Tarnowskie Panny Młode - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 11:56   #1951
AmoTita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 74
GG do AmoTita
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

martak110 a kto Cie tam czesałł?bo ja wlasnie tam tylko sie farbuje i scinam jeszcze nigdy sie nie czesalam!farbuje mnie slawek ale wlasnie nie wiem ktora z pan cesze albo ktora najlepiej
AmoTita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 12:16   #1952
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

nie wiem jak ona miała na imie taka w czarnych włosach ale z tego co wiem to Aneta(włascicielka) przyjmuje tylko najlepszych fryzjerow , włascicielka tez dobrze szczyze ale jej cennik jest dosc wysoki, Sławek tez zna sie na swojej robocie.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 13:01   #1953
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny skoro ta kosmetyczka o której pisałyście nie jest wykwalifikowana, to może warto spróbować w La-Bella na Wałowej, tam jest i fryzjer i kosmetyczka, wprawdzie nie robiłam makijażu jeszcze ale z innych usług kosmetycznych zawsze byłam zadowolona i z fryzjerstwa również. Ale sama dopiero się rozglądam.pozdrawiam i życzę powodzenia

Byłam i NIE POLECAm. tzn byłam u niej na zdobienie paznokci w sumie trzy razy. za pierwszym razem nawet jej to wyszło, drugi raz juz gorzej a na koncu to juz musialam mazać i w domu od nowa robić. NIe wiem jak z makijazem ale jesli paznokci zrobic nie umie to watpie ze makijaz ładny zrobi.
Co do salonu anety rataj- chodze tam na sciecia ale tylko do Piotrka. NIestetyy on nie robi fryzur slubnych. Co do makijazu- bylam raz u p.Partyki- jestem bardzo zadowolona. Tak jak cjhcialam mnie umalowala a nwet lepiej. Wiec niestety ale to wsystko to kwestia gustu. Pozdraiwam
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 17:54   #1954
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hmm czyli widze ze zdania sa podzielone na temat salonu P. Rataj
a ja dalej w kropce bo nie wiem czy mam wkoncu tam isc czy cos
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 18:10   #1955
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

A gdzie jest ten salon p.Rataj bo sie nie orientuje?
Co z bukietem,w ktorej kwiaciarni bedziecie robic bukiet i własciwie to ile sie ich robi?
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 18:16   #1956
felicita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 13
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cześć jestem tutaj pierwszy raz właśnie się zalogowałam.
Jeśli chodzi o kosmetyczke to słyszłam że w Tuchowie jest fajna kosmetyczka. Zakład nazywa się Magdalena o ulice muszę sie dowiedzieć jeśli ktoś chce...Pozdrawiam wszystkich
felicita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 18:43   #1957
zeCiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

zaaaaabcia a kiedy masz ślub?
zeCiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 18:49   #1958
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez martak110 Pokaż wiadomość
A gdzie jest ten salon p.Rataj bo sie nie orientuje?
Co z bukietem,w ktorej kwiaciarni bedziecie robic bukiet i własciwie to ile sie ich robi?
hej martak bukiet bede robic w Elei (to na ul.jana Pawla- mam niedaleko) moja siostra robila na swoj slub bukiet i moge z czystym sercem polecic bo babki maja talent. Z tego co mi powiedziala kwiaciarka/florystka robi sie 2 bukiety jeden dla siebie a drugi zeby zostawic w kosciele
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 19:05   #1959
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez felicita Pokaż wiadomość
Cześć jestem tutaj pierwszy raz właśnie się zalogowałam.
Jeśli chodzi o kosmetyczke to słyszłam że w Tuchowie jest fajna kosmetyczka. Zakład nazywa się Magdalena o ulice muszę sie dowiedzieć jeśli ktoś chce...Pozdrawiam wszystkich
witam
powiedz cos wiecej o sobie
kiedy masz slub

ja bylam u kosmetyczki w Tuchowie , ale nie mam pojecia w jakim sakladzie , jest on nad pizzeria i szczerze nie bylam za bardzo zadowolona
troszke za ciemno mnie wymalowala , oczy mnie po jakims czasie zaczely piec
a podklad szybko sie zmyl ...

Cytat:
Napisane przez zeCiaa Pokaż wiadomość
zaaaaabcia a kiedy masz ślub?
25 lipca
tylko ze ja jestem za granica i w PL bede dopiero miesiac przed slubem ...
wiec nie mam mozliwosci pochodzic po roznych salonach i porownac ...
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 19:16   #1960
felicita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 13
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Żabciu.. Ten zakład o którym mówie nie jest w centrum Tuchowa ale dowiem się dokładnie jaka to ulica...
Do mojego ślubu jeszcze daleko 17 kwiecień 2010 ale już czytam sobie forum bo chcę wszystko dobrze zaplanować
Teraz szukam fotografa i już mam dzięki temu forum kilka pomysłów a kilku już sobie wybiłam z głowy... np tego Twojego co tak Cię potraktował
Fajnie że znalazłam takie forum
Już się uzależniłam a znalazłam je w piątek wieczorem siedziałam i czytałam do 3 w nocy
felicita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 19:26   #1961
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cześć dziewczyny. Ja dalej nie wiem gdzie będę się czesać i malować Mam nadzieje zę do września kogoś znajde . Chciałam zapytać czy sie orientujecie może jakie bukiety ślubne robi kwiaciarnia na Krakowskiej na rogu koło Krakusa. Bo ja zawsze kupuje tam bukiety i jestem zachwycona ale nigdy nie widziałam bukietów ślubnych stamtąd.
My z TŻ jesteśmy na razie na etapie wyboru zaproszeń. Powiedzcie które się Wam bardziej podobają http://slubne.pasja-studio.pl/index....roszenie-ze002 czy http://slubne.pasja-studio.pl/index....roszenie-zm001
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 19:34   #1962
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

kraven obydwa wzory sa sliczne z naciskiem na te drugie
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 19:51   #1963
AmoTita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 74
GG do AmoTita
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

co do kosmetyczki z cala pewnoscia moge polecic p.Malgosie z salonu na krakowskiej poprostu jak dla mnie maluje przeslicznie!! dlatego bardzo sie ciesze ze zgodzila sie otworzyc salon 15 sierpniaipaznkcie tez robi pieknnee!!
AmoTita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 19:52   #1964
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez AmoTita Pokaż wiadomość
co do kosmetyczki z cala pewnoscia moge polecic p.Malgosie z salonu na krakowskiej poprostu jak dla mnie maluje przeslicznie!! dlatego bardzo sie ciesze ze zgodzila sie otworzyc salon 15 sierpniaipaznkcie tez robi pieknnee!!
a co to za salon???
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 20:02   #1965
AmoTita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 74
GG do AmoTita
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

salon nazywa sie sekret na dole na krakowskiej tam wchodzi sie w glowne drzwi jeszcze do salonu fryzjerskiego a na dol do morgana!wiecie juz?
AmoTita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 20:35   #1966
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

wiem gdzie ale gdzie ta Pani maluje ??w tym salonie fryzjerskim czy idzie się gdzieś na pietro?
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 22:02   #1967
AgneseInes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: T-ów
Wiadomości: 314
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cześć dziewczyny!

To co piszecie na temat p. Rataj trochę mnie zmartwiło, miałam ochotę do niej iść ale teraz sama nie wiem Nie mam pojęcia gdzie w Tarnowie jest jakaś fajna fryzjerka. Chyba wybiorę się na fryzurę próbną do salonu Profesja, ale dopiero w przyszłym tygodniu bo w ten weekend nie urwę się z pracy. Jeżeli któraś z was byłaby tam wcześniej niech napisze jak jej wrażenia.

Na pocieszenie kosmetyczkę mam, moja dobra koleżanka właśnie otworzyła swoje studio w Tranowie. Zawsze się u niej maluje i i nigdy nie miałam zastrzeżeń.

Czy wiecie gdzie można znaleźć taka ozdobę do włosów? Strasznie mi się podoba ta fryzura http://ikf.com.pl/fryzury-slubne/fryzura21388.htm . W ogóle mi się marzą takie duże kolczyki a taka ozdóbka super by pasowała.

Jeżeli chodzi o bukiet to też się nie orientuję gdzie robią ładne i w rozsądnej cenie. Wiem tylko że chce kalie, chociaż wszyscy mówią że to kwiaty pogrzebowe.

Dobra kochane ja znikam bo jeszcze muszę skończyć sprawozdania
Pozdrawiam was serdecznie
AgneseInes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 22:18   #1968
felicita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 13
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Agneseines napiszesz coś więcej o tej twojej koleżance? gdzie ma to studio?
felicita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 22:41   #1969
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hej dziewczyny, jak jeszcze macie jakies watpliwosci w sprawie pani rataj, moge wam powiedziec ze slyszlam jeszcze od kilku innych osob ze jest to porazka , a jak wiecie sprawdzilam na wlasnej skorze i wlosach hehe wiec nie polecam, chyba ze lubicie wydawac kase w bloto ....
natomiast dzisiaj bylam w slaonie fryzjerskimw Almie na gorze i zaplacilam za fyzurke slubna 35 zl (u pani rataj 100 zl ) i jestem bardzo zadowolona i bede sie tam czesala na s;lub !!!!!! i wygladam normalnie a nie jak stara baba hehe
a jesli chodzi o kosmetyczke slyszlaam wiele przychylnych opiniii na temat pani garstki na Krakowkiej wiec chyba sie samam tam wybiore na probe w kwietniu
zycze powodzenia w dalszych poszukiwaniach ......... !!!!

a kraven jesli chodzi o zaproszenia to te drugie zdecydowanie !!! ja mam podobnie wykonane, ta metoda nazywa sie laserowe wycinanie i super to wyglada na zywo , ja juz zamowilam swoje, beda za dwa tygodnie noi garnitur tez kupiony jupi
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 02:45   #1970
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez felicita Pokaż wiadomość
Żabciu.. Ten zakład o którym mówie nie jest w centrum Tuchowa ale dowiem się dokładnie jaka to ulica...
Do mojego ślubu jeszcze daleko 17 kwiecień 2010 ale już czytam sobie forum bo chcę wszystko dobrze zaplanować
Teraz szukam fotografa i już mam dzięki temu forum kilka pomysłów a kilku już sobie wybiłam z głowy... np tego Twojego co tak Cię potraktował
Fajnie że znalazłam takie forum
Już się uzależniłam a znalazłam je w piątek wieczorem siedziałam i czytałam do 3 w nocy
o to faktycznie mozesz na spokojnie szukac wszystkiego
ale tak jak juz pisalismy nie bierz sobie www.jasnezetak.pl bo was moze ladnie wykiwac !! jak bym mogla wrocic czas to napewno wybralabym Huberta Burzawe no ale pocieszam sie tym ze chociaz plener nam zrobi

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
My z TŻ jesteśmy na razie na etapie wyboru zaproszeń. Powiedzcie które się Wam bardziej podobają http://slubne.pasja-studio.pl/index....roszenie-ze002 czy http://slubne.pasja-studio.pl/index....roszenie-zm001
te drugie sa sliczne

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
kraven obydwa wzory sa sliczne z naciskiem na te drugie
racja

Cytat:
Napisane przez AmoTita Pokaż wiadomość
co do kosmetyczki z cala pewnoscia moge polecic p.Malgosie z salonu na krakowskiej poprostu jak dla mnie maluje przeslicznie!! dlatego bardzo sie ciesze ze zgodzila sie otworzyc salon 15 sierpniaipaznkcie tez robi pieknnee!!
a masz jakas strone do niej albo chociaz numer tel?
ile bierze za makijaz i pazurki?

Cytat:
Napisane przez AgneseInes Pokaż wiadomość

Na pocieszenie kosmetyczkę mam, moja dobra koleżanka właśnie otworzyła swoje studio w Tranowie. Zawsze się u niej maluje i i nigdy nie miałam zastrzeżeń.
Cytat:
Napisane przez felicita Pokaż wiadomość
Agneseines napiszesz coś więcej o tej twojej koleżance? gdzie ma to studio?
dokladnie , ja tez chce wiedziec

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
natomiast dzisiaj bylam w slaonie fryzjerskimw Almie na gorze i zaplacilam za fyzurke slubna 35 zl (u pani rataj 100 zl ) i jestem bardzo zadowolona i bede sie tam czesala na s;lub !!!!!! i wygladam normalnie a nie jak stara baba hehe
a jesli chodzi o kosmetyczke slyszlaam wiele przychylnych opiniii na temat pani garstki na Krakowkiej wiec chyba sie samam tam wybiore na probe w kwietniu
zycze powodzenia w dalszych poszukiwaniach ......... !!!!
a ten salon ma jakas stronke?
zrobilas moze zdjecie fryzurki jak wygladalas? i chetnie bym zobaczyla na dzielo z salonu P.Rataj tez
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 06:27   #1971
AmoTita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 74
GG do AmoTita
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

wiwcia co do kosmetyczki to mowimy o tej samej p.Malgorzata Garstka

kraven ta pani ma salon wychodzi sie na pietro i w jedne dzrzwi to salon fryzjerski a w drugie to salon kosmetycznnyy

zabciaaa strony nie ma a nr tel,604 632 214

wiwcia wlasnie my sie zastanawialimy czy kupic garnitur juz bo mamy upatrzony i napewno bedzie ten http://www.newmen.eu/pl-htm/image-slub/d-20.html podoba wam siee?? i chyba zakupimy juz chco do slubu jeszcze 7 miesiecy ale pani ze sklepu mowila ze potem moze juz nie byc jak sie im skonczy dany material a przerobki zawsze mozna zrobic
a co do almyy dawno tam nie bylam w tym salonie ale wczesniej tam chodzilam i efekty byly super w szczegolnosci polecam Andzelike w sumie podddalas mi pomysl moze sama sie tam wybiore hehe

ale sie napisalam hheh lece do pracy
AmoTita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 08:45   #1972
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cześć dziewczyny!

Ja mam do was pytanie z innej beczki, nie wiecie gdzie może w tarnowie jest dobra cukiernia, która robi torty weselne i te torty dowozi do domu weselnego? Pytałam na lwowskiej w piekarni to powiedzieli mi ze torty robią ale trzeba sobie po nie przyjechać

I ile wcześniej trzeba taki tort zamawiać?

Co do kosmetyczki to ja samam sobie zrobię makijaż, pójdę tylko wcześniej do niej na oczyszczenia twarzy i na jakieś maseczki czy coś w tym rodzaju, żeby moja cera ładnie wyglądała
kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 12:41   #1973
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Smile Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczyny , jeżeli chodzi o fryzjerkę to moge jeszce polecić salon koło MC donalda na krakowskiej, tak wyzej jest kwiaciarnia i koło tego jest ten salon. Kiedys czesałam sietam na slub brata, i w sumie panna młoda tez sie tam czesała i musze przyznać że slicznie ! Mi fyzura trzymała się trzy dni i dalej by sie trzymała no ale trzeba było kieidyś głowe wymyć :P Pieniążki nie takie straszne a efekt wg mnie zniewalający.

Co do kwiaciarni to nie polecam własnie tej w/w koło Mc Donalda. Robiłam tam tylko raz bukiet, zapłąciłam duuuuuuuuzo a efektu zero. Zanim do domu doszłam to musiałam jednego kwiatka wywalić z bukietu bo okazał sie chyba przekwitnięty i wszystkie płatki odleciały.

ładny bukiet (ale nie wiązanka ślubna) potrafi zrobic babka w zenicie i maksie. Tylko nie wiem jak robią wiązanki ślubne.

Jestem tu nowa ale mam nadzieje że cosik pomogłam

Jak coś mi sie przypomni to napisze
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 13:21   #1974
AgneseInes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: T-ów
Wiadomości: 314
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

więc dziewczynki moja koleżanka dokładnie w ta sobotę otwiera swoje własne studio na Wałowej. Wcześniej pracowała w salonie fryzjersko kosmetycznym bodajże na ulicy Szerokiej (salon z przeźroczystymi drzwiami) i we własnym domku dożo przyjmowała. Ja nie mam zamiaru nikogo zachęcać czy coś po prostu ja jestem bardzo bardzo zadowolona po każdym spotkaniu z nią. Makijaż jest zawsze ciekawe, a paznokcie robią super wrażenie.
AgneseInes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 14:27   #1975
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczyny dzieki za doradzenie z zaproszeniem. To drugie też nam się bardziej podoba Co do makijażu to wybiore się dotego salonu na Krakowskiej na próbny zobaczymy co z tego wyjdzie zastanawiam się jeszcze czy nie spróbować w tym salonie na mościckiego nad fryzjerem Trend bo tam mam bardzo blisko i byłoby super
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 14:50   #1976
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

jesli chodzi o makijaz to wymaluje mnie kosmetyczka kolezanka, juz jest sprawdzona nie wiem dalej co z fryzjerem... jesli chodzi o bukiety slubne, to ladnie robi dziewczyny w kwiaciarni Adria, tak sie chyba nazywa, na lwowskiej, po drugiej stronie salonu sukien slubnych, mojej przyjaciolce zrobila sliczne bukiety
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 15:07   #1977
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

No własnie co do bukietu to też myślałam nad ta kwiaciarnią na Lwowskiej, moja kolezanka robiła w tamtym roku w kwiaciarni na Moscickiego tzn przd torami jak sie skreca na Hodowlana i nie dosc ze bukiety były sliczne to jeszcze nie duzo zapłaciła,2 bukiety 2 butonierki kwiaty dla rodzicow i chyba wiazanka na cmentarz i zapłaciła ok 220 zl wiec to raczej nie za duzo.Co wy na to?
A na tych targach w tarnowie to podobno ma byc kilku przedst.kwiaciarni i wogole wiec warto sie moze wybrac i zobaczy,ja pewnie pojde bo mi 4 miesiace zostały hehe
A co do garnituru to ten jest sliczny,chyba namowie moje TZ zeby taki sobie sprawił

Edytowane przez martak110
Czas edycji: 2009-01-28 o 15:43
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 15:49   #1978
felicita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 13
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kassate1203 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Ja mam do was pytanie z innej beczki, nie wiecie gdzie może w tarnowie jest dobra cukiernia, która robi torty weselne i te torty dowozi do domu weselnego? Pytałam na lwowskiej w piekarni to powiedzieli mi ze torty robią ale trzeba sobie po nie przyjechać

I ile wcześniej trzeba taki tort zamawiać?

Co do kosmetyczki to ja samam sobie zrobię makijaż, pójdę tylko wcześniej do niej na oczyszczenia twarzy i na jakieś maseczki czy coś w tym rodzaju, żeby moja cera ładnie wyglądała

hej co do tortu to moge Ci polecić cukiernie Kudelski można na sklepie zobaczyć zdjęcia takich tortów. Dowóz do domu weselnego jest gratis na 100%
Torty są pyszne, szczególnie te zrobione na masach jogurtowych

Ale jest jeden minus są chyba najdroższe w całym Tarnowie

A zamawia się tak 3 tygodnie wcześniej
pozdrawiam:0

Edytowane przez felicita
Czas edycji: 2009-01-28 o 15:53
felicita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 16:00   #1979
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hej!
Dziewczyny idziecie przed ślubem na oczyszczanie twarzy ,dekoltu albo pleców? ja sie nad tym zastanawiam ale nie wiem w ktorym salonie kosmetycznym można to zrobic i ile to kosztuje. Plecom to by sie pewnie jakies oczyszczanie przydało zwłaszcza jka sie ma sukienke z odkrytymi plecami.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 17:13   #1980
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez felicita Pokaż wiadomość
hej co do tortu to moge Ci polecić cukiernie Kudelski można na sklepie zobaczyć zdjęcia takich tortów. Dowóz do domu weselnego jest gratis na 100%
Torty są pyszne, szczególnie te zrobione na masach jogurtowych

Ale jest jeden minus są chyba najdroższe w całym Tarnowie

A zamawia się tak 3 tygodnie wcześniej
pozdrawiam:0
Felicita dziękuje za odpowiedź!
A Mogłabyś mi jeszcze powiedzieć na jakiej ulicy jest ta cukiernia?
kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.