Cozy Cabin, ale trafił mnie sie chyba strasznie zwietrzały wosk, bo prawie go nie czuję
Dalej czekam na przesylke

Ktoras kupiła nowe Village? Mnie ciagnie do glaciera, gruszki i tej miodowej paczuli
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-11, 05:09   #3640
AlexGGS
Zadomowienie
 
Avatar AlexGGS
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 282
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dziewczyn , to Wy czyścicie świece ,gdy się okopcą? Myślałam że tak ma być w niektórych... Gąska bardzo mi kopciła.
AlexGGS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-11, 07:16   #3641
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez AlexGGS Pokaż wiadomość
Dziewczyn , to Wy czyścicie świece ,gdy się okopcą? Myślałam że tak ma być w niektórych... Gąska bardzo mi kopciła.
Normalnie chusteczką przecieram ;-)
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-11, 08:36   #3642
AlexGGS
Zadomowienie
 
Avatar AlexGGS
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 282
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Normalnie chusteczką przecieram ;-)
Spróbuję, ale chciałam umyć słój po zużyciu i nie dał się domyć , ani wyparzyć przy 5zalaniach wrzątkiem. Zostawała tłusta warstwa wosku. Ale spróbuję na ciepło przy następnej gąsce. Teraz mam Kringle. Nie kopci.
AlexGGS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-11, 19:48   #3643
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez AlexGGS Pokaż wiadomość
Spróbuję, ale chciałam umyć słój po zużyciu i nie dał się domyć , ani wyparzyć przy 5zalaniach wrzątkiem. Zostawała tłusta warstwa wosku. Ale spróbuję na ciepło przy następnej gąsce. Teraz mam Kringle. Nie kopci.
Ja czasami przecieram je Cleanerem do paznokci hybrydowych on jest z dodatkiem alko i dzięki temu fajnie schodzi ta sadza.

Wczoraj dostałam paczkę z PW i podobają mi się swiece Z Village również. Aż trochę żałuję, że nie kupiłam jeszcze jakiejś limitki GC z metalowym wieczkiem.
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 05:40   #3644
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja jeszcze nie dostalam paczki z PW. Napisalam do nich wczoraj, wiec przeprosili, ale maja mnostwo zamowien i sie nie wyrabiaja. A co mnie to obchodzi, ja chce moje woski przed weekendem

Buty tez jeszcze nie wyslane
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 07:31   #3645
AlexGGS
Zadomowienie
 
Avatar AlexGGS
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 282
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
Ja czasami przecieram je Cleanerem do paznokci hybrydowych on jest z dodatkiem alko i dzięki temu fajnie schodzi ta sadza.

Wczoraj dostałam paczkę z PW i podobają mi się swiece Z Village również. Aż trochę żałuję, że nie kupiłam jeszcze jakiejś limitki GC z metalowym wieczkiem.
Z alkoholem nie próbowałam. Dzieki za pomysł.
U mnie nieustannie bez od Kringle.
AlexGGS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 17:10   #3646
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie dostalam paczki z PW. Napisalam do nich wczoraj, wiec przeprosili, ale maja mnostwo zamowien i sie nie wyrabiaja. A co mnie to obchodzi, ja chce moje woski przed weekendem

Buty tez jeszcze nie wyslane
Ty to masz pecha z tymi paczkami Moją wysłali w pon i we wtorek już ją miałam w domu.
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 18:30   #3647
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

ja dzisiaj zamówiłam 3 woski:
CrossroadS Fresh Rain i dwa Cheerful Candle, Bamboo Waterfall i Rustic Woodland Fig. Bardzo jestem ich ciekawa
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 18:42   #3648
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
Ty to masz pecha z tymi paczkami Moją wysłali w pon i we wtorek już ją miałam w domu.
Dokładnie
A kiedy złożyłaś zamówienie i zapłaciłaś?
Dzisiaj wysłali, wiec powinno jutro być i buty tez

Dopalam tumblera First Snow
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 19:06   #3649
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Dokładnie
A kiedy złożyłaś zamówienie i zapłaciłaś?
Dzisiaj wysłali, wiec powinno jutro być i buty tez

Dopalam tumblera First Snow
W czwartek albo piątek
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-12, 22:18   #3650
spoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Moje zamówienie z PW z soboty dziś wieczorem trafiło do paczkomatu, jutro odbiorę. Zamówiłam m.in. GC Sweet Banana Bread, Pumpkin Caramel Swirl, Kentucky Harvest i French Autumn.

Mam nadzieję, że będą OK, bo coś nie mam szczęścia do GC na razie. Cabin in the Woods mi nie podeszło, Coffe Roast było okropnie słodkie [nawet dla mnie], w Caramel Butter coś mnie drażni i Egg Nog Icing też mnie nie porwało. No i Italian Winter w ogóle nie czuję , o ile inne firefliesy były mocne, to tutaj nic, tylko na sucho czuć, a przecież nie jest zwietrzały, bo to niedawno dopiero wyszło. Wrócę do niego jak się zrobi cieplej, może przy innej pogodzie będzie lepiej wyczuwalny.
Jeżeli to, co czeka w paczkomacie też będzie takie sobie, to na razie odpuszczę sobie GC.
spoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 05:39   #3651
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
W czwartek albo piątek
Czyli podobnie

Cytat:
Napisane przez spoco Pokaż wiadomość
Moje zamówienie z PW z soboty dziś wieczorem trafiło do paczkomatu, jutro odbiorę. Zamówiłam m.in. GC Sweet Banana Bread, Pumpkin Caramel Swirl, Kentucky Harvest i French Autumn.

Mam nadzieję, że będą OK, bo coś nie mam szczęścia do GC na razie. Cabin in the Woods mi nie podeszło, Coffe Roast było okropnie słodkie [nawet dla mnie], w Caramel Butter coś mnie drażni i Egg Nog Icing też mnie nie porwało. No i Italian Winter w ogóle nie czuję , o ile inne firefliesy były mocne, to tutaj nic, tylko na sucho czuć, a przecież nie jest zwietrzały, bo to niedawno dopiero wyszło. Wrócę do niego jak się zrobi cieplej, może przy innej pogodzie będzie lepiej wyczuwalny.
Jeżeli to, co czeka w paczkomacie też będzie takie sobie, to na razie odpuszczę sobie GC.
Ja kocham gąski, ale nie wszystkie Ostatnia zimowa seria to wg mnie porażka Italian Winter bardzo słaby i temperatura tutaj nie pomoże

Powinnas wyprobowac na poczatek best of the best : pianki, autumn romance, no i zalezy czy jestes jedzeniowa ( a chyba tak ) to wtedy wlasnie banana bread (podobno, bo tez jeszcze nie mialam ) ale i owocowe są piękne brzoskwinka, lemoniada truskawkowa i jagodowa

No niby dzisiaj ma dojsc paczucha, ale... ma byc huragano zamiec w Szczecinie o nazwie Egon, wiec ...
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 16:00   #3652
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja wczoraj paliłam gąskowy Blacberry bourbon i się śliniłam. Jest przecudowny,raczej nie owocowy,ale taki perfumeryjny i aksamitny,no przepiękny.
Conffeti cake zabił mnie mocą i słodkością,tylko ciasta,to ja tam za bardzo nie czuję,raczej takie połączenie malin,truskawek,cytryny z dużą dawką lukru.
Świecę WW paliłam jakies 4 dni pod rząd po ok.5-6h i juz mi sie wypaliła ta górna,najcieńsza warstwa

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 18:54   #3653
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Ja wczoraj paliłam gąskowy Blacberry bourbon i się śliniłam. Jest przecudowny,raczej nie owocowy,ale taki perfumeryjny i aksamitny,no przepiękny.
Conffeti cake zabił mnie mocą i słodkością,tylko ciasta,to ja tam za bardzo nie czuję,raczej takie połączenie malin,truskawek,cytryny z dużą dawką lukru.
Świecę WW paliłam jakies 4 dni pod rząd po ok.5-6h i juz mi sie wypaliła ta górna,najcieńsza warstwa

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Musze nastepnym razem kupic burbona

Mam swoje woski i tak na zimno:
Gąski:
Lody - dosłownie czuje lody smietankowo-cynamonowe-dynowie, boje sie o swoje ślinianki

Śliwka- piękna, wytrawna, troche podobna dla mnie do French Autumn, no jest tu ten cholerny jasmin, ale mniej wyczuwalny, wiec moze mi podejdzie

Paczula - cudna paczula i drewno

ciasto marchewkowe- dziwne marchewka, cynamon i czuję...naftalinę nie wiem, czy mnie sie podoba ale na pewno bardzo ciekawi

Coloniale:

white oak& berry - ładny, mydlany, podobny do holiday sparkle

Indian summer- piękny dynia, liście, i jakies przyprawy

McCall`s:

Make a wish- na zimno cuuuuuuudny jak mydełko, czuc lekko wanilie i magnolie i lekko paczule ale nie czuje truskawki

Chocolate& Berries- cos tam czuc berries ale czekolady nie za bardzo, moze na cieplo bedzie lepiej

Peppermint bark- fajny mieta, gorzka czekolada i ja czuje cos drzewnego

Sunset suede- dziwny podobny do harvest hayride i cozy home z gąsek chyba sie jednak polubimy

Tak wiec jutro testujemy, tylko nie wiem od czego zacznę
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 20:25   #3654
spoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Ja kocham gąski, ale nie wszystkie Ostatnia zimowa seria to wg mnie porażka Italian Winter bardzo słaby i temperatura tutaj nie pomoże

Powinnas wyprobowac na poczatek best of the best : pianki, autumn romance, no i zalezy czy jestes jedzeniowa ( a chyba tak ) to wtedy wlasnie banana bread (podobno, bo tez jeszcze nie mialam ) ale i owocowe są piękne brzoskwinka, lemoniada truskawkowa i jagodowa

No niby dzisiaj ma dojsc paczucha, ale... ma byc huragano zamiec w Szczecinie o nazwie Egon, wiec ...
Oj tak, jestem jedzeniowa .
Do pianek mnie nie ciągnie, bo te z YC mnie nie powaliły, ale wiem, że to inny zapach i wszyscy zachwalają, więc pewnie kiedyś kupię.
Boję się, że Autumn romance będzie zbyt męski, musiałabym najpierw niuchnąć, ale nie mam dostępu stacjonarnie.
Lemoniady też mnie kuszą, ale to przy następnym zamówieniu, bo na razie mam co palić .

Odebrałam paczkę z PW:
- GC Sweet Banana Bread (fireflies) - na sucho bardzo ładne, a trochę się bałam tego banana,
- GC Wam Wishes (votive) - oprócz tortu czuję jakiś plastik, mam nadzieję, że to tylko folia, w którą jest opakowany ,
- Colonial - malutki votivek Tibetan Sandalwood - na sucho bardzo przyjemny, ciekawe czy moc będzie bardzo tragiczna. No i czuję cynamon, ale ja już chyba wszędzie czuję cynamon.
- VC Amber Woods - przyjemne żywice, trochę mi się kojarzy z Si Lolity Lempickiej.

I znowu zaryzykowałam z całymi woskami GC:
- French Autumn - na sucho mi się podoba, czuję owoce i jaką dziwną nutę,
- Kentucky Harvest - trochę dziwny, nie umiem wyszczególnić nic oprócz goździków,
- Pumpkin Caramel Swirl - pierwsza myśl "obiad" .

Jednej rzeczy w paczce brakowało, ale myślę, że nie będą robić problemów. Już napisałam maila.
spoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 09:00   #3655
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez spoco Pokaż wiadomość
Oj tak, jestem jedzeniowa .
Do pianek mnie nie ciągnie, bo te z YC mnie nie powaliły, ale wiem, że to inny zapach i wszyscy zachwalają, więc pewnie kiedyś kupię.
Boję się, że Autumn romance będzie zbyt męski, musiałabym najpierw niuchnąć, ale nie mam dostępu stacjonarnie.
Lemoniady też mnie kuszą, ale to przy następnym zamówieniu, bo na razie mam co palić .

Odebrałam paczkę z PW:
- GC Sweet Banana Bread (fireflies) - na sucho bardzo ładne, a trochę się bałam tego banana,
- GC Wam Wishes (votive) - oprócz tortu czuję jakiś plastik, mam nadzieję, że to tylko folia, w którą jest opakowany ,
- Colonial - malutki votivek Tibetan Sandalwood - na sucho bardzo przyjemny, ciekawe czy moc będzie bardzo tragiczna. No i czuję cynamon, ale ja już chyba wszędzie czuję cynamon.
- VC Amber Woods - przyjemne żywice, trochę mi się kojarzy z Si Lolity Lempickiej.

I znowu zaryzykowałam z całymi woskami GC:
- French Autumn - na sucho mi się podoba, czuję owoce i jaką dziwną nutę,
- Kentucky Harvest - trochę dziwny, nie umiem wyszczególnić nic oprócz goździków,
- Pumpkin Caramel Swirl - pierwsza myśl "obiad" .

Jednej rzeczy w paczce brakowało, ale myślę, że nie będą robić problemów. Już napisałam maila.

Autumn Romance nie jest męski w ogóle piekny, perfumeryjny

Ktos pisal, ze w Warm Wishes czuc parafinę, to moze to

Amber woods sie juz czaje od paru miechów, daj znać jak pachnie w paleniu i Tibetan tez

Mnie French Autumn nie podszedł, bo ta dziwna nuta to wg mnie jasmin

Daj znac co z tym Karmelem

U mnie dzisiaj pierwszy test: ciasto marchewkowe i ... no typowe ciacho marchewkowe i tyle na początku bardzo walił cynamon ( to ta moja naftalina ) ale teraz bardziej czuc słodkie nuty. No i baardzo mocny
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 12:12   #3656
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość

U mnie dzisiaj pierwszy test: ciasto marchewkowe i ... no typowe ciacho marchewkowe i tyle na początku bardzo walił cynamon ( to ta moja naftalina ) ale teraz bardziej czuc słodkie nuty. No i baardzo mocny

No ale to ciasto marchewkowe jest boskie, ja akurat to ciasto lubię, a rzadko dobre można kupić, zaś samej zwykle nie chce mi się trzeć marchewy. Zapach więc jest zacny
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 14:21   #3657
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
No ale to ciasto marchewkowe jest boskie, ja akurat to ciasto lubię, a rzadko dobre można kupić, zaś samej zwykle nie chce mi się trzeć marchewy. Zapach więc jest zacny
Tak, zapach idealnie odzwierciedla ciasto marchewkowe, ale ja jednak nie jestem jedzeniowa, wiec zapach mnie nie zauroczył, ale nie odrzucił też

Berry & Oak CC, bardzo przyjemny, mydlano - praniowy, moc zadawalająca ale za serce tez mnie nie złapał
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 15:16   #3658
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Tak, zapach idealnie odzwierciedla ciasto marchewkowe, ale ja jednak nie jestem jedzeniowa, wiec zapach mnie nie zauroczył, ale nie odrzucił też

Berry & Oak CC, bardzo przyjemny, mydlano - praniowy, moc zadawalająca ale za serce tez mnie nie złapał
Bardzo lubię Carrot Cake, ja na szczęście nie czuję za bardzo przypraw, tylko takie fajne, słodkie ciacho, lekko podjeżdża pierniczkami i tak jak piszesz moc zacna
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 15:21   #3659
spoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Autumn Romance nie jest męski w ogóle piekny, perfumeryjny

Ktos pisal, ze w Warm Wishes czuc parafinę, to moze to

Amber woods sie juz czaje od paru miechów, daj znać jak pachnie w paleniu i Tibetan tez

Mnie French Autumn nie podszedł, bo ta dziwna nuta to wg mnie jasmin

Daj znac co z tym Karmelem

U mnie dzisiaj pierwszy test: ciasto marchewkowe i ... no typowe ciacho marchewkowe i tyle na początku bardzo walił cynamon ( to ta moja naftalina ) ale teraz bardziej czuc słodkie nuty. No i baardzo mocny
No to będę musiała kupić Autumn Romance .
Na pewno zdam relację ze wszystkiego [chociaż nie wiem jak szybko to nastąpi, bo trochę tego mam ostatnio ].

Za jaśminem nie przepadam, więc mam nadzieję, że nie będzie mi przeszkadzać w French Autumn. A ten dyniowy karmel trochę mnie przeraził . No nic.
Dobrze, że Warm Wishes to tylko mikro-samlepek z promocji, bo jeżeli sam wosk tak pachnie, to masakra jakaś.

Może dziwne pytanie, ale jak ogarniacie, które zapachy już próbowałyście i jakie miałyście wrażenia ? Bo ja przyznam, że prowadzę zestawienie w Excelu , ale ja już tak mam, że co się da to w Excelu zestawiam. Inaczej już dawno bym się pogubiła.
spoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 16:12   #3660
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez spoco Pokaż wiadomość
No to będę musiała kupić Autumn Romance .
Na pewno zdam relację ze wszystkiego [chociaż nie wiem jak szybko to nastąpi, bo trochę tego mam ostatnio ].

Za jaśminem nie przepadam, więc mam nadzieję, że nie będzie mi przeszkadzać w French Autumn. A ten dyniowy karmel trochę mnie przeraził . No nic.
Dobrze, że Warm Wishes to tylko mikro-samlepek z promocji, bo jeżeli sam wosk tak pachnie, to masakra jakaś.

Może dziwne pytanie, ale jak ogarniacie, które zapachy już próbowałyście i jakie miałyście wrażenia ? Bo ja przyznam, że prowadzę zestawienie w Excelu , ale ja już tak mam, że co się da to w Excelu zestawiam. Inaczej już dawno bym się pogubiła.
tez na poczatku zapisywalam, ktore mnie sie najbardziej podobaly, ale z czasem odpuscialm i tak jakos sie pamięta

Peppermint Bark McCalls meeeeeeeeega moc, az szczypie w nosie 1/4 wosku czekolade czuc mocno, ale za to prawie w ogole mięty moze poźniej sie przebije

Ktora pierwsza kupuje Country Candle ? szkoda, ze na razie (chyba) nie ma wosków wciagnęłabym Harvest Moon i Vanilla Orchid
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-19 13:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.