Tarnowskie Panny Młode - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-16, 14:07   #1711
AmoTita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 74
GG do AmoTita
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

mloda111 jesli chodzi o lokale nie wiem jak daleko od tarnowa moze byc ale teraz nie daleko mnie otworzyli hotel 3 gwiazdkowy Zabawa jest on w miejscowosci Zabawa jest super ja polecam moglabys sobie zobaczyc choc nie wiem ale chyba jeszcze nie maja stronki

Naomi85 kontakty postaram sie wrzucic jak najszybciej
AmoTita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 15:31   #1712
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
... ja bede miala 4 druhny i tez chce dla nich wykombinowac fioletowe sukienki ale nie mam pojecia czy powinnnam je kuic, czy uszyc, w sumie ciezko bedzie znalezc 4 takie same, noi te koszty ??? macie jakis pomysla albo znacie jakas wypozyczalnie sukien w tarnowie dla druhien ???
Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
dziewczyny ja na swom slubie bede miala 6 druzek ... i tu zaczynaj sie schody bo obawiam sie ze kazdej bedzie sie podobala inna kiecka
to sa moje typy jak myslicie? ktora wam sie bardziej podoba? mi osobiscie bardzo podoba sie ten fiolet a jedna z druzek twierdzi ze bardzo adwentwy
Naprawdę chcecie ubrać kilka dziewczyn tak samo na waszym ślubie? Nie gniewajcie się, ale mnie ten pomysł się nie podoba. Wydaje mi się taki...zagraniczny. Sama byłam drużką parę razy, ale nikt ode mnie nie wymagał żeby ubierać się tak samo jak inne drużki. Po prostu młode pary stoją w kościele za Parą Młodą a na koniec robią szpaler. Taki miły zwyczaj, pożegnanie Młodych z grona panien i kawalerów. Ubieranie ich tak samo, takie same bukiety to już zwyczaj zapożyczony. I nie uwierzę, że kilku dziewczynom spodoba się ta sama sukienka w tym samym kolorze, bo to niemożliwe - takie są kobiety, mają różne figury, kolor skóry, włosów A wiedząc jak Wam zależy nie wszystkie przecież powiedzą - nie podoba mi się i jej nie włożę - choćby dlatego żeby Wam przykrości nie zrobić. I co z drużbami - też ich tak samo ubrać? Niewykonalne - każdy ma swój garnitur, więc pary i tak się będą między sobą różnic. I co ze świadkową? Ma wyglądać tak samo jak drużki? Wtedy się w nie "wtopi" i nie będzie się wyróżniać, a jak dla mnie świadkowa jest ważną osobą na uroczystości. Ubierze się inaczej - też nie do końca, jakoś tak dziwnie, no bo czemu inne mają suknie a ona nie. I tak źle i tak nie dobrze - podkreślam jak dla mnie.


Ale to tylko moja opina

Wiwcia Wypożyczalnie sukien w Tarnowie, głównie ślubnych, ale wieczorowe też podobne mają są na ul. Bema 3 (koło Urzędu Pracy), Bitwy pod Studziankami 10, Traugutta 14 - poszukaj jeszcze w sieci.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 16:52   #1713
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dzieki iwka za namiary wypozyczalni nie do konca sie z Toba zgadazam w kwestii tylko drugien, ale to kwestia gustu i tak , w kazdym razie coraz wiecej par juz tak robi i osobiscie mi sie to podoba gdy kilka drugien jest ubrane w te same sukienki, nie mowie o calym weselu, tylko np. w kosciele i potem do zdjec ewentualnie, zasze pozniej moge sie przebrac jak chca, dlatego chcialam cos zrobic tanim kosztem, wypozyczyc, ew. uszyc jakos , nie bede ich zmuszac do zakladania ich, szczerze same wpadly na te pomysl przy rozmowie, bo apropo beda to siostry mojego M. i moja siostra, sa mniej wiecej w tym samym wieku i mysle ze bedzie ok, tylko tzrymac kciuki ze znajdziemy cos fajnego, a swiadkowa bedzie moja siostra, na pewno sie bedzie jakos wyroznic, chocby tym ze bedzie trzymac bukiet i bedzie stac za mna w kosciele , kurcze w sumie powiem wam dziewczyny ze nie znam dokladnie tych wszystkich zwyczajow jeszcze.. ehh... tyle zamieszania a tak malo czasu.........
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 17:40   #1714
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
hej mi sie bardzo podoba ta druga propozycja, musze przyznac ze myslalam o czyms bardzo podobnym... ja bede miala 4 druhny i tez chce dla nich wykombinowac fioletowe sukienki ale nie mam pojecia czy powinnnam je kuic, czy uszyc, w sumie ciezko bedzie znalezc 4 takie same, noi te koszty ??? macie jakis pomysla albo znacie jakas wypozyczalnie sukien w tarnowie dla druhien ???
moje druzki beda chyba szyly z tego wzgledu ze ja jestem za granica i tudno mi bedzie tak na oko kupic sukienki dla nich

Cytat:
Napisane przez mloda111 Pokaż wiadomość
dom weselny w janowicach http://www.dom-weselny.km-net.pl/
z tego co wiem to 280 zł od pary , ale śliczny lokal

ja mocno zastanawiam sie nad tym lokalem http://nazari.w.interia.pl/galeria_n/index.htm
to do weselny w niedomicach co myślicie o tym lokalu ?
dziekuje za linki
tak zerkam na zdjecia lokalu z Janowic i mowicie ze 280zl?
to ja bym w zyciu tyle nie dala za ten lokal , fakt jest ladny ale nie przesadzajmy znowu nie wyglada jak palac domyslam sie ze kazdego urzeka krajobraz dookola , bo gdyby nie bylo tych oczek wodnych , lawek to juz nie byl by tak rozchwytywany - takie jest moje zdanie

a ten lokal w Niedomicach bardzo mi sie podoba
a skad Ty pochodzisz? bo ja mieszkam 10km do Niedomic

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Naprawdę chcecie ubrać kilka dziewczyn tak samo na waszym ślubie? Nie gniewajcie się, ale mnie ten pomysł się nie podoba. Wydaje mi się taki...zagraniczny. Sama byłam drużką parę razy, ale nikt ode mnie nie wymagał żeby ubierać się tak samo jak inne drużki. Po prostu młode pary stoją w kościele za Parą Młodą a na koniec robią szpaler. Taki miły zwyczaj, pożegnanie Młodych z grona panien i kawalerów. Ubieranie ich tak samo, takie same bukiety to już zwyczaj zapożyczony. I nie uwierzę, że kilku dziewczynom spodoba się ta sama sukienka w tym samym kolorze, bo to niemożliwe - takie są kobiety, mają różne figury, kolor skóry, włosów A wiedząc jak Wam zależy nie wszystkie przecież powiedzą - nie podoba mi się i jej nie włożę - choćby dlatego żeby Wam przykrości nie zrobić. I co z drużbami - też ich tak samo ubrać? Niewykonalne - każdy ma swój garnitur, więc pary i tak się będą między sobą różnic. I co ze świadkową? Ma wyglądać tak samo jak drużki? Wtedy się w nie "wtopi" i nie będzie się wyróżniać, a jak dla mnie świadkowa jest ważną osobą na uroczystości. Ubierze się inaczej - też nie do końca, jakoś tak dziwnie, no bo czemu inne mają suknie a ona nie. I tak źle i tak nie dobrze - podkreślam jak dla mnie.


Ale to tylko moja opina

Wiwcia Wypożyczalnie sukien w Tarnowie, głównie ślubnych, ale wieczorowe też podobne mają są na ul. Bema 3 (koło Urzędu Pracy), Bitwy pod Studziankami 10, Traugutta 14 - poszukaj jeszcze w sieci.
tak chce ubrac swoje druzki tak samo i nie sadze zeby bylo w tym cos zlego
dziewczyny maja swoj rozum wiec jeli cos bedzie sie im nie podobalo to chyba beda potrafic sie sprzeciwic prawda? szczerze nie rozumiem Twojego zdziwienia
ja gdy jeszcze bylam w PL i rozmawialam z moimi druzkami to byly zachwycone pomyslem i teraz gdy z nimi rozmawiac to mowia ze sa zaszczycone tym ze moga byc moimi druzkami , i tak jak pisala wiwcia przeciez moga sie przebrac po obiedzie , ja im nie bronie jesli chodzi o figurke to w wszystkie sa wysokie i zgrabne 3 blondynki i 3 brunetki wiec naprawde nie sadze zeby byl jakis problem z nimi jesli chodzi natomiast o druzbow to wszyscy beda miec ciemny garnitu a ja kupie dla nich koszule i krawat , naprawde nie rozumiem dlaczego twierdzisz ze jest to NIEWYKONALNE

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
dzieki iwka za namiary wypozyczalni nie do konca sie z Toba zgadazam w kwestii tylko drugien, ale to kwestia gustu i tak , w kazdym razie coraz wiecej par juz tak robi i osobiscie mi sie to podoba gdy kilka drugien jest ubrane w te same sukienki, nie mowie o calym weselu, tylko np. w kosciele i potem do zdjec ewentualnie, zasze pozniej moge sie przebrac jak chca, dlatego chcialam cos zrobic tanim kosztem, wypozyczyc, ew. uszyc jakos , nie bede ich zmuszac do zakladania ich, szczerze same wpadly na te pomysl przy rozmowie, bo apropo beda to siostry mojego M. i moja siostra, sa mniej wiecej w tym samym wieku i mysle ze bedzie ok, tylko tzrymac kciuki ze znajdziemy cos fajnego, a swiadkowa bedzie moja siostra, na pewno sie bedzie jakos wyroznic, chocby tym ze bedzie trzymac bukiet i bedzie stac za mna w kosciele , kurcze w sumie powiem wam dziewczyny ze nie znam dokladnie tych wszystkich zwyczajow jeszcze.. ehh... tyle zamieszania a tak malo czasu.........
zgdadzam sie w 100% z tym co napisals

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2008-12-16 o 17:41
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 18:19   #1715
AmoTita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 74
GG do AmoTita
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dziewczyny mam maly dylemat w zwiazku z suknia slubna nie wiem czy isc kupic teraz bo sa duzo tansze ale obawiam sie ze juz sa tak przebrane a z drugiej strony od stycznia bedzie nowa kolecja!!czy jak zakupie teraz z 2008 to nie bedzie ona niemodna w sierpniu choc suknie sa tak rozne heh sama nie wiem doradzcie cos bo z tego co piszecie to wiekszosc z was ma juz zakupione

Edytowane przez AmoTita
Czas edycji: 2008-12-16 o 18:25
AmoTita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 18:29   #1716
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez AmoTita Pokaż wiadomość
dziewczyny mam maly dylemat w zwiazku z suknia slubna nie wiem czy isc kupic teraz bo sa duzo tansze ale obawiam sie ze juz sa tak przebrane a z drugiej strony od stycznia bedzie nowa kolecja!!czy jak zakupie teraz z 2008 to nie bedzie ona niemodna w sierpniu choc suknie sa tak rozne heh sama nie wiem doradzcie cos bo z tego co piszecie to wiekszosc z was ma juz zakupione
piszesz ze slub masz w sierpniu tak?
wiec ja bym chyba na Twoim iejscu poczekala , bo co jesli kupisz teraz a spodoba Ci sie pozniej jakas inna z nowej kolekcji?
i nie martw sie nie wszystkie mamy sukienki ja slubuje w lipcu i nie mam sukienki jeszcze, szczerze to myslalam o kupnie dopiero 2 maju ale chyba wybiore sie na zakupy koncem marca poczatkiem kwietnia
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 20:19   #1717
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
tak chce ubrac swoje druzki tak samo i nie sadze zeby bylo w tym cos zlego
dziewczyny maja swoj rozum wiec jeli cos bedzie sie im nie podobalo to chyba beda potrafic sie sprzeciwic prawda? szczerze nie rozumiem Twojego zdziwienia

jesli chodzi natomiast o druzbow to wszyscy beda miec ciemny garnitu a ja kupie dla nich koszule i krawat , naprawde nie rozumiem dlaczego twierdzisz ze jest to NIEWYKONALNE
Zaaaabcia, ja nie twierdzę że jest w tym coś złego. Po prostu mnie się nie podoba i tyle. A u mnie byłoby niewykonalne choćby dlatego że u mnie w rodzinie na śluby w lecie ubiera się oprócz tradycyjnych ciemnych garniturów również "letnie garnitury" - a wtedy kolorystycznie nie każdy krawat i koszula dobrze wygląda. Choć tu ułatwienie jest jak wiemy z kim drużki przyjdą i jaki garnitur osoba towarzysząca posiada
Ważne jest, że to jest Twój dzień i ma być jak sobie wymarzyłaś.

Pytanie z innej beczki. Udało Ci się odzyskać kasę od fotografa?

I wybierz sie wcześniej do salonów jeśli dasz radę. Na niektóre suknie trzeba czekać parę miesięcy - a jak się zakochasz w takiej właśnie to nie dadzą rady Ci jej sprowadzić. Szkoda by było. Z suknią od polskiego producenta jest szybciej, ale maj to sezon ślubny więc można czekac nawet do 3 miesięcy - tak się dowiedziałam w salonach w Tarnowie. W Krakowie podobnie.

Cytat:
Napisane przez AmoTita Pokaż wiadomość
dziewczyny mam maly dylemat w zwiazku z suknia slubna nie wiem czy isc kupic teraz bo sa duzo tansze ale obawiam sie ze juz sa tak przebrane a z drugiej strony od stycznia bedzie nowa kolecja!!czy jak zakupie teraz z 2008 to nie bedzie ona niemodna w sierpniu choc suknie sa tak rozne heh sama nie wiem doradzcie cos bo z tego co piszecie to wiekszosc z was ma juz zakupione
Jeśli masz taką możliwość to ja bym się przeszła. Najwyżej nic Ci się nie spodoba. Zależy jeszcze gdzie chcesz kupić suknię. W części salonów jest już nowa kolekcja oprócz starej "w promocji" i możesz pomierzyć i taką i taką. Zauważ że część kolekcji z 2008r. przechodzi na nowy rok, najwyżej nazwę zmienią, a jak możesz mieć wymarzoną suknię za mniejsze pieniądze to po co przepłacać? A poza tym jak znajdziesz swoją suknię, to nowa czy stara kolekcja nie będzie mieć znaczenia - wiesz że to ta I nie wydaje mi się że ktoś z gości się zorientuje że to suknia ze starej - chyba że masz na liście potencjalną pannę młoda obeznaną w temacie, hehehe. Udanych poszukiwań
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 22:10   #1718
NaOmi85
Rozeznanie
 
Avatar NaOmi85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 621
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez mloda111 Pokaż wiadomość
dom weselny w janowicach http://www.dom-weselny.km-net.pl/

z tego co wiem to 280 zł od pary , ale śliczny lokal



ja mocno zastanawiam sie nad tym lokalem http://nazari.w.interia.pl/galeria_n/index.htm

to do weselny w niedomicach co myślicie o tym lokalu ?
Hej. Ta stronka Domu Weselnego w Janowicach jest ok! Z tym że na tych zdjęciach jest ta druga (starsza) sala, nowej jeszcze nie zdążyli sfotografowac.
Słyszałam o tym lokalu w Niedomicach od samego właściciela. Jeżeli mogę Ci coś powiedzieć. To wiem że właściciel Niedomic ma w sumie 4 lokale. Widziałam Pałac w Mikołajowicach i nowy jeszcze nie wykończony w Tarnowie na ul.Elektrycznej - jest cudny!! Gdyby nie Janowice i konkurencyjna cena to zdecydowałabym sie na Elektryczną. Z tym że dosyć duży ten lokal! Myśle że ok. 200 os pomieści.

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
tak zerkam na zdjecia lokalu z Janowic i mowicie ze 280zl?

to ja bym w zyciu tyle nie dala za ten lokal , fakt jest ladny ale nie przesadzajmy znowu nie wyglada jak palac domyslam sie ze kazdego urzeka krajobraz dookola , bo gdyby nie bylo tych oczek wodnych , lawek to juz nie byl by tak rozchwytywany - takie jest moje zdanie
No nie wiem czy Ty nie doczytałaś ale koleżanka napisała OD PARY 280 zł, co oznacza, że jest 140 zł od osoby(to chyba cena za jeden dzień) Za dwa o ile dobrze pamiętam jest 160 zł. Oczywiście na dzień dzisiejszy.To jest dużo??

Na 2011 może wzrosnąć o ok 10-20 zł, mowa oczywiście o dwudniowym weselu. W tym są placki na stół, no i cała reszta napoje owoce itd. Interesuje mnie tylko alkohol, tort, orkiestra i placki do paczek.

Jak pytalam w innych równie atrakcyjnych lokalach np. w Bistuszowej na 2010 jest 210 zł od osoby za jeden dzień...więc jest róznica. Może Bistuszowa jest wyższej kategorii lokalem, ale byłam i widziałam i doszłam do wniosku że deczko za dużo..

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
Prosze Cie bardzo http://www.camertsband.pl/ksiega.html - w zakladce demo sa ich kawalki, ale one sa dosc stare bo zespol nigdy nie ma czasu uaktualnic stronki. Wiem ze zaspiewaja wszystko co chcesz ( nawet Gun`n roses, Jożina z Bażin
Dziekuje za link, zabieram się do odsłuchiwania
NaOmi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 23:10   #1719
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez NaOmi85 Pokaż wiadomość
Hej. Ta stronka Domu Weselnego w Janowicach jest ok! Z tym że na tych zdjęciach jest ta druga (starsza) sala, nowej jeszcze nie zdążyli sfotografowac.
Słyszałam o tym lokalu w Niedomicach od samego właściciela. Jeżeli mogę Ci coś powiedzieć. To wiem że właściciel Niedomic ma w sumie 4 lokale. Widziałam Pałac w Mikołajowicach i nowy jeszcze nie wykończony w Tarnowie na ul.Elektrycznej - jest cudny!! Gdyby nie Janowice i konkurencyjna cena to zdecydowałabym sie na Elektryczną. Z tym że dosyć duży ten lokal! Myśle że ok. 200 os pomieści.



No nie wiem czy Ty nie doczytałaś ale koleżanka napisała OD PARY 280 zł, co oznacza, że jest 140 zł od osoby(to chyba cena za jeden dzień) Za dwa o ile dobrze pamiętam jest 160 zł. Oczywiście na dzień dzisiejszy.To jest dużo??

Na 2011 może wzrosnąć o ok 10-20 zł, mowa oczywiście o dwudniowym weselu. W tym są placki na stół, no i cała reszta napoje owoce itd. Interesuje mnie tylko alkohol, tort, orkiestra i placki do paczek.

Jak pytalam w innych równie atrakcyjnych lokalach np. w Bistuszowej na 2010 jest 210 zł od osoby za jeden dzień...więc jest róznica. Może Bistuszowa jest wyższej kategorii lokalem, ale byłam i widziałam i doszłam do wniosku że deczko za dużo..



Dziekuje za link, zabieram się do odsłuchiwania

niom ja mam wesele w Janowicach w starej sali niestety , bo jak rezerwowalam sale na moj slub nowa byla jeszcze w budowie, a pan wlasciciel nawet mi nie wspomnial ze bedzie jakas nowa sala, ladniejsza, ale coz, zostala mi stara i jestem zadowolona hocby na piekny ogrod i plener, w ktorym moge miec super zdjecia, w srodku tez nie jest zle, udekoruje sobie ladnie wedlug swoejgo gustu jak sie da, a cena atrakcyjna chyba 130-140 zl/os, ja nie robie poprawin w domu weslenym tylko w domu takie" garden party"

dziewczyny ktore nie maja sukienek, nie lamcie sie !!! ja ma slub w maju i tez nie mam, nawet szczerze nie mam pomyslu, podobaja mi sie niektore ale musze zmierzyc dopiero i sie zobaczy, wiec nie panikujcie bo ja mam slub wczesniej i w dodatku siedze w UK , w styczniu jade na dwa tyg do Polski i polanuje kupic sukienke musowo jak nie, to masakra hehe,
ja mam orkiestre w sumie malo znana, spiewal wczesniej Piotrek kita(wygral kiedys "Droge do Gwiazd " ) teraz spiewa wokalistka Iza Mika-janeczek, ktoras z Was zna moze??? mam w sumie plyte ich i mi sie bardzo pordoba, jest gitara basowa, duzo zagranicznych piosenek i nowoczesnie

niom juz sie nie moge doczekac stycznia, home sweet home , i stres przed zakupem sukni slubnej hehe
pozdrawiam Was serdecznie
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 05:23   #1720
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Zaaaabcia, ja nie twierdzę że jest w tym coś złego. Po prostu mnie się nie podoba i tyle. A u mnie byłoby niewykonalne choćby dlatego że u mnie w rodzinie na śluby w lecie ubiera się oprócz tradycyjnych ciemnych garniturów również "letnie garnitury" - a wtedy kolorystycznie nie każdy krawat i koszula dobrze wygląda. Choć tu ułatwienie jest jak wiemy z kim drużki przyjdą i jaki garnitur osoba towarzysząca posiada
Ważne jest, że to jest Twój dzień i ma być jak sobie wymarzyłaś.

Pytanie z innej beczki. Udało Ci się odzyskać kasę od fotografa?

I wybierz sie wcześniej do salonów jeśli dasz radę. Na niektóre suknie trzeba czekać parę miesięcy - a jak się zakochasz w takiej właśnie to nie dadzą rady Ci jej sprowadzić. Szkoda by było. Z suknią od polskiego producenta jest szybciej, ale maj to sezon ślubny więc można czekac nawet do 3 miesięcy - tak się dowiedziałam w salonach w Tarnowie. W Krakowie podobnie.
tak wczoraj dostalam przelew na konto od fotografa
patrzylam wlasnie na stronke sklepu na ktorej podobaja mi sie sukienki i pisze ze najdluzej na sukienke trzeba czekac 6 tyg wiec na wszelki wypadek wybiore sie po swieta wielkanocnych narazie musze zrzucic zbedne kg

Cytat:
Napisane przez NaOmi85 Pokaż wiadomość
No nie wiem czy Ty nie doczytałaś ale koleżanka napisała OD PARY 280 zł, co oznacza, że jest 140 zł od osoby(to chyba cena za jeden dzień) Za dwa o ile dobrze pamiętam jest 160 zł. Oczywiście na dzień dzisiejszy.To jest dużo??
zwracam honor w takim razie
zle przeczytalm myslalam ze 280zl od osoby za jeden dzien ... no ale jesli to 140zl to zmienia postac rzeczy my w naszym lokalu placimy 155zl od osoby a 2 dni dltego ceny 280zl mnie przerazila troszke
przepraszam za zamieszanie



Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
niom ja mam wesele w Janowicach w starej sali niestety , bo jak rezerwowalam sale na moj slub nowa byla jeszcze w budowie, a pan wlasciciel nawet mi nie wspomnial ze bedzie jakas nowa sala, ladniejsza, ale coz, zostala mi stara i jestem zadowolona hocby na piekny ogrod i plener, w ktorym moge miec super zdjecia, w srodku tez nie jest zle, udekoruje sobie ladnie wedlug swoejgo gustu jak sie da, a cena atrakcyjna chyba 130-140 zl/os, ja nie robie poprawin w domu weslenym tylko w domu takie" garden party"
to czekaj nie rozumiem
to co w jednym czasie beda 2 wesela? na starej i na nowej sali? skoro Ty nie mozesz miec na nowej? bo nie bardo rozumiem prosze o wytlumaczenie

to jak z poprawinami ? bedziecie przewozic jedzenie z lokalu do " garden party " czy jak ?
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 07:41   #1721
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
ja mam orkiestre w sumie malo znana, spiewal wczesniej Piotrek kita(wygral kiedys "Droge do Gwiazd " ) teraz spiewa wokalistka Iza Mika-janeczek, ktoras z Was zna moze??? mam w sumie plyte ich i mi sie bardzo pordoba, jest gitara basowa, duzo zagranicznych piosenek i nowoczesnie
ja mam te orkiestre, a Tarnowie niektorzy ich znaja, w koncu mieli kameralne wystepy w tatrzanskiej, moim znajomym bardzo sie podobaja mnie rowniez!
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 08:48   #1722
AmoTita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 74
GG do AmoTita
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

chyba sie wstrzymam z tym zakupem sukni choc widze ze w nowej kolekcji to sa modne same falbany i takie strzepiate sukienki no ale poczekam!jakby co to chyba bedzie cos dostepne ze starejj
wiem ze moja suknia musi byc biala i jednoczesciowa a reszta okaze sie jak bede miezyc hehe
a wy jakie chcecie??
AmoTita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:05   #1723
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
tak wczoraj dostalam przelew na konto od fotografa
patrzylam wlasnie na stronke sklepu na ktorej podobaja mi sie sukienki i pisze ze najdluzej na sukienke trzeba czekac 6 tyg wiec na wszelki wypadek wybiore sie po swieta wielkanocnych narazie musze zrzucic zbedne kg



zwracam honor w takim razie
zle przeczytalm myslalam ze 280zl od osoby za jeden dzien ... no ale jesli to 140zl to zmienia postac rzeczy my w naszym lokalu placimy 155zl od osoby a 2 dni dltego ceny 280zl mnie przerazila troszke
przepraszam za zamieszanie





to czekaj nie rozumiem
to co w jednym czasie beda 2 wesela? na starej i na nowej sali? skoro Ty nie mozesz miec na nowej? bo nie bardo rozumiem prosze o wytlumaczenie

to jak z poprawinami ? bedziecie przewozic jedzenie z lokalu do " garden party " czy jak ?
No to ja sie wypowiem, ale nie dam sobie glowy uciac bo juz dokladnie wszystkiego nie pamietam. Z tego co wiem ( z tego coo kierowniczka domu weselnego w Janowicach nam mowila) kiedy nowa sala zostanie ukonczona, beda w niej organizowane wesela rownoczesnie z weselami ktore beda sie odbywac w starej sali. Aczkolwiek nie ma obaw co do tego ze sie goscie pomieszaja bo te sale sa od siebie oddzielone

Cytat:
Napisane przez NaOmi Pokaż wiadomość
No nie wiem czy Ty nie doczytałaś ale koleżanka napisała OD PARY 280 zł, co oznacza, że jest 140 zł od osoby(to chyba cena za jeden dzień) Za dwa o ile dobrze pamiętam jest 160 zł. Oczywiście na dzień dzisiejszy.To jest dużo??
No wlasnie cos mi nie pasowalo, tyle to zaden lokal sobie nie zaspiewa czyli Janowicach nie chcieli wcale duzo- raczej standadowo (

Pozdrawiam!
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:57   #1724
anjas17
Raczkowanie
 
Avatar anjas17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: tarnów/doncaster
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

widze ze rozgrzalo na forum jesli chodzi o druchny to tez to chcialam ale chyba jednak zrezygnujemy. w Polsce ten zwyczaj jakos jeszcze sie nie przyjal tak jak w stanach i u nas ogranicza sie to tylko do ubrania w te same sukienki... strata kasy w takim wypadku dla mnie. choc przyznam ze gdyby bylo to bardziej juz przyjete chetnie bym skorzystala
widze, ze chyba mam najnizsza cene za lokal heheh 130 zł od osoby:P ale to nie takie wazne
po sukienke wybieram sie w drugiej polowie stycznia i mysle ze jak dla mnie jest to ostatnia chwila bo na sukienki trzeba czekac od 3 do 6 miesiecy, w wiekszosci salonow w Krakowie tak jest...
anjas17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 12:38   #1725
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Smile Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

to czekaj nie rozumiem
to co w jednym czasie beda 2 wesela? na starej i na nowej sali? skoro Ty nie mozesz miec na nowej? bo nie bardo rozumiem prosze o wytlumaczenie

to jak z poprawinami ? bedziecie przewozic jedzenie z lokalu do " garden party " czy jak ?

zaabcia, tak w tym samym czasie sie beda odbywac dwa wesela, na nowej i starej sali, ale goscie sie nie pomieszaja i te sale sa w dwoch osobnych budynkach a ogrod tez jest oddzielony weic powinno byc OK
a jesli chodzi o poprawiny to nie chce m sie robic w lokalu, choc cena byla atrakcyjna bo 160 zl/os za dwa dni, po prostu przewieziemy reszte jedzaenia do do mnie do domu, i zrobimy imprezke w ogordzie w bardzej juz kameralnym gronie, zeby tylko pogoda dopisala
magdzia 33 no to fajnie ze mamy te sme orkiestre, szkoda tylko ze pan piotrek juz nie spiewa ale Iza tez podobno fajnie, mma tylko nadzieje ze mi poprowadza fajnie wesele, moi rodzice byli ostatnio na Andrzejkach i oni je prowadzili, bylo super, bawili sie do 5 rano
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 14:01   #1726
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
magdzia 33 no to fajnie ze mamy te sme orkiestre, szkoda tylko ze pan piotrek juz nie spiewa ale Iza tez podobno fajnie, mma tylko nadzieje ze mi poprowadza fajnie wesele, moi rodzice byli ostatnio na Andrzejkach i oni je prowadzili, bylo super, bawili sie do 5 rano
no nam sie akurat udalo, bo Piotrek Kita jest znajomym mamy wiec mam nadzieje, ze zrobi wyjatek a Iza spiewa superowo
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 16:46   #1727
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
tak wczoraj dostalam przelew na konto od fotografa
To gratulacje - upór opłaca. Trzeba walczyć o swoje, zwłaszcza po historii z Twoim fotografem.

Cytat:
Napisane przez anjas17 Pokaż wiadomość
widze, ze chyba mam najnizsza cene za lokal heheh 130 zł od osoby:P ale to nie takie wazne
Hehehe anjas, ja płacę 5 zł mniej

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
a jesli chodzi o poprawiny to nie chce m sie robic w lokalu, choc cena byla atrakcyjna bo 160 zl/os za dwa dni, po prostu przewieziemy reszte jedzaenia do do mnie do domu, i zrobimy imprezke w ogordzie w bardzej juz kameralnym gronie, zeby tylko pogoda dopisala
My też nie robimy poprawin w lokalu - za dużo by jeżdżenia było, do lokalu mamy trochę kilometrów. Dla najbliższej rodziny planujemy poprawiny w ogrodzie TŻ - to co zostanie z wesela plus grill. Lampiony i te sprawy. Żeby tylko pogoda dopisała!
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 17:02   #1728
NaOmi85
Rozeznanie
 
Avatar NaOmi85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 621
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
niom ja mam wesele w Janowicach w starej sali niestety , bo jak rezerwowalam sale na moj slub nowa byla jeszcze w budowie, a pan wlasciciel nawet mi nie wspomnial ze bedzie jakas nowa sala, ladniejsza, ale coz, zostala mi stara i jestem zadowolona hocby na piekny ogrod i plener, w ktorym moge miec super zdjecia, w srodku tez nie jest zle, udekoruje sobie ladnie wedlug swoejgo gustu jak sie da, a cena atrakcyjna chyba 130-140 zl/os, ja nie robie poprawin w domu weslenym tylko w domu takie" garden party"
Hey! Starą sale widziałam i też jest ładna. Będę wyczekiwać relacji jak już będziesz po...żeby wiedzieć na co zwrócić uwagę.

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
My też nie robimy poprawin w lokalu - za dużo by jeżdżenia było, do lokalu mamy trochę kilometrów. Dla najbliższej rodziny planujemy poprawiny w ogrodzie TŻ - to co zostanie z wesela plus grill. Lampiony i te sprawy. Żeby tylko pogoda dopisała!
My zdecydowaliśmy sie na opcje z poprawinami, pomimo tego że mam warunki żeby zrobić poprawiny w domu, ale koszt był tak niewielki, że nie opłaca się uganiać za tym koło domu. Wolę zapłacić i nie myśleć o niczym. Mamy dużo gości przyjezdnych także myślę że juz skoro bedą tam nocować to z przyjemnościa pobalują w niedziele.
Nie wiem jak Wy ale ja po kilku weselach koleżanek odniasłam wrażenie, że ten pierwszy dzień jest dla gości, do tego stopnia, że para młoda nawet nie ma czasu sie pobawic razem, bo trzeba obtańczyć wszystkie ciocie i wujków, a ten drugi dzień jest już taki na luzie, zero stresu i wkoncu można się poczuć jak na własnym weselu. Często słuchając opini uczestników wesel z poprawinami, zdarza się że poprawiny bywają lepsze. Choć sama nie wiem od czego to zależy. Ale zdecydowaliśmy, że jak się bawić to na calego!! Hihi

Edytowane przez NaOmi85
Czas edycji: 2009-10-13 o 15:09
NaOmi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 17:39   #1729
AmoTita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 74
GG do AmoTita
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

u mnie tez beda poprawinnyy zeby ten jeden dzien nie minal za szybko bedzie drugii reszta nie wyobrazam sobie wesela bez poprawin

jutro ide na przeszpiegi do miss cherie bo maja wyprzedarz kolecji 2008 no i juz na sklepie 2009 wiec mozna porownac co nieco eh
AmoTita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 18:30   #1730
mloda111
Raczkowanie
 
Avatar mloda111
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 188
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

a ten lokal w Niedomicach bardzo mi sie podoba
a skad Ty pochodzisz? bo ja mieszkam 10km do Niedomic


ja mieszkam 3km od niedomic , dlatego szukam lokalu blisko miejsca zamieszaknia


a co do poprawin tez chce je zrobic w lokalu , mi najczęściej zdarzało sie tak że na poprawinach bawiłam sie lepiej niż w dniu wesela
__________________
zaczynamy walkę o CUD..
(*)(*)(*)pamiętam
mloda111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 18:40   #1731
natj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 626
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Hej dziewczyny, mogę i ja się dołączyć?
Ślub planujemy na kwiecień 2010; ale nic jeszcze nie tknięte
natj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 21:27   #1732
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez mloda111 Pokaż wiadomość
a ten lokal w Niedomicach bardzo mi sie podoba
a skad Ty pochodzisz? bo ja mieszkam 10km do Niedomic


ja mieszkam 3km od niedomic , dlatego szukam lokalu blisko miejsca zamieszaknia


a co do poprawin tez chce je zrobic w lokalu , mi najczęściej zdarzało sie tak że na poprawinach bawiłam sie lepiej niż w dniu wesela
my tez robimy poprawiny
zgadzam sie z Toba ze na poprawinach goscie zazwyczaj lepiej sie bawia nie ma kamer fotografa , impreza jest bardziej na luzie

a zdradzisz skad dokladnie jestes?

Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mogę i ja się dołączyć?
Ślub planujemy na kwiecień 2010; ale nic jeszcze nie tknięte
no jasne ze mozesz
witam
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 07:31   #1733
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mogę i ja się dołączyć?
Ślub planujemy na kwiecień 2010; ale nic jeszcze nie tknięte
witaj, witaj, gdzie planujecie miec wesele??
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 11:58   #1734
natj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 626
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
my tez robimy poprawiny
zgadzam sie z Toba ze na poprawinach goscie zazwyczaj lepiej sie bawia nie ma kamer fotografa , impreza jest bardziej na luzie

a zdradzisz skad dokladnie jestes?



no jasne ze mozesz
witam
Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
witaj, witaj, gdzie planujecie miec wesele??
Dzięki za powitanie )

No wesele to problem tzn. czaimy się na "zajazd pod dębem" ale czy to fajne czy nie to nie wiem. A wy ?
Ale musi być w mieście, mieć duży parking i pokoje noclegowe

A wy dziewczyny w jakich salach robicie?
natj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 13:32   #1735
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ja mam dworek modrzewiowy, to jest obok hotelu Cristal Park.
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 13:43   #1736
NaOmi85
Rozeznanie
 
Avatar NaOmi85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 621
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
Dzięki za powitanie )

No wesele to problem tzn. czaimy się na "zajazd pod dębem" ale czy to fajne czy nie to nie wiem. A wy ?
Ale musi być w mieście, mieć duży parking i pokoje noclegowe

A wy dziewczyny w jakich salach robicie?
Witaj! Chyba musisz się troszke pospieszyć, bo z terminami nie jest za wesoło z tego co się orientowałam. Mi osobiście sie "pod dębem" nie podoba, trochę przestarzałe wszystko, ale kwestia gustu. Jeżeli mogę coś podpowiedzieć, to już pisałam wcześniej jest new lokal na ul.Elektrycznej. Są tam też pokoje. A czemu szukasz lokalu w samym mieście?? Mi się też bardzo podobało w Hotelu "Sezam" w Machowej, bardzo ładnie i przyzwoita cena.
Dworek Modrzewiowy przy Crystal Parku też robi niesamowite wrażenie.
Jeszcze "Zajazd nad Dunajcem" tam też jest w miarę fajnie.
Pozdrawiam
NaOmi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 13:56   #1737
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Naomi dobrze piszesz, my z tz-em rezerwowalismy sale dokladnie 20 lutego 2008 na 8 sierpnia 2009, prawie 1,5 roku wczesniej i byly tylko 2 wolne terminy, 8 i 15 sierpnia, wiec jak chcecie miec w fajnym miejscu to juz proponuje podejmowac jakies decyzje...
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 14:08   #1738
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mogę i ja się dołączyć?
Ślub planujemy na kwiecień 2010; ale nic jeszcze nie tknięte

Witaj wśród nas Wątek się nam rozrasta Pod Dębem jest sympatycznie, byłam na weselu ale dawno temu. Zależy ile chcesz mieć gości, bo z tego co pamiętam trochę mało miejsca na parkiecie było.

Mnie się marzył Bristol - mają śliczną salę na górze - z okrągłymi stolikami. Po długich naradach robimy jednak wesele u TŻ - zdecydowana większość gości będzie jednak od niego.

Poszukiwania butów zakończone fiaskiem - Magdzia znalazłaś coś?
Pochodziłam w Krakowie na ul. Długiej. Czy tylko ja mam takie wrażenie czy te buty naprawdę są z jakichś dziwnym materiałów? Ja wiem że to w sumie na 1 raz, ale za te pieniądze można wymagać jakiegoś wykonania. W pasażu weneckim na ul. Długiej były już ładniejsze, ale cena - powyżej 200 zł Wczoraj ustaliłam termin pierwszej przymiarki na początek marca. Może pokażą się wtedy w sklepach jakieś fajniejsze buty. Zostały mi jeszcze do obejścia sklepy w Tarnowie - może uda mi się to między świętami zrobić.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 14:18   #1739
mloda111
Raczkowanie
 
Avatar mloda111
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 188
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez NaOmi85 Pokaż wiadomość
Witaj! Chyba musisz się troszke pospieszyć, bo z terminami nie jest za wesoło z tego co się orientowałam. Mi osobiście sie "pod dębem" nie podoba, trochę przestarzałe wszystko, ale kwestia gustu. Jeżeli mogę coś podpowiedzieć, to już pisałam wcześniej jest new lokal na ul.Elektrycznej. Są tam też pokoje.

jak dokładnie ten lokal na elektrycznej sie nazywa , czy ma jakaś stonkę www , albo w którym miejscu jest ?

czy któraś z was słyszała o lokalu w brzozowce , tam chyba była dyskoteka a teraz sa organizowane przyjęcia weselne , jeśli ktoś coś słyszałam proszę o informacje
__________________
zaczynamy walkę o CUD..
(*)(*)(*)pamiętam

Edytowane przez mloda111
Czas edycji: 2008-12-18 o 14:33
mloda111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 15:14   #1740
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

mloda111, moja mama bylam tam na jakims dancingu i mowila, ze bardzo fajnie, poszukaj w google chyba maja strone www
iwka, nic nie znalazlam i podzielam Twoje zdanie, te buty sa co najmniej dziwne!
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.