Tarnowskie Panny Młode - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-08, 07:16   #1831
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kasiuleks Pokaż wiadomość
Witam was dziewczynki widze ze u was przygotowania pelna para ahh ja juz 4 miesiace po... jak ten czas szybko ucieka...

Zauwazylam ze ktoras z was wspomniala cos o panstwu CHLON i niestety musze napisac ze zdecydowanie odradzam to malzenstwo... Sama mialam z nimi do czynienia i przyznaje ze sa bardzo niekompetentni w tym co robia!!!! Nigdy nie chcialabym miec juz z tym panstwem nic wspolnego...
A fakt ze robia praktycznie wszystko juz mowi samo za siebie...
Na poczatku myslalam podobnie a moze faktycznie maja dar... no niestety bardzo sie zawiodlam...

Ps. Naszczescie znalazlam kogos kto swietnie wywiazal sie z powiezonego zadania i bylam bardzo zadowolona

pozdrawiam was wszystkie dziewczynki

Kasiuleks proszę napisz coś więcej czego dotyczyła ta niekompetencja, ponieważ Piotr Chłoń będzie naszym kamerzystą. Muszę przyznać, że widzieliśmy kilka przykładowych filmów i całkiem nam się podobały. Poza tym zasięgaliśmy o nim opinii innego kamerzysty (okazało się już po podpisaniu umowy że znajomy mojej przyjaciółki też kręci na ślubach) i mówił o Chłoniu że OK.
Więc jeżeli możesz proszę napisz coś więcej.
Pozdrawiam
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 13:49   #1832
AmoTita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 74
GG do AmoTita
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

mnie tez zaskoczyła ta niekompetencja poniewaz z panstwem Chlon mam do czynienia juz nie pierwszy raz i nigdy nie słyszałam negatywnej opini o nich ale z checia dowiem sie szczegółów ku przestrodze heh

a ja jeszcze mam takie pytanko kto wie gdzie mozna wynajac jakies fajne auto cabrio???? ja mam niby zarezerwowana bryczke naprawde przpiekna biała sprowadzona ze stanow ale moj TZ nie bardzo chce i ewentualnie moge miec cabrio ale nigdzie nic nie moge znalezc

Edytowane przez AmoTita
Czas edycji: 2009-01-08 o 15:23
AmoTita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 15:47   #1833
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
witam Was dziewczynyki, kurcze pomózcie mi... od kilku miesięcy szukam po Internecie i wszędzie jakiegoś samochodu ładnego do śłubu i nic nie mogę konkretnego znalezc !!! takie jak mi sie marzy, czyli białe ew. kremowe w starym stylu są albo w okolicach Krakowa , gdzie cena jest bardzo duża albo gdzies daleko w Polsce, juz nawet powoli rezygnuje ze swoich marzen ze bedzie to samochod w starym, retrio stylu, wiec grzebie ciagle za czyms eleganckim, na marginesie nie chce limuzyny, moze jakim mercedesem albo audi w jasnym kolorze ale w tym Tarnowie tak ciezko cos znalezc
A ten samochód retro to koniecznie musi być biały? W Tarnowiance mają retro, tyle że ciemne. Mają też CABRIO czerwone:

http://www.weseletarnow.pl/transport/tarnowianka1a.htm

A biały to znalazłam ale Passat:
http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100...u,296-266.html

Jest też Jaguar ale ciemny:

http://www.autaslubne.com/index.php?action=glowna

Może warto pójść na kompromis i pojechać retro, tylko w innym kolorze.
Taki samochód zapada w pamięć

Albo pochodź po mieście i pooglądaj samochody. Jak Ci się któryś spodoba, to podejdź do kierowcy i zapytaj się po prostu czy by Cię nie zawiózł do ślubu Nic Ci nie szkodzi


Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
witam
bardzo podoba mi sie jak dekoruje pani www.slub.tarnow.pl
ale niestety pisalam juz 2 wiadomosc do niej i jak narazie cisza ...
Całkiem ładne te dekoracje z balonów. To może zadzwoń i się zapytaj
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile

Edytowane przez iwka28
Czas edycji: 2009-01-08 o 15:48
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 17:30   #1834
anjas17
Raczkowanie
 
Avatar anjas17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: tarnów/doncaster
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

my bedziemy jechac czarna limuzyna z 1933 z tarnowianki a wlasciciel ma jeszcze kilka aut w garazu wiec mozna do niego zadzwonic to pokaze. wiem bo bylam i widzialam, koszt to 500 zl z tego co pamietam, jak ma sie wesele u nich to 300 zl i jesli sie chce to w cenie jest pozyczenie auta do sesji nawet pare dni po weselu.
anjas17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 04:17   #1835
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Całkiem ładne te dekoracje z balonów. To może zadzwoń i się zapytaj
nie, nie mi nie chodzi o dekoracje sali ( bo to mamy wliczone w cene lokalu )
interesuje mnie natomiast dekoracja Kosciola
no nic dalej cisza , jutro zadzwonie i zapytam co jest grane

Jesli chodzi o auto do slubu to bedziemy miec albo
srebrne BMW albo Mercedesa no chyba ze do czasu slubu je sprzedamy ,
to wtedy bedzie nas wiosl brat mojego TZ czarny Audi a do Kosciola mamy jakies 500m Kosciol widac z okna domu TZeta to samo jesli o sale chodzi
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:08   #1836
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dziewczyny pisze do Was bo muszę się pochwalić ... jeszcze niedawno pisalam ze nie spie bo nie zdaze kupic suknie ślubnej i ze jade na dwa tygodnie do Polski w poszukiwaniu tej jedynej... a tu masz wczoraj weszłam do jednego takiego małego sklepiku w Slough, w ogole obskurna taka kamienica, tak z głupa weszłam i ........... kupiłam suknie ślubna , masakra !!! od razzu mi sie spodobala, zmierzyłam 3 i ta była piekna !!! wydaje mi sie ze jest dla mnie i mam nadzieje ze nie popelnilam bledu , w dodatku byla przeceniona bo z kolekcji 2008 i kosztowala mnie tylko 400 funtow !!! czyli w sumie jakies 1600 zl , co wydaje mi sie w Polsce bym nie dostala takiej suknie za te pieniadze, jest z kolekcji Impression bridal 2008 i jak tylko bede miec fotke to umieszcze, jest taka zgaszona biel, troszke typu beza, jednoczesciowa , ciagle jestem w szoku ze ja kupilam hehehe tylko musza ja troszke przerobic bo ociupinke za duza ale nie spodziewalam sie kupic sukni w Anglii a tu masz hehe
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 18:23   #1837
laura_monika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Witajcie, byłam dziś na spotkaniu z frimą dekoracyjna Girlanda, właścicielka nazywa się Marta Molecka, tamte nazwisko to było jej panieńskie. Dowiedziałam się, że dekorują także materiałami, niekoniecznie klienta, chyba że klient chce jakiś kolor rzadko używany, wtedy trzeba go zakupić. Dowiedziałam się również, że w tamtym roku dużo par dekorowało flizeliną, zamaist materiałem. Zdjęcia podane w linku są przykładowe, na spotkaniu Pani Molecka miała mnóstwo innych oraz swoj album. Co do kompozycji z nienadmuchanych balonów to przyniosła mi taki bukiet i płatki kwiatów były zrobione z balonów. Powiem szczerze, że nie spotkałam się z czymś takim.Robi także balon wybuchowy, ma maszynę do wystrzeliwania konfetti, robi też dmuchane baloniki w balonach (jesli cos wam to mówi). Ogólnie po spotkaniu wyniosłam dobre wrażenie,ale chce zobaczyć jeszcze co zaproponuja mi inni dekoratorzy.

Nr telefonu gdyby ktos chial o cos ja zapytac 787 341 867

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-01-11 o 18:36 Powód: proszę nie pisać post pod postem, takie są zasady forum! do dodawania treści służy funkcja "edytuj"
laura_monika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 20:08   #1838
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
dziewczyny pisze do Was bo muszę się pochwalić ... jeszcze niedawno pisalam ze nie spie bo nie zdaze kupic suknie ślubnej i ze jade na dwa tygodnie do Polski w poszukiwaniu tej jedynej... a tu masz wczoraj weszłam do jednego takiego małego sklepiku w Slough, w ogole obskurna taka kamienica, tak z głupa weszłam i ........... kupiłam suknie ślubna , masakra !!!
Super, pochwal się fotkami koniecznie. Powtarzam jeszcze raz - metoda z zaskoczenia jest najlepsza Jedna rzecz mniej do załatwiania w Polsce. A gdzie będziesz ją poprawiać? Tu czy tam? I jak z jej przywozem?


zaaabcia, my do kościoła też mamy tak blisko, dlatego ja zrezygnowałam z jazdy samochodem do niego. Mam suknię z dość długim trenem, nie chcę go wymiąć pakując się do samochodu na taki krótki kawałek. Zajęło by mi to więcej czasu niż sama jazda, hehehe. Siostra TŻ też szła na piechotę do kościoła i było super - kierowcy trąbili i machali - sympatycznie. Jak z nią rozmawiałam po ślubie to o ile do iścia na piechotę przed ślubem nie była przekonana to po ślubie mówiła że bardzo się jej to podobało. No chyba że będzie padało.

Samochód potrzebuję po kościele - do sali kawał drogi Myślę że poprosimy kogoś z rodziny - jest kilka ładnych samochodów. Marzył mi się taki retro - ale w okolicy nie ma, a za dojazd trzeba zapłacić ciężkie pieniądze. Trudno się mówi. Może na sesję w Tarnowie pożyczę ten z Tarnowianki. Zobaczymy.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 21:45   #1839
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
dziewczyny pisze do Was bo muszę się pochwalić ... jeszcze niedawno pisalam ze nie spie bo nie zdaze kupic suknie ślubnej i ze jade na dwa tygodnie do Polski w poszukiwaniu tej jedynej... a tu masz wczoraj weszłam do jednego takiego małego sklepiku w Slough, w ogole obskurna taka kamienica, tak z głupa weszłam i ........... kupiłam suknie ślubna , masakra !!! od razzu mi sie spodobala, zmierzyłam 3 i ta była piekna !!! wydaje mi sie ze jest dla mnie i mam nadzieje ze nie popelnilam bledu , w dodatku byla przeceniona bo z kolekcji 2008 i kosztowala mnie tylko 400 funtow !!! czyli w sumie jakies 1600 zl , co wydaje mi sie w Polsce bym nie dostala takiej suknie za te pieniadze, jest z kolekcji Impression bridal 2008 i jak tylko bede miec fotke to umieszcze, jest taka zgaszona biel, troszke typu beza, jednoczesciowa , ciagle jestem w szoku ze ja kupilam hehehe tylko musza ja troszke przerobic bo ociupinke za duza ale nie spodziewalam sie kupic sukni w Anglii a tu masz hehe
woooooooooooow no widzisz
w takim razie gratuluje zakupu kochana
i czekam na zdjecia suknie

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość


zaaabcia, my do kościoła też mamy tak blisko, dlatego ja zrezygnowałam z jazdy samochodem do niego. Mam suknię z dość długim trenem, nie chcę go wymiąć pakując się do samochodu na taki krótki kawałek. Zajęło by mi to więcej czasu niż sama jazda, hehehe. Siostra TŻ też szła na piechotę do kościoła i było super - kierowcy trąbili i machali - sympatycznie. Jak z nią rozmawiałam po ślubie to o ile do iścia na piechotę przed ślubem nie była przekonana to po ślubie mówiła że bardzo się jej to podobało. No chyba że będzie padało.

.
no wlasnie , my potrzebujemy auto tylko dlatego ze ja mieszkam godzine drogi od miejscowosci mojego TZego a slub i wesele bedzie u niego w miescie
dlatego tez potrzebujemy jakiegos transportu zeby przywiesc TZeta do mnie a pozniej wrocic do niego

a tak wogole to do Kosciola jest popd gorke , i chyba bym sie lekko zdyszala zanim bym weszla hehe ale calkiem mozliwe ze bedziemy szli do Kosciola piechotka jeszcze jak ladna pogoda bedzie to juz calkiem
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 22:23   #1840
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
dziewczyny pisze do Was bo muszę się pochwalić ... jeszcze niedawno pisalam ze nie spie bo nie zdaze kupic suknie ślubnej i ze jade na dwa tygodnie do Polski w poszukiwaniu tej jedynej... a tu masz wczoraj weszłam do jednego takiego małego sklepiku w Slough, w ogole obskurna taka kamienica, tak z głupa weszłam i ........... kupiłam suknie ślubna , masakra !!! od razzu mi sie spodobala, zmierzyłam 3 i ta była piekna !!! wydaje mi sie ze jest dla mnie i mam nadzieje ze nie popelnilam bledu , w dodatku byla przeceniona bo z kolekcji 2008 i kosztowala mnie tylko 400 funtow !!! czyli w sumie jakies 1600 zl , co wydaje mi sie w Polsce bym nie dostala takiej suknie za te pieniadze, jest z kolekcji Impression bridal 2008 i jak tylko bede miec fotke to umieszcze, jest taka zgaszona biel, troszke typu beza, jednoczesciowa , ciagle jestem w szoku ze ja kupilam hehehe tylko musza ja troszke przerobic bo ociupinke za duza ale nie spodziewalam sie kupic sukni w Anglii a tu masz hehe
ooooo widzisz! ale Ci fajnie czekamy więc na zdjecia Twojego cuda
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 11:50   #1841
Stella0709
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Sprzedam suknię ślubną szytą w/g modelu MAGGIE SOTTERO "Stella" + płaszcz do sukni "zimowy" z trenem, kołnierz i rękawy obszyte futerkiem, pas z koronką jak w sukni. Do oglądnięcia u mnie w domku. Do tego dodam bolerko z krótkim rękawem gratis. Rozmiar 38. Suknia jest szyta na miarę, ale przez to że ma gorsetowe wiązanie z tyłu nie podaję wymiarów, po prostu trzeba ją przymierzyć.

mój e-mail

bryska82@wp.pl
Stella0709 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 15:27   #1842
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Stella0709 Pokaż wiadomość
Sprzedam suknię ślubną szytą w/g modelu MAGGIE SOTTERO "Stella" + płaszcz do sukni "zimowy" z trenem, kołnierz i rękawy obszyte futerkiem, pas z koronką jak w sukni. Do oglądnięcia u mnie w domku. Do tego dodam bolerko z krótkim rękawem gratis. Rozmiar 38. Suknia jest szyta na miarę, ale przez to że ma gorsetowe wiązanie z tyłu nie podaję wymiarów, po prostu trzeba ją przymierzyć.

mój e-mail

bryska82@wp.pl
Nie chce wyjsc na czepialską ale nie mozna tu wstawiac reklam
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 16:39   #1843
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość

no wlasnie , my potrzebujemy auto tylko dlatego ze ja mieszkam godzine drogi od miejscowosci mojego TZego a slub i wesele bedzie u niego w miescie
dlatego tez potrzebujemy jakiegos transportu zeby przywiesc TZeta do mnie a pozniej wrocic do niego
Ja też mam godzinę jazdy od TŻ i kościoła I dlatego po wielu przemyśleniach doszliśmy do wniosku, że najwygodniej będzie jak się ubiorę u niego w domu i tam zrobimy błogosławieństwo. U mnie jest zdecydowanie mniej miejsca i nie będę się bała, że za całą jazdę suknia mi się wymnie. Rano idę u siebie do fryzjera i na makijaż (co pasowałoby już zacząć załatwiać ale jakoś nie mam nic naprawdę poleconego na oku), odbieram kwiaty i do TŻ Tam już na mnie czekać ma suknia - pod kluczem oczywiście

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
Nie chce wyjsc na czepialską ale nie mozna tu wstawiac reklam
Nie jesteś czepialska - tu nie można wstawiać ofert.

Miłe, leniwe sobotnie popołudnie -uwielbiam takie
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 16:50   #1844
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

ok dziewczynki, próbowałam znależć tę moją suknię zlubna na jakiejs stronie w necie ale nie moge hehe , wiec zamieszczam siebie w sukni, od razu mowie ze suknie jest o jakies dwa rozmiary za duza na razie, bedzie dosc konkretnie zwezana w talii i caly gorset wiec nie sugerujcie sie ze odstaje i nie jest jeszcze dopasowana idealnie ale bedzie na pewno !!! ma byc wszystko idealnie, pierwsz przymiarke mam jak wracam z urlopu na pocztatku lutego, jesli chodzi o wszystkie poprawki to tutaj Panie w Anglii sie wszystkim zajma a suknie bede przewozic w samochodzie w specjalnym pokrowcy wiec powinno byc OK.

jak widac na zdjeciu ma dlugi tren, i sie wlasnie zastanawiam czy go zostawic czy usunac, w sumie mozna podobno go podpiac pod spod pozniej podczas zabawy itd wiec chyba ok, a do zdjec zawsze ladniejz trenem co ?? a jak Wy myslicie ?? wasze suknie macie ztrenem czy bez ?? troche to powiem ogranicza ruchy hhehehe

acha i na zdjeciu mam na sobie taki smieszny welon, nowoczesny podobno, ciety wzdluz i falowany ale chyba jednak go nie kupie, wole tradycyjny welon, szczegolnie ze suknia tez dosc tradycyjna a nie jakas "funkowa"
ok czekam na opinie, i te dobre i zle, wazne ze sczere
a jesli chodzi o welon to panie zaproponowaly mi sliczny takiz krysztalkami Swarowskiego ale cena 300 zl za krotki hehe a 400 zl za dlugi , w sumie jest piekny ale czy za ta cene warto ?? czekam za wiadomosci
buzki kochane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez glowy.jpg (85,1 KB, 74 załadowań)
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 17:02   #1845
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
ok dziewczynki, próbowałam znależć tę moją suknię zlubna na jakiejs stronie w necie ale nie moge hehe , wiec zamieszczam siebie w sukni, od razu mowie ze suknie jest o jakies dwa rozmiary za duza na razie, bedzie dosc konkretnie zwezana w talii i caly gorset wiec nie sugerujcie sie ze odstaje i nie jest jeszcze dopasowana idealnie ale bedzie na pewno !!! ma byc wszystko idealnie, pierwsz przymiarke mam jak wracam z urlopu na pocztatku lutego, jesli chodzi o wszystkie poprawki to tutaj Panie w Anglii sie wszystkim zajma a suknie bede przewozic w samochodzie w specjalnym pokrowcy wiec powinno byc OK.

jak widac na zdjeciu ma dlugi tren, i sie wlasnie zastanawiam czy go zostawic czy usunac, w sumie mozna podobno go podpiac pod spod pozniej podczas zabawy itd wiec chyba ok, a do zdjec zawsze ladniejz trenem co ?? a jak Wy myslicie ?? wasze suknie macie ztrenem czy bez ?? troche to powiem ogranicza ruchy hhehehe

acha i na zdjeciu mam na sobie taki smieszny welon, nowoczesny podobno, ciety wzdluz i falowany ale chyba jednak go nie kupie, wole tradycyjny welon, szczegolnie ze suknia tez dosc tradycyjna a nie jakas "funkowa"
ok czekam na opinie, i te dobre i zle, wazne ze sczere
a jesli chodzi o welon to panie zaproponowaly mi sliczny takiz krysztalkami Swarowskiego ale cena 300 zl za krotki hehe a 400 zl za dlugi , w sumie jest piekny ale czy za ta cene warto ?? czekam za wiadomosci
buzki kochane
Piekna suknia, naprawde.Mysle ze pasowalby Ci dlugi welon (popatrz na allegro, mozna kupic naprawde w dobrej cenie) a jesli tam nie znajdziesz to wiesz... hmm... skoro suknie kupilas w dobrej cenie to mozesz sobie odbic na welonie hehehe
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 17:19   #1846
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
ok dziewczynki, próbowałam znależć tę moją suknię zlubna na jakiejs stronie w necie ale nie moge hehe , wiec zamieszczam siebie w sukni, od razu mowie ze suknie jest o jakies dwa rozmiary za duza na razie,
czekam za wiadomosci
buzki kochane
Suknia po prostu co tu dużo mówić piękna Naprawdę. I takiej jeszcze nie widziałam. Ja nie lubię drapowanych dołów ale to tutaj jest po prostu śliczne. Nawet jak jest za duża o 2 numery i tak ładnie leży, a co dopiero jak będzie dopasowana. Nie dawaj nic tylko na szyję - ta ozdoba pod biustem wystarczy, najwyżej długie kolczyki. Widziałabym tu welon prosty, nie taki jak na zdjęciu. Miałam napisać żebyś popatrzyła na allegro - ale Jadira mnie ubiegła jeśli tył masz też drapowany to kupiłabym taki do pupy żeby nie zasłaniać, jeśli tył jest gładki to taki długi.
Ja też mam tren, rzeczywiście zmniejsza mobilność jak jest nie podpięty, ale co tam - jedyna okazja żeby go mieć w życiu. A na zdjęciach wygląda super. Na sali podepniesz i możesz szaleć.
GRATULACJE
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 17:57   #1847
anjas17
Raczkowanie
 
Avatar anjas17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: tarnów/doncaster
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hehe a my wreszcie mamy wodke po starciach z tesciem udalo sie i jest, ale jednak nie Pan Tadeusz bo z tej calej klotni poszedl w gore (zapasy sprzed podwyzki sie skonczyly) wiec bedzie Smirnof co smieszne jest tanszy od Tadzia i Sobieskiego hehe

Jeszcze tylko 9 dni i Polska ehhh zebym tylko sukienke kupila... a ostatio cos nie mam nawet nastroju na kupno... ale to pewnie dlatego ze jutro mam miec "czerwonego goscia" wwwrrrrrrrrrrrr
anjas17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 05:40   #1848
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez anjas17 Pokaż wiadomość
hehe a my wreszcie mamy wodke po starciach z tesciem udalo sie i jest, ale jednak nie Pan Tadeusz bo z tej calej klotni poszedl w gore (zapasy sprzed podwyzki sie skonczyly) wiec bedzie Smirnof co smieszne jest tanszy od Tadzia i Sobieskiego hehe

Jeszcze tylko 9 dni i Polska ehhh zebym tylko sukienke kupila... a ostatio cos nie mam nawet nastroju na kupno... ale to pewnie dlatego ze jutro mam miec "czerwonego goscia" wwwrrrrrrrrrrrr
a ile zaplaciliscie za flaszke jesli mozna zapytac?
my jeszcze wodki nie mamy
i nie wiem czy jej nie kupimy dopiero jak przylecimy do Polski ... miesiac przed slubem - za pozno nie?

ohhhhhhhhh za 9 dni Polska powiadasz ... ehh wymien sie co ?


wiwcia - piekna suuuuuknia !!! az mi szczena opadla ja na tym obrazku
napewno bedzie sie pieknie prezentowa !!!!!!!!!!


Dziewczyny ja jeszcze nie mam sukni slubnej ale mam juz wybrana suknie na poprawiny jak myslicie? bo ja sie w niej zakochalam

p.s jeszcze nie wiem jaki dokladnie kolorek bedzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2191L-front-mauve-370x495[1].jpg (38,0 KB, 45 załadowań)
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 12:28   #1849
anjas17
Raczkowanie
 
Avatar anjas17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: tarnów/doncaster
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

za 20x0,7 i 60x0,5 wyszlo po rabacie 9% jakies 2200 zl
anjas17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 13:47   #1850
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

zaaaabcia, suknia fajna i kolor tez mi sie podoba, zreszta ja uwielbiam roze i fiolety
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 04:41   #1851
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
zaaaabcia, suknia fajna i kolor tez mi sie podoba, zreszta ja uwielbiam roze i fiolety
dziekuje

znalazlam tez suknie dla druzek
tylko teraz beda musialy zdecydowac miedzy soba ktora im sie bardziej podoba


A tak wogole to jestem wsciekla na naszego bylego fotografa
www.jasnezetak.pl
napisal wiadomosc ze oddal depozyt patrze na konto i nic nie ma
pisze do niego a ten , ze jednak odwolal mu sie ten wyjazd i ze ma wolny termin na nasz slub chyba jest nie powazny jesli mysli ze jeszcze jestesmy zainteresowani wspolpraca z nim wogole on uwaza ze to my zawalilismy bo nie wyslalismy mu umowy tylko sama zaliczke , a przeciez sam zasugerowal ze jak bedziemy w PL to wtedy sie spotkamy i dogadamy , podpiszemy umowe !!
dostal kase i nie zapisal sobie w kalendarzu ?!?!?!?!
Wiec z tych nerwow weszlam na jego stronke i napisalam w ksiedze gosci ze faktycznie robi swietne zdjecia , ale niestety ma balagan w kalendarzu bo nie potrafi sobie daty zapisac a ten od razu mi na emaila pisze ze jestem bardzo niegrzeczna ze takie rzeczy wypisuje w czesniej mu pisalam 3 wiadomosc na emaila i nie odpisal dopiero jak na strone weszlam to zadzialalo ) a ja mu pisze ze ksiega nie jest tylko od pozytywnych opini wchodze sprawdzic a ten usunal moj wpis i ... zablokowal moj IP adres wiec nie moge juz wchodzic do niego na stronke !! No co za koles !!!!!!!!!! napewno nikomu go nigdy nie polece !!

Wiem ze jedna z was ma go na fotografa , wiec radze uwazac
i upewnic sie ze wpisal wasza date
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2110L-front-purple-370x495[1].jpg (40,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8466L-8466LJB-8463FL_D[1].jpg (32,4 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2009-01-14 o 04:42
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 07:44   #1852
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

zaaaabcia, to faktycznie masz przejscia z tym fotografem, ktoras z dziewczyn ma go na slubie i weselu...
odnosnie sukienki, zdecydowanie podoba mi sie ta pierwsza, oczywiscie jak dla Ciebie na poprawiny, dla druzek ok, nie moga one wygladac sliczniej od Ciebie w tym wyjatkowym dniu

a ja zamowilam probne zaproszenia na allegro i czekam juz tydzien, jeszcze nie przyszly, czas realizacji to 10 dni, ale ja juz chcialabym je zobaczyc i jak cos to zamawiam, bo mam kilka takich osob, ktore bede zapraszac juz w swieta, potem w maju i reszta czerwiec i lipiec.... a najgorsze to sa buty!!! nie mam koncepcji i pomyslu!
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 18:49   #1853
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

zaabcia wspolczuje ze musisz przechoic przez taki stres.

dziewczyny ! Znalazlam sliczna piosenke na I taniec doradzcie ktora lepsza:
ta (?) http://odsiebie.com/pokaz/1131807---ace0.html
czy ta(?)-ta byla w planach http://pl.youtube.com/watch?v=t-idDbIfGvw

__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 20:07   #1854
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
zaabcia wspolczuje ze musisz przechoic przez taki stres.

dziewczyny ! Znalazlam sliczna piosenke na I taniec doradzcie ktora lepsza:
ta (?) http://odsiebie.com/pokaz/1131807---ace0.html
czy ta(?)-ta byla w planach http://pl.youtube.com/watch?v=t-idDbIfGvw

Ja bym obstawiała tą polską, a to dlatego że ta druga jest raczej o tęsknocie do ukochanej włącznie z zapytaniem "Czy jesteś wciąż moja?". Pierwsza jest zdecydowanie bardziej na temat - ujęty od Twojej strony

Śliczna jest piosenka Nasze Wesele - http://www.wrzuta.pl/audio/6QV2w4XNaX/
ale wg mnie za bardzo sentymentalna na pierwszy taniec.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 23:54   #1855
anjas17
Raczkowanie
 
Avatar anjas17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: tarnów/doncaster
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

kurcze cale szczescie ze my jednak zdecydowalismy sie na Burzawe a nie na jantezka bo tez bralismy go pod uwage. przynajmniej z tym nie mamy problemow. no i na szczescie z dj'em tez sie wyjasnilo i oddal zaliczke nie robiac problemow... ehhh ludzie sa niepowazni!!
anjas17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 03:33   #1856
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
zaaaabcia, to faktycznie masz przejscia z tym fotografem, ktoras z dziewczyn ma go na slubie i weselu...
odnosnie sukienki, zdecydowanie podoba mi sie ta pierwsza, oczywiscie jak dla Ciebie na poprawiny, dla druzek ok, nie moga one wygladac sliczniej od Ciebie w tym wyjatkowym dniu

a ja zamowilam probne zaproszenia na allegro i czekam juz tydzien, jeszcze nie przyszly, czas realizacji to 10 dni, ale ja juz chcialabym je zobaczyc i jak cos to zamawiam, bo mam kilka takich osob, ktore bede zapraszac juz w swieta, potem w maju i reszta czerwiec i lipiec.... a najgorsze to sa buty!!! nie mam koncepcji i pomyslu!
ehh teraz zaluje ze sie na niego zdecydowalismy
Ta na poprawiny dla mnie Ci sie najbardziej podoba tak?
Mi tez A fakt druzki nei moge wygladac lepiej odemnie hehehe

Jesli chodzi o zaproszenia to my dalej nie mozemy sie zdecydowac
Mozesz pokazac jakie Wy zamowiliscie?


Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
zaabcia wspolczuje ze musisz przechoic przez taki stres.

dziewczyny ! Znalazlam sliczna piosenke na I taniec doradzcie ktora lepsza:
ta (?) http://odsiebie.com/pokaz/1131807---ace0.html
czy ta(?)-ta byla w planach http://pl.youtube.com/watch?v=t-idDbIfGvw

Zdecydowanie Polska piosenka bardziej mi sie podoba !!!

Cytat:
Napisane przez anjas17 Pokaż wiadomość
kurcze cale szczescie ze my jednak zdecydowalismy sie na Burzawe a nie na jantezka bo tez bralismy go pod uwage. przynajmniej z tym nie mamy problemow. no i na szczescie z dj'em tez sie wyjasnilo i oddal zaliczke nie robiac problemow... ehhh ludzie sa niepowazni!!
Nawet mi nie mow
My zastanawialismy sie wlasnie miedzy nim a Burzawa
I cos nas podkucilo zeby wygrac jednak jego , i teraz zalujemy !!!!
No ale mamy innego fotografa na slub i wesele za 700zl
a Burzawe na plener w innym dniu az za 1,300zl dluzo nie?


Dziewczyny czy ktoras z was orientuje sie ile kosztuje Wyborowa?
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 11:22   #1857
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Ja bym obstawiała tą polską, a to dlatego że ta druga jest raczej o tęsknocie do ukochanej włącznie z zapytaniem "Czy jesteś wciąż moja?". Pierwsza jest zdecydowanie bardziej na temat - ujęty od Twojej strony

Śliczna jest piosenka Nasze Wesele - http://www.wrzuta.pl/audio/6QV2w4XNaX/
ale wg mnie za bardzo sentymentalna na pierwszy taniec.
Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
ehh teraz zaluje ze sie na niego zdecydowalismy
Ta na poprawiny dla mnie Ci sie najbardziej podoba tak?
Mi tez A fakt druzki nei moge wygladac lepiej odemnie hehehe

Jesli chodzi o zaproszenia to my dalej nie mozemy sie zdecydowac
Mozesz pokazac jakie Wy zamowiliscie?




Zdecydowanie Polska piosenka bardziej mi sie podoba !!!



Nawet mi nie mow
My zastanawialismy sie wlasnie miedzy nim a Burzawa
I cos nas podkucilo zeby wygrac jednak jego , i teraz zalujemy !!!!
No ale mamy innego fotografa na slub i wesele za 700zl
a Burzawe na plener w innym dniu az za 1,300zl dluzo nie?


Dziewczyny czy ktoras z was orientuje sie ile kosztuje Wyborowa?
dzieki za pomoc zapytam czy nie mogliby tego puscic w oryginale bo nie wiem jakby to brzmialo w ich wykonaniu

zaabcia za fotografa nie placisz tak znowu wiele (wiadomo ze kazdy grosz sie liczy) ale u nas na slubie i w plenerze bedzie M. Bittner, mamy zdaje sie pakiet zloty + 3 fotoalbumy (jeden duzy dla nas i 2 mniejsze dla naszych rodzicow) i placimy hmmmm dosc sporo i to niby z rabatem. Sam zestaw to koszt jakis
2 400zl do tego fotoalbumy ( w zasadzie moglismy ich nawet nie brac bo mozna samemu sobie na internecie zamowic i zaprojektowac wygląd), no ale ok slub ma sie tylko raz wiec mozna troszke zaszalec
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 11:54   #1858
anjas17
Raczkowanie
 
Avatar anjas17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: tarnów/doncaster
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

zaaabcia w sumie to troche duzo bierze Burzawa od Ciebie, bo ja za wszystko place 1800 zl czyli od przygotowan do 1 w nocy na weselu plus plener po slubie jakos w tygodniu. Moze cos z nim utargujesz bo troszke za duzo moim zdaniem. A co do Wyborowej to nie znam ceny ale wiem, ze polska wodka poszla w gore a zagraniczna stoi prawie tak samo. dlatego u nas jest smirnoff bo Pan Tadeusz poszedl bardzo w gore, Sobieski tak samo
anjas17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 18:44   #1859
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
dziekuje
A tak wogole to jestem wsciekla na naszego bylego fotografa
www.jasnezetak.pl
napisal wiadomosc ze oddal depozyt patrze na konto i nic nie ma
pisze do niego a ten , ze jednak odwolal mu sie ten wyjazd i ze ma wolny termin na nasz slub chyba jest nie powazny jesli mysli ze jeszcze jestesmy zainteresowani wspolpraca z nim wogole on uwaza ze to my zawalilismy bo nie wyslalismy mu umowy tylko sama zaliczke , a przeciez sam zasugerowal ze jak bedziemy w PL to wtedy sie spotkamy i dogadamy , podpiszemy umowe !!
dostal kase i nie zapisal sobie w kalendarzu ?!?!?!?!
Wiec z tych nerwow weszlam na jego stronke i napisalam w ksiedze gosci ze faktycznie robi swietne zdjecia , ale niestety ma balagan w kalendarzu bo nie potrafi sobie daty zapisac a ten od razu mi na emaila pisze ze jestem bardzo niegrzeczna ze takie rzeczy wypisuje w czesniej mu pisalam 3 wiadomosc na emaila i nie odpisal dopiero jak na strone weszlam to zadzialalo ) a ja mu pisze ze ksiega nie jest tylko od pozytywnych opini wchodze sprawdzic a ten usunal moj wpis i ... zablokowal moj IP adres wiec nie moge juz wchodzic do niego na stronke !! No co za koles !!!!!!!!!! napewno nikomu go nigdy nie polece !!
Zaaabcia my mieliśmy Jaśka, ale wyobraźcie sobie, że jakiś miesiąc temu napisał do mojego TŻ że wypadł mu w naszym terminie ślub siostry i musi wypowiedzieć umowę. Byłam wściekła bo już Bitner i inni którymi byłam zainteresowana nie mieli terminów Na szczęście pieniądze oddał, ale nie o to chodzi.
Mój TŻ napisał do niego aby polecił nam fotografa do 2500 zł.... a on na to, że za taką kwote to powiedzmy że może przebukować bilet i być na naszym ślubie!!!!!! Normalnie byłam taka zła, mógł od razu powiedzieć że to chodzi o kase. W każdym razie mamy teraz Łukasza Fussa i mam nadzieję że już więcej problemów nie będzie. Szkoda tylko bo Jasiek co jak co ale na zdjęciach się zna.
No ale lepiej teraz niż żeby z takii numerami przed ślubem wyskoczył.
W każdym razie nikomu nie życzę takich przejść.
Pozdrawiam Wszystkich
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 20:59   #1860
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość

zaabcia za fotografa nie placisz tak znowu wiele (wiadomo ze kazdy grosz sie liczy) ale u nas na slubie i w plenerze bedzie M. Bittner, mamy zdaje sie pakiet zloty + 3 fotoalbumy (jeden duzy dla nas i 2 mniejsze dla naszych rodzicow) i placimy hmmmm dosc sporo i to niby z rabatem. Sam zestaw to koszt jakis
2 400zl do tego fotoalbumy ( w zasadzie moglismy ich nawet nie brac bo mozna samemu sobie na internecie zamowic i zaprojektowac wygląd), no ale ok slub ma sie tylko raz wiec mozna troszke zaszalec
no , ale kurcze 1.300zl za sam plener??
wlasnie jestem na stronce Waszego fotografa i
ma swietne zdjecia !! napisze moze ma wolny nasz termin :P

Cytat:
Napisane przez anjas17 Pokaż wiadomość
zaaabcia w sumie to troche duzo bierze Burzawa od Ciebie, bo ja za wszystko place 1800 zl czyli od przygotowan do 1 w nocy na weselu plus plener po slubie jakos w tygodniu. Moze cos z nim utargujesz bo troszke za duzo moim zdaniem. A co do Wyborowej to nie znam ceny ale wiem, ze polska wodka poszla w gore a zagraniczna stoi prawie tak samo. dlatego u nas jest smirnoff bo Pan Tadeusz poszedl bardzo w gore, Sobieski tak samo
No wlasnie to wychodzi tylko 500zl taniej od ciebie a my chcemy tylko plener , oczywiscie chcielibysmy go na slubie i weselu , ale niestety jak juz pisalam jest zajety ... no nic napisze do niego , moze da rade troszke sposcic cene

a ile za Smirnoffa placiliscie?

Cytat:
Napisane przez midnite Pokaż wiadomość
Zaaabcia my mieliśmy Jaśka, ale wyobraźcie sobie, że jakiś miesiąc temu napisał do mojego TŻ że wypadł mu w naszym terminie ślub siostry i musi wypowiedzieć umowę. Byłam wściekła bo już Bitner i inni którymi byłam zainteresowana nie mieli terminów Na szczęście pieniądze oddał, ale nie o to chodzi.
Mój TŻ napisał do niego aby polecił nam fotografa do 2500 zł.... a on na to, że za taką kwote to powiedzmy że może przebukować bilet i być na naszym ślubie!!!!!! Normalnie byłam taka zła, mógł od razu powiedzieć że to chodzi o kase. W każdym razie mamy teraz Łukasza Fussa i mam nadzieję że już więcej problemów nie będzie. Szkoda tylko bo Jasiek co jak co ale na zdjęciach się zna.
No ale lepiej teraz niż żeby z takii numerami przed ślubem wyskoczył.
W każdym razie nikomu nie życzę takich przejść.
Pozdrawiam Wszystkich
hmmm to naprawde podejrzany typ z niego
widze ze nie tylko nam taki figiel zrobil
No wlasnie najgorsze jest to ze Ci fotografowie ktorych jeszcze bralismy pod uwage ... mieli juz zajete terminy

Fakt ma swietne zdjecia , ale slabe podejscie do ludzi

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2009-01-16 o 05:23
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.