Tarnowskie Panny Młode - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-24, 08:59   #1921
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

A czy któraś z Was robiła sobie już makijaż u Pani Anety Rataj? Bo nie wiem czy rezerwować tam tez kosmetyczke czy tylko fryzjera
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:52   #1922
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez NaOmi85 Pokaż wiadomość
Witam. Podobno są targi ślubne, 8-go lutego. Ale nie mam pojecia gdzie, pytałam tu o to ale zero odzewu
Naomi ja szukałąm jakichkolwiek informacji na necie o tych targach ale też ani słowa nie było. Znalazłam tylko zę wtedy (8 lutego) są małopolskie targi ślubne w Krakowie. Pasuje porozglądać się po Tarnowie za plakatami o te targi bo w tamtym roku to cały Tarnów był tym oplakatowany. Chciałabym żeby był bo z miłą chęcią wybrałabym się. A do Krakowa to nie za bardzo chce mi się jechać.
kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 10:01   #1923
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Jeżeli macie już wódkę to polecam wam na allegro kupiłam superowe zawieszki na wódkę ze wstążek. Naprawdę godne polecenia! Zrobione są wspaniale i ślicznie wyglądaja na butelce. NIe żebym ich reklamowała jakoś ale mi bardzo przypadły do gustu. tutaj macie link http://www.allegro.pl/item530935480_...elna_nowe.html

Edytowane przez kassate1203
Czas edycji: 2009-01-28 o 21:07
kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 12:51   #1924
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Exclamation Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hej dziewczyny !!!! ale mnie juz dawno tutaj nie było !!!! tak sie sklada ze wlasnie przyjechalam sobie do polski do domku na dwa tygodnie ulopu i zalatwiam co moge z weselem bo w koncu zostalo mi tylko 4 miesiace !!!!
no ale do rzeczy
tak sobie czytam Wasze wypowiedzina no na temat pani Anety Rataj i tak sie sklada ze bylamw czwratek u niej na probnej fryzurze i makijazu u kosmetyczki, ktora pracuje tez w tym zakladzie... wybralam sie tam poniewaz wiekszosc dziewczyn na forum tak polecala i stronka www tez wygladala obiecujaco jednak realia sa zupelnie inne .... fryzure robila mi prawie dwie godziny, przynioslam nawet gazete z mnoja fryzurka ale ona nie patrzac na zdjecie zrobila mi fryzure typustara baba, wlosy mialam natapirowane lakierem jak nigdy w zyciu, zuzyla chyba cale opakowanie, a fryzura dodala mi jakies 20 lat hehe , chcialam fajnie upiete wlosy do gory, zaden kok, i lekko podniesione u nasady, a wyszlo z tego tak, ze mialam glowe 3 razy wieksza !!!! i potem jak powiedzialam ze mi sie nie podoba bo te wlosy sa za nisko i wsumie wyszedl kok typowy podniosla mi to do gory i wszystko sie rozwalilo , troche to poprawila polakierowala z nowu i tak wygladala moja fryzura slubna ktora za godzine i tak juz nie wygladala............. masakra
jelsi chodzi o pania kosmetyczke to jest to Pani zupelnie nie wykwalifikowana, jakby skonczyla moze polroczny kurs, w zakaldzie nie maja zadnych profesjonalnych kosmetykow (ja mam lepsze w domu), zero podejscia do klienta, nie umie malowac w ogole, przed nalozeniem makijazu nie nalozyla mi nawet zadnego kremu, w ogole patologia, jak chcecie cos wiecej moge wam napisac ale zjadlam tam tyle nerwow a kosztowalo mnie to 200 zl !!!! bo za probna pani fryzjerka wziela 100 zl !!! za makijaz 50 zl i zaliczke 50 zl, ktorej nie chcialay mi potem oddac jak sie rozmyslilam ale dzisiaj ledwo oddaly... tkaze strezscie sie diewczyny !!! to tylko moja przestroga !!!!!
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 12:55   #1925
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

O matko to jestem w kropce. Czy ktoś jeszcze ma takie wrażenia po wizycie u Pani Anety? Dziewczyny napiszcie gdzie jeszcze w Tarnowie jest dobry salon fryzjerki i kosmetyczka.
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 13:02   #1926
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

"ja mam orkiestre w sumie malo znana, spiewal wczesniej Piotrek kita(wygral kiedys "Droge do Gwiazd " ) teraz spiewa wokalistka Iza Mika-janeczek, ktoras z Was zna moze??? mam w sumie plyte ich i mi sie bardzo pordoba, jest gitara basowa, duzo zagranicznych piosenek i nowoczesnie"

za orkiestre place 2500 zl, a pan Kita juz nie spiewa w tym zespolu od stycznia tylko pani Iza , bardzo fajny zesopl, mozna sie dogadac ze wszystkim, mam plytke polecam !!!


targi ślubne sa w Tranowie 8 lutego w Sali OHP ul. Mościckiego 27, w godzinach 10.00 - 19.00 , w tym samym dniu sa tez targi w Krakowie jak ktos woli
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 13:09   #1927
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny !!!! ale mnie juz dawno tutaj nie było !!!! tak sie sklada ze wlasnie przyjechalam sobie do polski do domku na dwa tygodnie ulopu i zalatwiam co moge z weselem bo w koncu zostalo mi tylko 4 miesiace !!!!
no ale do rzeczy
tak sobie czytam Wasze wypowiedzina no na temat pani Anety Rataj i tak sie sklada ze bylamw czwratek u niej na probnej fryzurze i makijazu u kosmetyczki, ktora pracuje tez w tym zakladzie...
tkaze strezscie sie diewczyny !!! to tylko moja przestroga !!!!!
No to porażka. Dlatego się jeszcze nie zapisałam do tam do fryzjera, ponieważ jak oglądałam zdjęcia na stronie to fryzury wydawały mi się "średnie". No i Twoja opowieść potwierdza moje spostrzeżenie. Z makijażem podobnie.

quote=kraven;10634169]O matko to jestem w kropce. Czy ktoś jeszcze ma takie wrażenia po wizycie u Pani Anety? Dziewczyny napiszcie gdzie jeszcze w Tarnowie jest dobry salon fryzjerki i kosmetyczka.[/quote]

Jest podobno jeszcze fajny salon koło Burku - chyba na Bema, ale pewności nie mam. Obiło mi się tylko o uszy.
A czas biegnie, mnie też zostało 4 miesiące.

Chciałam mieć wszystko w jednym miejscu, żeby nie biegać po mieście w dzień ślubu, bo nie będę miała na to czasu.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 13:52   #1928
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

no to ja tez jestem w kropce... z tym, ze ja nie chce zadnego koka, chce miec pokrecone wlosy, pojde na probna i zobacze, ale szczerze to jestem przerazaona!!
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 14:01   #1929
anusia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

witajcie Wizazanki cztyam Wasze wypowiedzi i czytam i chetnie przylacze sie do dyskusji
pobieramy sie w czerwcu i mamy wesele w kasynie w Moscicach...czy któras z Was tez tam bedzie miec impreze?musimy jakos przystroic sale i ...no wlasnie, jestesmy w kropce.Niby ja mam tam jakies pomysly,ale moj facet twiedzi zeby zlecic to komus"kiedy mamy to zrobic,kto bedzie w piatek stroic?",moze znacie jakies namiary na tanich, ale przyzwoitych dekoratorów?
A gdzie sie czeszecie i malujecie?
Fajnie byłoby gdyby to bylo w jednym miejscu.Kiedys wyczytalam na jakims forum ze kolo McDonalda na krakowskiej, kolo kwiaciarni jest ktos fajny.Ale od jakiegos czasu nie mieszkam juz w tarnowie i nie wiem czy ten zaklad jeszcze istnieje

Pozdrawiam
anusia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 14:08   #1930
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

czesc anusia
no wlasnie sa tutaj gorace dyskusje, bo wiekszosc z nas miala isc sie czesac do Anety Rataj, salon kolo ZUS-u, wiwcia tam byla i nie jest zadowolona...
proponuje przejrzec ten watek, byly dyskusje nt. dekoratorow
kiedy dokladnie slubujecie i gdzie macie slub?
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 14:37   #1931
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Jest jeszcze studio fryzur metamorfoza gdzieś koło osiedla Legionów i wiem że oni też do domu przyjeżdzają zrobić próbną fryzure. no już nie wiem co robić
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 16:51   #1932
NaOmi85
Rozeznanie
 
Avatar NaOmi85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 621
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
"
targi ślubne sa w Tranowie 8 lutego w Sali OHP ul. Mościckiego 27, w godzinach 10.00 - 19.00 , w tym samym dniu sa tez targi w Krakowie jak ktos woli
Dziękuje za odpowiedź Postaram się tam być...pomimo naszego odległego terminu

A jeśli chodzi o fryzjerów i kosmetyczki to z własnych doświadczeń moge Wam polecić:
Salon Fryzjerski Art Creo ( jakoś tak się nazywa-mogłam coś przekręcić). Mieści się on na końcu ulicy granicznej, przy słonecznej. Prowadza go takie dwie dziewczyny Magda i Kinga, ja osobiście polecam Magde.

A kosmetyczka może spodoba się Wam z ulicy Bema??

Polecam!!!
NaOmi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 17:02   #1933
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

targi ślubne sa w Tranowie 8 lutego w Sali OHP ul. Mościckiego 27, w godzinach 10.00 - 19.00 , w tym samym dniu sa tez targi w Krakowie jak ktos woli
[/quote]

Wiwcia dziękuje za wiadomość!

Dziewczynyny w sprawie tej p. Rataj to nie macie co jeszcze panikować bo fryzura czasem wychodzi lepiej a czasem gorzej. Ja wiem na swoim przykładzie: u jednej fryzjerki czesałam się 3 razy na różne okazje tak samo (tzn. loczki). Za pierwszym razem wyszło fajnie ale bez szczególnych zachwytów, za drugim brzydko, a z kolei za trzecim to wyszło superancko. Tak że to wszystko zależy i od włosów, i od osoby którą się czesze i od dnia poprostu. Raz wychodzi dobrze a raz gorzej.
Ja proponuję aby każda z was umówiła się z nią możliwie jak najwcześniej na fryzury próbne i sama sobie oceniła.
kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 17:07   #1934
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez anusia28 Pokaż wiadomość
witajcie Wizazanki cztyam Wasze wypowiedzi i czytam i chetnie przylacze sie do dyskusji
pobieramy sie w czerwcu i mamy wesele w kasynie w Moscicach...czy któras z Was tez tam bedzie miec impreze?musimy jakos przystroic sale i ...no wlasnie, jestesmy w kropce.Niby ja mam tam jakies pomysly,ale moj facet twiedzi zeby zlecic to komus"kiedy mamy to zrobic,kto bedzie w piatek stroic?",moze znacie jakies namiary na tanich, ale przyzwoitych dekoratorów?
A gdzie sie czeszecie i malujecie?
Fajnie byłoby gdyby to bylo w jednym miejscu.Kiedys wyczytalam na jakims forum ze kolo McDonalda na krakowskiej, kolo kwiaciarni jest ktos fajny.Ale od jakiegos czasu nie mieszkam juz w tarnowie i nie wiem czy ten zaklad jeszcze istnieje

Pozdrawiam
Witaj Anusia. ja proponuję ci abyś samam sobie salę ustroiła , a to z tego względu że wystrój jaki ci ktoś zrobi może ci się podobać ale i nie musi. poza tym robisz sobie jak chcesz i co chcesz. możesz sobie zmieniać, kombinować. Oczywiście są tego i minusy np. takie że przed samym ślubem będziesz miałą sto innych rzeczy na głowie aniżeli strojenie sali, no i miałabyś już to z głowy.
ja strojenie sali mam już w cenie.
kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 17:46   #1935
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny !!!! ale mnie juz dawno tutaj nie było !!!! tak sie sklada ze wlasnie przyjechalam sobie do polski do domku na dwa tygodnie ulopu i zalatwiam co moge z weselem bo w koncu zostalo mi tylko 4 miesiace !!!!
no ale do rzeczy
tak sobie czytam Wasze wypowiedzina no na temat pani Anety Rataj i tak sie sklada ze bylamw czwratek u niej na probnej fryzurze i makijazu u kosmetyczki, ktora pracuje tez w tym zakladzie... wybralam sie tam poniewaz wiekszosc dziewczyn na forum tak polecala i stronka www tez wygladala obiecujaco jednak realia sa zupelnie inne .... fryzure robila mi prawie dwie godziny, przynioslam nawet gazete z mnoja fryzurka ale ona nie patrzac na zdjecie zrobila mi fryzure typustara baba, wlosy mialam natapirowane lakierem jak nigdy w zyciu, zuzyla chyba cale opakowanie, a fryzura dodala mi jakies 20 lat hehe , chcialam fajnie upiete wlosy do gory, zaden kok, i lekko podniesione u nasady, a wyszlo z tego tak, ze mialam glowe 3 razy wieksza !!!! i potem jak powiedzialam ze mi sie nie podoba bo te wlosy sa za nisko i wsumie wyszedl kok typowy podniosla mi to do gory i wszystko sie rozwalilo , troche to poprawila polakierowala z nowu i tak wygladala moja fryzura slubna ktora za godzine i tak juz nie wygladala............. masakra
jelsi chodzi o pania kosmetyczke to jest to Pani zupelnie nie wykwalifikowana, jakby skonczyla moze polroczny kurs, w zakaldzie nie maja zadnych profesjonalnych kosmetykow (ja mam lepsze w domu), zero podejscia do klienta, nie umie malowac w ogole, przed nalozeniem makijazu nie nalozyla mi nawet zadnego kremu, w ogole patologia, jak chcecie cos wiecej moge wam napisac ale zjadlam tam tyle nerwow a kosztowalo mnie to 200 zl !!!! bo za probna pani fryzjerka wziela 100 zl !!! za makijaz 50 zl i zaliczke 50 zl, ktorej nie chcialay mi potem oddac jak sie rozmyslilam ale dzisiaj ledwo oddaly... tkaze strezscie sie diewczyny !!! to tylko moja przestroga !!!!!
kobieto nawet mnie nie strasz
ja jestem umowioan na fryzure probna i makijaz
kurde bede w PL miesiac przed slubem wiec nie zdarze pochodzic po paru salonach zeby sprawdzic no a po 2 kasy szkoda zeby kazdej fryzjerce po 100zl placic

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
O matko to jestem w kropce. Czy ktoś jeszcze ma takie wrażenia po wizycie u Pani Anety? Dziewczyny napiszcie gdzie jeszcze w Tarnowie jest dobry salon fryzjerki i kosmetyczka.
ja tez jestem w kropce !!

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
no to ja tez jestem w kropce... z tym, ze ja nie chce zadnego koka, chce miec pokrecone wlosy, pojde na probna i zobacze, ale szczerze to jestem przerazaona!!
ja tez wlasnie nie chce koka , chce miec tylko upiete lekko wlosy ...
wsumie podobaja mi sie 2 fryzurki z salony p. Rataj no ale sama juz nie wiem
no i co z makijazem nie bede przeciez latac na drugi koniec Tarnowa
chce wszystko zrobic w jednym miejscu
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 18:59   #1936
AmoTita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 74
GG do AmoTita
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

no to ja napisze tak ja chodze dosalonu profesjaa bardzo go sobie chwale niestety nigdy sie tam nie czesalam widzialam dwa razy fryzury slubne jak dziewczyny tam byly czesane i byly slicznee bardzo staranne ja wybieram sie tam na probna sprawdzic w srodku jest rowniez kosmetyczka ale nie korzystalam z jej uslugg ale mozna bylo by sprawdzic przynajmniej wszystko w jednym miejscuu do pani anety chcialam sie umowic ale niestety albo teraz i stetyy nie pracuja 15 sierpnia heh
AmoTita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 21:04   #1937
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

a gdzie jest ten salon Profesja?
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 06:40   #1938
AmoTita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 74
GG do AmoTita
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Salon pfesja jest na ulicy Sw.Anny niedaleko salonu z sukniami slubnymi miss cherie tylko po przeciwnej stronie!wejscie jest na wprost parkinguu!!!mysle ze warto byloby sie zorientowac!ja niedlugo pojde na probna to podziele sie wrazeniami!!
AmoTita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 07:11   #1939
anusia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Madzia33 dzieki za porade,tez uwazam ze moglabym sama cos zrobic,ale jeszcze poczytam cos na forum.A slubujemy w woisce kolo Tarnowa 27.06 09 juz sie nie moge poczekac
anusia28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 07:18   #1940
anusia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Kassate1203 fajnie masz ze nie musisz sie martwic o wystroj sali.Byłam tydzien temu na targach w krakowie.Znaleźliśmy firme dekorujacą sale za 650 zł,dojazd gratis w całej Polsce.Niestety, przegladnęlam ich strone i nie wszystkie elementy wystroju mi sie podobaja, a nie wiem czy jesli zmniejsze ilosc wystroju to zjada na cenie i czy im sie to bedzie polacac ,by przjecheac do Tarnowa...Najprosciej oczywiscie bedzie tam zadzonic jak sie cos w tej sprawie wyjasni to dam znac.
A gdzie TY masz impreze?
anusia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 08:40   #1941
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez anusia28 Pokaż wiadomość
Kassate1203 fajnie masz ze nie musisz sie martwic o wystroj sali.Byłam tydzien temu na targach w krakowie.Znaleźliśmy firme dekorujacą sale za 650 zł,dojazd gratis w całej Polsce.Niestety, przegladnęlam ich strone i nie wszystkie elementy wystroju mi sie podobaja, a nie wiem czy jesli zmniejsze ilosc wystroju to zjada na cenie i czy im sie to bedzie polacac ,by przjecheac do Tarnowa...Najprosciej oczywiscie bedzie tam zadzonic jak sie cos w tej sprawie wyjasni to dam znac.
A gdzie TY masz impreze?

Ja mam wesele pod tarnowem (jakieś 20 km od tarnowa) w stronę brzeska. Pani powiedziała nam ze dekoracja sali leży w jej zakresie ale jeżeli chcemy to możemy sobie też sami udekorować. Ja wolę zeby oni dekorowali bo będę mieć to już z głowy. Zastanawiam się nad dekoracją Kościoła właśnie, czy zamówić firmę czy może zapłacić pani z kwiaciarni która mogłaby udekorować czy samemu sobie poprostu to zrobić. Anusia jeżeli byś mogła to podeślij mi jakiś link do strony tej firmy co mówiłaś co stroją za 650 zł. Cena nie jest wygórowana.
Wybieram się na targi ślubne w Tarnowie- może tam znajdą się jakieś firmy dekoratorskie, które w przystępnych cenach kościół udekorują. W lipcu było w mojej miejscowości wesele i właśnie jakaś firma z Tarnowa ubierała Kościół. Podobno był pięknie ubrany tylko, że kwiaty zaraz po ceremonii firma z Kościoła zabrała
kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 09:17   #1942
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczyny skoro ta kosmetyczka o której pisałyście nie jest wykwalifikowana, to może warto spróbować w La-Bella na Wałowej, tam jest i fryzjer i kosmetyczka, wprawdzie nie robiłam makijażu jeszcze ale z innych usług kosmetycznych zawsze byłam zadowolona i z fryzjerstwa również. Ale sama dopiero się rozglądam.pozdrawiam i życzę powodzenia
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 09:18   #1943
anusia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Kassate, nie wiem czy to nie jakas reklama ale przesylam :www.angello.com.pl
anusia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 14:40   #1944
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

no widzicie dziewzyny jak to jest... ja jestem w jeszcze wiekszej kropce bo wydalam kase w bloto, i dalej nie mam fryzjerki i kosmetyczki, ja nie chcialam was straszyc, moze akurat u was bedzie ok, ale chcialam was tylko otrzec ze nie warto tracic tyle kasy na kogos ktoi nie jest w ogole profesjonalnym fryzjerem ani kosmetyczka
ja bede dalje szukac fryzjera, a makijaz chyba zrobie sobie sama, bo mam dobre kosmetyki i na zawsze sie sama fajnie wymaluje i wiem w czym mi dobrze ...
kurcze zostakly mi tylko 2 dni w polsce
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 14:42   #1945
nisia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Reklama -nie, kolezenska pomoc napewno tak)))
Kassate, bez jaj - fryzura raz wyjdzie raz nie??a co jak nie wyjdzie w dniu slubu ????)))saper i fryzjer myli sie tylko raz)
nisia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 15:05   #1946
zeCiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cześć dziewczyny! Co prawda w najbliższym czasie nie wychodzę za mąż ale lubie sobie poprzeglądać to forum i pozapamiętywać wasze cenne rady na przyszłość I jak zauważyłam macie konkretny problem z kosmetyczką na ślub. A znacie może salon kosmetyczny nad salonem fryzjerskim Trendy na moscickiego? Maluję się tam na każdą okazję od dobrych paru lat i jeszcze nie było tak żebym była niezadowolona. pani Monika ma super kosmetyki i podejście do klientki, widziałam niejedną panią młodą i muszę powiedzieć że wyglądały pięknie
zeCiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 18:32   #1947
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

A gdzie jest dokładnie ten salon i jak spisują się fryzjerzy w tym salonie??
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 22:21   #1948
zeCiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hm to jest na mościckiego 59 dokładnie, na przeciwko jest apteka, pisze salon fryzjerski TRENDY to zobaczysz od razu, a salon kosmetyczny jest na 1 piętrze tego salonu. co do fryzjera nie chodze tam- tzn raz byłam. mimo że miałam tylko włosy umyć i wyprostować a końcowy efekt był dobry to w międzyczasie pani takie różne dziwne rzeczy wyczyniała przy modelowaniu że zastanawiałam się czy aby na pewno usłyszała "prostowanie" , niby tak naprawdę nic się nie stało ale tylko się nastresowałam przez godzine i jakoś mam złe wspomnienia
zeCiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 07:58   #1949
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

czesc dziewczyny, cos cicho tutaj
milego dnia wszystkim zycze!!
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 11:09   #1950
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Talking Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Witam!!
Ja biore ślub 06,06,09 i też gorączkowo szukam dobrej fryzjerki ,wiem ze dobry salon ale drogi to własnie profesja na Św.Anny (farbowanie 1 kolor ok.150 zl,dwa 200) nie wiem jakie ceny sa za czesanie ale jak na moj gust to efekt jest wart ceny! Ja byłam tam raz,ale jak wyszłam to prawie płynełam do domu z zachwytu hehe, teraz sie chyba tez tam wybiore lepiej zapłacic wiecej i byc zadowolonym niz zaoszczedzic pare zlotych i po powrocie myc głowe przed slubem !! Co do makijażu to bedzie mi go robic moja siostra skończyła kurs i powiem wam ze naprawde jej to wychodzi :P , kilka razy juz sprawdziłam,malowała mnie przed kilkoma weselami i naprawde długo sie trzymało,a z resztą ewentualne poprawki bede miec od reki w każdej chwili wesela hehe!!
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.