Tarnowskie Panny Młode - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-29, 16:25   #2011
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

my tez Egipt prawdopodobnie, ale niestety tylko tydzien, ale dobry tydzien niz nic
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 16:27   #2012
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez AmoTita Pokaż wiadomość
wiwcia co do bucików widziałaś to http://www.butyslubne.com.pl/ to sklep z krakowa ul.kasztanowa wydaje sie za ma dosc spory wybor a ceny nie takie wygorowane ja chyba kupie tamm
dzieki, widzialam te stronke bylam ostatnio w Krakowie ale nie chcialo mi sie tam jechac bo ten sklep jest dosc daleko od centrum ale mozliwe ze sie wybiore znowu , maja dosc duzy wybor na stronie, problem jest w tym ze ja nie chce takich spicy z przodu tylko lekko zaokraglone i obcas na 8 cm, i w kolorze mojej sukni, co niestety cieko jest dostac hehe, a i najlepiej z paskiem wokol kostki bo mierzylam trakie wkladane i nie sa za wygodne do tancow i na caly dzien chodzenia
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 17:33   #2013
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

agneseines to kiedy idziesz na fryzure ślubną do profesji? Ja tez mam ślub 06,06 i tez sie zastanawiam nas profesja tylko najpierw chce isc zrobic sobie kolor a pozniej sie umowic na czesanie.

Co do butow to kupiłam juz ponad rok temu,byłam w nich na weselu u kuzynki zeby sie rozbiły i zobaczyc czy są wygodne,zdały egzamin! po kilku godzinach chodzenia wylądowały w pudełku i czekaja na czerwiec Ja tam wolałam je sprawdzic niz zeby sie pozniej rozczarowac hehe.

Edytowane przez martak110
Czas edycji: 2009-01-29 o 17:35
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 22:33   #2014
anjas17
Raczkowanie
 
Avatar anjas17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: tarnów/doncaster
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Mam kiecke http://www.sinceritybridal.com/eu_en...p?id=1042&disc= alez jestem happy obraczki tez juz zamowione, narzeczony zrobil mi prezent i bede miala z brylantem
anjas17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 22:43   #2015
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Śliczna suknia ! zwłaszcza dół ! NIe mogę sie doczekać kupna własnej ...
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 03:34   #2016
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość

P.s ktora wg Was ksiega jest ladniejsza? Zdjecie zapozyczone od sprzedawcy
r wolf (allegro) oraz birdbra1n (ebay)
jak ktos juz napisal wczesniej pierwsza ladniejsza !!
druga przypomina bardziej album

Cytat:
Napisane przez AgneseInes Pokaż wiadomość

Teraz w sprawie fryzjera. dziś dzwoniłam do Profesji (na ul. św. Anny) i jestem dalej trochę w szoku i sama nie wiem co myśleć. Więc sprawa ma się tak: chciałam się umówić na fryzurę próbną i mówię pani o tym, a ona na to że oni próbną czeszą najwyżej dwa tygodnie przed ślubem i tyle czasu wystarczy żeby się umówić na dzień ślubu! Możecie sobie wyobrazić jaka byłam zdziwiona. Jednak nie poddałam się i mówiłam że naprawdę chcę teraz zrobić fryzurę próbną, na to pani pyta czy chodzi o sprawdzenie umiejętności fryzjera czy chcę zobaczyć jak wyglądam w danym modelu. ja jeszcze nie zdążyłam odpowiedzieć, a ona mówi że każdy fryzjer mnie tak samo uczesze i nie ma co sprawdzać wcześniej !!! Powiedziałam, że chce zobaczyć jak wyglądam we fryzurze która mi się podoba. Pani nadal kręciła nosem ale coś tam ściemniłam, że muszę teraz i koniec, że mam później służbowy wyjazd i nie będzie mnie dłuższy czas w kraju (czego się nie robi żeby sprawdzić fryzjer). W końcu pani mnie z wielka łaską zapisała do p. Bernatki, ale i tak zaznaczyła, że nie ma gwarancji że osoba która mnie teraz będzie czesać będzie to robić w dniu ślubu bo oni z tak dużym wyprzedzeniem nie zapisują!

Szczerze to już mi się nie chce tam iść!

p.s. Ślub mam 06.06 więc tak dużo czasu znów nie zostało!
jezuuuuuu to jakas porazka normalnie
zamiast dbac o to zeby miec jak najwiecej klientow
to oni z takimi rzeczami wyskakuja

Cytat:
Napisane przez anjas17 Pokaż wiadomość
Mam kiecke http://www.sinceritybridal.com/eu_en...p?id=1042&disc= alez jestem happy obraczki tez juz zamowione, narzeczony zrobil mi prezent i bede miala z brylantem

sliczna
gratuluje wyboru

pochwal sie obraczkami
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 07:54   #2017
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

a my chyba wybierzemy ktoras z nastepujacych
http://allegro.pl/item530028843_ksie..._promocja.html
a zawieszki na alkohol bedziecie mialy??
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 08:55   #2018
anjas17
Raczkowanie
 
Avatar anjas17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: tarnów/doncaster
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Nasz jubiler nie ma strony internetowej ale te ktore sa w linku sa najbardziej podobne do naszych, tyle, ze w mojej na laczeniu zlota bialego i zoltego bedzie brylant http://www.wenc.pl/wz58,3029,1.html
anjas17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 08:57   #2019
anjas17
Raczkowanie
 
Avatar anjas17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: tarnów/doncaster
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

ahhh i dodam, ze za obraczki zaplacimy tylko 420 zł (za wszystko) zbiorka rodzinna dala tyle złota, ze podobno cos zostanie wiec placimy tylko za robocizne i brylant
anjas17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 11:16   #2020
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

My również korzystamy z opcji obrączek z własnego złota, super sprawa zapłacić za robociznę...i w naszym wypadku również za brylancik pozdrawiam
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 12:20   #2021
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
a my chyba wybierzemy ktoras z nastepujacych
http://allegro.pl/item530028843_ksie..._promocja.html
a zawieszki na alkohol bedziecie mialy??

Magdzia co do zawieszek to ja z czystym sumieniem mogę ci polecić te które sama zamówiłam na allegro. link znajdziesz w moich wcześniejszych postach.
kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 12:24   #2022
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczyny mam pytanie. Jak u was bedzie wyglądać ceremonia> Tzn. czy idziecie z TZ-etem pod ołtarz, czy może Tata was podprowadza? I czy bedziecie miec druchny ??
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 12:30   #2023
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

A i jeszce jedno pytanko. Czy któraś z was była na weselu w mikołajowicach lub szczepanowicach ???
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 13:48   #2024
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez anjas17 Pokaż wiadomość
Mam kiecke http://www.sinceritybridal.com/eu_en...p?id=1042&disc= alez jestem happy obraczki tez juz zamowione, narzeczony zrobil mi prezent i bede miala z brylantem
gratuluje sukni bardzo ladna. Z tego co kojarze to rowniez przebywasz zagranica, wiec napisz czy kupilas ja w PL (bo moze cos przeoczylam i jestes juz na urlopie w PL) czy nie.
Ja mam taki dylemat: rowniez przebywam zagranica, wszystkie serdeczne kolezanki zostawilam w kraju. I teraz taK; podoba mi sie suknia (ta pierwsza) z kolekcji Maggie Sottero, jednakze nie ma jej tutaj w salonach bo to jest starsza kolekcja. Myslalam zeby najpierw przymierzyc cos podobnego a pozniej sobie ja uszyc u takiej pani o ktorej kiedys pisalam.
Natomiast wczoraj przechodzilam obok tutejszego salonu i zauwazylam wywieszke ze niektore suknie sa sporo przecenione (wiadomo wchodzi nowa kolekcja to starsza musi zejsc), bylam sie dzisiaj zapytac o to jakie maja kiecki i dostalam ich folder. Weszlam na stronke internetowa, wyniuchalam co i jak i spodobaly mi sie 2 modele (2 i 3 zdjecie ktore wkleilam). Pani w salonie powiedziala ze moge sie umowic na przymiarke kiedy chce. I tu pojawia sie problem bo chcialabym zeby mi ktos doradzil (najlepiej mama) bo jestem w tych sprawach niezdecydowana a boje sie ze babeczka bedzie mnie naciskac. Myslaam tez zeby zrobic sobie w tych sukniach zdjecie (jesli rzecz jasna babeczka sie zgodzi) i wyslac mamusce zeby sobie poogladala. Juz sama nie wiem:/ Zycie emigranta jest ciezkie

Cytat:
Napisane przez anjas17 Pokaż wiadomość
Nasz jubiler nie ma strony internetowej ale te ktore sa w linku sa najbardziej podobne do naszych, tyle, ze w mojej na laczeniu zlota bialego i zoltego bedzie brylant http://www.wenc.pl/wz58,3029,1.html
Cudne, mi sie takie bardzo podobaja, nawet nie musialabym miec brylancika.

Kurcze jak ja Was czytam to wydaje mi sie ze jestem w rozsypce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maggie sottero1.jpg (65,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d750.jpg (24,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d900.jpg (30,0 KB, 41 załadowań)
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."

Edytowane przez jadira
Czas edycji: 2009-01-30 o 13:49 Powód: zapomnialam zalaczyc zdjec hehe
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 13:56   #2025
jonathan00
Raczkowanie
 
Avatar jonathan00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 66
Send a message via Skype™ to jonathan00
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ja mam wesele w szczepanowicach, ale nie bylam tam nigdy na zadnym weselu, tylko slyszalam ze naprawde fajnie i polecali ludzie, poza tym podoba mi sie tam bardzo i nie chcialam miec w centrum miasta wiec wybralismy to miejsce,
a co do mikolajowic to slyszalam niepochlebne opinie - chodzi mi o wlascicieli i traktowanie idei rezerwacji lokalu - ale to juz pisalam we wczesniejszych postach.
W Mikołajowicach byłam ogladać lokal, szczerze tak sobie mi sie podobal, część gości siedzi na takim pięterku i są troszke odizolowani, wydaje mi sie poza tym ze troche malo przestrzeni jest w srodku.
Atutem może być taras z wyjsciem na ogród i dobre jedzenie
pzdr
jonathan00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 14:01   #2026
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kaladusia Pokaż wiadomość
A i jeszce jedno pytanko. Czy któraś z was była na weselu w mikołajowicach lub szczepanowicach ???
Ja byłam na weselu w Szczepanowicach ( i sama tam będę miała wesele )
Podoba mi się tam ponieważ sale do jedzenia są oddzielone (co dla mnie jest atutem a innym może się nie podobać) a połączone są dwoma przejściami.
Sala jadalna wyłożona jest takim jakby dywanem dzięki czemu jest przytulnie i elegancko. Jedzonko też mi smakowało choć oczywiście nie było tak wykwintne jak np. w Bristolu. Wielkim plusem jest przestronna sala taneczna i duży ogród gdzie goście mogą sobie odpocząć a i jest gdzie zrobić ładne zdjęcia.
Dodatkowo dom weselny nie jest zaraz przy drodze więc dzieciaki mogą swobodnie ganiać bez obawy że wybiegną pod samochód.
Co do minusów - poza obiadem są trzy dania gorące a nie jak w większości lokali cztery (choć oczywiście za dopłatą można sobie zamówić), aczkolwiek doszliśmy do wniosku że jest to wystarczająca ilość bo będziemy jeszcze mieli wiejski stół a bliżej wesela można ewentualnie to dodatkowe danie dopłacić.
Więc chyba tyle o lokalu w Szczepanowicach co mogę napisać z własnego doświadczenia
Pozdrawiam
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 14:11   #2027
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ja doipero będę te dwa lokalne oglądać , pasuje mi bardziej e w szczepanowicach ale brakuje mu jednej rzeczy - okrągłuch stołów. Strasznie chciałam mieć takie na weselu. NO ale nic. Nie można mieć wszytsiego
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 15:08   #2028
jonathan00
Raczkowanie
 
Avatar jonathan00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 66
Send a message via Skype™ to jonathan00
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez midnite Pokaż wiadomość
Ja byłam na weselu w Szczepanowicach ( i sama tam będę miała wesele )
Podoba mi się tam ponieważ sale do jedzenia są oddzielone (co dla mnie jest atutem a innym może się nie podobać) a połączone są dwoma przejściami.
Sala jadalna wyłożona jest takim jakby dywanem dzięki czemu jest przytulnie i elegancko. Jedzonko też mi smakowało choć oczywiście nie było tak wykwintne jak np. w Bristolu. Wielkim plusem jest przestronna sala taneczna i duży ogród gdzie goście mogą sobie odpocząć a i jest gdzie zrobić ładne zdjęcia.
Dodatkowo dom weselny nie jest zaraz przy drodze więc dzieciaki mogą swobodnie ganiać bez obawy że wybiegną pod samochód.
Co do minusów - poza obiadem są trzy dania gorące a nie jak w większości lokali cztery (choć oczywiście za dopłatą można sobie zamówić), aczkolwiek doszliśmy do wniosku że jest to wystarczająca ilość bo będziemy jeszcze mieli wiejski stół a bliżej wesela można ewentualnie to dodatkowe danie dopłacić.
Więc chyba tyle o lokalu w Szczepanowicach co mogę napisać z własnego doświadczenia
Pozdrawiam
Hey - ale miło czytać takie rzeczy o swoim lokalu weselnym Ja mam podobne zdanie jak Ty odnośnie lokalizacji i rozstawienia sal
Ja tez myślalam o stole wiejskim, bo restauracja Podzamcze na Marcince oferuje taki ale strasznie podrożał, w tamtym roku kosztował chyba 500 zl, a teraz 800zl, i chyba z niego zrezygnujemy, A ty gdzieś zamawiasz czy robicie na własną rękę?
A napisz jeszcze czy zamawiacie ciasta u właścicielki ( ostatnio dzwonilam i podrożało - 6 zl za stół) czy robicie osobno?
Wydaje mi się, że dlatego jest mniej posiłków ciepłych, bo po prostu jest taniej niż w innych lokalach - my uzgodniliśmy cene w maju na 120zl/os , nie znalazłam nigdzie taniej. A napisz kiedy ty masz slub, ja mam 30 maja pzdr
jonathan00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 16:47   #2029
anjas17
Raczkowanie
 
Avatar anjas17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: tarnów/doncaster
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

jadira sukienke kupilam w krakowie, aktualnie jestem w Polsce. Mnie sie jakos nie podobaly w anglii sukienki a jak juz mi sie podobaly to byly od 1000 Funtow w gore, a ja za swoja zaplacilam 3150zł. Poza tym nie musze myslec o transporcie dla sukienki. Niby jedziemy na slub autem ale wolalabym az tyle jej nie wozic, nastepna sprawa, ze raczej tez nie mialabym z kim isc do salonow wiec zdecydowalam sie na kupno w Polsce
anjas17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 17:51   #2030
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kaladusia Pokaż wiadomość
Ja doipero będę te dwa lokalne oglądać , pasuje mi bardziej e w szczepanowicach ale brakuje mu jednej rzeczy - okrągłuch stołów. Strasznie chciałam mieć takie na weselu. NO ale nic. Nie można mieć wszytsiego

jak wolisz szczepanowice to moze wstap sobie do janowic, sa tam dwa lokale weselne, jeden dworek a drugi dom weselny , zaraz obok siebie, ja mam w tym drugim, maja piekny ogrod !!!
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 17:54   #2031
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

co do zakupu sukni w uK ja kupilam za 400 funtow, ktora byla wczesniej za 800 , wiec przeceniona na pol, bardzo mi sie podoba, panie bardzo fajne doradzily mi, ale zdjecie mozna zrobic dopiero jak sie suknie zakupi, niestety nie mialam nikogo do pomocy wiec musialam sie radzic sama siebie (jak to na emigracji czesto bywa ), i kierowalam sie tym ze czulam sie w niej dobrze, cena przystepna i ze mam malo czasu na zakup sukni, jest z kolekcji BriDAL Impressions, wiec dobra firma, tylko wymaga zniejszenia, mam nadzieje ze bedzie ok na slub
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 18:48   #2032
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jonathan00 Pokaż wiadomość
Hey - ale miło czytać takie rzeczy o swoim lokalu weselnym Ja mam podobne zdanie jak Ty odnośnie lokalizacji i rozstawienia sal
Ja tez myślalam o stole wiejskim, bo restauracja Podzamcze na Marcince oferuje taki ale strasznie podrożał, w tamtym roku kosztował chyba 500 zl, a teraz 800zl, i chyba z niego zrezygnujemy, A ty gdzieś zamawiasz czy robicie na własną rękę?
A napisz jeszcze czy zamawiacie ciasta u właścicielki ( ostatnio dzwonilam i podrożało - 6 zl za stół) czy robicie osobno?
Wydaje mi się, że dlatego jest mniej posiłków ciepłych, bo po prostu jest taniej niż w innych lokalach - my uzgodniliśmy cene w maju na 120zl/os , nie znalazłam nigdzie taniej. A napisz kiedy ty masz slub, ja mam 30 maja pzdr
Hej
No więc my planujemy zrobić wiejski stół na własną rękę. Moja kuzynka też robiła sama i wyszło wszystko super
Podobnie z ciastami zamawiamy we własnym zakresie u takiej pani w Koszycach Wielkich, która piekła na wesele mojego brata i siostry więc jest sprawdzona
Część ciast mamy zamiar upiec sami bo moja mama i teściowa stwierdziły że skoro już nic nie trzeba robić bo wszystko lokal za nas zrobi to przynajmniej pare placków upieką
Bliżej wesela (12.09.2009 r.) zobaczymy jeszcze dokładnie co i jak
Pozdrawiam
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 19:14   #2033
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kaladusia Pokaż wiadomość
Ja doipero będę te dwa lokalne oglądać , pasuje mi bardziej e w szczepanowicach ale brakuje mu jednej rzeczy - okrągłuch stołów. Strasznie chciałam mieć takie na weselu. NO ale nic. Nie można mieć wszytsiego
Okrągle stoły są w restauracji "Sezam" w Machowej a cena za osobę też zachęcająca 130/os. Możesz sprawdzic to miejsce -to tylko 15 minut od centrum Tarnowa a lokal jak i manager bardzo fajny ...oczywiście jak dla mnie
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 19:18   #2034
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez midnite Pokaż wiadomość
Bliżej wesela (12.09.2009 r.) zobaczymy jeszcze dokładnie co i jak
Pozdrawiam
Mamy ślub w ten sam dzień
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 19:49   #2035
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
co do zakupu sukni w uK ja kupilam za 400 funtow, ktora byla wczesniej za 800 , wiec przeceniona na pol, bardzo mi sie podoba, panie bardzo fajne doradzily mi, ale zdjecie mozna zrobic dopiero jak sie suknie zakupi, niestety nie mialam nikogo do pomocy wiec musialam sie radzic sama siebie (jak to na emigracji czesto bywa ), i kierowalam sie tym ze czulam sie w niej dobrze, cena przystepna i ze mam malo czasu na zakup sukni, jest z kolekcji BriDAL Impressions, wiec dobra firma, tylko wymaga zniejszenia, mam nadzieje ze bedzie ok na slub
dzieki wiwcia W Uk ceny sukienek sa dosc wysokie, ale jak sie trafi na okazje to mozna naprawde kupic stosunkowo tania i ladna suknie
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 20:55   #2036
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

okragle stoly sa jest w Taurusie i w Cristal Parku
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 21:06   #2037
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Mamy ślub w ten sam dzień
He he, fajnie że jest to forum bo choć do tej pory nie byłam zwolenniczką społeczności internetowych to widzę jak dobrze dzielić się pewnymi doświadczeniami. Poza tym w tym natłoku spraw do załatwienia łatwo o czymś zapomnieć - a tak, nie tylko nie ma takiej opcji to jeszcze jak się ma ślub w tym samym terminie to ma się porównanie czy coś trzeba już załatwiać czy jest jeszcze czas
Nie wiem czy Wam też czas tak szybko biegnie ale my załatwialiśmy pierwsze sprawy rok temu to ślub wydawał mi się taaaak odległy że prawie nierealny a teraz już tylko 7 miesięcy
Pozdrawiam wszystkich
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 21:15   #2038
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
okragle stoly sa jest w Taurusie i w Cristal Parku

Wiem , oglądałam, niestety taurus odpada ze względu na cene ( przy stu osobach wychodzi mi 190 złoyuch ze wszytskim) cristal park też tańszy nie jest ...
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 21:23   #2039
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ja to jestem w Malinach z przygotowywaniem wszystkiego z kosmetyczką fryzjerką itp. Więc jak się będzie zbliżał czas wesela to zaczne się sprężać. Na razie ustaliliśmy z TŻ zaproszenia winietki i zawieszki na alkohol
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 02:57   #2040
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
a my chyba wybierzemy ktoras z nastepujacych
http://allegro.pl/item530028843_ksie..._promocja.html
a zawieszki na alkohol bedziecie mialy??
bardzo ladne te ksiegi
podoba mi sie pierwsza strona jak jest zrobiona

Cytat:
Napisane przez kaladusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Jak u was bedzie wyglądać ceremonia> Tzn. czy idziecie z TZ-etem pod ołtarz, czy może Tata was podprowadza? I czy bedziecie miec druchny ??
ja chyba bede szla z TZ od razu
a jesli o druhny chodzi totak ja bede miala 6

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Ja to jestem w Malinach z przygotowywaniem wszystkiego z kosmetyczką fryzjerką itp. Więc jak się będzie zbliżał czas wesela to zaczne się sprężać. Na razie ustaliliśmy z TŻ zaproszenia winietki i zawieszki na alkohol
oj nie martw sie nie tylko ty jestes do tylu z przygotowaniami
my tez nie mamy kiedy zabrac za zalatwianie wszystkiego .. a slub juz za 6 miesiacy
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.