Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-21, 19:34   #1981
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
Wiem, że to akurat blog a nie jutub, ale czy tylko mnie zirytował ten wstęp (mimo, że bardzo mądry)?
Kurcze, chyba mam jakiś antyShilpowy dzień
Przepraszam.
Niestety mam podobne odczucia.
Bardzo lubię bloga Shilpy. Uważam, że jej wpisy, zwłaszcza te kulturowe, są interesujące i podzielam jej zdanie na wiele tematów.

W samej treści tego wstępu oczywiście nie ma nic złego, raczej chodzi o jego wydźwięk.
Domyślam się, że jest to spowodowane rodzajem i poziomem komentarzy, ale jednak...

jeśli samemu jest się wrażliwym na punkcie generalizowania, to w stosunku do swoich czytelników również powinno się go wystrzegać. Zrozumiałabym jakiś krótki wstęp, lub końcowy dopisek z podobym przesłaniem, ale ten wstęp jakoś tak "przesłonił" mi treść właściwą samego wpisu...

Shilpo, trochę więcej wiary w zdrowy rozsądek potencjalnego czytelnika - don't be so patronising!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:35   #1982
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Krystyna Jarzębska Daj im święty spokój. Nie robią nikomu krzywdy, sama na bieząco podczytuje i nie widze nic złego. Tylko, ze na własnym FB nie umiescisz niczego pochlebnego na YT, tylko po nich jedziesz.
Jedyna dobra duszyczka, która nie najeżdża za bóg wie co.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:35   #1983
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
A ja waniliową lubię Przede wszystkim dużo zyskała w moich oczach kiedy pomogła Agnieszce, kiedy sytuacja zaczęła wymykać się z pod kontroli (outfit w piżamie, fanpage na fb itd)
Czy mogłabyś przybliżyć, o którą Agnieszkę chodzi? Może na priv, żeby nie siać tu znowu zamętu? Nie znam całej afery.

Już 109 osób czyta wątek
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:44   #1984
dominkoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 32
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
Mnie się wydawało, że astmatycy jedynie mają ataki a nie problemy z oddychaniem w ogóle.
Akurat świszczący oddech to jeden z najbardziej typowych objawów astmy
dominkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:45   #1985
lmaa
Raczkowanie
 
Avatar lmaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 280
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

LillyLala- tak z ciekawosci pytam-jaki mialas wczesniejszy nick?Piszesz o wydarzeniach sprzed 1,5 roku,a jako LillyLala "dzialasz od lipca tego roku Mother Hedgehog - nadrabialam zaleglosci od wczoraj i widze,ze nadal udzielasz sie bardzo aktywnie Chyba musze z Was brac przyklad-nie tylko czytac,ale wiecej pisac
lmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:55   #1986
Agatejszyn_
Przyczajenie
 
Avatar Agatejszyn_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Co jak co, ale mam wrażenie że i tak wszystkie panie z YT przeglądają wizaż.


A poza tym nikt tu nikogo bezczelnie nie wyzywa, a traktują to miejsce jak jakieś piekiełko. Chyba już nie można krytykować nikogo......
Może to nie jest czysto konstruktywna krytyka, ale nie lecą teksty w stylu ' Jest głupia, bo jest głupia'.
Agatejszyn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:56   #1987
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez lmaa Pokaż wiadomość
LillyLala- tak z ciekawosci pytam-jaki mialas wczesniejszy nick?Piszesz o wydarzeniach sprzed 1,5 roku,a jako LillyLala "dzialasz od lipca tego roku
Wiedziałam, że ktoś się zapyta
Powiem szczerze, że nie chcę zdradzać za bardzo, bo wtedy wyniknęła nieprzyjemna sprawa. Pisałam dosyć też dużo swoich "problemów" na różnych wątkach i jedna dziewczyna odkyła kim jestem zrobiła "jazdę" bo myślała, że pisze o niej (w sumie po części prawda, po części nie), wstawiała tu moje dane i robiła śmieszne ataki. Postanowiłam założyć nowe konto (do którego hasła zapomniałam, i założyłam to w sumie 3), a jakbym podała to mogło by się wszystko zacząć od początku więc wolę być ostrożna ach pogmatwane trochę
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 20:00   #1988
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Dziewczęta zluzujcie, bo wyjdzie na to, że przejmujemy się tym, że o nas gadają i taka np Zmalowana będzie mieć dziką satysfakcję, że w końcu poczułyśmy się urażone
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:02   #1989
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Dziwi mnie trochę, że WaniliowyMakeUp czy AC nie zdystansowały się jeszcze do pewnych rzeczy i że tak bardzo bronią swojego wykształcenia. Mojego komentarza na temat socjologii Waniliowa też nie zaakceptowała, absolutnie nie chciałam jej obrazić, zakwestionowałam jednak jakoby akurat ten kierunek na UJ był w czołówce najlepszych w Polsce. Sama studiuję architekturę na politechnice i jak słyszę biadolenie jak komuś ciężko na marketingu i zarządzaniu, to uśmiecham się w duchu. Rozumiem, że każdy może mieć inne podejście, inne możliwości, starać się na innym poziomie. Dla jednego medycyna czy prawo to nic takiego, a drugi sobie będzie flaki wypruwał. Nikt mnie jednak nie przekona, że socjologia jest absolutnym szczytem trudności, zaangażowania, wkładu pracy w studia.
P.S. Witam serdecznie. Czytam od dawna.
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:07   #1990
beznadziejniak
Łotewa
 
Avatar beznadziejniak
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 989
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Susz mnie zaczęła irytować. Napisałam jej, że nie nagrywa już z taką radością jak kiedyś. To mnie zablokowała ja się pytam za co??? Pierwszy raz ktoś mnie zablokował. Chyba wyleci z subskrypcji..
beznadziejniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:13   #1991
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez beznadziejniak Pokaż wiadomość
Susz mnie zaczęła irytować. Napisałam jej, że nie nagrywa już z taką radością jak kiedyś. To mnie zablokowała ja się pytam za co??? Pierwszy raz ktoś mnie zablokował. Chyba wyleci z subskrypcji..
lol. im się już dawno we łbach poprzewracało
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:21   #1992
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Agatejszyn_ Pokaż wiadomość
Co jak co, ale mam wrażenie że i tak wszystkie panie z YT przeglądają wizaż.


A poza tym nikt tu nikogo bezczelnie nie wyzywa, a traktują to miejsce jak jakieś piekiełko. Chyba już nie można krytykować nikogo......
Może to nie jest czysto konstruktywna krytyka, ale nie lecą teksty w stylu ' Jest głupia, bo jest głupia'.
Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Dziwi mnie trochę, że WaniliowyMakeUp czy AC nie zdystansowały się jeszcze do pewnych rzeczy i że tak bardzo bronią swojego wykształcenia. Mojego komentarza na temat socjologii Waniliowa też nie zaakceptowała, absolutnie nie chciałam jej obrazić, zakwestionowałam jednak jakoby akurat ten kierunek na UJ był w czołówce najlepszych w Polsce. Sama studiuję architekturę na politechnice i jak słyszę biadolenie jak komuś ciężko na marketingu i zarządzaniu, to uśmiecham się w duchu. Rozumiem, że każdy może mieć inne podejście, inne możliwości, starać się na innym poziomie. Dla jednego medycyna czy prawo to nic takiego, a drugi sobie będzie flaki wypruwał. Nikt mnie jednak nie przekona, że socjologia jest absolutnym szczytem trudności, zaangażowania, wkładu pracy w studia.
P.S. Witam serdecznie. Czytam od dawna.
Witamy 2 nowe Agaty na kontrowesyjnym wątku
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:23   #1993
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Oj, może przeszła jej jakaś intratna oferta koło nosa i tysiaczek poszedł się noo , poszedł se i nie ma humoru .
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:24   #1994
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

http://www.youtube.com/watch?v=X5K6k...&feature=g-u-u nowy filmik u Saruni7771
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:26   #1995
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Dziwi mnie trochę, że WaniliowyMakeUp czy AC nie zdystansowały się jeszcze do pewnych rzeczy i że tak bardzo bronią swojego wykształcenia. Mojego komentarza na temat socjologii Waniliowa też nie zaakceptowała, absolutnie nie chciałam jej obrazić, zakwestionowałam jednak jakoby akurat ten kierunek na UJ był w czołówce najlepszych w Polsce. Sama studiuję architekturę na politechnice i jak słyszę biadolenie jak komuś ciężko na marketingu i zarządzaniu, to uśmiecham się w duchu. Rozumiem, że każdy może mieć inne podejście, inne możliwości, starać się na innym poziomie. Dla jednego medycyna czy prawo to nic takiego, a drugi sobie będzie flaki wypruwał. Nikt mnie jednak nie przekona, że socjologia jest absolutnym szczytem trudności, zaangażowania, wkładu pracy w studia.
P.S. Witam serdecznie. Czytam od dawna.
To miałam na myśli w tamtym komentarzu u Waniliowa Make up

Poza tym WaniliowyMakeUp - jesteś sympatyczną dziewczyną, ładną, robisz fajne recenzje książek. Nie bierz wszystkiego do siebie, zdystansuj się. Rozumiem, gdyby ktoś Cię obraził i pisał "Ty taka nie taka ***********" używał wulgarnych słów, ale jak ktoś zapytał, czy jesteś w ciąży, albo czy przytyłaś to heloł co w tym obraźliwego. Jakby Ci ktoś zadał pytanie "Urosły Ci włosy?" to też byś uznała za obraźliwe?? Po co to wszystko tak rozdmuchujesz i co 20 min publikujesz nowe statusy na facebooku z coraz to nowszymi rewelacjami?
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.

Edytowane przez oh Mandy
Czas edycji: 2012-08-21 o 20:29
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:35   #1996
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Buehehehe dokładnie... wszystkie czytają - żadna się tym nie pochwali. My swoje wiemy i tyle - dziękuję

Pysiapatrysia na swoim blogu zareklamowała profesjopnalny makijaż... chyba wykonywany przez nią...
Nie oglądałam nigdy jej makijażowych filmów. Już nie nagrywa więc się nie przekonam... jest w tym dobra ?

http://pysiapatrysia.blogspot.com/20...blog-post.html - tu jej blog

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Ok... już widzę jej makijaże na jej blogu...

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Nie wyobrażam sobie zapłacić 250zł za makijaż... ślubny czy jakikolwiek... i to nie dlatego, ze sama dobrze go zrobię, ale ogólnie... nie wyobrażam sobie dać taką kwotę
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:38   #1997
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Banderoza, makijaże Pysi są ładne, pisała też na swoim FB, że używa tylko kosmetyków z górnej półki (ktoś jej zarzucił zbyt wygórowane ceny). Abstrahując już od jej konkretnego przypadku, zawsze się zastanawiam, czy to może tak być, że dziewiętnastolatka, ktoś zdolny,ale nie profesjonalny, ogłasza się tu i tam i może mi zrobić makijaż ślubny za 250 zł?

Cena makijażu ślubnego to zwykle tak naprawdę 2 makijaże- próbny i właściwy w dzień ślubu.

Edytowane przez agatekm
Czas edycji: 2012-08-21 o 20:39
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:39   #1998
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ja się na cenach nie znam, ale myślałam, że to norma.
Oddać jej trzeba, że ładnie maluje .
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:41   #1999
beznadziejniak
Łotewa
 
Avatar beznadziejniak
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 989
Cool Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

łoo 250 zł sporawo... A mi szkoda 60 zł na tusz dać
Suszke wywaliłam. I czuję pustkę chcę teraz świeżej krwi na YT polecacie kogoś Nowego?
beznadziejniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:45   #2000
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez lmaa Pokaż wiadomość
LillyLala- tak z ciekawosci pytam-jaki mialas wczesniejszy nick?Piszesz o wydarzeniach sprzed 1,5 roku,a jako LillyLala "dzialasz od lipca tego roku Mother Hedgehog - nadrabialam zaleglosci od wczoraj i widze,ze nadal udzielasz sie bardzo aktywnie Chyba musze z Was brac przyklad-nie tylko czytac,ale wiecej pisac
Ale co to ma do rzeczy?

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
Dziewczęta zluzujcie, bo wyjdzie na to, że przejmujemy się tym, że o nas gadają i taka np Zmalowana będzie mieć dziką satysfakcję, że w końcu poczułyśmy się urażone
Urażone? Nie. Raczej zirytowane "charakterem".
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:47   #2001
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Cena makijażu ślubnego to zwykle tak naprawdę 2 makijaże- próbny i właściwy w dzień ślubu.
Wszystko zależy od salonu i od osoby. Czasami jest tak, że próbny kosztuje 50-70 zł a ten już główny już 100 zł. W sumie na tej wizytówce mogła napisać, że w to wchodzi pakiet próbny + ten ostateczny a nawet napisać ile kosztuje ten próbny. Nie oszukujmy się, niekoniecznie ten makijaż może spodobać się Pannie Młodej a niektóre Panie są tak wymagające, że zanim się zapiszą na ten ostateczny makijaż takich próbnych będą miały i z 3 ...
Zupełnie jak z fryzurą ...

Edytowane przez Selfish Girl
Czas edycji: 2012-08-21 o 20:48
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:48   #2002
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś przybliżyć, o którą Agnieszkę chodzi? Może na priv, żeby nie siać tu znowu zamętu? Nie znam całej afery.

Już 109 osób czyta wątek
Pewna Agnieszka (upośledzona umysłowo) nagrywała filmiki makijażowe, nawet outfit w piżamie, ludzie się z niej śmiali, sarkastycznie komentowali żeby nagrywała więcej, ktoś jej założył fanpage na Fb na którym ludzie dalej ją oglądali (Wyśmiewała się z niej nawet ta znana modowa blogera Maffashion :/ ). Waniliowa zrobiła filmik w którym prosiła żeby zgłaszać panpage i filmiki jako nadużycie i dzięki niej właściwie kanał i wszystko inne zostało zamknięte.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:52   #2003
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od salonu i od osoby. Czasami jest tak, że próbny kosztuje 50-70 zł a ten już główny już 100 zł. W sumie na tej wizytówce mogła napisać, że w to wchodzi pakiet próbny + ten ostateczny a nawet napisać ile kosztuje ten próbny. Nie oszukujmy się, niekoniecznie ten makijaż może spodobać się Pannie Młodej a niektóre Panie są tak wymagające, że zanim się zapiszą na ten ostateczny makijaż takich próbnych będą miały i z 3 ...
Zupełnie jak z fryzurą ...
O, dzięki. Zaczynam być "w temacie", zbieram sobie informacje, robię rozeznanie. Pewnie i tak w końcu umaluję się sama, chyba że trafię na kogoś super ekstra, kto nie zrobi mi tapety z białymi ustami. Jak patrzę czasem na panny młode, to myślę tylko "kto Ci to zrobił..." Ale to może wina mojego charakteru.
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:56   #2004
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
O, dzięki. Zaczynam być "w temacie", zbieram sobie informacje, robię rozeznanie. Pewnie i tak w końcu umaluję się sama, chyba że trafię na kogoś super ekstra, kto nie zrobi mi tapety z białymi ustami. Jak patrzę czasem na panny młode, to myślę tylko "kto Ci to zrobił..." Ale to może wina mojego charakteru.
Gdybyś miała jakieś pytania to służę pomocą
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:56   #2005
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
O, dzięki. Zaczynam być "w temacie", zbieram sobie informacje, robię rozeznanie. Pewnie i tak w końcu umaluję się sama, chyba że trafię na kogoś super ekstra, kto nie zrobi mi tapety z białymi ustami. Jak patrzę czasem na panny młode, to myślę tylko "kto Ci to zrobił..." Ale to może wina mojego charakteru.
Czasami same one sobie robią taką krzywdę bo są święcie przekonane, że pieknie sie umalowały.
O ile ja się pomalować umiem to i tak jak ja będę brała ślub to pójdę na makijaż. Po prostu nie chce się bardziej stresować w ten dzień ...
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:06   #2006
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Gdybyś miała jakieś pytania to służę pomocą
O, dziękuję.
Co jest, miały być wredne baby z chlewu, a tu każdy taki miły?
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:06   #2007
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
O, dzięki. Zaczynam być "w temacie", zbieram sobie informacje, robię rozeznanie. Pewnie i tak w końcu umaluję się sama, chyba że trafię na kogoś super ekstra, kto nie zrobi mi tapety z białymi ustami. Jak patrzę czasem na panny młode, to myślę tylko "kto Ci to zrobił..." Ale to może wina mojego charakteru.
Dokładnie. Czasami płaci się tyle kasy za makijaż, który wygląda bardzo amatorsko, a co gorsza nie pasuje do typu urody. To chyba wynika z niewiedzy kobiet, że może być przecież lepiej. Są próbne, więc wiedzą na co się piszą.

Edit: ostatnio wątek ma spore powodzenie - aktualnie 134 przeglądających

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2012-08-21 o 21:08
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:08   #2008
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

A fryzury? Mi się mało która panna młoda pod tym względem podoba....
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:09   #2009
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Banderoza, makijaże Pysi są ładne, pisała też na swoim FB, że używa tylko kosmetyków z górnej półki (ktoś jej zarzucił zbyt wygórowane ceny). Abstrahując już od jej konkretnego przypadku, zawsze się zastanawiam, czy to może tak być, że dziewiętnastolatka, ktoś zdolny,ale nie profesjonalny, ogłasza się tu i tam i może mi zrobić makijaż ślubny za 250 zł?

Cena makijażu ślubnego to zwykle tak naprawdę 2 makijaże- próbny i właściwy w dzień ślubu.
Ciekawe czy ma DG?
(To już zwykła złośliwość z mojej strony ale zawsze mnie ciekawi ile z tych wszystkich zarabiających w sieci etc. robi to legalnie).
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:13   #2010
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
O, dziękuję.
Co jest, miały być wredne baby z chlewu, a tu każdy taki miły?
A czemu mam nie pomóc jeżeli mogę? Chętnie odpowiem jeżeli będziesz mieć jakieś pytania (Oczywiście na PW), bo wiadomo że raczej Twoją ślubną wizażystką nie zostanę
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.