Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, część XI - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-03, 17:09   #2551
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Kamila, to pranie ręczne może? Zależy jaki bucik, niektóre pewnie się nie nadają do prania.

A fryteczki z piekarnika, mogę Ci dorobić, jak chcesz ale odbiór osobisty

mamaNiny, trzymam za to kciuki uparciuszek mały! No i jeszcze ta teściowa...

Misia, super relacja z synkiem, mam nadzieję, że i u nas tak będzie ale zobaczysz teraz jak to jest z córeczką, to też cudowna relacja <3
Teściowa póki co sprowadzona do poziomu.

Coś mi się chce.. Ale nie mam pojęcia co..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:11   #2552
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość

ile najdłużej czekałyście na paczki z Alli? Bo to już się robie nie halo. Podejrzewam, że wszystko utknęło w PL
Ponad 2mce.
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:11   #2553
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Margosia ale wiesz mój już jest prawie dorosły
Wiem

Ale mój może nie wyrośnie zbyt szybko
Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
137/95 więc spada te dolne, ufff.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:13   #2554
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Katoo, znalazłaś półki? Ty szukałaś? Nie pamietam o jakie Ci chodzilo, ale w netto takie są U: http://www.netto.pl/gazetka.html?id=507#/page/13
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:15   #2555
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Olutka, co z tą laską ze szpitala? Przeoczyłam info. Na FB czy tutaj szukać?

mamaNiny, no to chociaż tyle!

Beatusia, czyli jeszcze poczekam trochę
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:18   #2556
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Na fb pod postem alloffkowej o szpitalu
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:19   #2557
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Olutka, co z tą laską ze szpitala? Przeoczyłam info. Na FB czy tutaj szukać?

mamaNiny, no to chociaż tyle!

Beatusia, czyli jeszcze poczekam trochę

Tu było- cytuję fragment z wpisu Alloffkowej:
'Pocieszam się że nie jest ze mną tak źle. Mam na sali babeczkę w 28 tygodniu, ma nadciśnienie, cukrzycę, odkleja się jej łożysko, odeszła jej część wód i to dodatku kiedy była na wczasach, do domu ma 500 km...'
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 17:19   #2558
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

jestem pałka, nie doczytałam, lecę!


PS pewnie wszystkie już spakowane, ale w Decathlonie fajne torby np do szpitala
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:23   #2559
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Do trzech razy sztuka
Oł noł. Teraz bedzie czterech facetow w domu. Pieciu to juz za duzo 😉 za duze ryzyko 😉 jakbym miala gwarancje corki, to moze bym to jeszcze rozwazyla 😂 poza tym stara dupa juz jestem, a maz powiedzial,ze trzecie to moze za 5lat. A to juz za pozno, bo ciaza podwyzszonego ryzyka mnie nie kreci. No ale zycie ma swoje plany i furtki nie zamykam 😉

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Teściowa póki co sprowadzona do poziomu.

Coś mi się chce.. Ale nie mam pojęcia co..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Ja wiem,co Ci sie chce! Urodzic 😂😂😂
Wydaje mi sie,ze Miki blokuje lipcowe porody, jak On sie zdecyduje,to chyba juz poleci lawina 😆
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:28   #2560
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Mama Niny pamiętaj żeby kogoś do pary wziąć
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:28   #2561
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Olutka, dzięki! Straszne, biedna kobitka((

oj teraz to się posypie, czekamy na pierwszego prawowitego lipcowego dzieciaczka!))

no i przypominam paniom z 12.07, że jutro rozpoczynamy ostatni pełny tydzień starego życia, potem już ląduje kosmita
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 17:28   #2562
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Oł noł. Teraz bedzie czterech facetow w domu. Pieciu to juz za duzo 😉 za duze ryzyko 😉 jakbym miala gwarancje corki, to moze bym to jeszcze rozwazyla 😂 poza tym stara dupa juz jestem, a maz powiedzial,ze trzecie to moze za 5lat. A to juz za pozno, bo ciaza podwyzszonego ryzyka mnie nie kreci. No ale zycie ma swoje plany i furtki nie zamykam 😉

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------


Ja wiem,co Ci sie chce! Urodzic 😂😂😂
Wydaje mi sie,ze Miki blokuje lipcowe porody, jak On sie zdecyduje,to chyba juz poleci lawina 😆
No proszę tu nie rzucać pomówień na mojego synia.. Kto miał go wyprzedzić, ten go już wyprzedził. :-D

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:35   #2563
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Olutka, dzięki! Straszne, biedna kobitka((

oj teraz to się posypie, czekamy na pierwszego prawowitego lipcowego dzieciaczka!))

no i przypominam paniom z 12.07, że jutro rozpoczynamy ostatni pełny tydzień starego życia, potem już ląduje kosmita
Oł god jak to brzmi "ląduje kosmita" moja kosmitka ma mnie w nosie i wypina mi tylek pod prawym cycem:p kilka dni temu jeszcze się przekrecała z boku na bok, teraz już ma jedną pozycje.
Czy wasze maluchy jeszcze się obracają na boczki?? Czy np leżą na prawym albo na lewym?? Czy już np czujecie plecy i pupe na środku??? Moja uparcie na prawym boku siedzi. Czy powinna się obrocic calkiem plecami do frontu???
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:41   #2564
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Ja to bym wszystko dała, żeby mieć chociaż dwójke. A najlepiej z 6 .. no 7 tak optymalnie . uwielbiam wielkie rodziny. Moi rodzice z takich pochodzą - ojciec miał 9-cioro rodzeństwa .
Niestety nie będzie nam dane


Byli my w ikeja, kupiłam w końcu umywalke +szafka Będzie gdzie myć zęby (jak sobie złoże )

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Oł god jak to brzmi "ląduje kosmita" moja kosmitka ma mnie w nosie i wypina mi tylek pod prawym cycem:p kilka dni temu jeszcze się przekrecała z boku na bok, teraz już ma jedną pozycje.
Czy wasze maluchy jeszcze się obracają na boczki?? Czy np leżą na prawym albo na lewym?? Czy już np czujecie plecy i pupe na środku??? Moja uparcie na prawym boku siedzi. Czy powinna się obrocic calkiem plecami do frontu???
Tymek raz na prawo, raz na lewo
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:47   #2565
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Ja raz z prawej a raz z lewej. Ale nie wiem już co to bo mam wrażenie, że młody ma 8 raz rąk, nóg i jeszcze 3 glowy
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:50   #2566
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Oł god jak to brzmi "ląduje kosmita" moja kosmitka ma mnie w nosie i wypina mi tylek pod prawym cycem:p kilka dni temu jeszcze się przekrecała z boku na bok, teraz już ma jedną pozycje.
Czy wasze maluchy jeszcze się obracają na boczki?? Czy np leżą na prawym albo na lewym?? Czy już np czujecie plecy i pupe na środku??? Moja uparcie na prawym boku siedzi. Czy powinna się obrocic calkiem plecami do frontu???
Mój ma tylek i plecy z prawej strony. Nogi i ręce ewidentnie z lewej.
Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Ja to bym wszystko dała, żeby mieć chociaż dwójke. A najlepiej z 6 .. no 7 tak optymalnie . uwielbiam wielkie rodziny. Moi rodzice z takich pochodzą - ojciec miał 9-cioro rodzeństwa .
Niestety nie będzie nam dane


Byli my w ikeja, kupiłam w końcu umywalke +szafka Będzie gdzie myć zęby (jak sobie złoże )

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------



Tymek raz na prawo, raz na lewo
Różnie się w życiu układa :-* życzę Ci takiego pozytywnego zwrotu. Zasługujesz.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:55   #2567
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Mój ma tylek i plecy z prawej strony. Nogi i ręce ewidentnie z lewej.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
To tak jak moja. Z tym że kolana ma po lewej a stopy czuje na prawym boku. Ty już masz tp jutro a mały leży na boczku, czyli nie musi być obrocony brzuszkiem do plecow żeby być gotowym do wyjścia?? Mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:56   #2568
kama_pas
Rozeznanie
 
Avatar kama_pas
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 618
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
U nas dokladnie tak samo!
Ja pamietam do dzis,jak jeszcze nie mialam dziecka i rozmawialysmy z mama jak jakas matka powiedziala,ze nie bedzie odstawiac dziecka na sile tylko poczeka az sie samo odstawi. Dla nas obu to bylo nie do pojecia,ze dziecko ma o tym decydowac a nie rodzic. A tu zonk. Moje dziecko karmie juz 2lata (taaa,mialo byc rok MAX) i raczej jestem za samoodstawieniem (w ciagu roku chcialabym,zeby sie odstawil i mysle,ze jestesmy na dobrej drodze,bo sa dni,ze ponad dobe nie pije mleka a zwykle pije 1-2 razy dziennie. Tylko nie wiem czy mlodszy braciszek nie wydluzy nam mlecznej drogi). I na monte moj synek tez sie trzesie 😉 i frytki z mc tez zje czasami😉 i na nocnik tez jeszcze nie robi (mimo,ze ja to juz przed roczkiem robilam i w ogole).. zycie duzo weryfikuje ☺
Podpisuje się dwoma rękoma pod ostatnim zdaniem. Życie dużo zweryfikuje. Te z nas, które czekają na pierwsze dziecko mogą mieć dużo planów. Ja też miałam przed Zu. Teraz wiem czego się spodziewać. Nie będzie kolorowo jak w reklamie pieluszek, a dziecko nie jest zawsze pogodne i usmiechniete. Matka nie jest robotem i nie zawsze ma ochotę skakać przy dziecku i latać kucykami, a czasem jest zmęczona i ma ochotę odpocząć... Też nie jestem idealną matką i dla lilki też nie będę. Cóż. Dla mnie najważniejsze, że obie je już bardzo kocham i będę starać się stworzyć im szczęśliwy dom, nawet jeśli czasem zjedzą frytki i wypiją colę (Zu nie lubi) to nie tragizuję. Ważne że jest zdrowym i kochanym dzieckiem. Bosa i gola nie chodzi... Reszta sie nie liczy.

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Wiem, że kiedyś pytałam ale nie otrzymałam odpowiedzi.

Czy buciki też się pierze?
Ja nie piorę. Wydaje mi się że mogą się znieksztalcic. Wypralam tylko te całkiem materiałowe.

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Hello ponownie!

poległam z lapem na łóżeczku, mąż zasnął, Hania z dziadkami na spacerze. Byli znajomi na kawce i super, bo się okazało, że planują ciążę

Z tymi poglądami, to ile nas jest, tyle będzie zdań, ale powymieniać się opiniami, to chyba nic złego, nie? Każda z nas robi, co uważa za słuszne i nie ma się co ciśnieniować, że ktoś ma inne zdanie. Oczywiście, że życie wszystko weryfikuje.

My dziś po porcji fryteczek i słodyczach

Ciekawe, co tak się lipcowe dzieciaczki zablokowały! Może jutro kilkoro będzie chciało uczcić nie nasze święto narodowe?

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Kamila, a co Ty masz za buciki? Nie ma jakiejś metki tam?

ile najdłużej czekałyście na paczki z Alli? Bo to już się robie nie halo. Podejrzewam, że wszystko utknęło w PL
Chyba ten strajk celnikow wszystko opóźnia.Ja też już długo czekam.


A tak z innej beczki. Strasznie mi dziś się brzuch obniżył. Wcześniej już był nisko, ale dziś to aż się wystraszylam. Pomiędzy piersiami a dzieckiem mogę na płasko położyć obie dłonie jedną pod drugą. Jakiś mniejszy ten brzuch w ogóle mi się wydaje... Jutro idę do gina i liczę, że mi powie ile Jeszcze. W sumie bym chciała już. Dziś 38+3.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kama_pas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:58   #2569
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
To tak jak moja. Z tym że kolana ma po lewej a stopy czuje na prawym boku. Ty już masz tp jutro a mały leży na boczku, czyli nie musi być obrocony brzuszkiem do plecow żeby być gotowym do wyjścia?? Mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi
Rozumiem o co chodzi i zastanawiam się czy właśnie ok jest ułożony. Bo on był długo poprzecznie i pośladkowo ułożony. Może stąd opóźnienie. Jutro mój termin z usg, z OM minął w czwartek.
Spróbuję się na usg jeszcze jakoś umówić. Ew. Jutro w szpitalu podpytam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 17:59   #2570
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

1467565163077.jpg

u mnie to tak wyglada 😁😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 18:00   #2571
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kama_pas Pokaż wiadomość
Podpisuje się dwoma rękoma pod ostatnim zdaniem. Życie dużo zweryfikuje. Te z nas, które czekają na pierwsze dziecko mogą mieć dużo planów. Ja też miałam przed Zu. Teraz wiem czego się spodziewać. Nie będzie kolorowo jak w reklamie pieluszek, a dziecko nie jest zawsze pogodne i usmiechniete. Matka nie jest robotem i nie zawsze ma ochotę skakać przy dziecku i latać kucykami, a czasem jest zmęczona i ma ochotę odpocząć... Też nie jestem idealną matką i dla lilki też nie będę. Cóż. Dla mnie najważniejsze, że obie je już bardzo kocham i będę starać się stworzyć im szczęśliwy dom, nawet jeśli czasem zjedzą frytki i wypiją colę (Zu nie lubi) to nie tragizuję. Ważne że jest zdrowym i kochanym dzieckiem. Bosa i gola nie chodzi... Reszta sie nie liczy.


Ja nie piorę. Wydaje mi się że mogą się znieksztalcic. Wypralam tylko te całkiem materiałowe.



Chyba ten strajk celnikow wszystko opóźnia.Ja też już długo czekam.


A tak z innej beczki. Strasznie mi dziś się brzuch obniżył. Wcześniej już był nisko, ale dziś to aż się wystraszylam. Pomiędzy piersiami a dzieckiem mogę na płasko położyć obie dłonie jedną pod drugą. Jakiś mniejszy ten brzuch w ogóle mi się wydaje... Jutro idę do gina i liczę, że mi powie ile Jeszcze. W sumie bym chciała już. Dziś 38+3.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się mieści jedna dłoń. Ale jak siedzę to czuję że mój brzuch siedzi mi na kolanach. Jak ide po schodach to nogami też go dotykam. Może już tuż tuż u ciebie najlepsze jest to swobodne oddychanie
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 18:01   #2572
kama_pas
Rozeznanie
 
Avatar kama_pas
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 618
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Mi się mieści jedna dłoń. Ale jak siedzę to czuję że mój brzuch siedzi mi na kolanach. Jak ide po schodach to nogami też go dotykam. Może już tuż tuż u ciebie najlepsze jest to swobodne oddychanie
Właśnie mi też jeszcze wczoraj się jedną dlon mieściła, a dziś już dwie. Nie wiem... Chyba idę podłogę umyć na kolanach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kama_pas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 18:06   #2573
deksterowa
Zakorzenienie
 
Avatar deksterowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 449
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Nie ogarniam wizażu w ogóle :p nie wiem co się dzieje, czas mi przelatuje.
Juz bym mogła urodzić bo strasznie mnie wkurza to czekanie i niemożność zaplanowania czegokolwiek
__________________

Wzięliśmy ślub 26-09-2015

Lipcowa mama 2016
deksterowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 18:11   #2574
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Rozumiem o co chodzi i zastanawiam się czy właśnie ok jest ułożony. Bo on był długo poprzecznie i pośladkowo ułożony. Może stąd opóźnienie. Jutro mój termin z usg, z OM minął w czwartek.
Spróbuję się na usg jeszcze jakoś umówić. Ew. Jutro w szpitalu podpytam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Moja cały czas głowkowo była od początku, ale też nie wiem jaka pozycja powinna być do wyjścia. Czy dziecko w czasie I fazy porodu
się obraca, żeby tył główki mieć na kości lonowej ( to chyba najlepsza pozycja do wyjścia?). Jak się dowiesz to proszę podziel się info




Cytat:
Napisane przez marcylina Pokaż wiadomość
Załącznik 6518266

u mnie to tak wyglada 😁😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jeszcze trochę inaczej tak jakby stopy były przy główce u mnie ewidentnie w kolankach sa zgiete





Cytat:
Napisane przez kama_pas Pokaż wiadomość
Właśnie mi też jeszcze wczoraj się jedną dlon mieściła, a dziś już dwie. Nie wiem... Chyba idę podłogę umyć na kolanach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jeszcze się może opuścić?? Jak mi się opusci na jeszcze jedną dłoń to będę już po podłodze go ciągnąć
Idz i pastuj panele
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 18:12   #2575
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Jaki mistrz painta

A ja się cieszę, że jeszcze nie rodzę
Brzuch wysoko jeszcze u mnie.

Oglądam pitbulla i jaram się tym brodatym policjantem
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 18:14   #2576
pszczolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 271
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Do Nas dziś przyjechali dziadkowie i przywieźli Oliwkę, pytała się czy mały już pakuje walizkę w brzuszki na wyprowadzkę Pospacerowaliśmy nad Wisłą i po Starówce. Wieczorem idziemy w trójkę na spektakl taneczno-teatralny na świeżym powietrzu.

Alloffkowa, trzymam kciuki, by to ciśnienie Ci się unormowało i by Cię jeszcze wypuścili do domku.
pszczolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 18:14   #2577
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Mój ma tylek i plecy z prawej strony. Nogi i ręce ewidentnie z lewej.

Różnie się w życiu układa :-* życzę Ci takiego pozytywnego zwrotu. Zasługujesz.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Dzieki Kochana

Cytat:
Napisane przez marcylina Pokaż wiadomość
Załącznik 6518266

u mnie to tak wyglada 😁😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hahahahaha, oplułam monitor
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 18:27   #2578
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

hahaha.. tak sobie to wyobrazam mniej więcej po tym co widze na usg i czuje z kopancow 😁😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 18:27   #2579
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Ja wyobrażam sobie osmiornice
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 18:30   #2580
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

nie wiem jak on wyjdzie.. ale skoro Wesola_Ania urodzila tez taka jalowcowa, to jakos sie da..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-11 13:46:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.